Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Hegelmann transporte, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Hegelmann transporte

Atsiliepimai apie Hegelmann transporte, UAB

Individualūs logistikos sprendimai

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI LAIKU IŠ PIRMŲ RANKŲ!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Hegelmann transporte, UAB

2022-05-24 08:29:43 IP 66hhs1a5
Darbo pokalbis 2022-05-23 13:22:26
Po darbo pokalbio man buvo pasakyta, kad su manim asmeniškai susisieks bet kuriuo atveju (per tris dienas) - priima į darbą ar ne. Eina 3 savaitė, kai niekas nesusisiekia. Labai neprofesionalu.
Sveiki, ačiū už komentarą. Informacija perduota personalo skyriui, kuris patikslins atrankos etapus ir susisieks.
2022-05-23 13:25:50 IP 66hhs1a5
Sveiki, dėkojame už žinutę. Informaciją perdavėme atsakingam skyriui situacijai išsiaiškinti.
Kodėl trinami komentarai? Paliekama vien kažkokios nesamoningos liaupsės arba visai nereikšmingi?
v***s ir tiek.
Džiaugiuosi esanti šios puikios, šeimyniškos komandos dalimi. Nors dirbu dar trumpą laiką (6 mėn.), tačiau jaučiuosi daug išmokusi, įgijusi vertingos patirties ne tik kaip darbuotoja, bet ir kaip studentė. Esu dėkinga įmonei už visas suteikiamas galimybes tobulėjimo-darbo prasme.

Čia vyrauja kolegialumas, siekiame bendro tikslo kartu.
Todėl visada išklausoma kiekvieno darbuotojo nuomonė - į kurią nuolat yra atsižvelgiama bei diskutuojama.

Drąsiai galiu teigti, kad tikiu savo karjera Hegelmann Transporte įmonėje.
2021-06-15 17:02:32 IP 66hhs1a5
Porche 2021-05-27 18:54:17
2, 28 mln. eurų paremta krovininio kelių transporto įmonė „Hegelmann transporte“ nusipirko „Porsche Cayenne Turbo“ DELFI
Kaip važiuoja?
Aptariamas „Porsche Cayenne Turbo“ finansinės nuomos būdu buvo įsigytas dar 2018 metais, 2020 metais tik perregistruotas - pakeistas valstybinis numeris. Paramai skirtos lėšos buvo naudojamos pagal paskirtį. Daugiau informacijos: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1419333/aiskeja-parama-gavusios-ir-prabangius-automobilius-pirkusios-imones-4-is-5-didziausiu-subsidiju-sulaukusiu-bendroviu-isigijo-porsche
Super komanda, nuolatinis palaikymas iš vadovų - visos galimybės realizuoti save ir tobulėti!
Kaip važiuoja?

Rekomenduoju! Dirbu penkis metus, kompanija tarptautinė, multikultūriška, didelė ir tikrai labai draugiška. Orientuota ir į klientus, ir į darbuotojus.
Yra ir tobulėjimo, ir karjeros galimybės!
Tie, kurie norės čia darbintis, tai gerai pagalvokite. https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A
2021-03-03 17:43:12 IP 66hhs1a2
Žmogiškųjų išteklių skyrius atidžiai stebi darbuotojų kaitą ir jos priežastis, tačiau išskirtinių duomenų užfiksuota nebuvo. Nepaisant to, kad darbuotojų kaita vyksta, ji atitinka nustatytus vidinius rodiklius.
2020-09-02 16:30:26 IP 66hhs1a2
ig 2020-09-02 12:42:45
labas. gal zinai kokiu kontaktu, kur skambint del isidarbinimo?

Dėl darbo pasiūlymų galite susisiekti telefonu +37037343752

vairuotojas 2020-08-27 21:46:03
kokios kategorijos priklausomai, jei su CE kaip mokiniu priima issmoksi ir galesi vaziuot vienas uztruks keleta menesiu tikrai
labas. gal zinai kokiu kontaktu, kur skambint del isidarbinimo?
ig 2020-08-26 10:36:21
sveiki. ar priima be patirties vairuotojius? gal kas zinot?
Paskutiniais metais universitete atlikau praktiką Hegelmann Transporte įmonėje, po praktikos gavau pasiūlymą likti dirbti. Darbas transporto įmonėje dinamiškas, tačiau kasdieniai iššūkiai skatina tobulėti. Labai džiaugiuosi komanda ir vadovu, kurie visada pasiruošę patarti ir padėti :)
sveiki. ar priima be patirties vairuotojius? gal kas zinot?
vazinejau su busu.galmejo dirbti toliau bet valdžioj seimynine ranga.ka mamyte sako ta sūnelis daro.su vairais nesiskaitymas išvis.todel pastoviai bus trukumas vairu
Radom skelbimą užimtumo tarnyboje skelbimą, kad ieško darbuotojo, nuvykus pokalbiui dėl darbo buvo pasiūlytą kreiptis i WORKIS.LT, nes jie taip nedarbina.
Turejau interviu su vieno is skyriaus vadoviu bei zmogiskuju istekliu atstove. Vadove buvo labai nemandagi, vidury darbo pokalbio pasake is kart kad nemato manes savo komandoje kas yra ok, nes nera tobulu ir as tokia tikrai nesu, taciau leido sau tai pasakyti labai pasiepiancia tonacija: cituoju “soriukas ne”. Labai nemaloni patirtis, esu turejus tikrai ne viena interviu savo gyvenime, taciau tokio poziurio i zmogu bei nepagarbos matyti neteko ir tikiuosi neteks.
Nebuvau patenkintas. Užsakiau krovinį iš kinijos, tai ne tik kad kainą 500 eur pakėlė po sutartos kainos, poto pranešė kad visgi atveš už seną kainą, vis tiek neatvežė ir laiko 2 savaites pragaišino papildomo. Per juos krovinys 1 mėnesį vėluos atvykti dabar. Su kinijos rinka nerekomenduoju prasidėti su jais. Europoje dar nedirbau.
Sima 2019-07-10 16:42:43
Žmonės, dirbantys šioje įmonėje, yra nemandagus, nemokantys bendrauti su kitais. Apie uždirbi nėra ką kalbėti - čia darbuotoju nevertina.
gal gali placiau?
Rekomenduoju Hegelmann! Konkretūs, lengvai sukalbami, pozityvūs! Daugiau tokių įmonių Lietuvoje!
Tralistas furistui
2019-01-09 03:17:52 IP 2e7r4040
FURITAS UAB 2014-04-25 21:08:58
Super imone, su Hegelmann transporte dauk ka mes pasiekem, plecemes tik Antono deka, rekomenduoju sita imone.
O pensiją norėsi gauti rubliais, hrivinom ar Kazakstano tugrikais?
Net neabejoju, kad pasiekėt, juk Hegellman moka tik minimumus vairuotojams, o Sodrai nemokama nuo dienpinigių, užtai be problemų galima konkuruoti su vokiečių, prancūzų ar beneliukso vežėjais.
Tai iš kur bus Sodroj pinigų mokėti mokytojams ir gydytojams.
Juokdariai.

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%