Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

gal kas planuojat vykti per sia imone? dviese butu smagiau nei vienam ;)
Gal galit rekomenduoti patikima firma noretume vykti dirbti i Vokietija
Indre 2017-11-15 15:07:30
parasyk i fb : Indre Dailidene
Sveiki, gal galit rekomenduoti patikima firma, mes taip pat norim Vokietijoje dirbti.
Auste 2017-11-13 21:31:30
Dviese ne taip nuobodu butu :)
vaziuosiu mazdaug gruodzio pradzioj, gali ir galima suderint, kontaktus palik kaip susisiekt :)
Sveiki noreciau su draugu vykti dirbti per headex firma i Vokietija sokolado arba rubu fabrikus.Gal kas buvot ir galetumet suteik informacijos apie visus netiketumus ir viska ka reik zinoti kaip ten viskas buna reliai. rasykit. 1meilute2@gmail.com
Teko dirbti. Su draugu buvom isvazevia.Galiu pasakyti tik tiek, nieko gero.Vien skundimai, pavydas lindimas i viena vieta.Nevaziuokit per sita imone. Tikra vergove.Nei pertraukeliu normaliu, nei pietu pertraukos... Net spinteles nedave drabuziams ir daiktams pasideti...Teko pastoviai su savimi nesioti. Apgyvendinimo salygos baisios. Tai ka pasakoja pries idarbinant neatitinka realybes...na gal kazkiek.. 10% is 100%.. Palyginus su kita idarbinimo agentura per kurias buvau isvaziavus cia baisiau negu baisu. Nerekomenduoju.
Auste 2017-11-13 21:31:30
parasyk i fb : Indre Dailidene
Sveiki, kas norite vykti kartu dirbti i Vokietyja, prasom rasyti zinute, manau butu smagiau vaziuoti bent grupei zmoniu. Atsiliepkite kas vaziuotu gruodzio menesi i Vokietyja. Rasykite el pastu > indre19899@gmail.com labai cia viskas patraukliai skamba.Vaziuociau as su vyru, kas dar kartu noretu ? fb indre dailidene
Sveiki visi, ar yra nors vienas per sia imone dirbantis ar dirbes su autokrautuvu? Bet kokia info prasau parasykite man i email: acdcrocks2@yahoo.com
Dviese ne taip nuobodu butu :)
Sveiki. Gal kas dirbot Vokietijoje Minden mieste sokolado fabrike?. Bet kokia info praverstu.
pritariu Thomui lenda lietuviai i sikna patys ne vazelino nereik bjauru ziuret buvo...
bekit zmonesnuo sitoa imones HEADREKS GRUP KUO TOLIAU.NESVAISTYKIT NEI LAIKO NEI PINIGU.CE TANKUS STUMDO IR TIEK.BUVAU ZINAU TIEK PRIE TAROS TIEK PRIE PALECIU TAS PAC.PER BUTELIUS NEA ZMONIU NEMATYT.
867856809.GALIU PAPASAKOT DAUGIAU.IR sitie komentarai neislausto lauzti
Sveiki, atsiliepkite jei kas yra vaziaves per UAB emplonent i Vokietija prie taros rusiavimo? Zinau kad reikia po 10val dirbt ir kas antra sestadieny.
Nevaziuokit per sita imone vergove tempas darbo didelis vos speji sia prie pakavimo pats begu jau is cia reikia stipriu nervu gelezines kantrybes
Teko dirbti, vien lietuviai ir darbininkai ir brigadininkai, skundimai, pavydas lindimas i viena vieta kaip LT. tik atlygis didesnis.Išmesti gali bet kada, net ta pačia minute jei su savo auto atvažiavai. Daugiau pertraukėliu rúkantys turi. Už bústa mokėt nereikėjo, bet žiúrint ì kokia skyle papulsit. Ar vienas kambary, ar keliesia. Na jei jums toks galimai stekenimo ir engimo pobúdis tinka, pirmyn i nauja rytoju.
Pakviecia i darbo pokalbi, tik tam kad padet pauksciuka, parodyt imonei, kuria atstovauja, su kiek zmoniu snekejo, ale atrinkinejo. Mates is merginos veido, kad jai visiskai neidomu ir kad kuo greiciau baigtusi sita kankyne, nes vistiek taves nesamdys ir nesiulys darbdaviui. Pokalbis vyko lygiai 5 minute. Ar jus juokaujat? Bent apsimetinekit normaliai, nes slykstu. Laiko gaisimas...
Lina Mickeviciene 2017-09-25 20:28:24
Gal kas nori kartu vykti is Hedexs dirbti Vokietyjoja prie rubu pakavimo
Parasykit asm..va fb
Linute Tiesiog As Linute
Sveiki, Lina vykciau kartu, dirbti rubu pakavime.
Pagarbiai -- Ricardas
rainbowart111@gmail.com
Sveiki, galiu pasiūliti darba merginai Šiaurės Anglijoje salotu fabrike. Darbo valandu per savaite 48 -53. Yra kur gyventi. Gyventumem kartu dvieju kambariu bute. Jai ka domina rašykit, galiu atsiūsi nuotraukas kambario.Kalba nebūtina. El p. zitagrig@mail. ru
Yra norinčių kartu važiuoti ? Jaunas vaikinukas 18 metų, galvoju reikia pabandyti laimę, tai jei kažkas nori kartu važiuoti susisiekit el paštu - lukasfiestaa@gmail.com
sveiki, gal buvo isvyke poru per sia imone?gal galetumete parasyt man briniuviene1978@gmail.com, buciau dekinga, nes domina darbas, o atsiliepimai labai prasti
Per kiek laiko jie susiekia dėl darbo? buvau del palečių remonto, bet tylu, nors nebutinai paletes remontuoti nors ir kita darbo duotu bet kaip durniam reikia laukti, be darbo tai nesedėsi, pasakytu iš karto reikia žmonių ar ne, nors skelbimiuose rašo, kad truksta, kažkas kvailo.
aveiki visi kas nori vaziuot per se imone
.sita imone apgaudineja zmones.buvau ir zonau bekit kuo toliau nuo jos.867856809
I islandija kambarine, kas kaip ?
Mindaugas 2017-10-03 14:39:38
Sveiki, domina asmenine patirtis keliaujant dirbti i užsienį, į Olandija, Vokietije per sią įmonę?
Ar galima tikėtis, to ką žada per pokalbį ? Dėkoju už atsakymus. Pasiskaičius komentarus, atrodo, kad labai viskas nepatika..., kaip yra iš tiesų? :)
P.s. Taip pat ieškausi darbo užsienyje, Olandijoje labiau, bet domina ir Vokietijoje, tik va kaip su įmone...?
Buvau. Na iesakusi darbo kokio, gerai butu be kalbo. Be naktiniu pamainu. Siule logistikos sandeli olandijoje, tai gal ten bandysiu
SVEIKI, GAL KAS ESATE DIRBE IR KOKIU DARBU YRA VOKIETIJOJE HANOVERIJE??
O tai buvai jau ofise pokalbi ?ar neturi dabar darbu
O prie kokio darbo
Labas kur zadi vaziuoti
o uz nuoma vokietijioj kiek atskaito gal kas zino
Viktorija 2017-09-27 13:35:24
Sveiki, aš dabar visur kišuosi XD kadangi žinau atsakymą, parašysiu.
Taip, Jūs gaunate pavalgymui ir pailsėjimui pertrauką - 30min kaip minimum. (nuo 11:45 prasideda pertrauka jeigu gerai pamenu).
laba diena rusiuosi vykti i vokietyja dirbti prie kavos produkcijos pakavimo gal kas zinote kaip ten?
mileris 2017-09-27 10:55:41
sveiki kas dirba Vokietijoj ar ir ten headex duoda pusvalandi pietu pertraukai per 8 darbo val
Sveiki, aš dabar visur kišuosi XD kadangi žinau atsakymą, parašysiu.
Rytis 2017-09-21 20:15:56
Gal kas vyksta prie buteliu taros? I Dormagena. Parasykit i pm Rytis Degutis
Mano brolis dirbo ten prie butelių vasarą, rašau Jums, nes noriu perspėti, kad bus labai sunku. Daug kas net neišdirba ir grįžta iš ten (vienas žmogus atvažiavo, apsižiūrėjo kas ir kaip ir tą pačią dieną išvažavio atgal į Lietuvą) mano brolis visą vasarą gėrė nuo skausmo vaistus, sunkiai bet išdirbo tuos 3 mėnesius.
Sėkmės.
Gal kas nori kartu vykti is Hedexs dirbti Vokietyjoja prie rubu pakavimo
Parasykit asm..va fb
Linute Tiesiog As Linute
Gal kas vyksta prie buteliu taros? I Dormagena. Parasykit i pm Rytis Degutis
Laba diena. Gal kas galetu pakomentuoti as irgi noriu isvykti i olandija darbas toks ten reiks pakuoti zaislus play staisin ir t.t.kas gal noretu kartu ir zino kas ten per darbas. Kokios salygos? Ir ten tik laikinasis darbas. Rasykit atsiliepimus ar verta vaziuot ar nereiks gryzus mokesciu moketi?
eli 2017-08-30 15:58:38
Sveiki, gal galite paaiškinti, kodėl reikia sumokėti tuos papildomus mokesčius. Juk darbina Lt įmonė ir atlyginimą moka Lt įmonė, viską formina Lt tarifais ir per komandiruotes, mokesčiai mokami Lietuvoje, kodėl dar reikia Vokietijai mokėti???
Jie a*******i yra.valandas nusuka keicia sutarti vienasaliskai bunant uzsienyje. Laimesiu ar ne bet kariauju su jais tikrai nepasiduosiu. Joems maziu maziausiai po kulka galvon uz ju aferizmus.
roberta 2017-07-06 13:12:48
sveiki, visiem norintiems vykti i uzsieni dirbti per sita imone patarciau sutarti pasiskaityti 5 kart ir kiekviena eilute issinagrineti, taip pat siuliau vykti i uzsieni tiktokiu atveju jei neplanuojate pasilikti ilgam laikui uzsienyje, nes situacija tokia kad jie tai saliai i kuria vykstate dirbti turi sumoketi 21% mokesciu uz jus, o sumoka 6%, reziume jeigu darote registracija toj saly gaunate kosmosa susimoketi patys, pvz as dabar uz 6menesius susimoketi gavau laiska ~1400 eur, drauge ~3400 eur, taip kad liekate labai skolingi kitai saliai dirbant per headex, na pliusas bent lietuvos mokescius dar sugeba jie sumoket :) pasidomekite geriau uzsienio imoniu, kurios 100% pasirupins mokesciais, darbais, gyvenama vieta, sveikatos draudimu.Realiai nuo saves asmeniskai apie headex nieko gero negaliu pasakyti, o blogo.. zodziu, sudekite +- skaitydami komentarus ir tada spreskite, o as niekam niekam nepatariu dirbti per Headex.
Ar kas but isvaziave i olandija, i orouosta? Gal kas mastot? Ar verta?
Sveiki ks is kauno zada vaziuot parasykit fb Rupertas Nenortavicius
Sveiki, noriu ir aš išvykti. Reikia atsiliepimų! Fb- Sigita Pernavaitė
Sveiki, gal kas nori kartu i uk turiu darbo pasiulyma 21-22m.
jonastam18@gmail.com
Gal kas nori kartu vykti per šią agentūra? Susiek - fb : Rūta Kristina
vladas 2017-08-19 08:58:35
Kas dar gali pakomenruot apie sita imone aciu
Jie zinomi Headex darbo inspekcijos nuo daugybes zmoniu neigiama prasme
Kas dar gali pakomenruot apie sita imone aciu
Ugnė 2017-08-19 08:48:53
Lietuvoje, saldainių fabrike, na ne stebuklingas darbas, būna sunkių dienų, bet džiaugiuosi, kad jų dėka turiu nors tokį darbą, nes daugiau man įsidarbint nieks nieks nepadėjo...
O kiek Ugne zadejo algos tau tam gabrike..kodel i voketija navaziavot
Ugnė 2017-08-17 19:45:12
Padėjo įdarbino greičiau negu darbo birža, išreaukė iš bedarbystės ir nevilties

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
Arista executive search Lithuania
Adresas: Verkių g. 34B, LT-08221 Vilnius.
Arista executive search Lithuania tapo PAN Baltic Arista executive search nare, viena iš stipriausių tiesioginės vadovų paieškos kompanijos dalimi Pabaltijyje. *Kompanija įkurta 2004 Estijoje. 2017-aisiais Estijos, Latvijos ir Lietuvos komandos susijungė į vieną, stiprią pan-Baltic kompaniją. *Aukščiausių vadovų...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
PERSONALO MOKYMAI VADOVŲ KONSULTAVIMAS KOUČINGAS DARBUOTOJŲ ATRANKA POKYČIŲ ĮDIEGIMAS ĮMONĖJE TYRIMAI ORGANIZACIJOSE Mes trykštam energija, entuziazmu, idėjomis ir galime tuo pasidalinti su kitais. Mes – galimybių ugdymo specialistai. Mūsų tikslas - kad problemos virstų sprendimais. Mūsų komanda: Direktorė, verslo...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 3, (2 aukštas), LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę savo Klientams konkuruoti ir laimėti greitai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Savo...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Vokietijos socialdemokratai apsigalvojo: pasirengę derėtis
Vokietijos socialdemokratai apsigalvojo: pasirengę derėtis 11-24 16:01
Vokietijos socialdemokratų partija SPD penktadienį pakeitė savo poziciją ir paskelbė, kad yra pasirengusi derėtis dėl valdančiosios daugumos formavimo. Anksčiau partija, paskutiniuose rinkimuose...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%