Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

Kokį darbą dirbai
kas bande ju siulomus kursus krautuvo?
As 2018-12-14 19:18:07
Netikekite zmones tom firmom. Headex tikrai apgaviku kontora. Buvo zadeta pervesti pinigus uz darba, bet taip ir nesulaukem.... Puse komentaru blogu yra istrinama. Jus pasiskaitykit ka raso apie visas lietuvoj firmas kokias jie aferas daro.... Turiu irodymu jog jie sutiko su savo klaida jog dirbau 2 savaites o atlyginimas buvo pervestas uz 30 val. Zadejo pervesti gal dvi savaites dura stume... nu ir ka nieko negavom. Apgaviku kontora!!!!!
Mano geriausia darbo patirtis buvo headexe kai su drauge iskart po mokyklos isvykom pakuot I Vokietija. Uzsidirbom tikrai labai daug ir uz tuos pinigus I kelione nuskridom. Taip kad verta bandyti ir svarbiausia nieko nebijot.
Kita savaitgali tai kai neteke noriu biski apsisviest ka pradziai reikia vestis ir pan.
Mantas 2019-01-03 10:55:08
O kaip del atlyginimo ar imanoma susitaupyti ir kaip gyvenimo salygos?
aisku imanoma susitaupyti. Nebent labai daug leisi ant visko. Gyvenimo salygos geros buvo, nieko blogo negaliu pasakyt. O kada planuoji varyt?
Laimonas 2019-01-03 10:48:11
As esu dirbes ten. Man patiko, be streso darai uzsakymus dirbi savo darba. Naktyne pamaina aisku nera lengva, bet uztai labai ramu o diena visviena isimiegoti galima. Drasiai bandyk
O kaip del atlyginimo ar imanoma susitaupyti ir kaip gyvenimo salygos?
Mantas 2019-01-02 18:21:52
Sveiki, planuoju vaziuoti dirbti i Vokietija prekiu surinkime, darbas naktineje pamainoje. Gal yra dirbanciu ir galetu suteikt informacijos., kaip ten kas. : Heddesheim, Vokietija.
Tautvydas 2018-12-27 14:41:39
Ar kas dirbat siuo metu prie paleciu sas van gent mieste olandijoje? Ir galetumet papasakot kaip istrikruju yra? spenkaaa@gmail.com, aciu!
Laba diena, Tautvydai. Susisiekite su mumis bendruoju telefono numeriu +37052030070, suteiksime daugiau informacijos apie dominančią poziciją.
Dirbau Klaipedoje su headex, o draugas gavo ju pasiulyma vykti prie zaidimu konsoliu i Olandija, tai planuojame vaziuoti kartu. blogu atsiliepimu negirdejau zinau kad apgyvendins kartu. Gal kazkas galetu daugiau papasakoti apie sita darba?
palet 2018-12-27 17:05:49
neturiu priekaistu, galima uzsidirbti, apgyvendinimas l.geras. o kas yra istikruju? jeigu dirbes paletininku tai tokiu klausimu neturetu kilt. viskas ten gerai, jokiu apgavisciu jeigu to klaus. as grizau pries pora menesiu, dirbau daugiau nei metai
Ar turetumt laiko atsakyt mano klausimus per facebook ar el pasta?
Tautvydas 2018-12-27 14:41:39
amigo 2018-12-17 06:34:59
Taip...apie krautuvo vairuotojo darba ir man idomu.Ar daug nuostolio buna per menesi?Ar nuraso nuo algos tuos nuostolius, sugadinimus brokus ir pan...?Koks tempas ir kiek galima uzdirbt be virsvalandziu?
Laba diena, gyvo pokalbio metu suteiktume Jums visą dominančią informaciją. Susisiekite su mumis telefono numeriu +37052030070
As 2018-12-14 19:18:07
Laba diena, norėtume išsiaiškinti šią situaciją. Parašykite mums į pagalba@headex.eu arba susisiekite telefonu +37052030070
Galiu pasiūliti darba Anglijoje fabrike. Visos soc. garantijos. Gyvenamasis plotas yra tikrai jokio barako nera. Atostogu į Lietuva vykstu sausio 27-30d. jai yra norinčiu padirbėti fabrike rašykite kartu galesime skristi bus jums drasiau. Aš pati dirbu šiame fabrike. Jokio įdarbinimo mokesčio nera. Jai turite klausimu rašykite 1983zmg@gmail.com
Renata 2018-12-09 10:47:57
Sveiki, su draugu pradejome galvoti, kad butu neblogai isvaziuoti nors siek tiek uzsidirbti. Gal galetumet atsiliepti tie zmones, kuriem pasiseke isvaziuojant per sia agentura ir kur dirbate, kokioje srityje? Nes paskaicius komentarus labai sunku suprasti, nuomones ivairiausios..Labiausiai domina Vokietija:) tikiuosi yra geru zmoniu ir kazkas atsilieps!Labai lauksiu!:)
Sveiki dirbau Vokietijoje prie sokolado. Tikrai nuomones ivairios bet pats kol nepabandai, tai nesupranti kas ir kaip. Buvo geras apgyvendimimas ir susitaupem pinigu nemazai
Giedre 2018-12-07 21:37:52
ar kasnors dirba krautuvo vairuotojais Vokietijoj per sia imone? Vyras si savaitgali isvyksta, idomus jusu komentarai?
Gytis 2018-11-30 10:35:29
Gal kas dirbęs HEADEX Lietuvoje? Domina būtent Kaunas
as kaune saldainiu fabrike dirbau virs metu. tu nueik i pokalbi viska detaliau suzinosi negu kad 100 kitu nuomoniu skaityti
Renata 2018-12-09 10:47:57
Sveiki, Renata, džiaugiamės, kad domitės. Galite susisiekti su mumis telefonu +37052030070, atsakysime jums į visus rūpimus klausimus.
klausimas 2018-12-05 04:03:34
Sveiki, norejau paklausti kaip darbai olandijoj? kaip su bustu ar viskas gerai. kaip su alga tikrai tiek moka kiek siulo headex, planuoju pats vaziuosti ir noreciau daugiau info butent apie olandijos darbus.
Sveiki, džiaugiamės, kad domitės mūsų siūlomais darbo pasiūlymais. Susisiekite su mumis el.paštu info@headex.eu arba telefonu +37052030070, suteiksime daugiau informacijos apie Olandijoje esančius darbo pasiūlymus.
Fauste 2018-12-05 01:03:43
Sveiki. Gal kas zino ar dirbant per Headex'a galima su savimi tureti augintini? Jei gyveni ju pasiulytam buste. Aciu uz atsakyma
Laba diena, Fauste. Augintinių su savimi turėti negalima. Jeigu domintų daugiau klausimų, prašome susisiekti su mumis telefono numeriu +37052030070
mantuj 2018-11-30 15:21:33
sveiki mes dirbom su vyru. labai geri pininigai gyevnimas. jaigu vazioji ussidibrt tai labai tinka toks darbas
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Gytis 2018-11-30 10:35:29
Gal kas dirbęs HEADEX Lietuvoje? Domina būtent Kaunas
Sveiki, Gyti, džiaugiamės, kad domitės, susisiekite su mumis bendruoju telefono numeriu +37052030070. Suteiksime daugiau informacijos.
anonimas 2018-12-03 09:51:27
sveiki kas yra vaziave per headex kaip gyvenimo salygos Vokietijoje ir darbai laukiu atsakymo
Laba diena, dėkojame, kad domitės, susisiekite su mumis bendruoju telefono numeriu +37052030070. Suteiksime daugiau informacijos apie apgyvendinimo sąlygas.
idomeuse kad patis pagirimus rasot ir poto sau dekojat nors rasykit is kitu kompu
Sveiki, gal kas buvote ar esate Olandijoje veršienos fabrike ? kokie atsiliepimai ? kaip gyvenimo salygos ?
Mantaa 2018-11-30 10:36:23
Sveiki kas dirba per headex sokolado fabrike? Kokie atsiliepimai, pliusai minusai
Su draugu norime išvažiuoti į Olandiją. gal kas esat dirbę ar dirbate? Domina apgyvendinimo sąlygos :)
giedre 2018-11-19 17:01:37
buvot gal kas pakavime Vokietijoi? Ryt vykstu i pokalbi ir butu ydomu suzinot ko tiketis
nezinau del vokietijos bet olandijoj dirbom ir buvoviskas gerai. darbas nesunkus ir greitas tai ir laikas prabego labai greita
darbuotojas 2018-11-09 17:22:58
Dirbau su autokaru Vokietijoje, atlyginimas geras buvo kadangi Lietuvoje daug metu dirbau tai patirtis savo duoda, dar virsvalandzius padirbdavau, tai netusciom gryzau. Galvoju varyt ziema vel, bet ieskau gal kas su svao auto mane paimtu kartu?
Sveikas, sudomino mane galima tavo kontaktus ar fb ?
SALOM 2018-11-16 12:05:28
2 kartus per metus jie mane skambina iš šio biuro ir siūlo darbą užsienyje, bet kai aš atvykau į savo pareigas kalbėtis ir su dokumentais, kitas konsultantas su manimi tam tikra prasme kalba, sakydamas, kad jis šiandien nedirba. kai jie žada išsiųsti man atgal į užsienį savaites. Taip pat jie siūlo man atlyginimą, kad aš atnešiu naujus klientus už tai, kad pažadu sumokėti 100 eurų vienam asmeniui. Bet dėl ​​kokios nors priežasties, užpildydami klausimyną su savo pažadimais, aš niekur nesiruošiu? Jie surenka klausimynus ir gauna pinigų iš Europos Sąjungos su kiekvienu klausimynu. Štai kaip UAB "HEADEX", "BIURO" ir "HELGA" Vilniuje dirba klastotojoje sistemoje Klaipėdoje - šie pinigai apskritai yra iš anksto paimami ir išmesti!
nesamone rasot dirbot nors?
giedre 2018-11-19 17:01:37
Mes su zmona vasara dirbom pakavime butui taupem tai abu patenkinti
SALOM 2018-11-16 12:05:28
dirbu 2018-11-15 15:40:06
3 menesius dirbu Olandijoj per sita imone neturiu nusiskundimu alga laiku ir tiek kiek zadeta, gyvenimo salygos geros pries isvaziuodamas irgi skaitinejaus tuos komentarus baisius cia bet nusprendziau surizikuot ir nesigailiu
Dėkojame Jums už atsiliepimą.
Vokietija guoliu pakavimas gal kas dirbia kokie atsiliepimai.Aciu
darbuotojas 2018-11-09 17:22:58
Pasuk tlf. 861545817
Egidijus Janina 2018-11-06 15:59:10
Laba diena ar porom butu darbo ir apgyvendinimas Vokietijoje
Laba diena, Egidijau, Janina, turime darbo pasiūlymų ir poroms. Susisiekite su mumis el.paštu info@headex.eu arba telefono numeriu +37052030070

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Kelininkai skelbia ekstremalią padėtį
Kelininkai skelbia ekstremalią padėtį 01-17 20:06
Atsižvelgdama į pastarosiomis dienomis vyravusius žiemos reiškinius, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinti VĮ "Kelių priežiūra" bendrovėje skelbia ekstremalią padėtį.
A. Veryga žada valstybines vaistines ligoninėse dar šiemet
A. Veryga žada valstybines vaistines ligoninėse dar šiemet 01-17 19:33
Sveikatos reikalų ministras Aurelijus Veryga žada sudaryti galimybę ligoninių vadovams įsteigti valstybines vaistines įstaigose dar šiemet.
Dakaro finiše – nauji lietuvių rekordai ir traumos paskutiniame ruože
Dakaro finiše – nauji lietuvių rekordai ir traumos paskutiniame ruože 01-17 19:18
Šiandien finišavusiame Dakaro maratone Lietuvos atstovai pasiekė naujus rekordus, tačiau traumą patyręs Balys Bardauskas išgabentas į ligoninę.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Goldman Sachs 197,08 +9,54%