Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

2 kartus per metus jie mane skambina iš šio biuro ir siūlo darbą užsienyje, bet kai aš atvykau į savo pareigas kalbėtis ir su dokumentais, kitas konsultantas su manimi tam tikra prasme kalba, sakydamas, kad jis šiandien nedirba. kai jie žada išsiųsti man atgal į užsienį savaites. Taip pat jie siūlo man atlyginimą, kad aš atnešiu naujus klientus už tai, kad pažadu sumokėti 100 eurų vienam asmeniui. Bet dėl ​​kokios nors priežasties, užpildydami klausimyną su savo pažadimais, aš niekur nesiruošiu? Jie surenka klausimynus ir gauna pinigų iš Europos Sąjungos su kiekvienu klausimynu. Štai kaip UAB "HEADEX", "BIURO" ir "HELGA" Vilniuje dirba klastotojoje sistemoje Klaipėdoje - šie pinigai apskritai yra iš anksto paimami ir išmesti!
3 menesius dirbu Olandijoj per sita imone neturiu nusiskundimu alga laiku ir tiek kiek zadeta, gyvenimo salygos geros pries isvaziuodamas irgi skaitinejaus tuos komentarus baisius cia bet nusprendziau surizikuot ir nesigailiu
Vokietija guoliu pakavimas gal kas dirbia kokie atsiliepimai.Aciu
darbuotojas 2018-11-09 17:22:58
Dirbau su autokaru Vokietijoje, atlyginimas geras buvo kadangi Lietuvoje daug metu dirbau tai patirtis savo duoda, dar virsvalandzius padirbdavau, tai netusciom gryzau. Galvoju varyt ziema vel, bet ieskau gal kas su svao auto mane paimtu kartu?
Pasuk tlf. 861545817
Egidijus Janina 2018-11-06 15:59:10
Laba diena ar porom butu darbo ir apgyvendinimas Vokietijoje
Laba diena, Egidijau, Janina, turime darbo pasiūlymų ir poroms. Susisiekite su mumis el.paštu info@headex.eu arba telefono numeriu +37052030070
k 2018-11-06 10:36:38
Dirbau Vokietijoj krovėju. ištvermingiems pats tas - gerai moka, pasportuoji geriau nei kačialkėj
Dėkojame Jums už atsiliepimą.
Norėčiau pasiteirauti su kokiu pradinių kapitalu važiavot ir kaip sekėsi pirmus mėnesius?
Laba diena ar porom butu darbo ir apgyvendinimas Vokietijoje
vycka 2018-10-31 16:53:01
jeigu kam ydomu tai su draugu vaziavom prie konsoliu dirbt nes kazkas man rekomendavo is pazystamu. labai geras darbas, lengva, apgyvendino su draugais tai linksma buvo ir tikrai nesunku bet dirbti reikia kaip ir visur
Tomas 2018-10-29 15:59:28
Gal galetum placiau papasakoti apie darba vokietijoje?
Dirbu prekių surinkėja, reikia vokiškai susakyt numeriukus ir važiuoti tada paimt tų užsakymų nors vokiškai mokėjau tik kiek mokykloj išmokau :D bet vieną vakarą vėl pasimokiau skaičius ir raides ir viskas. Labai rami aplinka, lengva tobulėti tik svarbu netinginiaut, nes tokių niekur nemėgsta. Apgyvendinimas labai geras, į darbą važiuojam kartu su kolegom, o alga superinė kiek dirbsi tiek ir gausi.
Nebambeklė 2018-10-29 11:51:23
Bambeklių šalis totali. Headexe dirbau Klaipėdoj, dabar išvažiavau į Vokietiją. Vokietijoj nėra sunku, susipažinau su įvairių tautybių žmonėmis, bendraujantiems patiktų. Iš esmės viskas gerai, puiki patirtis, jeigu kas klausimų turit, tai rašykit, klauskit
Gal galetum placiau papasakoti apie darba vokietijoje?
Nebambeklė 2018-10-29 11:51:23
Vytautas 2018-10-28 17:04:51
Neseniai ysidarbinau per sia agentura. Na nezinau kam cia neskambina ar kazka. Mes sutareme laika ir prisistaciau y vieta. Viskas tvarkoi su sita agentura.man tai patiko
Laba diena, Vytautai, dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Ieva 2018-10-24 15:25:48
Nerekomenduoju tikrai, norejau isvykti uzsidirbtibi uzsieni susiskambinau su sia agentura, nori viska telefonu, vis prasiau kad butu galima akis i aki susitikt aptarti, procesaa vyro daugiau nei menesi, vis buvo zadeta paskambint, patys nepaskambina, turejau pati skambinet po kelis kartus nes telefono nepakelia, galu gale 5dienos pries isvykima pranese kad jau jus tikrai isvykstate sestadieni, ir kokius dokumentus reik susitvarkyt, visas dienas kaip durnele po miesta vazynejau kad pasidaryt pazymas visokias ir tt, taremes susitikima 3ciadieniui ir pasirasyt sutarti, o isvykimas jau sestadieni, nukele susitikima i 4tadieni, siandien atsikeliu randu ju zinute kad kelione atsaukiama.. Nepatikima, laukiau menesi ruosiausi tvarkiausi savo laika eikvojau, ir pranesa jog isvykimo nebebus.
Laba diena, Ieva, tikriausiai įvyko nesusipratimas. Parašykite mums apie šią situaciją į pagalba@headex.eu arba susisiekite telefonu +37052030070
Greta 2018-10-28 16:22:05
Eimis 2018-10-28 16:12:42
Parašyk man per fb Gret Greta
Eimis 2018-10-28 16:12:42
As jiems issiunciau laiska, varyciau jei priims :D
parasykit su normaliais pasiulymais ar patarimais fb- Zoo Oo, cia tiems kas masto vaziuot per headex padirbet gal koperuotis ar panasiai :D
Greta 2018-10-27 19:42:24
Na sveiki, kas greitu metu važiuoja per Headex dirbti? Prie kolos buteliuku tarkim?
2018-10-21 18:31:21
Džiaugiuosi, kad niekada nesusiviliojau paskaityti headexo komentarus.. Prie ko čia vergovė, apgaudinėjimas, nesuprantu. Gi niekas neverčia ten mūsų važiuoti. Aš važiavau į Olandiją ir pradirbau 2 metus. Jokių apgaudinėjimų, alga laiku ir tiksliai, kiek nurodė pokalbyje ir tiesiog pastebėjimą tokį turėjau, kad tie kurie nosį krapštyti atvyksta, tai tie ir skundžiasi viskuo. Važiavau dirbti, tai ir dirbau kaip pridera. Nusiskundimų nebus
Sveiki, dėkojame Jums už atsiliepimą.
. 2018-10-20 08:34:59
Dirbau Olandijoje 8 mėnesius per Headex mėsos fabrike tai likau patenkintas ką žadėjo tas ir buvo tik truputi kartais valandų būdavo mažokai daugiau buvo viskas gerai. Praėjo daug žmonių labai per tą laiką kol aš dirbau ne visi padirba atvažiuoja jauni vyrai tingi dirbti nori lengvų pinigų geria neišeina į darbą tokie ir lieka nepatenkinti ir po to rašo komentarus. Viskas nuo žmogaus priklauso. O kas nori važiuoti tai tikrai važiuokite užsidirbti kas nori tai tikrai užsidirbs o tinginiauti galima ir Lietuvoje.
Sveiki, dėkojame Jums už nuoširdų atsiliepimą.
auksinis kardas 2018-10-17 17:32:09
nu as tai vaziavau ir viskas normalei buvo. Salta bet darbas nesunkus ir viskas normalei su butais, jeigu netvarkingas zmogusb esi tai gal tada ir bun sunku o toks jausmas kad skirtingose pasauliose gyvenam, kaip gali algas nusukinet?kazka ne taip supratai gal nes su alga irgi viskas normalei buvo. Su draugais varem ir visiem gerai buvo
Dėkojame Jums už atsiliepimą, jeigu ateityje domintų darbo pasiūlymai Lietuvoje ar užsienyje - susisiekite su mumis telefono numeriu +37052030070
Blondi 2018-09-28 23:44:27
Pati ziauriausia firma.jei pasiulys darba olandijoje i mesos fabrika.bekit ir neziurekit.salta, darbas sunkus, lietuvis lietuvi eda.ten vien lietuviai, pastovios apkalbos.ten tik liekanos dirba, kurie jau niekur nereikalingi.valandas nusukineja.butus kada nori tikrina, uz svara pazymius raso.gyveni 5 mazam plote.ziauru...
Blondi 2018-10-13 22:14:50
Egle.jums pritariu.sita firma paskutinis meslas..neaiskios sasakaitos.atskaiciavimai.dirbau..ir dziaukis kad i sita suda nepatekai.olandija slyksti salis.gyvenimo salygos uz lova nuskaito virs 400euru, dviese kambary gyveni..su skerdiena salti dirbi, kur vien lietuviai ir pletkai.po to bando kai is darbo iseini tave apgaut..slykstu
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Ar esate įsitikinusi, kad dirbote pas mus? Kadangi apgyvendinimą mes suteikiame nemokamai ir pinigų už tai nenuskaičiuojame. Apie visas darbo ir apgyvendinimo sąlygas Jus turėjo informuoti mūsų atrankų koordinatoriai.
Jeigu manote, kad Jūsų darbo valandos buvo paskaičiuotos neteisingai arba turite kitų klausimų, prašome kreiptis į pagalba@headex.eu arba telefonu +37052030070
HEADEX Group 2018-10-08 20:55:43
Egle, dėkojame už atsiliepimą. Mūsų darbas - ne tik parinkti jums tinkamą darbą, bet ir suteikti jums visokeriopą palaikymą, pagelbėti su reikalingais dokumentais, apgyvendinti jus užsienyje, užtikrinti savalaikį ir teisingą darbo užmokesčio išmokėjimą, pasirūpinti mokesčiais, garantuojant socialinė jūsų apsaugą. Turime daug įvairių darbų pasiūlymų, nes sunkiai dirbame ieškodami klientų, todėl esame suinteresuoti rasti į kiekvieną darbo poziciją tinkamą žmogų. O įdarbinti žmogų, kuris tam priešinasi, nėra jokios galimybės.
Žadu su draugu važiuoti prie kačių/šunų maisto, kitą savaitgalį, gal galite plačiau papasakoti, kas dirbote ten, apie šį darbą.
Raimonda 2018-10-10 14:11:10
Sveiki

Suprantu, bet sakot paskambinsit is kart tai ko neskambinat apie atranka pirma karta girdziu
Raimonda, parašykite mums el. paštu info@headex.eu savo vardą, pavardę, telefono numerį bei kur pageidautumėte dirbti. Lauksime Jūsų laiško! Linkime gražios dienos!
HEADEX Group 2018-10-10 13:21:59
Sveiki, Edita, supraskite, kad gerų atsiliepimų dažniausiai nesivarginama parašyti, nors jų tikrai turime. Raginame Jus išmėginti mūsų įmonės siūlomą darbo poziciją. Paskambinkite mums numeriu +3702030070 ir mes suteiksime Jums daugiau informacijos.
Sveiki

Raimonda 2018-10-10 07:56:27
Nevaziuju per siafirma kaip nuejaui pokalbi darbu yra laukiau puse menesio skambinau sake atskambins nu zodziu per sia firma nevaziuosiu nerimta
Laba diena, Raimonda, dėkojame už atsiliepimą. Tai, kad esame rimti, įrodo mūsų 15-kos metų patirtis, tačiau turite suprasti, kad vykdome darbuotojų atranką ir galimai tuo metu Jums tinkamų pasiūlymų neturėjome.
Edita 2018-10-09 11:56:27
Sveiki, planuoju išvažiuoti per šią firmą į Vokietiją ar ira kam ten pasisekė, nes skaitau komentarus ir baisu darosi.Gal ira tokių kurie jau įsitvirtinę ir gali pasiūlyti darbą ne per firmą?mano FB Edita Valentukevičiute
Eglė 2018-10-05 13:21:08
Ačiū dievui, laiku pasireiškė projektų koordinatorė Agnė. "Čia jūs darbo ieškot, ar aš? Aš darbą turiu!". Tuo viskas buvo pasakyta. UK neleidžiama kelti balso jokiais atvejais. "Mes jums darbo vietą saugom". Melas. Už 1100 eurų šiais laikais niekas su galvijų viduriais terliotis nepageidauja, darbo vieta išsižiojus laukia darbininko. Ir Jūs, Agne, darbą turit tik todėl, kad mes jo TINGĖDAMI ieškom, ant lėkštutės padėto. Nereikia pono Dievo vaidint. Nes truputį krustelsim savo dugną ir jums darbo nebeliks. Išvada: "Headex" tik visiškiems lūzeriams, tinginiams, kalbų nemokantiems. Ir dar nesuprantu, kodėl "lietuviška" kontora reikalauja bendradarbiauti su "Paysera"? Juk pas juos mes Lietuvoj dirbam. Kuo nusikalto esamos sąskaitos? Žodžiu, man pasisekė "nesusidėti".
Sveiki šią savaitę išvykstu į Londoną tad gal atsirastu kas taip ten išvyksta ar jau ten yra? :) but malonu susipažinti, susibendrauti jai tokiu atsiras parašykit į fb. Eimantas Jasulevicius :), lauksiu
Cia skundzesi kad ismete kad sunku jai jums blogai sedekit lt ko grudaties i pasaulio krasta visur reik dirbti nieks dikai pinigu nemoka.
Dirbau 2018-09-28 21:05:36
Sveiki, dirbau per headex prekiu surinkeju. Darbas nelengvas, lb daug valandu reikejo dirbt, tai katorga gavosi. Bet buvo pats darbymetis, tai kaip supratau ziema darbo zymiai maziau :) siaip nera ten sukciu kontora, kaip daug kas sako, bent jau pas mus algos visada laiku, uz gyvenama plota moket nereikia (aisku, jie jau atsiskaiciuoja nuo algos, tai tas "nereikia" toks kaip ir salyginis). Siaip esme tame, i kur papulsit, nes zinau, kad yra tikrai sunkiu darbu, kur retas kuris padirba, bet yra tikrai ir superiniu projektu. Nu zodziu, jei darbo nebijot, bandykit, niekas jusu neapgaus ir neapvogs, nebijokit ;)
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą.
As 2018-09-20 17:49:39
Sia imone ziauriai nusiviliau. Kiek skaiciau komentarus lyg ir geri atsiliepimai kai kuriu.... Bet.... Tikri a*******i. Algu nesumoka, valandas ziauriai nusuka. Darbu vadovai nesaziningi, net nemokantys bendraut. Zodziu apgailetini... Kad tik zmones apipist. Sau naudos iesko u****i.
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą. Jeigu manote, kad Jūsų darbo užmokestis buvo paskaičiuotas neteisingai arba turite kitų klausimų, prašome kreiptis į pagalba@headex.eu arba tel. +37052030070
As 2018-09-27 12:18:17
Sveiki spalio 10d vaziuoju i vokietija dirbti su savo auto gal kas kartu?
Sveiki, patariame kreiptis į Jūsų atrankų koordinatorių - paieškosime Jums pakeleivių tarp busimų kolegų ;)
Blondi 2018-09-28 23:44:27
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Darbas su mėsa išties ne iš lengvų, vis dėlto mėsa negali būti saugoma šilumoje, pripažinkime. Apie visas darbo ir apgyvendinimo sąlygas turėjo informuoti mūsų atrankų koordinatoriai.
Deja, negalime paveikti mūsų darbuotojų, kad jie būtų draugiškesni vieni kitiems, kaip negalime ir priversti palaikyti tvarką bustuose, kuriuos suteikiame.

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei turi asmeninę patirtį specialistų, vadovų ar įmonių savininkų...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Personalo sprendimai
Darbuotojų paieška ir atranka

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 64-43, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų komanda Esame personalo specialistai, turintys personalo valdymo patirtį didelėse, sėkmingose Lietuvos įmonėse. Pasiekti rezultatai praktinėje veikloje leidžia jaustis tvirtai, o mūsų komandos ambicingi siekiai bei noras kurti lemia sėkmę. Darbuotojų paieška ir atranka Išorinis personalo vadovas Metiniai...

Italijos miestelis siūlo išsinuomoti pilį šventei už 100 Eur
Italijos miestelis siūlo išsinuomoti pilį šventei už 100 Eur 11-17 16:37
Tuštėjančių Italijos miestelių merai ieško būdų, kaip pagyvinti vietos ekonomiką. Roccascalegna siūlo asmeninėms šventėms vos už 100 Eur išsinuomoti senovinę pilį.
"m.Parking": nenustačius iš anksto stovėjimo trukmės, lėšas nuskaičiuoja kas 12 minučių 11-17 15:48
Vilniaus savivaldybės įmonės "Susisiekimo paslaugos" mobiliąją programėlę "m.Parking" naudojantys vartotojai permoka už automobilių stovėjimą, teigia vienas programėlės vartotojas, automobilį...
"BlackBerry" už kibernetinio saugumo bendrovę "Cylance" siūlo 1,4 mlrd. USD
"BlackBerry" už kibernetinio saugumo bendrovę "Cylance" siūlo 1,4 mlrd. USD 11-17 14:48
Kanados kompanija "BlackBerry" siekia įsigyti JAV dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo sprendimų bendrovę "Cylance". Kanadiečiai už ją siūlo 1,4 mlrd. USD.

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%