Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

to jolantai, jei ne paslaptis kokia ta gera alga be virsvalandziu
Renata 2018-08-15 07:14:03
Laba diena jolanta mes su vyru ir per sita firma vaziuosim toki kl turiu. O is indu teik vestis kaska ar ten buna viskas?kaldros pagalves ?aciu.
Labas,
Renata. Nieko aiškaus negaliu parašyti. Žiūrint kur gyvensite. Patalynę mes vežėmės, o visi indai buvo. Ben jau patalynę turėkite savo
Jolanta 2018-08-11 09:27:53
Mes su vyru jau 2 metai, kaip dirbam per tą firmą
Olandijoj ir nei karto nebuvo, kad nusuktų algą. Apgyvendinimas taip pat normalus. Niekuom nereikia rūpintis, alga dabar taip pat labai gera, taip kad per daug nereikia varyti ant Headex
Laurynas 2018-03-09 12:16:08
Sveiki, domiuosi apie firmą ir planuoju išvykti į užsienį, galvoju apie Olandija, Gal rasiu bendraminčių? vienas galiu vykti, bet manau kompanijoje visada smagiau? Palieku fb kas susidomės : Laurynas Blinstrubis
Labas. Laurynai cia per agentura planuoji vykt i olandija?
Jolanta 2018-08-11 11:36:58
Deja, ne 7, o 10€ viską atskaičiavus. O tu "kolifikuotas" ne čia ieškai darbo
Prieš metus negaudavom tiek, o dabar jau gauname po 10€. Aš kaip baigus tik 10 klasių, tai man užtenka. O įdomu, kiek tu gauni Lietuvoj su savo dviem aukštaisiais ir ką dirbi, protinga?
Jolanta 2018-08-11 11:36:58
Deja, ne 7, o 10€ viską atskaičiavus. O tu "kolifikuotas" ne čia ieškai darbo
Ko tu čia sieki? Aš pasakiau sawo nuomone rimti čia nedirbs.. Jei tu nieko neturi 10 klasių baigus tai dirbk mėsos pakuotoja vergai. Kas tau draudzia.... Niekas tau nemoka to 10 Eur pagalbiniuj žmoguj durne. Nemeluok. Baglazanuose gauna žmonės 7.5 Eur walandinis fsio. Solinės vamzdžių įmonėje ten negauna.
Audrius 2018-08-11 11:17:17
Jei tu dirbi pagalbinius darbus nėr ką čia kalbėti jolantele pakuoji mesyte uz7. 5 Eur ir wayk toliau. čia kolifikuoti žmonės nedirbs.
Jolanta 2018-08-11 09:27:53
Audrius 2018-08-07 16:11:53
Bekit kuo toliau nuo headex. Jie nesumoka mokėciu olandu valstybei poto reikės patiems susimokėti. Algas nusukineja a*******i reik uždaryti. Dirbau solinės vamzdžių įmonėje olandai sumoka o headex nesumoka ir pastoviai reikia kariauti dėl sawo atlyginimo. Bekit ir dar kartą Bekit. Facilo kartu su headex agentūros Net nebandykit daugiau nerwu kainuos nei naudos. Skambini dėl algos nekelia telefono.....
Mes su vyru jau 2 metai, kaip dirbam per tą firmą
Važiavau per šią agentūra dirbti į Vokietiją taros rūšiuotojų.
Pradžioje davė pabandyti Klaipėdoje, nusivedė į Headex biuro rūsį, pabandžiau, neatrodė sunku.
Nuvažiavau į Vokietiją dirbti, tai per pirmą dieną mečiau viską ir išvažiavau namo.
Taros dėžės su stikliniais alaus buteliais skraido darbuotojams į kojas, dužta buteliai, visi pykti, skuba, lekia.
Naujokus spaudžia, skubina, naudoja psichologine prievarta, nors jie dar net nesupranta ką tiksliai ir kur turi nešti.
Tikrai neverta čia važiuoti už tuos suknistus 1500 euru į rankas.
sveiki as dbr isvazioti zadu I minden miesta voketijoj I sokolado fabrika kaip ten situacija galit pasakyt ?
Sveiki, as taip pat noreciau isvykti dirbti i Vokietija, per sia imone, bet paskaicius komentarus noras tikrai praejo. Gal kas turite kokiu pasiulymu kurie esate isitvirtine, arba gal kas nori koperuotis kartu ir bendrom jegm susirasti darba Vokietijoje?Vienai tikrai near saugu vaziuoti. Parasau kontaktus. fc: Jurate Lucinskaite, arba el pasta: juratelucinskaite@yahoo.com
Vaziuosiu i Olandija i versienos fabrika tu mesu stumdyt, kabint ant kabliu ir pns darbo lengvo nesitikiu aiskiais bet jei kas dirbat ten tai noreciau suzinot ar atlyginimai laiku ar nera neaiskiu atskaiciavimu ir pns
Sveiki. Gal kas siuo metu isvaziavo i minden sokolado farbrika? Kaip salygos? Kaip su apvyvendinimu ir nuvaziavimu i darba?
Situacija buvo tokia, kad asmuo darbinosi per sia firma du kartus ir abu kartus "nudege".Isvykstant buva sakyta, esa, dabar pats sezono ikarstis ir daug virsvalandziu, uz kuriuos apmoka.Kadangi vaziuoji uzsidirbt, virsalandziu juk norisi kuo daugiau.Nuvykus paaiskejo, kad virsvalandziai ypatinga retenybe, o apie apmokejima net kalbos negali buti.Pamirso, kazkodel paminet, kad i darba gali tekti vaziuot su dviraciu, kuri dar ir nusipirkt turesi.Nelabai patraukliai atrodo 2-3 val nakties vazinetis po fizinio darbo.Ne viena ar kelis km, o kur kas daugiau.Net darbo grafikas klaidingai nurodytas.Yra skirtumas, dirbi popietinej ar naktinej pamainoj.Galutiniam rezultate, sumokejus nuoma, mokescius, perkant maista lieka vargse lietuviska algele.Cia mano asmenine patirtis su sia imone.Gal kazkam pasiseke labiau.
vilma 2018-07-29 19:25:18
Apgaviku ir a******u imone.Idarbinant pasako kiek valandu, kokiom salygom dirbsit ir gyvensit, o nuvykus i darbo vieta realybe visiskai kitokia.Nerekomenduoju darbintis per sia imone.
Vilma, o kas ten taip blogai, nes planuoju rugpjucio gale vykti tai dabar jau abejoti pradejau..
Sveiki nors sveikintis visai nesinori kie galit mulkinti biedniausią Lietuvos didžiausia dali, kam šovė į galva tokia afera ir niekam nei dzin.ne aš vienas gal užteks tičiotis iš mūsų daug kam kantrybė greit gali trukti.Čia tik lašas jūroi aš neliečiu pono Verigos jai užteks sveikatos, tai jam nepavidžiu medžiagos turiu tiek kad.Aš irgi kovojau už LIetuvą, šmikštas, baisu, netnėra žodžių, už klaikas atleskit tai rusu palikimas
Sveiki visi. Esu 25metu vyrukas. Ieskau darbo olandijoj arba vokietijoje per fyrma "Headex". Fiziskai esu istvermyngas ir judrus. Jeigu turite pasiulymu, prasau parasyti I gilvickasedvardas@gmail.com
Betkokia generali informacija apie darbo vietas yra laukema. Galima ir tiesiog pabendraut, padiskutuot apie darbus, bet kokie informacija yra naudynga.
Sveiki, gal kas turi koki pasiulyma merginai vokietijoje? Bet norečiau važiuoti ne per firma o tesiai pas darbdavi ?Gal kas turi kokiu pasiulymu?
laba. norejau paklausti kas jau dirba kokiu rubu reikia tureti ir ar labai salta dirbant prie mesos nes i olandija varysiu prie mesos.
Alvydas 2018-07-21 09:57:38
Domintu, koks darbas.
Brukstelk emaila. Ai.alvydas@gmail.com
zydrunas 2018-06-09 07:31:36
Ira ieskanciu darbo vokietijoje galiu pasiulyti pats dirbu tik vaikinams skambinkit
Domintu, koks darbas.
Sveiki. Gal kas dirba prie kolos buteliukų Vokietijoje? Kokie atsiliepimai?
rugpjucio pradzei vaziuosim i olandija prie consoliu, galima paimti zmoniu :) rasykit i email drambliukas999@gmail.com
Rugpjucio viduryje vaziuosim i olandija dirbti prie konsoliu. Kaip darbas, apgyvendinimas?
nevaziuokite per ta headexa, apgaudineja kaip tyk gali nesiskaito su zmonemis, yra tu darbu tikrai neverta per headexa vaziuoti
Sveiki, gal kas parasytu placiau apie darba Olandijoje prie konsoliu, is anksto buciau dekingas
Sveiki, galiu pasiūlyti darba salotu fabrike Šiaures Anglijoje merginai. Gyvenamoji vieta yra. Pati dirbu šiame fabrike. Liepos mėn. vyksiu į Lietuvà stostogu, 25 liepos grįžtu atgal jai yra norinti mergina dirbti fabrike tai paimsiu. Daugiau informacijos rašykit zitagrig@mail.ru
Sveiki visi. Noreciau isidarbinti Olandijoj, gal butu kokiu patarimu ar pasiulymu ? Fb Mindaugas Kacarauskas
Rita 2018-06-30 17:24:51
parašiau
Labas Rita bet aš negavau jokio laiško i e. paš.
Sveiki.Gal kas lanket autokrautuvo kursus ir vaziavot?Butu idomu suzinot ar viskas normaliai-darbo salygos, alga, apgyvendinimas, kiek imanoma uzsidirbt (nes rasoma nuo 1200€, o iki kiek nerasoma, o gal tik tiek).Labai buciau dekingas.
ambaramigo40@gmail.com
Zita 2018-06-26 22:15:51
Rita parašykit man i zitagrig@mail.ru Kiek metu? Aš daugiau apie darba papasakosiu
parašiau
Rita 2018-06-26 21:59:28
as noriu.Rita
Zita 2018-06-25 16:25:27
as noriu.Rita
Siulo 3dienu kursus krautuvo vairuotojui i olandija, gal kam teko dirbti? Kokie atsiliepimai? Fb Andžej Mečkovski
Sveiki gal yra dirbanciu prie sokoladu voketijoj noreciau suzinot atelepimus buciau dekingas. Pirma karta vazioju i voketija
Headeh kordinatorės, , , labai gerai'' dirba savo darbą. Negano to, kad pralaikė brolį be darbo beveik mėnesį, bet dar ir be reikalo ant medicininių pažymų išleido. Neužtikrino darbo vietos, o iš karto medicininei apžiūrai siuntė staliaus. Staliaus darbo vieta atkrito, nes neaišku kada būtų išvažiavęs, pinigai irgi veltui buvo išmesti ant dokumentų tvarkymo. Savo darbo neatliko. Buvo ant galo siųlytas kitas projektas ir vėl eiti medicinkę per naujo, ir vėl neaišku kaip būtų su darbais buvę. Galiausiai pats rado darbą.
Zydrunas 2018-06-18 15:16:39
Trys nen neskaičiuojamas atlyginimas, niekaip nesutvarko.
Headex? Man kitokiu bajariu buvo :)
Trys nen neskaičiuojamas atlyginimas, niekaip nesutvarko.
Sveiki gal kas dirba Vokietijoj prie konsoliu? Ar labai sunkus darbas?
Ričardas 2018-06-13 09:26:18
Sveiki, yra dirbanciu prie paleciu ?
Taip yra
Sveiki taip yra dirbanciu
Sveiki, yra dirbanciu prie paleciu ?
Laba reikalinga informacija. Fb Vykintas Balčius
Sveiki, gal yra vykstančių ar jau dirbančių per Headexą į Olandiją prie žaidimų konsolių pakavimo? :) Ieškau kompanijos! 862624161.
sveiki kas yra isvyke per sia agentura parasykit i fb :) Eimantas Jasulevicius

SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Offerens
Adresas: K. Donelaičio g. 70B, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

VMI atsirinko įtartinus mėsos sektoriaus verslus
VMI atsirinko įtartinus mėsos sektoriaus verslus 08-21 12:21
Naudodama sąskaitų faktūrų i.SAF ir važtaraščių i.VAZ posistemių duomenis VMI atrinko mėsos sektoriuje dirbančius 206 gyventojus ir 11 juridinius asmenis, kuriuos atidžiau stebi ir kontroliuoja.
Trumpas įspėjo Turkiją dėl amerikiečių pastoriaus
Trumpas įspėjo Turkiją dėl amerikiečių pastoriaus 08-21 11:56
Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, įspėjo Turkiją, kad jis nesutiks su jokiomis nuolaidomis. Taip Vašingtonas ir toliau didina spaudimą Ankarai, kad ši paleistų Turkijoje sulaikytą amerikiečių...
Kvitų žaidimo efektas – maitinimo sektoriuje papildomai deklaruota 2,4 mln. Eur
Kvitų žaidimo efektas – maitinimo sektoriuje papildomai deklaruota 2,4 mln. Eur 08-21 11:45
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) skelbia, kad per pirmus septynis kvitų žaidimo mėnesius, atsižvelgus į bendrą šalies PVM augimą ir lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, viešojo maitinimo...

Primenybe teikiate..

Skoda