Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

Tomas 2019-03-14 10:48:03
Ieškau darbo vasarai. Gal kas kartu per headexą į Vokietiją? :)
mes su drauge galvojam tik nzn kaip su kalba ir nuvikimu
Ieškau darbo vasarai. Gal kas kartu per headexą į Vokietiją? :)
Arvydas 2019-03-05 23:07:35
Esame pora noretume isvaziuot i vokietija padirbet kartu ar kazka turite pasiulit poroms kad dirbti kartu planuojame vykti nuosavu automobiliu
Laba diena, Arvydai, dėkojame, kad kreipiatės. Susisiekite su mumis el.paštu info@headex.eu arba telefono numeriu +370 5 273 49 11
Galiu pasiūliti darba fabrike. Visos soc. garantijos. Gyvenamasis plotas yra tikrai jokio barako nera. Orouoste pasitiksiu, nuvešim į kur gyvensit, ir jau sekančia diena į darba.Aš pati dirbu šiame fabrike. Jai turite klausimu rašykite 1983zmg@gmail.com
We are authorized Financial consulting firm that work directly with
A rated banks eg Lloyds Bank, Barclays Bank, HSBC bank etc

We provide BG, SBLC, and lots more for clients all over the world.

We are equally ready to work with Brokers and financial
consultants/consulting firms in their respective countries.

Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial

Regards
WALSH SMITH, ROBERT
email : info.iqfinanceplc@gmail.com
skype: cpt_young1
Tel contact: +447031968934
Registered No: 04374045
Laimonas 2019-03-01 15:00:00
Sveiki, planuoju vykti vasara į headex dirbti krovėjų arba autokarų. Kur geriau varyti Olandija ar Vokietija?
tai jau kur labiauy noris. paskambink jiem ir usiregistruok i pokalbi viska papasakos.
Galiu pasiūliti darba Anglijoje fabrike. Visos soc. garantijos. Gyvenamasis plotas yra tikrai jokio barako nera. Orouoste pasitiksiu, nuvešim į kur gyvensit, ir jau sekančia diena į darba.Aš pati dirbu šiame fabrike. Jai turite klausimu rašykite 1983zmg@gmail.com
Kruopsciai reikia susukinet laidus, gali nemokanti ateit nes viiska ismoko kai ateini. Dar karjera pasidaryt galima tikrai
Mantas 2019-02-15 13:41:56
Gal kas dirbe prie azijietisko maisto Olandijoj? Idomu butu suzinot kaip ten kas.
As su suzadetiniu butui taupem ir ten dirbom, lab ai patiko ir gal metus isdirbom
Simona 2019-02-08 13:50:30
Sveiki, gal yra dirbančių Olandijoje prie konsolių?Girdėjau jog darbas nelengvas, bet atlygis neblogas, šiuo metu kiek žinau ne sezonas, norėčiau plačiau sužinoti, kokios jūs nuomonės, kada ten prasidės darbuotojų paieškos?ačiū
Nesunku prie ju dirbti, ž tikrai ir labai geras kolektyvas. Bandyk dabar registruotis i pokalbius, tada turesi pirmenybe i projekta.
Sveiki, gal kas dirbe su laidais headexe? Domina placiau apie darba.
Jei kas iesko darbo Airijoje, rasykit i dfejus@gmail.com Darbo pobudis-greito maisto ruosimas.Darbas - sezoninis!
VikTik 2019-02-08 23:46:05
Planuoju varyt i taros rusiavima... gal kas galit papasakot kaip kas ten.
Aš tai pat važiuoju i taros rūšiavimą.
Planuoju varyt i taros rusiavima... gal kas galit papasakot kaip kas ten.
tu 2019-02-07 14:05:21
Na jeigu darbo nebijai tai nieko baisaus ten. Tik tempo reikia.
Darbo nebijau, tik nenoriu nugaros susivaryti jaunistei ☺️
2019-02-06 21:26:30
Sveiki. Esate kas dirbę Vokietijoje prie taros rūšiavimo? Ar sunku ten labai, ipač merginom?
Na jeigu darbo nebijai tai nieko baisaus ten. Tik tempo reikia.
arta 2019-01-29 15:21:47
Dirbau ir as ten tikrai nebuvo del ko verkt jei jegu yra. Dabar su broliu vaziuosim krautuvo vairuot i Olandija su headexu. nebijokit darbu jus
Arta, noriu placiau apie krautuvo vairuotoja, gal gali vaidas.varnas40@gmail.com Dekui
LRTEMIGRANTAI 2019-01-28 20:39:23
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013710977/ne-emigrantai 1:27 apie headex ir panasias kontoras siunciancias i vokietija, viskas per tv istransliuota
aha ka ten Lietuvoj rinktis is 7 darbopasiulymu jei minimumas visur vienodas
LRTEMIGRANTAI 2019-01-28 20:39:23
ai nu zinai kiek zmoniu tiek nmoniu. niekas ir neverci vaziot pats renkies gi
kami 2019-01-08 17:07:03
Mano geriausia darbo patirtis buvo headexe kai su drauge iskart po mokyklos isvykom pakuot I Vokietija. Uzsidirbom tikrai labai daug ir uz tuos pinigus I kelione nuskridom. Taip kad verta bandyti ir svarbiausia nieko nebijot.
As irgi panasiai, tik mes su vyru butui taupem. Sokoladyne dirbom, viskas puikiai. Dabar ruosiames vel per juos vaziuot
HEADEX Group 2019-01-21 14:01:17
Sveiki, Ovidijau, gyvo pokalbio metu suteiktume Jums visą dominančią informaciją. Susisiekite su mumis telefono numeriu +37052030070
Man ir idomu kaip ten norvegijoj su autokrautuvu
elvis 2019-01-23 14:54:53
sveiki domina darbas lietuvoje labiausiai tinka vilnius kaunas ar yra darbo merginoms kiek galima uzdirbti pagal ka mokamas atlyginimas ar uz darba ar uz valandas?
Sveiki, Elvi. Džiaugiamės, kad kreipėtės. Parašykite mums el.paštu info@headex.eu arba susisiekite telefono numeriu +37052030070 - suteiksime daugiau informacijos apie turimus darbo pasiūlymus Vilniuje ir Kaune.
Algirdas 2019-01-16 15:17:10
kas bande ju siulomus kursus krautuvo?
Laba diena, Algirdai, gyvo pokalbio metu suteiktume Jums visą dominančią informaciją. Susisiekite su mumis telefono numeriu +37052030070
Ovidijus 2019-01-18 13:35:05
Sveiki, kas dirbes ant autokaro norway gal pakomentuot placiau galite ? Ačiū
kami 2019-01-08 17:07:03
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Laimonas 2019-01-03 10:48:11
As esu dirbes ten. Man patiko, be streso darai uzsakymus dirbi savo darba. Naktyne pamaina aisku nera lengva, bet uztai labai ramu o diena visviena isimiegoti galima. Drasiai bandyk
Sveiki, dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Algirdas 2019-01-16 15:17:10
kas bande ju siulomus kursus krautuvo?
Bandziau, as be apatirties ejau ir ten ismokau, variau i Vokietija paskiau. Geras uzdarbis nemokamai gyvenau dar. Isdirbau beveik 2 metus
Sveiki, kas dirbes ant autokaro norway gal pakomentuot placiau galite ? Ačiū
Kokį darbą dirbai
As 2018-12-14 19:18:07
Netikekite zmones tom firmom. Headex tikrai apgaviku kontora. Buvo zadeta pervesti pinigus uz darba, bet taip ir nesulaukem.... Puse komentaru blogu yra istrinama. Jus pasiskaitykit ka raso apie visas lietuvoj firmas kokias jie aferas daro.... Turiu irodymu jog jie sutiko su savo klaida jog dirbau 2 savaites o atlyginimas buvo pervestas uz 30 val. Zadejo pervesti gal dvi savaites dura stume... nu ir ka nieko negavom. Apgaviku kontora!!!!!
Kita savaitgali tai kai neteke noriu biski apsisviest ka pradziai reikia vestis ir pan.
Mantas 2019-01-03 10:55:08
O kaip del atlyginimo ar imanoma susitaupyti ir kaip gyvenimo salygos?
aisku imanoma susitaupyti. Nebent labai daug leisi ant visko. Gyvenimo salygos geros buvo, nieko blogo negaliu pasakyt. O kada planuoji varyt?
Laimonas 2019-01-03 10:48:11
O kaip del atlyginimo ar imanoma susitaupyti ir kaip gyvenimo salygos?
Mantas 2019-01-02 18:21:52
Sveiki, planuoju vaziuoti dirbti i Vokietija prekiu surinkime, darbas naktineje pamainoje. Gal yra dirbanciu ir galetu suteikt informacijos., kaip ten kas. : Heddesheim, Vokietija.
Tautvydas 2018-12-27 14:41:39
Ar kas dirbat siuo metu prie paleciu sas van gent mieste olandijoje? Ir galetumet papasakot kaip istrikruju yra? spenkaaa@gmail.com, aciu!
Laba diena, Tautvydai. Susisiekite su mumis bendruoju telefono numeriu +37052030070, suteiksime daugiau informacijos apie dominančią poziciją.
Dirbau Klaipedoje su headex, o draugas gavo ju pasiulyma vykti prie zaidimu konsoliu i Olandija, tai planuojame vaziuoti kartu. blogu atsiliepimu negirdejau zinau kad apgyvendins kartu. Gal kazkas galetu daugiau papasakoti apie sita darba?
palet 2018-12-27 17:05:49
neturiu priekaistu, galima uzsidirbti, apgyvendinimas l.geras. o kas yra istikruju? jeigu dirbes paletininku tai tokiu klausimu neturetu kilt. viskas ten gerai, jokiu apgavisciu jeigu to klaus. as grizau pries pora menesiu, dirbau daugiau nei metai
Ar turetumt laiko atsakyt mano klausimus per facebook ar el pasta?
Tautvydas 2018-12-27 14:41:39
amigo 2018-12-17 06:34:59
Taip...apie krautuvo vairuotojo darba ir man idomu.Ar daug nuostolio buna per menesi?Ar nuraso nuo algos tuos nuostolius, sugadinimus brokus ir pan...?Koks tempas ir kiek galima uzdirbt be virsvalandziu?
Laba diena, gyvo pokalbio metu suteiktume Jums visą dominančią informaciją. Susisiekite su mumis telefono numeriu +37052030070

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos 03-18 18:16
Jungtinės Karalystės (JK) kosmoso technologijų startuolis "OneWeb" užtikrino dar vieną – 1,25 mlrd. USD dydžio – investiciją. Šios lėšos, kaip sako įmonės atstovai, leis dar šiemet įsigyti vietos...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Texas Instruments 110,74 +3,40%
CBS 47,70 -1,12%