Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

Sveiki, gegužės mėn noriu važiuot dirbti į užsienį. Gal kas irgi važiuoja?
Sveika, aš tai pat planuoju lėkti per šią agentūra šį mėnesį.
Vaziavau per Headex dirbti i Olandija jie savo darba tikrai atlieka gerai jeigu tu pats savo darba gerai atlieki bent vienintele priezastis kodel isvaziavau tai tie kiti ten dirbantys jobani lietuviai kazkokia b**t urodu tauta ten tokiam uzsienyj ten bunant vietoj to kad butumem vieningi ir padetum vienas kitiems tai atvirksciai b**t zies tik kaip tave suest (apsneketi, igelti ir t.t) ten jeigu buciau ilgiau pasilikes tai tikrai iki mustyniu butu daeje viskas.Bet dabar dirbu Vokietijoj tiesiogiai pas vokieti nei vieno lietuvio aplinkui tai lafa.Seip jeigu stipresniu nervu zmogus esi tai nebijok vaziuoti per sita agentura, kaip ir sakiau jie savo darba gerai atlieka.
Neringa 2019-05-20 11:13:51
Sveiki, planuojame važiuoti į vokietija, gavome pasiulyma dirbti pakuotojo pozicijoje, gal jau yra išvykusiu dirbti? Ir gali papasakoti placiau apie si darba, apgyvendinima, bustu bukle.
su sese dirbom puse metu sandeli supakavimo kai pirma kart vaziavom. tai gali iskart nusiteikt kad ne i spa vaziuoji beet jeigu nori uzdirbt tai tikrai gaunasi ir net labai gerai. Su bustais irgi priklauso nuo pacios kiek tvarkinga esi. butai kaip butai paprasti ir normaliai gyvenom, su sese dviese kambary. ramiai viskas. manau ir dabar viskas ten gerai. sekmės !
Vilija 2019-05-16 16:20:22
Laba diena.Ir as ieskau darbo voketijoje.bet va agentura virs 40 m nieko nepasiulo ale per sena..nesuprantu tokio dalyko..jei tau virs 40 ar 45 tai jau nebetinkamas esi niekur nors dar tikrai esi darbingo amziaus..toks jausmas kad tik jaunimas beegzistuoja ir begali dirbt...
sveiki, Ne sena, tiesiog aš irgi pas juos registruota jau apie 2 m, bet nieko, tyku, Jau ir savarankiškai spėjau padirbėt Vokietijoje, nors man 50. Darbdaviams Vokietijoje be kalbos, tu esi niekas, Atėjai, atarei ir namo, Robotas.:-)Jaunimas pagrinde mokantys kalbą, tai juos ir renka įmonė.
Kiek laiko už trunka atranka?
Ana 2019-05-17 11:52:22
kas vaziavote dirbti per Headex firma?
Kokie minusai ir pliusai?
Gal kas planuoja vykti is mergynu?
Ana, susisiekite su mumis ir papasakosime apie pasiūlymus ir galimybes. Tel. nr. +370 520 30070
kas vaziavote dirbti per Headex firma?
Kokie minusai ir pliusai?
Gal kas planuoja vykti is mergynu?
Vilija 2019-05-16 16:20:22
Vilija, mūsų įmonėje galioja vienintelis amžiaus ribojimas t.y. asmuo turi būti pilnametis. Jei domina darbo pozicijos - kreipkitės tel. nr. +370 520 30070 ir ieškosime jūsų lūkesčius atitinkančio pasiūlymo.
Nesvarbu 2019-05-13 17:57:07
Sveiki. Ar kas vyko per šią agentūra y šokolado fabrika vokietijoj? Kaip darbas merginoms? Kaip apgyvendinimas, barakai ten kokie, ar su svetimais reikia dalintis kambariu ir pns?
Sveiki, jeigu domina darbo pasiūlymai - mielai papasakosime apie visas sąlygas. Susisiekite su mumis telefonu: +370 5 273 49 11
Atsargus 2019-05-12 10:42:59
Patarčiau buti atsargiais šioje firmoje, priima visus iš eilės ir nežiūri teistumo, apgyvendina su teistais, pasėkmes kas turi kiekviena diena bijoti dėl savo sveikatos, saugumo ir givybės. Nukentėjau kaulu lužiais ir psichologine trauma didele patyriau. Neesu bailys bet gyvenimas su zonos asmenim ne man.
Mums labai gaila, kad patyrėte nemalonumų. Deja informacija apie kandidatų teisumą mūsų nepasiekia. Kilus bet kokiems nesusipratimams primygtinai siūlome kreiptis į projekto vadovą, kuris nedelsiant imasi spręsti susiklosčiusią situaciją.
Saida 2019-05-13 15:09:20
Niekam nerekomenduoju prasidėti su šia įmone. Likom be darbo ir minuse. Turėjom išvažiuoti savaitgalį, bet atkėlė išvažiavimą nes projektą uždarė. Nu galvojam tiek to. Pasakė išvažiuoti antradienį, pirmadienį nuvažiavom pasirašyti sutarčių ir nukėlė išvažiavimą vėl savaitgaliui. Mes susitvarkėm medicinines kurios kainavo po 70€, atsisakėm bet kokių kontakyų su jais ir važiuojam per kitą įmone, nes headex nesugeba nuspręsti ar jiem darbuotojų reikia ar ne. Niekam nerekomenduoju net prasidėti su jais.
Apgailestaujame, kad turėjote tokią patirtį. Darbuotojai mums reikalingi, tačiau išvykimo laikas gali šiek tiek svyruoti priklausomai nuo projekto.
Jolanta 2019-05-01 06:59:14
Sveiki, noreciau per jusu firma susirasti uzsieny darba, ar butu galimybe?
Sveiki, Jolanta. Tokia galimybė tikrai yra. Parašykite mums arba paskambinkite ir pasikalbėsime plačiau.
Sveiki, noreciau per jusu firma susirasti uzsieny darba, ar butu galimybe?
Mindaugas 2019-04-26 15:59:17
Sveiki norieciau isidarbint i hedex ir nezinau kur vaziot kur geras uzmokiestis patarkit kanors kur dirbuot ir mazdauk koks atliginimas ir ka darit reik
Mindaugai, smagu, kad domitės pasiūlymais. Parašykite mums elektroniniu paštu arba susisiekite telefonu ir pasikalbėsime. Linkime gražios dienos.
Rima ir Giedrius 2019-04-15 10:49:49
kokios galimybes tumpam laikui konkrecai vasaros sezonu idarbinimas?
mano sūnus pereita vasarą į vokietija pas juos važiavo. Ant rugsėjo gryžo. Tai gal ir šymet bus galima tas pats.
kokios galimybes tumpam laikui konkrecai vasaros sezonu idarbinimas?
Beje i contact@inspectieszw.nl kreipkites, jei nukentejote Olandijoje. Jei kitoje salyje ar kitais klausimais galite kreiptis i mane asmeniskai londonsamanta@gmail.com
Jeigu yra daugiau zmoniu nukentejusiu nuo Lietuvos idarbinimo agenturu - parasykite skunda adresu contact@inspectieszw.nl. Jeigu gyvenimo ir/ar darbo salygos neatitinka Europiniu standartu - paprasykite netiketo inspektoriu patikrinimo. Jei susiduriate su diskriminacija ir/ar zmogaus orumo zeminimu darbo vietoje - taip pat kreipkites siuo adresu. Traumu atveju taip pat. Butinai paminekite jus issiuntusios Lietuvos idarbinimo agenturos pavadinima, adresa. Jeigu jums reikia pagalbos rasant laiska, kreipkites i mane.
Viktoras 2019-04-05 21:50:09
Headex apgaviku kontora, siuncia zmones i darba patys nezinodami realios padeties projekte, sako teks dirbt toki ir toki darba, pranesa kokia bus fiksuota alga, bet kazkodel kai atvyksti i projekta ir pradedi dirbt viskas staigiai keiciasi darbas ir alga neatitinka to kas buvo sakyta is pat pradziu ir tenka dirbti visai kita darba dar ir uz centus!
Viktorai, apgailestaujame, kad susidarėte tokį įspūdį. Norime patikinti, kad mūsų projektų vadovai nuolat lankosi, stebi ir todėl žino kas vyksta projekuose. Jeigu jums kyla darbo užmokesčio ar kitokių klausimų - galite kreiptis el. paštu: pagalba@headex.eu arba telefonu: +370 5 273 49 11
Sveiki, gegužės mėn noriu važiuot dirbti į užsienį. Gal kas irgi važiuoja?
As irgi planuoju bet dar galvoju ar geguze ar birzeli. Susirask mane fb gal susitarsim kartu vykti. Vilnius, Ilona Hug
Sveiki, gegužės mėn noriu važiuot dirbti į užsienį. Gal kas irgi važiuoja?
Važiuoti noriu ir aš gegužes menesi, kur tu voketija ar olandija nori?
Sveiki norėčiau padirbėti vasaros sezonu gal kas irgi išvažiuos greitu metu?
Gabrielė 2019-04-03 13:06:37
Kada važiuoji? Viena?
Aš jau išvaževusi ir jau gera men dirbu. Važevau viena.
Eligija 2019-02-14 15:02:27
Aš tai pat važiuoju i taros rūšiavimą.
Kada važiuoji? Viena?
Evaldas ir Agne 2019-03-25 20:59:31
Sveiki visi galvojantis apie Headex,

Dirbome su drauge olandijoje, darbas lengvas (ziurint ka dirbsi)
Apgyvendinimas tikrai geras tarp olandu seimu, ramu, aplinka grazi.

Kas vaziuojat uzsidirbt tai galit ramia sirdim vaziuoti.
Taip pat agentura rupinasi jumis
Kur dirbot?
Sveiki visi galvojantis apie Headex,

Dirbome su drauge olandijoje, darbas lengvas (ziurint ka dirbsi)
Apgyvendinimas tikrai geras tarp olandu seimu, ramu, aplinka grazi.

Kas vaziuojat uzsidirbt tai galit ramia sirdim vaziuoti.
Taip pat agentura rupinasi jumis
Buvau vadinamajam interviu Headex. Tai ka as zinau, man tai baisu. Tiesiog iesko negru (na turbut visos firmos ta daro). Stai kas abstulbino labiausiai: 1) Apgyvendina po 3 vienam kambary! Maza to, net jei vaziuoji su savu zmogum, nebutinai pakliusi i ta pati kambari.
2) Darbuotojas registruojamas Lietuvoje, ne toj saly, kur dirba.
3) Bent tuo metu kai kalbejom, tai darbo vietos pacios prasciausios, kokios tik gali buti. Jei zuvies filiuotojas Norvegijos zuvies fabrike pas juos skaitosi, kaip geriausia pozicija, tai zinai...
4) Olandijoj - Vokietoj atlyginimas 1000 - 1200 eu. Ta prasme isvaziuoji i svetima sali, gyveni kaip silke statinej su dar dviem likimo draugais, darbas namai - darbas namai ir tik del tokios sumos.... Susidariau ispudi, kad jie iesko zmoniu su didelem finansinem bedom, kurie nebeturi kitos iseities ir patys nezino, kaip isvaziuot uzsidirbti.
Aj dar, turekit omeny, kad viska reikes veztis patiems. Turiu omeny ir patalus ir bliudus ir puodus. Tai va tiek man pavyko suzinot, tikiuosi kazkam sutaupysiu laiko.
Tomas 2019-03-14 10:48:03
Ieškau darbo vasarai. Gal kas kartu per headexą į Vokietiją? :)
mes su drauge galvojam tik nzn kaip su kalba ir nuvikimu
Ieškau darbo vasarai. Gal kas kartu per headexą į Vokietiją? :)
Arvydas 2019-03-05 23:07:35
Esame pora noretume isvaziuot i vokietija padirbet kartu ar kazka turite pasiulit poroms kad dirbti kartu planuojame vykti nuosavu automobiliu
Laba diena, Arvydai, dėkojame, kad kreipiatės. Susisiekite su mumis el.paštu info@headex.eu arba telefono numeriu +370 5 273 49 11
We are authorized Financial consulting firm that work directly with
A rated banks eg Lloyds Bank, Barclays Bank, HSBC bank etc

We provide BG, SBLC, and lots more for clients all over the world.

We are equally ready to work with Brokers and financial
consultants/consulting firms in their respective countries.

Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial

Regards
WALSH SMITH, ROBERT
email : info.iqfinanceplc@gmail.com
skype: cpt_young1
Tel contact: +447031968934
Registered No: 04374045
Laimonas 2019-03-01 15:00:00
Sveiki, planuoju vykti vasara į headex dirbti krovėjų arba autokarų. Kur geriau varyti Olandija ar Vokietija?
tai jau kur labiauy noris. paskambink jiem ir usiregistruok i pokalbi viska papasakos.
Kruopsciai reikia susukinet laidus, gali nemokanti ateit nes viiska ismoko kai ateini. Dar karjera pasidaryt galima tikrai
Mantas 2019-02-15 13:41:56
Gal kas dirbe prie azijietisko maisto Olandijoj? Idomu butu suzinot kaip ten kas.
As su suzadetiniu butui taupem ir ten dirbom, lab ai patiko ir gal metus isdirbom
Simona 2019-02-08 13:50:30
Sveiki, gal yra dirbančių Olandijoje prie konsolių?Girdėjau jog darbas nelengvas, bet atlygis neblogas, šiuo metu kiek žinau ne sezonas, norėčiau plačiau sužinoti, kokios jūs nuomonės, kada ten prasidės darbuotojų paieškos?ačiū
Nesunku prie ju dirbti, ž tikrai ir labai geras kolektyvas. Bandyk dabar registruotis i pokalbius, tada turesi pirmenybe i projekta.
Sveiki, gal kas dirbe su laidais headexe? Domina placiau apie darba.
Jei kas iesko darbo Airijoje, rasykit i dfejus@gmail.com Darbo pobudis-greito maisto ruosimas.Darbas - sezoninis!
VikTik 2019-02-08 23:46:05
Planuoju varyt i taros rusiavima... gal kas galit papasakot kaip kas ten.
Aš tai pat važiuoju i taros rūšiavimą.
Planuoju varyt i taros rusiavima... gal kas galit papasakot kaip kas ten.

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Rinkėjų entuziazmas po pirmo turo kiek nuslopo
Rinkėjų entuziazmas po pirmo turo kiek nuslopo 05-26 09:36
Prezidento rinkimų antrajame ture rinkėjų aktyvumas kol kas yra panašus, kaip ir prieš dvi savaites. 12 val. sekmadienį jis siekė 26,18%.
Bauhauzo šimtmetį mininti Vokietija atidaro naujų muziejų
Bauhauzo šimtmetį mininti Vokietija atidaro naujų muziejų 05-26 01:03
Besidomintieji architektūra ir dizainu šįmet turėtų nuvykti į Vokietiją. Šalis švenčia Bauhauzo (bauhaus) mokyklos, formavusios moderniosios architektūros ir taikomojo meno estetiką, šimtmetį ir...
Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb"
Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb" 05-26 01:00
Apgyvendinimo paslaugų įsigijimo tarpininkavimo paslaugas teikiančios interneto platformos "Airbnb" direktorių valdybą papildė aukšto kalibro profesionalė Angela Ahrendts, buvusi "Apple" prekybos...

Kur atostogausite šią vasarą?