Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
paneveziete 2018-05-09 19:55:08
Labas.Niekam nerekomenduoju vaziuoti dirbti i Minden projekta.Su darbais butu viskas gerai, Bet yra senbuves kurios sunaikina naujokus, Senbuviu zodziais naujokai nieko nedirba.Ir si senbuve turi alergija naujokam.Tik jos dirba.Brigadininkas jaunas, patiklus, klauso ka jos sako.Dar viena brigadininke yra kuri keikiasi kaip batsiuvys.Organizuotumo jokio, apie mandaguma geriau pamirsti.Tik keista kad Headeax atstovybe Lietuvoje apie tai zino, bet nieko nedaro.
Labai teisingai parase paneveziete.Apie si projekta projektu vadovei yra zinoma.bet kazkodel tyli.Dirba senbuve Laima isivaizduoja kad yra direktore.Jeigu jai nepatiksi vaziuosi namo.O pati tik liezuviu mala.Ir tyciojasi is nauju zmoniu.Labai truksta jai vyru demesio.
as 2018-05-21 18:54:17
jei jie patys siulo tai ir vaziuok per ju vairuotoja, nes kainos tai visur vienodos, o tu jau tvarkaisi dokumentus?medicinine ir pns.?O i koki projekta tu norejai jei ne paslaptis?
Taip siandien kalbejau sake praeiti medicine sake ryt atsius kokiu konkreciai dokumentu reikia. As i kepykla pakuoti tai buvo atsauke dabar vel.reikia ten o seip.siule pries tai azijietisko maisto pakuoti jau ten galvojau varyti.
Sandra 2018-05-21 17:07:09
As dar tiksliai nezinau nes vel.keiciasi mano darbas nes laukiau i viena projekta vietos tai dabar kaip ir sulaukiau bet dar visos detales neaiskios del keliones nesuderinta dar laukiu atsakymo tikslaus. Bet kai kalbejau tai sake kad jie turi kazkoki vairuotoja kainuoja 90 euru ir paiima is panevezio ir nuveza i vieta. Tai nezinau gal kazko kito neieskosiu nes pirma karta i olandija vaziuosiu tai gal su ju siulomu vaziuosiu.
As 2018-05-21 13:35:08
As is vilniaus, koki vezeja tau rekomendavo?ar pati ieskosi?is panevezio pasiims tave?
As is Panevezio.o tu ?
as 2018-05-20 13:03:24
sveiki, ar yra kas 05.26 vaziuoja i olandija?
As tureciau jei nieko nepakeis agentura. O i koki darba vaziuojate?
Sveiki, gal kas dirbate prie dusseldorfo taros rusiavime? Kaip ten pats darbas? Sunkus? Algos neveluoja/neapgaudineja? Gyvenimo salygos kokios?
sveiki, ar yra kas 05.26 vaziuoja i olandija?
Gal kas planuojate vykti i olandija pakuoti azijietisko maisto ? Gal kas yra buve ten gali kazka papasakoti ?
Sveiki, planuoju vykti per headex firma liepos pradžioje, kadangi nėra galimybės vykti automobiliu konsultantė kalbėjo apie kažkokį autobusiuka už 90€ gal kas galėtų paaiškinti kaip viskas ten su tuo autobusiuku jei kam yra tekę susidurti? Labai ačiū
Sveiki. Kas planuojat vaziuot i vokietija ar olandija 05.19d.?
Kolkas turiu vieta vokietijoje prie taros. Bet kazkodel traukia i olandija mane prie paleciu tad klausiu gal kas zinot kur geriau butu? Pagal sali ir darba.
Buteliukus deliot minden valandinis alga nuo 1000eur ar verta kas buve gal galit papasakot
as 2018-05-10 18:53:13
...gal gavai pasiulyma?gal ir interviu buvai?gal gali papasakot?
Taip buvau, gavau i minden pasiulyma valandinis alga nezinau gal yra kas dirbe gali papasakot
Tomas 2018-05-10 14:43:05
Kaip darbas minden sokolado fabrike gal kas gali papasakot
...gal gavai pasiulyma?gal ir interviu buvai?gal gali papasakot?
Kaip darbas minden sokolado fabrike gal kas gali papasakot
Lina 2018-04-12 13:29:45
labas, kreipiausi del Vokietijos, pakuotojos pareigoms, nes jau turiu patirties sioj srity, zinau koks darbas ir ko tiketis i, esu dirbus Vokietijoj si darba, bet ko gero headex teikia pirmenybe jaunesniems zmonems, o tiems kur tr. virs 40 jau nuraso, nors esu pilna energijos ir dar kalnus galeciau nuverst :)...
Akvile 2018-05-02 22:58:13
Sveiki, gal kas planuojate vykti kur per headex? As antradieni vyksiu i pokalbi. Aisku butu smagiau jei butu kazkokia kompanija kuri vyktu kartu, nes esu viena, jei kas planuojat tai susisiekit, pabendrausim, palieku fb: Akvile Barauskaite
Sveika as planuoju vykti per hedeax.Noriu i Olandija. I kokia saly tu nori vykti ? Koki darba?.p.s. fb nezinau kuri tu nes daug ismeta pagal tavo kontaktus.
Laba rytą gal turite kas pasiulit darbo Vokietijoja.Krefelde.vokiečių nemoku.ačiū.
We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.)
Genuine Bank Guarantee (BG) And Standby Letter Of Credit (SBLC) Offer
Name:Fachtna O'Mahony
E-mail:paciolifinancialservicesltd@gmail.com
Skype id:paciolifinancialservicesltd@gmail.com
Jurgita Blaževičienė
2018-04-22 14:28:16 IP 95.97.83.216
Sveiki..as irgi laukiau pasiulymo dirbti..atsirado galimybe dirbti prie mesos ir isvaziavau, nesirinkau koks patiktu darbas o koks ne..tikrai esu patenkinta sios firmos darbu ir darbuotojomis..kiekvienu klausimu padeda ir kiekvienoje problemoje randa iseiti padeti..
UAB "HEADEX" - никого никуда не везёт !!! Это мошенническая схема заманивания людей только для анкеты, где за каждую из них агентство будет получать из Евросоюза деньги за якобы трудоустройство людей. Но на самом деле они никого не устраивают и через полгода вас опять позовут на анкету.Также они предлагают зарегистрированным приводить к ним своих знакомых и обещают платить по 100-150 eur за каждого, которые тоже никуда не поедут. А сколько они получают за человека от Евросоюза? Ещё одни мошенники - UAB "BURO", которые тоже работают по той же схеме !
Del Headex girdejau tik gerus atsilepimus tai maniau kad si firma tikrai man darba suras. Deja.... lietuvoj nei vieno pasiulymo. Cv siunciu pastoviai ir nei vieno skambucio. Taip pat cv siunciau ir del darbo vokietijoj. Tyla.... tik kai skelbima ikele per facebook tik tada su manim susisieke ir pakviete i pokalbi. Cia buvo pries naujus metus. Pasake kad darbo bus tik pavasari ar vasaros pradzioj nors zmoniu iesko nuolat. Ir kaip cia nepasakyt kad ten dirba ne a*******i ir a*******i????? Labai liudna ir nemalonu kai tau meluoja ir tau neskambina nors yra pazadeje kad paskambins........
Agnė 2018-04-12 11:04:50
Labas, Lina i kuria sali ketini vykti?
Sveika Agne ar jau sulaukiai kokiu ziniu ia headex ? Kuria sali noretum vykti ?koki darba ?
Lina 2018-04-11 08:27:53
Labas Sandra, o kur tu ruosiesi?i Olandija ar Vokietija?As noreciau, bet dar nesulaukiau atsakymo is agenturos.
Labas as buvau pokalbi man siule i olandija i siltnami, pakavima prie baklazanu. Sake sia savaite paskambins bet ir dar nesulukiau nieko. O kur tu noretum.vaziuoti ?
Domas 2018-04-12 20:11:48
Dėl atsiskaitymo bėdu bent man nebuvo, bet kai vien lietuviai darbe tai nekas. Man slogus prisiminimai apie Headex. Pasijunti kaip Lt. skundimai, lindinai į viena vieta ir tas tempas nesveikas, vokiečiai tokio nepalaiko. Dirbu dabar tiesiogiai pas vokiečius turiu kontrakta, yra duotas laikas darbui padaryti, bet tai vokiškas laikas, o ne lietuviškas bizūno laikas.O šiaip rinkit info kaupkit, analizuokit ir gal jums pasiseks, žiūrint kokie tikslai. Mane vokiečiai virš 40 metu priėmė ne už gražes akis vyras.
Gerbiamas Domai, Sutinku su viskuo ka parasete, lietuviai savo darbo tempu labai nori itikti, nori buti ivertinti, vokieciams tai nebudinga...Kitas dalykas, Jus esate vyras, Jums 40, patyres, mates daugiau nei jaunuoliai, todel tokiam amziuj yra vyrai daugiau vertinami del fizines jegos, patirties, poziurio subrendusio...tikrai tikiu, kad ne uz grazias akis Jus ivertino, mes to nesuzinosim, LOL....
Agnė 2018-04-12 13:58:12
Pries kiek laiko kreipetes? As ir kreipiausi, kolkas jokiu ziniu. Nors as jaunesnio amziaus.
Pirma karta kreipiausi dar 2017 metais, laukiau koki menesi, rasiau jiems, rasiau, klausinejau kodel kada, ir t.t.atsakymas buvo tas pats, jeigu jus pasirinks darbdavys mes su Jumis susisieksime, bet nesulaukiau ir isvaziavau i Vokietija per kita imone.Dabar vel kreipiausi, aisku dar nedaug laiko praejo, kokia savaite, bet daug vilciu nededu.As apie Headex taip pat girdejau nemazai geru atsiliepimu ir labai saunu, kad jie daro atrankas, neprirenka bet ko is gatves, bet vis tiek keista, kad siunciau cv, esu issilavinus, kalbu keliom kalbom, turiu ir patirties jau i sia pozicija, i kuria pretenduojus, svarbiausia turiu dideli nora, esu motyvuota bet tau neskambina nors skelbimai vis atsinaujina....nes tau virs 40.Nenoriu baigti taip pesimistiskai, HEADEX gi ne vienintele Lietuvoj, tiesa??:):):)
Lina 2018-04-12 13:29:45
Agnė 2018-04-12 11:04:50
Lina 2018-04-11 08:27:53
Labas, Lina i kuria sali ketini vykti?
Gal kas važiavote į Norvegiją per šitą firmą? Kokie atsiliepimai? Domina bet kokia info. Ačiū
Laba diena. Aš apie šią firmą girdėjau daug gera bet kaskodel 44m.moters darbui neima nes persena esu.nors gamiboja, logistikoja turiu didelia patirti.Nejau Vokietijos pramoniai aš esu persena a.
Sandra 2018-04-10 09:55:04
GAL KAS ZADATE IS PANELIU SI MENESI VAZIUOTI PER SIA AGENTURA ?
RMS 2018-03-29 20:16:57
Gal kas dyrbot Olandijoi prie padeklu ir zinot kas ten kaip? Kaip su apgyvendinimu ir pns, nes daug kur skaiciau, kad su pijokais apgyvendina
Darbas ten geras. Už viršvalandžius moka, viskas gerai. Faktas, kad gyvensi vyriškoj kompanijoj, nes vyksi dirbt vyriško darbo, o po darbo vyrai mėgsta atsipalaiduot. Tam būdų ten daug ir įvairių. Priklauso viskas nuo to, kokiu tikslu važiuoji. Kiti ūžia kasdien po darbo, kiti sugeba taip įsitvirtint, kad po poros mėnesių atsiveža šeimas gyvent. Namai tvarkingi, jeigu patys gyventojai tvarkosi. Būna atvejų, kai prabūna kelis mėnesius ir nei karto nesugeba kambario prašluot. Dėl to geriausia su namo gyventojais pasidaryt namų tvarkymosi grafiką.
GAL KAS ZADATE IS PANELIU SI MENESI VAZIUOTI PER SIA AGENTURA ?
Arvydas 2018-04-05 21:20:06
Sveiki, per sia imone zadu vykti i Olandija. Gal kazkas galetu papasakoti apie imone, patikimi? Kaip su apgyvendinimu, nera landynes ir siaip labai idomi ivairi informacija.
As ir vaziuosiu kita savaite.
Greta 2018-03-08 20:08:53
I Vokietyje, balandzio 15 d mazdaug
Aš noriu
Titas 2018-03-27 19:45:36
Davė lapą su reikalingais dokumentais ir dokumentais ir tas buvo vienas iš jų
Ir tipo jeigu neisemi negali vaziuot?
RMS 2018-03-27 19:30:43
O tas prase teistume/neteistumo pazymos? Manes paklause tik ar neturiu bedu su teisesauga, pasakiau ne, ir viskas
Davė lapą su reikalingais dokumentais ir dokumentais ir tas buvo vienas iš jų
Titas 2018-03-27 13:55:58
Turiu klausimma del neteistumo pazymos. Jei anksciau (man buvo 15, t.y pries 5 metus) buvau teistas, ar negalesiu jos issiimti ir isidarbintio per headex?
Susidomejau esu skerdykloje dirbes esu baldu pakavime dirbes ir prie rusiavimo
Sveiki, gal kas esate dirbe statybiniu prekiu sandelyje darbas su skeneriu ?
RMS 2018-03-21 22:43:10
Varysiu as prie ju, sake seip priklauso kiek padariai, vet 1000-1200€ tipo maziau negausi, o sake gali ir iki 1800€ pasidaryt
1000e čia ir Lietuvoj uzdirbt prie paleciu galima, dirbant po 8h be savaitgaliu tai neapsimoka tada važiuot ten net.
Andže 2018-03-22 15:33:05
Mano fb : Andželika. Pagrindinė nuotrauka su vaikinu
Parašiau atrodo :D

SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Po ilgos pertraukos – laisvų darbo vietų Lietuvoje metinis kritimas
Po ilgos pertraukos – laisvų darbo vietų Lietuvoje metinis kritimas 05-25 12:37
Pirmą kartą per daugiau nei ketverius metus Lietuvoje metinis laisvų darbo vietų augimas buvo neigiamas.
"Luminor" banko klientai nebegali pervesti pinigų į kitus bankus
"Luminor" banko klientai nebegali pervesti pinigų į kitus bankus 05-25 12:37
Trečio didžiausio bako Lietuvoje "Luminor" klientai nebegali pervesti pinigų į kitus bankus.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda