Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

Tiesiog paliksiu tai čia.
Sakė paskambins bet taip ir nepaskambino per 2sav.
Taip pat į el. Laiškus neatrašo.
Fainiai ką...skaitau ir matau, kad čia jie taip daugeliui daro.Ir apsimeta, kad daug darbo turi todėl taip.
Greičiau atsakomybės jie neturi!
Zygmantas 2020-06-23 15:25:07
Dirbau Headex surinkėju Vokietijoj ir esu patenkintas.
Asmeniškai didelis ačiū Evelinai Šėrytei uz pagalba ir supratinguma :)
Dėkojame už atsiliepimą, Žygmantai!
Dirbau Headex surinkėju Vokietijoj ir esu patenkintas.
Asmeniškai didelis ačiū Evelinai Šėrytei uz pagalba ir supratinguma :)
Buvot išvyke gal kas prie konsolių pakavimo?
Tomas 2020-06-15 11:04:22
Tai ar nebūtų paprasčiau jums paskambinti kaip žadėjote? Ar jūs tiek daug klientų ignoravote, kad nebežinote, kuriam skambinti ?
Tomai,

Kiekvieną dieną bendraujame su daugybe žmonių: žinant tik jūsų vardą sunku padėti, todėl ir prašome pateikti daugiau informacijos.
HEADEX Group 2020-06-15 10:40:30
Sveiki, Tomai,

Prašytume konkretesnę informaciją apie šią situaciją pateikti pagalba@headex.eu - kadangi veikloje laikomės itin aukštų klientų aptarnavimo standartų, norėtume iki galo išsiaiškinti, kodėl taip nutiko, kad ateityje tokios situacijos nebesikartotų. Ačiū.
Tomas 2020-06-13 14:29:14
Sveiki, norėjau įsidarbinti per Headex. Pasiskambinau jiems, užsirašė pagrindinę informaciją apie mane, apklausė bendrų klausimų ir pranešė, jog su manim bus susisiekta dėl darbo pasiūlymų vėliau tą dieną kai skambinau arba sekančią dieną. Pralaukiau savaitę - niekas su manim net nebandė susisiekt. Tada po savaitės aš jiems vėl paskambinau ir paklausiau ar dar susisieks ar ne, nes reiktų greičiau sužinot ar gausiu darbo vietą ar kažkur kitur ieškot, tai operatorė man vėl atsakė, kad informaciją apie mane perduos kolegoms ir jie su manim susisieks. Reziume - praėjo dar savaitė (iš viso jau dvi) su manim niekas nesusisiekė. Manau galima susidaryti išvadas apie įmonę.
Sveiki, Tomai,

Vikingai 2020-06-10 12:02:23
Nepatariu važiuoti per šia įmonė, viskas apmaudu, kabina makaronus ant ausų kaip gali, kaip nekeista kodel neuždaro tokiu firmų kaip headex, viska paskutyne minutę sako numerius neteisingus surašė yra gerai kad Lietuvoi dar pastebėta, paskutyne minutę sako, kas per žmones nesuprantu ir valandinis 4.45 tai kaip čia važiuot dirbti Lietuvoi ir tai daugiau gausi

Apmaudu, kad jūsų patirtis nebuvo labai maloni, kita vertus, neteisingo numerio padiktavimas - žmogiškoji klaida, kurią yra labai nesudėtinga išspręsti, ypač tuo atveju jei išvykimas yra numatytas tik po kelių dienų.

Tuo tarpu atlyginimo dydžio pakomentuoti negaliu, nes mums nėra žinomi nei jūsų duomenys, nei pozicija, į kurią darbinotės, tačiau galime užtikrinti, kad atlyginimo dydžio rėžiai atitinka tuos, kurie yra nurodyti konkrečių pozicijų darbo skelbimuose.

Jei norėtumėte susidariusią situaciją išsiaiškinti iki galo - kreipkitės į pagalba@headex.eu
Buves 2020-06-03 16:16:26
Nekabinkit makaronu ant ausų. Kai kreipiesi į jūsų pagalba tai vėliau pasako brigadininkuj kad ta žmogų užčiauptu. Hedexsas pamatė ka žmonės rašo visa tiesa kas ten vyksta tai pasodino kažka užglaistyt savo melo, nes niekas jau neina dirbt pas juos atsikando jų melo.
Taip jau yra, kad vieni žmonės parsiveža gerą patirtį, kiti - netokią gerą. Ir tai priklauso nuo daugelio faktorių: asmeninių savybių, požiūrio, prieš išvykstant išsikeltų lūkesčių ir tikslų... Dėl to, atrankų metu daug dėmesio skiriame bendravimui su kandidatu, kad būtų išsiaiškinti jo poreikiai ir lūkesčiai, kad pasiūlyta darbo pozicija jam būtų tinkama. Neneigiame, kartais būna ir taip, kad nors iš pradžių darbuotojas entuziastingai priima pasiūlymą, nuvykus dirbti situacija pasikeičia.

Jūsų atveju matyti, kad jūsų nepasitenkinimas susijęs su labai konkrečia situacija, tačiau nežinant tikslių detalių, yra sunku reaguoti. Jeigu norėtumėt situaciją išsiaiškinti iki galo, rekomenduojame keiptis pagalba@headex.eu
HEADEX Group 2020-06-03 12:13:14

Jau nuo pirmųjų pokalbių su potencialiais darbuotojais jiems yra pasakojama, kokios bus darbo sąlygos, kokia yra konkrečių darbo pozicijų specifika ir pan.
Jeigu pokalbių metu išgirsta informacija, visgi, neatiko realios situacijos, drąsiai kreipkitės pagalba@headex.eu: žinodami tikslią informaciją galėsime imtis atitinkamų priemonių kurios leis inicijuoti pokyčius.
HEADEX Group 2020-06-03 12:27:37
Sveiki, Mariau,

Apmaudu, kad jūsų patirtis nebuvo labai maloni.
Norime tokių situacijų išvengti, todėl būtume dėkingi, jei susisiektumėte el. paštu pagalba@headex.eu ir suteiktumėte daugiau informacijos apie šią situaciją, nes nežinant tikslių detalių sunku komentuoti, kodėl susiklostė tokia situacija.
Ačiū už atsakymą, pabandysime susisiekti duotais kontaktais, grazios dienos!!
Marius 2020-06-03 11:25:27
Sveiki, paskaitęs komentarus, pritariu visiems, kad pareiskus savo nuomone uzsienyje esi metamas lauk is darbo, headexas darba zada nezinodami ar tu ji dar gausi, pats esu atvaziaves i Olandija, organizuotumo 0, dirbu ne tai apie ka buvo tartasi lietuvoje, kas savaite yra nukeliamas mano zadetas darbas, taip vyksta jau menesi, paskutine menesio savaite isviso niekas nebeduoda darbo dienu, sako lauk, jei kazko teiraujiesi, ju atsakymai, negaliu garantuoti, patikslinsiu veliau, ir taip nuolatos, bandai paaiskinti jiems kad viskas ne taip kaip zadeta, jie pasiulo vaziuoti namo. Action/Olandija
Sveiki, Mariau,

Apmaudu, kad jūsų patirtis nebuvo labai maloni.
BUVES 2020-06-02 11:13:53
Nepatariu važiuot per še įmonę apipila rožinėm svajonėm darbuotoja nuvaževus dirbt viskas atvirkščiai. O brigadininkai ten dievai ka nori ta daro tai jus jiems vergausit, aišku jei šiknas laižot tai pirmyn darbas kaip tik jum.

Ramunė 2020-05-27 14:22:49

Pristatydami kandidatams konkrečias darbo vietas visada supažindiname juos tiek su laukiančiomis darbo sąlygomis, tiek su apgyvendinimo sąlygomis, tiek su galimais iššūkiais. Be to, kiekvieną kandidatą testuojame, siekiame jam pasiūlyti labiausiai jo poreikius ir įgūdžius atitinkančią darbo poziciją. Kitaip tariant, siekiame, kad prieš priimdamas sprendimą kandidatas būtų kiek įmanoma labiau informuotas.

Aišku, kartais pasitaiko, kad išvykus dirbti ne viskas vyksta taip sklandžiai kaip norėtųsi, todėl visada raginame savo darbuotojus kreiptis į jų projektų vadovus, kad problemos būtų sprendžiamos kiek įmanoma greičiau ir efektyviau.

Gaila, dažniausiai žmonės nėra linkę palikti teigiamus atsiliepimus, o jų tikrai turime: tą įrodo 16 metų sėkmingo darbo patirtis ir daugiau nei 2, 5 tūkst. įmonės darbuotojų.

O darbo pasiūlymų turime daug ir įvairių, todėl prieš priimant sprendimą, rekomenduojame pirmiausiai su jais susipažinti. Tą padaryti galite paskambinus telefonu +370 520 300 70 arba interneto svetainėje www.headex.eu
Susidomejas 2020-05-27 13:52:44
Nebuvau dar niekur isvykes dirbti per sia agentura, uzejau pasiskaityti atsiliepimus. Planuoju per sia agentura isidarbinti, tiksliau planavau, nes paskaicius zmoniu atsiliepimus, tai susidaro toks vaizdas jog cia kokia ''loterija''. gal bus viskas tvarkoi, o gal teks miegoti ant grindu ir kankintis su darbu. Nemanau jog verta taip rizikuoti, pakol pati Headex imone nesusitvarkys su darbdaviais

Karoliukas 2020-05-18 18:34:16
Sveiki kaip tam įrankių sandėlį darbas? Sunkus labai? Nes man ir siūlo nežinau ką daryt?
Pridedu kito žmogaus komentarą
KNS 2019-11-24 23:17:59
Irankiu sandelyje Vaihingene, Vokietijoje, jau visai striuka darosi, darbu vadovas visagaliu save skaito, rupi jam tik produktyvumas, darbuotojai paskutineje vietoje, pats du menesius skambinejau, kol priregistravo, ir vistiek sedziu ant adatu, nes ju "istobulinta sistema" daznai ramiai skaiciuoja 6 mokesciu klase, kuri lemia milziniskus mokescius, kitas atvejis: darbuotoja stipriai susirgo, tai visagalis net nesivargino pats jos nuvezti i ligonine, kas yra jo pareiga. Bet uztai likus pusvalandziui iki darbo pabaigos atlekia, ir pareiskia, kad pamaina dirbs iki puse dvieju nakties tam, kad pakelti produktyvuma. Zmones cia neisleidziami i saziningai uzdirbtas atostogas, nori jis, kad sausio 2 diena visu darbe... Durnynas
HEADEX Group 2020-05-15 12:53:24

Ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi, tik apmaudu, kad ji nebuvo labai maloni: norėtume, kad panašios istorijos nesikartotų. Todėl esant panašioms situacijomis, jeigu nepavyksta problemų išspręsti vietoje su jūsų komandų vadovais, raginame visada kreiptis į jus darbinusį projektų vadovą arba į pagalba@headex.eu
Už atviresnę nuomonę, metami lauk iš darbo žmonės.
M.B. 2020-05-15 08:27:51
Prisegu failą, nes rašau trečią kartą, bet viso teksto neįkelia.

Prisegu failą, nes rašau trečią kartą, bet viso teksto neįkelia.
Gedas G 2020-05-09 04:20:25
Sveiki, taigi norėjau pasidalinti savo patirtimi su Headex kompanija. :) Aš ir mano draugė vykom į Olandija.
Darbo pokalbyje buvo viskas aiškiai išdėstyta kaip ir kas. Žadėtos darbo sąlygos atitiko realybę.
Aišku buvo neatitikimų bet visumoje viskas buvo kaip ir gerai. Buvome begalo patenkinti mūsų projekto vadove Lina kuri buvo labai informatyvi ir spręsdavo iškilusias problemas labai efektyviai. Ji tikrai super. :) Apie headex negaliu pasakyti nieko blogo, tikrai verta dėmesio agentūra.
Vienintelis dalykas kas mums nepatiko tame projekte tai Headex tarpininkas Olandijoje Faciloo agentūra. :) Ipatingai mūsų koordinatorė Aistė, visiškai neatsakinga ir net nesirūpina savo darbuotojais. Apskritai labai nemalonus žmogus, labai sunku patikėti kaip tokie žmonės gauna tokias pozicijas. :) Apgyvendinimo sąlygos iš pradžių buvo tikra tragedija, na bet kaip ir minėjau čia tik tarpininkas Headexo. O verdiktas tai 8/10, gera agentūra, ačiū jums už suteiktas galimybes.
Gedas
Gedai, dėkojame už atsiliepimą ir džiaugiamės, kad esate su mumis!
KNS 2020-04-30 19:09:53
Taip pat ne kartą yra buvę, kad ligos atveju darbuotojas yra priverčiamas pasirašyti neapmokamų atostogų prašymą, taip prarasdamas bet kokią galimybę gauti nedarbingumo išmoką.

Graudu net skaityti, kaip Headex juodai meluoja atsakymuose. Bet ką suvels, kad pagražintų savo smukusį įvaizdį. Gėda.
Sveiki, norint išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją, kviečiame kreiptis į pagalba@headex.eu
Sveiki, gal kas nors galėtum suteikt daugiau informacijos apie Headex į email'a ar kažkur ? Kaip ten viskas vyksta ir t.t ?
Gedas
Nesvarbu 2020-04-30 18:37:17
Būtų įdomu kokiame objekte dirbi.
Nesu tikra, ar galima konkrečiai sakyti. Projektas Apeldoorn, su mėsa.

Emilija 2020-04-28 20:34:07
Galbūt man tiesiog labai pasisekė, tačiau visai nesigailiu pasirinkusi Headex. Turbūt viena profesionaliausių ir patikimiausių įdarbinimo užsienyje agentūrų, ką galima rasti. Informuojama, padedama susitvarkyti dokumentus, atsakoma į užduodamus klausimus ir padedama spręsti iškilusias problemas. Žinoma, visi projektai skirtingi, vienur sunkiau, kitur lengviau, tačiau išdirbtų valandų, atrodo, "nenusuka", alga mokama pagal įstatymus, taip pat ne mažiau, negu žadėjo pokalbio dėl darbo metu. Ir būstas tikrai suteikiamas, ir už kurą kompensuojamos išlaidos. Gal tik prieš įsidarbinant buvo sudėtinga, iš pradžių lyg ir dėl vieno projekto tarėmės, tada labai ilgai teko laukti atsakymo (ir net pačiai skambintis), o paskutinę akimirką pakeitė projektą, tačiau rezultatas yra pasakiškas. Dirbu jau 10 mėnesių ir net negalvoju apie projekto keitimą ar grįžimą į Lietuvą. Šią agentūrą tikrai rekomenduoju visiems, taip, ji patikima, nesukčiauja ir visuomet padeda, iškilus klausimų ar problemų.
Būtų įdomu kokiame objekte dirbi.
Emilija 2020-04-28 20:34:07
Dėkojame už atsiliepimą, Emilija!
KNS 2020-04-28 23:48:00
Komandiruotės atveju Jūsų darbdavys yra Headex ir visus mokesčius (išskyrus GPM) mokate Lietuvoje. Dar Headex kontora savo išsigalvotą "paslaugų" mokestį pasiema. Valandinis atlyginimas dažniausiai mažesnis, nei vietinių darbuotojų užsienyje.

Įsidarbinus tiesiogiai, mokesčius mokate užsienio valstybei, gaunate visas socialines garantijas, alga dažniausiai yra didesnė, reikalavimai mažesni. Ir yra garantija, kad bus sąžiningai atsiskaityta už kiekvieną išdirbtą valandą (Ko negalima pasakyti apie Headex group).

Dirbant komandiruočių principu, Headex bent jau anksčiau mokesčius nuskaičiuodavo ne nuo pilno atlyginimo, bet nuo jo dalies, dėl to atostoginiai ir nedarbingumo išmokos gali nuvilti. Jeigu jas aplamai išmoka. Taip pat nepanašu, kad Headex apmoka už viršvalandžius, naktines valandas ir šventines dienas.
Dėkojame, kad bandote atsakyti į klausimus už mus, bet jūsų pateikiama informacija nevisai atitinka realybę.
Visų pirma, mes netaikome jokių mokesčių - nei išgalvotų, nei tikrų. Kai kuriuose projektuose mūsų partneriai taiko mokesčius už komunalines ir kitas papildomas paslaugas, tačiau sutartas darbo užmokestis jums išmokamas pilnai.
Antra, mūsų keliami reikalavimai niekuo nesiskiria nuo kitiems darbuotojams taikomų reikalavimų, taip pat kaip ir socialinės garantijos.
Jeigu turite pretenzijų dėl sąžiningo atsiskaitymo, mokesčių ir išmokų, kviečiame kreiptis į pagalba@headex.eu, viską paaiškinsime.
Darius 2020-04-28 09:48:58
Gal kas galite paaiškinti kuo skiriasi įdarbinimas tiesiogiai užsienyje nuo komandiruočių. Ir ar komandiruočių principu nebuni apgautas kai moka alga ir dienpinigius. Koks vid. Valnadinis atlyginimas atsakicius mokesčius?

Norime su komanda padėkoti Headex už tai kad rūpinasi darbuotojais kurie dabar yra užsienyje! Palaiko ryši, padarė liniją, kur galima paskambinti jeigu turi kokių klausimų, padeda ir pataria, ką daryti. Tai daug ką parodo ir pasako apie įmonę. Kas liko mūsų komandoje jaučiasi saugus ir užtikrinti dėl to kas laukia rytoj. Ačiū!!!
Buves vergas 2020-03-14 21:22:26
Klausykit.. Nezinau kaip ir kas pas jumis vyksta... Vieni sako gera agentura, kiti - sudo verta. Pats dirbau tik karta olandijoj su zmona (pali group kompanijoj). Iskart sakau taip kaip buvo. Darbo pokalbyje, padesit susirast dviracius ir padesit kuo tik galesit. Atvaziavom treciadieni vakare, tai nebetrukdem tos projekto vadoves (ar kaip ji ten). Kita diena apie 10val ryto paskambinau pasiklaust, kaip del dviraciu - atsakymas: Patys susiraskit. Pasiklauskit kambariokiu gal kas ka parduoda. Paskui del dokumentu, kuriuos penktadieni turim tvarkytis - nieko nezinau. Kita diena (penktadieni) gal 9val ryto skambina kita (manau pakankamai gera, lyg ir rupinos darbuotojais), uz 15min busiu prie jusu tvarkyti dokumentus.
Nuosirdziai... Pirma susitvarkykit savo nesamones, pries "atleisdami" (beto dekui, kad atleidot, nereikejo vergaut dar menesi laiko) savo darbuotojus. Jei dar karta vaziuociau per jumis, tai turetumet sumoket uz kelione i prieki, atgal ir dar uz 3men darbo (ir tai tikriausiai sakyciau uz mazdaug 250val per men)
Taip jau yra, kad žmonių nuomonės išsiskiria - Jūs turėjote nemalonios patirties, dėl ko mes tikrai apgailestaujame ir norėtume, kad panašios istorijos nesikartotų; kiti turi tikrai gerą patirtį ir ieškodami darbo sugrįžta pas mus vėl ir vėl.
Jeigu ir jūs visgi svarstytumėte sugrįžimą - maloniai kviečiame kreiptis telefonu +370 520 300 70
HEADEX Group 2020-03-05 11:21:20
Sveiki, apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Esant panašioms situacijomis, jeigu nepavyksta problemų išspręsti vietoje su jūsų komandų vadovais, raginame kreiptis į jūs darbinusį projektų vadovą arba į pagalba@headex.eu
Vidas 2020-03-12 08:48:24
Nu ka hedagalviai pasirodo vokietijoj nemokejot zmonems net minimumo jiems priklausancio pagal vok istatymus atejo galiakas jums tukstanti kartu aiskinau visisems kad jus esat a******u kontora
Vidai, norime patikinti, kad su mumis viskas gerai, kadangi laikomės visų galiojančių teisės aktų ir darbo užmokesčius mokame kaip priklauso.
O jūsų teiginiai yra melagingi ir šmeižiantys, tad jeigu norite kažką aiškinti - darykite tai teismo tvarka.
Su geriausiais linkėjimais,
HEADEX Group
Buvus kandidatė 2020-03-11 14:21:52
Kažkada buvau darbo pokalby Headex dėl projektų vadovo, ar kažkas panašaus, pareigų. Po pokalbio žadėjo informuoti bet kuriuo atveju, net jei ir neatsirinks. Taip ir nesulaukiau jokių žinių dėlko neatsirinko, dėlko netikau, nors tas darbo skelbimas vėliau dar ilgai kabėjo skelbimų svetainėje, gaišau savo laiką darbo pokalbyje visai valandai. Nepatiko atmosfera darbo pokalbyje.
Apgailestaujame, galimai įvyko klaida ir pranešimas, kad atrankoje nebedalyvaujate nebuvo išsiųstas.
Dar kartą atsiprašome ir linkime tolimesnės sėkmės!
Buvus kandidatė
2020-03-11 14:21:52 IP 2i585kh7
HEADEX Group 2020-03-09 09:58:20
Sveiki, Mariau, dėkojame už atsiliepimą ir džiaugiamės, kad esate su mumis!
Mes važiavom su vyru pirma karta į Olandiją, viskas OK buvo, bent antra karta į Vokietiją labai nepasisekė, turėjome daug išlaidų, nervų ir t. T.
Marius K. 2020-03-08 16:21:01
Sveiki, aš noriu pasisakyti už Headexą nes pats antrą kartą važiuoju per juos į Vokietiją ir žinau kaip kas ištikrujų yra. Viskas gerai nuo pat pirmo pokalbio maloniai bendravo, viską papasakojo, tada jau su projektų vadovu bendravome - irgi gerai viską išpasakojo, davė patarimus. Viską praėjau per 8 d. ir išvažiavau. Apgyvendinimas tvarkingas, darbas būna yvairiai, kartais ir sunku, bet ne ilsėtis važiuoju. ir visada žinau su kuo kalbėti kokiu klausimu. Man tai didelis klausimas ar tie kas čia blogai rašo tikrai yra buve Vokietijoje ar tik susapnavo. nesitiki, kad gali būti toks didelis skirtumas tarp to ką aš patyriau ir kaip viskas buvo gerai ir tų visų komentatorių.
Sveiki, Mariau, dėkojame už atsiliepimą ir džiaugiamės, kad esate su mumis!
HEADEX Group 2020-03-05 11:18:01
Buvo kreiptasi, ir ne kartą, tik niekas nekelia, man buvo pranešta, kad, jei niekas nekelia, kreiptis galima į įdarbinimo vadovą, kiek skambinau, irgi nekelia, niekas nepranešė man per darbo pokalbį, kad egzistuoja toks dalykas kaip pagalba@headex.eu, profesionaliai dirbate:)
HEADEX Group 2020-03-05 11:28:06
Sveiki, Renata, dėkojame už gerus žodžius. Visiškai teisingai - iškilus bet kokioms problemoms jas galima spręsti su projektų vadovais arba kreipiantis į pagalba@headex.eu
Sveiki, tai kad sprendžiam va jau mėnesį, neišsprendžia, viskas vilkinama labai itartinai
Renata 2020-02-15 21:36:55
Oi kodel visi tik skundžiasi juk nėra ten taip blogai kaip atrodo.Juk važiuojant ditbti o nepamogauti. Bet as nusiskundimu neturiu jokių kas liečia darbo ir apgivendinimo. O visa kita galima susitarti.
Aš sokiruota 2020-02-15 18:14:53
Istorija tokia, vyras išėjo iš darbo, išvažiavo į vokiečius, sakė ne apmokės kelionės, , atvažiavo--kambarys tuščias, nei lovos, nei spintos nei stalo, kėdės, nieko, po kiek laiko baldus pristatė, liepė pačiam susitvarkyt, susisukt, prabuvo 2 dienas sako, tu iš važiuoji į kitą projektą, čia jau nebereik žmonių, be jo buvo ten dar vienas vyras, kurio taip pat nereikia... Išvažiavo jie į kitą Vokietijos gala- 7 val. Kelio, atvažiuoja iki vietos...kuria drąsiai galima pavadinti landyne, viskas išdaužyta, islauzyta, per nakvojo, atveža į jo maža kambariuką dar du taip pat apgautus ir nereikalingus vyrukus... Žodžiu reziume, baisu kaip niekas nesidomi šią įmonę, pirmadienį mūsų atvejis jei ne išsispręs kreipsiuos į darbo inspekcija ar teisma kad ištirtų šį atvejį, nes pagal darbo sutartį yra daug pažeidimų. Žmogus nevilty, įmestas į landyne kažkokia ir vis dar be darbo.. Esame važiavę per headex group anksčiau, taip nebuvo.

Nermeka
PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai
JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai 07-03 13:21
JAV ekonomikos atsigavimas, nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio įgavęs solidžias apsukas, per pastarąsias dvi savaites susidūrė su rimtomis kliūtimis, rašo šalies žiniasklaida.
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai 07-03 12:49
Siekiant sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" pradeda dviejų projektui svarbių linijų su Latvija ir Kaliningradu rekonstrukciją...
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus 07-03 12:35
Reitingų agentūra "Fitch" vien per pusmetį pablogino 33 vyriausybių skolinimosi reitingus, dar didesnis skaičius gali susilaukti tokio paties likimo. Priežastis – dėl kovos su pandemijos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%