Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Headex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Headex

Atsiliepimai apie Headex, UAB

HEADEX Group

Jokių kompromisų paslaugos kokybei!
Parašyk savo nuomonę apie Headex, UAB

Greta 2018-02-21 18:07:41
Planuoju per čia.
Kada i pokalbi varysi? As ryt jiems skambinsiu
R 2018-02-21 14:51:53
Tu per headex varai?
Planuoju per čia.
Greta 2018-02-21 09:47:59
Sveiki, gal butu norinčių kitą men vykti į Airiją\Angliją ? Mano fb: Greta Stacevičiūtė.
Tu per headex varai?
Inga 2018-02-03 10:13:22
Sveiki, nesuprantu kas darosi su šia firma, paskaitau komentarus visi jau ruošiasi išvažiuot mes su draugu nuo sausio pradžios laukiam ir nieko, pastoviai skambinam klausiam sako reikia laukt reikia laukt, dabar paskambinom sako penktadienį nu kaip vakar paskambinsiu ir paskaysiu, skambučio nesulaukėm skambinkm patys, nepakėlė. Tai turbut pas labai prastą koordinatorę Rugilę papuolėm. Ar yra kam taip buvę?
Mums lygiai taip pat su vyru. Jau nuo gruodžio mėnesio skambinejam ir sako arba nėra darbo arba laukit. O va pazystami zmones vasario pradžioje pora pasiskambino, o vasario 20 jau pokalbis del darbo. Taip iseina, kad tik laimingiems pavienems darbo yra, o šeimoms darbo neatsiranda..
Labas, ar yra kauniečių, greitu metu vykstančių dirbti per šią agentūrą? Tel.860078698
Roman 2018-02-18 11:21:42
Kita sav. vaziuoju I Vokietiją į Minden miestą su savo auto. Per Hedex firma dirbti. Gal yra kas irgi ruošėsi ten važiuoti ir norėtų kartu?
Sveikas, noriu su tavim susisiekti. Mano tel. 860078698. Mantas.
Gal yra kas vyktu i užseseni kartu šiauliai.
Petras 2018-02-13 20:25:59
As nesuprantu jusu kaip rasot kad a*******i cia viskas blogai gyvent salygos blogos jus abgavo, sunku dirbt ir taip toliau, firma mano nuomone nei bloga nei labai gera per viduri tikriausei visu pasitaiko kad bunai kitaip nei papasakoja bet jai nori kazko uzsidirbt rizikuoji, o kad dirbt sunku ir greit reikia tai reiskia isvis nesat normaliai dirbe, tsg sunku visur. Ne vien uzsieni. As pats esu dirbes uzsieni bet per kita agentura ir tikrai ne viskas buvo taip kaip pasakojo bet apsipranti atvykes ir neverki nes tai tikrai nepades nei del salygu nei del pinigu, nes buvo tikrai nekazka bet tsg reik apsiprast ir galvot kad atvaziavai negyvent o uzsidirbt, ir tikrai sita uzdirbdavau 2300eu i men i rankas ir gryzes i lietuva turejau pinigu nesiskundziau taigi. Jai rasot rasykit nusiskundimus konkreciai kame jus abgavo. Nes kitus zmones klaidinat. ;)
Tai tikrai nieks neapgaun kaip kiti rasa
Ir as noriu varyt i olandus ciuju nr 860578204
Snieguolė 2018-02-12 11:01:54
Susirašom gal per tel? 869607142. :)
o kur planuojat vaziuoti? :)
Eglė 2018-02-12 10:18:49
Sveiki. Noriu:)
Susirašom gal per tel? 869607142. :)
Snieguolė 2018-02-12 09:53:52
Sveiki. Planuoju per šią firmą važiuoti į Olandiją. Gal yra norinčių kartu? Panevėžys.
Sveiki. Noriu:)
Sveiki, kas per headex'a varo i Olandija i siltnami dirbti? :D :)
Sveiki zadu vasario pabaigoj i vokietija lekti dirbti gal kas kartu?
Reda 2018-01-04 22:07:30
Sveikos merginos, matau čia ne viena norit vykt bet kalbat kad baisu vienai. Man tas pats, planuoju vykt ir kuo greičiau nes kitaip jau nebegaliu čia, tai jei norit kas galim jungtis ir vykt dviese! Parašykit man į FB! Labai lauksiu!
Na, niekas ten aukso kalnų ir nežadėjo. Jei tingite dirbti, tai visur bus blogai, ne tik per headexą. Mes su vyru dirbam dirbam mėsinėj jau daugiau negu metai irtikrai nėra ten blogai. Juk iškarto buvo pasakyta, kiek gausim į rankas už valandą, tai ko dar norit. Viskas ten gerai. Dirbam ir džiaugiamės, kad turim tą darbą
galvoju isvaziuoti i vokietija autokrautuvo vairuotoju dirbti, ar kas dirbo, galetu gal parasyti atsiliepimu kas ir kaip konkreciau, dekui.
Ar yra norinciu kartu i Olandus palekti panos? Vienam bus liudna.. Anglu kalba turiu gera..
Giedre 2018-02-07 16:48:00
Ir i Olandija ar Vokiecius Giedre?;p
Giedre 2018-02-07 16:48:00
Gal yra važiuojančiu į užsienį, norėčiau prisijunkti☺
Labas, Giedre, jo yra, 860968724 jei kas parasyk :)
*Penktad lekiu i pokalbi.
Gal yra važiuojančiu į užsienį, norėčiau prisijunkti☺
Gal kas dirbat per šia imone vokietijoj prie rūbu pakavimo ir galit papasakot truputi, informacijos suteikti ? mano el paštas: simonaminelgaite@gmai.com
Inga 2018-02-03 10:13:22
Labas, ar domintu darbas Anglijoje? Jai taip parašykit zitagrig@mail.ru. Darbas salotu fabrike
Sandr 2018-01-17 12:13:21
Vienu žodžiu buvau si draugu pokalbį kaip ir viskas ok, tačiau kai žada paskambint nepaskambina turi pats išvien skambinėt, kad susisiektum. Iš pradžių darbo pilna vietų dabar jau reikia laukt vasario mėnesio. Nežinau kas čia per firma, bet jau atsibodo laukt.
Gal dar kas galit pasidalint savo nuomone.buciau lb dekinga
Mayhem 2018-02-01 11:34:34
mayhem.ssr@gmail.com mano e-mailas ten galiu numeri duoti
Tai parasyk man blazevicienejur@gmail.com aciu.ir idomu jei neisdirbi sutarties laiko ar ismoka uz nepanaudotas atostogas.
Jurga 2018-02-01 11:26:06
O gal gali cia parasyt.fb netycia uzblokinau reik kita kurtis..lb aciu
mayhem.ssr@gmail.com mano e-mailas ten galiu numeri duoti
Mayhem 2018-02-01 11:17:35
parasik man i feisbuka viska papasakosiu kiek mazdaug zinau.https://www.facebook.com/raage.mayhemsr
O gal gali cia parasyt.fb netycia uzblokinau reik kita kurtis..lb aciu
Jurga 2018-02-01 10:40:55
Sveiki.gal kas zinot kiek euru reikia pradziai pasiimt.kokius daigtus pasiimti.kas butiniausia.prasau gal kas galit patart...
Jurga 2018-01-30 13:15:03
As irgi planuoju vasari. VSG. mano FB https://www.facebook.com/raage.mayhemsr
Jurga 2018-01-30 13:15:03
Susisiekite su manimi facebook
Kas kartu? 2018-01-30 10:40:51
Sveiki, gal yra vykstančių į Olandiją? Gal kažkas norėtų prisijungti? Susisiekite su manimi FB : https://www.facebook.com/sLiveee
As ir planuoju vasari isvaziuot.ignalina.
Kambarių tvarkytojas (-a), viešbutyje, Islandijoje susidomėjau šituo darbu, ar yra kas dirbę tokį darbą per šią firmą ir kokie būtų atsiliepimai. Jeigu turit gerus atsiliepimus ar galit ką nors papasakoti parašykit į pm +37063349431
Sveiki kodel ten taip blogai hedex ymone algas prastai moka parasykit apie sita ymone
Kestutis 2018-01-15 16:34:40
Sveikas, as ir siandien kaip tik buvau ju biure, ketvirtadieni eisiu i pokalbi, esu taip pat is Panevezio.
Sveikas. Kur ir prie ko planuoji dirbti? kurioi saly?
dirbu olandijoje 3metai per headex, mano vyras 4m, niekada neapgaus, gyvenmo salygos lb geros, nes koordinatore LINA super.kiekviena isklausis, kiekvienam patars ir rupinsis, Aciu Lina:*
nezinau kaip kiti bet neko blogo negliu pasakyti apie sia firma. dirbu sesta men per headex prekiu surinkeju. tai pirmos savaites sunkios buvo nes su ausimem dirbu tai reikejo skaicius pasimokit vokiskai. dabar prasilauziau jau. komandoj tik letuviai, alga laiku ir viskas legaliai. kas nori lengvu pinigu tai neverta vaziot nes dirbt tikrai reiks bet ir uzsidirbt gali
Sveiki, noriu išvažiuoti į užsienį, tačiau nerandu nei vienos agentūros apie kurią būtų geri atsiliepimai. Tai kaip čia yra..? Nėra patikimų agentūrų, bet vistiek visi važiuoja :D Jei žinot tikrai gerą, patikimą agentūrą - parašykit ! Dėkui :) Panevėžys
Kaip su pinigais moka laiku viskas normaliai?
Skaitant komentarus, atsoko noras kreiptis i sita atentura, nes matau kad slamstas...
Antras projektas per juos. Su pirmu prijektu nelabai turiu nusiskundumu, aisku buvo bsk nesusipratimu bet dirbt buvo galima. Dabar isvariau i Mindena krautuvo vairuotojo pozicija... darbas ne su krautuvu o su rankom ir nezmonisku tempu.. Apgavo ant sito projekto..
Arnas 2018-01-15 14:44:50
Planuoju ir as isvaziuoti per sia firma i vokietija.
Sveini norejau paklausti vokietijoje siulo1200eur i val 120 padeklu sutaisyti gal kas buve dirbot ar imanoma uzsidirbti aciu

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Taikos pr. 52C-10 aukštas („Neapolis“ verslo centras), LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Offerens
Adresas: Lietuvių g. 30-22, LT-44172 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo paieška, įdarbinimas; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS Kodėl UAB "Offerens"? Daugiau kaip 25 metų sėkmingos veiklos patirties. Jums dirbti pasiruošę patyrusių specialistų komanda. Daugiau nei 100 apskaitos paslaugomis patenkinti klientai. Materialinė atsakomybė už atliktą darbą. Paslaugos teikiamos įmonėms, veikiančioms bet kurioje...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Pokyčiai "ABLV Bank": peržiūrimas verslo modelis, išparduodamas VP portfelis
Pokyčiai "ABLV Bank": peržiūrimas verslo modelis, išparduodamas VP portfelis 02-22 16:09
Su JAV sankcijų grėsme ir likvidumo iššūkiais susidūręs trečiasis pagal dydį Latvijos bankas ėmėsi pertvarkų siekiant skaidrumo ir tikintis atgauti likvidumą.
Užstrigo Kauno Laisvės alėjos rekonstrukcija
Užstrigo Kauno Laisvės alėjos rekonstrukcija 02-22 15:54
UAB "Hidrostatyba" apskundė Kauno miesto savivaldybės organizuoto viešojo pirkimo rezultatus. Savo ruožtu savivaldybė bendrovę kaltina teikus neteisingus duomenis, todėl ir buvo pašalinta iš konkurso.

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Hasbro 99,07 +1,33%