Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Hampidjan Baltic, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Hampidjan Baltic, UAB

Buves darbuotojas
2019-09-15 01:42:32 IP 5f4sof6g
Buves darbuotojas 2019-09-15 01:30:25
Laurynai, ar tikrai dirbai sioje imoneje ir siame kolektyve?
Man teko dirbi vasara su tavo minimu meistru ir Snieguole, kuri mane apmokino dirbti su virviu pynimu. Tu klysti, kad tas meistras nuo proto nusokes. Kalbi kazkokia netiesa. Per savo trumpa laika, kuri dirbau sioje imoneje supratau, kad meistras bijo pasakyti zodi prastai dirbantiems asmenims. Ten lyg kazkokia susivienijusi kasta veikia pries gerai dirbancius zmones. Esu dekingas Snieguolei ir meistrui, kad man suteike ziniu ir gebejimu dirbti toki darba ir tokiomis salygomis, nes darbas tikrai nelengvas.
Jei nebuciau gaves geresnio pasiulymo tikrai nebuciau isejes. Taip, kad nebijokit eiti dirbti, svarbu neklausykit pletku ir nuteikinejimu, kuriu tikrai sulauksite.

P. S. Pirstiniu jei truksta duoda papildomai. Keistas Lauryno pastebejimas.
Beto, dar galiu prideti, kad "grybu" isvadinti gali tik Stasys, kuris yra seniausias (ir truputi nervotas) sios imones darbuotojas, viska puikiai ismano apie kiekvienos pozicijos veikla ir netoleruoja tinginiu. Bet jokiu budu ne meistras. Laurynai, kazka maisai apie sia imone ir darbuotojus.
Buves darbuotojas
2019-09-15 01:30:25 IP 5f4sof6g
Laurynas 2019-07-30 06:59:29
Neikite ten dirbti. Ipac pas ANTANA su raudonom kelnem. Jis meistras. Nuo proto nusokes vyras. Visur siuntineja zmones. Jeigu leciau dirbsi tave vadins grybu ir panasiai. Nesvarbu jog taip subegi tik.dirbsi pas ji kaip arklys uz 500 i rankas. Nesiskaito su zmonemis. Dirba dar dvi moterys ten SNIEGENA IR SALOMEJA jos jau daug metu ten dirva. Meistras bijo joms zodzio pratarti. Kazkoks kosmaras o ne imone. Beje duoda 2 poras pirstiniu vienam menesiui. Absurdas ne imone
Laurynai, ar tikrai dirbai sioje imoneje ir siame kolektyve?

P. S. Pirstiniu jei truksta duoda papildomai. Keistas Lauryno pastebejimas.
Tvarkinga imone, atlyginimai teisingi ir laiku. Siauliuose vargu ar daugiau yra tokiu imoniu, kur taip rupinamasi darbuotojais. O meistras Antanas nuostabus zmogus, jeigu jau ka "grybu" pavadino, vadinasi buvai vertas daug astresniu zodziu.
darbuotojų grafikas "nestabilus"...
Norėjęs įsidarbinti
2018-05-07 22:25:28 IP 1pq4alg2
Hampidjan Baltic, UAB. Darbuotojai 400 darbuotojų (apdraustųjų).Vidutinis atlyginimas 769.96 € (2018 m. kovas).
Egersund Net, UABDarbuotojai 287 darbuotojai (apdraustieji). Vidutinis atlyginimas 995.66 € (2018 m. kovas).
ŠIAULIAI-TAURAGĖ 100 km.Pilna lengvikė (4žmonės) jau apie 900eur susitaupo ir kurui ir remontui.Kažkodėl ištrinti prieš tai rašyti atsiliepimai apie įmonės šeimos klaną ir apie senus padlaižius.
noriu isidarbinti
2014-05-12 12:08:09 IP 1b2akm2c
gal kas galit trumpai parasyti kokia situacija sioj imonej?kaip su atlyginimais darbuotoju ir kokios salygos ten?
dekui

Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...
Arvydai
Komercinė žvejyba naktį ir dieną, prekyba mailiumi

Adresas: Arvydai, LT-15200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; didmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; statybos technika, įranga, nuoma; žuvininkystė, žuvies produktai.
PRAMOGINĖ ŽVEJYBA, TELKINIŲ ĮŽUVINIMAS, MAILIUS ĮŽUVINIMUI, GYVOS ŽUVIES PARDAVIMAS, MEDŽIOKLĖS ORGANIZAVIMAS - “ARVYDAI” PAGRINDINĖS VEIKLOS PREKYBA MAILIUMI, ŽUVIMI TELKINIŲ ĮŽUVINIMUI VILNIUJE Kiekvieną pavasarį ir rudenį prekiaujame žuvimi tvenkinių, ežerų įžuvinimui. Prekyba pradedama nutirpus ledui ir...
Trofėjas
Mailius.lt - įžuvinimo paslaugos

Adresas: Žalgirio g. 108, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: žuvininkystė, žuvies produktai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; pašarai, gyvulinis maistas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
Mailius.lt - didžiausias mailiaus pasirinkimas tvenkinių, prūdų, kūdrų, ežerų bei upių įžuvinimui! Kokybiški žuvų pašarai, profesionali įranga tvenkinių priežiūrai. Individualūs mokymai, profesionali pagalba žuvų įžuvinimo bei auginimo klausimais.
Arlivas
Žūklės prekių parduotuvė Kaune

Adresas: Lukšio g. 70, PC "Norfa", LT-49411 Kaunas.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; didmeninė prekyba; importas; mažmeninė prekyba.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba žvejybos reikmenimis, prekėmis, aksesuarais, apranga Kaune Žūklės reikmenys Kaune sekmadienį - dirbame nuo 8.00 iki 14.00val. Žūklės reikmenys Kaune šeštadienį - dirbame nuo 8.00 iki 17.00val. Žūklės reikmenys I -V dirbame nuo 8.00 iki 19.00val. MEŠKERĖS Boloninės meškerės - Shimano...
Radijo ryšio sistemos
RRS - radijo ryšio įranga, GPS navigacijos...

Adresas: Palemono g. 171-202, LT-52107 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; automobilių garso ir apsaugos sistemos; interneto parduotuvės; laikrodžiai; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB “Radijo ryšio sistemos” internetinę parduotuvę atvėrusi dar 2008 metais savo klientams gali pasiūlyti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką radijo ryšio įrangą. Taip pat prekiaujame GPS navigacijomis, vaizdo registratoriais, motociklams ir dviračiams skirta ryšio įranga, medžioklės, žūklės, sporto bei kitomis...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai 09-20 19:06
Minsko centre sekmadienį į opozicijos organizuotą protestą, skaičiuojama, susirinko apie 10.000 žmonių, apie šešios dešimtys sulaikyta. Protesto akcijos vyksta ir kituose miestuose.
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic"
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic" 09-20 15:48
Lietuvos dizaino asociacija (LDA) produktų pakuočių kūrėjus ir verslus kviečia teikti paraiškas į jau šeštus metus organizuojamus Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino apdovanojimus "NAPA...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?