Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HAM-LOG-GRUPPE, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HAM-LOG-GRUPPE

Atsiliepimai apie HAM-LOG-GRUPPE, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie HAM-LOG-GRUPPE, UAB

Viktorija 2019-04-14 13:38:51
Labas, Rolandai. Po Velyku vaziuoju ten dirbt i taros rusiavima. Ar tikrai galima pasitiket sia imone. Labai baisu. Jei nesunku atrasykite man i el.pasta, ar tel. Dekui.
man gerai, po velyku vaziuoju atgal, nuvaziuokit ir pamatysit, as patenkintas viskuom.
Sveiki, buvau išvažiaves viskas oky doki ;)
Kaip nemokantis kalbos, radau darba Voketijoje per sia firma kuri yra Klaipedoje. man ten tinka tas kad esantys virsininkai yra is Lietuvos. Gyvenimas geras.Kaip sako jei nori dirbti gali tikrai uzsidirbti. Svarbiausia viskas oficialiai, ko nesitikėjau dabar esu Lietuvoje atostogose planuoju važiuoti po `velykų, galiu paimti pora keleiviu.
Dirbu prekių surinkime, viskas projekte gerai. Algą laiku moka. Būstai tvarkingi, gyvenam dviese. Viskas priklauso nuo pačių darbuotojų. Rekomenduoju visada davo draugams tik šią įmonę.
Darbas ten geras. Už viršvalandžius moka, viskas gerai. Faktas, kad gyvensi vyriškoj kompanijoj, nes vyksi dirbt vyriško darbo, o po darbo vyrai mėgsta atsipalaiduot. Tam būdų ten daug ir įvairių. Priklauso viskas nuo to, kokiu tikslu važiuoji. Kiti ūžia kasdien po darbo, kiti sugeba taip įsitvirtint, kad po poros mėnesių atsiveža šeimas gyvent. Namai tvarkingi, jeigu patys gyventojai tvarkosi.
Ka cia stumiat?! Viskas ten normaliai. Kiek dirbi tiek ir uzdirbi. Darbas nelengvas, bet zinojau kur vaziuoju. Dirbu jau pusmeti, bet su pinigais problemu dar neturejau.
Nesumoka nepanaudotu atostoginiu kurias saziningai uzdirbau ilgai imoneje dirbdamas. Jau antras menuo laukiu bet negaunu pinigu. projekto vadovai net neatsiliepia i skambutcius ir net neatraso i emailus nuo tos dienos kai is darbo isejau. tesiog nulio vietoi esu. kreipiaus ir i kitus imones atsakingus darbuotojus kurie tvarko nesklandumus su jais pavyko susisiekti bet jie nepateike jokios informacijos tik pasake kad projekto vadovai jokios informacijos neduoda kai uzklause kodel man nebuvo sumoketi nepanaudoti atostoginiu pinigai. Prasau susisiekite bukite malonus nustokite zaisti vaikiskus zaidimus jug galima susitarti nesu piktibinis bangu nekelsiu. ACIU
dirbau 2019-03-22 17:16:24
Žmonės, jeigu važiuojate per šią įmonę, bėkite kuo toliau. Nuo sausio mėn laukiu kol man išmokės mano algą, niekas nieko nemoka. Čia svarbiausia išsiųsti žmogų, o po to, jo problemos kaip su idiotais vadovais išsiaiškinti. Skambinau į Ham log gruppe Lietuvoje, tai pasakė, kreipkis į vadovą, o vadovas B**i dėjas pasako, kad jokios algos niekas nemokės. Na nieko aš su savo advokatais jau pradedu judinti šį reikalą. Kalbu apie tėvelio ir sūnelio projektėlį. O dar geresnis bajeris, kad Ham log gruppe Lietuvoje neturi apie mane jokių duomenų, tai kaip suprantu tėvelis ir sūnelis nelabai legaliai veikia įdarbindami žmones ir nepranešdami Ham log Lietuva.. Reikėtų įmonės vadovei susimąstyti ir tokius Vokietijoje erelius kaip tėvelis ir sūnelis nuleisti ant žemių.
Laba diena, Dirbau,
noriu tik paaiškiti, kad HAM-LOG-GRUPPE GmbH yra Vokietijos įmonė, kuri įdarbina darbuotojus ir visi klausimai, susiję su darbo santykiais - darbo laikas, atostogos, pinigai ir kt. - yra sprendžiami Vokietijoje, tiesiogiai su darbdaviu.
HAM-LOG-GRUPPE, UAB - Lietuvoje įkurta įmonė, kuri tik daro darbuotojų atranką - ieško darbuotojų, vykdo pokalbius ir nukreipia į darbdavį Vokeitijoje - taigi, kaip minėjau, visi su darbo santykiais susiję klausimai yra sprendžiami su darbdaviu, su kuriuo pasirašoma darbo sutartis.
Edvinas 2019-02-08 13:40:00
Teko važiuoti į Vokietiją dirbti du kartus. Abu kartus dirbau grupėje "HamLog". Likau labai patenkintas viskuo, ypač didelį dėmesį mėgstu skirti poilsiui, bei mitybai. Gavau viską su kaupu, dirbdamas du kartus, skirtingose vietose. Miegamos lovos, virtuvė, poilsinės erdvės, viskas ko reikia..! Darbo kolektyvas, jis būna keičiasi, bet visi žmonės labai draugiški. Keletas netgi šiai dienai mano draugai. O visus iškilusius, kad ir menkiausius klausimus sprendžia nerealūs vadovai-visą parą! Tad drąsiai rekomenduoju žmogui, kuris nori ne tik užsidirbti gerus pinigus užsienį, bet ir turėti pilnavertį, kokybišką poilsį.Ačiū Jums! Neatmetu galimybės grįžti!
Edvinai, gal gali parasyti, kokiose tiksliai vietose (koks miestas ir objektas) dirbai? Ačiū. donatas8@yahoo.com
fuzzy 2019-02-12 18:29:22
Avansas nėra būtinas įmonės įsipareigojimas, jei tai nėra įrašyta sutatyje. Užtrunka pavedimai dėl įvairių dalykų, ir dėl žmogiškų klaidų taip pat. Jei nori garantijos - eini į banką, pasidarai Dispo kreditą (rašei, kad turi vokišką kortelę) ir turi rezervą reikalui esant.
O jei nemoki savo pinigų planuoti ir bent kokio rezervo gyvenimo nenumatytiems atvejams atsidėti, tai nereikia dėl to kaltų ieškoti aplinkui - pirmiausia pasižiūrėk, ką pati ne taip darai.
Jei visgi nedašuto, ką turėjau omeny - paprasčiau: jei gyvenime trūksta pinigų - kažką darai ne taip pats, o ne kiti aplinkui.
Peace.
Ka pažada ir ka gauni, žiauriai didelis skirtumas. Šį mėnesį ypatingai pasimatė, visi gavo labai mažai. Kalbu apie sultyną. Ir iš viso žmonių išnaudojimas. Kur nagus prikiša prie vadovavimo Lietuviai galų nėr. Vieninteli dabar varijanta matau, iškviest mokesčių inspekcija, jei nesugebėsiu, paskambinsiu ir paprašysiu ambasados pagalbos kad atsiustų tarnybas. Bus jiems ir alynas ir... Pažeidimų tikrai labai daug, ir dar daugiau įrodymų. Kiek galima aiškintis su Dargiriu S. Tegu tuo užsiima tas kam priklauso. Šiuo metu ten dirba mano 2 sunus.
Nesidarbinkit per vilmi ir jo sunu ruperta.apgaus kaip tik gali.patikekit
Pas vilimi ruperta nesidarbinkit s*****i apipisineja.pideras tas vilmis su zonskom panetkem senis gyvena.duxamoras.net nesumoka.krc kaip nori taip moka.man net uz perdirbtas valandas nesumokejio.
Sveiki, aš dirbu per šitą firmą, ir man nėra taip blogai, kaip daugelis rašo, atlyginimas man tinka, gyvenimo sąlygos taip pat normalios, o žmonės tai keičiasi manau dėl to, kad daug jaunimo dirba nuo 18-25, padirba pora mėnesių ir 1500 per mažai pasidaro, nevertina to ką gauna.
Edvinas 2019-02-08 13:40:00
Edvinai gali parašyt, kokį darbą ir kokiam mieste dirbai
Ham-Log yra vokiška įmonė. Filialai rekrutacijai Lietuvoje ir Lenkijoje. Projektai yra "lietuviški" ir "lenkiški", t.y., vienuose dirba lietuviai, kituose lenkai. Dabar yra ir mišrių projektų, bet vienetai. Kiek žinau iš patirties, su lietuviškais projektais ne visada pasiseka - vadovaujančio personalo problemos. Taip kad priklauso kur pataikysi, geriau pasidomėti, gal pakomentuos ten dirbantys/dirbę. Lenkiškuose netvarkos mažiau. Tačiau iš principo įmonės politika yra dirbti pagal įstatymus (vokiškus) ir tai gana griežtai prižiūrima, kas liečia biurą Hamburge. Kaip tvarkosi koordinatoriai vietoje, čia kitas klausimas :).
Visumoje įmonė žiūri kaip uždirbti duodant uždirbti žmonėms, nes jei nedirbs žmonės, tai ir įmonė nieko negaus. Todėl kartais projektai užsidaro, nes neapsimoka. O apskritai, tai projektų daugėja greičiau, nei spėjama apžioti. Jau trūksta žmonių, kurie būtų nusiteikę dirbti, o ne trintis už valandas, todėl šiais metais bus bandoma pasikviesti ukrainiečių ir graikų, taip, kad lietuviai ir lenkai jau gali savęs išskirtiniais nelaikyti. Konkurenciją jau turim.
Nesvarbu 2018-10-20 09:22:44
Paprašiau avancų. Savaitė laiko nesugeba padaryti pavedimo y vokiška kortelę kur tai matyta. Ir iš ko gyventi....
Peace.
Viskas yra taip, kaip ir sakyta pries darbinantis. Dirbu gerimu sandelyje, dirbu tik sau priskrita darba ir visada yra galimybe papildomai uzsidirbti. Kas netinginiauja, tas gali uzsidirbti daugiau, negu bazinis atlyginimas :) Vadovai draugiski, padedantis, zmogiski. Bet kada i juos galima kreiptis bet kuriais atvejais :) atgyvendinimas geras, yra visos butiniausios salygos, dusas, virtuve bei kambariai tvarkingi. Aisku, nera kaip 5 zvaigzduciu viesbuti, bet juk ne ilsetis cia atvykau :) tikrai rekomenduoju Ham-Log Grouppe, kilus bet kokiam nesusipratimui, visad paskambini tiesioginiems vadovams ir jie issiaiskina problema. :)
Vien blogi atsiliepimai ir hamlog atsakymai, kad visi klysta..
Emigrantas 2019-01-22 12:51:49
Viska ka parasiau yra sventa tiesa. Darbu vadovams nusispjaut, kad tu stengiesi. Jie tau vistiek priekaistaus, kad tu "greiciau greiciau tu nerenki normos" nebent juos pasiusi kuo toliau. Tada maziau "stroina" gal prisibijo. o kad surinkt ta norma turi beveik begioti! Kur tai matyta??? Net pavalgyt duoda tik 20min ;D net kariuomeneje turi daugiau laiko pietums. Kai reikejo issiregistruoti is namo nesulaukiau jokios pagalbos nors vokieciu kalbos nemoku. Tipo "nueisi ir pats susitvarkysi". Tai bent pagalba!!! Nuejau i savivaldybe ir seip ne taip issiregistravau. Bet nei darbu vadovai nei agenturos atsakyngi asmenys nepasirupino pranesti atsakingoms vokieciu istaigoms, kad as jau nebedirbu pas juos nes vokieciai man laiske aiskino, kad as kazkur kazkam turejau tai pranesti. Nei darbu vadovai nei agenturos atsakingi asmenys apie tai nieko nesake. Tai is kur man apie tai zinot??? Jei buciau zinojes tai buciau ir ten kazkur kazkam kaip nors praneses. O gal as dar vykdamas i sali dirbti turiu visa jos teisine baze zinoti?!???? Arba Isivaizduokit darbuotojams bunant namie po darbo gali bet kada uzeiti namu koordinatorius ir paziureti kas ka veikia....o kur privatumas!?!??!?! Kas liecia darbuotoju atlyginimus tai yra visiska tiesa!!! Daug darbuotoju daznai nedamokami pinigai. Tai 30e tai 50e tai 80e visaip. Ne vienas man apie tai sake man ten dar dirbant. Darbuotojei ten keiciasi taip daznai, kad net sunku suvokti. Aiskinsiuos sita reikala. Jau buvau pas advokata. Dabar laukiam atsakymo is vokieciu istaigos. Visi ka apgavo sita "nuostabioji" agentura siulau netyleti ir duoti ja i tesima. Nes jie zmogaus negerbia, o tik graziai sneka, kad prisivylioti eilini verga ir tai yra akivaizdu. Aisku jeigu nesiseks vienam darbe jie pasiulys i kita. Bet argi yra skirtumas kur dirbti jei tave vistiek kokiu nors budu apgaus???
Gerb. Emigrantas,
Nelabai suprantame, apie kokią agentūrą kalbate. Bet kaip minėjau, susisiekite nurodytais kontaktais, bus suteikta informacija. Kiek žinau, į HAM-LOG-GRUPPE, UAB nesikreipėte.
HAM-LOG-GRUPPE 2019-01-20 19:15:19
Gerb. Emigrantas,
dėkojame už pasisakymą. Būtų malonu išgirsti Jūsų situaciją, kad galėtume į ją tinkamai reaguoti. Nes Jūs pateikėte daug klaidinančios informacijos.
Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime Jums suteikti visą reikiamą informaciją, kad neliktų šių neaiškumų, su kuriais dabar susiduriate.
HAM-LOG-GRUPPE 2019-01-20 19:04:27
Gerb. Labas,
dėkojame už pasisakymą. Mėginome su Jumis susisiekti ir sužinoti realią situaciją. Nepavyksta.
Prašome, jei galite, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, kad galėtume atitinkamai reaguoti į Jūsų situaciją.
Jo pas mane situacija panasi uz 5men darbo, atostoginiu gavau 160, kraupu nerekomenduoju niekam vaziuoti,
Gerb. Edgarai Jurša,
Jūsų pasisakymas neatitinka realybės ir informacija yra klaidinanti. Be to, Jūs puikiai žinote, kad yra dvi pusės, kurių tikrai neaptarinėsime viešoje erdvėje. Taip pat Jūsų vizito metu pas mus biure Jums buvo paaiškinta situacija dėl atlyginimo. Viešai jos neaiškinsime.
Bet jei Jums dar kyla klausimų, būtinai susisiekite su savo vadovu arba nurodytais kontaktais.
Emigrantas 2019-01-20 09:32:34
Jokiu budu nedirbkit pas situs banditus!!! Apgaudyneja, kaip tik gali. Algu nedamoka, dirbt reik, kaip arkliui. Nemoka mokesciu susijusiu su darbuotoju. Man nemokejo sveikatos draudimo. Sutarties Lt kalba taip pat nedave.Ir po 3 savaiciu darbo, vergoves (atleido nes nebuvau nuolankus vergas) gryzus i Lt praejus ~4men i ta pacia buvusia gyvenama vieta ejo laiskai uz neva susidariusia skola! Jau susikaupe 1000e!!! Uz krankenkade (sveikatos draudimas) Bandysiu aiskintis, bet kadangi ten vergvaldziu agentura tai labai abejoju ar kazkas pasikeis. Vokieciu kalbos nemoku neisivaizduoju, kaip reikes cia kazka tvarkyt, kad nurasytu ta skola kuri susidare del vergvaldziu abejingumo atlikti savo darba ir is karto pranesti, kad darbuotojas tai yra as jau nebedirbu pas juos ir kad man neskaiciuotu skolos uz nieka.
Labas 2019-01-16 11:51:33
Per šią agentūrą dirbau 6 mėn. Pradžioje viskas atrode puiku - laiku mokama alga, vokiška sutartis, normalus apgyvendinimas, nesunus darbas ir pan. Tačiau po kelių mėnesių pastebėjom, kad algolapyje trūksta valandų, perdavėm tai savo šefui, tačiau niekas į tai nekreipė dėmesio. Ir kas mėnesį vis trūko valandų. Iš darbo buvom išmesti be jokio paaiškinimo, o paskutiniuose algolapiuose trūko po 9 val. Atostoginių už pusę metų negavome nei po 200 eur. Kitas dalykas - mūsų tiesioginis vadovas. Visiškai ne kompetentingas dirbti tokį darbą. Tiek darbe tiek namie iškilus problemoms pagalbos iš vadovo nesulaukėme, taip pat darbo metu, jei kas ne taip buvome dažnai vadinami necenzūriniais žodžiais, darbe buvo pastovus rėkimas, į namus ateidavo net neskambinęs į duris ir vėlgi išdėdavo necenzūriniais žodžiais. Pats vokiškai šneka labai minimaliai, tad visus darbus turėjo atlikti jam pavestas asmuo. Jau nekalbu apie tai, kad vadovas turi priklausomybių, tačiau net nesigėdydavo ateiti į darbą, nors iškart matėsi, kad yra apsvaigęs. Ir kaip ir minėjau iš darbo buvome išmesti nieko nepaaiškinus, nors dirbome tikrai gerai, padarėme reikalaujamas normas, tačiau norėjome žinoti, kur dingsta mūsų pinigai. Tad turbūt dėl to, kad mokėjome reikalauti to, kas mums priklauso ir buvome išmesti.
Gerb. Labas,
Tim 2019-01-16 11:30:58
O dieve brangus zmones nevaziokit algu nemoka balaganas patys nesupranta ka daro uz ka moka Pakartosiu nevaziokit liksit nusyvyle be atostoginiu pinigu ir turbut be puse algos, pats agenturos virsininkas vilmantas a******u a*******s negerbia darbuotoju totalus albrosas bekit ko toliau nuo ju.
Gerb. Tim,
dėkojame už pasisakymą. Daugelis Jūsų išsakytų faktų nėra tikslūs ir klaidina kitus.
Mėginome su Jumis susisiekti, kad sužinotume realią situaciją. Nepavyksta.
Modestas 2018-12-07 13:01:30
Sveiki, labai netimta firma. Mane su zmona ismete ant gatves nieko nepaaiskine. Ne laiku sumokejo atostoginius, ir tai tik tada kai zmona kreipesi i zurnalistus. Turiu daug video ir foto is apgyvendinimo vietu. Klaiku!!! Kam idomu rasykit papasakosiu savo asmenine patirti. Kad nesumoka laiku galiu banko isklotinem irodyti.. Gal kazkam ir gera si firma bet su mumis pasielge nezmoniskai. Dabar siuo metu net negalim atgauti mums priklausanciu algalapiu. Nenoriu nieko smeizt, bet firmai yra tikrai kur pasitemti
Galit plačiau parasyti eligijaaa@gmail.com
Modestas 2018-12-07 13:01:30
Laba diena, Modestai,
ačiū už atsiliepimą, mums svarbi kiekviena nuomonė.
Dėl Jūsų atvejo, tai daugelis dalykų jau Jums yra atsakyti ir išspręsti - Jūs kuo puikiausiai žinote.
O dėl algalapių, tai jie yra išsiųsti Jūsų nurodytu adresu.
Sėkmės Jums!
Darius 2018-11-08 00:08:41
Dirbu jau 9 menesiai, viskas normaliai, vokiska sutartis, laiku atlyginimas, tiek kiek zadejo. kartais ir didesnius bonusus ikalu. aisku ne is pirmo menesio pradejau gauti alga tiek kiek zadejo, bet atidirbau rankele ir db zaibys. Apgyvendinimas normalus, dviese kambary, susitariau su juo del taisykliu, kad negert nerukyt, tvarkomes, neturiu ko skustis. Anglijoj baisiau gyvenau.
Zodziu, norma cia, darbas sunkus, bet uzdirbti eina. bijai darbo nevaziuok, nebijai atvaryk pavarysim.
Dariau, dėkojame už teigiamą atsiliepimą. Džiaugiamės, kad Jums sekasi darbuose. Sėkmės ir toliau!
Donatas 2018-04-11 10:44:40
Viskas gerai su ta imone. Dirbu jau 4 men ir nesiskundziu. Svarbiausia sutartis vokiska, legalu viskas oficialu.
Sveikas, gal ir man gali placiau papasakoti apie sia imone?
El. pastas deividassteponavicius@gmail.com
Donatas 2018-04-11 10:44:40
Gal galėtum plačiau man parašyt viktorijagasiunaite@yahoo.com
kitas 2018-01-17 19:38:52
Įmonė pati ištrynė visus neigiamus komentarus. Matyt ieško patiklių kvailių..
Gal galite man parašyti į el.paštą - remigijus.norbutas@gmail.com? Ačiū
Internetas labai prastai kokio mąstymo turi buti imone jei viena routeri dalina ant 8 zmoniu net socialiniu tinklu neužkrauna normaliai sako dar greitas internetas
Įmonė pati ištrynė visus neigiamus komentarus. Matyt ieško patiklių kvailių..

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...
Personalo sprendimai
Darbuotojų paieška ir atranka

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 64-43, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Personalo sprendimai“ - strateginis žmogiškųjų resursų partneris, įsigilinantis ir gerai suprantantis kliento įmonės veiklą, jos procesus, tikslus, poreikius bei galimybes, ir teikiantis profesionalias personalo atrankų bei valdymo paslaugas. Pamatinė kompanijos vertybė – abipusę vertę ir pasitikėjimą kurianti...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Bendradarbystės centrų operatoriai plėtrą planuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje
Bendradarbystės centrų operatoriai plėtrą planuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje 04-18 13:28
Keli bendradarbystės (angl. co-working) centrų operatoriai žada naujų vietų tiek Vilniuje, tiek Kaune. Be to, dairosi ir į galimybes kaimyninėse valstybėse.
"Iki" pakeitė požiūrį į elektroninę prekybą
"Iki" pakeitė požiūrį į elektroninę prekybą 04-18 13:26
Uždirbti iš elektroninės prekybos maisto produktais vis dar sudėtinga daugelyje šalių, tačiau "Rewe" yra nusprendusi, kad įmonių grupei būtina turėti vietą šiame traukinyje. Mat vieną dieną e...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%