Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HAM-LOG-GRUPPE, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HAM-LOG-GRUPPE

Atsiliepimai apie HAM-LOG-GRUPPE, UAB

Parašyk savo nuomonę apie HAM-LOG-GRUPPE, UAB

Išvažiavau dirbti taros rūšiavime, žadėjo pertraukas po 10min o nuvažiavus dirbti 3 darbo dienoj išmetė iš darbo už tai kad atsisėdau 2 minutėm cigaretės parukyt, ir už 3 darbo dienas nieks pinigų nesumokėjo
2020-06-19 11:03:55 IP 2g44812l
neturim informacijos, kad būtumėte dirbusi mūsų įmonėje. Jei turite klausimų ir neaišku, privalote kreiptis į savo vadovus. Nes tiesiog jausmų išliejimas ir parašymas internete problemų neišspręs. Savo pretenziją galite parašyti ir info@hamlog.lt (aprašykite situaciją, kur dirbote ir kokia problema).
2020-06-19 11:00:35 IP 2g44812l
Zyza 2020-06-19 10:41:39
Sakau nuosirdziai.... PATS DYDZIAUSIAS a******u KLANAS. Kas iesko darbo kreipkites I headex :)
Laba diena, Zyza,
jei turite klausimų ir neaišku, privalote kreiptis į savo vadovus. Nes tiesiog parašymas internete tokią neargumentuotą žinutę, problemų nespręs. Savo pretenziją galite parašyti ir info@hamlog.lt (aprašykite situaciją, kur dirbote ir kokia problema).
Aida Janaviciene 2020-04-20 16:58:31
Mano darbdavys geranoriškai susitaręs perėmė mane į savo firma. Atidirba Ham log gruppe pilnas mėnuo. Pagal darbo sutarti (prisegu dokumentą) atlyginimai mokami iki 15 d. Aš jau 20 dienų skaitausi kitoje įmonėje, o dar negavau iš darbdavio atlyginimo ir atsiskaitymo.
Sutartyje parašyta, kad sutartys turi būti išverstos į tą kalba, kuria kalba darbuotojas. Kaip matote vertimo nėra..... Atvažiuoja tiek km, nepasisakosi, nepatinka, važiuok atgal... Todėl pas įrašai ant sutarties vokiečių kalba. Sutartyje minimos Kalėdinės premijos... Jų, bent Reno, darbuotojai nemate.
Gerb. Aida,
visa situacija buvo su jumis aptarta ir išaiškinta. Įvykusios klaidos buvo ištaisytos. Jei kiltų klausimų, galite bet kada susisiekti.
Linkėjimai, HAM-LOG-GRUPPE
Gal kas dirbat namų apyvokos prekėse kaip ten darbas labai sunkus?
Aida Janaviciene
2020-04-20 16:58:31 IP 27ne4f70
Modestas 2018-12-07 13:01:30
Sveiki, labai netimta firma. Mane su zmona ismete ant gatves nieko nepaaiskine. Ne laiku sumokejo atostoginius, ir tai tik tada kai zmona kreipesi i zurnalistus. Turiu daug video ir foto is apgyvendinimo vietu. Klaiku!!! Kam idomu rasykit papasakosiu savo asmenine patirti. Kad nesumoka laiku galiu banko isklotinem irodyti.. Gal kazkam ir gera si firma bet su mumis pasielge nezmoniskai. Dabar siuo metu net negalim atgauti mums priklausanciu algalapiu. Nenoriu nieko smeizt, bet firmai yra tikrai kur pasitemti
Renkame informaciją apie tokias lietuvių patirtis užsienyje. Paimtume trumpą interviu tyrimaslietuvoje@gmail.com. Kviečiame ir kitus atsiliepti!
2020-03-17 10:21:15 IP 2fc3mqir
Viktorija 2020-01-31 09:58:46
Draugė mano dirba per sią imone, surinkineja prekes, darbas nelengvas, bet eina uzdirbti
Laba diena, Viktorija,
2020-03-17 10:20:41 IP 2fc3mqir
Marius 2020-02-03 09:07:10
Dirbu jau beveik pusantru metu, is pradziu buvo sunku, dabar viskas gerai, lengvu pinigu nebuna, visur reikia dirbti, bet uzsidirbt tikrai galima.
Laba diena, Mariau,
2020-03-17 10:20:18 IP 2fc3mqir
Donatas 2020-02-03 12:13:31
Viskas yra gerai, gyvenamos salygos geros, darbas geras. Atlyginimus moka laiku. Rekomenduoju.
Laba diena, Donatai,
2020-03-17 10:19:53 IP 2fc3mqir
Tomas 2020-02-04 00:25:29
Dirbu beveik metus ir neturiu nusiskundimu. Taip pirmos savaites nelengvos, bet poto isivaziuoji ir viskas ok. Bustai labai geri, givenimo salygos tikrai nesulyginsi su kitose imonese ka esu mates. Algas moka laiku, tie kas nori ir dirba o ne durniu volioja tai ir uzdirba. Zodziu, rekomenduoju sita imone
Laba diena, Tomai,
2020-03-17 10:18:11 IP 2fc3mqir
Valentas 2020-02-13 14:13:09
Alga buvo neismokieta iki kol pradėjau skambinti ham-log direktorei. Išmokėjo. vėlavo 20dienu alga buvo išmokėta per maža apie 70% pagal bruto ir neto skaičiavimus. Už sausio mėnesį algos visiškai na gavau. Klausimas taip ir liko neišspręstas
dėl visų neišspręstų klausimų, susijusių su darbo santykiais, turėtumėte kreiptis į savo tiesioginį vadovą Vokietijoje (į savo darbdavį). Arba rašykite raštišką pretenziją info@hamlog.lt
2020-03-17 10:17:13 IP 2fc3mqir
linas 2020-02-18 11:03:37
sveiki pas mane ir tokia pat situacija, kad dirbdamas 2savaites gavau ta pacia suma ka mano kolega pradirbes 1savaite iseinat is darbo ismokejo juokingus pinigus, buvau praneses apie isejima brigadininkui.VIRGILIJUS OLBERKIS, tai gavosi tokia situacija, kad ale nepranesiau.projakto vadovas Viktoras Jurkus zinodamas, kad iseinu is darbo, o sumeistru ziuri kaip pirma karta, kad buciau praneses.Bet kaip nenuostabu, kad uzdejo bauda nes daznai buna tokiu situaciju arba nurasineja valandas
Prekiusurinkimas
2020-03-06 23:27:58 IP 2e7r3nf8
Sveiki. Gal kas yra dirbe namu apyvokos ir gyvunu prekiu surinkimuose? gal galite papasakoti kaip ten kas?
Vardenis 2020-02-26 11:39:37
Sveiki, ar vykstant dirbti dviese gali apgyvendinti kartu su katinu?
pagal būsto taisykles, gyvūnai įmonės suteikiamuose būstuose nėra apgyvendinami.
Jei reikėtų daugiau informacijos, susisiekite +370 695 20383
Sveiki, ar vykstant dirbti dviese gali apgyvendinti kartu su katinu?
Tautvydas 2020-02-17 15:39:08
Sveiki situacija, tokia dirbom su kolega pas Dariu Jonaiti projektu vadova atsiprasant jam tik avis laukuose ganyt, su darbininkais nesiskaito išvis, grasinimai visa kita. Pasakem kad išeinam lauk, pradejo grasint kad neperves algos ir nieko nepasiraše išvažiavom, visiems šiandien pervestos algos uz sausio menesi mes taip ir palikom be algu.Pastoviai pinigu truksta nedamoketa. Gal kas turit kokiu pasiulymu kur ka kreiptis sutartys buvo vokiška sudaryta tvarkingai.
Laba diena, Tautvydai,
Artūras 2019-12-31 11:18:06
Sveiki, gal kas dirba Erfurte, kur butelius taroje pagal balso komanda renka? Kokie atsiliepimai?
Jeigu ne dirbsi po 12-13 valandų, tai ir turėsi 1200eu į rankas :)) visur taip pat prie buteliu, nebent arsi kaip arklys.
Dirbate gal kažkas su šakiniais krautuvais per ham log? Kokios sąlygos?
Sveiki, gal yra kas dabar dirbantis per Hamloga ir turintys gerus atsiliepimus apie darba ir gyvenimo salygas? Planuoju atvykti dirbti ilgesniam laikui. Išanksto ačiū.
Darbuotojas 2019-10-14 13:29:24
Sveiki, dirbau per ham log sulčių fabrike Rintelne. Darbas ne iš pačių lengviausių, bet dirbt įmanoma. Bet daug kas neištverdavo todėl ir darbuotojai dažnai keisdavosi, LABAI DAŽNAI!!!!. Apgyvendinimas geras, viskas ko reikia buičiai yra, nėr kuom skųstis. Po du žmones kambarį. Darbo kolektyvas irgi viskas gerai. Skelbime rašė kad po 3mėn grąžins už kelionę ir batus, NETIESA. Neapsigaukit nieko jie negrąžins. Vyko pastovūs nedamokėjimai ir pan. Valdžia sulčių fabrike Rintelne ne kažką. Suka visokes varkes. Liepdavo pasirašyti tuščius lapus. Žmonės atėjo vieni dirbti tai mėnesį padirbo, nebuvo net kontrakto pasirašę, nusprendė išeiti iš darbo. Pasirašė kad išeina iš darbo. Ir tik dar po poros dienų pasirašė atgalime data kad atėjo dirbti. Juokinga bet tai tiesa. Darbų vadovas Dargiris S. Nesiskaito su žmonėmis. Vieną dieną dirbi sultynę, kitą dieną tau gali pasakyti važiuok į alyną :D Jei atsisakysi varyt į tave jau visai kitom akim žiūrės. Jeigu kažko dėl algos kažko vadovo paklausi. Tai tipinis jo atsakymas aš nieko nežinau. Tai kam tu ten dirbi jeigu yu nieko nežinai. DARGIRI GAL METAS TADA SOSTĄ UŽLEISTI KAŽKAM KITAM ?Šiaip apie patį Ham log nieko blogo neturiu, su kitais žmonėmis kalbėjau nesiskundžia projektais ir darbų vadovais. Čia tik sultynui nenusisekė su darbų vadovu ir didžioji dalis darbuotojų taip mano, tik bijo pasajyt/parašyt.Bet čia kaip kur papulsi. Tik galiu patarti, kad kol Dargiris S. sultyne Rintelne vadovauja, xebra net negalvokit važiuot, išdurs stabiliai. Pasidomėkite tokiais dalykais prieš važiuodami, kad paskui nereiktų gailėtis. Sėkmės.
Taikliai pasakyta. Tik mano atveju dar ir atostoginiu nesumokejo.
Darbuotojas 2019-10-14 13:29:24
Dirbau ir as tam sultyne. Visiskai sutinku su siuo pasisakymu. Darbu vadova tikrai reiktu pakeisti, bet tai deja ne paprastu vergu darbas. Nepatariu niekam ten vaziuoti. Geriau i koki kita projekta.
Gal kas vaziuojate kita savaite i vokietija i taros rusiavima jai taip parasikit.juozaspanavas78@gmail.com
Gal kas vaziuojia kita savaite i hanoveri i taros rusevima parasykit tada.
Norėjau paklausti kodėl dauguma žmonių komentuoja kad yra vergovę ir nedamokat pinigų viena sakot kita daro? Žmogus į užsienį išvažiavęs čia yra ne juokas. Norėčiau užtikrinimo jeigu norėčiau vykti dėl būsto dėl visko.
Naujoke 2019-09-07 10:41:09
Sveiki, nuo kitos savaites planuoju dirbti per sita firma namu apyvokos ir gyvunu prekiu užsakymo surinkimas.Gal kas drrbate ten ar dirbote.kokia nuomone apie sita darbo vieta, kokiis darbo ir gyvenymo salygos?
Sveiki, ar išvykote? Kaip sekasi? Jei galite parašykite į emailą xrejer@gmail.com
JonasP 2019-08-22 12:54:14
Viskas ten gerai. Dirbu prekiu surinkeju DSV sandelyje, salygos labai geros, gyvename su drauge gerame buste, atlyginima moka laiku, rekomenduoju Ham log gruppe
Gyvenate vienam bute dviese, ar su kitais zmonem?
Sandra 2019-05-29 22:45:58
Parašykite man į paštą. Pas mane ta pati situacija. sandra862064@gmail.com
Sandra parasyk jai dar kovoji su tais saraskinais
Klausimas 2019-08-31 20:11:30
Sveiki visi. Situacija tokia, kad per šią firmą aš kartu su savo drauge norime išvažiuoti. Kolkas mums pasiūlė dirbti prie butelių rūšiavimo ir kiek pamenu dėžių rūšiavimo Dormagen mieste. Skaičiau visokių (blogų) komentarų, pradedant nuo skolų kaupimosi, kadangi nelegaliai darbino, antriems išeinant už atliktą darbą neišmokėta alga ir daugybe įvairiausių komentarų. Norėčiau sužinoti daugiau būtent iš žmonių kurie dabar ten dirba, ir susidaryti sau vizualų vaizdą ar apsimoka vykti ten viską metus Lietuvoje. Ačiū iš anksto
Nejuokauk dirbau per ta agentura darbu vadova toma sakyni nu nx toks sudas tas buteliu rusiavimas apgaus tave tas ham log dirbi kiek pasakys darbo valandu niera nustatyta pisies kaip negras apgyvendina prasciausiomis saligomis namose interneto nebuna tikrai patarciau geresniu agentura su 3kart didesniu atligiu ir normalesniu darbu
Ziki 2019-08-21 22:17:28
Labas Inga o kur norėtu vykti dirbti, nes iešausi žogaus, kad butu drasiau vykti?
Planavau... Viena kart pakalbėjo su konsultante, viską susitarėm, jau net iš dabartinio darbo planavau išeit, pradėjo atmetinet skambučius, nebeatsakinet į SMS, po savaitės atrašė, kad rado žmogų kuris, gali anksčiau išvažiuot... O aš vos iš darbo ne išėjau, likčiau an ledo... Manau iš kart pasakyt galima buvo, o ne ignoruoti... Nebepasitikeciau daugiau nei už ką...
Šioje imoneje pats nedirbu, bet yra keletas draugu, kurie darbuojasi ir tik teigiami atsiliepimai. Darbas sunkus, bet jei dirbi, tikrai uzsidirbi
Dirbu sultyne keturias savaite, viskas normaliai yra, darbo visada yra, nebųna prastovu, dirbi bent 8 val per diena, atlyginimas normalus, trumpiau tariant, tikrai neblogas darbas, rekomenduoju.
Noriu padėkoti HamLog komandai už darbą, dirbu taros sandėlyje jau tris menesius ir tikrai neblogai, atlyginimas geras, kolektyvas irgi patinka, namas, kuriame gyvenu atrodo geriau nei Lietuvoje, kur gyvenau, zodziu man, asmeniskai viskas patinka, dar karta dekoju komandai.
Inga 2019-08-13 18:06:04
Sveiki, planuoju darbintis šioj įmonėj, norėčiau platesnio info, adekvačiu žmonių, kurie čia dirbo ar dirba.... Aciu
Sveiki ar yra žmoniu, kurie yra dirbe tusčios taros rušiavime? Kaip darbas, kaip salygos? Kas gal artimiausiu laiku vyks ten dirbti?
Raigardas 2019-04-27 21:01:20
Sveiki važiuoju gegužes 11d. Į vokietija į taros rušiavima gal kas važiuoja irgi galim paimti viena žmogu kas jau yra ten buves ir biški žinotu kelia važiuoju gegužes 11d iš pačio ryto
Labas Raigardai norėjau paklausti jūs ruošetes vykti i taros rūšiavima į Vokietija ar nuvykote? Jai taip tai kokios ten salygos, kaip darbas?
Smegenu plovėjai
2019-08-20 22:24:46 IP 2ju3l5lf
Trumpai tariant firmoja yra labai daug melo, apgaviščiu ir net patyčiu.Nerekomenduoju važiuoti per šia imone.

Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Noriu darbo
Noriu personalo sprendimų grupė

Adresas: Vilkpėdės g. 22, LT-44248 Vilnius.
Noriu personalo sprendimų grupė – daugiau nei 22 metų patirtis, teikiant personalo paieškos, atrankos, vertinimo, mokymų ir konsultavimo paslaugas. Mūsų ekspertinės sritys – vadovų, specialistų ir viduriniosios personalo grandies paieška, atranka, kompetencijų vertinimas, vidiniai mokymai įmonėse bei atvirieji...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...

Vengrija ir JAV pasirašė "visų laikų didžiausią" karinį sandorį abiejų šalių istorijoje 08-12 21:51
Vengrija trečiadienį įsipareigojo įsigyti iš JAV 1 mlrd. USD (850 mln. Eur) vertės "oras – oras" tipo raketų, o Vašingtono ambasadorius Budapešte pavadino šį karinį sandorį didžiausiu abiejų šalių...
Paskelbė daugiausiai 2020-aisiais uždirbusių aktorių sąrašą
Paskelbė daugiausiai 2020-aisiais uždirbusių aktorių sąrašą 08-12 20:58
Žurnalo "Forbes" kasmet sudaromo daugiausiai uždirbančių aktorių (vyrų) sąrašo pirmojoje vietoje šįmet yra Dwayne‘as Johnsonas "Uola" (angl. The Rock). Anot žurnalo, kino pramonę sustabdžius...
In memoriam Aurelijus Katkevičius
In memoriam Aurelijus Katkevičius 08-12 20:29
Mirė žurnalistas, dienraščio "Verslo žinios" leidžiamo žurnalo "Verslo klasė" redaktorius, vertėjas, Raštininkas Aurelijus Katkevičius.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%