Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gyvūnų Edenas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gyvūnų Edenas

Atsiliepimai apie Gyvūnų Edenas, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Gyvūnų Edenas, UAB

Labai prasta veterinarijos klinika, nevesiu daugiau savo gyvūnų čia ir kitiems nepatariu
Turiu persu katina, pacia sveikatos bukle priziuri kita veterinarijos klinika, taciau ji neturi kirpejos gyvunu, Tad sioje istaigoje naudojausi tik kirpejos paslaugom, nuo senu laiku, kai dar ji buvo IKI pastate, pusrusyje. Kaip ir viskas gerai buvo, bet po paskutinio cirko tai kojos nekelsiu i sia kontora. Visada kirpimas katino kainuodavo apie 20e-pilnas nukirpimas, kuris uztrukdavo apie 1, 5val, pats dalyvaudavau kirpime laikydamas katina, kadangi kirpdavom be narkozes. Daug ka pasako, jog kirpimus atlikdavau mazdaug kas 7-8men., ir vos ne kiekviena karta darbuotojos budavo vis kitos. Apkirpus katina, po kokiu 3men. nusprendziau nuskusti tik pati pilva...uzsirasiau kirpimui kaip visada, atvykus sutarta diena pasikeitusi kirpeja jau nuostabos nekele. Prabrauke su masinele per pilva 5 kartus reealiai per 5 min. ir uz tai paprase 15e :D (kai visas pilnas nukirpimas trukdavo 1, 5val ir tikrai zaidimo budavo su kirpimu-20e. Bet cia tik pradzia....Skusdama ta pilva kirpeja pamate, jog ant zanduko plaukai isslinke apie 1kv.cm., pasikviete kolege ale gydytoja (irgi naujas veidas, jaunute isvis), ta paziurejo, sako reikia rauti danti. Siulosi iskart dabar rauti...kazkaip sudvejojau, priburiau, jog neturiu laiko dabar tai ileido vaistu ir uzrase kita diena...as tada su tuo katinu iskart i savo veterinarijos klinika nuvezu ji, papasakoju apie ta danti. Gydytoja paziurejo, juoktis pradejo-sako vos katinui sveiko danties neislupot :). O tas kailio issilkimas ant zanduko po savaites atsistate i norma, pasak gydytojos greiciausiai kazkas sudurgino stipriai oda ir tiek.
P.S.keliais zodziai jei apie EDENA...darbuotoju kaita kazka sako, ir tai nera gerai. Kainas lanksto kaip nori...profesionalumo irgi nera, jei sveikus dantis rauti siulo gyvunams.

Norėčiau pasidalinti savo skaudžia patirtimi tiek mano augintiniui, tiek man asmeniškai.
2018.02.17 10:30 Buvau užregistravusi savo augintinį, jorkšyro terjerą į UAB Gyvūnų Edenas, esančią kirpyklą. Atidaviau gyvūną pasitikėdama "profesionalais", kurie tikėjau, kad žino, išmano ir atsakingai dirba savo darbą. Deja, teko nusivilti.
Gyvūno kirpimas truko 2 valandas, kas jau tada pasirodė labai neįprasta, kadangi gyvūną į kirpyklą vežu jau ne pirmą kartą, jį auginu daugiau nei keturis metus ir tikrai pati puikiai suprantu, kiek vidutiniškai trunka apkirpti mano ir taip trumpų plaukų ir neturintį sąvėlų gyvūną.
Sulaukusi skambučio, kad galiu atvykti gyvūno, sėdau į automobilį ir vykau jo pasiimti. Atvykus, šuniukas buvo labai susijaudinęs (tai išdavė jo dažnas ir labai smarkus kvėpavimas ir lekavimas), o kirpėja mane pasitiko su plačia šypsena. Kaip visada pasiteiravau, kaip sekėsi? Ar šuniukas buvo ramus? - Kirpėja patikino, kad viskas buvo tvarkoje, šuniukas buvo labai geras ir ramus, taip pat, patvirtino, kad tikrai nebuvo susivėlęs.
Apsidžiaugiau, padėkojau, sumokėjau už atliktas paslaugas 16e. ir išėjome.
Tiesiai iš kirpyklos, turėjome suplanuotą kelionę į Molėtus, todėl paskubomis sėdome į automobilį, gyvūna laikiau rankose. Pradėjus glostinėti augintinį, kaklo srityje pajaučiau nemaloniai sulipusių plaukų plotą. Pradėjau žiūrinėti, ką apčiuopiau ir šiek tiek krūptelėjau: kaklo srityje buvo 3 - 4 cm. įpjovimai. Ir ne vienas, o du. Pirma mintis buvo, kad gyvūnui įskuto su mašinėle į kaklą, nes galbūt jis buvo ne itin ramus ar susimuistė (juk čia gyvūnas, suprantu, kad visko pasitaiko), tačiau tuo pačiu galvojau, kodėl kirpėja man teigė priešingai, kad gyvūnas buvo labai ramus. Nuostabą kėlė ir tai, kad nebuvau apie šį įvykį informuota. Kodėl? Ar todėl, kad tai tiesiog gyvūnas, o šuniui pora kartų įskusti yra normali darbinė praktika?
Na, per daug nestresavau, matėsi, kad žaizdelės yra pateptos tepaliuku, greičiausiai dezinfekciniu, todėl atrodo kaip ir nėra dėl ko nerimauti.
Keliaujant toliau ir praėjus ne daugiau nei valandai sustojome išleisti augintinį pamiškėje atsikvėpti ir atliktis gamtinius reikalus, augintinis vaikštinėjo iki 10 min. ir sėdome į automobilį. Kadangi buvo nemažai sniego, ant kelių pasitiesiau pleduką, o augintinį pasiėmiau ant jo. Nepraėjus nei minutei, pastebėjau kraują ant savo pačios rankų. Nesupratau kas nutiko, čiupau augintinį apžiūrinėti ir tada pamačiau, kad mano ant kelių patiestas pledukas yra visas aptaškytas krauju, o augintnio kojytės stipriai kraujuoja. Sustojome, apžiūrėjau kojytes, trys iš jų buvo sužestos ir kraujavo. TRYS pabrėžiu.
Vienintelis logiškai paaiškinimas yra tas, kad gyvūnui buvo per daug ir per giliai nukirpti nagai. Ir vėl nepasisekė kirpėjau atlikti savo darbo? Kaip manot, koks yra jausmas, kai tu laikai savo augintinį, savo šeimos narį rankose, kuris visas kratosi nuo drebulio, jam yra supjaustytas kaklas ir letenos apsipylusios kraujais?!
Čiupau telefoną ir skambinau į veterinarijos kliniką, kuriai patikėjau savo augintinį paklausti, ką man dabar daryti, stovint vidurį miškų, pakeliui link Molėtų ir neturint net elementariausios dezinfekcinės priemonės. Na žinoma, kadangi gydymo įstaiga dirba iki 14:00, tai jau buvo ne darbo laikas ir telefono ragelio man niekas nepakėlė. Teko skambinti į kitas gydymo įstaigas ir prašyti, kad suteiktų konsultaciją.
Net ir pasiekus kelionės tikslą, kai jau pėdutės buvo nustojusios kraujuoti ir gyvūną paleidus palakstyti, kraujas vėl prasimušė. Na, kaip suprantate buvo tikrai skaudu dėl augintinio.
Pirmadienį iš 3 karto prisiskambinus į Edenas gyvūnų kliniką, pakėlusi ragelį mergina (greičiausiai klinikus darbuotoja), vos paprašius pasakyti šeštadienį kirpykloje dirbusios kirpėjos vardą bei pavardę, jau žinojo dėl kurio gyvūno aš skambinu ir iš karto pasakė, kad kirpėja dėl Šunio vardu Maja pati su manimi susisieks. Argi nekeista?
Taip, kirpėja su manimi susisiekė, bet praėjus geram pusdieniui. Manau iki to laiko ji ilgai ieškojo, kaip pateisinti sužalotą gyvūną. Nors ir tai jai sekėsi tikrai prastai, nes balsas drebėjo, o žodžiai pynėsi tarpusavyje ir kad suprasčiau kas man norima pasakyti reikėjo perklausti kelis kartus to pačio.
Ir žinot ką išgirdau?: na, jums nuo foresto antkaklio, buvo žaizdelės, šašiukai ir šuo labai nusikasė ir pan. Taip pat pabrėžė, kad augintinis tiesiog per ilgai nešioja apsaugos priemonę nuo įvairių parazitų, o pati kirpėja, dar kaip tik paliko toje vietoje ilgesnius plaukus, kad nesimatytų šašiukų.
Na žinot, kai augintinį turi 4 metus ir žinai kiekvieną jo odos plotelį, šašiuką ir apgamėlį, o foresto antkakliu naudojamės jau tris metus, tau pasako, kad neva jis per senas naudojimui ir gyvūnai gal alergija, gal nugraužė odytę, vėliau nusikasė, tada jau pradeda imti pyktis.
Paklausus, o kaip atsitiko su nagučiais, kirpėja pasakė, kad ji nieko nesupranta, nežino ir kad taip atsitiko per jos praktiką pirmą kartą. Bandė teigti, kad tai mano pačios kaltė ir kad šuo pats užsigavo. Užsigavo? - ant sniego? Rimtai???
Tiesa, kirpėja atsiprašė, kad PAMIRŠO man paminėti, kad rado šašiukus ant kaklo ir pasakius, kad šiandien (02.19 dieną), keliausime pas veterinarus apžiūrai, maloniai kvietė atvykti pas juos pasižiūrėti ir kartojo: kad koks man skirtumas pas kokius veterinarus eiti.
Rimtai? Ar žmonės tokie naivūs ir jiems atrodo normalu vesti gyvūną apžiūrai ten pat kur jį sužalojo, kad išgirsti dar vieną ne itin gerai apgalvotą melo versiją?
Mes pasirodėme kitoje veterinarijos klinikoje, gyvūnui suteikė apžiūrą, gavome išrašus apie sutrikdytos sveikatos būklę. Ir vis delto, veterinarai patvirtino, kad gyvūnu giliai buvo įpjauta su skutimo mašinėle ir kad gyvūnui trijų letenų nagai buvo nukirpti su visu gyvuoniu.
Žinot, aš vis galvoju, ką reikėjo gyvūnui iškęsti tuo metu, kai kirpo nagus su visa mėsa, nes man pačiai užtenka įsiplėšti nagą iki mėsytės ir tada jau norisi kaukti.
Labiausiai nesuprantama kaip reikia dirbti savo darbą, kad taip sužaloti gyvūną?Kokiomis atbulomis rankomis?Koks nekompetetingas turi būti asmuo atliekantis darbą su gyvais sutvėrimais?
Ir kaip apskritai galima apie tokius nutikimus gyvūno šeimininkų neinformuoti kirpykloje ir tiesiog maloniai šypsotis, tikintis, kad viskas užgis savaime, o šeimininkai tiesiog nepastebės žaizdų kakle ar nuo kraujo numirkusių pėdučių.
Aš tai vadinu nežmogiškumu. Ir man gaila gyvūnų, kuriuos ši kirpėja kerpa. Atsakingai rinkitės, kam patikite savo augintinius.
Norėčiau pasidžiaugti šios klinikos kolektyvu ir padėkoti už nuostabų darbą, nuoširdumą, šiltumą ir puikia priežiūrą mūsų gyvūnų. Esame labai patenkinti suteiktomis paslaugomis ir priežiūra. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose!
Visų pirma, tai šitoje klinikoje plešia labai didelius pinigus. Praeitais metais turėjom daug problemų su šuniu ir katinu, tad paslaugų kainas maždaug žinojom. Visada veždavom į "Šnaucerį", bet porą kartų pasitaikė, kad teko apsilankyt šioje klinikoje, kur pasirodo kainos kosminės - už 3 adatas sumoki 75 lt, taip pat čia specialių maistelių katėms kainos kyla dienom, per puse metų sugebėjo pabrangt vos ne 15 lt. Taip pat "Gyvūnų Edene" dirba labai nemalonus vyras, o ir pačių daktarų kompetencija abejočiau.
Labai gera veterinarijos kliniką. Džiaugiuosi jau ne pirmą kartą. Ir gydytojos malonios, ir padeda ir pataria. Kai šuniukas sirgo, ir apžiūrėjo ir vaistukų suleido. Tikrai rekomenduoju. O patys su šuneliu lankysimės dar !
As taip pat siulyciau nesilankyti sioje klinikoje GYVUNU EDENAS.Bent man teko bendrauti su mergina tamsiais plaukais kuri nelabai susigaudo apie sunu ligas, as pagal simptomus susiradau internete kas yra suniukui, ka ir konstatavo kitoje klinikoje. Cia tik pinigus bereikalingai isleisit ir diagnozes nepasakys nieko nepaaiskins ir lieps operuot bet kokiu atveju. Absurdas kaip dirba zmones kurie neismano savo darbo...

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
Rinkimų rezultatai pakoregavo dotacijas: daugiau gauna konservatoriai ir "valstiečiai" 11-12 20:09
Savivaldybių tarybų bei Europos Parlamento rinkimai pakoregavo partijų dotacijas: jos auga konservatoriams ir "valstiečiams", kitoms partijoms daugiausiai mažėja.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Nasdaq 102,53 +1,86%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%