Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gynyba

Atsiliepimai apie Gynyba, MB

Žemiausios kainos ir aukščiausios kokybės garantija

Parašykite savo atsiliepimą apie Gynyba, MB

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Linas yra puikus specialistas, ne tik žinantis (beveik) viską šioje srityje, bet ir mokantis tai perteikti auditorijai. Jo komentarai padėjo greičiau perprasti būtinosios ginties, savigynos ribų ir kitas griežtas teisines sąvokas. Įspūdingas rezultato siekimas, negailint nei lako, nei jėgų. Seniai kas nors ko nors manęs nemokė klasėje, bet sugrįžti buvo labai smagu ir naudinga.

  Aukščiausias lygis. Mokymosi medžiaga, praktiniai mokymai, dėstymas - Nr. 1. Rekomenduoju visiems. Linas ir jo komanda - atsidavę, savo srities profesionalai.

  Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis pas Jus ir iš Jūsų.

  Linas tikras šaunuolis, medžiaga pateikta aiškiai, daug laiko skirta praktinam mokymams.
  Tikrai galiu rekomenduoti.

  Šie apsaugininko kursai geri ir naudingi

  Rekomenduojuu !!!!! Mokytojas 10/10. Į visus klausimus atsakys, patars ir pagelbės.
  Praktika buvo WOW !

  Kainos ir kokybes santykis idealus, instruktorius ismanantis savo darbą, pamokos issamios. Jeigu nuspresciau laikytis kokius papildomus kursus ateityje ateiciau vel!

  100% Rekomendacija. Nesitikėjau, kad viskas bus taip malonu ir profesionalu. Atsakyta į visus klausimus labai nuoširdžiai. Daug laiko skiriama praktikai. Linas Mokytojas iš didžiosios M. Super maloni patirtis su MB Gynyba!!!

  Ačiū Linui, puikus mokytojas! Netikėjau, kad egzaminą pavyks išlaikyti iš pirmo karto :) ačiū ;)

  Linas yra labai puikus ir profesionalus dėstytojas, norintis, kad visi sėkmingai pabaigtų ir išlaikytų kursus. Lino parengta mokymosi medžiaga talpina viską, ką reikia žinot ir išmokti norint turėti tinkamą pasirengimą. Medžiaga yra išsami, lengvai suprantama ir paremta tikrais pavyzdžiais. Visgi reikės nemažai mokytis savarankiškai, tačiau tai ne kliūtis, kai mokymosi medžiaga kruopščiai parengta ir nuolat atnaujinama. Ačiū Linui!

  Rekomenduoju, ginklo savigynai kursus organizuoja labai malonus žmogus (Linas), puikiai viską išaiškina, parodo, išlaikyta iš pirmo karto.

  Atidus geranoriškas dėstytojas. Teigiami įspūdžiai.

  Labai geras dėstytas Linas, viskas išaiškinta glaustai ir suprantamai, nebuvau nė karto gyvenime laikiusi ginklo ir egzaminą išlaikiau be problemų.

  Viskas kuo puikiausiai. Žinoma teko mokintis savarankiškai, bet duota informacinė medžiaga pakankamai glausta, o į iškilusius klausimus buvo atsakyta susitikimų metu. Rekomenduoju.

  Labai paprastai, bet aiškiai viską išdėsto. Ņet ir niekada ginklo rankose nelaikes žmogus po Lino mokymų egzaminą išlaikytų.

  Profesionalus ir labai atsakingas požiūris į mokymų objektą. Mokymų eiga tobulai suplanuota ir suorganizuota, dalyviai - sumotyvuoti, jų pasiekimai ir spragos - laiku sukontroliuotos ir ištaisytos. Labai patogiai perteikta informacija vaizdinėje ir kitoje dalomoje medžiagoje. Matosi, kad mokymų vadovas Linas visu 100% įsimylėjęs savo darbą - tikras Mokytojas!
  Ačiū Linui!
  Klaipėda

  Įmonę Gynyba MB siulau visiems vienareikšmiškai. Labai patiko medžiagos pateikimas, praktinių ir teorinių užsiemimu laikas ir pateikimo būdas puikiai pateiktas ir suplanuotas. Didelis ačiu Linui.

  Puikus dėstytojas Linas! Atsako į visus iškilusius klausymus aikškiai ir suprantamai. Labai malonus ir idomus žmogus. Kursų programa sudaryta patogiai kiekvienam net neturinčiam laiko sėdėti paskaitose. Metodinė medžiaga pateikta plačiai ir kiekvienas ras sau tinkamą būdą mokytis ir tikrai išmoks! Didelis Dėkui MB Ginyba ir Linui!

  MAX rekomendacijos.
  Rekvizitai.lt net tiek žvaigždučių neturi kiek MB GYNYBAI reiktų duoti, o atskirai ir pačiam Linui, tai jei galima čia - 100 balų palieku jam.
  Labai idomios paskaitos. Super geras Lino sugebėjimas bendrauti su žmonėmis, perduoti jiems reikalingą informaciją.
  Visada gera nuotaika ir jo noras padėti žmogui įgauti žinių!
  Vienu sakiniu galima pasakyti taip: Linas Ubartas, 100% yra atidirbęs ir išgryninęs mokymus kaip žmonės turi mokintis ir išmokti, kad išlaikytų. Puikus dėstytojas ir žmogus.
  MINUSAI: nesinori išeiti iš auditorijos :-)

  Pagarba tai ką daro ir didžiausios sėkmės!

  102-ieji Šauliai.

  Tėvynės labui!

  Profesionalus požiūris.
  Gerai parengta medžiaga.
  Galimybė klausti, gilintis, išsiaiškinti.
  Aišku, mokytis reikia pačiam- visgi sąlygos geros.

  Didžiausia padėka vadovui Linui!
  Ne tik dėstė, bet svarbiausia - sudomino. Trumpai, aiškiai, efektyviai! Daugiau nieko ir nereikia.
  Sėkmės darbuose!!!

  Puikus mokytojas ir žmogus. Viskas labai puiku. Ačių už mokymus. Rekomenduoju

  Aiškiai, tiksliai be perteklinės informacijos su maksimaliu dėmesiu kiekvienam besimokančiam. Rekomenduoju.

  Patys geriausi atsiliepimai. Puikus mokytojas ir žmogus. Sekmės!

  Šaunamojo ginklo savigynai kursus, pateikiamą medžiagą ir lektorių vertinų labai gerai. Paskitų metu pateikiama daug gyvenimiškų situacijų, tai suteikia galimybę į problemą/temą pažvelgti natūraliau. Medžiaga nenuobodi, lengvai suprantama. Praktiniai užsiėmimai taip pat paliko labai gera įspūdį, lektorius atidus, pastebi net ir smulkias klaidas, pateikia patarimus kaip klaidų išvengti ateityje.
  Nuoširdžiai rekomenduoju šaunamojo ginklo savigynai kursus lankyti MB Gynyboje.
  Sėkmės!

  Kursų vertinimas 10/10. Linas yra savo srities profesionalas. Mokymų grafikas lankstus, medžiaga pateikiama labai aiškiai, o kas labiausiai patiko tai, kad teisės aktų vertinimas yra argumentuotas, išdiskutuotas ir pakomentuotas. Tada šiuos dalykus ne tik žinai, o kas svarbiausia ir supranti. Net nedvėjokit ir čiupkit Lino kursus! Būsit maloniai nustebę nuo profesionalumo :)

  Visas vertinimas tik iš Didžiosios raidės. Lankstus grafikas mokytis pačiam priimtinesniu laiku, lengva diskusija iškilus papildomiems klausimams, praktinės užduotys iki pilno įsisavinimo. Lektorius Linas ramus, išlaikytas ir motyvuotas.

  Skaldžiai pateikta teorinė medžiaga, aiškūs gyvenimiški pavyzdžiai apie ginklo panaudojimą savigynai. Linas gilinasi ir jeigu neturi atsakymo iš kart labai operatyviai remiantis įstatymų baze bei teismo praktika atsako į klausimus.

  Patiko sudaryta galimybė išklausyt paskaitas ir mokintis nuotoliniu būdu kai gali peržiūrėt video sau patogiu laiku. Gal kiek per švelnus Lino balsas, nes dažna paskaita žiūrint vakarais baigdavosi per vidurį užmigus :) Šiaip puikios galimybės mokytis savarankiškai su gyvais dėstytojo paaiškinimais ir komentarais finaliniam etape ir savęs egzaminavimas testo pagalba internete.

  Lankiau kursus, bei įgijau šias kvalifikacijas: Apsaugos darbuotojo, bei šaunamojo ginklo.
  Esu labai patenkintas, kursų kokybe, dėstytojas yra tikras savo srities profesionalas, nevengia dalytis savo žiniomis, informaciją pateikia aiškiai ir konkrečiai. Buvo malonu, mokytis ir įgyti žinių.
  Rekomenduoju visiems!

  Išsamūs, detalūs ir puikūs kursai. Malonūs dėstytojai, kurie stengiasi aiškiai išmokyti ir paruošti pagal mokomąjį dalyką. Rekomenduoju.

  Atsiliepimai visi teigiami apie MB Gynybą ir patį Liną. Visi kursų etapai pradedant nuo reikiamų dokumentų tvarkymo iki paskaitų pravedimo ir išaiškinimo yra aukštam lygi. Minusu tikrai nesugalvoju. Drąsiai kreipkitės į MB Gynybą, nusuklisit.

  Išlaikiau šaunamojo ginklo savigynai kursus MB, , GYNYBA". Viskas ko reikia besimokančiąjam yra pateikiama aiškia ir suprantama kalba su gyvenimiškais pavyzdžiais, nors ir daug visokiausių teisinių terminų.Linas, kaip dėstytojas tikras profesionalas.Dėmesys skiriamas kiekvienam žmogui grupėje.Rekomenduoju.Tikrai nenusivilsite.

  Ačiū už puikius kursus. Tiek teorija, tiek praktika - 10 balų. Labai aiškai dėstoma, su puikiais pavyzdžiais. Ačiū. Labai rekomenduoju!!!

  Linas puikus dėstytojas. Medžiaga aiški, struktūrizuota, su žmogiškais pavyzdžiais. Sunkiai suprantami terminai ir apibrėžimai paaiškinami žmogiška kalba. Praktiniai užsiėmimai taipogi aiškūs. Rekomenduoju.

  Puikus lektorius Linas, išaiškina viską praktiškai, nelaikiusius ginklo išmoko taisyklingo elgesio su ginklu. Tikrai rekomenduoju MB Gynyba!

  Kokybiški, profesionalūs kursai. Ačiū

  Rekomenduoju Visiems šios puikios MB „GYNYBA“ kursus. Lankiau apsaugos darbuotojo mokymo programą, kurioje gavau pilną išsamią teorinę medžiagą, praktinius mokymus ir nuoširdų, taktišką, bei atsakingą dėstytojo Lino požiūrį į organizuojamą veiklą. Linas tikrai išmano savo dėstomą dalyką, nes sugeba perteikti originaliai, bei profesionaliai. Domisi klausytojų nuomone įtraukdamas į diskusijas ir pamąstymus. Ką galima pakeisti, kad visi liktų kursais patenkinti. Ačiū Linai ir sėkmės Tavo veikloje.

  Mb gynyboj pasibaigęs apsaugos mokymus, sugrįžau ir pasibaigiau šaunamojo ginklo mokymus ir tikrai sugrįžčiau ir vėl jeigu tik būtu daugiau kokių mokymų. Didelis ačiū lektoriui Linui, kuris viską sklandžiai ir įdomiai išaiškina. Labai rekomenduoju !

  MB Gynyba rekomenduoju kaip kompetetingą įmonę rengiant kursus reikalingus norint įsigyti ginklą saviginai. Medžiaga išsami bei aiškiai suprantama. Gaunama ne tik teorinių bet ir praktinių žinių. Tikrai verta rinktis.

  Ačiū už pateiktą išsamią ir suprantamą informacija kursų metu. Realus pavyzdžiai padedantys įsiminti teorines žinias, geri praktiniai mokymai. Dar kartą ačiū Linui už jo pastangas. Visiems norintiems turėti ginklą rekomenduosiu MB Gynybą.

  Norėčiau padėkoti Gerbiamam Linui Ubartui už puikius kursus apsaugos darbuotojo tiek teoriniai tiek praktiniai mokymai viskas 10 balu. Egzamina išlaikiau be problemų vasario 28 ir toliau Linai linkiu sėkmės ir kantrybės tavo darbe.

  Įdomūs ir nenuobodūs mokymai, teorija nenuobodi, konkreti ir aiški, su realių situacijų pavyzdžiais lygiai kaip ir praktinė dalis, viskas išaiškinama iki smulkmenų. Mokymai neprailgo, priešingai - per greit baigėsi. Ačiū už Jūsų darbą. ????

  Paliko įspūdį kursų "lengvumas". Viskas konkretu, aiškiai pateikiama, teorija susieta su praktika, praktinis šaudymas bei pagalba įsisavinti įgudžius pranoko lūkeščius.Linai, sėkmės profesineje veikloje! Rekomenduoju.

  Kursai šaunūs, Linui užtenka ir profesionalumo ir kantrybės. Sėkmės.

  Apsaugos darbuotojo bei šaunamojo ginklo kursai puikūs. Nuoširdus ačiū dėstytojui Linui. Dėstytojo aukšto lygio profesinės žinios ir bendravimo įgūdžiai suteikia tvirtą pagrindą įgytas žinias panaudoti praktikoje.
  Sėkmės Linai.

  Idomus kursai apsaugininko ir šaunamojo ginklo, aiškiai perteikiama informacija. Savo darbui atsidaves lektorius, ačiū už suteiktas žinias ! :) Sėkmės darbuose !

  Puikūs kursai, nerealus lektorius. Ačiū, Linai.
  Manau galima būtų kursų programą šiek tiek papildyti neatidėliotinos pagalbos tema.

  Linas - žmogus atsidavęs savo darbui. Malonus bendravimas, aiški informacija. Rekomenduoju.

  Rekomenduoju., Lino atsidavimas darbui 100%, tai viska pasako, aiskiai, rišliai, objektyviai, suprantamai, net ir nelabai suprantantiems:) kantriai, zodziu, jeigu norit tureti ginkla, moketi juo naudotis, zinoti kada istikruju galima ji panaudoti, (Linas "mb gynyba"). Aciu.

  Viskas super, paprastai ir aiškiai paaiškinti pakankamai sudėtingi daykai, malonus bendravimas, A+ rekomenduoju!

  Taip pat rekomenduojame

  Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
  Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
  ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS Vilniuje Kaune Panevėžyje Šiauliuose Klaipėdoje American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 %...
  Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
  Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
  TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
  Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
  Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
  UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
  Naujojo Sodo g. 1A-1, LT-92118 Klaipėda.
  Veiklos sritys: mokymo kursai; finansai; institutai, moksliniai tyrimai; investicinė veikla.
  NYSE NASDAQ BIRŽOS Lietuvoje esame treiderių ir investuotojų bendruomenė. Prekiaujame išskirtinai tik JAV akcijomis. Naudojame tik profesionalius įrankius akcijų prekybai, atrankai ir analizei. Nesu priklausomas nuo nė vieno brokerio ar finansinės institucijos, todėl galiu kalbėti nešališkai apie bet kurį prekybai...
  Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
  Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
  Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...