Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gym LT

Atsiliepimai apie Gym LT, UAB

Lemon Gym

Parašyk savo nuomonę apie Gym LT, UAB

Jūsų nurodytu el. paštu kreiptasi jau daug kartų, jūs neturit ką pasakyti, nesugebat nurodyti atsakingo asmens arba vadovo.
Jūsų bendravimas ir komunikavimas su klientais apgailėtinas.
Tai kada veiks vėdinimas? Ar mėnuo laiko jums per mažai susitvarkyti??
Eglė 2022-06-30 10:28:24
Pilaitės sporto klube neįmanoma sportuoti, jokios kondicionavimo įrangos, kenksmingos sąlygos sveikatai esant tokiems karščiams. Ateini, pabūni 15 min. ir išeini, baisu apalpti..Už ką mokame pinigus ? Nesuvokiama, kodėl tiek laiko nesutvarkoma?
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], išsiaiškinsime šią situaciją kaip galima greičiau.
Tadas 2022-06-28 12:42:59
Nenormalu, Pilaitės lemon gym, mėnesį neveikia vėdinimas, ir visiškai jokios reakcijos. Jokios pagarbos tiek darbuotojams (administratorės, valytojos), tiek klientams.
Reikia informuoti visas institucijas, dėl netinkamų darbo ir sporto sąlygų, tai nėra normalu šiais laikais. Ir pas juos tai tęsiasi trečia vasara iš eilės.
Tikiuos vieną dieną juos uždarys ir atsidarys normalus sporto klubas, kuris gerbs tiek klientus, tiek darbuotojus.
Eimantė 2022-06-27 23:52:22
Mėsgtate karštį ir pirtį? Tai šis sporto klubas Pilaitėje kaip tik Jums! Jeigu 23:00 esant 5 žmonėms salėje neįmanoma sportuoti, nėra kuo kvėpuoti, tai kokia situacija dienos metu? Negana to, tai dar prie įėjimo leidžią itin karštą orą… Žmonės ateina ir praleidžia 30 minučių salėje, susikrauna daiktus ir išeina :D regis ir mes keisime klubą…
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], išsiaiškinsime šią situaciją.
Alvydas 2022-06-26 17:38:47
Pilaitės lemon gym, jau mėnesį neveikia vėdinimas ir visiems px.
Jų atsakymas, prieš 2 men. pranešėm meistrams.
Foto daryta 2022 06 27, 17.30 val.
Visa info taip pat nusiųsta NVSC, tikiuos reikalai pajudės.
Pilaitės lemon gym, jau mėnesį neveikia vėdinimas ir visiems px.
Jų atsakymas, prieš 2 men. pranešėm meistrams.
Foto daryta 2022 06 27, 17.30 val.
Visa info taip pat nusiųsta NVSC, tikiuos reikalai pajudės.
Artūras 2022-06-08 22:58:05
Per administratorės klaidą turėjau sumokėti žymiai didesnį mėnesinį mokestį. Niekam neįdomu. Įmonei yra žymiai svarbiau gauti keliasdešimt eurų nei išlaikyti daugybę metų sportuojantį klientą. 1/10. Nerekomenduoju!
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, jeigu dar turite klausimų galite kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai peržiūrėsime ir išsiaiškinsime.
Ieva 2022-05-31 19:00:47
2022.05.30 apsilankymas Banginio lemon gym'e nustebino. Atejus i kluba ir pakalbejus su administratoriumi nebuvau perspeta, jog karsto vandens nera. Taip pat nebuvo jokio uzraso/ispejimo/informacijos tinklapyje. Nezinodama, jog karsto vandens nera sportavau. Parasius emaila gavau atsakyma, jog "cia ne sporto klubo kalte". Jokio atsiprasymo, mandagaus pakvietimo atvykti kai bus vanduo, nieko. Klientu aptarnavimas sokiravo. Geguzes menesi karsto vandens nebuvo jau 4 kartus (tikslia data pamenu pvz. 05.18), velgi, be jokio ispejimo, atsiprasymo. Bukit geri, nueikite i kokius nors klientu aptarnavimo mokymus, gal pades. Visuose versluose atsitinka dalyku, bet juos galima isspresti taip, kad klientas neliktu nepatenkintas.
Laba diena, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, jeigu dar turite klausimų galite kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai paaiškinsime.
Dominyka 2022-05-31 14:21:55
2022-05-31 ~13.10Draugui bandant įeiti į sporto salę pastrigo varteliai, o antrą kartą įeiti nebepavyko, kadangi su vienu piršto antspausdu galima eiti tik kas kelias valandas. Administratūroje nieko nebuvo ir buvo parašyta, kad nebus dar dvi valandas:) nepažįstama moteris, sportavusi salėje, pamatė mus bestoviniuojančius prie įėjimo, nuėjo pas budinčią darbuotoją ir paprašė, kad mus įleistų, tačiau ji atsisakė tai padaryti. Nepaisant to, kad su įėjimu neretai pasitaiko problemų, o administratūroje nieko nebūna, dar ir susidūrėme su nemaloniu personalu.
Laba diena, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], peržiūrėsime ir išsiaiškinsime šią situaciją.
Viktoras 2022-05-18 16:37:59
Niekam nerekomenduoju turėti reikalų su Lemon Gym, visiška š*******o kontora. Nueini vieną kartą į sporto klubą, vėliau prašo susimokėti už 3 mėn apsilankymo nes kitaip padavinės į teismą. Toks jausmas kad bendravimo su klientais kultūra atsispindi gūdžius 90-osius. Tikriausiai jeigu kada nors rinktų visų laikų blogiausią sporto klubą neabejoju kad pirmoje vietoje be konkurencijos atsidurtu Lemon gym.
Sveiki, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai paaiškinsime, peržiūrėsime situaciją ir pasistengsime ją išspręsti.
Viktoras 2022-05-18 16:37:59
Pritariu 100%.
DANGUOLE 2022-05-03 20:47:18
Kai pasakai, kad kreipsies į vartotojų teises, tai tada jie teisinasi, kad tai jų klaida ir nuima mokestį. O dar geriau, kai mano dukra nusprendę nutraukti sutartį, tai už nutraukimą paprašė 10 eur. Reiktų tokius jų darbelius ir per spaudą paplatinti.Tikriausiai jie mano taip prasigyventi, jie tikri s*****i.
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], peržiūrėsime ir išsiaiškinsime šią situaciją.
Liucija 2022-05-03 15:12:02
Pas mane lygiai toks pats atvejis.
Pirkau abonementa, ir dabar, po dvieju menesiu gaunu grasinancia zinute, kad turiu susimoket dar uz du menesius - kai realiai tam ju klube net nesilankiau! Kitu atveju perduos antstoliams!
Tai yra tiesiog sukciavimas!
Kreipiausi i juos el pastu, tai man atsake, kad turejau po to menesio rasyt prasyma, kad nutraukti sutarti!
Ta, “be isipareugojimu” - taip pat supratau, kad tai ir yra TIK menesio naryste, ir jau pasibaigus ji bus tiesiog automatiskai nutraukta, kaip kituose normaliuose sporto klubuose.
Matau, kad labai daug komentaru, bei nukentejusiu zmoniu nuo tokio jusu elgesio su klientais.
Liucija 2022-05-03 15:12:02
Danguole 2022-04-24 10:23:21
Tikri s*****i. Pirkau dovaną, pirkdama nurodžiau ne sau, perkant prie kainos nurodyta be įsipareigojimų, tai supratau už ką sumoku ir tuo naudojuosi (tai ką tai reiškia šiandieną nesuprantu), po trijų mėnesių ateina skola, kad aš nenutaraukiau sutarties raštiškai. Kažin ar labai daug prasigyvenat taip sukčiaudami?
Danguole 2022-04-24 10:23:21
Anna 2022-04-19 12:21:12
The worst gym in Vilnius! There is no administrators in Ateities g. And without their help you can’t get to the gym for workout for one time, not buying monthly card. One time there was a break, so I had to wait for administrator 20 minutes literally outside, cause you can’t get inside. Yesterday and today there is no administrators whatsoever ????
Hello, we regret the situation, we recommend that you contact us by e-mail [email protected], we will find out this situation.
Tomas 2022-04-15 10:43:51
Paskambino pasakė, kad jiems bloga sitaucija ir kelia mano sutarties kainą. Pasirodo sutartį jie gali nutraukti ir keisti be baudų o Klientas negali. tai sutartis yra skirta pririšti klienta prie lemon bet ne lemon prie kliento. sako sunki ekonominė situacija dėlto kelia kainą. O man? man galvojat jinai nėra sunki? man kainos nekyla tik Lemonui? gerai kad šalia yra pigesnių klubų. sunki ekoniminė situacija jiems tapo dar sunkesnė prarado klientą.
Kl 2022-03-13 19:09:45
Sporto klubas geras bet piršto antspaudo praejimo kontrolė visiškas š***s. Ne pirmas kartas kai negaliu patekti į salę dėl to kad neatpažįsta piršto.
Sandra 2022-03-09 17:02:50
Imone uzsiima vadinamu legaliu manipuliavimu ir sukciavimu kai be kliento zinios sutartis pratesiama ir jis apie ja neiformuojamas ir net kai kapsi skola - jau su klientu bendrauja tik skolu isiekojimo vadybininkeliai, kaip su kazkokia nusikaltele.
Viskas ka galite pasakyt ir padeti klientams tai tik copy paste - Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos bla bla bla) ? Vertinu nuliu.
Sveiki, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai paaiškinsime, peržiūrėsime situaciją ir pasistengsime ją išspręsti kaip galima greičiau.
Klientas 2022-03-03 20:46:27
Neskaidrus mokėjimo būdas. Niekur pasirašant sutartį ar užsakant narystę internetu nėra parašyta ar neleidžia pasirinkti, jog būtų taikomi automatiniai mokėjimai, TAČIAU jie tai patys nusprendžia. Vadinasi, jeigu apmoki už mėnesio narystę sau patogiu mokėjimo būdu - kortele, tai nuo jos jie turi teisę nuskaitinėti automatiškai, nors ir neduoda pasirinkti apie tokį mokėjimo būdą ir užsakant apie tai AIŠKIAI neiškomunikuoja :) Klientų aptarnavimas apgailėtinas ir arogantiškas. Niekam daugiau nerekomenduoju šio klubo, pats niekada į jį negrįšiu. Dėl mėnesio mokėjimo prarado klientą, kuris galėtų atnešti daugiau pinigų naudodamasis paslaugomis kitus mėnesius, na, bet čia jų pačių strategija. Apgailėtini. Nerekomenduoju.
Klientas 2022-02-27 19:44:46
Šiandien 2022-02-27 nuo 19:00 neveikė antakalnio lemon gym, nors jis turėjo veikti 24/7. Lemon gym savo taisyklėse rašo, kad jeigu sporto klubas neveikia, o asmuo turi jame narystė, tai tas asmuo (klubo neveikimo diena) gali pateikti i bet kokį lemon gym kluba. Aš nuvykęs 19:30 val. i banginio lemon gym, buvau tiesiog neilestas i jį. Jums ne gėda klientus apgaudinėti? Aptarnavimas blogas.
Gedas 2022-02-17 15:44:13
Pilaites sporto klube toks jausmas administratores nusistaciusios savo darbo laikus… Parasyta pertrauka nuo 13-15val, bet jau nei pries 13val nei po 15val administracijos kede tuscia… TAI KAIP PRADETI NARYSTE? Bestovint ir laukiant administracijos dingsta noras isviso sportuoti sitame klube!!! Susimastykit!!!!!
Justas 2022-02-14 15:32:15
Buvau klientas beveik 6 metus, sparčiai augant COVID susirgimų skaičiui nusprendžiau mažiau lankytis klube ir pamiršau susimokėt du mėnesius iš eilės, suma - 38 eurai. Galiausiai susimokėjau, po 1-2 savaičių atėjau į klubą ir buvau neįleistas, nes mano sutartis nutraukta. Kažkada gavau grasinančią SMS žinutę dėl sumos išieškojimo, bet jokio įspėjimo dėl sutarties nutraukimo. Kai prasidėjo pandemija mokėjau už narystę iš solidarumo nors ir nesilankiau klube, apskritai per visą sutarties laikotarpį nei kart neimiau atostogų, nors buvo ne vienas mėnesis kai nesportavau. Suprantu, kad esu pats žioplas dėl pradelsto mokėjimo, bet nesitikėjau, kad klubas apsiašaros myžalais dėl poros mėnesių ir dėl 38 eurų išmes 5-6 metus sportuojantį klientą.

Beje, pastatėte automatines duris įeiti į klubą, bet nepalikote administracijos numerio matomoje vietoje tuo atveju, jeigu kiltų problemų patekti į klubą (kaip kad nutiko man). Tai jeigu administracija pietauja ar yra kur išvykusi - turi stovėti ir laukti kol grįš arba bandyti įžiūrėti numerį per stiklą, kuris yra parašytas ant A4 lapo už keliolikos metrų.
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, rekomenduojame kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai paaiškinsime, peržiūrėsime situaciją ir pasistengsime ją išspręsti kaip galima greičiau.

Buvęs lemon gym veteranas. 2022-02-05 23:14:54
Šiandien gavau nuo lemon gym tokią žinutę:
Pagaliau musu durys atviros visiems! Nuo siandien (02.05) einant sportuoti, nebebus reikalingas galimybiu pasas. Taciau saugumo ir higienos reikalavimai islieka prioritetas. Saugokime vieni kitus ir susitinkame LEMON GYM!
---
Jus juokaujate? Sumokėsiu už jūsų narystė, o paskui mėnesio viduryje ir vėl įves GP, o jūs ir vėl pradėsite diskriminuoti savo klientus kurie neturi GP, užblokuosite praėjimą, ir pinigus už narystė negrąžinsite, sakisite kad "visos paslaugas yra teikiamos, o kad neturite GP čia jūsų problemos". Ačiū, tikrai nėra noro pas jūs grįžti, jeigu dar pasiūlytumete mėnesio nemokama narystė kaip kompensaciją už jūsų diskriminaciją ir už negrąžintus pinigus už seną narystė, tai dar pagalvočiau, o dabar sportuosiu ten, kur sporto klubo administracijai visi žmonės vienodi ir visada galės sportuoti be GP.
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, jeigu dar turite klausimų galite kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai paaiškinsime. Taip pat laiške paminėkite kuriame sporto klube galėjote sportuoti be galimybių paso.
Toma 2022-02-04 22:06:17
Labas vakaras, LEMON GYM KOMANDA!
Šiandien pirma karta apsilankiau Jūsų sporto klube ir likau labai patenkinta administratorės pagalba ir pačio sporto klubo įranga ir švara..Lyginant su kitais sporto klubais, šis dabar man NUMERIS 1.
Ačiū Jums, busiu Jūsų klientė ir rekomenduosiu kitiems!????????

Linkėjimai !
Sveiki, dėkojame už atsiliepimą.
Buvęs lemon gym veteranas.
2022-02-05 23:14:54 IP 2ju3l0pc
Šiandien gavau nuo lemon gym tokią žinutę:
---
Labas vakaras, LEMON GYM KOMANDA!
Ačiū Jums, busiu Jūsų klientė ir rekomenduosiu kitiems!????????

Linkėjimai !
Dmitrijus 2022-01-18 19:37:44
Klubas diskriminuoja sveikus žmonės, kurie nori sportuoti, reikalauja kažkokio žmogaus teisės laužancio galimybių paso. Aš jaučiausi labai morališkai požemintas, kai vieną dieną tiesiog manęs neįleido į klubą, nors už narystė buvo sumokėta, mažo to, mano pinigus už sumokėta narystė taip ir negrąžino. Jums ne gėdą?
Inga Arnastauskienė 2022-02-02 10:22:28
Kažkoks nesusipratimas o ne klubas, tiksliau jame dirbančios administratorės! Kalbu apie Kauno Šilainių klubą. Buvo pirktas metinis abonentas, per karantiną patys pratęsė porai mėnesių, kai buvo uždarytas klubas! Po karantino padovanojau abonentą draugei, kuris dar galioja iki kovo mėnesio, bet nuo dabar iki kovo prašo susimokėti! Jūs rimtai?
Inga Arnastauskienė
2022-02-02 10:22:28 IP 28ma0b75
Kristina 2022-01-31 13:42:15
Pirtys nuolat neveikia. Informuoja vienaip.. Iš tiesų paskutinę minutę pakeičia. Nerekomenduoju.. Negerbia klientų.
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, kartais kyla techninių nesklandumų. Dedame visas pastangas ir stengiamės kaip galėdami greičiau reaguoti į gedimus.
Lemon GYM 2022-01-25 08:36:06
Sveiki, apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, jeigu dar turite klausimų galite kreiptis el. paštu [email protected], tikrai viską detaliai išsiaiškinsime ir pateiksime tinkamą kompromisą.
Ačiū, buvau susisiekus, jokio kompromiso nepasiūlėte.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Treniruoklių gamyba
Įvairių treniruoklių, sportinės įrangos gamintojas

Adresas: Beržiniškės g. 2A, Naisių k., LT-81474 Šiaulių r.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; gamyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
“Treniruoklių gamyba” gamina įvairius treniruoklius, blokus, suoliukus ir kitą sportinį inventorių pagal individualius užsakymus. Į verslą žiūrime atsakingai. Mums labai svarbi kiekvieno sportininko nuomonė. Dažnai bendraujame su įvairių sporto klubų treneriais, taip atrasdami dar daugiau naujovių, patobulinimų...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?