Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym LT, UAB

Atsiliepimai apie Gym LT, UAB

Lemon Gym

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Gym LT, UAB

Blogesnio aptarnavimo nemačius ir labai tikiuosi nepamatyti ir nepatirti ką teko patirti su lemon gym. Visiškas nesusipratimas nieko daugiau, paskambinus teikiama viena informacija, parašius laišką kita. Kompetencijos nerasta. Kaip gali būti kad pasibaigus mętinei sutarčiai ji prasitesia pati, tada pasidaro neterminuota. Paprašius nutraukti ji bus nutraukta po 14 dienų ar jūs suprantate žodžio neterminuota reikšmę? Vienas didelis jovalas o ne vieta į kurią norisi gryžti … niekam nerekomenduoju apeikite juos kuo toliau kad netektų vargti … įdomu ką VT dar pakomentuos apie jus ….
Gabrielė 2021-06-16 13:26:23
Aš taip pat vis dar nesulaukiu jokio atsako. Neišsprendus situacijos, rytoj kreipiuosi į VT.

Pastaruoju metu susiduriame su išaugusiu užklausų skaičiumi, todėl atsakymą pateikiame per dvi darbo dienas, prašome pakartoti užklausą bendruoju el. pašto adresu - hello@lemongym.lt arba tiesioginiu klubo el. paštu.
Laima 2021-06-16 07:08:25
Perskaičius atsiliepimus, galiu tik patvirtinti- Lemon Gym klubas- tai vienas nesusipratimas. Žmogus čia reikalingas tik pinigams surinkti. Atsakymai į paklausimus beriami, kaip žirniai- visiems tie patys. Daugiau net komentuoti nesinori...
Manau net žmogui mirus jie ir toliau siųstų sąskaitas, nes niekas ir niekad nestebi lanko žmogus ar ne, pasiteisinimas būtų, " o mums nieks nepranešė".
Išsiunčiau prašymą stabdyti narystę, bet atsakymo nėra.
Bėkit kuo toliau nuo šio klubo.

Apgailestaujame, kad atsakymo vis dar tenka laukti. Prašome susisiekti bendruoju el. paštu - hello@lemongym.lt, atsakysime ir išspręsime problemą.
Išsiunčiau prašymą stabdyti narystę, bet atsakymo nėra.
Bėkit kuo toliau nuo šio klubo.
Gabrielė 2021-06-14 19:03:19
Esu šokiruota kokia veikla užsiiminėja ši įmonė. Identiška situacija kaip ir daugumai čia rašiusiems. Turėjau terminuotą metinę sutartį ir po karantino turėjo baigtis. Galvojau baigsis tai baigsis. Niekada nebuvo paminėtas joks automatinis pratęsimas, komunikacija minusinė. Norėjau apmokėti paskutines įmokas, kurios dar buvo. Negalėjau to padaryti per programėlę ir matau, kad yra suplanuotos kitos įmokos. Nesupratau. Kitą dieną nuėjus, kaip ir visiems čia, buvo pasakyta ta pati pasakėlė - tokia sutartis (jau skaičiau, kad šita sutartis yra pripažinta pažeidžianti Vartotojo teises). Pradžioje sakė, kad reikia pranešti apie nutraukimą neva tai prieš 30d., o vėliau jau man rašo Vyr. Administratorė, kad 14d. Patys jau nelabai žino tikriausiai. Stengiausi ginčą spręsti taikiai, bet iš Vyr. administratorės sulaukiau tų pačių šabloninių atsakymų. Žmogus dirba, kuris visiškai neišmano teisės. Nežinau, kaip dar gali kalbėti apie kažkokias sutartis. Geriausia, kad į paskutinį laišką atsako negavau. Vėliau atėjo žinutė su mokėjimo suma ir dar nustatė, kad sumokėt turiu per 4 dienas. Akivaizdžiai parodydami, kad net nesiruošia eit į kompromisą ir reikalauja pinigų čia ir dabar. Tiesiog apgailėtina, mane stebina kaip tokios įmonės gyvuoja turėdamos 30 nusiskundimų Vartotojų teisėse. Dar plius vienas bus nuo manęs. Labai norėčiau, kad kuo daugiau žmonių apie tai sužinotų ir gerai pagalvotų ar verta veltis su tokia įmone.
Sveiki, Gabriele,

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, prašome susisiekti su mumis bendruoju elektroniniu paštu, kad galėtume išspręsti situaciją ir rasti bendrą kompromisą.
Kantrybe išsekus!
Su sužadėtiniu prieš karantina nusipirkome mėnesinę narystę, kuri automatiškai nustoja galioti po 1 menesio (taip buvo sakytą Lemon Gym darbuotojų, nes kitu atvejų mes nebūtume pirkę) po karantino pastebejau, kad buvo atskaičiuoti pinigai, pasiskambinus į Lemon Gym paaiškėjo, kad mano sužadėtiniui nutraukta narystė, o man ne.Ta prasme jūs pasirenkate kam reikia nutraukti ir kam ne? Toliau, Lemon Gym darbuotoja PATVIRTINO net kelis kartus, kad mano banko duomenys yra išbraukti iš duomenų ir daugiau nenuskaičiuos pinigų.Bet atsidarius banko išklotinę šį gražū šeštadienio rytą radau staigmenele nuo Lemon gym, jie man ir toliau sėkmingai nuimineją pinigus už narystę kuri jau nuo Lapkričio vidurio turejo būti sustabdytas.
Tax 2021-06-03 15:15:48
Pilaites klube neimanoma sportuot, vedinis neveikia, atidarytos durys i lauka ir viskas, tvankumas ir karstis neapsakomas...
Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, sprendžiame nesklandumus dėl kondicionierių pilaitės klube, maloniai kviečiame apsilankyti kituose Lemon Gym klubuose, kol išspręsime problemą.
Martynas 2021-05-17 15:57:23
Buvau Impuls klientas, nepamačiau laiško apie Lemon gym klubo perėmimą, 2020 vasarą gaunu sąskaitą iš Lemon gym, nors sutarties jokios neturiu. Po ginčų kodėl turiu mokėti, nors nei karto nelankiau Lemon klubo, galiausiai prarandu kantrybę ir pasiūlau sumokėti už visą "likųsį įsipareigojimą", sumoku 70 eur ir paprašau uždaryti sutartį.
Gaunu atsakymą: Ačiū, Jūsų mokėjimą užskaitėme. Galite atvykti į sporto klubą.Sutartis galioja iki 2020 12 02. Pageidaujate, kad būtų pratęsta ir taptų neterminuota?

Atrašau: Sveiki,
Ačiū, bet kol kas pratęsti nenorėsiu. Tiesiog kol kas nelankau. Prašau nutraukti sutartį, įveikus pandemiją pasirinksiu vieną iš klubų.

2021 05 17 gaunu naują 40 eur sąskaitą...
Lemon gym klube nebuvęs nė karto gyvenime, bet vis turiu mokėti sąskaitas. Tiesiog nuostabu.
Tokių santykių dar nei su viena įmone nesu turėjęs.
NEREKOMENDUOJU.

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume rasti bendrą kompromisą ir išspręsti situaciją.
Simona 2021-05-14 12:02:09
2020.01.20 pasirašiau sutartį metams iki 2021.01.20

Nuo 2020.01.20 iki 2020.06.30 turėjau mokėti 8, 99 Eur
(2020 m. kovo 16d. - 2020 m. gegužės 11d. buvo karantinas)
2 mėn. sporto klubai neveikė dėl pandemijos, tad narystė turėjo prasitęsti tiek pat laiko.

Nuo 2020.07.01 iki 2021.01.20 turėjau mokėti 17, 99 Eur
(2020 m. Lapkričio 7d. - 2021 m. balandžio 26d. buvo karantinas)
5 mėn. sporto klubai neveikė dėl pandemijos. Pagal sutartį iki 2021.01.20 narystė turėjo prasitęsti dar apie 2, 5 mėn.

Mokėjimai buvo sustabdyti ir narystė turėjo prasitęsti tiek laiko, kiek sporto klubai neveikė dėl pandemijos (bent jau taip rašė laiške) iki 2021 m. rugpjūčio galo už 17.99 Eur. Šiuo metu sistemoje rašo, kad narystė automatiškai prasitęsė metams laiko už 19.99 Eur (iki 2022. 04.01).
Niekas nieko padaryti negali, o nutraukiant sutartį susimokėsiu ne tik už einamą mėnesį, bet ir už ateinantį.

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume išspręsti situaciją ir rasti bendrą kompromisą.
Saraskino kontora 2021-04-28 13:15:05
Norejau nutraukt sutarti, nes isvykstu i kita miesta. Negalėjau jos anksčiau nutraukt, nes nu karantinas, nedirba klubas. Tai turejau menesiuka i prieki susimoket uz tai kad nelankysiu, fainei.

Apgailestaujame dėl patirtų nesklandumų.
Karantino laikotarpiu, kaip ir įprastu darbo metu, kreipusis klientams dėl iškilusių nesklandumų, pastarieji buvo sprendžiami.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, jei nepavyko išspręsti situacijos.
Niekas nepasikeite 2021-04-26 13:59:46
pirma diena po karantino kai atidare duris Pilaites lemonas, tai nesugebejo nei svoriu ir treniruokliu sutvarkyt per puse metu, kaip buvo ismetyti belekur tiap ir liko. Langai murzini dusinej kaip buvo isardyta siena taip ir liko, niekas nieko nedare. O dar marozai lankytojai be ranksluosciu sportuoja zodziu welcome i eilini bardaka

Atsiprašome už nepatogumus.
Dėkojame už Jūsų pastebėjimus, atsižvelgsime.
Gabija 2021-03-30 16:32:43
Totalus bardakas pas juos kaip visada.
Sutartis nutraukta gal prieš pusę metų, o jie susigalvoja iš kažkur sumas ir siunčia, kad apmokėčiau.
Vien nutraukus, turėjau problemų po kiek dienų gavau laišką, kad esu skoloje 96€, tai iš karto paskambinus paaiškino, kad įsivėlė klaida už nieką nereikia mokėti.
Bet kadangi karantinas, jiems biznis krenta, tai susigalvojo veiklos.
Sėkmės Lemon Gym! Daugiau aš negrįšiu pas jus ir niekam nerekomenduosiu.
Kam tą nuotaiką gadintis....

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, jei nepavyko išspręsti problemos.
Mykolas 2020-10-23 00:13:19
Abejotina veikla užsiimanti įmonė, pasikeitus iš Impuls ir tapus Lemon Gym prasidėjo kvesčionuotina veikla, buvau sudaręs automatinį narystės mokesčio nuskaitymą per BTA sveikatos draudimą (kuomet dar buvo Impuls), tapus Lemon Gym per karantino laikotarpį klubo nelankiau, pasibaigus karantinui paaiškėjo, kad Kauno Hermio Impuls yra panaikintas (į vienintelį kurį eidavau) ir liko tik Žalgirio arenoje (apart kitų buvusių Lemon Gym iš pradžių - ne tapusių iš Impuls), kadangi turėjau Kauno narystę, pasirodo, man ir toliau buvo skaičiuojamas narystės mokestis už sporto klubą kuriame nesu lankęsis nė karto, kuomet gavau sms žinutę, kad pas mane yra susidariusi skola, kurią privalau tuoj pat sumokėti, nes kitaip bus perduoda antstoliams, likau lengvai šokiruotas, susimokėjus bei susisiekus su Lemon Gym administracija buvo pasakyta, "atsiprašome, tačiau pasikeitus sutartiems sąlygomis, narystės mokestis nuo sveikatos draudimo nebėra nuskaitomas", būtent tai ir šokiravo, nes jokio pranešimo (sms/email ar kt. komunikacijos) nesulaukiau apie pasikeitusias sutarties sąlygas kuomet iš Impuls tapo Lemon Gym (nebuvo pranešta ir apie Impuls Hermio panaikinimą), taipogi norint nutraukti sutartį buvo pareikalauta susimokėti netęsybų mokestį arba "išlaukti" ir susimokėti pačiam už likusį sutarties laiką, kuris vėlgi buvo pratęstas be jokio mano sutikimo ar pranešimo apie tai, buvo pasakyta, kad galės išrašyti sąskaitą faktūrą už savais pinigais sumokėtą narystės mokestį/skolą. Tiesiog absurdas kuomet jie gali taip elgtis be jokio pranešimo, keisti sutarties sąlygas kas tiesiogiai liečia finansus. Komunikacijos 0. Pasikeitus į Lemon Gym žmonės ir toliau priversti mokėti Impuls kainomis (nes jie žinoma nekeis sutarties, kuomet tai nėra naudinga jiems), kuomet Lemon Gym tapo eiliniu sporto klubu be jokių sveikatinimo paslaugų - absurdas. Nuo buvusio gana neblogo sporto klubo krito žemiau klumpės. Geriau rinktis Gym + ar VS-Fitness kaip alternatyvą šiai š*******o kontorai - sporto įstaigai.

Atsiprašome už nepatogumus.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, jei nepavyko išspręsti susidariusios situacijos.
Gintarė 2020-09-18 11:12:51
Komunikacija pasiklydus kažkur, atsakymų į laiškus neįmanoma sulaukt kaip matau. Dėl sutarties nutraukimo - jokio atsakymo, dėl permokos - jokio atsakymo ir reakcijos. Nenustebsiu jei dar atsiųs, jog skola už paslaugas. Šiaip patys labai greit pradeda grasint ir paduoda antstoliams, tai turbūt su jais tą patį reik daryt

Atsiprašome už nepatogumus.
Susisiekite su mumis siekiant išspręsti susidariusią situaciją.
2020-09-15 11:28:00
Tragedijų tragedija ir ne kitaip :) Kaip nutraukti tą nelemtą sutartį? Nutraukiau liepos 29d., o sąskaitos eina, rodo skolas. Komunikacijos - nulis, laiškų nerašo, tik skolos, skolos, skolos. Juodai užkniso, blogiausias sporto klubas, kuriame teko lankytis. Negaiškit laiko, nesisakykit abonementų.. nutrauksit sutartį, o vistiek mokėsit :)

LEMON GYM, prašau pakomentuoti, kodėl toks milžiniškas nusiskundimų skaičius kalbant apie jūsų abonementus. :) kas ten pas jus per politika?

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Kiekviena sutartis gali būti nutraukta atsižvelgiant į sąlygas. Metinės sutartys gali būti nutrauktos, be papildomo mokesčio, po 12 mėnesių minimalaus įsipareigojimo laikotarpio informavus paslaugų teikėją prieš sutartyje nurodytą terminą. Taip pat sutartis gali būti nutraukiama ir nepasibaigus minimaliam įsipareigojimo laikotarpio, tačiau šiuo atveju būtų taikomos netesybos.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, jei nepavyko išspręsti susidariusios problemos.
Sigita 2020-09-08 09:16:51
Kai tik pavyks nutrqaukti sutartį, niekada nebesirinksiu šio klubo. Anksčiau, kai žalgirio arenoje buvo Impuls, sakė, kad narystę galiu nutraukti bet kada, reikia pranešti mėnesį prieš. Dabar, kai pasidarė lemon gym, taisyklės pasikeitė ir niekas neperspėjo ir už nutraukimą reikia susimokėti 100 eur (nors kaip sakiau, anksčiau to nebuvo). Netikėjau, kai klausydavau kitų blogų atsiliepimų, bet dabar pati matau, kad nieko gero. Gaila Žalgirio Arenos gerose patalpose yra toks blogas klubas.

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, jei situacija nebuvo išspręsta.
Judita 2020-08-25 17:40:50
Gailiuosi, jog nusipirkau Lemon Gym abonementą. Pirmiausia, priskaičiavo mokesčius už karantino metu nelankyta klubą, už kurį neturėjau mokėti nieko (už kovo mėnesį priskaičiavo 5, 42 eur - suprantu, karantinas paskelbtas nuo kovo 16 dienos, tad reikia mokėti tik už pusę mėnesio). Tačiau kodėl turėjau mokėti už balandžio, gegužės ir birželio mėnesius, jeigu į klubą nėjau dėl karantino, juk karantinas atšauktas birželio 17 dieną???
2020.08.25 atėjo gąsdinantis laiškas, jog turiu sumokėti 53, 74 Eur sumą už klubo skolas. Sumokėjus, dingo sumokėtų mėnesių išklotinė ir negaliu tiksliai paskaičiuoti, už ką turėjau mokėti tokią didžiulę sumą. TODĖL PRIE ŠIO LAIŠKO NEGALIU ĮDĖTI ĮRODYMŲ UŽ KARANTINO METU IŠKELTAS SKOLAS. Noriu kuo skubiau nutraukti sutartį visam laikui ir išsiaiškinti, už ką tokie dideli mokėjimai, jeigu iš viso klubę lankiausi tik vasario mėnesį??
Bendradarbiavime trūksta konkretumo, informacijos, norima tik pinigų!

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume išsiaiškinti ir išspręsti problemą.
Dovile 2020-07-30 15:42:23
Labai gailiuosi kad nusipirkau lemon gym abonimenta metams...karantino metu pratese dar 3menesiais net nepraneše ar aš to noriu, treniruokliai prekybos centre Europoj suluže, treneriai net nepanašus i trenerius...žodžiu kažkokia katastrofa...dar ir darbo laikas sutrumpintas, kur kitur dirba visa para!!!!

Apgailestaujame dėl patirtų nesklandumų.
Kviečiame apsilankyti Lemon Gym esančiame P.Lukšio g. 34, Vilniuje, kuris dirba visą parą.
Marina 2020-07-23 20:06:03
Nepatarčiau šito klubo net priešui. Norim nutraukti sutarti, o dėi apmokėjimo kainos auga kiek viena diena. Reikes kreiptis i vartotoiu teise.Nori pinigus imti už ora.

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume rasti bendrą kompromisą.
Gabrielė 2020-07-10 07:07:15
Nesamonė tas klubas! nusipirkau naryste veltui! nė karto nebuvau sporto klube dėl atsiradusių sveikatos problemu. Norėjau nutraukti sutarti, neleidžia ir liepia mokėti. Už ką? už ora?

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume išspręsti susidariusią situaciją.
Monika 2020-06-16 15:43:41
Nutraukti narystę neįmanoma, į narystės nutraukimo prašymą nereaguota virš keletos mėnesių, atsiuntė reklamą, jog nenutrauks, o tik sustabdys narystę, paskui susisiekiau dar kartą, sakė, jog nutrauks pagal pirmojo prašymo datą, NENUTRAUKĖ. Tai užsitęsė dar keletą dienų, tuomet pradėjo sakyti, jog nutrauks nuo visai kitos, daug vėlesnės datos, O UŽ TĄ SKIRTUMĄ MĖNESIŲ KELIŲ TURĖSIU SUMOKĖTI. Patys parašė, jog sumokėti turėsiu tik už lankytus mėnesius, paskui šnekant jau rašo, jog sumokėti turėsiu ir už laikotarpį už kurį jie NENUTRAUKĖ narystės ir dar kažkokį mokestį sugalvojo.

Šlykšti patirtis, reikės kreiptis į kitas institucijas, nes DAR VIS BANDAU NUTRAUKTI SUTARTĮ.

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume rasti bendrą kompromisą.
Auksė 2020-06-10 20:20:51
Atsitiko labai nemalonus, komukacijos stygių ir supratingumo trūkumą rodantis įvykis. Birželio 10 d. apie 12 val, atėjau į Fabijoniškių Lemon Gym, tačiau ant durų radau pakabintą lapą, kuriame buvo parašyta, kad klubas šiandien neveikia, nes turi būti dezinfekuojamos patalpos. Susinervinau, nes nei klubo Facebook paskyroje, nei jų puslapyje, nebuvo pranešta, kad klubas nedirbs. Vakarop nusprendžiau, kad reikia parašyti į Lemon Gym Facebook paskyrą ir pasiklausti, kodėl niekur nieko nebuvo pranešta, gal aš tiesiog nežinau kur ieškot. Po keliolikos minučių gavau tokį atsakymą "Sveiki, šį ryt sužinojome, kad vienai iš mūsų klienčių, kuri lankėsi Fabijoniškių sporto klube birželio 8 d. 14:00-15:30, nustatytas COVID-19 virusas. Klientė elgėsi atsakingai, klube laikėsi visų mūsų rekomendacijų ir dezinfekavo įrangą prieš ir po naudojimosi. Sportavo daugiausiai virtualių treniruočių salėje. Visus tą dieną klube sportavusius klientus informavome, o darbuotoja izoliavosi.
Fabijoniškių klubas duris atvėrė pilnai išsivalęs ir išsivėdinęs nuo 16 val. Atsiprašome už nenumatytus nepatogumus". Tuomet paklausiau "O tai tiems kas lankėsi 9 d, kai klubas dar nebuvo išsivalęs ir išsivedinęs, tai jau nieko tokio ?" (nes pati lankiausi 9 dieną). Gavau tokį atsakymą "Kaip ir minėjome, visi klientai, sportavę nuo to laiko iki kol klubas užsidarė dezinfekavimui, yra informuoti apie situaciją". Pasakiau, kad jokio pranešimo negavau, nors sportavau 9 dieną. Tuomet buvo padaryta "seen" ir tik po 30 minučių gavau atsakymą "Klubai yra dezinfekuojami kiekvieną naktį, pranešimus gavo tie, kurie lankėsi nuo minėto laiko iki kol užsidarė dezinfekavimui (nakčiai). Šiandien buvo atliktas papildomas visos klubo erdvės dezinfekavimas.". Taigi, 30 minučių man rašė, kad klubai yra dezinfekuojami ir naktį... Tai nebesuprantu ar tiesiog žmonės negali normaliai paaiškint kaip kas vyksta, ar čia jau prasideda kažkokie išsisukinėjimai, esą klubas valomas ir naktį ir t.t. Žodžiu, esu labai nepatinka ir nusivylusi, kad Lemon Gym taip atsainiai žiūri į savo klientų sveikatą.

Apgailestaujame dėl netikslingai pateiktos informacijos.
Lemon Gym sporto klubai yra kiekvieną naktį valomi, taip pat yra dezinfekuojami treniruokliai. Prevenciškai patalpos yra dezinfekuojamos rūko dezinfekcinės sistemos pagalba, o sužinojus apie naują covid-19 atvejį klube, imamės būtiniausių priemonių stengiantis apsaugoti savo klientus.

Atrašau: Sveiki,

2021 05 17 gaunu naują 40 eur sąskaitą...
Tokių santykių dar nei su viena įmone nesu turėjęs.
NEREKOMENDUOJU.
2020.01.20 pasirašiau sutartį metams iki 2021.01.20

Nuo 2020.01.20 iki 2020.06.30 turėjau mokėti 8, 99 Eur
(2020 m. kovo 16d. - 2020 m. gegužės 11d. buvo karantinas)

Nuo 2020.07.01 iki 2021.01.20 turėjau mokėti 17, 99 Eur
(2020 m. Lapkričio 7d. - 2021 m. balandžio 26d. buvo karantinas)

Atidžiai skaitykite po kiekviena žvaigždute prieš pasirašant ant sutarties. Pasirodo visos narystės pratęsiamos automatiškai be papildomų klausimų, o norint nutraukti tą narystę kurios nei prašei, nei žinojai, kad turi, privalai susimokėti už praėjusį periodą ir dar 14 dienų į priekį. Call centras, be abejo, nieko padaryti negali, nes tokia jau ta įmonės politika.
Lemon Gym ir etika? Ne, negirdėjau : (
Gruodžio menesi visi klubai užsidarė o man gruodžio gale turėjo baigtis abonentas. Dabar kai klubai atsidarė nuėjau išsiaiškint kaip kas gal prates kažkiek kas priklauso.. Pasirodo pratesė abonentą nieko nesakę nors net nebenoriu čia eit. Nutraukiau abonentą ir dar padovanojau pinigų menesiui i prieki.. Nors ir duodat 14 dienų iki nutraukimo vistiek neisiu čia.. Šlykštu
Saraskino kontora
2021-04-28 13:15:05 IP 5f4soe9o
Niekas nepasikeite
2021-04-26 13:59:46 IP 4ljjjpm
Paklausiau ar atlikau visas įmokas, pasakė, kad atlikau visas ir esu nieko nebeskolingas po kelių mėnesių parašo kad, esu skoloje, suma nedidelė, bet del kelių eurų gadintis reputaciją yra gėda..
Totalus bardakas pas juos kaip visada.
Bet kadangi karantinas, jiems biznis krenta, tai susigalvojo veiklos.
Sėkmės Lemon Gym! Daugiau aš negrįšiu pas jus ir niekam nerekomenduosiu.
Kam tą nuotaiką gadintis....
Klubas kaip ir mano buvusi - lupa pinigus ir sugeba tik nuvilti
Vienareikšmiškai pritariu Gintarei, su Kauno Gym PLIUS TRAGEDIJA. Paskaminau į Vilnių dar pavyko suderint sutarties nutraukimą. Idiotizmas

Asta 2020-09-16 18:20:05
Pasityčiojimas iš žmonių, viskas pasenę subirėja o reikalavimai betkokie
Teisybė labai sutinku su jumis
Pasityčiojimas iš žmonių, viskas pasenę subirėja o reikalavimai betkokie

Gailiuosi, jog nusipirkau Lemon Gym ''Comfort'' abonementą. Pirmiausia, priskaičiavo mokesčius už karantino metu nelankyta klubą, už kurį neturėjau mokėti nieko (už kovo mėnesį priskaičiavo 5, 42 eur - suprantu, tuo metu pati ėjau į klubą, karantinas paskelbtas nuo kovo 16 dienos, tad reikia mokėti tik už pusę mėnesio). Tačiau kodėl turėjau mokėti už balandžio, gegužės ir birželio mėnesius, jeigu į klubą nėjau dėl karantino laikotarpio, juk karantinas atšauktas tik birželio 17 dieną???
2020.08.25 atėjo gąsdinantis laiškas, jog turiu sumokėti 53, 74 Eur sumą už klubo skolas. Sumokėjus pinigus, dingo sumokėtų mėnesių išklotinė ir negaliu tiksliai paskaičiuoti, už ką turėjau mokėti tokią didžiulę sumą. Noriu kuo skubiau nutraukti sutartį visam laikui ir išsiaiškinti, už ką tokie dideli mokėjimai, jeigu iš viso klubę lankiausi tik kovo mėnesį?? Buvo žadėta, jog klientai finansinių nuostolių karantino metu nepatirs.
Bendradarbiavime trūksta konkretumo, informacijos, norima tik pinigų. Nerekomenduoju rinktis šito klubo nei savo draugams, nei aplinkiniams žmonėms.
Bendradarbiavime trūksta konkretumo, informacijos, norima tik pinigų!
Kaip ir daugumai, nemaloni patirtis. I laiska, kad noriu nutraukti sutarti iki siol nera atsakyta. Teko vaziuoti i sporto kluba ir is kazkur stebuklingai atsirado mokestis uz sutarties nutraukima nors buvo apmoketa dar uz viena menesi, bet nutraukus sutarti pasake dar 5 dienas galiu ateiti.:)
Siaip nuvyle aplinka ir administracija. (Kauno savanoriu pr.)

Lemon Gym 2020-06-09 16:37:29

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume prieit bendrą kompromisą ir išspręsti Jums iškilusius klausimus.

Lemon Gym komanda
Ačiū, pavyko surastį puikų kompromisą, buvo grąžinta pinigų sumą už karantino laikotarpį. Sėkmės :)

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Prievolė registruotis PVM mokėtoju: dažniausiai daromos klaidos
Prievolė registruotis PVM mokėtoju: dažniausiai daromos klaidos 06-19 09:28
Smulkiojo verslo atstovai žino pagrindinę taisyklę, kad registruotis pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mokėtoju reikia tada, kai viršijama 45.000 Eur apyvarta per metus. Tačiau atvejų, kai...
"Scanoramos vasara" kviečia į mažuosius festivalius Lietuvos miestuose
"Scanoramos vasara" kviečia į mažuosius festivalius Lietuvos miestuose 06-19 09:08
Europos šalių kino forumas "Scanorama" skelbia europietiško kino atostogų pradžią – birželio 19 d. kelionę per Lietuvos regionus pradės satelitinis festivalio renginys "Scanoramos vasara".
Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%