Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym LT, UAB

Atsiliepimai apie Gym LT, UAB

Lemon Gym

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Gym LT, UAB

Labai blogai! Jei su paslaugų kokybe galima kažkaip susitaikyti, tai procesų valdymo ten nerasta jokio. Mėnesį laiko siuntinėjo grasinimus ir išieškojimus dėl įsiskolinimų, kurių nebuvo. Nesugeba net mokėjimų užskaityti laiku ir vietoje. Ir po mėnesio "teroro" vienintelis vadybininkės "atsiprašau už nepatogumus". Ne vieta tokiai įmonei po saule...
NEREKOMENDUOJU!!! Kaip ir mineta kolegu zemiau "apgavo ant pinigu"! Buvau sudaręs neterminuota sutarti su sporto klubu. Lankiausi puse metu ir kas menesi mokejau įmokas. Viskas buvo gerai iki kol rugpjucio menesi isejau atostogu ir nebevaiksciojau. Dabar spalio menesi gavau sms, kad esu skolingas UAB GYM LT kurioje NENURODYTA, nei SUMA, nei Laikotarpis uz kuri esu skolingas! Pasirodo sutartis buvo pratęsta automatiškai, nors darbuotoja patikino, jog sutartis neterminuota. Taigi isvada, dabar is oro turiu sumoketi 57eur!!! NEAPSiGAUKIT ir skaitykit sutartyje smulkiai parasyta info ir isiminkite visus punktus!
Matau, kad ir daugiau yra tokių atsiliepimų. Bet pasikartosiu, kad visai neadekvatu ir dingsta visas noras lankyti tokiį sporto klubą, kur neįvykus automatiniam mokėjimui (kurį LemonGym darbuotojai primygtinai rekomenduoja) patys nepranešė apie tai, kad apmokėjimas neįvyko, iškart gavau pranešimą iš legalbalance. Siaubas. TIKRAI NEREKOMENDUOJU.
Nemaloni patirtis. Patys nepranešė apie apmokėjimą, iškart gavau pranešimą iš legalbalance. Neadekvatus verslo modelis. Nerekomenduoju.
Erikas 2018-06-29 15:56:01
Pas juos neadekvatus trenerai lenda muštis kai ranksluociuo nepasitiesi, nepasitiesiau rankšluostį tai atėjus administratore pradėjo verkti dėl to ir zysti, nuėjus atėjo su savo vaikinu treneriu kuris ten dirba, atėjęs pradėjo zysti kad nepasitiesiu pasakęs kad neturiu pradėjo saipytis iš manęs dėl to. pradėjo aiskint kad tipo sustrelinu, ir pradėjo grasinti išmesti iš ten nors jis ne prie ko nors pasakiau kad po savęs isivalau dėl ko jis turėjo pretenziju, veliau ėmę mane iseidinsti aš jam atsikirtau ir jis pradėjo mane smaugti, lyg ne adekvatus žmogus, po to prasidėjo grasinimai iš jo kad išėjęs iš klubo gausiu i galva, vapse kažkoks nesveikas
Tai tokį iškart reikėjo policijai priduoti ir iškart turi teistumą o dar kiek už moralinę apart fizinės žalos galėjote išsireikalauti, būtų kaip mat bankrutavęs :D
Mantas 2017-12-01 15:17:21
Skundas dėl lemongym.lt arba dar kitaip UAB GYM LT.
Buvau sudaręs 12 mėn. sutartį su šia "kontora", laiku mokėjau įmokas viskas buvo šaunu iki kol nepasibaigė sudaryta sutartis. 6 mėnesiai po sutarties pasibaigimo gaunu laišką iš UAB SERGEL, jog esu skolingas UAB GYM LT 76 eurus už paslaugas, kuriomis nesinaudoju jau pusę metų. Pasirodo sutartis buvo pratęsta automatiškai, nors darbuotoja patikino, jog sutartis galioja 12 mėnesių. Atsargiai su šia kontora, ne viskas taip pigu kaip atrodo, turėsit daug problemų - kadangi sutartį nutraukti irgi nėra taip parasta jei esate išvykę, taip pat yra papildomų mokėsčių nutraukiant sutartį.

Buvo parašytas skundas į VVTAT. VVTAT pateikė išaiškinimą, jog sudarytoje sutartyje yra nemažai pažeidimų, kurie pažeidžia vartotojų teises, tačiau lemon gym kaip supratau visiškai į juos nereaguoja. Siūlyčiau netylėti ir rašyti skundus per vtis.lt sistemą, nes ši "kontora" laiko save aukščiau įstatymų. Prisiminkite neprivalote mokėti už paslaugas, kurių negavote! Rinkites geriau kitą sporto klubą.
Aciu uz patarimus, man taip pat grasina antstoliais, nors saziningai sumokejau uz 12 men, kas cia per pratesimai? Juk imokos
Nesumokejus neileistu net i sporto kluba? Lankiausi ten tik pora men, nes neapsikenciai Europos Lemon gym smirdanciais tualetais, dusais, nudroztais mankstos kilimeliais. Sukciu kontora negerbianti
Klientu.
Siandien nuvykus i lemon gym perkunkiemio g. buvau nemaloniai nustebinta.Pati zinau, kad savo daigtu po treniruociu negalima palikti spintelese ir jas uzrakinti, bet viena diena pasportavus, turejau svarbiu reikalu, kuriu tikrai nenorejau tvarkyti su didziausiu sportiniu krepsiu, todel nusprendziau palikti spinteleje.Na, o siandien atvykus neberadau savo daigtu, spynele buvo nukirpta.Pasiteiravus administratores, kur galeciau ieskoti savo daigtu, buvau informuota, kad stai daiktadezeje pasiziurek, kuri stovi prie iejimo i rubines, tai kaip manote, ar radau, tai kas dingo? Zinoma ne, ir taip vyksta vagystes, o cia dar dave pasirinkima, pasirink is dezes, savaime aisku, kad bus taip, kad pasiims kasnors tai kas ne jo.Manyciau, butu logiskiausia tokiais atvejais daigtus palaikyt administracijai, atejas zmogus ir nerades daigtu, kreiptusi ir atgautu tai kas jo.Vadinasi pati administracija to nenoredama mane apvoge.Juk cia ne kokia parduotuve, kurioje palieki kanors, per sav.neatsiiemi, tai tada ismeta, o cia...juk betkokiu atveju zmogus sugris sportuoti ar po savaites ar daugiau, kaip jam iseina.Anksti atvykus, nekibau lb ten aiskintis, tiesiog susinervinus isejau, bet administracijos prasyciau paaiskinti sitoki poelgi.
Virtualių treniruočių zonoje grindų turbūt niekas neplauna... po vienos treniruotės rankos buvo juodos...draugės veidas net purvinas buvo nes tokiomis rankomis palietė sau veidą... Toks vaizdas kad grindys toje zonoje niekada neplaunamos, manau taip ir yra.
Taipogi kai kurios darbuotojos yra nemalonios. Pati dirbu paslaugų sferoje ir nesuprantu iš kur tokios manieros pas žmones. Jei nemokate elementaraus mandagaus bedravimo su klientaks tai nedirbkite paslaugų sferoje.
Sekmadienis diena kai norisi ateiti ir savaitgalio pabaigai ramiai pasportuoti, o kuo prasideda atėjimas tai administratorės surauktu veidu ir tikrai ne noru pasisveikinti. Kalbant apie sporto klubą tai yra vienas geriausių variantų Vilniuje, kainos ir kokybės atžvilgiu, bet pradėkime nuo pirmo sporto klubo veido, tai admin. Ji susiraukus, nepatenkinta ir kol sporto klube lankėmes 2h visa laik buvo ilindus i mobilu telefona. Admin, sviesiais ilgais plaukais, tad pagalvote ar nera jaunu motyvuotu zmoniu dirbti cia :)
Atejau i Gym sporto kluba, zemaites 22, pasibandziau, man viskas patiko, pasiemiau abonementa ir tikiuosi sekmingai sportuoti. Noriu padekoti administratorems, mergaitems, maloniai ir greitai aptarnauja.
Jau apie 4 men., sportuoju Lemon Gym’e Pilaiteje, kazkokiu dideliu pretenziju neturiu. Noriu galbut tiesiog pasisakyt apie viena darbuotoja, man rodos yra nauja, arba tiesiog nemaciau jos anksciau, labai daznai, kai buna jos pamaina ir ateinu i sporto sale, tai ji buna isejusi, na gerai, galbut uztaikau sitaip, visi esame zmones ir kiekvienam kartais reikia iseiti, ar uztikrinti tvarka. Bet kas tikrai nelabai patinka, tai kiek neateinu, mergaite PASTOVIAI sedi telefone (tikrai ne darbinis), nei pasisveikina, nei atsisveikina (arba labai retai kada tai padaro, pasiziuri kartais kaip bendrauja su kitais, gal as jai kazkuo nepatikau, bet ne). Pati dirbu priekyboje, nesunku tarti “Sveiki” bet esme, kad ji ne nepasisveikina atgal, net nepakelia galvos, toliau ”maigo” telefona. O juk nuo kolektyvo irgi daug priklauso. Mergaite ilgu plauku, kudute. Dirbo siandien 07.11
Esu šio klubo narė jau virš metų ir draugams jį mielai rekomenduoju, nes konkrečiai įranga ir vieta PC Europa mane nuolat tenkindavo. Deja šią savaite teko nusivilti nesąžiningais sporto klubo nariais bei sąlygomis apsaugoti savo daiktus. Iš manęs buvo pavogti ne pigūs batai. Problema tikrai ne pati baisiausia, tačiau nemaloni. Sporto klubo rūbinėse esančiose iškabose yra perspėjama dėl galimų vagysčių, tačiau nemanau, kad tai sprendimas. Dauguma batus palieka po spintelėmis, nes spintelių viduje nėra nei pakankamai vietos, nei atskiro skyriaus batams. Kogero nei vienas nenorėtų pasidėti rūbus ten, kur buvo batai. Tai ypač aktualu esant drėgnam orui, nes batai gali teršti spintelių vidų (taip buvo ir vagystės dieną, man nusprendus pasielgti higieniškai ir palikti batus po spintele). Situaciją papasakojus klubo darbuotojai, gavau atsakymą, kad vagystės klube gana dažnos. Taigi šiuo nemaloniu atsiliepimu norėčiau atkreipti klubo dėmesį į sudaromas sąlygas daiktų saugojimui, nes lentelės su perspėjimais, kaip patirtis atskleidžia, nėra veiksmingas sprendimas.
Labai neigiami atsiliepimai dėl švaros ir tvarkos Lemon gym sporto klubuose.
Europos Lemon gym. Moterų rūbinėje smirda kanalizacija jau daugiau nei metus, visoje rūbinėje kalnai plaukų, dulkių smėlio ir tt.. salėje lygiai taip pat. Kai toks srautas žmonių, salė ir rūbinės turi būti valomos nuolat (ypač žiemos sezonu, kai viskas nešasi iš lauko).
Antakalnio Lemon gym, su rūbinės švarumo lygiu lygiai tas pats. Visur tykšo purvo balos, kiek esu buvusi, valytojos niekada nemačiau.
Pilaitės Lemon gym, tenka labai ilgai laukti kol atbėgs +- šiltas vanduo.
Tikrai ne kokia patirtis sporto klubuose. Pastoviai uzsipulinedavo del nepagrystu trenerio paslaugu. Galiausiai uzblokavo naryste Darbuotoja Gertruda Urbonaite.

Ricardas
Skundas dėl lemongym.lt arba dar kitaip UAB GYM LT.

Sudarant 12 mėn sutartį numatykite, kad 3 mėn mažiausiai bus padovanoti. Labiausiai nuvylė tai, kad pasibaigus 12mėn sutartis tęsiama automatiškai tam pačiam laikotarpiui, o nutraukti iš karto negalima - nutraukiama tik po mėnesio po prašymo pateikimo. Mano Lemon gym internetinė paskyra yra 7 kalbomis, kurių tarpe lietuvių kalbos nėra. Sutarties nutraukimo funkcija neaktyvi.
Naujas gym'as Banginyje atidarytas iskart su sugedusiais treniruokliais, daug treniruokliu yra dalinai arba visiskai suluze, trosai nutruke ir pan, nebetinkami naudoti, o zmoniu begales. Plius svoriu ypac mazu deti ant stangu labai didelis trukumas. Chebryte nepasistenget visai del savo klientu :) nerekomenduociau.
Lemon Gym Antakalnio g. 37. Kiek dar tyčiositės iš žmonių gyvenančių priešais jūsų klubo langus. Visą parą gyventojai priversti stebėti sportuojančius pusnuogius žmones. Kur dingo teisė į privatų asmens gyvenimą. Nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro sportuojantys žmonės stebi priešais esančio namo gyventojus, nes atstumas nuo namo iki klubo tik 7 metrai. Mes tik prašėme uždengti langus, bet jūsų sporto klubo Lemon Gym vadovai jaučia malonumą tyčiotis iš gyventojų.
Lemon Gym, Europa: Chebra, kas per bajeriai? Kam reikėjo sukeisti vyrų ir moterų rūbines?? Kur ta gilioji mintis?

Maža to, kad dabar visi painiojasi, ir pas merginas vis netyčia atklysta pasimetusių vyrukų, tai dar naujoje moterų (buvusioje vyrų) rūbinėje likę klaikūs kvapai. Gal vyrams jie ir tiko, bet merginų rūbinė visada buvo žymiai švaresnė ir tvarkingesnė, kvepėjo tik kosmetika - o ne nešvariom kojinėm ir sportbačiais.

Tai jei jau - dėl kažkokių nesuvokiamų priežasčių - nusprendėt iškelti merginas į vyrų rūbinę, bent jau galėjot ten viską išvalyti, išdezinfekuoti, kad neliktų kvapų. Nes dabar net įeiti nemalonu, jau nekalbant apie tai, kad ten persirenginėti.

Ne pirmus metus esu su jumis, ir viskas lyg ir buvo normaliai. Bet šitas bajeris - labai nemalonus siurprizas.
ir klientas ir darbuotojas
2016-05-13 16:35:26 IP 4ljjjpm
Tragiškiausia vieta kur tik galima lankytis. Personalas idarbintas vergauti su galimybe ne tobuleti o degraduoti. Issidirbinejimas is klientu auksciausio lygio siulant jiems pasenusius treniruoklius kurie dar ir nekokybiskai veikia. nerekomenduoju nei cia dirbti nei cia sportuoti.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%