Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gym LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gym LT

Atsiliepimai apie Gym LT, UAB

Lemon Gym

Parašyk savo nuomonę apie Gym LT, UAB

Vienareikšmiškai pritariu Gintarei, su Kauno Gym PLIUS TRAGEDIJA. Paskaminau į Vilnių dar pavyko suderint sutarties nutraukimą. Idiotizmas

Komunikacija pasiklydus kažkur, atsakymų į laiškus neįmanoma sulaukt kaip matau. Dėl sutarties nutraukimo - jokio atsakymo, dėl permokos - jokio atsakymo ir reakcijos. Nenustebsiu jei dar atsiųs, jog skola už paslaugas. Šiaip patys labai greit pradeda grasint ir paduoda antstoliams, tai turbūt su jais tą patį reik daryt
Asta 2020-09-16 18:20:05
Pasityčiojimas iš žmonių, viskas pasenę subirėja o reikalavimai betkokie
Teisybė labai sutinku su jumis
Pasityčiojimas iš žmonių, viskas pasenę subirėja o reikalavimai betkokie
Tragedijų tragedija ir ne kitaip :) Kaip nutraukti tą nelemtą sutartį? Nutraukiau liepos 29d., o sąskaitos eina, rodo skolas. Komunikacijos - nulis, laiškų nerašo, tik skolos, skolos, skolos. Juodai užkniso, blogiausias sporto klubas, kuriame teko lankytis. Negaiškit laiko, nesisakykit abonementų.. nutrauksit sutartį, o vistiek mokėsit :)

LEMON GYM, prašau pakomentuoti, kodėl toks milžiniškas nusiskundimų skaičius kalbant apie jūsų abonementus. :) kas ten pas jus per politika?
Kai tik pavyks nutrqaukti sutartį, niekada nebesirinksiu šio klubo. Anksčiau, kai žalgirio arenoje buvo Impuls, sakė, kad narystę galiu nutraukti bet kada, reikia pranešti mėnesį prieš. Dabar, kai pasidarė lemon gym, taisyklės pasikeitė ir niekas neperspėjo ir už nutraukimą reikia susimokėti 100 eur (nors kaip sakiau, anksčiau to nebuvo). Netikėjau, kai klausydavau kitų blogų atsiliepimų, bet dabar pati matau, kad nieko gero. Gaila Žalgirio Arenos gerose patalpose yra toks blogas klubas.
Gailiuosi, jog nusipirkau Lemon Gym ''Comfort'' abonementą. Pirmiausia, priskaičiavo mokesčius už karantino metu nelankyta klubą, už kurį neturėjau mokėti nieko (už kovo mėnesį priskaičiavo 5, 42 eur - suprantu, tuo metu pati ėjau į klubą, karantinas paskelbtas nuo kovo 16 dienos, tad reikia mokėti tik už pusę mėnesio). Tačiau kodėl turėjau mokėti už balandžio, gegužės ir birželio mėnesius, jeigu į klubą nėjau dėl karantino laikotarpio, juk karantinas atšauktas tik birželio 17 dieną???
2020.08.25 atėjo gąsdinantis laiškas, jog turiu sumokėti 53, 74 Eur sumą už klubo skolas. Sumokėjus pinigus, dingo sumokėtų mėnesių išklotinė ir negaliu tiksliai paskaičiuoti, už ką turėjau mokėti tokią didžiulę sumą. Noriu kuo skubiau nutraukti sutartį visam laikui ir išsiaiškinti, už ką tokie dideli mokėjimai, jeigu iš viso klubę lankiausi tik kovo mėnesį?? Buvo žadėta, jog klientai finansinių nuostolių karantino metu nepatirs.
Bendradarbiavime trūksta konkretumo, informacijos, norima tik pinigų. Nerekomenduoju rinktis šito klubo nei savo draugams, nei aplinkiniams žmonėms.
Gailiuosi, jog nusipirkau Lemon Gym abonementą. Pirmiausia, priskaičiavo mokesčius už karantino metu nelankyta klubą, už kurį neturėjau mokėti nieko (už kovo mėnesį priskaičiavo 5, 42 eur - suprantu, karantinas paskelbtas nuo kovo 16 dienos, tad reikia mokėti tik už pusę mėnesio). Tačiau kodėl turėjau mokėti už balandžio, gegužės ir birželio mėnesius, jeigu į klubą nėjau dėl karantino, juk karantinas atšauktas birželio 17 dieną???
2020.08.25 atėjo gąsdinantis laiškas, jog turiu sumokėti 53, 74 Eur sumą už klubo skolas. Sumokėjus, dingo sumokėtų mėnesių išklotinė ir negaliu tiksliai paskaičiuoti, už ką turėjau mokėti tokią didžiulę sumą. TODĖL PRIE ŠIO LAIŠKO NEGALIU ĮDĖTI ĮRODYMŲ UŽ KARANTINO METU IŠKELTAS SKOLAS. Noriu kuo skubiau nutraukti sutartį visam laikui ir išsiaiškinti, už ką tokie dideli mokėjimai, jeigu iš viso klubę lankiausi tik vasario mėnesį??
Bendradarbiavime trūksta konkretumo, informacijos, norima tik pinigų!
Labai gailiuosi kad nusipirkau lemon gym abonimenta metams...karantino metu pratese dar 3menesiais net nepraneše ar aš to noriu, treniruokliai prekybos centre Europoj suluže, treneriai net nepanašus i trenerius...žodžiu kažkokia katastrofa...dar ir darbo laikas sutrumpintas, kur kitur dirba visa para!!!!
Nepatarčiau šito klubo net priešui. Norim nutraukti sutarti, o dėi apmokėjimo kainos auga kiek viena diena. Reikes kreiptis i vartotoiu teise.Nori pinigus imti už ora.
Nesamonė tas klubas! nusipirkau naryste veltui! nė karto nebuvau sporto klube dėl atsiradusių sveikatos problemu. Norėjau nutraukti sutarti, neleidžia ir liepia mokėti. Už ką? už ora?
Kaip ir daugumai, nemaloni patirtis. I laiska, kad noriu nutraukti sutarti iki siol nera atsakyta. Teko vaziuoti i sporto kluba ir is kazkur stebuklingai atsirado mokestis uz sutarties nutraukima nors buvo apmoketa dar uz viena menesi, bet nutraukus sutarti pasake dar 5 dienas galiu ateiti.:)
Siaip nuvyle aplinka ir administracija. (Kauno savanoriu pr.)
Nutraukti narystę neįmanoma, į narystės nutraukimo prašymą nereaguota virš keletos mėnesių, atsiuntė reklamą, jog nenutrauks, o tik sustabdys narystę, paskui susisiekiau dar kartą, sakė, jog nutrauks pagal pirmojo prašymo datą, NENUTRAUKĖ. Tai užsitęsė dar keletą dienų, tuomet pradėjo sakyti, jog nutrauks nuo visai kitos, daug vėlesnės datos, O UŽ TĄ SKIRTUMĄ MĖNESIŲ KELIŲ TURĖSIU SUMOKĖTI. Patys parašė, jog sumokėti turėsiu tik už lankytus mėnesius, paskui šnekant jau rašo, jog sumokėti turėsiu ir už laikotarpį už kurį jie NENUTRAUKĖ narystės ir dar kažkokį mokestį sugalvojo.

Šlykšti patirtis, reikės kreiptis į kitas institucijas, nes DAR VIS BANDAU NUTRAUKTI SUTARTĮ.
Lemon Gym 2020-06-09 16:37:29

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume prieit bendrą kompromisą ir išspręsti Jums iškilusius klausimus.

Lemon Gym komanda
Ačiū, pavyko surastį puikų kompromisą, buvo grąžinta pinigų sumą už karantino laikotarpį. Sėkmės :)
Atsitiko labai nemalonus, komukacijos stygių ir supratingumo trūkumą rodantis įvykis. Birželio 10 d. apie 12 val, atėjau į Fabijoniškių Lemon Gym, tačiau ant durų radau pakabintą lapą, kuriame buvo parašyta, kad klubas šiandien neveikia, nes turi būti dezinfekuojamos patalpos. Susinervinau, nes nei klubo Facebook paskyroje, nei jų puslapyje, nebuvo pranešta, kad klubas nedirbs. Vakarop nusprendžiau, kad reikia parašyti į Lemon Gym Facebook paskyrą ir pasiklausti, kodėl niekur nieko nebuvo pranešta, gal aš tiesiog nežinau kur ieškot. Po keliolikos minučių gavau tokį atsakymą "Sveiki, šį ryt sužinojome, kad vienai iš mūsų klienčių, kuri lankėsi Fabijoniškių sporto klube birželio 8 d. 14:00-15:30, nustatytas COVID-19 virusas. Klientė elgėsi atsakingai, klube laikėsi visų mūsų rekomendacijų ir dezinfekavo įrangą prieš ir po naudojimosi. Sportavo daugiausiai virtualių treniruočių salėje. Visus tą dieną klube sportavusius klientus informavome, o darbuotoja izoliavosi.
Fabijoniškių klubas duris atvėrė pilnai išsivalęs ir išsivėdinęs nuo 16 val. Atsiprašome už nenumatytus nepatogumus". Tuomet paklausiau "O tai tiems kas lankėsi 9 d, kai klubas dar nebuvo išsivalęs ir išsivedinęs, tai jau nieko tokio ?" (nes pati lankiausi 9 dieną). Gavau tokį atsakymą "Kaip ir minėjome, visi klientai, sportavę nuo to laiko iki kol klubas užsidarė dezinfekavimui, yra informuoti apie situaciją". Pasakiau, kad jokio pranešimo negavau, nors sportavau 9 dieną. Tuomet buvo padaryta "seen" ir tik po 30 minučių gavau atsakymą "Klubai yra dezinfekuojami kiekvieną naktį, pranešimus gavo tie, kurie lankėsi nuo minėto laiko iki kol užsidarė dezinfekavimui (nakčiai). Šiandien buvo atliktas papildomas visos klubo erdvės dezinfekavimas.". Taigi, 30 minučių man rašė, kad klubai yra dezinfekuojami ir naktį... Tai nebesuprantu ar tiesiog žmonės negali normaliai paaiškint kaip kas vyksta, ar čia jau prasideda kažkokie išsisukinėjimai, esą klubas valomas ir naktį ir t.t. Žodžiu, esu labai nepatinka ir nusivylusi, kad Lemon Gym taip atsainiai žiūri į savo klientų sveikatą.
Oksana 2020-04-15 15:07:23
NEREKOMENDUOJU!!!! Apgavikų a*******i. Prieš metus mano draugas nustojo lankyti Lemon Gym sporto klubą, pasiskambines pasiklause ar sutartis bus nutraukta automatiškai. Panele su kuria bendravo pasakė kad kai susimokiesite, jinai bus nutraukta. Šiandien 2020-04-15 gavome skambutį kad esate SKOLINGAS 45€. Metus laiko lauke ir tik dabar praneša. Kas jus esate per įmonė tokia a******ų? Kur jūsų tas "direktorius" žiūri? a*******i, a*******i jus esate. Dabar už nieką turime sumokėti 45€.

Apgailėstaujame už Jums sukeltus nepatogumus. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume peržiūrėti Jūsų situaciją ir suteikti visus reikalingus atsakymus bei pasiūlyti sprendimą. Iš anksto dėkojame.

Lom 2020-05-10 15:32:47
Kryžiaus kelius reikia pereit, kad nutraukt sutartį. Prigalvoja kažkokių netikrų mokesčių. Labai nesukalbami ir nedraugiški.
Nemaloni patirtis: 1/5

Sporto klubas kaip už kainą 4/5.

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume prieiti bendrą kompromisą ir išspręsti Jums iškilusius klausimus bei suteikti daugiau informacijos dėl nutraukimo sąlygų. Lauksime Jūsų laiško.

Minvydas 2020-05-18 19:53:38
Norima nutraukti sutartį, prašo sumokėti 20eurų daugiau už karantino mėnesius, nors paslaugos nebuvo teikiamos. Taip pat sutartis buvo savavališkai pratęsta apie tai neįspėjus. Jau šiais dviem atvejais pati įmonė "Lemon gym" nesilaiko savo pačios duotos sutarties ir ieško kvailų žmonių. Tiesiog siūlau visiems vengti šio sporto klubo ir rinktis esančius konkurentus, nes "Lemon gym" patys nesilaiko savo sutarties ir bando apgauti/išpešti paskutinius pinigus iš žmonių, nors jiem paslauga nebuvo teikiama ne del pačių žmonių kaltės.

Apgailėstaujame dėl sukeltų nesklandumų. Norime išspręsti šią situaciją ir prieiti bendrą kompromisą, todėl prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu.

Judita 2020-06-04 15:56:31
Tikrai labai įdomu, ar išsprendėte problemą, nes ką tik, nutrauktus narystę, kuri truko nuo sausio 30 dienos, t.y. realiai vasarį ir pusę kovo (karantinas), teko sumokėti 62 euru mokestį, kai narystės skirtumas gavosi tik 10eur/mėn :) :)

Judita 2020-06-04 23:07:21
Ačiū! O jei jau pervedžiau pinigus, spėju nebėra tikimybės kad dalį gražins?: (Internetu su vadovybe bendravot ar važiavot i vietą?
Yra tikimybė kad gražuns, bet reiks eiti kryžiaus kelius. Nuvažiavau į lemongyma, ten užsirašė mano nr, o 15 min man paskambino vadovė.
Laura 2020-06-04 22:30:58
Sveiki, taip pavyko!!! Reikia su vadovais šnekėti ir aiškinti vartotojų teises. Pasilaužys, bet vėliau atsileis ir nereiks mokėti už karantino laikotarpį
Judita 2020-06-04 15:56:31
Laura 2020-05-20 10:20:12
Kaip išsprendėt problemą? gal pavyko nemokėti papildomų pinigų?
Minvydas 2020-05-18 19:53:38
Kaip išsprendėt problemą? gal pavyko nemokėti papildomų pinigų?
Sveiki, nutraukiau sutartį karantino metu, reikia sumokėti netęsybų mokestį, tačiau buvo neatsižvelgta į paskelbtą karantiną, kurio metu buvo uždaryti sporto klubai. Klausimas: kodėl turėčiau mokėti už mėnesį kurio metu lemongym neveikė?
Nemaloni patirtis: 1/5

Sporto klubas kaip už kainą 4/5.
Norint nutraukti sutartį, reikalauja susimokėti už menėsį kai klubas buvo uždarytas. Bando išspausti paskutinius pinigus iš žmonių, kurie ir taip nukentėjo nuo koronaviruso.
Nepatariu rinktis šitą sporto klubą!

Nekalbant, kad labai nemaloni vadovė- Rita, bet taip pat tai yra klubas imantis pinigus lygioje vietoje. Nutraukiau klubo narystę, kaip sutartyje nurodytą reikia informuoti prieš dvi sav ir t.t. viskas tvarkoje. Bet manęs paprašė sumokėti už laikotarpį kuomet koronos virusas, karantinas ir sporto klubas net neteikė paslaugų! Neturėjau net galimybės jame lankytis!
Ar normalu nutraukiamciam sutartį žmogui siūlyti po karantino išnaudoti tas dienas? Nutraukiu sutartį, nes nenoriu lankytis pas jus!
Absurdas
tikiuosi per menesi laiko del korona viruso, sugebesit suremontuot isklerusius ir neveikaincius treniruoklius bei pagaliau pirma akrta nuo klubo atiodarimo isvalyt patalpas nuo grindu iki lubu, nes ten tuoj uzsiveis naujas virusas kuris bus stipresnis nei korona nuo tiek bakteriju. nepamirskit dezinfekuot visko po to. Baisu koks ten siusklynas
sportininkas profesionalas
2020-01-02 21:13:18 IP 4ljjjpm
Pilaitės lemon gymas - geltona spalva okey jūsų brendas ji simbolizuoja citriną, bet šiai dienai spalvos jau kaip supuvusios citrinos, + sienos visos nudaužytos, atrodo kad sporto klubas veikia jau kokius 10 metų. visur kabo telikai, kokdėl jei išjungti ? taupot elektrą ar kas jum daros ? pajunkit sportinių video, arba bent jau muzikinių vaizdo klipų.dušai numyžti sulūžę ir vyrų rūbinėj kažkoks sovietinis maršrutizatorius kuris skleidžia keistus garsus, radiacija gal ten kokia skilnda nesuprasi
Laba diena, esu jumis labai nusivylusi, kai metu sutartis baigesi, ir patingejote pranesi klientei apie pasibaigima sutarties, ir savavaliskai pratesete nepasiule nauju akciju. Be to pratesete sutartis man ir mano dukrai, kai mes jau vos ne metus, kai nesilankome ir jus puikiai sistemoje matete. Aciu, kad savavaliskai slyksciai traukiate is zmoniu pinigus. Daugiau gyvenime neturesiu nieko bendro ir niekam jusu nasiulysiu ir Perkunkiemio gyventojai, tai yra mano kaimynai bus informuoti grupeje, kad su tokiais neprasidetu. Geros dienos ir sekmes taip gerai dirbti, kad klientai butu patenkinti.
Labai blogai! Jei su paslaugų kokybe galima kažkaip susitaikyti, tai procesų valdymo ten nerasta jokio. Mėnesį laiko siuntinėjo grasinimus ir išieškojimus dėl įsiskolinimų, kurių nebuvo. Nesugeba net mokėjimų užskaityti laiku ir vietoje. Ir po mėnesio "teroro" vienintelis vadybininkės "atsiprašau už nepatogumus". Ne vieta tokiai įmonei po saule...
NEREKOMENDUOJU!!! Kaip ir mineta kolegu zemiau "apgavo ant pinigu"! Buvau sudaręs neterminuota sutarti su sporto klubu. Lankiausi puse metu ir kas menesi mokejau įmokas. Viskas buvo gerai iki kol rugpjucio menesi isejau atostogu ir nebevaiksciojau. Dabar spalio menesi gavau sms, kad esu skolingas UAB GYM LT kurioje NENURODYTA, nei SUMA, nei Laikotarpis uz kuri esu skolingas! Pasirodo sutartis buvo pratęsta automatiškai, nors darbuotoja patikino, jog sutartis neterminuota. Taigi isvada, dabar is oro turiu sumoketi 57eur!!! NEAPSiGAUKIT ir skaitykit sutartyje smulkiai parasyta info ir isiminkite visus punktus!
Matau, kad ir daugiau yra tokių atsiliepimų. Bet pasikartosiu, kad visai neadekvatu ir dingsta visas noras lankyti tokiį sporto klubą, kur neįvykus automatiniam mokėjimui (kurį LemonGym darbuotojai primygtinai rekomenduoja) patys nepranešė apie tai, kad apmokėjimas neįvyko, iškart gavau pranešimą iš legalbalance. Siaubas. TIKRAI NEREKOMENDUOJU.
Nemaloni patirtis. Patys nepranešė apie apmokėjimą, iškart gavau pranešimą iš legalbalance. Neadekvatus verslo modelis. Nerekomenduoju.
Erikas 2018-06-29 15:56:01
Pas juos neadekvatus trenerai lenda muštis kai ranksluociuo nepasitiesi, nepasitiesiau rankšluostį tai atėjus administratore pradėjo verkti dėl to ir zysti, nuėjus atėjo su savo vaikinu treneriu kuris ten dirba, atėjęs pradėjo zysti kad nepasitiesiu pasakęs kad neturiu pradėjo saipytis iš manęs dėl to. pradėjo aiskint kad tipo sustrelinu, ir pradėjo grasinti išmesti iš ten nors jis ne prie ko nors pasakiau kad po savęs isivalau dėl ko jis turėjo pretenziju, veliau ėmę mane iseidinsti aš jam atsikirtau ir jis pradėjo mane smaugti, lyg ne adekvatus žmogus, po to prasidėjo grasinimai iš jo kad išėjęs iš klubo gausiu i galva, vapse kažkoks nesveikas
Tai tokį iškart reikėjo policijai priduoti ir iškart turi teistumą o dar kiek už moralinę apart fizinės žalos galėjote išsireikalauti, būtų kaip mat bankrutavęs :D
Mantas 2017-12-01 15:17:21
Skundas dėl lemongym.lt arba dar kitaip UAB GYM LT.
Buvau sudaręs 12 mėn. sutartį su šia "kontora", laiku mokėjau įmokas viskas buvo šaunu iki kol nepasibaigė sudaryta sutartis. 6 mėnesiai po sutarties pasibaigimo gaunu laišką iš UAB SERGEL, jog esu skolingas UAB GYM LT 76 eurus už paslaugas, kuriomis nesinaudoju jau pusę metų. Pasirodo sutartis buvo pratęsta automatiškai, nors darbuotoja patikino, jog sutartis galioja 12 mėnesių. Atsargiai su šia kontora, ne viskas taip pigu kaip atrodo, turėsit daug problemų - kadangi sutartį nutraukti irgi nėra taip parasta jei esate išvykę, taip pat yra papildomų mokėsčių nutraukiant sutartį.

Buvo parašytas skundas į VVTAT. VVTAT pateikė išaiškinimą, jog sudarytoje sutartyje yra nemažai pažeidimų, kurie pažeidžia vartotojų teises, tačiau lemon gym kaip supratau visiškai į juos nereaguoja. Siūlyčiau netylėti ir rašyti skundus per vtis.lt sistemą, nes ši "kontora" laiko save aukščiau įstatymų. Prisiminkite neprivalote mokėti už paslaugas, kurių negavote! Rinkites geriau kitą sporto klubą.
Aciu uz patarimus, man taip pat grasina antstoliais, nors saziningai sumokejau uz 12 men, kas cia per pratesimai? Juk imokos
Nesumokejus neileistu net i sporto kluba? Lankiausi ten tik pora men, nes neapsikenciai Europos Lemon gym smirdanciais tualetais, dusais, nudroztais mankstos kilimeliais. Sukciu kontora negerbianti
Klientu.
Siandien nuvykus i lemon gym perkunkiemio g. buvau nemaloniai nustebinta.Pati zinau, kad savo daigtu po treniruociu negalima palikti spintelese ir jas uzrakinti, bet viena diena pasportavus, turejau svarbiu reikalu, kuriu tikrai nenorejau tvarkyti su didziausiu sportiniu krepsiu, todel nusprendziau palikti spinteleje.Na, o siandien atvykus neberadau savo daigtu, spynele buvo nukirpta.Pasiteiravus administratores, kur galeciau ieskoti savo daigtu, buvau informuota, kad stai daiktadezeje pasiziurek, kuri stovi prie iejimo i rubines, tai kaip manote, ar radau, tai kas dingo? Zinoma ne, ir taip vyksta vagystes, o cia dar dave pasirinkima, pasirink is dezes, savaime aisku, kad bus taip, kad pasiims kasnors tai kas ne jo.Manyciau, butu logiskiausia tokiais atvejais daigtus palaikyt administracijai, atejas zmogus ir nerades daigtu, kreiptusi ir atgautu tai kas jo.Vadinasi pati administracija to nenoredama mane apvoge.Juk cia ne kokia parduotuve, kurioje palieki kanors, per sav.neatsiiemi, tai tada ismeta, o cia...juk betkokiu atveju zmogus sugris sportuoti ar po savaites ar daugiau, kaip jam iseina.Anksti atvykus, nekibau lb ten aiskintis, tiesiog susinervinus isejau, bet administracijos prasyciau paaiskinti sitoki poelgi.
Virtualių treniruočių zonoje grindų turbūt niekas neplauna... po vienos treniruotės rankos buvo juodos...draugės veidas net purvinas buvo nes tokiomis rankomis palietė sau veidą... Toks vaizdas kad grindys toje zonoje niekada neplaunamos, manau taip ir yra.
Taipogi kai kurios darbuotojos yra nemalonios. Pati dirbu paslaugų sferoje ir nesuprantu iš kur tokios manieros pas žmones. Jei nemokate elementaraus mandagaus bedravimo su klientaks tai nedirbkite paslaugų sferoje.
Sekmadienis diena kai norisi ateiti ir savaitgalio pabaigai ramiai pasportuoti, o kuo prasideda atėjimas tai administratorės surauktu veidu ir tikrai ne noru pasisveikinti. Kalbant apie sporto klubą tai yra vienas geriausių variantų Vilniuje, kainos ir kokybės atžvilgiu, bet pradėkime nuo pirmo sporto klubo veido, tai admin. Ji susiraukus, nepatenkinta ir kol sporto klube lankėmes 2h visa laik buvo ilindus i mobilu telefona. Admin, sviesiais ilgais plaukais, tad pagalvote ar nera jaunu motyvuotu zmoniu dirbti cia :)
Atejau i Gym sporto kluba, zemaites 22, pasibandziau, man viskas patiko, pasiemiau abonementa ir tikiuosi sekmingai sportuoti. Noriu padekoti administratorems, mergaitems, maloniai ir greitai aptarnauja.
Jau apie 4 men., sportuoju Lemon Gym’e Pilaiteje, kazkokiu dideliu pretenziju neturiu. Noriu galbut tiesiog pasisakyt apie viena darbuotoja, man rodos yra nauja, arba tiesiog nemaciau jos anksciau, labai daznai, kai buna jos pamaina ir ateinu i sporto sale, tai ji buna isejusi, na gerai, galbut uztaikau sitaip, visi esame zmones ir kiekvienam kartais reikia iseiti, ar uztikrinti tvarka. Bet kas tikrai nelabai patinka, tai kiek neateinu, mergaite PASTOVIAI sedi telefone (tikrai ne darbinis), nei pasisveikina, nei atsisveikina (arba labai retai kada tai padaro, pasiziuri kartais kaip bendrauja su kitais, gal as jai kazkuo nepatikau, bet ne). Pati dirbu priekyboje, nesunku tarti “Sveiki” bet esme, kad ji ne nepasisveikina atgal, net nepakelia galvos, toliau ”maigo” telefona. O juk nuo kolektyvo irgi daug priklauso. Mergaite ilgu plauku, kudute. Dirbo siandien 07.11
Esu šio klubo narė jau virš metų ir draugams jį mielai rekomenduoju, nes konkrečiai įranga ir vieta PC Europa mane nuolat tenkindavo. Deja šią savaite teko nusivilti nesąžiningais sporto klubo nariais bei sąlygomis apsaugoti savo daiktus. Iš manęs buvo pavogti ne pigūs batai. Problema tikrai ne pati baisiausia, tačiau nemaloni. Sporto klubo rūbinėse esančiose iškabose yra perspėjama dėl galimų vagysčių, tačiau nemanau, kad tai sprendimas. Dauguma batus palieka po spintelėmis, nes spintelių viduje nėra nei pakankamai vietos, nei atskiro skyriaus batams. Kogero nei vienas nenorėtų pasidėti rūbus ten, kur buvo batai. Tai ypač aktualu esant drėgnam orui, nes batai gali teršti spintelių vidų (taip buvo ir vagystės dieną, man nusprendus pasielgti higieniškai ir palikti batus po spintele). Situaciją papasakojus klubo darbuotojai, gavau atsakymą, kad vagystės klube gana dažnos. Taigi šiuo nemaloniu atsiliepimu norėčiau atkreipti klubo dėmesį į sudaromas sąlygas daiktų saugojimui, nes lentelės su perspėjimais, kaip patirtis atskleidžia, nėra veiksmingas sprendimas.
Labai neigiami atsiliepimai dėl švaros ir tvarkos Lemon gym sporto klubuose.
Europos Lemon gym. Moterų rūbinėje smirda kanalizacija jau daugiau nei metus, visoje rūbinėje kalnai plaukų, dulkių smėlio ir tt.. salėje lygiai taip pat. Kai toks srautas žmonių, salė ir rūbinės turi būti valomos nuolat (ypač žiemos sezonu, kai viskas nešasi iš lauko).
Antakalnio Lemon gym, su rūbinės švarumo lygiu lygiai tas pats. Visur tykšo purvo balos, kiek esu buvusi, valytojos niekada nemačiau.
Pilaitės Lemon gym, tenka labai ilgai laukti kol atbėgs +- šiltas vanduo.
Tikrai ne kokia patirtis sporto klubuose. Pastoviai uzsipulinedavo del nepagrystu trenerio paslaugu. Galiausiai uzblokavo naryste Darbuotoja Gertruda Urbonaite.

Ricardas
Skundas dėl lemongym.lt arba dar kitaip UAB GYM LT.

Sudarant 12 mėn sutartį numatykite, kad 3 mėn mažiausiai bus padovanoti. Labiausiai nuvylė tai, kad pasibaigus 12mėn sutartis tęsiama automatiškai tam pačiam laikotarpiui, o nutraukti iš karto negalima - nutraukiama tik po mėnesio po prašymo pateikimo. Mano Lemon gym internetinė paskyra yra 7 kalbomis, kurių tarpe lietuvių kalbos nėra. Sutarties nutraukimo funkcija neaktyvi.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?