Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gusto namai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gusto namai

Atsiliepimai apie Gusto namai, UAB

Gusto blyninė

Parašyk savo nuomonę apie Gusto namai, UAB

Nerekomenduoju.
Neskanu, nemandagu,
toks jausmas jog personalas per mažai uždirba ir specialiai nesistengia, tam jog klientas būtų patenkintas ir gryžtų vėl.
Matyt čia jau ne padavėjų kaltė, o to kas jiems moka algas ir tikisi sutaupyt :D Rezultate gaunasi atvirkščiai vietoje to jog valgyčiau kasdien blynus šioje užkandinėje, nuo šiol kojos čia nebekelsiu.

Jei įdomu galiu detaliau paaiškinti kas nepatiko.
Kaip patys tai vertintumete?
1. Neskanu, valgiau čia 3 kartus, Lietinius su kumpiu ir suriu, bulvinius blynus su grybais ir amerikietiškus blynelius su braškėmis. ir kiekvieną kartą ne valgiau su malonumu nors ir buvau išalkęs, parduotuvėje pirkti blyneliai tikrai skanesni. Prašiau braškių uogienės o ne trintų braškių. Antrajį kartą iš vis svajojau apie bulvinius su varške, bet įtaigus padavėjas įtikino jog imčiau su grybais, taip ir likau nesupratęs kodėl jo paklausiau. Sveikinu jis laimėjo, klausimas kieno naudai.

2. Bendravimas su klientu, atnešant lėkštė užmynė ant kojos ir net neketino atsiprašyti, nors koja buvo po stalu dar reikia pasistengti taip užminti. :D kai baigiau valgyti, laiko taupymo sumetimais paklausiau ar indus palikti ant stalo nes jokiu būdu šios blyninės nepavadinsi restoranu labiau kebabinės lygio užkandinė, kur nesupranti ar maistą pačiam pasiimti ar atneš padavėjas. Tai gryžtant prie klausimo atsakymą gavau griežtu tonu atnešk! Taip pat iki švaros patalpose trūksta nemažai.
Didele pica istiesu yra maza. Uz ka moketi 8 eur neisivaizduoju. Mesa su kaulais. Net vaikui tokios neduociau.
Amerikietiški blynai buvo pusiau žali. Buvo 4 kiti žmonės jau užsisakę, laukiau 15min kol padavėja prieis, ji Tiesiog buvo prie baro.
Vakar 2018 06 07 su sūnumi pirmą kartą apsilankėme blyninėje. Užsisakėme amerikietiškų blynelių su bananais, grietinėle bei braškinį kokteilį. Meniu blyneliai atrodė skaniai, tačiau realiai jie be galo sausi, sūnus suvalgė kąsnį...o kokteilio saldumas žiaurus, kaip tokį galima pateikti, o ypač vaikams...na, bet nieko, padavėja atnešė sąskaitą, nepaklausė, ar skaniai pavalgėm, jei būtų pasiteiravusi, būtinai būčiau pakomentavusi. O šiandien ryte pabudusi tiesiog buvau šoke. Aš esu alergiška, tad labai stipriai sureagavau i vakar vakare valgytus "skanėstus". Veidas raudonas, sutinęs, kūnas visas išbertas. Tad noriu visus įspėti prieš užsisakant būtinai teirautis dėl alergenų, ko aš nepagalvojau padaryti. Taip kad tai buvo pirmas ir greičiausiai paskutinis kartas, kai lankėmės šioje maitinimo vietoje.
Šiandien, 2017 09 15, apsilankėme Gusto blyninėje.Įspūdis kraupus, užsisakėme porciją burbulinių blynų su kumpiu ir sūriu, ir kavos.Reziumė: kavos laukėme 40 min., tačiau kava buvo atnešta tik po 40 min., blynai dar po kokių 10 min.Blynas buvo kažkoks pridegęs, šaltas ir kumpio jame nesimatė. Padavėja lakstė kaip įkirpta, tad teko patiems ją gaudyt, kad susimokėt. Likom labai nepatenkinti, manau ateity šitą maitinimo įstaigą tikrai aplenksim...Blyninė randasi Laisvės pr.77
Šiandien 2017.05.18 Gusto blyninėje Laisvės pr 77. Vilniuje apie 13 val. buvo uzejusi pagyvenusi moteris. Niekas nesugebėjo prie jos prieiti visa pusvalandi nors matesi kad ji blogai jaučiasi. Kitu lankytoju paprašytas aptarnaujantis personalas, kad prieitu prie moters ir aptarnautu ja tik numojo ranka. Bet kažkaip po 10 min. sugebėjo prieiti ir pasiteirauti gal garbaus amžiaus moteris kazka noretu užsisakyti. Tai buvo matyti kad pagarba vyresniems zmonems sitoje istaigoje neegzistuoja ir jie yra nepageidaujami.
Apsilankiau Gusto blyninei gardus cappuccino, bet blynai buvo neskanus
šventėme 1-mąjį vaiko gimtadienį laisvės pr. esu patenkinta aptarnavimu, greita rezervacija el.paštu, viskas buvo paruošta ir mano metinukas vaikas jautėsi patogiai. svečiai patenkinti maistu, labai sočiai pavalgė ir kišenių neištuštinome. kai klausiau mamų, kur vedasi vaikus, apie gusto blyninę negirdėjau nei vieno neigiamo atsiliepimo, po apsilankymo supratau kodėl. ačiū jums už gražias šventes, skanų maistą ir draugišką aptarnavimą.
Dažnai su šeima lankomės laisvės pr esančioje blyninėje.Nežinau, bet šian aptarnavimas buvo tragiškas, aptarnavo tamsiaplaukė mergina, nepasisveikino, šaltai bendravo, neatsakė į mums dominančius klausimus apie patiekalus, pasakė griežtai, kai apsispresit pakvieskit.Na tokio naglumo dar neteko matyti pas jus.Tai buvo pakutinis kartas kai čia lankėmės, labai gaila.
2013 07 10 sventeme vaiko gimtadienį Gusto blyninėje Laisvės pr 77. Vilniuje. Esu be galo dėkinga administratorei Ingridai, administratorei Vitai, bei padavejoms, kurios padėjo surengti nuostabią šventę mano vaikui. Esu labai patenkinta. Vertinu 10 balu. Ačiū Jums labai, klestekite ir gyvuokite dar ilgai ilgai. Mes dar ne kartą apsilankysim :)

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

"Apollo 11" misija ligi šiol vadinama ir didžiausiu melu, ir pasididžiavimo šaltiniu 07-22 20:41
Pastarosiomis dienomis pasaulis prisimena 1969 m. liepos 20-ąją, kai Mėnulio paviršių pirmąsyk palietė žmogaus pėda. Tas žmogus buvo kosminio laivo "Apollo 11" vadas astronautas Neilas Oldenas...
4 įmonės negali prekiauti naftos produktais
4 įmonės negali prekiauti naftos produktais 07-22 19:39
Įsiskolinusios valstybei bendrovės "Singora", "Energijos kodas", "Sunergus" ir "Jumps" nebegali prekiauti naftos produktais.
"Palmių aliejaus prakeiksmas" MO muziejuje
"Palmių aliejaus prakeiksmas" MO muziejuje 07-22 19:06
Vilniuje, MO muziejuje, iki liepos 26 d. rodomas Viktorijos Mickutės virtualios realybės filmas "Palmių aliejaus prakeiksmas" kviečia pamąstyti apie palmių aliejaus gamybos įtaką klimato kaitai.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%