Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gusto namai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gusto namai

Atsiliepimai apie Gusto namai, UAB

Gusto blyninė

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Gusto namai, UAB

Gusto blyninė Vilniuje, Laisvės pr. Aptarnavimas nustebino, kadangi karantinas, prisedom lauke ir musu uzsakyma priime lauke, pagamint maista zadejo po 20min praejus 50min uzejom paklaust kada bus pagaminta o mum pirstu numojo i stala kur senai padetas patiekalas ir beveik atsales... daugiau turbut neteks ten apsilankyt.. baisu
Šiandien buvome su klasė jūsų kavinėje. Išėjome labai nepatenkinti. Vadinasi edukacijos programa. Nieko nepasakojo apie picos. Picos labai mažos. Ingridientu ne visiems užteko, vaikai valgo tik tešlą. Už kečupo reikėjo atskirai užmokėti. Man buvo gėda, kad aš pasiūliau tokia ekskursija už 8eurą.
Protingas savininkas pasirupins savo kolektyvu, kad kolektyvas mainais pasirupintu jo klientais. Bet bukagalviai verslininkai masto kad ju uzuostytas produktas, kokiu pilna rinkoj yra geriausias, todel gerai parinkta vieta ar produktas jiems pritrauks klienta. Chujnia:D Bet cia vel kita tema. Kas liecia verslo savoka jis toks ir yra. Taupo klientu saskaita, viskas teisingai. Jei bus verslininkas dosnus savo saskaita cia ne verslininkas cia i*****s. Kur jus matet dosnu verslininka. Is ko jis bapkes krausis jei bus dosnus ir parupins pvz didesni kieki kiausiniu i blynus:D
Nejauciu jokios pagiezos nepasiturintiems. Kaimas yra siku kur valgau, valgau ten kur siku. Problema ne nuomone, o kaip ja isreiskia. Ne nesu savininke. Turint netolima fantazija galima susimastyt atidaryti kavine, maitinimo istaiga ar pan. Tam nereikia dideliu finansu ar pastangu. Blynine ir prestizas... Idomiai sudeliota:D Jei jus butumet rases apie patiekalu kokybe, tai yra vienas niuansas, bet jus pazeminot aptarnaujanti personala. Jei to nejauciat ir mastot kad problema mano issireiskimuose, taip! Neina susikalbet
Kodėl kiekvienoj tavo žinutei bent po vieną žodį kaimas, kaimiečiai, vargetos, neturtingi tu gal jiems pagiežą jauti, žemesnei klasei ir gyvenantiems ne vilniuje? :D
Kitas dalykas dėl ko iki šiol mes nesusikalbėjome ir nesupratome vienas kito. Sakai kad čia verslas - tai būtent dėl to ir rašau, 1) kad savininkė (jei yra protinga atkreiptų dėmesį pasitikrintų ar tai ką sakau iš tiesų yra tiesa ir pasitemptų kartu su komanda). Savaime aišku tikrintų ne pati atėjus paragauti blynų. (nes tokiu atvėju miltų tikrai neskies su kalkėm ir vietoj kiausinio nedės lipalo.
2) Jeigu jai tai nesvarbu, tuomet rašau tam kad pamatytų žmonės prieš nuspręsdami čia eiti. Žmogus turi teisę žinoti atsiliepimus apie užkandinę į kurią jis ruošiasi eiti. Aš prieš pildamas kurą į automobilį būčiau dėkingas tam, kuris pasakytų ir įrodytų jog čia skiedžiamas kuras su aliejum. Įrodyti šioje vietoje dėja negaliu, tačiau jei lankysitės pamatysite patys.
Ir dar.. Kažkodėl nuojauta kužda kad ir esi ta savininkė, kuri susirenka kelis tukstantėlius už miltų sutaupymą, sumažintas padavėjų algas ir durnelius kurie netyčia čia užklysta bei gina savo skylę ir visus vadina kaimiečiais ir vargetomis apart to jog pasitempus padarytų prestižinę blyninę vilniuje ir uždirbtų keliolika kartų daugiau.
Laurynas 2019-08-30 09:43:36
Kam keisti varda jei IP tas pats ;) Vardai: Klausimas, Auksinis kardas ir Koks skirtumas. Visi šie vardai kurie stumia iš tiesų tas pats žmogus :D Ar tik nebūsi gyvenimo nuskriausta padavėja kuri beviltiškai bando ginti šią skylę, Jei manai kad lieju neapykantą tikrai klysti, tiesiog noriu jog kaip reikiant pasitemptumėt. Nes dabar kabinti reklamą: skaniausi blynai - GĖDA
Juo labaiu kai norfoj pirkti paskutinės dienos galiojimo varškėčiai, kuriuos valgai šaltus ir be nieko!! yra žymiai skanesti už bet kuriuos blynus šioj skylėj. Taip jau būna kai bandoma taupyt tokiais produktais kaip miltai, cukrus. kiaušinai. Ir finalinis žodis iš kokio IP beparašytum. Jei nemoki priimti subjektyvios kritikos tai yra tavo problema ir nekaltink čia visų aplinkui.
Pirma verki cia tu, kad neskaniai pasere, antra mano vardas visai neturi taves kasyt. Trecia jokia pardaveja niekada negins vietos kurioj ji dirba:D tos vargetos dirba A nes nera kur daugiau eit B nes tik tiek isveza protas vel gi del priezasties, kai ner isilavinimo, tada reik vergaut kitam:D nebent kai ner issilavinimo yra dauuuug bapkiu:D tik chaliavnu bapkiu nebuna, bet cia jau kita tema. Kritika rasai? Tai tau juk kritika taip pat nera priimtina. Ko putojies kai siulo pavalgyt namie, ko bastytis po blynines? Boba negamina?:D Nu blt visad yra alternatyva Uzkalnio koldunai:D skanu, sveika:D nuo viduriu uzkietejimo veikia:D Skyle?? Va kaimas tikrai yra skyle, visa kita kas nesusije yra tik verslas, pagailejo miltu ir cukraus rasai? Cia verslas:D Nepatinka neikit, bes jus kaip lese. Back again and again:D:D
Klausimas 2019-08-24 09:23:03
Tai ko ten vaikstot jei ji beviltiska:D ???? Su tokiais absurdais is kaimu, aisku kad beviltiska tapo:D Uzeit neimanoma, kaimo tvaikas ore:D
Laima 2019-08-22 22:32:37
;))) labai jau juokingai čia jie gina savo beviltišką kavinę, oi prisijuokiau ;)))
Laurynas 2019-08-22 07:23:46
blyn jus idomus
Koks skirtumas 2019-08-22 00:46:38
Tu ir lieji savo marazmus:D verki cia kad ant kojos uzmyne. Boba :D Pinigus uz maista? Blt gal blynine su 5 zvaigzdziu restoranu supainiojai:D bet ten turbut susidurtum su kita problema, kad neileido i vidu, pauostyt skanaus maisto uz gerus tavo pinigus:D :D
blyn jus idomus
Laurynas 2019-08-18 12:18:45
Oho neapykanta, pasitikrink tulžį. Panašu kad dalis ten dirbančių darbuotojų taip pat kaip tu lieja pyktį ant pasaulio, specialiai ruošdami bjaurų maistą. O tau drambliuko pedute rekomenduoju paragaut skanaus maisto ir suprast, už ka moki savo pinigus. :)
Auksinis kardas 2019-08-17 22:04:22
Tai esk namie kaimieti nelaimingai su dramblio koja
Laurynas 2019-06-19 11:50:42
Nerekomenduoju.
Neskanu, nemandagu,
toks jausmas jog personalas per mažai uždirba ir specialiai nesistengia, tam jog klientas būtų patenkintas ir gryžtų vėl.
Matyt čia jau ne padavėjų kaltė, o to kas jiems moka algas ir tikisi sutaupyt :D Rezultate gaunasi atvirkščiai vietoje to jog valgyčiau kasdien blynus šioje užkandinėje, nuo šiol kojos čia nebekelsiu.

Jei įdomu galiu detaliau paaiškinti kas nepatiko.
Kaip patys tai vertintumete?
1. Neskanu, valgiau čia 3 kartus, Lietinius su kumpiu ir suriu, bulvinius blynus su grybais ir amerikietiškus blynelius su braškėmis. ir kiekvieną kartą ne valgiau su malonumu nors ir buvau išalkęs, parduotuvėje pirkti blyneliai tikrai skanesni. Prašiau braškių uogienės o ne trintų braškių. Antrajį kartą iš vis svajojau apie bulvinius su varške, bet įtaigus padavėjas įtikino jog imčiau su grybais, taip ir likau nesupratęs kodėl jo paklausiau. Sveikinu jis laimėjo, klausimas kieno naudai.

2. Bendravimas su klientu, atnešant lėkštė užmynė ant kojos ir net neketino atsiprašyti, nors koja buvo po stalu dar reikia pasistengti taip užminti. :D kai baigiau valgyti, laiko taupymo sumetimais paklausiau ar indus palikti ant stalo nes jokiu būdu šios blyninės nepavadinsi restoranu labiau kebabinės lygio užkandinė, kur nesupranti ar maistą pačiam pasiimti ar atneš padavėjas. Tai gryžtant prie klausimo atsakymą gavau griežtu tonu atnešk! Taip pat iki švaros patalpose trūksta nemažai.
Tai esk namie kaimieti nelaimingai su dramblio koja
Labai retai man kažkas neįtinka, bet Gusto blyninė Vilniuje, Laisvės pr. visada nuvilia. Buvau ten prieš 2 metus, buvau vakar - 2019 m. rugpjūčio mėn. 11 d. Ir vėl nusivyliau.
Padavėjos labai lėtos, nors kavinė buvo pustuštė. Užsakymo laukėme labai ilgai.
Blynai puikūs - čia tiesa, vaikams labai patiko, tačiau Cezario salotos - visiška katastrofa, o vištienos sultinys - vien sūdytas vanduo su krapais, šalia nei duonos, nei skrebučių :)))
Bet svarbiausia neskanu.
Daugiau ten nesilankysiu.
Nerekomenduoju.
Neskanu, nemandagu,

Jei įdomu galiu detaliau paaiškinti kas nepatiko.
Kaip patys tai vertintumete?

Didele pica istiesu yra maza. Uz ka moketi 8 eur neisivaizduoju. Mesa su kaulais. Net vaikui tokios neduociau.
Amerikietiški blynai buvo pusiau žali. Buvo 4 kiti žmonės jau užsisakę, laukiau 15min kol padavėja prieis, ji Tiesiog buvo prie baro.
Vakar 2018 06 07 su sūnumi pirmą kartą apsilankėme blyninėje. Užsisakėme amerikietiškų blynelių su bananais, grietinėle bei braškinį kokteilį. Meniu blyneliai atrodė skaniai, tačiau realiai jie be galo sausi, sūnus suvalgė kąsnį...o kokteilio saldumas žiaurus, kaip tokį galima pateikti, o ypač vaikams...na, bet nieko, padavėja atnešė sąskaitą, nepaklausė, ar skaniai pavalgėm, jei būtų pasiteiravusi, būtinai būčiau pakomentavusi. O šiandien ryte pabudusi tiesiog buvau šoke. Aš esu alergiška, tad labai stipriai sureagavau i vakar vakare valgytus "skanėstus". Veidas raudonas, sutinęs, kūnas visas išbertas. Tad noriu visus įspėti prieš užsisakant būtinai teirautis dėl alergenų, ko aš nepagalvojau padaryti. Taip kad tai buvo pirmas ir greičiausiai paskutinis kartas, kai lankėmės šioje maitinimo vietoje.
Šiandien, 2017 09 15, apsilankėme Gusto blyninėje.Įspūdis kraupus, užsisakėme porciją burbulinių blynų su kumpiu ir sūriu, ir kavos.Reziumė: kavos laukėme 40 min., tačiau kava buvo atnešta tik po 40 min., blynai dar po kokių 10 min.Blynas buvo kažkoks pridegęs, šaltas ir kumpio jame nesimatė. Padavėja lakstė kaip įkirpta, tad teko patiems ją gaudyt, kad susimokėt. Likom labai nepatenkinti, manau ateity šitą maitinimo įstaigą tikrai aplenksim...Blyninė randasi Laisvės pr.77
Šiandien 2017.05.18 Gusto blyninėje Laisvės pr 77. Vilniuje apie 13 val. buvo uzejusi pagyvenusi moteris. Niekas nesugebėjo prie jos prieiti visa pusvalandi nors matesi kad ji blogai jaučiasi. Kitu lankytoju paprašytas aptarnaujantis personalas, kad prieitu prie moters ir aptarnautu ja tik numojo ranka. Bet kažkaip po 10 min. sugebėjo prieiti ir pasiteirauti gal garbaus amžiaus moteris kazka noretu užsisakyti. Tai buvo matyti kad pagarba vyresniems zmonems sitoje istaigoje neegzistuoja ir jie yra nepageidaujami.
Apsilankiau Gusto blyninei gardus cappuccino, bet blynai buvo neskanus
šventėme 1-mąjį vaiko gimtadienį laisvės pr. esu patenkinta aptarnavimu, greita rezervacija el.paštu, viskas buvo paruošta ir mano metinukas vaikas jautėsi patogiai. svečiai patenkinti maistu, labai sočiai pavalgė ir kišenių neištuštinome. kai klausiau mamų, kur vedasi vaikus, apie gusto blyninę negirdėjau nei vieno neigiamo atsiliepimo, po apsilankymo supratau kodėl. ačiū jums už gražias šventes, skanų maistą ir draugišką aptarnavimą.
Dažnai su šeima lankomės laisvės pr esančioje blyninėje.Nežinau, bet šian aptarnavimas buvo tragiškas, aptarnavo tamsiaplaukė mergina, nepasisveikino, šaltai bendravo, neatsakė į mums dominančius klausimus apie patiekalus, pasakė griežtai, kai apsispresit pakvieskit.Na tokio naglumo dar neteko matyti pas jus.Tai buvo pakutinis kartas kai čia lankėmės, labai gaila.
2013 07 10 sventeme vaiko gimtadienį Gusto blyninėje Laisvės pr 77. Vilniuje. Esu be galo dėkinga administratorei Ingridai, administratorei Vitai, bei padavejoms, kurios padėjo surengti nuostabią šventę mano vaikui. Esu labai patenkinta. Vertinu 10 balu. Ačiū Jums labai, klestekite ir gyvuokite dar ilgai ilgai. Mes dar ne kartą apsilankysim :)

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Nedarbas euro zonoje gegužę išaugo silpniau nei prognozuota – iki 7,4%
Nedarbas euro zonoje gegužę išaugo silpniau nei prognozuota – iki 7,4% 07-02 18:24
Europos Sąjungos (ES) statistikos tarnybos "Eurostat" duomenimis, vidutinis nedarbas 19 euro zonos valstybių gegužę pakilo 0,1 procentinio punkto iki 7,4%.
TVF patarimas Lietuvai dėl valstybinio banko: "matuokite tris kartus, kirpkite vieną" 07-02 17:43
Lietuvai, šiuo metu svarstančiai dėl valstybinio banko įkūrimo, vertėtų vadovautis posakiu "matuok tris, o kirpk vieną kartą", teigia Tarptautinio valiutos fondo (TVF) pirmininkė ir generalinė...
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro 07-02 17:31
Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) pakvietė į ekskursiją po rekonstruojamus pastatus ir pristatė 81-ąjį sezoną, kurio, pasak teatro direktoriaus Martyno Budraičio, "gali ir nebūti, arba...

Ar nešiojate kaukę pasibaigus karantinui?

FedEx 156,66 +11,72%