Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Guru baldai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Guru baldai

Atsiliepimai apie Guru baldai, MB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Guru baldai, MB

Lukas 2021-10-04 14:53:08
Užsisakiau lovą, rašė 7-15d.d. gavau per 30 d.d. Jokios informacijos negavau nieko, kad siunta vėluos ir t.t. atvežė nelabai suinteresuotas dirbti žmogus, atrodo, lyg jam nebūtų mokamas atlyginimas. Pirkau čia pirmą ir paskutinį kartą. Košmaras.
sveiki, Lukai,

Visų pirma, apgailestaujame, jei turėjote neigiamos patirties įsigyjant prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje.
Jei turite galimybę, mūsų bendruoju el. paštu info@gurubaldai.lt parašykite savo užsakymo numerį - galėsime identifikuoti Jus kaip mūsų klientą, matyti visą užsakymo eigą bei Jums prekes pristačiusį vairuotoją - Klientų grįžtamasis ryšys mums labai svarbus ir leidžia dar labiau tobulėti, todėl iš anksto dėkojame už Jūsų skirtą laiką mums.
Linas 2021-09-26 13:15:18
a******u imone, pradžiai susirenka užsakymus
O tada su pristatymu durnina
Sveiki, Linai, kad galėtume susipažinti ir peržiūrėti Jūsų situaciją bei pagal poreikį pateikti sprendimą, turime Jus identifikuoti. Esant galimybei, susisiekite su mumis el. paštu info@gurubaldai.lt ar mūsų Facebook paskyroje GuruBaldai.lt, nurodykite užsakymo numerį. Lauksime ir susisieksime su Jumis, dėkui!
a******u imone, pradžiai susirenka užsakymus
O tada su pristatymu durnina
MB GURU BALDAI 2021-08-30 10:57:51
Sveiki, Vilija, visų pirma, labai apgailestaujame, jei turėjote neigiamos patirties perkant elektroninėje parduotuvėje www.gurubaldai.lt. Mums svarbi tiek priešpardaviminė, tiek popardaviminė Kliento patirtis, tad, neabejojame, jog atsakingi kolegos tikrai sureagavo ir Jums palankiausiu būdu išsprendė gautą pretenziją. Vistik, jei atsakymo nesulaukėte (galbūt ne tuo adresu siuntėte ar dėl kitų priežasčių nepasiekė adresato), maloniai prašome atsiųsti savo pretenziją el. paštu info@gurubaldai.lt arba informuoti mus mūsų bendruoju telefonu 861211133. Iki malonaus!

Atsakingi kolegos tikrai nesureagavo į skundą.Siunčau ir į info@gurubaldai.lt. (08.14 ir pakartotinai 08.18)Susisiekus, kaip naujam klientui, per Facebook massenger, pagaliau atsiliepėi kolegos ir davė kitą email pagalba@gurubaldai.lt.Išsiųsta 08.25.Deja jokio atsakymo.taip ir nesulaukiau, jokios reakcijos, jokio sprendimo.Terminas per kurį turite išnagrinėti skundą nuo pirmo išsiuntimo 14 dienų kaip ir praėjo.Jei artimiausiu laiku nesureaguosite, teks kreiptis į vartotojų teises.
Tomas 2021-08-25 09:09:20
Tik geriausi atsiliepimai. pirkua jau 4 kartus įvairius baldus iš jų, visada viską laiku pristatė, net ankščiau termino. Viena kartą transportuojant pažeidė staliuką, tai per kelias dienas gavau naują sveiką dalį. Rekomenduoju!
Tomai, kaip taisyklė viešą erdvę pasiekia tik neigiama Klientų patirtis, tad, visų pirma, labai džiaugiamės, kad pateisiname Jūsų lūkesčius - visa komanda kasdien su užsidegimu dirba dėl šio tikslo, ir antra - dėkojame, kad radote laiko mums suteikti grįžtamajį ryšį bei pasakyti gerą žodį!
Vilija 2021-08-18 13:53:36
Niekam nerekomenduoju pas juos pirkti.Pirkau stalą transformerį, deja išlindo gamyklinis brokas.Guru baldai nereaguoja į elektroninį paštą. O skelbiasi, kad duoda 2 metų garantiją.
Pirkau sofą lovą Tokyo, pristatymas tragiškas. Vežė tris kartus, pirma minkštą dalį, tada dėžę ir ant galo varžtus. Buvo žadėta kompensacija, tačiau finale nuolaidos kuponas kitam apsipirkimui. Buvau nusiżiūrėjus pas juos dar keletą baldų, bet jau tikrai ten nieko daugiau nepirksiu. Ir kokybė taip pat ne aukšto lygio. Didžiųjų pagalvių užpildas nekokybiškas. Praranda greit formą. NEREKOMENDUOJU
Pirkome sofą, esame labai patenkinti kokybe! Pirksime dar ne kartą :)
Inga 2021-03-02 11:03:19
Nusivyliau požiūriu į klientą.Užsakiau minkštą kampą "YORK"sausio 21d. Užsakyme buvo parašyta, kad prekės reikės laukti 3-5savaites. Kantriai pralaukiau visą laiką. Praėjus 5sav. nesulaukiau jokios žinutės iš pardavėjo. Parašiau pati. Po paros gavau atsakymą, kad šios prekės nebeturi ir nebeturės. Taip išeina, kad 5savaites laukiau tuščiai, per kurias galėjau įsigyti baldus kitur. Esu labai nusivylusi jūsų darbu.
Laukeme kampo york 30darbo dienu bet tik paskutine diena pranese kad neatvyko nes gamykla nepagamino ar dar kažkas pasiule laukti dar tiek pat. Nepatikimi...
Samanta 2021-01-05 13:52:28
Nusivyliau. Pirkau stalą transformerį, iš pradžių viskas buvo gerai, o kiek vėliau pasirodė gamybinis brokas. Klijų trūkumas, į el. paštą neatsako.
Sveiki, Samanta,

Nesmagu, jei susidūrėte su problema - kiekviena situacija yra individuali bei reikalauja papildomų aplinkybių patikslinimo ir / ar konsultacijos su gamintoju, kad galėtume priimti objektyvų sprendimą. Visos užklausos atsakomos eilės tvarka, jei visdar nesulaukėte atsakymo, rekomenduotume pasitikrinti brukalo ("Spam") pašto dėžutės aplanką.
Rūta Rimkuvienė 2020-10-25 20:55:48
Nusivyliau. Pirkau stalą transformerį. Spalva neatitinka. Stalo kojos išdaužtos. Pakuotė nepažeista, pristatymo metu nesimatė.
Sveiki, Rūta, apgailestaujame, jei turėjote neigiamą patirtį, tačiau visas iškilusias problemas bei nesklandumus, jei tokių pasitaiko, sprendžiame kartu su mūsų Klientu - Jums tereikia su mumis susisiekti, kad galėtume Jus identifikuoti ir problemą tikrai išspręsime. Lauksime Jūsų
Saulius 2020-12-09 03:40:51
Su pirkimu viskas gerai, bet su pristatymu liūdna. Sutartą dieną laukiau, tai vairuotojas atsieit suklydo, nuvažiavo į kitą LT pusę. Kitą dieną sutikom priimti su salyga, kad vairuotojas įneš į garažą, kad nepalikt lauke, nes suaugę priimti negalėjo. Kitą dieną, pasitiko siuntą mergaitė. Tai vairuotojas išmetė viską lauke ir išvažiavo. KIAULĖ!!!
Sveiki, Sauliau, nuoširdžiai apgailestaujame, jei turėjote neigiamą patirtį. Ačiū už grįžtamąjį ryšį - Jūsų pastabos bei patarimai padeda mums dar labiau pasistengti ateityje bei atidžiau rinktis pristatymo partnerius.
Pirkome lova ir čiužinį pristatė per 4 dienas. Bendravimas labai mandagus. Labai lengva susisiekti iškilus klausimui telefonu ar per Facebook messenger Jei kažko reiks tikrai pirksiu ir antra kartą iš jų. Ačiū pardavėjai su kuria visa laiką bendravau.
Rūta Rimkuvienė
2020-10-25 20:55:48 IP 1b2akm3d
Dalia 2020-09-22 10:12:33
Visai nedraugiški. Rašė kad pristatymas 15-30 d.d. jau praejo daugiau kaip 30 d.d. net ragelio nekelia, į laiškus neatsako. O dar avansą sumokėti reikėjo.
Dalia, Jums atsakymą pateikėme artimiausią darbo dieną, ačiū, kad palaukėte
Tikrai rekomenduoju sia firma.kainos ir kokybes atzvilgiu, tai super. Ir labai draugiska kurjeri turi.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%