Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gurmenta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gurmenta

Atsiliepimai apie Gurmenta, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Gurmenta, UAB

Teko turet reikalu.
Nepatikimas. Turi problemu su alkoholiu. Prisiema avanso po to tempia guma. Pasidomejau, turiu ziniu, kad nekarta su juo buvo nutraukta sutartis, nors pagrinde dirba nelegaliai. Taip pat zinau, kad prisiema chaltursiku, nelegaliu samdiniu, megeju isgert, su kuriais neatsiskaito uz atliktus darbus, pradzioj megina grasinti, veliau pats slapstosi, ko pasekoje buve samdiniai jo iesko per seimininkus. Su samdiniais reikia aiskintis, irodineti kad pinigu dar i prieki pasiemes.
Taip pat zinau, kad nekarta per ji patirta nuostoliu, pvz uzpila vandeniu, pridaro broko ir t.t.
VISIEMS PATARIU APEITI IS TOLO SI ZMOGU. Suktas kaip zydelis, pradzioje suokia graziai, giriasi, rodo nuotraukas koks jis saunus, padirba diena ar kelias, randa priezasciu isprasyt pinigu (pvz sugedo automobilis) ir veliau prasideda nesusipratimai.
Gali kreiptis i teisma, dar gausi ir pats susimoketi. Ir uz nelegalia veikla, ir uz slepiamus mokescius, ir uz kitus dalykus. Dar ko gero ir su buvusiais samdiniais priseis atsiskaityt.
Ir neskleisk pasaku gerbiamasis apie savo profesionalius darbuotojus- siame puslapyje aiskiai matoma, kiek per imones gyvavimo laikotarpi ju dirbo- akivaizdu, kad vertiesi nelegalia veikla. Verslo liudijimas, kuri dar klausimas ar turi neisgelbes, kai vmi pakratys- prades lyst visi galai.
Kiek zinau savo miestelyje (Vievyje) esi zinomas savo sukciavimais. Pasaulis mazas.
Čia ne įmonė, čia visiškas nulis. Nesikreipkit žmonės. Apgaus ir vardo nepaklaus. Patys jau pakliuvom, labai nudegėm. Nuotraukos neatitinka realių darbų, labiau "tep lep-gerai bus-duok pinigus".
Arvydas 2016-08-16 18:54:27
Dabar jis dirba Švedijoje, maldavo duoti darbo tai daviau už atlygi, padare darbą pasiėmė pinigus o atsiskaityti iki galo nepanoro. Giriasi kad pas ji dirba 16 žmoniu, Pradėjau reikalauti tai pradėjo grasinimais ir įžeidinėti. Labai negerbiantis kitu žmogums. Turiu Švedijoje įmone ir kai nespėju kitiems darbus perleidžiu.
Kaip buvo rėkiama ir šmeižiama iki šiol taip ir liko tik grasinimai, teismais, medžioklėmis ir žuvu davimu taip ir liko. Praėjus metams dar iki šiol neatsiskaitė iki galo! Man nėra ko gėdintis aš tik už teisybe čia. O kad jis rėks ir šmeiš tai tik tai jis ir daro, problemos nesprendžia.
Arvydas 2016-08-16 18:54:27
Na nesaitikejau kad kaska kitaip ir parasysi, laikaisi tospacios taktikos. Ir cia grasinimai ir zeminimai matosi.
Arvydas 2016-08-16 18:54:27
Arvydas, esi ne pataisomas melagis ir avantiūristas,
Tau neko ne išėjo per Facebook pakomentuot apie mane, nes buvai pastebėtas visuomeniai kad labai daug meluoji ir buvai išmestas iš grupės.Nes esu žinomas tarp lietuvių Svedijoj kaip saziningas ir atsakingas žmogus, ko nekas negalėjo pasakyti apie tave, deja,
Dabar persimetėį čia.
Manau rekvizitai.lt skaitytojai tai pat įvertins tavo komentarą kaip absurda (todėl kad taip ir yra)!!!
Apie tavim paskelbta tavo įmonė Švedijoje ARVIDAS BYGG, galima pasakyti tik tai kad ji sudaro du asmenis (tu ir brolis), asmeniškai tu esi a*******s, visiškai neko nemokantis statybos sektoriuje. kuris naudojasi tautėčiais esamais Svedijoj kad už tave atliktų darbus apie kurios tu neturi jokio supratimo, o atligi siūlot visiškai absurdiška!!!BŪKIT BUDRŪS TAUTIEČIAI!
Arvydai, šis komentaras tavo peržengė visas ribas, busit paduotas į teismą už šmeižtą.Nes atsiskaityta yra su tavim pilnai ir yra išrasai iš banko.
Kas liečia įžeidimų ir grasinimų, tai pat visiškas melas, jų išgirdau iš taves ir ne vieną karta (turiu visus tavo SMS)
Prasau rekvizitai.lt administracijos ne ištrinti šiu komentarų, jie bus pateikti teisme kaip įrodymas.
Dėkoju.geros dienos!

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė
Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė 09-25 20:08
Lietuvoje kuriasi JAV bendrovė "GPS Capital Markets", teikianti valiutos keitimo paslaugas verslui.
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai 09-25 20:08
8.700 Eur bauda vaistinių tinklui "Eurovaistinė" už klaidinančią reklamą skirta pagrįstai, nusprendė teismas.
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje 09-25 20:00
Lietuvoje kuriamas skaitmeninių inovacijų centras sieks vidurio ir vakarų Lietuvos regionuose paskatinti pramonės, žemės ūkio, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%