Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Guliverio kelionės Šiaulių filialas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Guliverio kelionės" Šiaulių filialas

Atsiliepimai apie "Guliverio kelionės" Šiaulių filialas, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie "Guliverio kelionės" Šiaulių filialas, UAB

Sutinku su Ritos komentaru. Gidui Arūnui gal kas gyvenime šiuo metu nesiklosto, pavargęs ar ant ko supykęs (algos?), bet taip dirbti tikrai negalima. Manęs per daug "neužkliudė" (lai tik tuo pasidžiaugia
Rita 2019-10-14 15:52:11
O mes vadovu Arūnu ir vairuotojais Sauliumi ir juo porininku likome labai nepatenkinti, vykome į Praha, jų nemandagumas ir pasikėlimas, emociju ne valdymas kai kuriose situacijose nuvilia. Jug jie dirba mums, turi rūpintis klientais, kad jiems būtų kelionėje ir gera ir įdomu ir saugu. Ir tikrai mes nenorim būti zeminami arba laikomi kvailesniais už jį pati. Dar labai didelis klausimas kas yra protingesnis, tas kuris patyli, ar tas, kuris staugia ant visos grupės. Pagalvokit patis koks lygis, jai atsisveikinant su juo niekas nėistare nei vieno gero žodžio.
O tai reiškia kad šiais laikais kai yra šitoks pasirinkimas kelioniu agentūrų, siuliciau su Guliveriu nevažiuoti, nes kas ten žino......
Galvočiau tokį darbą turi dirbti žmonės paslaugus, mandagus ir stabilios psichikos.
Kelionėse pavargsta visi....
Kelionėse pavargsta visi....
Lilija Baltruniene
2019-09-23 16:38:53 IP 4ljikgi
Rugsejo 17-22 dienomis vykome i kelione Bavarijos grozis. Marsrutas puikus, geri viesbuciai, viskas labai gerai suorganizuota, vairuotojai paslaugus ir malonus.Grupes vadovas Andrius dirbo tiesiog fantastiskai, stengesi kaip galima idomiau papasakoti apie Bavarijos zeme, kultura, architektura.Linkiu jam ir Guliverio kelionems kuo didziausios sekmes.Lilija
Rūta Skirmantienė
2019-09-22 12:05:59 IP 28lgc284
Ačiū vadoveiAudronei Kairienei už įdomius pasakojimus kelionėje į Graikiją.Nuostabi gidė.
Ką tik grįžau iš kelionės Šiaurės Kroatiją.Guliveriui labai noriu padėkoti už nuostabiai suorganizuotą kelionę.Mus lydėjo gidė Regina mumis rūpinosi kaip mama jaučiausi saugiai ir ramiai.O jos įdomių, išsamių pasakojimų buvo smagu klausyti.Tai žmogus mylintys savo darbą Didelis ačiū vairuotojams Algiui ir jo partneriui (vardo nepamenu).Kiek teko keliauti Guliverio keliones nenuvylė...
Grįžome iš kelionės po Italijos ir Prancūzijos Rivjerą. Kelionė turininga, pamatėme tikrai daug. Tačiau nuotaiką sugadino nakvynė Olimpijos viešbutyje, , Robinia". Ten nakvojome net 4 naktis. Nesupratome, kodėl turistai buvo apgyvendinti nevienodomis sąlygomis. Vieni gavo kambarius su balkonais ir kondicionieriais ir į tyliąją gatvės pusę. O mes buvome apgyvendinti kambaryje į gatvės pusę be kondicionieriaus ir balkono. Ši gatvė vienpusio eismo ir dieną naktį - didžiulis triukšmas (eismas vienpusis). Automobilių triukšmas dar nieko., bet kai iki 2 val. nakties spiegia motociklai - užmigti tiesiog neįmanoma.Nuo 4 val. ryto - vėl spiegimas. Be to, gatvė kyla į kalniuką, tad motociklai prie viešbučio dar labiau, , įsigazuoja". Suprantu, kad vieną naktį iškentėti dar galima, bet keturias....Vaikščiojome kaip zombiai. Atidaryti lango negali - triukšmas dar baisesnis, neatidarius - oro trūksta. Betgi pinigus mokėjome tuos pačius! Bandėme sakyti vadovei, bet ji stengėsi problemą nuleisti niekais, girdi, administracija žino, gal pakeis kambarį. Nepakeitė. Tiesa, vadovė teigė, jog iš anksto reikia parašyti (įdomu kam, kur?), kad norime kambario į tyliąją gatvės pusę. O kažkas norės visą naktį klausytis triukšmo? Nepatiko ir maistas tame viešbutyje, aptarnavimas. Taigi įspūdžiai liko prieštaringi.
Pirma karta uzsisakeme "Guliverio keliones" 5d/4n isvyka i Tatrus 07/31/2019. Kelione uzsakeme beveik paskutine minute t.y. pries 6 dienas, ir deja as po 3d. susirgau (perputimas, nervu sakneliu uzdegimas). Be abejo, supratau kad i kelione vykti negalesiu ir tuomet susisiekiau su savo keliones vadybininke Bozena Cvych. Pokalbis nebuvo malonus, vadybininke Bozena tiesiog nesivargino ir nesigylino nei i situacija nei i mano prasyma, o tiesiog liepe skaityti sutarti (o ten apie ligos atveji nieko neparasyta)ir kad pinigai uz kelione negrazinami ir nieko kito pasiulyti negalinti (na tarkim kaip pvz.: pasiulyti kita kelione veliau). Visa laime, kita diena, vel paskambinau tuo paciu telefonu, bet jau atsiliepe vilniaus filialo vadove Sigita Deruviene. Sigita maloniai bendraujanti ir paslaugi darbuotoja.Suprasdama ir klienta ir labai nenuskriausdama imones, dalynai kompensavo keliones islaidas (grazino puse keliones kainos). Aciu Sigitai, o tokiu kaip Bozena geriau imonei netureti..Beje zmona liko labai patenkinta kelione, ir jei ne jusu vadybininke Bozena, sakytume kad pirmas blynas neprisviles..
Liepos 26-28 d. su sese vykome į kelionę Zakopanė-Velička- Krokuva- Senosios pilys. Kelionė vyko labai sklandžiai, viskas buvo tiesiog tobulai suplanuota, viskas apskaičiuota minučių tikslumu. DĖKOJAME vadovui Andriui už individualiai kiekvienam grupės nariui skirtą dėmesį. AČIŪ vairuotojams Rimui ir Virgiui už suteiktą komfortą visos kelionės metu, už tvarkingą transporto priemonę, už gerai veikiančią autobuso kondicionavimo sistemą. NUOŠIRDŽIAI LINKIME šiems ASAMS geros sveikatos. Keliaujant su tokiais specialistais jautiesi ir saugiu ir gerbiamu turistu.Tikėsimės, kad dar susitiksime ne vienos kelionės metu.
Kelionę į Sankt Peterburgą, į šį nuostabų miestą sugadino organizacija. Dėl didelis paklausos buvo sutinkti du autobusai kelionei. Nors mūsų 4 žmonių kompanija pirkome kelialapį sausį mėnesį, kai buvo renkamas 1 autobusas, mus patalpino į 2 autobusą, todėl, kad firmai taip patogiau žmones rinkti iš kitų miestų. Minusai keliauti 2 autobusu: gyvenome už miesto gan tolokai nuo metro (kadangi mums buvo suteikiama daug laisvo laiko, tai iki metro 30 min pesciomis), 1 autobusas apgyvendintas buvo netoli centro;
Visos ekskursijos musu autobusui buvo uzsakytos paskutinę dieną, todėl tai labai daug kal įtakojo, pvz., mūsų 1 d pažintis su Peterburgu prasidėjo tik 13.30, visas rytas laisvas, dauguma žmonių sėdi viešbutyje ir laukia, kiti, tokie kaip mes savarankiškai planavome rytą ir kai ką apžiūrėjome patys;
Surinko iš mūsų pinigus už mokamus objektus, ir praėjus 5 min sakoma, kad naktinio pasiplaukiojimo laiveliu stebint tolto pasikėlimą nebus, kadangi nėra laisvo laivelio (1 autobusas plaukia, jiems viskas užsakyta iš anksto). Teko mums patiems pasirūpinti ir užsakyti laivelį. PATIEMS įsivaizduojate lygį organizacijos, ir padirodė yra laisvų laivelių, tik kažkodėl samdytai gudei iš Peterburgo tai neįmanoma.
Ermitažui turėjome tik 2 val. Peterhofe mus nuvedė į parką ir paliko savarankiškam pasivaikščiojimui, 1 autobusas ėjo su gidu ir ausinukais, gavo informacijos.
Taigi galima labai daug rašyti ir kalbėti, bet tas 2 autobusas buvo numestas likimo valiai, mūsų gidė Renata, kuri mus lydėjo, ji gera, bet tai ne jos miestas, kur ji veža grupes, ji per senai buvo Peterburge, pries 3 metus. Ją taip pat kaip ir autobusą su vairuotojais “numetė” į šią kelionę. Autobusas viduje aplaužytas, sėdynės nesiregulioja.
Gerbiami organizatoriai, organizuojant daugiau nei vieną autobusą į tokias keliones, būkite geri pasirūpinkite vienodomis sąlygomis visiems!!! Labai daug kur edu keliavusi, pirmą kartą rašau neigiamą atsiliepimą. Tačiau su jūsų agentrūra keliauju pirmą ir paskutinį kartą!!!
Įspūdžiai po kelionės į Italiją puikūs! Pats nuostabiausias gidas Audrius! Nors buvo nesusipratimų, su visais puikiai susitvarkė ir nuotaiką po ekskursijų tik dar labiau pakeldavo! AČIŪ!
Ispudziai po Naujametines Keliones i Gdanska aplankant Sv Lipkos vienuolyna.Nuosirdi padeka Vairuotojams, tikrai superiniai. Visa Kelione sugadino gidas Aurelijus:
1 pries isikeiciant pinigus prie pasienio paskelbe tik 1, 3 val bilieto kaina i tropikana vandens pramogu parka. Ir spekit ka ogi atvaziavus i mikolaikas pats pareiske jog 1, 3 val nepakanka.
2. pries atvaziuojant i Gdanska autobusas prase uzsukti i viesbuti bent pasideti daiktus, trumpam apsiprausti ir kaip zmonem sutikti naujus metus, Bet ne ponui Aurelijui Programa yra kaip Biblija ir reikia laikytis jos. Gavosi taip kad nuo 15, 30 lenkijos laiku iki pat Nauju metu praleidome lauke, kadangi veikiantys Barai buvo arba uzsakyti arba jau uzimti, Malonumas neispasakytas vaiksciot po miesta 9 val (su 1.3 val ekskursija). Dekingi uz tai kad leido pasedeti autobuse su atidarytom durim.
Tikrai Nauju metu svente buvo sugadinta.
Ruosiantis iseiti is autobuso ir sutikti naujus metus, prie to pacio autobuso privaziavo ir keli kiti lietuviu organizatoriu autobusai.Paklausinejom zmoniu- tai buvo organizatorius Gruda- jie zmones nuveze i Gdanska ekskursijai po to gryzo i viesbuti ir tik 10 val zmones nuveze sutikti naujus metus.
Reziume tokia - skaudanti gerkle.
Įspūdžiai po kelionės Varšuva-Torūnė-Gdanskas-Malborkas-Žalgirio mūšio laukas. Vairuotojai - pasimetę ir nepaslaugūs, nepasiūlė net maišelių šiukšlėms, o pats autobusas buvo nepakankamai švarus ir pritaikytas tolimoms kelionėms (koks 20-ties meų BOVA). Kai pasuko maršrutas reikia manyti nenumatyta kryptimi grįžtant (o atsitiko kažkas nenumatyto nes kaip supratau vairuotojai atsisakė turistus vežti iš Kauno į Vilnių) ir nebuvo jokių benzino kolonėlių, viena moteris kuriai buvo pažadėta jog autobusas sustos valandos bėgyje, autobusas nesustojo ir dviejų valandų bėgyje - o situacija buvo labai sudėtinga. Kitas dalykas - autobusas per mažai kondicionuojamas, nors buvo prašyta vairuotojų padidinti šalto oro pūtimą. Vairuotojai nepakankamai paslaugūs, jei būdavo prašymas atidaryti bagažinę tai jiems atrodydavo jog trukdomas jų poilsis. Gidas Aurelijus Balčiūnas taip pat pasimetęs - deja bet neprisistatė nei vardu nei pavarde, teko surasti informaciją apie gidą aplinkiniais keliais. Buvo keista, kad laiko papietauti jis neskirdavo nei valandos, dažniausiai tai būdavo pusė valandos, pvz. pusryčiai 7:30 o išvažiuoti pasak gidą reikia 8:00 ryte (absoliutus nonsensas, su tuo niekada neteko susidurti kitose agentūrose). Kai nuvežė į Olivos katedrą tai negalėjo nieko apie ją pasakyti, nė žodžio nepratarė aapie ten esantį didžiulį sodą nei apie patį pastatą, o laiko kaip visada davė per mažai. Bendra pastaba - jautėsi kad gidas tarnauja vairuotojams o ne turistams - reikalaudavo grįžti į viešbutį jau 20 val vietos laiku, nors kitose kelionėse grįždavome ir 21 ir 22 val. Tiesa, pavyko įkalbėti kad Gdanske išvažiavimas būtų ne 19 val kaip pranešė gidas, o 20 val., po pokalbio su juo.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Geologijos tarnyba paskelbė tarptautinį konkursą gręžiniams arseno kilmei nustatyti 10-19 16:06
Geologijos tarnyba ketvirtadienį paskelbė tarptautinį konkursą gręžinių gręžimui Raseinių rajone arseno kilmei nustatyti.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%