Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Poldma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Poldma

Atsiliepimai apie UAB Poldma

Denim dream

Parašyk savo nuomonę apie UAB Poldma

Kauno Akropolio Denim Dream parduotuvėje aptarnavimas yra tragiškas. Merginos nekreipia dėmesio į lankytojus, net nepasisveikina su klientais. Ką jau kalbėti apie aroganciją pasiteiravus apie konkrečius gaminius... Liūdna, nes prarandate daug pardavimų tokių darbuotojų dėka.
PC Megoje užėjus i parduotuvę pardavėja nepasisveikino, visą laiką stovėjo prie kasos, ieškojom konkrečios prekės ką pardavėja tikrai matė, paklausem kelių klausimų, atsakymus sakė stovint prie kasos, kai mes stovėjom beveik prie įėjimo. Tiesiog nuvylė aptarnavimas, nesulaukem jokios pagalbos, nes pardavėja nesiteikė, net atsitraukti nuo kasos..
sekme 2019-10-07 16:24:33
Buvau pokalbi, mane atrinko ir tikrai neesu podiumo lygio, tad drauge tikrai jums pamelavo, kad del isvaizdos, matyt pokalbio metu nebuvo idomi ;)
Dėja ir išeinancios merginos sakė jei patiks tavo veidas priims, jei ne tai nepriims, čia turi būti aukšta graži mergina, jei mergina žemesnio ūgio tai ir nepriims, nes nepatiksi poniai Aušrai.
Nesvarbu 2019-09-21 17:33:38
Mano draugė buvo darbo pokalbyje, nesvarbu kiek tu turi patirties prekyboje, šitoje įmonėje į darbą priima pagal išvaizdą, jei patinka tavo išvaizda viskas ok tave priims, jei nepatiks tai net nesitikėk būti priimta, nors ir merginos išvaizda tvarkinga parsitempus, bet tu turi atrodyti kaip nuo podiumo
Valdas Jurgelaitis
2019-06-14 20:07:22 IP 2e7r3r8l
Kauno akropolyje pirkau guees polo marskinelius po pirmo skalbimo issiliejo spalva cekio neturejau tik etiketes nuo marskineliu, nesitikejau, kad pakeis, bet parduotuves darbuotojos priieme labai maloniai ir pakeite marskinelius;). Tikrai puikus darbas dekui
ponui Poldma.
esu priblokstas del dukros evelinos incidento ivykusio siauliuose akropolyje.didesnio pazeminimo neisivaizduoju kai dukra gryzta i gimta miesta atostogu kur turi daugybe draugu ir pazystamu yra sulaikoma burio apsauginiu ir pardaveju yra kaltinama niekuo nepagrysta vagyste prie daugybes pasaliniu zmoniu ir paskui issiaiskinama kad apsiriko.cia ponas Poldma Siauliai nera 10-ties zmoniu kaimas.gal turesit kvapo ir valios siauliu akropolio denim dream vadovams patarti kokie darbuotojai gali dirbti o kokie ne kad ateityje taip nepasikartotu.aciu.
Būkite atsargūs lankydamiesi Šiaulių Akropolio Denim Dream parduotuvėje!
Kovo 30d. atvykusi su mama ir sese su mažamete dukra į Denim Dream parduotuvę, nusipirkome vieną moterišką megstuką, ir vieną užsakėme, kad atsiustų, nes nebeturėjo reikiamo dydžio. Po kelių dienų sulaukėme skambučio, kad galime atsiimti savo prekę. Nuvykome balandžio 3d. ir vuoliaaa...
Mus pasitiko 6-7 apsauginiai, apsuko ratu, pardavėjos pareiškė, kad mes apsivogėm. Mums dar nesupratus as ir kaip, pardavėjos ir apsauginiai pareiškė, kad yra įrodymai. Kad jei nebūtų įrodymu, jie neturetų teisės musų sulaikyt. O dabar pagal juos filmuotoje medžiagoje 100prc matesi kaip būtent AŠ apsivogiau. Ką konkrečiai pavogiau - įvardint negalėjo. Pardavėjos akivaizdžiai šaipėsi, nemandagiai kalbėjo, neturejo jokio supratimo, kad yra mažametis vaikas. Vis kartojo, kad mes apsivogėm. Apsauga taip pat elgėsi labai nemandagiai, mano sesę gąsdino, kad mus,
kaip v***s, gali išsitempti pas save į postą. Nors aš jų prašiau, kad bent kažkurią paleistu su mažamečiu vaiku, jie neleido išeiti, apsupe mus 6 apsauginiai tiesiog stovėjo.. Padarė didžiulį cirką.. Mes trys smulkutės moterys su vežimėliu, ir plius aš esu 3 mėn nėščia, apsupo mus kaip didžiausias nusikaltėles..
Po 20-30 min atvyko policija, aišku jie išklausė, ir liepė vykti į komisariatą pokalbiui su tyreja, ir peržiūrėti video, kuriame aš kažką pavogiu.. Beje, video parduotuvėje mums neleido peržiūrėti.. Policija tik patvirtino, kad filmuota medžiaga yra labai geros kokybės.
Nuvykusi į komisariatą ir peržiūrėjus filmuotą medžiagą, buvo aišku, kad jokiame video nemati kad aš kažką pavoguau (vėliau buvo nurodyta piniginė). Išėjusi iš komisariato paskambinau Šiaulių ir Kauno padalinio vadovei ir viską smulkiai papasakojau. Žinoma ji išklausė. Praėjus 15min vadovė atskambino ir pareiškė, kad įvyko klaida, blogai buvo peržiūrėta filmuota medžiaga, kad buvo nustatyti tikrieji kaltininkai, ir... atsiemė pareiškimą....
To pasekoje aš ir mano šeima patyrėme didžiulį stresą, aš turėjau sugaišt strese 4 valandas.. ir kreiptis į gydymo įstaigą dėl rizikingo nėštumo... mano metukų laiko dukrytė patyrusi stresą, nemiegojo visą naktį..
Denim Dream - tiek metų buvau jūsų klientė ir buvau labai patenkinta, bet šiuo metu esu labai nusivylusi jūsų nekompetetingais darbuotojais, kurie nėra apmokyti, kaip elgtis tam tikrose situacijose.. Gėda tokiam parduotuvių tinklui...
Beabejo, sulaukiau labai abėjingo konsultantės, kuri parašė ant manęs pareiškimą, atsiprašymo.. dėja, atsiprašymas nei kiek nepalengvina viso to išgyvento streso....
Pirkau "Guess" batus. Po keturių mėnesių išryškėjo brokas. Pardavėjas broką pripažino, bet pinigus pasiūlė pervesti į jų parduotuvės kortelę. Nesutikau. Tada pagrasino ilgu procesu ir atsisakė, kad prekė brokuota. Va jau antras mėnuo, kai laukiu sprendimo. Požiūris į klientą visiškai nepagarbus
Vilniaus akropoly vakarais guess parduotuve ziauriai garsiai pasileidzia muzika, biski pakontroliuokit savo darbuotojas
Šiandien atvykau į Kauno Akropolio parduotuvę pirkti konkrečios rankinės. Kol jos ieškojau abi pardavėjos nuo telefonų nei akių nepakėlė. Priėjus luktelėjau, ir vis dar nesulaukdama reakcijos atsiprašiau. Paprašiau pažiūrėti kurioje tinklo parduotuvėje ją galėčiau rasti. Žinot ką man pasiūlė? O gi pažiūrėti pačiai online. Tobulas klientų aptarnavimas....
Klaipedos akropolyje pirkau striuke.Pardaveja ipirso tariama auksciausios kokybes GUESS vyriska striuke.Vos pirma diena isejes i lauka pajutau kad per nugara bega prakaito lasai,.Pasirodo striuke pagaminta is poliesterio.Nuejus i parduotuve pardaveja pasake, taip buti negali kad taip nekvepuotu.Panesiojes po parduotuve 5 min pati pamate kokie lasai begte bego nuo striukes.
Sake pakeis i kita arba suteiks kredita i Ju kortele kad galeciau nupirkti pas juos brangesne ar kita striuke.Kita diena paskambino ir pasake kad niekas nieko nekeis, ir atgal nepriims.
Kreipsimes i Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos.
Slykstyne ne parduotuve,.niekada nebepirksime.O pirkdavome ne mazai.
Panevėžio RYO denim dream parduotuvėje pirkau Tommy Hilfiger žieminę striukę, striukė po 6dienų naudojimo suplyšo per užtrauktuko traukimo vietą, norėdamas grąžinti striukę ir atgauti pinigus susiduriau su keblumais: pirma tai pardavėja buvo labai nemandagi tarsi šoko į akis, nors su ja buvo kalbama gražiai, o antra, tai ganėtinai įdomi grąžinimo sistema, prekė siunčiama kažkur į ofisą, kad ją įvertintų ar ji tikrai yra brokuota, o tai užtrunka iki 14dienų, aš suprantu, kad tai yra tokia sistema, bet kas čia per požiūris į klientą, kai jis yra paliekamas žiema be jokios kitos pakaitinės striukės beveik pusei mėnesio, o už striukę pinigai yra sumokėti ir ta striukė yra palikta. Ganėtinai esu nusivylęs kokybe taip pat, galbūt striukė buvo kokia nors Vietnamietiška, nes kiek buvo pirkta firminėje Hilfiger parduotuvėje Vilniuje visi drabužiai buvo kokybiški.
Nuosirdziai dekoju Kauno Akropolio Guess patduotuves vedejai Natalijai uz nuosirdu bendravima malonia sypsena profesionaluma
Kauno akropolio guess parduotuveje dirba labai nekulturingos paneles.Nesvarbu kad grazios isvaizdzios bet nemoka maloniai bendrauti su pirkeju, taip pat parduotuveje garsiai kalba apie kitus pirkejus, pasakojasi viena kitai nuotykius apie bjaurius pirkejus.kvatojasi per visa parduotuve, Gal verta paieskoti geresniu?

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA atnaujino verslo dovanų ir reklaminės tekstilės asortimentą. Naujų 2020 metų katalogų teiraukitės giftika@giftika.lt

A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką
A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką 08-07 21:53
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad per pandemijos piką daug sprendimų reikėjo priimti prisiimant galimą riziką ir juos lėmė tuo metu turima informacija.
Užklijuotos įrenginių kameros: paranoja ar puiki apsaugos priemonė
Užklijuotos įrenginių kameros: paranoja ar puiki apsaugos priemonė 08-07 21:36
Pasaulyje vyksta begalė išmaniųjų įrenginių kamerų atakų (angl. camfecting), kurių metu siekiama įsilaužti į vartotojų įrenginius ir be savininkų žinios aktyvuoti jų kameras bei mikrofonus...
Pakuočių gamintoja "Vilpak" investuoja 3 mln. Eur į nuosavą sandėlį
Pakuočių gamintoja "Vilpak" investuoja 3 mln. Eur į nuosavą sandėlį 08-07 21:35
"Amerikietiški kalneliai" — taip Mindaugas Mizaras, pakuotes gaminančios UAB "Vilpak" bendrasavininkas, apibūdina karantino laikotarpį. Jam pasibaigus įmonei greitai pavyko pasiekti ikipandeminį...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%