Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gryturta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gryturta

Atsiliepimai apie Gryturta, UAB

MINDECO

Aukščiausio lygio vidaus apdailos paslaugos Vilniuje
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Gryturta, UAB

Norime padėkoti Mindaugui, Martynai ir visai Mindeco komandai už konsultacijas, malonų bendravimą, bei puikiai ir sklandžiai atliktus buto įrengimo darbus. Visi meistrai yra tikri savo srities profesionalai - viskas atlikta kokybiškai ir laikantis sutartų terminų. Nuoširdžiai rekomenduojame šią įmonę. Ateityje nedvejodami kreipsimės į Jus.
Dar sykį Ačiū.
Evaldas 2021-09-08 22:39:27
Dirbti su Mindeco buvo vienas malonumas - nuo pirmojo skambučio iki pat atsiskaitymo. Visi apdailos darbai atlikti sklandžiai ir kokybiškai, išpildytos visos užgaidos, ir dar anksčiau, nei buvo suplanuota. Darbų vadovas Rokas ne tik išsiaiškino mūsų lūkesčius iki smulkmenų, tačiau ir konsultavo įvairiais klausimais, siūlė sprendimus atsižvelgiant į mūsų poreikius.
Iki šiol patirtys su statybomis buvo nekokios, tačiau Mindeco vadovo Mindaugo ir darbuotojų nuoširdumas bei darbštumas kardinaliai pakeitė nuomonę ir paliko patį geriausią įspūdį.
Kai prireiks - būtinai kreipsimės dar kartą. Ačiū!
Ačiū Evaldai, su Jumis dirbti buvo vienas malonumas.
Kai prireiks - būtinai kreipsimės dar kartą. Ačiū!
Greitai ir kokybiškai atlikti buto įrengimo darbai. Neturėjome jokių problemų ir rūpesčių. Pirmą kartą gyvenime remontas netapo nuolatiniu stresu. Meistrai dirbo švariai ir profesionaliai. Mindaugas puikiai valdė visą įrengimo procesą, visada rasdamas optimaliausią sprendimą. Esame labai dėkingi už rekomenduotą puikų baldininką. Tikrai rekomenduojame šią įmonę!
Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai vyksta sklandžiai, lengvai, lanksčiai ir pagal sutartą planą.
Puiki komanda. Profesionalumas, kokybė, greitis. Jei nežinai kaip daryti-patars, rekomenduos. 10BALU.
Mindaugo profesionalumas tiesiog mane pakerėjo - ir darbo kokybės, ir terminų laikimosi prasme. Viskas labai tvarkingai, laiku ir aiškiai. Drąsiai galiu rekomenduoti kaip patikimą ir atsakingą įmonę.
Gryturtą mums rekomendavo draugai, kuriems įmonė jau buvo padariusi pilną kotedžo apdailą. Mindaugas profesionaliai organizavo, prižiūrėjo ir atliko visus apdailos darbus. Todėl dabar džiaugiamės gražiais ir kokybiškai įrengtais namais! Ačiū Gryturtos komandai! L.M.
Kokybiskas darbas, operatyvus bendravimas, profesionalus poziuris. Kompromisu ir optimaliu techniniu sprendimu radimas ir igyvendinimas. Darbuotojai tikri savo srites profesionalai. Rekomenduojame ir butinai paslaugomis pasinaudosime ateityje.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Rekreacinė statyba
Adresas: Žirnių g. 12, LT-02120 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; architektai; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Rekreacinė statyba" suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; susisiekimo komunikacijos: keliai (gatvės); inžineriniai tinklai: vandentiekio, nuotekų šalinimo; kitos paskirties inžineriniai statiniai; kultūros paveldo statiniai. Vykdome...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
ES: ginčas su JAV dėl prancūziškų povandeninių laivų užbaigtas
ES: ginčas su JAV dėl prancūziškų povandeninių laivų užbaigtas 10-16 17:46
Piktas transatlantinis ginčas dėl prancūziškų povandeninių laivų jau užbaigtas, penktadienį paskelbė Europos Sąjungos diplomatijos vadovas Josepas Borrellis.
"Luminor" apklausa: didesnė dalis Baltijos šalių gyventojų tikisi būsto kainų augimo ir 2022 m. 10-16 16:56
Didesnė dalis Baltijos šalių gyventojų tikisi, kad ateinančiais metais būsto kainos didės.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%