Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grupė "Floris"

Atsiliepimai apie Grupė "Floris", UAB

„Floris“ – Grožis Jūsų namams!
Parašyk savo nuomonę apie Grupė "Floris", UAB

UAB Grupė "Floris" 2019-10-24 09:29:36
Ponas Sigitas Zinkevičius, ne slėpkite savo vardo rašydamas komentarus. Kaip Jums ne gėda šmeižti įmonė, kuri puikiai atliko savo darbą. Bet koks (Jūsų pageidavimų) iškvietimas įmonės darbuotoju yra mokamas.
Visos sąmatos visada suderintos su klientais ir jokiu pasikeitimų pas mus nebūna. Tikras šmeižtas iš Jūsų pusės.
Skaitykite sutartį, prieš darbą, turėkite šviestuvus montavimo metų (kad meistrai galėtu Jums sumontuoti) ir ne turėsite rūpesčių. Mūsų įmonės darbuotojai puikiai atlieka savo darbą, dėl tuo jus pats ne vieną kartą darėte pas mus užsakymą, bet šviestuvus po vieną eurą mes tikrai ne turime, kaip Jus norėjote. Montavimo dieną Jus privalote turėti šviestuvus objekte, kitaip - iškvietimas mūsų meistrų papildomai - yra mokomas.
Reikia ispeti, kad medzegos pasikeitei ir kad tinka tik jusu sviestuvai uz kosmine kaina! Va cia jusu klaida, del ir del sios mazos smulkmenos jus net neinate i bendra kompromisa ir del sito prarasite klientus, sekmes toliau apgaudineti!
UAB Grupė "Floris"
2019-10-24 09:29:36 IP 2juc8r3o
As 2019-10-23 22:56:42
a*******i, palieka broka, neispeja apie pasikeituses medzegas, o iskvietimas mokamas, bukite atasargus!
Elena 2018-05-29 16:16:07
Per visa men skambinau Jusu vadybinikei tel 869611 611, kad meistrai prijungtu 3 sviestuvus bute, kur si firma man irenge itempiamas lubas. kai Lubos buvo irengiamos, tada dar neturejau sviestuvu. Kiekviena karta skambinant man buvo zadama, kad meistrai ras laiko ir atvaziuos pakabinti sviestuvus. Laiko taip ir nerado per visa menesi. Teko kviestis kitus meistrus ir moketi papildoma. Nors uz si darba jau buvo sumoketa firmai Floris. manau, ka firma nerimtai ziuri i savo klientus ir turi kompensuoti man sviestuvu pakabinimo islaidas
Pas mane tokia pwti situacija, paliko broka, sviestuvai ne tinka kokiis be deciau, nors pries tai nebuvau ispetas kad tinka tik ju sviestuvai, o dabar iskvietimas mokamas, sviestuvai pas juos uz nerealia kaina! a******u imone!
Skelbiu.lt yra įmonės skelbimas dėl vadybininkės konsultantės etato. Reikalavimai - mokėti dirbti programomis Excel, MS Word. Lietuvių ir rusų kalbų žinojimas raštu ir žodžiu. Reikalavimus atitinku, paskambinau. Paaiškėjo, kad to neužtenka, darbuotoja dar turi būti 30-45 amžiaus. Prisipažinus, kad į tą amžiaus intervalą nepatenku, nei mano kompiuterinės, nei kalbų žinios įmonės jau nedomino. Nors panašu, kad įmonė darbuotojo, sugebančio parašyti skelbimą be gramatinių klaidų, vis dar neturi.