Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grupė Floris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grupė "Floris"

Atsiliepimai apie Grupė "Floris", UAB

„Floris“ – Grožis Jūsų namams!
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Grupė "Floris", UAB

UAB Grupė "Floris" 2019-10-24 09:29:36
Ponas Sigitas Zinkevičius, ne slėpkite savo vardo rašydamas komentarus. Kaip Jums ne gėda šmeižti įmonė, kuri puikiai atliko savo darbą. Bet koks (Jūsų pageidavimų) iškvietimas įmonės darbuotoju yra mokamas.
Visos sąmatos visada suderintos su klientais ir jokiu pasikeitimų pas mus nebūna. Tikras šmeižtas iš Jūsų pusės.
Skaitykite sutartį, prieš darbą, turėkite šviestuvus montavimo metų (kad meistrai galėtu Jums sumontuoti) ir ne turėsite rūpesčių. Mūsų įmonės darbuotojai puikiai atlieka savo darbą, dėl tuo jus pats ne vieną kartą darėte pas mus užsakymą, bet šviestuvus po vieną eurą mes tikrai ne turime, kaip Jus norėjote. Montavimo dieną Jus privalote turėti šviestuvus objekte, kitaip - iškvietimas mūsų meistrų papildomai - yra mokomas.
Reikia ispeti, kad medzegos pasikeitei ir kad tinka tik jusu sviestuvai uz kosmine kaina! Va cia jusu klaida, del ir del sios mazos smulkmenos jus net neinate i bendra kompromisa ir del sito prarasite klientus, sekmes toliau apgaudineti!
UAB Grupė "Floris"
2019-10-24 09:29:36 IP 2juc8r3o
As 2019-10-23 22:56:42
a*******i, palieka broka, neispeja apie pasikeituses medzegas, o iskvietimas mokamas, bukite atasargus!
Elena 2018-05-29 16:16:07
Per visa men skambinau Jusu vadybinikei tel 869611 611, kad meistrai prijungtu 3 sviestuvus bute, kur si firma man irenge itempiamas lubas. kai Lubos buvo irengiamos, tada dar neturejau sviestuvu. Kiekviena karta skambinant man buvo zadama, kad meistrai ras laiko ir atvaziuos pakabinti sviestuvus. Laiko taip ir nerado per visa menesi. Teko kviestis kitus meistrus ir moketi papildoma. Nors uz si darba jau buvo sumoketa firmai Floris. manau, ka firma nerimtai ziuri i savo klientus ir turi kompensuoti man sviestuvu pakabinimo islaidas
Pas mane tokia pwti situacija, paliko broka, sviestuvai ne tinka kokiis be deciau, nors pries tai nebuvau ispetas kad tinka tik ju sviestuvai, o dabar iskvietimas mokamas, sviestuvai pas juos uz nerealia kaina! a******u imone!
Skelbiu.lt yra įmonės skelbimas dėl vadybininkės konsultantės etato. Reikalavimai - mokėti dirbti programomis Excel, MS Word. Lietuvių ir rusų kalbų žinojimas raštu ir žodžiu. Reikalavimus atitinku, paskambinau. Paaiškėjo, kad to neužtenka, darbuotoja dar turi būti 30-45 amžiaus. Prisipažinus, kad į tą amžiaus intervalą nepatenku, nei mano kompiuterinės, nei kalbų žinios įmonės jau nedomino. Nors panašu, kad įmonė darbuotojo, sugebančio parašyti skelbimą be gramatinių klaidų, vis dar neturi.

Index-K
Interjero apdailos medžiagos

Veiklos sritys: akmens gaminiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; grindys, grindų dangos; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; santechnika; statybinės medžiagos.
EUROTOPAS – prekės ženklas, vienijantis naujausias interjero apdailos medžiagas iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos ir kitų Europos šalių. Mūsų tikslas – formuoti kliento skonį ir padėti išsirinkti reikiamas medžiagas, kuriant jaukią namų ar biuro aplinką. Kokybiškos interjero apdailos...
Skinalėja
SKINALI

Adresas: Sausio 13-osios g. 31, LT-04348 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
KAS YRA SKINALI STIKLAS? KIEK TAI KAINUOJA? IR KODĖL MAN TO REIKIA? Tai yra trys pagrindiniai klausimai, kuriuos mums užduoda klientai. Skaitykite ir susisiekite! KAS YRA SKINALI STIKLAS? Skinali stiklo plokštės – tai šiuolaikiškas interjero sprendimas, suteikiantis žavesio kiekvienai virtuvei. Įprastai, stiklo...
Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
DOMUS LUMINA jau 11 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynai I, LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...
VIVA LANGAI
Langai, plastikiniai langai

Adresas: Savanorių pr. 65, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; statyba; statybinės medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
Plastikinių langų, durų ir stiklinių terasų gamintoja UAB „Viva langai“ siūlo tik aukščiausios klasės plastikinius langus ir duris. Gaminami ir montuojami įvairių, spalvų formų plastikiniai langai, plastikiniai langai su orlaidėmis, durys, terasos, vidinės pertvaros. „Viva langai“ teikia ir balkonų stiklinimo...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%