Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kauno Grūda

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Grūda

Atsiliepimai apie UAB "Kauno Grūda"

Kelionių organizatorius GRŪDA

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kauno Grūda"

Raimundas 2018-07-09 13:08:07
Ką tik grįžome iš Kelionės po Slovakijos Kalnus. Nuorodą (https://www.gruda.lt/keliones-autobusu/savaitgalis-slovakijos-kalnuose). Pati blogiausia kelionė kokią tik turėjau. Nuo pat kelionės pradžios iš atvažiavo autobusas 5 ryto su bėgančiu dyzelinu. Nuolat buvo problemos su kondicionieriaus veikimu. Vairuotojai nemokėjo valdyti pilnai autobuso sistemų nes jį kompanija išnuomojo iš „Minituro“ įmonės ir jo prieš kelionę patikrino, neparuošė, gerai neišvalė. Neabejotinai visus priekaištus dėl autobuso ir nukreips „Minituro“ kompanijai tačiau jie turėjo patikrinti ar tas autobusas tinkamas naudoti. Apskritai vairuotojai turėjo tokio autobuso atsisakyti saugiai kelionei arba bent ją stabdyti kol buvome Lietuvoje. Galiausiai vos tik pralėkėme Varšuvą po Rodomo miesto mes sugedome. Problema buvo variklio perkaitimas. Laimei su tokiu autobusu sustojome vilkikų aikštelėje su vandeniu ir tualetais nemokamai, taip pat galėjome atsigaivinti gėrimais ir pavalgyti netoliese esančioje Orlen degalinėje. (Manau kompanija turėjo tokiu atveju bent apmokėti mums pietus, nes pakaitinio autobuso aikštelėje laukėme daugiau nei keturias valandas.). Pakaitinio autobuso, keleiviai savo turimomis ryšio priemonėmis ieškojo kartu su Gide Jūratė, ir greičiau rado galimus variantus, , negu įmonės darbuotojai, kuriems teliko tik suderinti sumas. Absurdas. Toliau kelionėje mus persodino į Lenkijos kompanijos autobusą. Tačiau dėl nesusikalbėjimo ir avarijos, vos pajudėjus vėl stojome ir laukėme dar vieno lenkų autobuso. Esme tokia, kad tą vakarą 23 val turėjome pasiekti Slovakijos viešbutį ir reikėjo važiuoti labai ilgai. Tad jie sukeitė autobusus, dėl to, kad galėtų pažeisti keleivių vežimo laiko taisykles ir naudoti senesnio tipo odometrą. Tad galiausiai Slovakijos viešbutį mes pasiekėme tik 4.30 val. ryto ir tam kad išpildyti programą mes vėl išvykome į Kalnus 8 ryto. Žmonės kitaip tariant nemiegojo daugiau nei parą ir dar juos nutysė į Kalnus. Tad kaip ir viešbučio paslaugomis mes pasinaudojome iš dalies, o ne taip kaip buvo žadėta. Nekalbu apie Lenkų vairuotojo pasiaukojimą ir galimą avarijos riziką, nors mes kaip ir turėjome antrą vairuotoją Lietuvį. Aišku kelionės vadovė Juratė, galbūt neturėjo šiuo atveju kito pasirinkimo, ji apkeitė kelionės programos dienas kalnuose. Galbūt parinko lengvesnes fiziškai veiklas. Tačiau vėl gi kelionė toliau nesisekė. Planuotas plaukimas plaustais neįvyko ir buvo pavojingas dėl užklupusio lietaus ir žaibų. Nors iki paskutinės minutės mus vis tiek norėjo įsodinti į plaustus lietui lyjant. Tačiau kelionės dalyviai perkalbėjo gidę važiuoti papietauti, o vėliau spręsti pagal oro sąlygas ar plaukti ar ne. Nes tiesiog toliau pagal programą žmonės norėjo dar suspėti išsimaudyti ir vandens parke ir atsigauti, o kitus kamavo skausmai dėl ilgo važiavimo autobusu ir miego trūkumo. Užsakyti pietūs tavernoje taip pat nestebino, kai vėlgi, ne visiems keliautojams buvo atnešti visi patiekalai ir reikalauti turėjome patys. Plaukimas plaustais neįvyko net ir po pietų. Todėl dalis buvo nuvežti maudytis, o kiti į viešbutį. Sekančią diena jau tarsi atėjo geresnė nuotaika, nes pagaliau išsimiegojome. Pagal planą važiavome į Kalnus, tačiau kaip tyčia pasitaikė rūkas ir to numatyti nebuvo galima, Tad programą kalnuose vėlgi sutrumpinome ir pamatėme tik Krioklius. Jie buvo tikrai nuostabūs. Bet ir čia negalėjome apsieiti be incidentų. Viena mūsų kelionės dalyvė nukrito nuo uolos į vandenį paslydus. Laimei jai pavyko sėkmingai išplaukti iš vandens ir išvengti rimtesnių sužalojimų. Tačiau vėl grupė turėjo laukti, kol atvyks gelbėtojai. Manau šioje situacijoje kelionės gidė Jūratė elgėsi profesionaliai. Grupei buvo nurodytą laikytis plano ir grupėje eiti iki Kalnų namelio kuriame galėjome sušilti ir išgerti arbatos. Toliau mūsų kelionė pagal programą buvo baigta, tačiau gidė dar pasiūlė, mums aplankyti vieną gražiausią Oravos pilį. Išties buvo ką pafotografuoti, tačiau gidė neperspėjo prieš įeinant nusipirkti papildomą leidimą fotografuoti, todėl daug kas nebuvo patenkintas. Kai visi lankytini objektai buvo aplankyti paskutinę dieną jau važiavome Lietuvos link vis dar su lenkų autobusu, ir vis dar vairavo tas pats vienas vairuotojas, o mūsų vienas vairuotojas Leonas, kuris matomai buvo paimtas atsargai buvo tik kaip keleivis. Todėl ir toliau mes visi pažeidėme kelių vežimo saugumo taisykles ir iš jo nauda buvo tik tada kai galiausiai Grūdos kompanija dar kartą iš mūsų pasityčiojo atimdama gidę Jūratę ir pats Leonas jau turėjo organizuoti keleivių parvežimą, nes vietoj Jūratės gavome, kitą gide iš Klaipėdos, kurios net vardo neišgirdau ir ji nemokėjo nei anglų, nei lenkų kalbos ir kažin ar gerai suprato rusų kalbą ir apskritai neturi gebėjimo organizuoti ir vadovauti grupėms. Tas pasimatė, kai ši gidė turėjo mus apgyvendinti bendrabutyje prie Krokuvos ir ji nesugebėjo suprasti ko iš jos reikalavo registratūroje. Galiausiai aš su savo žmona anglų kalba perėmiau tvarkyti dokumentus, supildėme keleivių sąrašą su paso numeriais ir paaiškinome už ką jie turėjo pasirašyti. O tai iš esmės galėjo būti padarytą dar iki atvykstant į viešbutį. Ir tai dar galėčiau daug pasakoti, kokia netikusi šį kompanija, kuri taupo kiekvieną savo centą permetinėdama savo keleivius į kitų kompanijų autobusus, kad tuos išvežiotų į Klaipėda ar į Vilnių. Kuri savo planus keičia kas 10 min. ir verčia nerimauti keleivius. Šios kompanijos vairuotojai taip pat nėra patenkinti jos politika ir dėl to yra išvargę, nemandagūs, nepadeda įsikelti bagažo nes ir tada, kai tą reikia daryti pakeičiant keturis autobusus. Niekada daugiau gyvenime nekeliausiu su Grūda ir apskritai turizmo departamentas turėtų rimtai patikrinti visas autobusų turizmo kompanijas, dėl daromų pažeidimų, dėl prastos kokybės ir nustatyti tvarkas, kaip turėtų būti elgiamasi nelaimių atveju, kaip turėtų būti atlyginama žala, nes dabar sutartys rašomos taip, kad keleivis iš esmės nelabai ir gali pareikšti pretenziją atgauti pinigus. Esu labai nepatenkintas, ir šį atsiliepimą rašau dėl to, kad nenoriu, jog daugiau kas nors važiuotų su šią kompanija ir patirtų tai ką patyrėme mes. Kaip alternatyvą, geriau yra patiems organizuoti savo kelione su samdomais vairuotojais ir profesionaliais gidais ir važiuoti aplankyti tai ką norite pamatyti, o ne kad jus vežtų ten, kur gidai ar vairuotojai gauna nemokamus pietus ar kitą naudą už atvestas grupes.
Visiškai sutrinku su kiekvienu Raimondo parašytu žodžiu.Kelionė siaubinga, daugiau su Gruda nebekeliausiu ir tikrai nerekomenduosiu draugams.Kai vietoj to, kad pailsetumėm, džiaugtumeisi keliones akimirkomis ir lydėtų gera nuotaika, teko
nuolat netvintis, stresuoti, o kai kam ir liepi ašaras.Šios kelionės metu teko pakeisti 4 autobusus ir 2 gides.Laukiu iš Grūdos atsiprašymo ir kompensacijos už sugadintas atostogas, patirtus nemalonumus bei nepateisintus lūkesčius
Rūta 2018-07-11 11:10:05
Taip pat noriu pritarti savo nelaimingos kelionės kompanionams. Aš net neįsivaizdavau, kad kada gyvenime teks susimokėti pinigus, kad patirčiau tokį pragarą. Po pirmos dienos autostradoje ir nakties autobuse jaučiausi tragiškai - susirgau, laužė visą kūną, krėtė drebulys, apėmė nervinis išsekimas. Išgėriau vaistų ir 5 ryto viešbutyje nuėjau miegoti. Dėl siaubingos savijautos teko atsisakyti antros dienos programos ir laiką praleisti viešbutyje. Esu pakraupusi ir dėl to, kad šių incidentų metu nebuvo žmogiškai komunikuojama su keleiviais. Nei gidė, nei vairuotojai neteikė jokios konkrečios informacijos, paramos ar pagalbos. Vairuotojas Leonas, man ramiai praeinant pro šalį, kuomet autobusas stovėjo Lenkijos autostradoje be gyvybės ženklų, pasakė: „degsit čia, nereiks jums nė kalnų“. Tokios nepagarbos ir išsityčiojimo aš netoleruosiu. Laukiu Grūdos atsiprašymo ir kompensacijos.
Taip pat pritariu.Kelionė į Slovakiją 07.05_07.08 su Gruda buvo kaip pragaras žemėje.Jaučiausi kaip pagrobėjų įkaitė kai nežinai kas taves laukia.Vairuotojas Leonas visiškai bejausmis žmogus.Kai jam gidė Jūratė paskambino ir pasakė kad gelbėtojai parveža šlapia ir šoko busenos nukritusią moterį jų stovėjimo aikštelėje nebuvo (nors kitų agenturų autobusai stovėjo) autobusas atvažiavo tik grįžus grupei ir piktai pareikalavus gidei.Nesulaukiau jokio atsiprašymo.Kai paprašius ar galiu nueiti į tualetą persirengti buvo piktu tonu "tik paskubėk".Grūda atsakingai rinkitės darbuotojus.Ir tikiuos sulauksiu atsiprašymo...
Jolanta 2018-07-10 16:22:11
Pasirašau po kiekvienu Raimundo žodžiu. Pati baisiausia gyvenimo kelionė. Su grūda autobusu tikrai daugiau nekeliausiu. Pernai teko su Grūda vykti į Vokietiją, tai kaip dabar bėgome tekini per Krokuvą, tai taip pernai bėgome per Vroclavą. Tai tikriausiai Grūdos stilius.O gidai visada tikina, kad tai ne kelionės tikslas, o tik pravažiuojantis miestas. Taip, aš sutinku, kad pravažiuojantis miestas, bet reikia pagarbos turėti žmonėms, nes ne visų sveikatos leidžia bėgti maratoną, temstant, po nepažįstamą miestą su siaubu akyse, kad nepamesti savo grupės. Tai kokia čia galimybė pamatyti miestą? Gidė tempia grupę į Vavelį, nors visa grupė žino, kad Vavelis uždarytas. Pasityčiojimas. Grūda turėtų visų šios nelaimingos kelionės keleivių raštiškai ir viešai atsiprašyti ir pasiūlyti kompensaciją už visus vargus. O Turizmo departamentui pasidomėti reikėtų Grūdos autobusų kokybe (nesvarbu, kad jie nuomojami, bet vyksta tai į Grūdos keliones).
Gerb. ponia Inga, ar viešinami tik sėkmingų kelionių atsiliepimai anketose??? Manau galėtumėte paviešinti kelionės, , savaitgalis Slovakijos kalnuose" 20180705-08 anketų statistiką ir nuomones aišku jeigu tokios jus išvis pasiekė.
2018 06 08 - 19 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu “Nepažinti Balkanai. Didysis turas “. Grupę lydėjo kelionės vadovas Giedrius Globys. Į kelionę vyko penkiolikos keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš penkiolikos gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai - dvylikoje, o dvejose- labai gerai. Aštuoniose anketose kelionė pranoko lūkesčius, keturiose - visiškai atitiko, trijose anketose - atitiko. Keliautojų komentaras:
Žibutė: „Puikus vadovas - labai profesionalus, turintis gerą jumoro jausmą, kantrus, pastabas pateikiantis labai subtiliai. Gavome daug įdomios informacijos, kuri pateikiama žaismingai, todėl sutelkia dėmesį. Nieko nereikalingo. Ir dar - vadovas - labai originali asmenybė. Puikiai parinkta programa važiuojant. “.
Danguolė: „Kelionės maršrutas įdomus, gido suteikta informacija informatyvi ir kokybiška, gidas Giedrius tikras profesionalas šioje darbinėje sferoje, kelionėje patirti įspūdžiai puikūs.“
Rita: „Kelionė labai įdomi, sklandi, turininga, įdomi. Labai profesionalūs dėmesingi vairuotojai, rūpestingas ir turtingu bagažu žinių gidas.“.
Vilija: „Visa kelionė įdomi, gerai organizuota. Ypač vadovo žinios, bendravimas. Norėčiau vėl keliauti su Giedriumi. Paslaugūs, bendraujantys vairuotojai Petras ir Juozas. Ačiū visiems prisidėjusiems dėl maloniai praleisto laiko.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Inga Liškienė inga@gruda.lt
2018 07 06 - 08 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu “Estijos salų grožis “. Grupę lydėjo kelionės vadovė Rasa Balčiūnaitė. Į kelionę vyko keturiasdešimt vieno keliautojo grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš trisdešimt šešių gautų anketų (penkios neužpildytos), kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai - dvidešimt septyniose; septyniose - labai gerai, dvejose - gerai. Dvejose anketose kelionė pranoko lūkesčius, dvidešimtyje - visiškai atitiko, keturiolikoje anketų - atitiko. Keliautojų komentaras:
Artūras: „Kelionė patiko, pamatėme labai daug įdomių lankytinų vietų. Taip pat patiko gidės rasos paruošta vietinio maisto ir gėrimų degustacija“.
Ramutė: „Išsamus gidės pasakojimas, įdomus žinių pateikimas apie šalį, salas. Ačiū labai. Šauni kelionė.“
Birutė: „Labai patiko gidė Rasa, kaip žmogus, kaip organizatorė, pasakojo įdomiai, išsamiai. Kad daugiau tokių gidų!!!“.
Turistė: „Puiku. Viskas labai patiko. Labai puiki vadovė Rasa. Daug sužinojome, pamatėme. Labai puikus maršrutas. Puikiai organizuota. Labai džiaugiuosi, kad vykau į šią kelionę. Esu laiminga.“
Virginija: „Viksa labai patiko, gerai organizuota. Labai patiko gidės rasos organizuotumas, šiltumas, supratimas. Labai patenkinta kelione. Ačiū.“
Oksana: „Labai dielis ačiū kelionės agentūrai „Grūda“, kad įgyvendina mūsų kelionės lūkesčius, sukuria tokį nuostabų kolektyvą kaip gidas, šiuo atveju Rasa, ir vairuotojus. Labai didelis ir nuoširdus ačiū Rasai už degustacija, suorganizuotą himno giedojimą ir savo atliktą darbą 10 balų. Ačiū!!!”
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Živile Leitaite z.leitaite@gruda.lt
Raimundas 2018-07-09 13:08:07
2018 07 06 - 08 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“SAVAITGALIS BERLYNE“. Grupę lydėjo kelionės vadovė Danguolė Alionytė. Į kelionę vyko keturiasdešimt dviejų keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš trisdešimt penkių gautų anketų (septynios neužpildytos), kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai - dvidešimt; devyniose - labai gerai, šešiose - gerai. Vairuotojų darbas dvidešimtyje anketų įvertintas puikiai, septyniose - labai gerai, aštuoniose - gerai. Dvejose anketose kelionė pranoko lūkesčius, penkiolikoje - visiškai atitiko, aštuoniolikoje anketų - atitiko. Keliautojų komentaras:
Snieguolė: „Intensyvi ir įspūdinga kelionė“.
Valda: „ Trumpa, intensyvi ir informatyvi kelionė. Puiku.“
Loreta: „Įdomi kelionė, labai informatyvi. Smagiai praleidome laiką.“
Gražina: „Puiki kelionė. Poznanė pranoko lūkesčius. Šauni vaodvė, puikūs vairuotojai.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratorė, Inga Liškienė inga@gruda.lt
Raimundas 2018-07-09 13:08:07
Papildant Raimundą, atvykus į Krokuvą po 8 valandos vakaro, per Krokuvos senamiestį prabėgome bėgte, nes kelionės planas svarbesnis negu turistas. Ir negana to, laimė, kad Raimundas turėjo telefone navigaciją, nes gidė turistus norėjo dar ir paklaidinti.
TĘSINYS Š. Kroatij... žodžiu, reiktų labiau savo darbą mylėt ir pasiruošt visiems gyvenimo atvejams. Vairuotojai nepatiko, lagaminų nekrovė, patys dėjomės, lietuviai 100 kartų šaunesni. Su Grūda keliausim ir toliau, tik tikimės geresnio organizuotumo ir pamatyti viską, kas buvo numatyta...
Birželio 23-30 d. Vykome į Š. Kroatiją (8d.). Kelionė prasidėjo ne kaip, Čekijoje sugedo autobusas (važiavome nuomotu iš Lenkijos autobusu, vairuotojai irgi lenkai), viešbutį šiaip ne taip pasiekėme, gidas informavo, kad ryte 10val. kitas autobusas bus, judėsime toliau... Deja, autobusas atvyko tik apie 13 val, tad jokių kalbų apie Liublianą, jos pamatyti nebebuvo laiko. Kurorte vairuotojai nežinojo, kur važiuoti, stovim, laukiam, gal po 10 min stovėjimo gidas informavo, kad laukiam, kol palydės mus į vietą. Nuvykus gavome žemėlapius ir turėjome susirasti savo namukus (gyvenome kempinge), sąlygos labai paprastos, lova, stalas ir dušas, na bet tarakonų ir pelių nebuvo, šiukšles išnešdavo kasdien, gyventi galima. Maistas skanus, ypač vakarienės, visko net neišragavome. Kempinge yra mini golfas, lauko tenisas, galima išsinuomoti dviračius (labai praverčia norint aplankyti Crikvenica, nes iki jos apie 5km), į kurortą ir iš jo veža ir traukinukas. Jūra arti, paplūdimys geras, gražūs pasivaikščiojimo takai. Nepaisant sąlygų, vaizdas atpirko viską. Papildomos ekskursijos patiko, tik Venecijoje norėjosi daugiau laiko, nes gidė Nada ekskursiją vedė 2 val., o mums liko tik viena valanda... Rovinjo miestuke patiko plaukimas laivu, pajautėm kroatišką dvasią, nes gidas nebuvo pasiruošęs netikėtumams, tad neturėjom nei muzikos, nei filmų (autobuse nebuvo usb...). Slovėnijoje tikrai verta aplankyti Postojnos urvus! Bendrai kelionė patiko, tik nesklandumai truputį gadino nuotaiką. Lyginant su buvusiomis gidėmis Olga ir Monika (su Grūda vykome jau 3 kartą), gidas Ralandas pasakojo mažiau, apie šalį beveik nieko, žodynėlį turėjom iš kelionės po p. Kroatiją, visas autobusas nusifotografavo
Vaidas 2018-06-22 17:45:11
Su Grūda keliauju pirmą kartą ir greičiausiai paskutinį.
Kelionės pradžia prasidėjo į prastesnes vietas nei buvo rezervuota.Kojoms vietos nebuvo visai.
Autobusas senas ir kaitinant saulei nepadeda nei kondicionierius.
Paskutinę kelionės Kroatijoje dieną buvome vedami į ekskursiją pliaupiant lietui, po Plitvicka nacionalinį parką. Nieko neparėmė, bet kiaurai sušlapome.
Gides darbas nepatiko, nes buvo pateikiama tik sausi faktai apie šalį, kurią galima susirasti internete.
Sėkmės Grūdai, bet aš asmeniškai su ja nebekeliausiu.
2018 06 16 - 06 23 maršrutu „Kroatija. Poilsis prie Adrijos jūros Centrinės Kroatijos Rivjeroje“ vyko 42 keliautojai. Atidžiai patikrinome visas kelionės pabaigoje turistų užpildytas anketas - kelionė įvertinta „puikiai“, „labai gerai“ ir „gerai“ taip pat ir kelionės vadovė, ir autobusas (anketos saugomos centriniame biure). Keliautojų atsiliepimuose buvo pasidžiaugta gausia informacija, įdomiais pasakojimais, maloniu bendravimu.
Užsisakydamas kelionę Jūs pats pasirinkote sėdimas vietas autobuse (5 AB vietos), tokias vietas ir gavote, jos yra nurodytos Jūsų pasirašytoje paslaugų teikimo sutartyje. Keliaujant į pietus vasaros metu vertėtų tikėtis šilto oro. Pagal sveikatos higienos normas kondicionuojamos patalpos ir lauko temperatūros skirtumas turi būti ne didesnis nei 8 laipsniai, tad tokia temperatūra ir buvo palaikoma autobuso salone.
Visos kelionės vykdomos pagal kelionės programą ir turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygas. Pagal šios kelionės programą, Plitvicos parkas yra lankomas priešpaskutinę kelionės dieną, pakeliui į Lietuvą, jau išsikrausčius iš kurorto. Į jokią kitą dieną šios ekskursijos perkelti neįmanoma - tai yra sustojimas grįžtant. Oro sąlygų numatyti ir jų keisti, deja, galimybių neturime. Bet Jūs turėjote galimybę nelankyti parko per lietų, laukti grupės autobuse.

Apgailestaujame, kad kelionė neatitiko Jūsų lūkesčių. Linkime puikaus lietuviško oro, daugiau pozityvumo ir smagių ateinančių kelionių!
Dalia ir Vale 2018-06-27 17:51:11
Šių metų birzelio 16 - 22 dieną vykome maršrutu ŠVEICARIJA - MONBLANAS-ITALIJA. Kelionė paliko puikų įspūdį. Ypač vaizdai nuo kalnų, Milano katedra, ir kitos įspūdingos vietos. Likome patenkinti gido Vytauto SIDARO darbu, puikiais vairuotojais Eimantu ir Kęstučiu, jų kultūringu aptarnavimu bei paslaugumu. Gidas VYTAUTAS Išsamiai pateikė informaciją, puikiai ją suderindamas su subtiliu jumoru. Esame dėkingos GRŪDAI uz puikiai organizuotą kelionę, linkime gerų turistų, nes pasitaiko visokių keliautojų, kurie amzinai yra kuo nors nepatenkinti. Išsakome ne tik savo asmenišką, bet ir daugumos nuomonę.
Ar rekomenduotumet sia kelione nepatyrusiems keliautojams?
2018 06 09 - 00 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros“. Grupę lydėjo paryrusi kelionės vadovė graikų kultūros žinovė Neringa Lūžienė. Į kelionę vyko dvidešimt devynių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš dvidešimt šešių gautų anketų (trys neužpildytos), kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai dvidešimt keturiose; dvejose - labai gerai. Vairuotojų darbas dvidešimt dvejose anketose įvertintas puikiai, keturiose - labai gerai. Keturiose anketose kelionė pranoko lūkesčius, devyniolijoje - visiškai atitiko, dvejose anketose - atitiko, vienoje - nelabai atitiko. Keliautojos komentaras:
Lina: „Noriu padėkoti už gražią kelionę į Graikiją. O ypač nuostabiai gidei Neringai. Jos nuoširdumas ir meilė Graikijai pakerėjo visus. Tai tikras lobis su neišsenkančių žinių bagažu, nuoširdumu ir noru kuo daugiau mums duoti žinių. Dar labai noriu padėkoti vairuotojams už šypsenas ir pagalbą. Visada malonūs ir mandagūs“.
Erika: „Gidė viską pasakojo aiškiai, įdomiai, lyg būtų istorijos mokytoja/dėstytoja. Vairuotojai atliko savo darba puikiai. Apgyvendinimas, pusryčiai ir vakarienės buvo puikūs, pranoko lūkesčius. Maršrutas sudarytas puikiai, laiko likdavo ir pramogoms. Didelis ačiū gidei, kad be priekaištų atliko savo darbą...
Rasa: „kelionė labai, labai patiko. Labai patiko gidės darbas - tiek informacijos iš istorijos ir iš dabartinio šalių/tautų gyvenimo. Informacija pateikta paprasati, suprantamai ir aiškiai. Be to puikiai jaučia grupės nuotaiką ir moka ją valdyti, kiekvieną apgaubdama asmeniniu dėmesiu ir rūpesčiu, su tokiu vadovu galima drąsiai važiuoti į bet kurį pasaulio kraštą. AČIŪ“.
Indrė: „kelionė buvo nuostabi. Visa kelionė buvo subalansuota puikiai. Žaviuosi gidės darbu, jos žiniomis ir paslaugumu. Visos ekskursijos buvo apgalvotos ir sudėliotos tinkamiausiomis dienomis. Vairuotojai taip pat buvo puikūs ir savo darbą išmanantys. Labai džiaugiuosi, kad keliavau su tikra profesionalų komanda.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratorius, Ieva Bogvilė ieva@gruda.lt
Su Grūda keliauju pirmą kartą ir greičiausiai paskutinį.
Autobusas senas ir kaitinant saulei nepadeda nei kondicionierius.
Sėkmės Grūdai, bet aš asmeniškai su ja nebekeliausiu.
Gegužės 25 d. -birželio 2 d. su “Grūdos” kelionių agentūros komanda vykome į 9 dienų pažintinę -poilsinę kelionę po Pietų Kroatiją. Tai jau trečia mano kelionė su šia kelionių agentūra.
Vien tik teigiamus atsiliepimus, nuoširdžius padėkos žodžius skiriu tikrai savo darbo profesionalei gidei Vidai Zajankauskienei- pareiginga, su saikinga humoro gaidele, žmogaus neužgaunanti, labai rūpestinga, geranoriškai pasiruošusi spręsti visas turistų problemas, atsakyti į visus iškilusius klausimus. Pasakoja vaizdingai ir su jumoru. Be galo daug istorinių žinių turinti ne tik apie Kroatiją, bet ir apie pravažiuojančias šalis, jų istoriją, šių dienų aktualijas, ekonomiką, politiką, gyvenimo būdą, papročius. Patiko, kad kelionės metu buvo akcentuoti Kroatijos bei pravažiuojančių šalių sąlyčio taškai su Lietuva.
Atskirų padėkos žodžių nusipelno vairuotojai Vidas ir Gintas. Tai paslaugūs, mandagūs, turintys jumoro jausmą, tikri savo darbo profesionalai. Viskas laiku, be jokių vėlavimų.
Ačiū Vida, Gintai ir Vidai, linkiu jums visiems sveikatos, stiprybės, sėkmės kelyje ir linksmų, malonių bendrakeleivių.
Kelionė pateisino lūkesčius, o jie tikrai nebuvo maži. Buvo viskas tiesiog puiku! Mielai ir ateityje keliausiu su "Grūda”.
Gegužės mėnesį keliavau su "GRŪDA" po Gruziją. Prieš kelionę buvau skeptiškai nusiteikusi, negalvojau, kad taip patiks ir pati šalis, ir kelionės organizavimas. Puikiai sudėliotas maršrutas, pamatėme, galima sakyti, viską, kuo Gruzija didžiuojasi. Kalnai, Juodoji jūra, vienuolynai, archaiški kaimai, modernėjantys miestai - visa tai ir nustebino, ir paliko gerą įspūdį. Turininga šalies istorija, nuoširdūs žmonės, skanios ir gausios vakarienės (beje, pusryčiai taipogi, su keliom išimtim). Net ir būdami santūresni už gruzinus tapome tamadomis - vakarienių metu kėlėme tostus ir mėgavomės skaniais, įvairiausių rūšių vynais. Turėjome labai gerą vietinę gidę, paslaugų vairuotoją, organizuotą kelionės vadovę, kurie prisidėjo nuoširdžiu darbu, kad kelionė taptų įsimintina. Noriu padėkoti kelionių agentūrai "GRŪDA", visai jos komanandai už nuostabiai suorganizuotą kelionę, įspūdingas atostogas. Nuoširdus Ačiū.
2018 05 20 - 30 GRŪDOS grupė keliavo po Gruziją maršrutu „Gruzija, Didysis Kaukazas, rūsčioji Svanetija ir Batumis“. 12 keliautojų grupę lydėjo kelionės vadovė Ingrida. Visa grupė ir šį kartą buvo sužavėta kelione, vietine gide, vairuotojais, bei kelionės vadove. Iš 11 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, gidės darbas įvertintas puikiai 10, labai gerai - 1. Net 6 anketose klientai pažymėjo, kad kelionė pranoko lūkesčius, 4 - visiškai atitiko lūkesčius, 1 - atitiko. Kelionės vadovės darbą 8 keliautojai įvertino puikiai, 3 - labai gerai.

Keliautojų komentarai:
Jolita: „Nuostabi kelionė. Pranoko bet kokius lūkesčius. Per 11 dienų apkeliavome visą Gruziją, o žinių bagažas... Tuo pačiu sugebėjome pajusti ir vietinių žmonių gerumą ir malonų bendravimą. Ingrida nuostabiai organizavo laisvo laiko pramogas bei rūpestingai atsižvelgė į kiekvieno norus. Vairuotojas Lado buvo tikrai labai profesionalus ir labai draugiškas. Gidė Nino - fantastiška. Su tokiu ūpu bei šypsena mus mokė gruzinų kalbos bei dalinosi žiniomis!!!”
Keliautoja: „Labai įdomi kelionė, tiek nesitikėjau.”
Rimantas: „Puiki, turininga kelionė.“
Virgilija: „Kelionės įspūdžiai pranoko lūkesčius. Visą kelionę nuoširdžiai ir rūpestingai lydėjo Ingrida ir Nino. Labai joms dėkui. Kelionė puiki. Ingridai dėkoju už organizuotumą, kantrybę, šiltą ir dėmesingą bendravimą. Visos kelionės metu lydėjusiai gidei dėkoju už žinias, išradingumą, sugebėjimą išsamiai pasakoti savo šalies istoriją, dabartį, parodyti gražiausias vietas. Dėkui ir vairuotojui Lado. Po kelionės į Gruziją sunku ir sugalvoti kur keliauti kitą kartą.”
Giedrė: „Viskas puikiai.“
Keliautojas: „Puikus ir išsamus maršrutas.“

Tai pati gurmaniškiausia GRŪDOS kelionė mėgaujantis Gruzijos istorija, kultūra, vynu, maistu ir kalnais. Kita GRŪDOS grupė į Gruziją išvyksta 2018 09 16 - Garantuotas išvykimas! Liko TIK 4 vietos.

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.gruda.lt/tolimi-krastai/gruzija-ir-didysis-kaukazas arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Egle Germanavičiene egle.s@gruda.lt.
19 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Vytautas Liutkus, kurį puikiai vertina visi keliautojai. Iš 18 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 13-oje kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai, 4-iose - labai gerai, 1-oje - gerai.

Keliautojų komentarai:
Rūta: „Man asmeniškai kelionė buvo puiki, maršrutas apgalvotas ir įdomus. Vadovas Vytautas Liutkus išskirtinai profesionaliai pristatė krašto apžvalgą ir t.t., gebėjo įtaigiai bendrauti tiek su grupe, tiek vietiniais darbuotojais. Tad kelionė tapo ne tik susipažinimu su Maroku, bet ir atgaiviomis atostogomis. Nuoširdžiai dėkoju.“
Danutė: „Kelionė buvo puiki ir net viršijo mano lūkesčius. Pirmausia, tai maršrutas, kuriame Marokas pateiktas labai visapusiškai. Žinoma, pasirinkdama kelionę, maršrutą žinojau, tačiau tik kelionėje teko patirti kaip subalansuotai atsiskleidžia Maroko gamta, kultūra, socialinis ir ekonominis gyvenimas. Mano manymu svarbu, jog buvo sudarytos pakankamai geros sąlygos kiekvienos dienos poilsiui kelionėje; apgyvendinimas, maitinimas. Planuodama kelionę į Maroką buvau nusiteikusi patirti įvairių nepatogumų (ypač dėl maisto pietums bei apsirūpinimo vandeniu). Šaunu, jog nepatogumų pavyko išvengti. Už tai, matyt, reiktų ypač padėkoti kelionės vadovui Vytautui Liutkui ir jo padėjėjams Maroke - gidui ir vairuotojui. Turiu nemenką keliavimo autobusais patirtį, todėl vairuotojo gebėjimas pastebėti, ir, reikalui esant, padėti (ypač kraunant lagaminus) turistams, nuteikdavo labai pozityviai. Tiek marokietis gidas, tiek ir vairuotojas buvo mandagūs, paslaugūs, puikios nuotaikos. Atskirai vertėtų apibūdinti kelionės vadovo Vytauto Liutkaus darbą. Pirmiausia mane ypač žavėjo jo gilios istorijos ir politikos žinios, gebėjimas įvykius bei faktus pateikti plačiame kontekste, o procesus - jų raidos perspektyvoje. Apgailestauju, jog tokio dalykinio pasirengimo jaunuolis nedirba ir / ar nestudijuoja universiteto doktorantūroje. Vytauto žmogiškosios savybės, jo sugebėjimas balansuoti tarp įvairaus charakterio ir nuotaikų keliautojų irgi labai teigiamai veikė kelionėje. Jo aukštas bendravimo ir apskritai kultūros lygis leido išvengti banalių situacijų keliaujant. Vytautas buvo keliautojų tarpe (mūsiškis), tačiau tuo pat metu jautei jo autoritetą, atsakomybę už grupę ir kiekvieną grupės narį atskirai. Pagaliau, kaip labai jaunas žmogus ir darbuotojas, jis turi ir pakankamus administracinius, vadovavimo gebėjimus. Mano supratimu Grūdai labai pasisekė, jog šis jaunuolis dirba Grūdos kolektyve. Atrodo, jog ir Vytautui tinka ir patinka dirbti Grūdoje. Nuoširdus ačiū Jums, Vytautai, už dėmesingą bendravimą ir pagalbą pasirengiant kelionei.”
Aurelija: „Kelionė pranoko lūkesčius. Plati pažintinė programa leido pajusti Maroko spalvų, kvapų, skonių magiją, grožėtis gamtos įvairove, susipažinti su Sacharos dykuma ir gerai pailsėti. O tam labai padėjo ir kelionės vadovo Vytauto žinios, rūpestingumas, geranoriškumas ir dėmesys kiekvienam keliautojui. Didelis ačiū už puikias atostogas.“
Liongina: „Labai dėkinga Vytautui už labai korektišką vadovavimą grupei, puikiai pateikiamas gausias žinias, pagalbą visiems, kantrybę, gerą nuotaiką, išlaikytą, ramų toną, laiku pasakytą pokštą, šypsenas, kolektyvinės nuotaikos palaikymą. Labai įdomus maršrutas, gerai paskirstytas laikas.“

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Maroką: 2018.09.21 - Garantuotas išvykimas. Liko 6 vietos; 2018.10.21 - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/auksinis-marokas-vartai-i-juodaja-afrika arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
2018.04.21 - 2018.04.24d. Keliavome į Barseloną su gidu Tadu Valaika. Tikrai nuostabus, profesionalus ir puikus gidas. Jo žinių dėka pažinome Barseloną įvairiapusiškai. Sužinojome daug įdomių dalykų iš miesto istorijos, turėjome puikią galimybę susipažinti su miesto kasdieniu gyvenimu. AČIŪ Grūdai ir Tadui už neišdildomus kelionės įspūdžius. Rekomenduoju keliauti šiuo maršrutu. Ateityje mielai keliausiu su Grūda.
2018 04 21 - 30 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Italija. Visi keliai veda į Romą “. Grupę lydėjo kelionės vadovas Sigitas Lūžys. Į kelionę vyko dvidešimt aštuonių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Visa keliautojų grupė kelionės maršrutą bei gido darbą įvertino labai gerai. Visos dvidešimt aštuoniose gautose anketose, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai. Devyniose anketose - kelionė visiškai atitiko, aštuoniolikoje - pranoko lūkesčius, vienoje - atitiko. Keliautojų komentaras:
Rimantas: „Nuostabi kelionė. Puikiai suderintas maršrutas. Labai daug pamatėme ir sužinojome.“
Jurgita: „Labiausiai kelionėje patiko Florencija bei Asyžius. Kelionėje gavome labai daug žinių: iš istorijos, gegografijos, politikos, statistinių duomenų ir pan. Tai buvo pateikta labai įdomiai, su humoru ir pan. Kelionių agentūra turi didžiuotis, turint tokį gidą. Geru žodžiu galima paminėti ir vairuotojus, kurie labais stengėsi ne tik mus visus nugabenti, bet ir kavos tinkamu laiku pateikti.“
Vilma: „ Ši kelionė buvo suorganizuota labai gerai, daug pamatėme, sužinojome. Labai geras dalykas - vakarienės Italijoje. Labai ačiū už kelionę.“
Alina: „Kelionė labai patiko, nes: 1. Viskas labai gerai suorganizuota. 2. Nereikėjo niekuom rūpintis, viskas buvo padaryta už mus. 3. Superinis gidas - visos kelionės pagrindas. Agentūra turėtų labai vertinti šį gidą. 4. Labai įdomiai sudėstytas maršrutas. 5. Labai gera kompanija. 6. Puikus autobusas.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Renata Balulienė kaunas@gruda.lt
2018 04 28 - 05 01 Žavingoji šiaurės Vokietija - Riugeno sala 4d. Grupę lydėjo vadovas Vytautas Salinis. Keliautojos komentaras: Viskas buvo puiku!!! Gidas (Vytautas) buvo tikrai puikus, daug žinantis, pajuokaujantis, konkretus, malonus, draugiškas. Su juo nebuvo nie kiek nuobodu, kaip tik - buvo labai linksma. Maršrutas puikus, pilnai užteko laiko viskam. Apgyvendinimas malonus, ypač pirmajame viešbutyje. Nors tai buvo pažintinė kelionė, aš ir puikiai palsėjau. Viskas apgalvota ir Visiems siūlau šią kelionę, nes vaizdai buvo įspudingi ir gidas tikrai sužavėjo. Širdingas ačiū gidui ir vairuotojams❤️
2018 04 13 - 23 ja antra GRŪDOS grupė šiais metais keliavo maršrutu“Apulija - pietinės Italijos keliais “. Grupę lydėjo kelionės vadovė Monika Vasylienė. Į kelionę vyko trisdešimt dviejų keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Visa keliautojų grupė kelionės maršrutą bei gidės darbą įvertino labai gerai. Iš dvidešimt šešių gautų anketų, kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai dvidešimt vienoje anketoje; penkiose - labai gerai. Penkiolikoje anketų - kelionė visiškai atitiko, penkiose - pranoko lūkesčius, šešiose - atitiko. Keliautojų komentaras:
Inga: „Kelionė nuostabi, nauja. Būtinai rekomenduosiu savo draugams del autentiškumo. Mūsų grupės vadovė organizuota, labai atsakinga, pasiruošusi daug ir įvairios informacijos. Puikiai geba apjungti keliautojus ir su jais bendrauti. Vairuotojai - mandagūs, paslaugūs, komandiškai „susidirbę“. DĖKOJU UŽ PUIKIAI PRALEISTĄ LAIKĄ IR ĮSPŪDŽIUS.
Živilė: „Kelionė įdomi, nauja, turistų nenušliaužiotais keliais. Labai vertinu gidės Monikos darbą - puikiai organizuoja, suburia grupę, bei puikiai moka italų kalbą. Ačiū vairuotojams - darni komanda. Su jais keliaučiau vėl.“
Jūratė: „Bendras kelionės vertinimas geras. Buvo pakankamai laisvo laiko, taip pat daug pamatėme, sužinojome. Didžiausią įspūdį paliko Alberobelo ir San Marinas. Ačiū“
Turistė: „Bendrai kelionę vertinu puikiai. Ne „sausas“, vien faktais paremtas pasakojimas. Gyvas vadovo bendravimas su keliautojais. Ne įkyrus bet tikslus vadovavimas grupei. Įspūdį padarė vadovės siurprizai. Tai aišku malonu ir netikėta.“
Virginija: „Kelionė informatytvi, su atraktyviais intarpais (degustacija, plaukimas, koncertas), kurių galėtų būti ir daugiau. Vertingiausi yra kontaktai su vietiniais gyventojais...“
Aušra: „Įdomus naujas maršrutas. Gerai, kad yra ir pramoginių elementų (degustacija, folkloro vakaras, pasiplaukiojimas). Gerai suplanuotas laikas - programa neperkrauta. Kelionės vadovė Monika puikiai geba „apjungti“ grupę, kuria tinkamą kelionei atmosferą. Tai yra labai svarbu, nes vientik dalykinė informacija gali pradėti varginti. Ačiū kelionės vadovei Monikai ir GRŪDAI už įspūdingą pirmąją pažintį su Apulija“
2018 03 24 - 28 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Nepamirštamas savaitgalis Romoje“. Grupę lydėjo kelionės vadovė Vida Zajankauskienė. Į kelionę vyko penkiolikos keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Visa keliautojų grupė kelionės maršrutą bei gidės darbą įvertino labai gerai. Iš penkiolikos gautų anketų, kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai trylikoje anketų; dvejose - labai gera. Dešimtyje anketų - kelionė visiškai atitiko, trijose - pranoko lūkesčius, dvejose - atitiko. Keliautojų komentaras:
Sigutė: „Puikiai suorganizuota kelionė, kruopščiai suplanuoti mašrutai, gidai malonūs ir profesionalūs, krūva nepakartojamų įspūdžių ir 10+ visai Jūsų komandai.“
Povilas: „Puiki kelionė. Dėjojame vadovei už malonų bendravimą ir žinias.“
Olga: „Kelionė įspūdinga, suteikta daug informacijos apie Romos architektūrą, italų gyvenimą.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Renata Baluliene kaunas@gruda.lt.
2018 04 03 - 10 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Apulija - pietinės Italijos keliais “. Grupę lydėjo kelionės vadovė Monika Vasylienė. Į kelionę vyko dvidešimt šešių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Visa keliautojų grupė kelionės maršrutą bei gidės darbą įvertino labai gerai. Iš dvidešimt trijų gautų anketų, kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai keturiolikoje anketų; aštuoniose - labai gerai, vienoje - gerai. Aštuoniose anketose - kelionė visiškai atitiko, penkiose - pranoko lūkesčius, aštuoniose - atitiko, dvejose - nelabai atitiko. Keliautojų komentaras:
Galina: „Įspūdinga kelionė, gerai parinktas maršrutas ir lankomi objektai. Pamačiau ir sužinojau daug įdomaus. Ačiū gidei Monikai, kurios dėka kelionė buvo tiesiog pasakiška, ir ačiū vairuotojui už saugią kelionę po Apuliją“
Irena: „Kelionė patiko. Ypač sužavėjo Veste, Matera, Ostunis, Alberobelo miesteliai. Kelionė organizuota gerai, gaila, kad neteko pasimėgauti jūrų teikiamais malonumais, bet čia jau - gamtos išdaigos. Ačiū.“
Marija: „Man kelionė labai patiko, sudomino. Buvo smagu, įspūdinga. Įspūdį paliko matyti pastatai ir jų istorija. Džiaugiuosi, kad aplankiau Italiją.“
2018 04 21 - 24 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Nepamirštamas savaitgalis Barselonoje “. Grupę lydėjo kelionės vadovas Tadas Valaika. Į kelionę vyko šešiolikos keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Visa keliautoju grupe keliones maršruta bei gido darbą įvertino labai gerai. Iš keturiolikos gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai dešimtyje anketų; trijose - labai gerai, vienoje - gerai. Šešiose anketose - kelionė visiškai atitiko, penkiose - pranoko lūkesčius, trijose - atitiko. Keliautojų komentaras:
Aušra: „Labai profesionalus ir įdomus gidas, puikus kelionės maršrutas, geras viešbutis, daug įspūdžių ir gerų emocijų.“
Jolanta: „Kelionė buvo puiki. Lankytinos vietos pranoko lūkesčius. Kelionę rekomenduoju visiems, kurie per trumpą laiką nori suspėti pamatyti įspūdingiausias Barselonos vietas.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Erika Miliauskiene kaunas@gruda.lt
2018 04 21-24 d.keliavome į Barseloną su gidu Tadu Valaika.Tikrai nuostabus, profesionalus ir puikus gidas:)Jo žinių ir įgūdžių dėka pažinome Barseloną įvairiapusiškai.Sužinojome daug įdomių dalykų iš miesto istorijos, turėjome puikią galimybę susipažinti su miesto kasdieniu gyvenimu.Ačiū Grūdai už kelionę ir Tadui už kelionės įspūdžius.
2018 04 06 - 19 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 30 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 30 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 26 kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 4 - labai gerai. 12 keliautojų ši kelionė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko lūkesčius, 2 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Raimundas: „Labai puiki kelionė, geras organizavimas, geri gidai. Viskas puiku.“
Saulius: „Įdomi kelionė su vaizdingu maršrutu, gan aktyvus poilsis, geras gido pasiruošimas.“
Liongina: „Kelionė buvo nuostabi, daug įspūdžių.“
Genovaitė: „Esu labai patenkinta kelione. Viskas labai puiku!”
Jūratė ir Rolandas: „Puiki, įspūdinga kelionė.”
Nemira: „Labai šauni kelionė. Puikus vadovas ir kelionės planavimas. Išbandėm daug keliavimo priemonių.“
Birutė: „Kelionė puiki! Vadovas Ignas nepaprastai puikus savo profesijos žinovas, sukuriantis puikią atmosferą grupėje visos kelionės metu. Įspūdžiai nerealūs. Ačiū!”
Giedra: „Nuostabi kelionė. Puikiai parinktas maršrutas. Labai geras, daug žinantis, puikiai bendraujantis gidas.”
Irena: „Įdomus maršrutas, puikus organizavimas, ypač puikus kelionės vadovo Igno darbas, mano nuomone, didelė dalis kelionės sėkmės priklauso būtent nuo jo puikaus darbo. Visos kelionės metu pateikdavo įdomios informacijos, labai malonus, tolerantiškas, subtilus, mandagus, taktiškas, išlaikytas ir t.t.”
Eugenija: „Įdomi, turininga kelionė, vaizdai nuostabūs. Kelionė gerai organizuota. Viskas patiko.”
Jurgita: „Įspūdinga kelionė.”
Jolita: „Kelionė nuostabi - 100 balų. Puikiai parinktas maršrutas, viskas apskaičiuota laiko atžvilgiu, puikus gido Igno darbas. Labai šaunu, kad pamatėme net daugiau nei pagal programą.. Labai gerai parinkti viešbučiai. Ačiū, už puikias atostogas!!!  Sėkmės Jums ir toliau!“
Rita: „Kelionė įdomi, daug kas stebino. Organizacija puiki. Ačiū kelionės vadovui.“
Ilona: „Kelionė buvo labai įdomi. Turėjome galimybę pažinti Kiniją visapusiškai. Įspūdingi miestai, graži gamta, nuoširdūs žmonės. Dėkojame gidui Ignui už gerai kelionės metu praleistą laiką, puiku humoro jausmą, įdomius pasakojimus, gerą organizavimą.“
Regina: „Viskas buvo šaunu. Ignas puikus vadovas. Tolerantiškas ir įdomus. Pasakoja daug ir su humoru. Geras psichologas. Kelionė nors ir įtempta, bet informatyvi.“
Gitana: „Super, viskas labai patiko.”
Janina: „Kelionė gerai organizuota. Gidas puikus, rūpestingas.“
Roma ir Gediminas: „Puiki kelionė.”

Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių, ją keliautojai renkasi dėl puikiai subalansuoto pažintinio maršruto, itin patrauklios kainos, į kurią įskaičiuoti visi skrydžiai (tarptautiniai ir 2 vietiniai), lankomi objektai, 2 kartų maitinimas, ir maksimalaus patogumo - kelionės metu nėra nė vienos nakvynės traukiniuose. Išsamaus maršruto dėka turėsite galimybę aplankyti pagrindinius Kinijos miestus ir kvapą gniaužiančius gamtos kampelius.

Kviečiame prisijungti prie mūsų rudens garantuotų kelionių į Kiniją: 2018 09 19 - aukščiausias rudens sezonas! Liko 9 vietos; 2018 10 23 - geriausia rudens sezono kaina! liko 7 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.gruda.lt/keliones/tolimi-krastai/keliones-su-profesionaliu-vadovu-is-lietuvos/kinija_lotoso_kalnai/ arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 03 28-04 09 dienomis organizavo kelionę į Maroką, maršrutu „Auksinis Marokas - vartai į juodąją Afriką su poilsiu Atlanto vandenyno pakrantėje“.

Keliautojų komentarai:

Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 03 26-04 10 dienomis organizavo kelionę į Pietų Korėją ir Japoniją.
16 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Lina Gotautė. Iš 16-os gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 12-oje kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai, 4-iose - labai gerai. 4-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 11-kai - visiškai atitiko lūkesčius, 1 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Remigijus: „Rekomenduosiu šį maršrutą kitiems.”
Diana: „Viskas nuostabu: šalys, gidai, vairuotojai, oras, nuostabi kompanija.”
Jūratė: „Kelionė puiki. Labai patiko Mijadžimos sala.“
Ina: „Puikus kelionės įvertinimas. Gidės Linos žinios pranoko lūkesčius.“
Virgilijus: „Labai daug informacijos pateikė gidė Lina, stengėsi atsakyti į kiekvieną klausimą. Visa programa gerai paruošta ir tiksliai įvykdyta. Viešbučiai pranoko lūkesčius.“
Kristina: „Labai gerai organizuotas maršrutas, punktualu, tikslu.“
Gailutė: „Kelionė labai patiko. Gidė Lina buvo profesionali, daug žinanti apie Pietų Korėjos ir Japonijos istoriją, ekonomiką. Išsamiai pateikė ir pristatė abi šalis.“

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Korėją ir Japoniją: 2018.11.15 - Raudonuojančių klevų metas! Liko 9 vietos. Garantuotas išvykimas; 2019.04.08 - Sakurų žydėjimo metas!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-koreja-japonija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 03 15-03 31 dienomis organizavo kelionę į Peru-Boliviją.
10 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 9 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 8-iose kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1-oje - labai gerai, 1-am keliautojui ši kelionė pranoko lūkesčius, 5-iems - visiškai atitiko lūkesčius, 3-ims - atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Stasė: „ Kelionė labai įdomi, turininga. Matėme, naudojomės, gėrėjomis viskuo, kas buvo planuota. Gaila, kad dėl gamtinių sąlygų negalėjome matyti Bolivijoje kaktusų salos druskos ežere. Kelionės vadovas labai puikiai atliko savo darbą, fantastiškai!“

Dalia: “Įdomus maršrutas. Kelionės vadovas Tadas puikus, geresnio kelionių vadovo nesu sutikusi”.

Virginija: „Ačiū Tadui. Puikus žmogus, profesionalus, atviras, nuoširdus, draugiškas. Kelionė pateisino lūkesčius, o jie nebuvo maži. Buvo viskas puiku!“

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Peru-Boliviją: 2018.10.12 - Garantuotas išvykimas. Liko 9 vietos; 2018.11.07 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/peru-bolivija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt.
2018 03 21 - 2018 04 03 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 25 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 24 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 22 kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 2 - labai gerai. 13 keliautojų ši kelionė pranoko lūkesčius, 10 - visiškai atitiko lūkesčius, 1 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Robertas: „Įspūdinga kelionė, gerai parinktas maršrutas ir lankomi objektai, puikus vadovo darbas.“
Loreta: „Dėkojame gidui Ignui už visapusišką Kinijos apžvalgą, kantrybę. Linkime Jam sveikatos stiprios ir laukiame kitų Jo vedamų ekskursijų.“
Akvilė: „Gidas buvo labai puikus ir profesionalus, tikrai daug sužinojome ir pamatėme. Labai įdomus maršrutas, pamatėme ir pažinome Kiniją iš visų pusių.“
Gitana: „Labai gerai suplanuota kelionė. Ačiū komandai ir gidui Ignui.”
Natalija: „Fantastika.”
Vitalija: „Puiki kelionė, labai apgalvotas maršrutas, ypač kvalifikuotas gidas Ignas.“
Zita: „Įspūdinga kelionė, geras maršrutas. Puikus vadovas!.”
Laima: „Viskas labai gerai organizuota.”
Vytautas: „Viskas puiku.”
Tadeušas: „Labai įdomus maršrutas, labai aukštos kokybės organizacija, viskas suderinta. Vadovas labai aukštos kvalifikacijos, stebina savo kantrybe, organizuotumu, erudicija.”

Zita Selenkovienė
2018-04-04 18:41:51 IP 78.56.76.98
Dėkojame Grūdai už puikiai organizuotą ir įdomią kelionę į Kiniją 2018/03/21 - 2018/04/03 d.d.
Puikus maršrutas ir nuostabus kelionės vadovas, tikras profesionalas, Ignas Gintutis!.

Labai ačiū,

Zita ir Robertas Selenkovai
Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 02 06-21 dienomis organizavo kelionę į Indiją, maršrutu „INDIJOS EKSPRESAS: Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje, aplankant Mumbajų“.
11 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis. Iš 11 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 10 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1 - labai gerai, 4 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 6 - visiškai atitiko lūkesčius ir 1 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Audronė: „Prisiminimai apie kelionę liko vien tik geri, dėkoju už puikų maršrutą. Pamačiau ir sužinojau daug įdomaus. Viešbučiai buvo geri ir maitinimas buvo geras. Prieš kelionę pergyvenau, kad negalėsiu valgyti aštraus indiško maisto, tačiau pasirinkimas buvo didelis ir kiekvienas galėjo prisitaikyti savo skrandžiui. Grupėje juokavome, kad parsivešime ne tik lauktuvių lagaminuose, bet ir papildomų kilogramų ant pilvo.“
Reda: „Labai įdomi kelione, gera programa, puikiai organizuota, viskas laiku, be jokių vėlavimų. Pamatėme labai daug per gana trumpą laiką. Labai geras gidas Ignas Gintutis, kuris puikiai pažįsta šalį, labai daug ir įdomiai pasakoja apie kiekvieną lankomą vietą. Sužinojome ne tik apie istoriją, bet ir apie šių dienų aktualijas, ekonomiką, politiką, gyvenimo būdą, papročius. Transporto ir viešbučių kokybė buvo labai gera, ko nelabai tikėjausi Indijoj. Daugelis keliautojų jau ne pirmą kartą keliavo su "Grūda" ir gerai atsiliepė apie visas keliones. Mielai ir vėl keliaučiau su "Grūda".“
Dalia: „Išsiskirianti iš kitų kelionė. Praplečianti supratimą apie pasaulį, skatina mąstyti apie gyvenimo prasmę. Labai gerai suplanuotas maršrutas. Jokių pastabų neturiu, nes vykdama į Indiją nesitikėjau europinės tvarkos.“
Palmira: „Labai gera kelionė, įvairiapusiškas šalies pažinimas, daug įspūdžių, puikus kelionės vadovas (rūpestingas, paslaugus, apsiskaitęs ir gerai pažįstantis šalį, besidalinantis savo žiniomis, pateikiantis įdomių faktų apie šalį).“
Violeta: „Labai patiko maršrutas. Daug gerų įspūdžių pasisėmiau kiekvieną dieną. Džiaugiuosi, kad keliavau į Indiją su GRŪDA.“
Keliautoja: „Kelionė įvairiapusiška, informatyvi, atrodo aplankiau ne vieną Indiją, o daug šalių panašių į ją. Liko neišdildomi įspūdžiai.”

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Indiją: 2018.11.13 INDIJOS EKSPRESAS: Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje, aplankant Mumbajų - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos; Spalvingoji INDIJOS MOZAIKA: Puškaras, Auksinis trikampis ir Varanasis - išsamiai ir be skubos 2018.10.18 - Garantuotas išvykimas. Liko 10 vietų.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/spalvingoji-indijos-mozaika-i ir https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/indijos-ekspresas arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Egle Germanavičiene egle.s@gruda.lt.
Šri Lanka 20187.02.15 - 02.27 su grupės vadovu Tadu Valaika, vietiniu gidu Samanu : kelionė organizuota be priekaištų, viešbučiai parinkti geri.Pageidaujantiems organizuotos papildomos atrakcijos.Ir kelionės organiatorių, ir keliavusių grupę vertinu puikai.
Bronė (vardas vėl pakeistas)
2018-03-02 21:23:11 IP 88.119.254.173
Kauno Grūda 2018-02-15 12:32:15
Laba diena.
Ačiū Jums, gerb. Bronislava, už atsiliepimą. Visada vertiname ir dėkojame klientams už kelionės, kurioje jie buvo, objektyvų įvertinimą.
Į atsiliepimų skiltį gavome panašaus teksto komentarą, pasirašytą panašiu į Jūsų vardu. Pagal keliautojų sąrašą atidžiai patikrinome visas kelionės pabaigoje turistų užpildytas anketas - kelionė įvertinta „puikiai“ ir „labai gerai“, taip pat ir kelionės vadovas, ir autobusas (anketos saugomos centriniame biure ir gali būti pateiktos atsakingoms valstybinėms instancijoms). Tarp 40 turistų neradome nei vienos ponios vardu, nurodytu mums atsiųstame komentare. Su komentuojančiu asmeniu bandėme susisiekti komentare nurodytu el.pašto adresu br...@as.esu. Deja, laiškas adresato nepasiekė, komentaras nepaskelbtas organizatoriaus tinklapyje kaip subjektyvus. Visada atsakome į komentarus, laiškus ir pastabas keliautojų, kurie kreipdamiesi tiesiogiai prisistato pateikdami teisingus duomenis.

Linkime Jums sveikatos, sėkmės ir nuostabių kelionių.
Pagarbiai, Grūdos komanda
Labas vakaras.
Ačiū Jums, gerb. Grūde, už išsakytą teisybę - tai tikrai buvo mano objektyvus įvertinimas. Nežinau, ką jūs ten vertinate, bet iš kelionės galiu vardais pasakyti 5-6 žmones, kurie irgi buvo minėta kelione...nustebę?! :) Aišku, kad nežadu pasirašyti tikru vardu, paskui niekaip negausiu tos 3 proc. nuolaidos jūsų "Ikaruse" :) Sėkmės tobulėjant! Atsiminkime, kad net vyndariai nereikalingas šakeles apkarpo, norėdami gauti gero vyno - manau, suprantate, apie ką aš čia? Linkėjimai šoferiams iš Marijėmpolės!
Bronislava (vardas pakeistas) 2018-02-04 18:06:26
Smagu, kad firmos puslapyje visi komentarai ištrinami. Nieko kito ir nesitikėjau...bet kai turi tokius gidus, kaip Vytautas Salinis, kuris pagarsėjęs jau visoje LT (kažkada paliko žmogų kalnuose; užsakė ne tą kavinę ir pan.), viskas suprantama. Teko "sudalyvauti" šios firmos naujametinėje kelionėje į Lenkiją, 2017-12-30 - 01-01, "Krokuva - Velyčkos - Varšuva". Įspūdžiai dvejopi, todėl ir rašau komentarą :)
1. Lenkija išties graži šalis, gaila, kad daugumos nuvertina ir tikrai, ne visu atrasta. Kad ir kokia butu kelione, pėsčiomis, su arkliais ar su "Grūda", Lenkijoje tikrai pamatysi kažką gražaus, garantuotai.
2. Apie musu kelione - ji tikrai nebuvo prasta. Kas blogai? Nepatiko planavimas - internete buvo vienaip, realybėje, objektu aplankymo planas buvo pakeistas savaip. Todėl, kai viena diena nueini 17-18 kilometrus (pagal žingsnius čia skaičiuota, jų apie 26000), aplankai du objektus, o kita diena tik prasėdi autobuse, kojas tikrai pradeda sutraukinėti. Rimtai.
3. Autobusas - pats seniausias, koki matėme kelionėse. Tiek tarp kitu Kauno išvykimo aikštelėje, tiek pakeliui. Ratai nenukrito, bet... :)
4. Viešbutis - 2 *. Jis iš tikrųjų tiek ir tevertas. Gerai, kad šildymas buvo ohoho, visi šlapi nuo prakaito ir langus atsidarę gyvenom :) Tai nėra taip blogai, o šiaip, pas kaimynus, girdėjau, kandys skraidė. Tai ir pasako viska...bet pusryčiai geri buvo!
5. Vairuotojai - rimti vyrai. Pora kartu vos neatsitrenkė į lengvąją, nes prieš kelio nusukimą nežinojo, į kaire ar dešine. Na, visiems pasitaiko taip, bet kai vienas kvailas lenkas kvailai persirikiavo prieš pat autobuso nosį, o mūsiškiai puolė vytis ir daryti ta pati...solidu :) Ai, dar "patiko", kad Marijampolėje, visiems kuo greičiau norint grįžti į namus, tie šoferiai išvežiojo po sodus visus savo pažįstamus, moterėles ir panašiai. Aišku, tas puse valandos nebūtų nieko pakeitę, bet Kaune tai nieko nevežiojo? Ir tiesa, autobuse pastoviai virš 30 laipsniu buvo, gaila, vantos neturėjau :)
6. Kelionės vadovas buvo irgi "rimtas" vyras. Aišku, ką ten per tas dvi valandas ir parodysi daug Varšuvoje, bet matosi, pasiruošęs, objektus žino. Visai nepatiko, kad didžioji dalis keliones metu buvo žinios, per planšetę skaitomos iš Wikipedijos (norėjau paskaityti papildomai, tai žodis į žodį radau). O tokie išsireiškimai, kaip "Jogaila ten gerai tvarkėsi, bet paskui buvo ne kažką", "Kazimieras pradėjo šposinti", na, jie tokie...netinkantys? Patiko rytinis šampanas ir saldainiai. Kitoms moterims patiko jo toks jaunatviškumas, bet net nežinau...20 minučių pasakoti apie Seinų bažnyčioje esančias knygas, kai mes ten nevažiuojame? Gal geriau kur esame pasakyti, kad visi atsimintu? Kadangi komentarą bandė ir iš čia pašalinti, atsiminiau dar vienus "auksinius" "gido" žodžius: "Pagal Lietuvos įstatymus, 5 proc. trūkumas (žmonių, grįžusių autobuse/spėjusiu kur nueiti/likusių gyvų?) nėra nusikaltimas. Iškart paguodė :)
7. Nepaisant to, Lenkija yra šalia esantis gėris. Kuri dar reikia atrast. Ir kurios joks gidas nesugadins. Bet savo grupelėje tvirtai pasižadėjome - su Grūda daugiau jokių reikalų. That's a fact.
Laba diena.

Linkime Jums sveikatos, sėkmės ir nuostabių kelionių.
Pagarbiai, Grūdos komanda
Bronislava (vardas pakeistas)
2018-02-04 18:06:26 IP 46.251.36.219
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 11 09-11 28 dienomis organizavo kelionę į Pietų Afrikos Respubliką.
20 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Neringa Lūžienė. Iš 20 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 17-koje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 3-jose - labai gerai, 4-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 16-kai - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Dalia: „Kelionė puiki, kitokia nei visos kitos - autobuso, maisto, nakvynių atžvilgiu. Programa visapusiškai išsami ir tai didelis Neringos Lūžienės indėlis. Labai įspūdingi partneriai - nuoširdūs, paslaugūs, linksmi darbuotojai. Kelionė puiki! Rekomenduoju visiems aplankyti šią nuostabią šalį.“
Auksė: „Puiku!!! Labai gerai parengtas maršrutas. Gidė Neringa šaunuolė!!!“
Gyta: „Kelionę vertinu gerai. Buvo nuostabūs partneriai PAR“.
Asta: „Fantastiška kelionė. Labai puikus ekipažas.“
Genovaitė: „Ne veltui laukiau šios kelionės beveik 10 metų. Įdomus maršrutas, gidė Neringa puikiai pasiruošė kelionei, vietiniai partneriai labai stengėsi, susidraugavome. Tai ypatinga, išskirtinė kelionė, nes keliavome kitaip.“
Danutė: „Puiki kelionė, kurios metu gavome labai daug išsamios informacijos iš vadovės. Džiaugiamės tuo!”
Alvydas: „ Kelionė puiki! Ačiū gidei Neringai!“
Rymantė: “Bendras kelionės įvertinimas - puiku! Gidė Neringa - super!”
Ona: „Įdomus maršrutas. Puikus „GRŪDOS“ gidės ir vietinio vadovo darbas, nuotaikingi bendrakeleiviai. Skanus maistas. Daug puikių įspūdžių“.
Elena: „Kelionė puiki. Gavome daug informacijos apie šalį“.

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Afrikos Respubliką: 2018.03.10 - Garantuotas išvykimas. Liko 8 vietos; 2018.11.08 - Garantuotas išvykimas. Liko 10 vietų.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-afrikos-respublika-vaivorykstes-keliu arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt.
Alina Zunkienė 2017-11-07 13:35:58
Mes Grūda keliavome 06-24 - 07-02 maršrutu Italijos rivjera ir p. Prancūzijo žydrasis krantas. Šią kelionę pasirinkome, nes nesusidarė grupė prieš tai pasirinktai kelionei, nors kai pirkome, ta data buvo su GARANTUOTAS IŠVYKIMAS žyma... Šiemet kelionės įspūdžiai ne tokie džiuginantys kaip pernai (keliavome į P. Kroatiją su gide Olga). Autobusas senesnis, pro langus lietaus metu į saloną bėga vanduo, tinkamai neveikia kondicionierius, grupė buvo tikrai didelė, tad logiška, kad gryno oro viduje trūksta, o dar ypač, kai lauke +40. Vairuotojai nenoriai darė kavą, toks jausmas, kad sunku vandens į puodelį įpilti, čia vėl - nepalyginsi su praėjusiais metais ir vairuotojais Gintaru bei Juozu, kurie ir šiandien prisimenami kaip optimistiški, humoro jausmą turintys ir paslaugūs žmonės. Šiemet keliavome su gide Monika, žiniomis ir meile Italijai ji mus sužavėjo, tačiau nusivylėme, kad nepapasakojo apie realią situaciją San Remo kurorte... Viešbutis netvarkingas, aplinka neprižiūrėta, laksto žiurkės, kambaryje nėra kondicionierių, tenka miegoti atsidarius langus, o ten - triukšmas iš gatvės ir didžiulis žuvėdrų klykimas, jūroje kurorte pasimaudyti irgi neteko... Paplūdimiai aptverti tvoromis, mokami, o kadangi dienomis lankėmės ekskursijose, vakare į juos jau nebepateksi, gerai kad ekskursijų metu buvo galimybė nusimaudyti. Pati kelionės programa tikrai įdomi, vietos gražios ir įsimintinos, verta vykti į Kanus ir Antibus, nes kurorte nebus ką veikti... Grįžtant Prahoje mus persodino į kitą, išnuomotą, autobusą, o mūsiškis „Grūdos", kartu su nepailsėjusiais vairuotojais buvo išsiųstas į Ispaniją su nauja grupe turistų... Va čia prasidėjo linksmoji kelionės namo dalis... Autobusas senas, sėdynės neatsilenkia, apie kondicionierių nėra ir ko galvot, atidaryti liukai, pro kuriuos patenka kažkiek oro. Vairuotojai paslaugūs ir mandagūs, o ką jiems daryti, kai ir patys „numesti" į tokią situaciją, nei kelio gerai žino, nei įpratę tokius atstumus nuvažiuoti. Liūdna.. Juk sumokėjome už tai, kad ir parvežti būtume patogiai ir komfortabiliai. Vis dėlto, kelionė juk ilga, yra nuvažiuojama virš 5000 km., agentūra turėtų pagalvoti, kokius autobusus leidžia į tokias tolimas keliones, juk yra ir geresnių (įsitikinome kelionės į Kroatiją metu). Nepaisant nesklandumų ir nuovargio, kelionės įspūdžiais džiaugiamės, jau planuojame kitais metais aplankyti Graikiją, tik tikimės, kad bent autobuso kokybė bus geresnė ir neteks vėduotis su žurnalu pusė kelio, o į ekskursijas eiti ištinusiomis kojomis...
labai kviečiu į Graikiją su Grūda, tikrai nenusivilsite. o kiekviena kelionė yra rizika, deja, neišvengiama.
Graikijos yra net keletas variantų siūloma, todėl jei kiltų klausimų, rašykite neringaluziene@gmail.com
būsiu ir ADVENTURO metu Grūdos stende,
lauksim Jūsų
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 11 06-11 25 dienomis organizavo kelionę į Peru-Boliviją.
9 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 9 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 7-iose kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 2-jose - labai gerai, 2-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 7-iems - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Zita: „ Šaunus gidas, gerai organizuota kelionė, puikiai sudarytas kelionės maršrutas“.
Rita: “Bendras kelionės įvertinimas - puiku!”
Natalia: „Ačiū Grūdos kolektyvui ir vadovui Tadui už įspūdingą kelionę. Pamatyti vaizdai, šalys, žmonės - neįmanoma papasakoti, nufotografuoti - tai reikia pamatyti!“

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Peru-Boliviją: 2018.03.14 - Garantuotas išvykimas. Liko 8 vietos; 2018.08.02 - Garantuotas išvykimas. Liko 9 vietos; 2018.10.12 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų; 2018.11.07 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų!
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 19-11 07 dienomis organizavo kelionę į Peru-Boliviją.
21 keliautojo grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 18 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 16-oje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1-oje - labai gerai, 1-oje - gerai. 5-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 13-kai - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Regina: „Įdomi kelionė, kurios metu patyriau įspūdžių, kurių nebuvau iki šiol patyrusi.“
Indrė: „Puikus kelionės maršrutas ir profesionalus gido darbas. Kelionė vyko be nesklandumų.“
Donatas: „Puikiai organizuota kelionė. Gidas - puikus!”
Jolita: “Kelionė labai savita. Gamtos grožis Bolivijoje iš tiesų nustebino. Andai tikrai ilgam išliks atmintyje tiek dėl savo grožio ir didybės, tiek dėl to, kiek daug pastangų ir sveikatos jie kainavo. Puikus, tikras profesionalas, dėmesingas gidas Tadas. Kelionės metu buvome viena didelė, draugiška šeima.”
Virginija: „Kelionė buvo labai įtempta, turtinga. Patiko ne tik vaizdai, bet ir tiksliai numatytas laikas saulėlydžiui bei saulės patekėjimui. Gidas visuomet atkreipdavo mūsų dėmesį net į smulkmenas. Daug įdomios informacijos.“
Gediminas: „Kelionė labai intensyvi, turtinga įspūdžiais, puikiai organizuota. Labai kvalifikuotas gido darbas. GRŪDOS darbo patirtis šiame maršrute leido maksimaliai susipažinti su šalių gamta, istorija, kultūra. Išskirčiau labai aukštą gido Tado profesionalumą, paslaugumą bei dėmesį.“
Dalia: „Kelionė buvo ypatinga, savita. Labai patiko Andai, bet jie tokie aukšti ir tokiame aukštyje mums buvo sunkoka. Bolivija sužavėjo savo gamta, flamingais, lagūnomis, kalnų nenusakomu grožiu. Peru žavėjo savo „galapagais“, Titikakos ežeru, plūduriuojančiomis salomis, na, ir kas svarbiausia pasaulio stebuklu - Maču Pikču. Kabarojomės ir į Vaina Pikču. Pasitikrinome save šioje kelionėje visapusiškai. Labai nuostabus gidas Tadas. Ačiū jam!.”
Sandra: “Bendras kelionės įvertinimas - puiku!”

Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 22-11 05 dienomis organizavo kelionę į Maroką, maršrutu „Auksinis Marokas - vartai į juodąją Afriką su poilsiu Atlanto vandenyno pakrantėje“.
25 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Vytautas Liutkus. Iš 24 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 15-oje kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai, 6-iose - labai gerai, 3-oje - gerai. 13-kai keliautojų ši kelionė visiškai atitiko lūkesčius, 9-iems - atitiko, vienam - nelabai atitiko.

Keliautojų komentarai:
Viltė: „Vadovai buvo labai geri, savo darbo žinovai. Buvo įdomus maršrutas ir visa kelionė pilna įspūdžių.”
Ingrida: „Kelionės vadovas Vytautas savo srities žinovas, dirbo nuoširdžiai, rūpestingai ir kompetentingai. Didelis dėkui!”
Regina: „Įdomiai supažindinta su šalimi. Aplankyti beveik visi įdomiausi šalies objektai.“
Romualda: „Bendras kelionės įvertinimas geras.“
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Maroką: 2018.03.25 - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos; 2018.04.22 - Garantuotas išvykimas. Liko 6 vietos!
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 18-11 02 dienomis organizavo kelionę į Pietų Korėją ir Japoniją.
18 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Lina Gotautė. Iš 17-os gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 13-oje kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai, 3-ose - labai gerai, 1-oje - gerai. 1 keliautojui ši kelionė pranoko lūkesčius, 11-kai - visiškai atitiko lūkesčius, 5-iems - atitiko.

Ieva: „Kelionė nuostabi.”
Keliautoja: „Informatyvi kelionė, didelis vadovės žinių bagažas.”
Agnė: „Labai patiko.“
Keliautoja: „Kelionė pakankamai įtempta. Išpildyti visi lūkesčiai, kelionės programą įvykdyta 100%, aplankytos visos kelionės aprašyme nurodytos lankytinos vietos. Labai įdomūs gidės Linos pasakojimai apie Japoniją, kultūrą, meną. Pateikta daug įdomios informacijos apie šalį. Lina - Pietų Korėjos ir Japonijos šalių super žinovė. Ačiū.“
Eglė: „Kelionė labai patiko, geras organizavimas, įdomus maršrutas. Šauni dviejų šalių, jų kultūrų samplaika. Labai didelis dėkui kelionės vadovei Linai už išsamią ir įdomiai pateiktą informaciją, rūpestį bei kantrybę visos kelionės metu. Labai laukiame naujų, įdomių maršrutų :)“
Lucija: „Kelionė labai įdomi. Kelionės vadovė puiki eruditė, tikra savo darbo profesionalė.”
Egidijus: „Puikiai organizuota kelionė. Itin profesionali ir nuostabi kelionės vadovė Lina. Neturiu jokių priekaištų.“

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Korėją ir Japoniją: 2018.03.26 - Sakurų žydėjimo metas! Garantuotas išvykimas. Reikalinga pavienė moteris. Liko 5 vietos; 2018.10.17- liko 9 vietos!
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 28-29 dienomis organizavo 2 d. kelionę autobusu į Lenkiją - „Gdanskas - mažieji Nyderlandai Baltijos pajūryje“ maršrutu Malborkas - Griunvaldas - Gdynia - Sopotas - Gdanskas.
29 turistai (iš 29 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 6 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko, 7 - atitiko. 20 turistų kelionės vadovės Laimos Zonienės darbą įvertino puikiai, 9 - labai gerai. 11 turistų GRŪDOS vairuotojų darbą įvertino puikiai, 13 - labai gerai, 5 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Virginija: „Kelionė labai įdomi. Gidė Laima nuostabi, vairuotojai puikūs.”
Nina: „Kelionė patiko. Daug sužinojau, nors ir oras buvo ne itin geras. Vadovė puikiai apskaičiuoja maršruto laiką, įdomiai pasakoja istorinius faktus. Vairuotojai labai mandagūs, žino savo darbą.”
Daiva: „Kelionė gerai organizuota, puikiai praleidau laiką.“
Rita: „Labai gera kelionė - daug pamatėm ir išgirdom per labai trumpą laiką. Puikus organizavimas, gidė auksinės kantrybės. Ačiū!”
Aistė: „Kelionė vyko beveik pagal planą. Gidė įdomiai ir išsamiai papasakojo apie lankomus objektus. Paminėjo daug įdomių faktų apie Lenkiją. Kelionė paliko gerus atsiminimus.“
Tadas, Nijolė, Genovaitė, Laima, Vytautas, Darius: „Labai gera kelionė”, „Vertinu puikiai”, „Viskas OK”, „Geras”, „Šaunu”.

Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Maršruto operatorius Ignas, el. paštas: ignas@gruda.lt
Kelionės programą galite rasti GRŪDOS puslapyje: www.gruda.lt
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 28-11 04 dienomis organizavo 8 d. kelionę autobusu į Italiją - „Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros“ maršrutu Klagenfurtas - Venecija - Burano ir Murano salos - Paduva - Verona - Gardos ežeras - Basano del Grapa - Akvilėja - Udinė.
34 turistai (iš 40 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 5 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko, 13 - atitiko. 22 turistai kelionės vadovės Monikos Vasylienės darbą įvertino puikiai, 6 - labai gerai, 6 - gerai. 21 turistas GRŪDOS vairuotojų darbą įvertino puikiai, 8 - labai gerai, 5 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Danutė: „Viskas tiko patiko! 10 iš 10.”
Virginija: „Dirbti ir toliau tokia linkme.”
Vyda: „Kelionę vertinu puikiai, vairuotojų darbas, gido, viešbučiai - viskas vertas vieno žodžio - puiku. Sėkmės GRŪDAI, ačiū, kad Jūs esate. Ačiū gidei Monikai. Ačiū vairuotojams Algiui ir Viktorui.”
Violeta: „Pirma pažintis su Italija. Įdomus maršrutas, labai patiko, viliuosi dar sugrįžti. Vairuotojai Viktoras ir Algis mandagūs, neįkyrūs, kelionei pasiruošę, niekada neklaidžiojo, važiavo tiksliai ir atsakingai. Gidė Monika Vasylienė - superinė Italijos žinovė (esminės žinios, nevargino skaičiais, pateikė informaciją taip, kad turistai pažintų Italiją, jos žmones, gamtą, architektūrą ir kt.). Patiko tinkamai parinkta muzika, filmai, rytmetiniai apsikabinimai. Sėkmės ir gerų turistų!”
Zina: „Šalis Italija didelis atradimas - vadovė Monika, kurios dėka kelionė buvo ne fragmentas, o tarsi reginys - su pradžia, eiga, tęsiniu, pabaiga. Tarsi geras spektaklis. Priimtinas informacijos pateikimas - ne tik sausi faktai, o ieškant kuo daugiau įdomumo. Autobuse - viskas į temą. Buvo labai gera. Ačiū.“
Violeta: „Kelionę vertinu puikiai! Kadangi GRŪDA yra mano mylimiausia kelionių agentūra, todėl visada keliauju tik su ja. O kelionės į Italiją jau beveik neįsivaizduoju be vadovės Monikos. Kaip ir kiekvieną, taip ir šį kartą, ji sugebėjo parodyti Italiją su visais „skoniais“ ir prieskoniais, perteikti jos istoriją, kultūrą, gyvenimą bei tradicijas su giliomis žiniomis apie šalį ir didele meile jai. Ačiū Monikai, ačiū puikiems vairuotojams už įdomią ir saugią kelionę!”
Inga: „Smagi kelionė. Pakako laiko ir pamatyti, sužinoti, ir pailsėti. Kelionėje nebuvo jokių nesklandumų, pastabų jokių neturiu. Viskas puiku! Ačiū!”
Bronė: „Geras. Monika vadovė - psichologė. Tokie vadovai turėtų būti visose kelionėse. Jos dėka ir autobusas, ir Lenkija nebuvo nemieli. Visa bėda šitų ilgų kelionių autobusu po Europą yra ilgas nuobodus sėdėjimas autobusuose. Dėl šios priežasties dažnai renkamės keliones lėktuvu, bet šioje kelionėje vadovė Monika, tarsi kompensacija. Te nesupyksta Monika, bet jos kantrybė ir meilė Italijai mums suteikė daug linksmų, įdomių įspūdžių.”
Gintarė: „Visų pirma labai džiaugiuosi, kad gidė stengėsi mūsų visą grupę suburti drauge ir jai tai puikiai pavyko! Kelionė autobusu tikrai neprailgo, nes gidė buvo puikiai pasiruošusi papasakoti apie visas šalis pro kurias važiavome.“
Irina: „Noriu dar kartą padėkoti. Nuostabi kelionė
2017 09 16-27 GRŪDOS grupė keliavo į Graikiją, maršrutu “Graikija su poilsiu prie Egėjo jūros. 12dienų”

Iš 40 -ties anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 36-iose anketose kelionės vadovo darbas įvertintas "puikiai", 2-jose - labai gerai, 2-jose - gerai. Paslaugų kokybė kelionės metu visiškai atitiko ir atitiko lūkesčius 27-iems keliautojams, 3 - nelabai atitiko, 10-čiai keliautojų lūkesčius pranoko.

Keliautojų komentarai:
Žurnalistas Vilius Kavaliauskas: “Antrą kartą važiuoju su “Grūda” ir labai gerą įspūdį palieka vadovo-gido darbas. Ypač šį kartą - Neringos. Esu istorinio-filologinio išsilavinimo (VU), bet po šios kelionės grupės keliautojams galima išduoti dar po vieną diploma - tiek gaunama žinių iš gidės. Ir ne tik apie antikinę literatūrą ar istoriją, bet ir apie Balkanų šalių šiandieną. Tokios gidės turėtų visi pavydėti (kaip ir jos kalbų žinojimo). Didelis jai ačiū.”
Daiva: “Puiki kelionė. Įdomiai išdėstyta informacija, nuostabi, rūpestinga vadovė. Dėmesingi vairuotojai. Atsakinga keliautojų grupė. Keliauti ir keliauti.”
Ingrida: ”Puiki vadovė, pilnai išpildytas maršrutas. Labai patiko apgyvendinimo vieta Graikijoje, šiltas priėmimas, tyli vieta.”
Elvyra: “Kelionė puiki, gerai suorganizuota, užteko ir pažintinių kelionių ir poilsio. Sužavėjo gidės profesionalumas ir begalinės žinios.”
Rūta: “Kelionė buvo puiki, gerai suplanuotas maršrutas, puikus gido darbas, atsidavimas, be kurio nebūtų buvę taip įdomu. Sklandžiai, aiškiai išdėstyta inormacija, subtilus humoro jausmas.”
Oleg: ”Graikija nuostabus kraštas. Bet mūsų gidė Neringa atskleidžia paslaptingą, nepamirštamą istoriją, dėl ko norėsis grįžt dar kartą tuo pačiu maršrutu, ką me sir darysim…”
R.D.: “Gidė suteikė daug informacijos, istorinių žinių apie visas matytas šalis. Sužinojome daug ir su kaupu. Vairuotojai dirbo iš širdies. Puiki kelionė. Esu visiems dėkinga, džiaugiuosi įdomia ir sėkminga kelione.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės. GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.

Jau galite įsigyti šią kelionę savo kitos vasaros atostogoms! Šiuo metu taikomos išankstinių pirkimų nuolaidos.
Kelionės privalumai:
*Puikiai keliautojų įvertinta kelionė.
*Patikrintas kelionės grafikas.
*Pakeliui aplankomi šie miestai: Belgradas (Serbija), Skopjė (Makedonija), Segedas (Vengrija).
*Net savaitė prie Egėjo jūros.
*Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis ekskursijomis.
*Nemokamos išvykos į Meteorų vienuolynus, Tesalonikus.
*Papildomų ekskursijų pasirinkimas.
*Apgyvendinimas 3* viešbutyje ant jūros kranto.
*Maitinimo tipo pasirinkimas: su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis.

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/keliones-autobusu/graikija-su-poilsiu-prie-egejo-juros, kelionės operatore, Ieva Bogvilė ieva@gruda.lt
2017 10 13 - 2017 10 27 GRŪDOS grupė keliavo po Mianmarą maršrutu „Mianmaras - auksinė laiko upė“. Nedidelei 11-kos keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Neringa Lūžienė - Azijos šalių ir senųjų religijų ekspertė. Iš 11-kos anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 9-iose anketose kelionės vadovo darbas įvertintas "puikiai", o 2-jose - labai gerai; 10-čiai paslaugų kokybė kelionės metu visiškai atitiko lūkesčius, vienam keliautojui lūkesčius pranoko.

Keliautojų komentarai:
Stanislava: “Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.”
Beruta: “Pastabų nėra. Kelionė l. gerai organizuota, buvo viskas apgalvota. Puikiai, labai gražiai kalba, įdomiai ir informatyviai viską aiškino gidė N. L. Likau viskuo patenkinta, ypač poilsiu prie vandenyno.”
Valentina: “Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.”
Rita: “Pastabų nėra. Puiki kelionė. Maršrutas sudėliotas labai dinamiškai, nėra monotonijos. Patiko, kad poilsis apžvalginės kelionė pabaigoje, puikiame viešbutyje, malonu ilsėtis ir susidėlioti kelionės įspūdžius. Labai didelis ačiū kelionės vadovei N. L. Buvo puikios atostogos.”
Virmantas: “Pastabų nėra. Puikiai praleistas laikas, nėra nuovargio monotonijos. Energijos ir kantrybės kuriant naujus maršrutus.”
Virginijus: “Pastabų nėra. Kelionė įspūdinga, tinkamai organizuota.”
Laima: “Pastabų nėra. Kelionė organizuota tinkamai.”
Jūratė: “Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.”
Rasa: “Pastabų nėra. Labai įdomus maršrutas, geri viešbučiai, šaunus aptarnaujantis personalas, nuostabi grupės vadovė. Tai buvo ilgai laukta kelionė, kuri viršijo lūkesčius.”
Vita: “Galbūt atsisakyčiau Invos, tiksliau pasivažinėjimo vežimaičiais, daug laiko užima, o įspūdžio nepaliko. Bendras įvertinimas puikiai. Teisingai sudėliota kelionės programa, gera vietinė organizacija.”

Jau ne viena GRŪDOS keliautojų grupė aplankė Mianmarą ir grįžo kupini puikių įspūdžių! Kviečiame prisijungti:
Mianmaras - auksinė laiko upė 14d. Kelionės datos: 2018.02.10; 2018.03.10; 2018 10 22; 2018 11 19.

*Bene plačiausia pažintinė programa - aplankomi VISI įdomiausi Mianmaro regionai: Mandalėjaus (2d.), Bagano (2d.), Inlės ežero (2d.), Jangono (su išvyka į kalnus prie unikalios Aukso uolos šventyklos).
*Net 3 dienos poilsio ir pramogų Ngapalio kurorte prie Indijos vandenyno.
*Didelė GRŪDOS patirtis organizuojant keliones į Mianmarą. Patikimi ir patikrinti ilgamečiai Mianmaro partneriai.

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/mianmaras-auksine-laiko-upe arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Valda Kimtyte, valda@gruda.lt.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Topturas
Adresas: A. Jakšto g. 13, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TOPTURAS” specializuojasi pažintinėse kelionėse po visą pasaulį, pateikdamas plačią kelionių pasirinkimo gamą nuo klasikinių iki turizmo rinkos naujienų: kelionės įvairių poreikių ir amžiaus keliautojams; slidinėjimo kelionės; naujametinės kelionės; pažintinės kelionės autobusu; pažintinės kelionės lėktuvu;...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
SEB grynojo pelno uždirbo 29% daugiau
SEB grynojo pelno uždirbo 29% daugiau 07-17 10:11
SEB grupė Lietuvoje pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 51,6 mln. Eur, arba 29% daugiau grynojo pelno nei prieš metus.
Ūgtelėjo G. Palucko socialdemokratų reitingas – DELFI/Spinter tyrimų apklausa
Ūgtelėjo G. Palucko socialdemokratų reitingas – DELFI/Spinter tyrimų apklausa 07-17 10:04
Jei rinkimai į Seimą vyktų artimiausią sekmadienį, juose daugiausiai balsų gautų Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Palyginti su praėjusiu mėnesiu, ūgtelėjo Gintauto Palucko...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Bank of America 29,78 +4,31%