VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kauno Grūda

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Grūda

Atsiliepimai apie UAB "Kauno Grūda"

Kelionių organizatorius GRŪDA

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kauno Grūda"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Ką tik grįžo mūsų keliautojai iš „GRŪDOS“ slidinėjimo kelionės autobusu „Slidinėjimas Italijoje (Alpe Cimbra) 9d. 2019 02 16-24.

Grupei vadovavo patyrusi kelionių vadovė, slidininkė Vaiva Sniečkuvienė.
Kelionės pabaigoje pildytose anketose, absoliuti grupės dauguma kelionę įvertino, kaip „visiškai atitikusią“ ir „pranokusią“ lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Jūratė: „Pranoko lūkesčius. Superinė kelionė vertinantiems kokybę - maisto, slidinėjimo trasų, aptarnavimo kultūros. Viešbutis - su vaizdu į kalnus ir jakuzi 5-tame aukšte. Skibusas - prie viešbučio durų. Kalne - pigu ir mažai žmonių. Ir tai ne fantazija :) “
Artūras: „Labai puiki, linksma ir teigiama kelionė. Nakvynė Brno - miesto centre, su galimybe pavakarot atvykus. Viešbutis Italijoje - gražiam miestelyje, patogioje vietoje, prie nemokamo ski buso stotelės. Pusryčiai ir vakarienės itališkai gausūs. Trasos - ilgos ir pustuštės, pakėlėjai patogūs, kalne bareliai su atvirukiniais vaizdais. Nuotaiką kėlė saulėtas oras visą savaitę, šaunūs vairuotojai Gintaras ir Donatas, profesionalė kelionės vadovė Vaiva. Tai viena geriausių mano slidinėjimo kelionių. Ačiū!
Slidininkas: „Puikus kurortas, geras maitinimas, patogus susisiekimas iš viešbučio iki slidinėjimo trasų“.
Vilija: „Keliauti buvo patogu, patiko laiko planavimas, punktualumas. Ačiū.“
Brigita: „Puikus viešbutis Italijoje. Vertinu 10 balų. Kelionė pavyko 100 procentų. Dėkoju“
Tadas: „Vairuotojai puikiai įveikė kelionės maršrutą, gidė pasakojo įdomias istorijas apie valstybes (pravažiuojamas). Labai geras apgyvendinimas, skanus maistas. Tik ilgoka kelionė pirmyn ir atgal.“
Giedrė: „Labai patiko, nes viskas labai gerai sekėsi“.
Ramūnas: „Labai geras oras ir visa kita.“
Vladimir: „Super: tokios erdvės, kokybiškos trasos, mažai žmonių ir didelis pasirinkimas - visiems, kas slidinėjimą supranta kaip poilsį, o ne kaip pastangas pervargti“.

Džiaugdamiesi puikiais keliautojų įspūdžiais, šį maršrutą slidininkams siūlysime ir kitą slidinėjimo sezoną. Sekite informaciją www.gruda.lt arba susisiekite su manimi, kelionės operatore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Atsakyti
Norėčiau pakomentuoti Arinos atsiliepimą.Kas liečia pikniką su vynu ir užkandžiais, tai viskas labai puiku, sakyčiau netgi super.
Visi galėjo susipažinti arčiau, pabendrauti.Moteris netgi iš kito autobuso buvo prisijungusi šokiui.Jokios prievartos nebuvo, kas
nenorėjo galėjo nedalyvauti.Už ši pasiūlyma norėčiau padėkoti gidui Sauliui ir vairuotojams, kad padėjo surengti.Taip ir toliau.
O kam nepatinka tegul į Kanarus.
Atsakyti
Pernai su Grūda važiavome slidinėti į Bukovelį.Buvo geras Schulz viešbutis, vos 600m.iki keltuvų.Viskas buvo labai gerai.
Šiemet iš anksto užsisakėme kelionę į Bukovelį sausio 27d.į tą patį viešbutį.Po kiek laiko gavome žinią, kad bus kitas viešbutis
Milena už 2, 5 km.nuo keltuvų.Viskas kaip ir gerai, kol nenuvykome į vietą.Milena viešbutyje gavome kambarį vos 12m, kur stovi dvi viengulės lovos ir dvi taburetės, nors buvome užsakę kambarį su dvigule lova.Drabužiams spintos nėra, staliuko jokio, praustuvė vos rankos telpa.Buvo įskaičiuoti pusryčiai, kurių galėjo ir nebūti.Kaip pavizdys, viena tarybinė sardelė su bulvių koše ir kava, arba arbata.Buvo batų džiovykla, kur vietos nebuvo, tad batus teko džiovintis toje pačioje kamurkoje, viešbučio kambariu tai nepavadinsi.Į trasas išvažiuodavome 9 val., nors keltuvai pradėdavo veikti 8val.30min.Kiekvieną dieną prarasdavome po 1val.geriausių slidinėjimo trasų, už kurias beje mokėjome.Autobusas nebuvo paruoštasvežti slidininkus.Nebuvo bagažinės inventoriui, tad viskas vos tilpdavo.Autobuse nebuvo karšto vandens kavai, ar arbatai.Nebuvo šepečio inventoriui nuvalyti sniegą.Iš Panevėžio buvome suformavę grupę 17 nepatenkintų žmonių.Kitą kelionę rinksimės su kita kelionių agentūra.
Virgis su kompanija.Panevėžys 2019-02-05
Atsakyti
Laba diena,
Prasidės naujas kelionių sezonas ir vis nesuradau laiko atsiliepimams. Su Grūda žadame važiuoti jau 3 kartą tai tikrai.gal net 4 kart.Noriu parašyti apie kelionę į kurią vykome 2018-05-19d važiavome 10 dienų visi keliai veda į Roma.Pirmiausiai apie vadovę -Juodagalvienė Rūta, žmogus kuris nemėgsta, gal nemyli savo darbo. Mums keliaujantiems, tai atostogos ir pažinimas kažko naujo. Labai neorganizuota, praradusi laiko pojūtį. Girdėjome tik "nespėsime, nėra laiko, ten neisime'. Mokame nemažus pinigėlius ir norisi gauti pozityvą ir gerus įspūdžius o ne visą kelionę girdėti "'nespėsime, neisime". Buvome Pizoje į bokštą nėjome, buvome Kaprio saloje į Anakaprį nekilome.Iš jos jaučiasi įtampa. Nesuplanavusi į Kaprio salą plaukėme su dviem persėdimais, kai buvo galima gal ir su vienu kartu nuplaukti. Iki Romos važiavome dvi dienas po 70km pirmyn ir atgal, gal buvo galima viešbutį ir arčiau gauti.Kelionėje stojome viešbutį "PARADIS" nepamenu kurią dieną, Siaubas, viešbutis neparuoštas, nesutvarkytas, po dienos kelionės laukėme kol paruoš kambarius. Vakarienės laukėme apie valandą. Galiausiai išbarstė žmones, jei kartu su vienu lagaminu per du aukštus, numeriuose nebuvo muilo rankom ir tualetinio popieriaus, nepaklotos lovos su numesta nešvaria patalyne. Vadovė su tais keliautojais kurie netilpoį mūsų viešbutį išvažiavo į kitą viešbutį, kaip girdėjome dar baisesnį. (Na dėl viešbučio kaltinčiau agentūrą, pinigus ima, bet nepasidomi kokie jie.) Vadovė paliko žmones kurie nemokėjo anglų kalbos ir negalėjo viešbučio administratorei pasakyti kad trūksta elementarių jau išvardintų higienos priemonių. Vairuotojai savo darbo ASAI, tikrai gerai valdo savo transportą, bet nepaslaugūs.Mūsų grupėje buvo daug vyriškių, tai savo poroms lagaminus sukeldavo į bagažinę, bet kai mums reikėdavo kelti savo lagaminus, tai vairuotojai net nusisukdavo. suprantu, kad tai gal ne jų darbas, bet į kelionės pabaigą, tai lagaminus kraudavo dviem aukštais, vienas ant kito. Kaip parsivežti sveikus daiktus ir lauktuves, kai ant tavo lagamino užkelia 25 kg.kitą lagaminą? Keliaujame jau 7 metus su autobusais, tokį lagaminų dėjimą pamatėme pirmą kartą. Šilto vandens nebuvo pasiūlyta nei karto per 10 dienų. Kadangi mūsų vietos buvo prie šiukšlinės, o kelionės metu buvo karšta, tai kvapai buvo oi. Autobusas nebuvo, kaip būdavo aprūpintas vienkartiniais maišeliais šiukšlėms dėti, aišku ir žmonių sąmoningumas jau išgaravo. Buvome visais šiais dalykais labai nustebinti. Jau užsisakėme kelionę šią vasarą, labai norisi tikėti, kad ši vadovė nepaklius mums, nei vienai grupei to nelinkėčiau. matau internete, kad jos pažymėjimas dar galioja. Agentūrai ji garbės nedaro, nes jau 2013 kažkas rašė atsiliepimus ir nebuvo patenkinti o dabar jau 2019m. sakysite netinka vadovai nevažiuokite, Jūsų maršrutai tikrai geri ir nepabodę, bet reiktų žiūrėti ir kitus dalykus. Linkiu pasitempti :)
Atsakyti
2018.12.29-2019.01.01 vykome į Naujametinę kelionę-didysis Baltijos kruizas, kelionės maršrutas puikus, nuoširdus ačiū kelionės vadovei Linai Gotautei už gerą kelionės organizavimą ir praplėstą žinių bagažą
Atsakyti
Aciu už nuostabi kelione i Šveicarija! 2018.12.28-2019.01.03. Valentinas-pats geriausias gidas!
Atsakyti
Kolektyvo vardu norime padėkoti kelionių organizatoriui Grūda, Panevėžio filialo darbuotojoms, Irmai, Neringai, gidams Svetlanai ir Olgai už gerai organizuotą kolektyvo kelionę į Gardiną.Likome patenkinti Grūdos transportu ir organizacija.
Buvo labai keistą, kad vienintelis Panevėžio filialas atsiliepė į mūsų norą užsakyti kelionę.Negavome nei vieno atsakymo, informacijos iš kitų Grūdos filialų Lietuvoje.
Atsakyti
2018 11 08 - 11 24 GRŪDOS grupė keliavo į Peru ir Boliviją. 16 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 13 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 10 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 2- labai gerai, 1 - gerai. 4-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 6-iems - visiškai atitiko lūkesčius, 3-ims - atitiko.

Keliautojų komentarai:

Rūta: „Kelionės maršrutas puikus, gidas Tadas taip pat. Tai pati įspūdingiausia mano kelionė!”

Alina Marija: „Įspūdžiai labai dideli, tokių dar nebuvom turėję, nors daug keliaujam, viršijo mūsų lūkesčius, pareikalavo daug fizinių pastangų, bet viskas 100 proc. pasiteisino.“

Pijus: „Bendrą kelionės organizavimo darbą vertinu labai gerai. Atkreiptinas dėmesys į puikiai atliekamą vadovo Tado darbą ir organizuotumą visos kelionės metu.“

Žygimantė: „ Norėčiau atskirai padėkoti Tadui už visus stebuklus, kuriuos parodė šios kelionės metu - ir už rožinių flamingų atspindį veidrodiniame lagūnų vandenyje, ir už Dali dykumos tylą, ir už „žvaigždžių miestą“ La Pasą. Ir už daugelį kitų - amžinai būsiu dėkinga! Ačiū GRŪDAI už gražią kelionę! Iki!”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.

Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių į Pietų Ameriką. Kviečiame prisijungti prie mūsų garantuotų kelionių į Peru-Boliviją: 2019 03 07 - liko 3 vietos; 2019 08 08 - liko 9 vietos; 2019 10 16 - liko 12 vietų; 2019 11 06 - liko 12 vietų.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/peru-bolivija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt
Atsakyti
2018 m. spalio 27 - 30 dienomis su sese Rima keliavome 4 dienas po Saksoniją. Kelionė nebuvo blogai organizuota, labai patiko vietinė gidė Drezdene. Tačiau nepamatėme paveikslų galerijos Cvingerio rūmuose šedevrų. Šis objektas buvo įrašytas į kelionės programą, kuri buvo pridėta prie kelionės sutarties. Tik antrą kelionės dieną paaiškėjo, kad galerija nedirbs tuo metu, kai lankysimės Drezdene.
Mano nuomone, tai nesąžininga, kai nuvažiuoji 1000 km. ir negali pamatyti to, apie ką svajojai daugybę metų. Nežinau, kas kaltas: gidė kaltina vadybininką, vadybininkas dar kažką, o rezultatas - nuvilti keliautojo lūkesčiai.
Pagarbiai

Regina Laimė
Atsakyti
2018 10 13 - 10 29 GRŪDOS grupė keliavo į Peru ir Boliviją. 20 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 17 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 11-oje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 4-iose - labai gerai, 2-jose - gerai.

Keliautojų komentarai:

Aldovinas ir Gražina: „Kelionė įdomi, egzotinė. Supažindina su miestais, archeologinėmis vietovėmis ir gamtiniais parkais. Bendrai paėmus, kelionė įspūdinga. Dėka ”GRŪDOS” darbuotojų ir vietinių gidų sutelkto darbo ir pastangų, kelionė praėjo sklandžiai ir maloniai. Esame dėkingi visiems prisidėjusiems.“

Vaiva: „Puiki kelionė, daug įspūdžių!”

Kornelija: ”Esu sužavėta visa kelione. Malonu buvo bendrauti su gidu Tadu.”

Violeta: ”Kelionės maršrutas įdomus, daug aplankėme objektų. Įspūdžiai, patirti šioje kelionėje, tikrai nuostabūs!”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.

Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių į Pietų Ameriką. Kviečiame prisijungti prie mūsų pavasario garantuotos kelionės į Peru-Boliviją: 2019 03 07 - liko tik 3 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/peru-bolivija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt
Atsakyti
2018 10 23 - 11 05 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 28 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 27 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, visose kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai. 8 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 17 - visiškai atitiko lūkesčius, 2 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Alina: „Puikus organizavimas, puikus vadybininkės Eglės ir kelionės vadovo Igno darbas.“
Domicelė: „Puikiai sudaryta kelionės programa ir labai puikus programos įgyvendinimas kelionės vadovo Igno dėka.“
Vitalija: „Šaunus gidas Ignas, be jo būtų sunku susiorientuoti šalyje. Labai daug informacijos. Sugeba puikiai suvaldyti žmonių grupę.“
Marytė: „Kelionė pranoko lūkesčius. Tai ką pamačiau ir patyriau sugriovė išankstinę nuomonę apie šalį. Gavau patirtį, kad tikrai nereikia turėti jokio išankstinio nusistatymo.“
Jūratė: „Įdomi kelionė, puikus maršrutas. Profesionalus gidas.”
Elena: „Įdomu, daug sužinota, pasikeitė nuomonė apie šalį, buvo visai kitaip įsivaizduota. Ačiū!”
Nijolė: „Gido darbas atliktas puikiai, pateikta daug įdomios informacijos.”
Romualdas: „Gerai paruošta ir organizuota kelionė.”
Romualdas: „Viskas puiku, sklandu.”
Skaistė: „Visiškai atitiko lūkesčius.”
Vidas: „Ignas labai šaunus gidas, labai gerai išmano savo darbą.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių, ją keliautojai renkasi dėl puikiai subalansuoto pažintinio maršruto, itin patrauklios kainos, į kurią įskaičiuoti visi skrydžiai (tarptautiniai ir 2 vietiniai), lankomi objektai, 2 kartų maitinimas, ir maksimalaus patogumo - kelionės metu nėra nė vienos nakvynės traukiniuose. Išsamaus maršruto dėka turėsite galimybę aplankyti pagrindinius Kinijos miestus ir kvapą gniaužiančius gamtos kampelius.

Kviečiame prisijungti prie mūsų pavasario garantuotų kelionių į Kiniją: 2019 03 20 - geriausia pavasario sezono kaina! Liko 8 vietos; 2019 04 12 - liko 6 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.gruda.lt/keliones/tolimi-krastai/keliones-su-profesionaliu-vadovu-is-lietuvos/kinija_lotoso_kalnai/ arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultetas , TV 18 grupes studentai ir destytoja
2018-10-21 14:09:20 IP 78.62.0.220
Atsakyti
Dekojame kelioniu organizatoriui, , Grudai, , Ievai Bogvilei, gidui Vytautui uz puikiai organizuota mokomaja -pazintine kelione, , Kruizas Dunojumi -imperatoriskoji Viena, ,.
Ieva Bogvile puiki profesionale nuosirdziai pasidalijusi savo darbo patirtimi su studentais. Aciu vairuotojams.Buvo malonu keliauti su Jusu komanda.
Atsakyti
Kelionė spalio 13 d.į Gardiną su Grūda. Greta atsisėdo baisiai kosintis, sloguojantis krenkščiantis keleivis, ištisai krapštantis nosį. Aiškiai sergantis, gal ir kokia tuberkulioze.
Kaip jaustis aplinkiniams? ? ?
Kelionės vadovė nekreipia dėmesio į tokią padėtį.
Kodėl tokiam keleiviui nepasiūlyta sėdėt atskirai. Ir išvis kodėl jis įleidžiamas į autobusą?
Čia žmonių terorizavimas.
Kelionė nuvilia dar neprasidėjusi.
Kodėl nereaguojama ir neturima sprendimų tokiems atvejams?
Neprofesionalu
Reda Venediktovienė
2018-10-10 14:22:50 IP 84.15.191.69
Atsakyti
Rugsėjo 12- 22 d. (11 d.) vykome į kelionę Pietų Kroatija poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje. Esame dėkingi už šauniai suorganizuotą turą, kur daug pamatėme ir puikiai pailsėjome. Didelis ačiū vadovei Olgai (į šią šalį tik su Ja !!!). Ačiū Jums už parodytą Plitvicos ežerų - krioklių gamtos stebuklą, Zadaro - jūros vargonų skambesį, Splito, Trogiro, Dubrovniko -senovės dvelksmą ir ypatingą saulėlydį bei diskoteką Biokovo kalnuose (to ilgai nepamiršime). Vadovės kompetencija ir nuoširdus bendravimas - kelionės sėkmė.Dėkojame vairuotojams už saugumą, profesionalumą ir paslaugumą. Vadovo ir vairuotojų tandemas kelionėse būtinas.Sėkmės ateityje. Rekomenduojame.
Atsakyti
Ką tik grįžo mūsų keliautojai iš „GRŪDOS“ kelionės autobusu „Poilsis pietų Graikijoje prie Argolidės įlankos“. Kelionė vyko 2018 09 19 - 30 dienomis.
Kelionės maršrutas apėmė visą Graikiją: TESALONIKAI - ATĖNAI - KORINTO KANALAS - TOLOS - SPARTA - MISTRA - ARGOLIDĖS ĮLANKOS SALOS - MIKĖNAI - EPIDAURAS - OLIMPIJA - DELFAI - METEORŲ VIENUOLYNAI

Grupei vadovavo patyrusi kelionių vadovė - antikinės kultūros specialistė - Neringa Lūžienė. Į kelionę vyko 28 keliautojai, kurie kelionės pabaigoje pildo anketas. Iš 28 gautų anketų, kelionės vadovės darbą puikiai vertina 24 keliautojai, 3 - labai gerai ir 1 gerai. 7 keliautojams - kelionė pranoko lūkesčius, 19 - visiškai atitiko, 2 atititiko.
Keliautojų komentarai:
Linas: „Manau tie - kas renkasi šį maršrutą yra kelionių gurmanai, ir žino ko tikėtis irmaždaug ką gaus. „Darbo“ ir poilsio režimas yra puikiai subalansuotas, tikėtis didesnio pasilepinimo „įsisavinant“ tokią intensyvią programą, manau būtų naivu. Taigi tiems ką ši kelionė išvargino reiktų kreiptis į lepinančio turizmo lėktuvu organizatorius. Taigi - puiku! Lauksiu naujų maršrutš į Pietų Europos šalis.“
Aušra: „ Kelionę vertinu labai gerai. Kelionės sėkmę lėmė gidės profesionalumas ir patirtis, sugebėjimas kiekvieną lankomą objektą pristatyti su jo priešistore ir legendomis. Labai intelektualus ir nuoširdus žmogus. Lankomi objektai įdomūs, maršrutas nevarginantis, atsižvelgta į turistų poreikius ir pageidavimus.”
Onutė: „Kelionė puiki, maršrute gerai paskirstyti objektai, visos aplankytos vietos įdomios. Vadovės Neringos žinios apie Graikiją beribės. Seniau norėjau pamatyti civilizacijos lopšį, tačiau pavyko tik dabar, palyginus su kita organizuojama kelione į Graikiją ši nepalyginamai įdomesnė..“
Agnė: „Nuostabus maršrutas, aplankant visą Graikiją. Gera viešbučių kokybė, tačiau vakarienių laikas šiek tiek per vėlus. Viešbutis ir pats Tolo miestelis nuostabi vieta ilgesniam apsistojimui. Labai nuostabi gidė, kuri suteikė labai daug įdomios informacijos ir neleido nuobodžiauti visos kelionės metu.“
Zita: „Puiki, informatyvi kelionė. Į šią kelionę išvykau iš trečio bandymo. Bet sulaukiau - grupė susirinko - ir mes išvykome!Kelionę vertinu labai pavykusią. Nuostabus gidės Neringos informacijos pateikimas, ji įvairiapusė. Šaunuoliai vairuotojai, geranoriški. Kelionės vaizdai ir gamta, informacija pranoko mano lūkesčius. Ačiū. Gyvuokit ir džiuginkit savo siūlomais maršrutais.“
Romualda: „Kelionę galiu įvertinti tik puikiai. Viskas buvo gerai suplanuota. Man, kaip ir kiekvienam keliautojui tenka daug pamatyti ir išgirsti. Bet ką išgirdau šioje kelionėje buvau nustebinta. Tiek išgirdau daug istorijų, legendų, tos šalies tradiccijų. Gidės Neringos pasakojimai buvo įdomūs, išsamūs, malonu buvo klausytis. Ačiū jai. Noriu padėkoti kelionių organizatoriui :GRŪDA“ už šią kelionę ir puikią gidę Neringą. Ačiū!“

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt. arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 09 14-28 dienomis organizavo kelionę į Maroką, maršrutu „Auksinis Marokas - vartai į juodąją Afriką su poilsiu Atlanto vandenyno pakrantėje“.
12 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Vytautas Kneitas, kurį puikiai vertina visi keliautojai. Iš 12 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 11-oje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1-oje - labai gerai. Pati kelionė 4 keliautojams pranoko lūkesčius, 6 - visiškai atitiko, 2 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Stasys: „Puikiai suplanuota, dinamiška kelionė. Profesionalus ir pasitikėjimą kuriantis vietinis gidas. Kelionės vadovas Vytautas patraukliai pateikia istorinius faktus, parodydamas įvairius aspektus. Viskas puiku!“
Monika: „Tiek vietinis gidas, tiek kelionės vadovas iš Lietuvos puikiai pasiruošę, visi klausimai liko atsakyti. Maršrutas puikus.”
Lina: „Viskas labai patiko. Gidas nuostabus, toks savas, iškilus bet kokiems klausimams galima kreiptis, nes žinai, kad padės. Gido gera nuotaika praturtino kelionę. Vien tik geri atsiliepimai apie visą kelionę.“
Bronius: „Kelionė labai patiko. Daug sužinojau naujo. Kelionės vadovas labai daug žino apie Maroką ir savo žiniomis mielai dalinosi su keliautojais. Viskas buvo organizuota puikiai. Geriau ir būti negali.“
Birutė: „Kelionė įdomi, informatyvi. Kelionės vadovas - rūpestingas, sėkmės Jam.“
Ina: „Labai dėkinga Vytautui, Eglei, GRŪDAI už puikią kelionę. Patiko maršrutas, vietinis gidas, Marokas. Vytautui - 10 balų už gerą nuotaiką, už toleranciją, už žinias apie Maroką.“
Olegas: „Super kelionė! Ačiū Vytautui už gerą darbą!”
Dalia: „Puiki pažintinė kelionė, puikiai organizuota, daug naudingos, įdomios informacijos iš gido. Kelionė dinamiška, gerai suplanuota, nuoširdžiai viskuo pasirūpinta.“
Artūras: „Parinktas puikus maršrutas - nuostabi kelionė. Labai įdomi, turininga, spalvota ir įvairiapusiška. Pranoko mano lūkesčius, viskas buvo puikiai organizuota, geri viešbučiai. Marokas puiki šalis, žavi savo gamta, miestais, nuostabiais Atlaso kalnais, gražiomis Atlanto vandenyno pakrantėmis. Šilti ir draugiški vietiniai gyventojai. Puikus gido Vytauto darbas. Ačiū! “

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Maroką: 2019.03.21 - Liko 9 vietos; 2019.04.19 - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/auksinis-marokas-vartai-i-juodaja-afrika arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Atsakyti
Rugsėjo 19-30 d. su "Grūda" lankiausi Pietų Graikijoje prie Argolidės įlankos. Kelionė tikrai puikiai organizuota, inforamtyvi, maršrutas gerai apgalvotas, nevarginatis. Nepakartojamus įspūdžius paliko civilizacijos ištakos: Akropolis, Mikėnai, Sparta, Epidauras. Grupės vadovė Neringa tikra profesionalė, turinti begalę žinių tiek apie senąją, tiek apie šiuolaikinę Graikiją bei kitas valstybes, per kurias važiavome. Ji nuoširdžiai rūpinosi grupės gerove. Buvau nusprendusi, kad kelionė į Graikija - mano paskutinė "autobusinė" kelionė, tačiau po šios kelionės nutariau - autobusu keliausiu dar. Laukiu naujų maršrutų.
Atsakyti
Ką tik 25 mūsų turistai grįžo iš kelionės autobusu „Didžioji Turkija“. Kelionė vyko 2018 09 15 - 28 dienomis.
Kelionės metu buvo aplankytos pačios garsiausios Turkijos vietos: Edirnė - Stambulas - Ankara - Kapadokija - Denizlis - Pamukalė - Hierapolis - Efesas - Troja. Beto pravaziuota per Lenkiją, Slovakiją, Vengrija, Serbija, Bulgarija, dalį Graikijos.
Grupei vadovavo patyręs kelionių vadovas - istorikas Giedrius Globys. Kelionės pabaigoje keliautojai pildo anketas. Iš 23 gautų anketų, kelionės vadovo darbą puikiai vertina 18 keliautojų, 1 - labai gerai ir 4 gerai. 3 keliautojams - kelionė pranoko lūkesčius, 17 - visiškai atitiko, 3 atititiko. Vairuotojų darbą puikiai vertina 20 keliautojų, 3 - labai gerai
Keliautojų komentarai:
Danutė: „Puiki pažintinė kelionė, labai geras maršrutas. Įtaigiai pateikiama gido informacija.“
Turistė: „Neeilinė kelionės vadovo Giedriaus erudicija, puikus, žaismingas pasakojimo stilius, atrodo neišsenkanti energija, visa tai - įdomus, nuotaikingas pasakojimas apie Turkiją. Ir žinoma aukštos kvalifikacijos vairuotojai Bronius ir Rimas. Šaunioji triada, ačiū Jums už Turkiją. Geriausios Jums kloties.”
Irena ir vytautas: „Kelionė gerai organizuota, informatyvi. Lauksime naujų maršrutų. Dėkojame gidui ir vairuotojams.“
Olga: „Tai buvo seminaras apie Senąją civilizaciją. Dvi savaitės prabėgo kaip dvi dienos. Patiko viskas - viešbučiai, maitinimas, vadovo jumoro jausmas ir vairuotojai.“
Alma: „Kelionė buvo puiki ir dėl šaunių, linksmų bendrakeleivių, gero muzikinio fono ir tikrai rinktinių kino filmų programos organizuotos mūsų gido Giedriaus. Likau labai patenkita turkiška pirtimi - puiki proga pailsinti kūną netrumpoje pažintinėje kelionėje ir kartu geriau pažinti turkų tradicijas, kultūrą. Labai patiko mažesni turkiški viešbučiai, ypač su baseinu.“
Ričardas: „Aplankiau 26 šalis, tačiau su tokiu nuostabiu gidu keliauju pirmą kartą. Dėmesingas, stebina giliu istorijos žinojimu. Puikus oratorius, iškalbus. 10 iš 10.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt. arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Erika Miliauskiene kaunas@gruda.lt
Atsakyti
2018.08.11-18 d. išvyka „Kitokio Paryžiaus beieškant“ lyg ir žadėjo kažką ypatingo, bet...tiek kelionės organizavimas, tiek kelionės vadovė šlubavo viena koja tiesiogine to žodžio prasme. Iš įmonės, kuri skelbiasi turinti daugiametę solidžią patirtį, tokių nesklandumų tikrai nesitikėjau. Nemaloniai nustebino prastai sudėliotas/suplanuotas kelionės maršrutas ir ypač grafikas. Neatsirado laiko pamatyti kai kurių objektų (pvz., Invalidų rūmai, Monmartro kapinės, dalis Niurnbergo senamiesčio ir kt.) numatytų programoje, bet tuščiai pasivaikščioti ir nusipirkti niekalų laiko buvo skirta. Prie Eifelio bokšto, Luvro ir ypač Versalio rūmų kiekvienam teko atstovėti masines ilgai trunkančias eiles, nes grupinių bilietų rezervuoti įmonė neapsiima. Nežinau kaip jūs, bet aš kitaip suprantu organizuotą pažintinę kelionę. Buvau nusižiūrėjus dar vieną kelionę ateičiai, siūlomą Grūdos, bet po tokios patirties apsigalvojau. Kelionės vadovė pati prisipažino, kad vyko ne savo maršrutu ir tas labai jautėsi, nelabai orientavosi mieste, nelabai turėjo ką įdomaus papasakoti, išskyrus vadovėlinę informaciją, kurią skaitė iš užrašų, apskritai prastai valdė grupę, reiškė nepasitenkinimą, atrodė, lyg ją per prievartą čia kažkas būtų atvaręs, skundėsi kojos skausmais. Sutikit, nelabai profesionalu. Viešbučiai, kuriuose buvom apsistoję, ganėtinai normalūs, išskyrus esantį Paryžiuje - apšnerkšta nejauki aplinka, itin skurdus vidaus įrengimas, pasitikėjimo nekeliantis vietinis kontingentas, ką įrodė įsilaužimas į mūsų turistinį autobusą. Trumpai kalbant nerekomenduoju, nuovargis didelis, o gerų įspūdžių mažoka.
Atsakyti
2018 08 04 - 15 dienomis GRŪDOS turistai vyko į poilsinę Graikiją. Poilsis Graikijoje prie Egėjo jūros. Grupę lydėjo antikos specialistė Neringa Lūžienė. Dėkojame į kelionę vykusiems ir užpildžiusiems anketas. Visi keliautojai kelionę yvertino ypač gerai. Štai mūsų turistų atsiliepimai apie kelionę:
Vida: su kelionių organizatoriumi Grūda keliaujame šeštą kartą ir mielai keliausiu dar ne kartą. ši kelionė nusotabi. Graikija ypatinga šalis savo istorija, žmonėmis, tradicijomis, gamta. Ačiū vadovei Neringai už visas žinias, kurios buvo pateiktos labai įdomiai, buvo galima klausytis ir klausytis. Ačiū už rūpestį visos kelionės metu. Vairuotojai profesionalai, paslaugūs ir kantrūs. Džiugu ir tai, kad keliautojų grupė buvo viena bendra šeima, visos kelionės metu džiaugiausi atostogomis. Nuoširdus AČIŪ.
Nijole: puiki kelionė. Vykusiai prie pažintinių ekskursijų priderintas poilsis. Kelionės vadovė aukščiausio lygio. Labai esu daug keliavusi su įvairiomis agentūromis, bet tokios eruditės, gebančios bendrauti su žmonėmis, turinčios žinių ir praktikos, mokančios turistams įdomiai pateikti informaciją ir ne tik, tikrai neteko sutikti. Ačiū agentūrai. Ačiū p.Neringai.

Eugenija: nuostabi vadovė. Sužinojome be galo daug. patenkino ir net viršijo visus lūkesčius. Puikiai valdo situacijas ir sugeba sukurti gerą mikroklimatą. Pakeitė požiūrį į Graikiją ir jos istoriją. Likau sužavėta.
Dustė: kelionė šauni. Turėjau galimybę susipažinti su skirtingomis šalimis ir jų kultūra. Sužinojau daugiau apie aplankytas vietas. Teko paskanauti graikiškus patiekalus. Didelį įspūdį paliko plaukimas laivu į Skiato salą. Akropolis pranoko lūkesčius. Ačiū.
Snieguolė: puikiai sudarytas kelionės maršrutas. Suderintas poilsis su pažintinėmis ekskursijomis. Neringa pranoko visus mano lūkesčius. Tai žmogus, pasižymintis aukšta erudicija, komunikabilimu, nuoširdumu bei paprastumu. Vairuotojai Viktoras ir Algis profesionalai. Buvo smagu ir saugu su jais važiuoti. Nuoširdus ačiū visai komandai.
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Atsakyti
2018 08 11 - 22 GRŪDOS keliautojai vyko maršrutu "Rumunija - neatrastoji šalis, lopinėlis Bulgarijos - kalnai ir jūra". Grpę lydėjo patyrusi kelionių vadovė Lina Godautė. Dėkojame į kelionę vykusiems ir užpildžiusiems anketas. Keliautojų įvertinimai po šios kelionės: 3- pranoko lūkesčius, 15 - visiškai atitiko; 9 -atitiko, 2 - nelabai atitiko. Štai mūsų turistų atsiliepimai apie kelionę:
Juozas: kelionė praėjo tobulai, tobula vadovė ir tobuli vairuotojai. Visi kelionės norai išsipildė.
Danuta: patiko kelione, patiko Rumunija. Savo akimis pamačiau landšaftą Rumunijos su unikalia architektūra.
Evelina: Įdomus, vaizdingas maršrutas. nesitikėjau, kad Rumunija nors ir neturtinga tačiau tokia besitvarkanti, svetinga, menanti gilią istoriją, kupina įspūdingų UNESCO saugomų objektų, miškinga... šalis. Džiaugiuosi, kad šią šalį ir Bulgarijos dalelę padėjo atrasti puiki gidė Lina. Kad daugiau tokių, daug visko žinančių, gražiai pasakojančių ir beveik visą laiką bakalbančių gidų. Ačiū vairuotojams.
Vida: kelionė puiki, maršrutas įdomus, autobusas patogus, vairuotojai paslaugūs dėmesingi, profesionalūs, viešbučiai normalūs, vadovė išskirtinės erudicijos, charizmatiškas ir rūpestinga. Važinėju su GRŪDA ir kitiems rekomenduoju.
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Atsakyti
2018 08 04 - 13 GRŪDOS keliautojai vyko maršrutu "Visi keliaiveda į Romą". Grupę lydėjo patyręs kelionių vadovas, Italijos žinovas Sigitas. Dėkojame vykusiems į kelionę ir palikusiems atsiliepimus apie ją. Dalinamės keliatos keliautojų muntimis:
Laimutė: kelionę vertinu puikiai, nes patogus autobusas su nepakartojamu vadovu Sigitu. Maniau, kad esu sutikusi gerų gidų, bet jam lygių tarp jų nėra. Mane imponavo jo sugebėjimas ne tik pateikti faktus, bet juos susieti su kitais įvykiais vykusiais atatinkamu laikotarpiu kaimyninėse valstybėse, Europoje ar net pasaulyje. Rodos galėtum klausytis ir klausytis. Paprasata, gebantis pastebėti kiekvieną ir visus. Ačiū vairuotojams Rimui ir Broniui, tyliai bet atsakingai dirbo savo darbą.
Vaida: kelionė puikiai suplanuota: pradžioje daugiau ištvermės reikalaujantys objektai, į pabaigą - daugiau poilsio. Venecija pranoko lūkesčius, norisi sugrįžti dar kartą. Neišdildomą įspūdį paliko Vatikanas. Ačiū gidui Sigitui.
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Atsakyti
2018.07.18-2018.07.19 vykome su dukra į ekskursija" Sant Peterburgas - Baltųjų naktų miestas". Tai mano antra kelionė su šią agentūra, tad nesitikėjau "siurprizu". Pradėsiu nuo autobuso (kurio dėka mano nugara iki šiol negali atsigauti): autobuse neveikė video, nebuvo karšto vandens, pats autobusas skirtas tarpmiestiniams kelionėms ir priklauso Zarasų autobuso parkui.Tokių autobusu teko važioti apie 16 valandų tik į priekį. Be to, niekas nespėjo, kad reikėjo prisiimti valgyti, tad gidė buvo priversta sustoti keliose degalinėse... Viešbutis - mums pasisekė, tarakonų nematėme, bet šalia sedintis turistas rodė nuotraukos po nakties...Gidė Dalia - paskaitė mums ištraukas, bei parodė bukletus apie Rusijos Carus. Patys stovėjome eilėse prie kasų mieste, Ermitaže negavome gidės. Tad "Dėmesys klientams ir jų poreikiams" - šiai kelionei netinka. Todėl tai mano paskutinė kelionė su Jumis, esu šokė ir nusvilusi organizavimu. Pats miestas yra nuostabus kaip ir vietinė gidė.
Atsakyti
2018 08 06 - 15 dienomis GRŪDOS keliautojai vyko retu maršrutu "Neatrastoji Prancūzija", kuris organizuojamas vieną kartą metuose.. Nuostabus nepažintosios Dordonės kraštas, labai retai lankomas keliautojų iš Lietuvos, ir vėl buvo pasiektas GRŪDOS keliautojų. Grupei vadovavo patyręs kelionės vadovas Prancūzijos žinovas Vytautas Bikulčius. Dėkojame vykusiems į kelionę. Po kelionės mūsų keliautojai užpildo kelionės atsiliepimus.dalinamės mūsų keliautojų atsiliepimais:
Veronika: "kelionės maršrutas puikiai sudėliotas. Vadovas darbą atliko nepriekaištingai. dėkojame už kelionę."
Lidija: "bendrai kelionę vertinam gerai. Tik viena nakvynė buvo gan prastam viešbutyje. Gidas puikus. Jo patarimai, dėmesys padėjo grupei. Informacijos pakankamai, ji nevargina, esminė, pagarbus bedravimas. Ir sekantį kartą norėčiau keliauti su tokio lygio profesionalu. Ačiū".
Audronė: "įdomi, įvairi kelionė: ir gamtos stebuklai, ir žmogaus sukurti. Sužavėjo Prancūzijos provincijos miesteliai, atsipalaidavę žmonės. Net prie virėjų "siestos" pripratau. Malonių įspūdžių daug, neprailgo."
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Lauksime visų kitą sezoną naujuose mūsų maršrutuose. Informacijos apie GRŪDOS keliones ir naujienas ieškokite www.gruda.lt.
Atsakyti
Ilgąjį Žolinės savaitgalį GRŪDOS keliautojai keliavo maršrutu "Lenkijos ir Slovakijos Tatrai". Grupei vadovavo patyręs kelionių vadovas Vytautas Kneitas. Dėkojame vykusiems į kelionę. Po kelionės mūsų keliautojai užpildo kelionės atsiliepimus.dalinamės mūsų keliautojų atsiliepimais:
Asta: kelionė buvo nuostabi. Pranoko lūkesčius, o tam labai padėjo vadovo žinios, rūpestingumas, gera nuotaika, įdomūs pasakojimai. Vairuotojai, taip pat buvo labai paslaugūs, geras maršrutas, laiku paskirstytas laikas sustojimas. Kelionė su GRŪDA pirma, tačiau napaskutine. Ačiū"
Virginija: nuostabi komanda, draugiški paslaugūs, puikiai žino savo darbą. Gidas turi begalę daug žinių, organizuotas. visada su šypsena, vidad pasiruošęs padėti, suteikti informaciją, pasiterauja ar viskas gerai. Malonu keliauti saugiai jaučiantis ir daug patirti puikių įspūdžių. Esu labai dėkinga komandai."
Renata: puikiai praleistas laikas. Viską apžiūrėjome be skubos, su didžiuliu pasimėgavimu. Ačiū rūpestingam ir atsakingam gidui Vytautui, bei paslaugiems ir linksmiems vairuotojams."
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. N
Atsakyti
Keliaujame tikrai daug ir jau ne pirmą kartą vykstame į vasaros keliones autobusu, todėl žinome, kad pasirinkus GARANTYUOTO išvykimo kelionę visad drąsiai galime derinti atostogas, nes, kaip ir daugelis dirbančiųjų, turime jas pradėti derinti beveik prieš pusmetį. Taigi dabar jau galiu sakyti, kad esu pati kalta, kad nepasiskaičiau nuomonės apie "UAB Kauno Grūda" prieš užsakydama šioje įmonėje kelionę. Prieš kelis mėnesius pasirinkau garantuotą kelionės laiką į Lenkiją (sutartis buvo pasirašyta 2018-02-05), pikčiausia yra tai, kad likus 21 dienai mokėdama paskutinę pinigų sumą už kelionę, pasiskambinau nurodytu telefonu, buvo užtikrinta, jog viskas puiku, nors papildomoje informacijoje nurodyta, jog nesurinkus 25 keliautojų, kelionės kaina gali kisti, apie ką keliautojai turi būti informuoti ne vėliau prieš 20 dienų. (tai nurodyta GRŪDOS apraše. Ir štai stebuklas, likus lygiai 10 dienų gaunu elektroninį laišką iš pono Igno Kaniavos, kuriame rašoma, jog nesurinkus 25 asmenų kelionė neįvyks, kaip jau rašiau iki kelionės 10 dienų, o ne 20, kaip nurodyta pačios Grūdos informacijoje, o laiške dar akivaizdesnis melas, jog kelionė brangtų, bet susisiekus su pirmaisiais užsiregistravusiais, pastarieji atsisakė primokėti. Kadang mūsų vietos autobuse buvo Nr. 2, todėl skambinu laišką parašiusio pono nurodytų telefonu, ir sakau tai kaip gi buvo informuoti pirmieji, jei aš nei telefonu, nei elektroniniu paštu jokios informacijos negavau...O atsakymas toks, jog pirmieji tai tie, kurie pas juos agentūroje pirko kelionę...likau be žado, nes šiais atrodytų pakankamos konkurencijos laikais joks verslininkas, siekiantis sėkmingo verslo, taip nesielgia, nes ne tiek suerzino neįvykusi kelionė"Lenkija. Senojoje Aisčių žemėje", kiek nepagarbus elgesys su klientais. NIEKADA į jokią kelionę su UAB "Kauno GRŪDA" daugiau nevyksime, visiems pažįstamiems taip pat patarsiu bėgti kuo toliau nuo tokių kelionių organizatorių. Vienintelis problemų nesukėlęs dalykas buvo už kelionę sumokėtų pinigų atgavimas, juos atgavau nuvykusi į Klaipėdos biurą, bet tai neatpirko sugadintų vasaros atostogų planų..
Atsakyti
2018-08-11/18 Centrinė Kroatija. Puiki šalis, nuostabi gamta, gražūs vaizdai, malonūs bendrakeliaiviai. Kelionė galėjo būti dar puikesnė, jei ne kai kurie organizaciniai nesklandumai. Autobusas (Klaipėdos) pakankamai tvarkingas, vairuotojai mandagūs, tylūs žemaičiai. Visos kelionės metu net neužsiminė apie galimybę autobuse gauti karšto vandens kavai ar prispyrus reikalui pasinaudoti tualetu (kas buvo reklamuojama atmintinėje), mamos su vaikais ėjo prašyti pačios. Gidė prisijungė tik beveik pervažiavus Lenkiją, iki tol visi sėdėjo tyloje, nežinodami kada bus sustojimai, pietūs ir kt. Apgyvendinimas privačiame sektoriuje - gryna loterija. Vieni už tuos pačius pinigus gavo kelių kambarių apartamentus, vieni prie jūros, kiti prie judrios gatvės ir kt. Mūsų atveju buvo pažeista sutarties sąlyga - vietoje dviviečio kambario su dviem atskirom lovom gavom kambarį su dvigule lova ir turėjome su suaugusiu sūnum 5 naktis miegoti kartu...Pakeisti nesutiko. Gidė Vaiva profesionali, patyrusi, suteikė daug žinių ir patarimų, tačiau bendravo gana arogantiškai. Didžiausias deguto šaukštas - kelionė atgal. Išvykome labai anksti, visą kelią skubėjome, kad kuo anksčiau sugrįžti į namus, tačiau pabaigoje kelionės buvo staiga sugalvota keleivius perskirstyti pagal gyvenamas vietas: iš Kalvarijų pasienio posto mūsų autobusas staiga pasuko ne pro Marijampolę, kaip buvo planuota, o apsisuko į Lazdijus. Ten į kitą autobusą buvo išlaipinti vilniečiai, į mūsų autobusą - kauniečiai, marijampoliečiai palikti Kalvarijoje laukti dar kito transporto...Apie tokią kelionės pabaigą niekas iš anksto neįspėjo, į Kauną grįžome 1, 5-2 val. vėliau nei planavome. Tikrai nesame įkyrūs “ bambekliai”, labai daug keliaujame. Grūdai linkime tobulėti, atnaujinti ir patikslinti turistams teikiamą informaciją apie keliones (tam tarpe ir telefonu) ir mažiau taupyti turistų sąskaita...
Atsakyti
2018 07 21 - 27 dienomis GRŪDOS keliautojai keliavo po Norvegiją. Grupę lydėjo patyręs kelionių vadovas, Skandinavijos žinovas Arūnas Bliudžius. Dėkojame vykusiems į kelionę. Po kelionės mūsų keliautojai užpildo kelionės atsiliepimus. Norime pasidžiaugti, kad visi liko patenkinti ir sužavėti kelione, bei Norvegijos grožiu. Dalinamės kelių keliautojų mintimis:
Diana: kelionė labai patiko. Tiek maršrutas, tiek gyvenimo sąlygos. Vienintelis trūkumas kaip visada pritrūksta laiko pasigrožėti nuostabia Norvegijos gamta. Kelionės vadovas Arūnas - puikus profesionalas, labai įdomiai ir išsamiai pasakojo, pateikė daug įdomių faktų ir istorijų, kurių tikrai neteko girdėti. Žodžiu visapusiškai super vadovas - ne tik savo žiniomis, bet ir jautrumu, nuoširdumu. Kaip visada GRŪDA nenuvylė ir išpildė lūkesčius.
Sandra, Jolanta, Gintautas - kelionė puiki, gerai apgalvotas maršrutas, geras gido ir vairuotojų darbas. Dėkingi už galimybę pravažiuoti senuoju Stryno keliu. Gaila, kad dėl laiko trūkumo buvo vienas sustojimas Jotunheimeno kalnyne. Taip pat patiko gido Arūno nuolatos vedamos paralelės su Lietuvos realijomis ir informacija apie Skandinavijos šalis.
Aurelija ir arūnas: puiki kelione - daug informacijos. Pažinome dar nelankytą kraštą. Ypatinga padėka gidui Arūnui už meilę ir su išmanymu pristatytą Skandinaviją.
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Norvegija Jūsų laukia. Daugiau informacijos apie keliones į Norvegiją rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt
Atsakyti
2018 07 16 - 28 dienomis GRŪDOS keliautojai vyko maršrutu "Lufutenų salų magija". Grupę lydėjo patyręs kelionių vadovas Robertas Šalna. Dėkojame visiems vykusiems į kelionę ir parašiusiems atsiliepimus. Dalinamės keliautojų mintimis:
Jelena ir Gintaras: "Kelionę vertinam puikiai: nevėlūs atvykimai į nakvynės vietas, pakankamas laikas poilsiui. Labai įdomus maršrutas, viskas gerai apgalvota ir suplanuota. Su GRŪDA keliaujame 12 karatą. tai buvo geriausia mūsų kelionė. Gidas Robertas 10 balų. Linkime sėkmės Grūdai ir Robertui. Ačiū."
Laima: "Kelionė buvo sėkminga. Tai lėmė ir geras oras. Todėl visas maršrute numatytos lankytinos vietos buvo sėkmingai pasiektos ir atskleistos geriausiu būdu."
Deimantas: "Kelionė puiki. maloniai nustebino Suomijos istorija ir gamta. Dar kartą įsitikinau, kad Norvegija nepaprasati graži šalis. Kelionės vadovo Roberto darbas labai profesionalus. matyti, kad savo darbą labai myli ir jis jam tinka. Vairuotojai draugiški ir paslaugūs."
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt
Atsakyti
Liepos 11 - 21 dienomis vykome į kelionę Italijos rivjera ir pietų Prancūzijos žydrasis krantas (11d.). Kelionės programa puiki, daug pamatyta, daug aplankyta. Mus lydėjo gidė Monika. Aplankėme Insbruką, Svarovskio muziejų, Milaną, Genują, Cinque Terre miestelius, Nicą, Monaką, Kanus, Antibus, Luganą, Lichtenšteiną, Bambergą.
Labiausiai patiko kelionė po Cinque Terre nacionalinį parką, vaizdai kaip iš paveikslėlio. Sužavėjo Monakas, Kanai, Antibai. Daug aplankyta ir pamatyta. Gidė suteikė daug informacijos apie lankomus objektus, apie Italiją, Prancūziją ir kitas lankomas šalis. Kaip gidė, dirbo puikiai, bet kaip žmogus - sudėtinga ir arogantiška asmenybė. Trūko bendros informacijos, žmonės bijodavo ko nors paklausti, nes ji visad jausdavosi įžeista. Buvo nemalonus įvykis, kai vakarienės metu gidė užsipuolė vieną žmogų, kilo konfliktas, buvo labai nemaloni situacija. Italijos viešbutyje, kur gyvenome 5 paras, jautėmės įdomiai. Personalas mus laikė lenkais, vis bambėdavo kažką savo kalba, maistas būdavo vėsus, jei vėliau ateidavai pusryčių, tai būdavo nieko nelikę. Gidė pirmą vakarą nepaaiškino kaip elgtis, kas mums priklauso, todėl nesklandumų kilo vakarienės metu, vieni darbuotojai parodė kur salotos, o kiti jas išplėšė iš rankų ir atėmė. Pasijautėm kaip kokie vargšai.
Beje, prieš kelionę niekas neinformavo apie ausinukų nuomą, kuri kiekvienam kainavo po 20 eurų. Sutartyje nurodoma, kad mokamiems objektams reikia turėti apie 100 eurų, o buvo surinkta po 150 eurų maždaug. Kažkodėl gidė rinkdama pinigus neinformavo, kad galima rinktis lankomus objektus, nors kelionės eigoje pastebėjome, kad kai kurie žmonės galėjo ir neiti į muziejus ir neimti ausinukų. Kaip ir minėjau, trūko informacijos. Taip pat nerekomenduočiau kelionės traukinuku po Lichtenšteino kunigaikštystę, nes nieko nepamatai, veža pro daržus, sodus, parodo stadioną ir gyvenamų namų kvartalą, geriau pėstute pasivaikščioti centre.
Kelionę vertinu 7 balais iš 10.
Atsakyti
2018 07 14 - 25 dienomis "GRŪDO" keliautojai vyko maršrutu "Šveicarija - Ispanija - Prancūzijos rivjera". Dėkojame vykusiems už kelionės atsiliepimus. Dalinamis keliautojų mintimis apie kelionę:
Rimas - maršrutas sudėliotas gerai, o visa kita mūsų patogumui puikiai pakoregavo Tadas. Visos kelionės metu žavėjausi šio žmogaus tolerancija, išprusimu, geru jumoro jausmu. Tai žmogus mylintis savo darbą ir savo keliautojus. Super."
Aldona: Kelionė turininga, gidas puikus, stengiasi, kad mes, turistai, kuo daugiau sužinotume apie lankomus objektus. Žino daug ir įdomiai pasakoja. Norėtųsi, kad visi kelionių vadovai dirbtų taip nuoširdžiai, kaip mūsų gidas Tadas. Ačiū mūsų vairuotojams, tikriems profesionalams, Ramūnui ir Donatui".
Nijole: kelionė labai patiko, dėka vadovo Tado ir vairuotojų Ramūno ir Donato< kelionė autobuse neprailgo, nes vyravo gera nuotaika, jumoras, bei įspūdingi vaizdai. Viešbučiai, kuriuose apsistodavome, buvo puikūs, maistas taip pat. Visai komandai didelis ačiū už nuostabią kelionę".
Ona: komanda pranoko visus lūkesčius, vadovas Tadas puikiai išmano savo darbą, jo dėka apie Ispaniją sužinojau labai daug, įspūdingas maršrutas. Kelionės metu vyravo gera nuotaika ir puiki atmosfera. "
Kelionės operatorė Erika Miliauskienė erika@gruda.lt
Atsakyti
Džiaugiamės grįžusiųjų iš Zakopanės Krokuvos keliautojų atsiliepimais:
Vilma ir Algirdas: "Puiki pažintinė kelionė. Ačiū Odetai už profesionalų darbą. Nuostabi gidė. vairuotojams dėkoju už saugią kelionę."
Adelė " Kelionė labai patiko, nors ir pavargau. Bet tai niekis, palyginus su tuo kiek sužinojau apie kaimynę Lenkiją. Labai gerai viskas organizuota, viskas labai ir smulkiai apgalvota, tuo pasirūpino mūsų vadovė Odeta. Labai patiko Zakopanė, Velička, Krokuva paliko didžiausią įspūdį."
Arvydas: "Turėjome rupestigą vadovę. viskas praėjo gerai. Buvo geri viešbučiai, normalus maitinimas. Puiku."
Atsakyti
2018 07 21 - 27 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Poilsis Austrijos Alpėse“. Grupę lydėjo kelionės vadovė Laima Zonienė. Į kelionę vyko tridešimt devynių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš trisdešimt šešių gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai - trisdešimt vienoje; keturiose - labai gerai, vienoje -gerai. Vairuotojų darbas visose anketose įvertintas puikiai. Keliautojos komentaras:
Regina: „Vertinu gerai. Puiki kelionė, įdomus maršrutas. Šauni komanda - vadovė Laima ir vairuotojai - Saulius ir Žydrūnas“.
Zita: „Patiko lankytinų vietų adaptavimas pagal oro salygas. Gidės gebėjimas įdomiai pateikti lankytinų vietų objektus. Vairuotojai tvarkingi, paslaugūs, profesionalūs...“.
Marija: „Kelionė buvo nuostabi!!! Ačiū. Jokie padėkos žodžiai negali išreikšti tai, ką gavome, pamatėma, sužinojome dėka šios nuostabios kelionės vadovės Laimos ir šaunių vairuotojų Sauliaus ir Žydrūno.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Renata Balulienė renata@gruda.lt
Atsakyti
2018 07 07 - 14 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Šveicarija. Žemės lopynėlis arčiausiai dangaus“. Grupę lydėjo kelionės vadovė Lina Gotautė. Į kelionę vyko dvidešimt devynių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš dvidešimt aštuonių gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai - dvidešimt keturiose; trijose - labai gerai, vienoje -gerai. Vairuotojų darbas dvidešimt šešiose anketose įvertintas puikiai, dvejose - labai gerai. Keliautojos komentaras:
Diana: „Nuostabi kelionė, turininga, bet norėtųsi daugiau laiko miestuose, kad pajusti, tą laiko akimirką - išgerti kavos, paklausyti muzikos, apsi[irkti. Kelionė gera, labai gerai dirbo gidė ir vairuotojai. Informacijos gausybė, labai patogus autobusas. Sėkmės Jums organizuojant keliones.“.
Eglė: „Puiki kelionė, labai gerai sudarytas maršrutas, stebuklinga gidė Lina - su tokiu žmogum gali keliauti ir keliauti.“.
Vytautas: „Puiki kelionė. Puikus kelionės vadovo darbas. Pasiūlyčiau kelionę prailginti 1 diena, per kurią galima būtų aplankyti Bazelį ir Ciurichą.“.
Vita: „kelionę vertinu puikiai. Labai geras maršrutas, geras kelionės tempas, nevarginantis. Labai smagu, kad abi nakvynės buvo tam pačiam viešbutyje. Ir svarbiausia tas viešbutis tokioj nuostabioj vietoj, ežeras, kalnai, gražus miestelis. Svarbiausia, kad būtent ten buvo laiko pasivaikščioti. Labai puiki kelionės vadovė Lina, puikios žinios, kalba, žmogiškumas, organizuotumas. Puikus autobusas, nuostabūs vairuotojai.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt
Atsakyti
Dvi GRŪDOS keliautojų grupės 2018 07 13 - 22 ir 2018 07 21 - 31 vyko į kelionę "Islandiją - ledo ir ugnies žemė". Keliautojai ir vėl buvo sužavėti šia atšiauria šalimi. Grupėms vadovavo patyręs kelionių vadovas Tadas Bliznikas. Per 11 kelionės dienų buvo išsamiai susipažinta su Islandijos gamta, kultūra, istorija. Aplankytos pačios gražiausios ir įspūdingiausios vietos. Maršrutas apėmė šias Islandijos vietas: Reikjavikas - Glymur krioklys - Husafell apylinkės - Grabrok krateris - Snaefellsnes pusiasalis - Olafsvikas - Snaeffells ugnikalnis - Hellnar ir Arnarstapi gyvenvietės - Blonduos - Glaumbaerio gyvenvietė - Akureyris - Myvatno ežeras - Godafossas - Kraflos ugnikalnis - Husavikas - Jokulsargljufur nacionalinis parkas - Detifosas - Vatnos ledynas - Skaftafelio nacionalinis parkas - Svartifosas - Landmannalaugar - Heklos ugnikalnis - Seljandsfossas - Skogaras - Skogafosas - Dyrholaey uolos - Hella - Tingveliro nacionalinis parkas - Geysiras - Skalholt - Strokuras - Hvitos kanjonas - Keridos ugnikalnio krateris - ¬ Žydroji Lagūna. Dėkojame vykusiems į kelionę. O visų norinčių vykti į Islandiją lauksime kitais 2019 metais. Daugiau informacijos sužinosite susisiekus su manimi maršruto operatore Renata Baluliene renata@gruda.lt
Atsakyti
Noriu padekoti organizatoriams, kurie surenge tokia nuostabia kelione i Baltarusija. Super programa, super pilys, super Baltarusija.Aciu labai gerai, nuosirdziai, maloniai ir laaabai graziai moteriai- gidei GIEDREI, ACIU GIEDRE! Aciu ir rupestingiems vairuotojams visada pades, pagelbes, net lagaminu nereikejo ideti ir istraukti- viska dare jie (gaila nezinau vardu). Tikrai rekomenduoju sia kelione, puikus gidai! Labai malonus baltarus.gidas- Aleksejus, labai rupestingas, labai daug zino, pasakoja idomiai, aciu, kad organizavo pietus. Buvau labai maloniai nustebinta, pamacius viesbuti! Siuolaikiskas, viskas nauja, svaru, grazu, plazminis televizorius! viskas ko reikia- prasom! Daug keliaujam, bet sitas viesbutis -geriausias! Pusryciai- puikus! Darydama isvada, galiu padekoti, bet....kas planuoja keliauti su "Gruda" pasidomekit su kokiu autobusu keliausit, prasykit nuotrauku ir klauskit ar yra saugu su juo keliauti...nezinau kelintu jis metu, kazkoks siaubas. Lauke +34, KONDICIONIERIUS NEVEIKIA. Tai isivaizuokit, kad mes, na 40 % laiko praleidziam autobuse per toki karsti...jus nematet zmoniu....o dar isvaziuojant is Minsko pries mano nosi pasirode dumai, kazkas pasakys " ot, na ir kas, atvaziavot gi", bet toks autobusas (pasidomejau) sudega per labai trumpa laika,...o paskui raso laikrasciuoje, visi keleiviai buvo senyvo amziaus (pagyveno ir uzteks) bet dabar keliavo labai daug jaunu zmoniu, paaugliu visi labai issigando..Aciu vairuotojui (gaila, vardo nezinau) greitai sureagavo. Aciu Dievui, viskas baigesi gerai. Keliones metu, autobusas - labai svarbu, 5 ryto mes isvykom, vaikai noretu pamiegoti, tai kad ir suaugusieji -nusnaustu, sitam, to mes negalejom padaryti, puse keliones meldziausi, kad mes atvyktume sveiki ir gyvi. Aciu
Atsakyti
2018.07.21-2018.07.28 vykome į kelionę maršrutu Kroatija. Poilsis prie Adrijos jūros Centrinės Kroatijos Rivjeroje. Norime pasidžiaugti ir padėkoti komandai: dviems vairuotojams Kęstučiams ir gidei Vaivai. Vairuotojai labai paslaugūs, santūrūs vyrukai. Gidė Vaiva nereali. Mūsų dukra pasakė:-Pirmą kart matau žmogų, taip mylintį savo darbą. Ji taip nuoširdžiai viską pasakojo, tarsi Kroatija jai būtų antri namai. Organizacija puiki, viskas sustyguota iki smulkmenų. Informacija išsami, neperkrauta. Net mums smalsiems neliko jokių papildomų klausimų. Pakoštanėje pateiktos vakarienės užtektų 2-3 žmonėms. Porcijos galingos ir labai skanu. Apartamentai su visais reikiamais patogumais. Pasivažinėjimas džipais ir kanjono vaizdai išliks dar ilgam. Vienintelis trūkumas-autobusas. Jis tiesiog turi būti komfortiškesnis (yra su kuo palyginti). Kelionė labai ilga, reikalaujanti daugiau erdvės, kojytėms tikrai nelinksma. Tačiau su tokia komanda važiuotumėm ir dar kartą. Ačiū Jums, Grūda. Sėkmės!
Atsakyti
Irena 2018-07-22 13:28:42
Grįžau iš kelionės Šiaurės Italijos perliukai, vykusios 2018.07.14 - 2018.07.21.
Kelionių būta visokių. Bet ši žiauriai nuvylė.
Vairuotojai. Visumoje buvo abu labai paslaugūs. Vairuotojas Petras - profesionalas, kuris moka bendrauti ir su žmonėmis, ir jam sėdint už vairo visiškai ramu. Ko nepasakysi apie antrąjį vairuotoją. Sėdėjome priekyje ir gal matėme per daug, kad galėtume važiuoti ramiais nervais. Antrasis vairuotojas pateko, kaip minimum, į dvi avarines situacijas, kurias pats ir sukėlė. Pirmosios kaip ir niekas nepajuto, nes per plauką viskas baigėsi gerai. Antrojoje situacijoje autobusas buvo žiauriai stabdomas, nes kitaip būtų buvę tragiška. Žmonių daiktai autobuse nulėkė į priekį. Vadovas Ignas atsistojo, pažiūrėjo ir vėl atsisėdo. Nepaklausė, ar visi sveiki, gal kas susižeidė, gal kam blogai.
Visą kelionę, atsisėdus antrajam vairuotojui už vairo, negalėjau nusiraminti, nes po buvusių situacijų jaučiausi nesaugiai. O važiavimo stilius - tai atrodė, kad ne žmones veža, o malkas.
Vadovas Ignas. Jumoro pojūtis - nulinis. Arogancijos - nors vežimu vežk. Kelionėse dažnai būna kažkokia trintis tarp vairuotojų ir vadovo, bet šitoje kelionėje vadovo bendravimas su vairuotojais šokiravo. Nevaldomo pykčio priepuoliai, kai trankomi, tegul ir jo pačio, daiktai, darbinių santykių aiškinimasis pakeltu tonu visų keliautojų akivaizdoje, man buvo visiškai nesuvokiami dalykai, kurie sukelia didžiulę įtampą ir nemalonų jausmą.
Grūdos reklamoje kelionė yra įrašyta, kaip poilsinė - pažintinė. Vadovas Ignas kelionės pradžioje pabrėžė, kad kelionė yra poilsinė. Ir nors į visas programoje įrašytas pažintines ekskursijas vyko praktiškai beveik visi keliautojai, tai įspūdis susidarė toks, kad mes vadovui Ignui buvome bereikalingas balastas. Agentūra, matyt, taupydama pinigus, kur tik galima to išvengti, nesamdė vietinių gidų. Nebūtų didelė bėda, jei vadovas būtų sugebėjęs pravesti tokias ekskursijas. Buvau ne vienoje tokioje kelionėje ir niekada nemačiau problemos tame. Šioje ekskursijoje, prieš išlipant iš autobuso, buvo paaiškinta: „Einate paskui mane, nepameskite iš akių, įsidėmėkite kelią, nes grįžti reikės savarankiškai.“ Spėti paskui vadovą, kuris net nesiteikia atsigręžti, kaip ten jo grupė, nepamesti jo, niekuo neišsiskiriančio tame tarpe ir ūgiu tarp masės žmonių, nepargriūti - tai jau iššūkis. Ir dar įsidėmėti kelią? O kada matyti tai dėl ko atvažiavai? Informacija suteikiama autobuse, paskaityta iš knygos apie Italiją - tai nėra keliautojo kelionės tikslas. Rūpi pamatyti, pajusti grožį, išlikusį per tiek amžių, pajusti gamtą. Svarbiausias kelionės tikslas ir yra - matyti.
Bet gaudant vadovą, tam laiko nelieka. Viršūnė visko buvo ekskursija į Basano del Grapa, kurios metu nubėgome iki miesto simbolio, suprojektuoto Andrea Palladio, ir skubiai grįžome atgal, vardan prekybos centro aplankymo. Pasigrožėti miesteliu laiko nebuvo, bet tokią įžimybę, kaip elementarų prekybcentrį aplankėm. Per visas ekskursijas jausmas buvo toks, kad vadovui mes kliudom - kuo greičiau prabėgti, kuo greičiau visų atsikratyti. Pvz, Akvilėjoje, vietoj to, kad paaiškintų, kad bilietus į Baziliką galima nusipirkti skirtingom kainom ir, aišku, skirtingai pamatyti, tai už visus buvo nuspręsta, kad mums užteks ir pigiausio. Kam čia per daug gilintis į kažkokią senovę. Kelionės pabaigoje Ignas mums visiems palinkėjo plėsti savo akiratį, tobulėti. Aš norėčiau vadovui palinkėti tobulėti bendravimo su žmonėmis srityje, arba pasirinkti darbą, kur nereiktų bendrauti su kitais. Visiems nuo to bus sveikiau.
O agentūros norėčiau paklausti - gal iš tikro pasidarykite šią kelionę, kaip poilsinę. O žmonėms, kurie norėtų keliauti, pamatyti Italiją, pasiūlykite, vadovui tarpininkaujant, įsigyti keliones vietoje. Tos kelionės būtų su gidu, kalbą keliautojas galėtų pasirinkti, o kaina yra ne ką didesnė, nei mokame Grūdai. Per tą vieną tuščią dieną galėjome aplankyti Florenciją, bet išsiaiškinome tai savarankiškai ir per vėlai. Iš vadovo, kad laisvąją dieną galime praleisti ir kitaip - neišgirdome.
Prisegiau reklaminio bukleto nuotraukytę, tik nežinau, kurioje vietoje ji bus.Ten galima matyti, kaip galima praleisti tas keturias dienas, kurias buvome Lido di Jesolo. Žodžiu, nei patys siūlote geresnį variantą, nei suteikiate informaciją.
Gerai nors, kad buvo vairuotojas Petras ir jo suteikiamos vitamino C dozės per jumorą. Nes kelionė tiek pamatymo atžvilgiu, tiek nuotaikos atžvilgiu, buvo nyki. Ir visiškai neatitiko tų sumokėtų pinigų. Visoje ekskursijoje galima tik vieną dieną įvertinti teigiamai - tai kelionė į Veneciją, kuri buvo su gidu ir kurios Ignas nesugadino.
Grįžę iš šios kelionės dar ilgai kalbėjomės apie situacijas, kuriose teko atsidurti kelionės metu, taip pat apie p. Irenos minėtus nesusipratimus, konfliktus ir kitus kelionę menkinusius įvykius. Belieka pripažinti, kad tikslesnį atsiliepimą apie kelionę būtų sudėtinga parašyti. Kad ir kaip nemalonu būtų, tenka pritarti kiekvienam p. Irenos žodžiui ir padėkoti, kad keliautoja drįso pasakyti tiesą apie kelionę. Tikimės, kad į ją atsižvelgs ne tik poilsiautojai, planuojantys aplankyti Italiją, bet ir „Grūdos“ darbuotojai. Tam, kad ateityje šios kelionių agentūros klientams netektų grįžti iš atostogų nusivylusiems ar abejoti kelionių organizatoriaus profesionalumu. („Grūdos“ paslaugomis naudojamės jau daug metų, todėl verta pastebėti, kad neigiamas emocijas grįžę iš kelionės patiriame pirmą kartą ir nusiskundimų iki šios kelionės neturėjome.)
Manome, kad svarbiausias bendras kelionės dalyvių tikslas turėtų būti susikurti sau tinkamą ir maloniai nuteikiančią atmosferą, kad pažinimui ir poilsiui skirtas laikas praeitų kokybiškai ir nebūtų trukdoma vienas kitam. Linkime gerb. gidui Ignui atsižvelgti į poilsiautojų pastebėjimus, kad malonumą turintis teikti darbas taptų sklandesnis ir profesionalumas atsispindėtų žmogaus elgesyje. Pagarba vienas kitam, gebėjimas ieškoti kompromisų ir tolerancija yra neatsiejama atostogų ir darbo su kitais žmonėmis dalis.
Atsakyti
Joana 2018-07-26 10:48:46
2018-07-11 - 2018-07-21 keliavome maršrutu Italijos rivjera ir pietų Prancūzijos žydrasis krantas (11 dienų). Pirmoji kelionės diena per Lenkiją praėjo sklandžiai ir nenuobodžiai, nors iš gidės Monikos pasakojimų ir skaitomų eilių susidarė įspūdis, jog patekau į piligriminę kelionę. Taip pat buvo nemaloni staigmena, jog turime iš „Grūdos“ nuomotis ausinukus ekskursijoms, kas kiekvienam žmogui papildomai kainavo po 20 eurų. Manau, kad tokie dalykai keliautojams turi būti žinomi iš anksto. Antrąją dieną lankant Svarovskio muziejų šalia Insbruko trūko laiko ramiai apžiūrėti muziejaus eksponatus, o parką teko aplankyti beveik bėgte. Trečiąją dieną nakvojome Italijoje viešbutyje Lavagna miestelyje šalia jūros. Iškilo pirmieji nesklandumai susirinkus keliautojams vakarienės (kurią papildomai dovanojo „Grūda“, kas maloniai nustebino). Virtuvės personalui pateikus kiekvienam antrąjį patiekalą, atnešė ir salotas, kurių pusei keliautojų net neliko. Gidė atvykus visiems į viešbutį ir išdalinus raktus „išgaravo“ ir vakarienės metu nebuvo, todėl nebuvo pas ką pasiklausti aplamai dėl tvarkos, o susikalbėti su personalu niekaip nepavyko dėl kalbos barjero, todėl visa grupė buvo suglumusi ir nepatenkinta. Negana to, šalia viešbutuko eina geležinkelio bėgiai, tad važiavo traukiniai, todėl pailsėti tą naktį nepavyko... Lankant Portovenere ir Cingue Terre nacionalinio parko kaimelius, juos aplankyti vienos dienos metu buvo sunku, paskutiniame kaimelyje vaikščioti su vietine gide sutiko tik maža grupės saujelė, kiti nepajėgė dėl karščio ir nuovargio. Vakare pagaliau pasiekėme viešbutį Diano Marina, kur gyvenome 5 dienas. Išdalinusi viešbutyje raktus gidė vėl „išgaravo“. Vakarienės metu vėl iškilo nesusipratimas vakarienės. Keletas merginų iš mūsų grupės nuėjo pasiimti salotų, tačiau jos buvo atimtos. Kitos dienos meniu buvo surašytas lenkų (supratome, kad manė, jog mes lenkai) ir italų kalba, reikėjo pasirinkti patiekalus, tačiau vėlgi neturėjome kur kreiptis pagalbos - gidės nebuvo. Virtuvės personalas nepatikliai žiūrėjo į mus, mes į juos, tačiau dėl kalbos barjero vėl negalėjome nieko išsiaiškinti, kas negerai. Kambarys viešbutyje mums teko mažutis kambarys, vos tilpo lagaminai. Kambaryje nebuvo kondicionieriaus (viskas ok, tai buvo „Grūdos“ nurodyta), tačiau langų ir durų į mikroskopinį balkonėlį (per kurį buvo galima patekti per tualeto patalpą) nei dieną, nei naktį praktiškai neatidarinėjome, kadangi po balkonėliu buvo ventiliatorius, kuris triukšmingai veikė visą parą ir pūtė į viršų šiltą orą (triukšmo problemą išsprendėme nusipirkę ausų kamštelius). Mūsų kambaryje nebuvo rankšluosčių, kitų kambaryje nebuvo pakeista patalynė. Kitos dienos ryte pasirodžius gidei kreipėmės į gidę dėl šių nesusipratimų. Ji mums atsakė, kad apgyvendinimo paslaugų ji neteikia, liepė kreiptis į „Grūdą“. Mes paaiškinome (konkrečiai mano vyras), kad mes tik prašome jos pagalbos, kadangi ji moka italų kalbą, kad bent mums duotų rankšluosčius, paaiškintų visiems tvarką vakarienės metu, neklaidintų kitų keleivių nurodant klaidingą informaciją apie parduotuvių darbo laiką. Po pokalbio reikalai pasitaisė, tačiau ji griežtai liepė nesikišti ir netrukdyti jai dirbti, prašymus suprato kaip jos darbo kritiką, liepė pasiskaityti Turizmo įstatymą. Ką gi, daugiau neuždavinėjome klausimų ir neprašėme pagalbos, viską spręsdavome patys ar pasitarę su kitais keliautojais. Manau, kad gidė buvo labai nelanksti bendraudama su žmonėmis. Kartėlis pokalbio liko visos kelionės metu. Vykstant į ekskursijas į Kanus ir Antibus, norėjosi daugiau laiko praleisti Kanuose, kadangi nuvykus į Antibus pasibaigus ekskursijai laisvo laiko buvo per daug, nes buvo siesta, nedirbo daug parduotuvėlių ir kavinių. Grįžtant per Vokietiją, Lenkiją daug laiko praleidome autobuse, kur buvo rodomi filmai, grojo muzika, buvo skaitoma daug eilių. Manau, kad styginių instrumentų klasikinės muzikos koncertas nėra tinkamas autobuse, tam reikia nusiteikimo, ne kiekvienas ją supranta. Taigi, iš esmės kelionės pati programa patiko, gidė Monika pateikė daug išsamios ir įdomios informacijos apie šalis, per kurias keliavome, lankomus objektus, tačiau buvo susikoncentravusi į perteikiamų žinių pateikimą, savo ambicijas, trūko elementaraus dėmesio tvarkant organizacinius reikalus, lankstumo, todėl keliauti dar kartą su šia gide nenorėčiau.
Neringa.
Sutinku su Joanos nuomone apie šią kelionę 2018-07-11 - 2018-07-21 Italijos rivjera ir pietų Prancūzijos žydrasis krantas (11 dienų). Programa gera, tik laisvo laiko, žinoma, trūko arba jis neproporcingai paskirstomas. Tarkim duodamas laisvas laikas, kai prasideda siesta ir viskas uždaroma. Minusas - " Grūda" niekur neiformuoja, kad už ausinukų nuomą ima po 20 Eur. Į mokamų objektų kainą taip pat neaišku kas ieina ir kiek už ką mokam. Parašyta 100 Eur, o mokėjom su ekskursija į Kanus ir Antibus (ji 45 Eur) viso 192 Eur. Nėra detalumo. Kiek noriu, tiek imu...
Kitas kelionės minusas - gidė. Esame nemažai keliavę. Tačiau su tokia gidės arogancija ir nemokėjimu bendrauti su keliautojais dar susidurti neteko.Toks vaizdas, kad ją kažkas iš namų prievarta išvežė, kad mus, vargšus turistus, palinksmintų. Suprantu, kad gidas važiuoja ir mato tuos pačius objektus "n-tąjį" kartą ir jau viskas žinoma iki skausmo. Tačiau yra žmonių, važiuojančių pirmą kartą, svajojančių ir kruopščiai planuojančių savo atostogas. Pirmąkart taip, kad atostogas sugadino gidės Monikos Vasylienės arogancija. Atsisakymas padėti elementariose buitinėse situacijose viešbučiuose. Ji mat neteikia apgyvendinimo paslaugų. Taip, neteikia, bet pagelbėti ir patarpininkauti, mokėdama italų kalbą, buvo galima. Nieko paklausti jos nebuvo galima, nes kiekvienas paklausimas buvo suprantamas asmeniškai, jos, kaip asmens, įžeidimas. Liepė pasiskaityti "gidų" įstatymą. Turėjome kelionės gidę, bet kelionės vadovo nebuvo. Taip, ji turi didelį žinių bagažą. Bet nemoka jo perteikti. Eilių skaitymas autobuse nepas, jei tai dirbtina. Šventojo rašto skaitymas irgi truputį ne į temą. Neteikia jokios informacijos nei kur sustosim, nei kur nakvynės vieta. Neduok, Dieve, paklausi ir "sutrukdysi" jai dirbti. Žodžiu, nedirbk tokio darbo, jei nemoki, pirmiausiai reikia perlipt per save ir bendrauti su žmonėmis.
Teisa, dėl vairuotojų. Nežinom net vardų. Nei pati gidė prisistatė, nei vairuotojus pristatė. Su lagaminų tampymu nepersistengė tikrai. Ir negražiai atrodo, kai girdi viešbutyje, kai Monika su vairuotoju keliautojus skirsto į normalius ir nenormalius........
Daugiau jokių kelionių su Grūda. Pabandžiau, nuvylė. Tikrai neverta gadintis atostogų.
Atsakyti
2018-07-11 - 2018-07-21 keliavome maršrutu Italijos rivjera ir pietų Prancūzijos žydrasis krantas (11 dienų). Pirmoji kelionės diena per Lenkiją praėjo sklandžiai ir nenuobodžiai, nors iš gidės Monikos pasakojimų ir skaitomų eilių susidarė įspūdis, jog patekau į piligriminę kelionę. Taip pat buvo nemaloni staigmena, jog turime iš „Grūdos“ nuomotis ausinukus ekskursijoms, kas kiekvienam žmogui papildomai kainavo po 20 eurų. Manau, kad tokie dalykai keliautojams turi būti žinomi iš anksto. Antrąją dieną lankant Svarovskio muziejų šalia Insbruko trūko laiko ramiai apžiūrėti muziejaus eksponatus, o parką teko aplankyti beveik bėgte. Trečiąją dieną nakvojome Italijoje viešbutyje Lavagna miestelyje šalia jūros. Iškilo pirmieji nesklandumai susirinkus keliautojams vakarienės (kurią papildomai dovanojo „Grūda“, kas maloniai nustebino). Virtuvės personalui pateikus kiekvienam antrąjį patiekalą, atnešė ir salotas, kurių pusei keliautojų net neliko. Gidė atvykus visiems į viešbutį ir išdalinus raktus „išgaravo“ ir vakarienės metu nebuvo, todėl nebuvo pas ką pasiklausti aplamai dėl tvarkos, o susikalbėti su personalu niekaip nepavyko dėl kalbos barjero, todėl visa grupė buvo suglumusi ir nepatenkinta. Negana to, šalia viešbutuko eina geležinkelio bėgiai, tad važiavo traukiniai, todėl pailsėti tą naktį nepavyko... Lankant Portovenere ir Cingue Terre nacionalinio parko kaimelius, juos aplankyti vienos dienos metu buvo sunku, paskutiniame kaimelyje vaikščioti su vietine gide sutiko tik maža grupės saujelė, kiti nepajėgė dėl karščio ir nuovargio. Vakare pagaliau pasiekėme viešbutį Diano Marina, kur gyvenome 5 dienas. Išdalinusi viešbutyje raktus gidė vėl „išgaravo“. Vakarienės metu vėl iškilo nesusipratimas vakarienės. Keletas merginų iš mūsų grupės nuėjo pasiimti salotų, tačiau jos buvo atimtos. Kitos dienos meniu buvo surašytas lenkų (supratome, kad manė, jog mes lenkai) ir italų kalba, reikėjo pasirinkti patiekalus, tačiau vėlgi neturėjome kur kreiptis pagalbos - gidės nebuvo. Virtuvės personalas nepatikliai žiūrėjo į mus, mes į juos, tačiau dėl kalbos barjero vėl negalėjome nieko išsiaiškinti, kas negerai. Kambarys viešbutyje mums teko mažutis kambarys, vos tilpo lagaminai. Kambaryje nebuvo kondicionieriaus (viskas ok, tai buvo „Grūdos“ nurodyta), tačiau langų ir durų į mikroskopinį balkonėlį (per kurį buvo galima patekti per tualeto patalpą) nei dieną, nei naktį praktiškai neatidarinėjome, kadangi po balkonėliu buvo ventiliatorius, kuris triukšmingai veikė visą parą ir pūtė į viršų šiltą orą (triukšmo problemą išsprendėme nusipirkę ausų kamštelius). Mūsų kambaryje nebuvo rankšluosčių, kitų kambaryje nebuvo pakeista patalynė. Kitos dienos ryte pasirodžius gidei kreipėmės į gidę dėl šių nesusipratimų. Ji mums atsakė, kad apgyvendinimo paslaugų ji neteikia, liepė kreiptis į „Grūdą“. Mes paaiškinome (konkrečiai mano vyras), kad mes tik prašome jos pagalbos, kadangi ji moka italų kalbą, kad bent mums duotų rankšluosčius, paaiškintų visiems tvarką vakarienės metu, neklaidintų kitų keleivių nurodant klaidingą informaciją apie parduotuvių darbo laiką. Po pokalbio reikalai pasitaisė, tačiau ji griežtai liepė nesikišti ir netrukdyti jai dirbti, prašymus suprato kaip jos darbo kritiką, liepė pasiskaityti Turizmo įstatymą. Ką gi, daugiau neuždavinėjome klausimų ir neprašėme pagalbos, viską spręsdavome patys ar pasitarę su kitais keliautojais. Manau, kad gidė buvo labai nelanksti bendraudama su žmonėmis. Kartėlis pokalbio liko visos kelionės metu. Vykstant į ekskursijas į Kanus ir Antibus, norėjosi daugiau laiko praleisti Kanuose, kadangi nuvykus į Antibus pasibaigus ekskursijai laisvo laiko buvo per daug, nes buvo siesta, nedirbo daug parduotuvėlių ir kavinių. Grįžtant per Vokietiją, Lenkiją daug laiko praleidome autobuse, kur buvo rodomi filmai, grojo muzika, buvo skaitoma daug eilių. Manau, kad styginių instrumentų klasikinės muzikos koncertas nėra tinkamas autobuse, tam reikia nusiteikimo, ne kiekvienas ją supranta. Taigi, iš esmės kelionės pati programa patiko, gidė Monika pateikė daug išsamios ir įdomios informacijos apie šalis, per kurias keliavome, lankomus objektus, tačiau buvo susikoncentravusi į perteikiamų žinių pateikimą, savo ambicijas, trūko elementaraus dėmesio tvarkant organizacinius reikalus, lankstumo, todėl keliauti dar kartą su šia gide nenorėčiau.
Atsakyti
2018 06 13 - 06 23 GRŪDOS grupė vyko maršrutu "Italijos rivjera - Pietų Prancūzijos krantas. Grupę lydėjo profesionali kelionių vadovė Monika Vasylienė. Visi keliautojai vadovės darbą įvetino puikiai ir labai gerai.
Keliatas keliautojų komentarų (paimtų iš anketų, kurias pildo kelionės pabaigoje).
Nijole; "Keliauju su Grūda 8 -ą kartą pamečiui. Visos kelionės patiko ir gidai taip pat. Šios kelionės gidė - unikumas visomis prasmėmis. Monika - geriausia. Erudicija, puikus istorijos pristatymas lankomų šalių, susiejant jas su Lietuva, Pasisakymai, eikės, išminčių mintys, bendravimas su keliautojais ypač šiltas. Norėčiau su ja keliauti ir į kitas šalis".
Renata: "Puiki kelionė. Įdomus, man dar nebuvo matytas maršrutas. Nuostabi gidė Monika. Be jos kelionė būtų netekusi pusės žavesio. Ačiū už istorines žinias, rytinius apsikabinimus, subtilų humoro jausmą, meilę poezijai ir Lietuvai, būnant toli nuo jos. Už pasakojimus sielai ir puikų meninį skonį."
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Atsakyti
2018 06 30 - 07 10 "GRŪDOS" grupė keliavo maršrutu "PROVANSO KERAI". Grupę lydėjo profesionalus kelionių vadovas, Prancūzijos gurmanas Vytautas Bikulčius.
Dalinamės keliautojų įspūdžiais:
Diana: "Įdomus maršrutas. Labai graži šalis, gerai apgalvotas maršrutas. Labai gražus Rusiljono miestelis su ochros atodangomis. Gidas puikus visais klausimais (ir ekskursijose ir valgant ir apsiperkant). Vairuotojai ir autobusas - puikūs."
Zita: "Kelionės organizavimu esu patenkinta. Labai pravertė agentūros pateikti audio gidai, buvo galima gerai girdėti gido pasakojimą ir būnant toliau. Mielai rinksimės jūsų keliones ir ateityje".
Gražina: "Labai puiku, kad gidas Vytautas puikiai moka prancūzų kalbą (net išmokė kai kurių žodžių ir išsireiškimų). Patiko gera kelionės organizacija, gerai parinkti lankomi objektai (susipažinimas su pagamintais produktais), puikios rekomendacijos."
Saulė: 'Pirmiausia norėčiau pabrėžti, jog be gero vadovo kelionės įspūdžiai nublanksta. p.Vytautas - puikus organizatorius, be galo intelektualus ir sąmojingas. Didelis AČIŪ jam už Provanso dalelę. Vairuotojai Regimantas ir Anatolijus - taip pat be galo šaunūs."
Turistitė: "Labai gera keliones, informatyvi, šalis puiki, vynai ir sūriai nuostabūs. Gidas Vytautas puikus. Vairuotojai dirbo be priekaištų. kelionė pranoko lūkesčius."
Regina: "Kelionė įvairiapusė: pažintinė, gurmaniška, puikus aptarnavimas, ramus ir įtaigus komentavimas, na ir puiki draugiška grupė, bei puikus oras"
Genovaitė: "Puiki kelionė, leidžianti išsamiai pažinti giluminę Prancūziją - pasivaikščioti gražiausių Provanso miestelių gatvelėmis, pavažinėti kaimo keliukais, pasigėrėti lavandų laukais iš arti, pasigrožėti "Van Gogo drobėmis" - saulėgrąžų laukais. Susipažinti su architektūra, bažnyčiomis, senovės romėnų paveldu, namukais, taip puikiai įsiliejančiais į kraštovaizdį. pažinti vietinių gyventojų gyvenimą, paragauti maisto, vyno. Provansas mane pakerėjo... Ačiū"
Atsakyti
Džiaugiamės grįžusiųjų iš Norvegijos Švedijos kelionės 2018 06 23 - 29 keliautojų atsiliepimais:
Vida: "Yra svajonių šalis, svajonių namas, svajonių jaunikis... Robertas - svajonių gidas, turintis ir savo svajones. Visą maršruta lydėjo mus jo dėmesys ir pareigingumas, nuoširdus bendravimas ir įvairiapusiškos žinios.
Kelionė įspūdinga ir nevarginanti, gal todėl, kad labai norėjau apsilankyti Norvegijoje. Gražių svajonių ir jų išsipildymo gidui Robertui ir "GRŪDA"."
Bronė: Kelionė gerai organizuota, viskas ejos sklandžiai, dėl pilnos sėkmės net oras buvo užsakytas, kad nesakytume, kad Norvegija - Šiaurės šalis. Ačiū Robertui už rūpesčius, ačiū Romui ir Gyčiui už jų sunkų ir atsakingą darbą. Linkiu komandai kuo geriausios sėkmes. FRAM."
Erika: "100% įvykdytas kelionės maršrutas. Labai gerai suplanuota. Daug pamatėme, nes Gidas atitiko aukščiausią kokybę. Atsižvelgė į kiekvieno pageidavimus, subūrė bendram tikslui - pažinti ir pamilti Norvegiją. ačiū visai komandai."
Alvydas: "Puiku. Nežinau, ko dar galėjau tikėtis. Plaukimas keltu, neįprastos nakvynės vietos, kempingai, nuostabūs vaizdai, galimybė palaipioti po kalnų viršūnes, nuostabūs bedrakeleiviai. Gidas Roobertas - žmogus, kurio galima pasitikėti... ačiū.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Atsakyti
Ką tik 35 mūsų turistai grįžo is kelionės „AIRIJA - smaragdo salos lobiai“. Kelionė vyko 2018 07 08 - 18 dienomis.
35 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Vytautas Liutkus. Iš 35 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, vadovo darbą puikiai vertina 23 keliautojai, 10 - labai gerai ir 2 gerai. 4 keliautojams - kelionė pranoko lūkesčius, 23 - visisškai atitiko, 7 atititiko, 1 - neatitiko.
Keliautojų komentarai:
Antanas: „Viskas gerai. Daug keliauju su „Grūda“, bet keliautojus aptarnavęs ekipažas gidas, vairuotojai tieisog nustebino savo profesionalumu. Vėl „Grūda“ turi puiku kelionių vadovą - Vytautą. Tai perspektyvus, visada situaciją valdantis, turintis humoro jausmą žmogus. Puikiai nuteikė vėl kelis kartus per dieną siūloma kava, arbata. Ačiū vairuotojams Sauliui ir Žydrūnui. Sėkmės Jums..“
Irena: „Dar nė viena kelionė nepraėjo taip sklandžiai kaip ši, ir tai dėka talentingo vadovo Vytauto Liutkaus. Taigi pasiūlymas saugoti ir neprarasti tokio nuostabaus, progresyvaus darbuotojo, tai būtų didelis praradimas „Grūdai“. Tai aukso grynuolis. Sėkmės jam.”
Rita: „Gerai organizuota, puiki, turininga kelionė. Patiko, kad palikta laisvo laiko savarankiškam miestų pažinimui. O puiki gido Vytauto ir vairuotojų komada viską padėjo pamatyti sklandžiai. Ačiū jiems. Kelionė pateisino lūkesčius.“
Virginija: „Gerai sudarytas kelionės maršrutas. Puikus vadovo darbas, įdomūs pasakojimai. Paslaugūs, profesionalai vairuotojai.“

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Atsakyti
2018 birželio 16-22d keliavome Šveicarija - Monblanas-Šiaurės Italija. Kelionė tikrai nenuvylė, maršrutas puikiai suplanuotas, na gal vienos dienos pritrūko, nes gryztant buvo du ilgi pervažiavimai. Viešbučiai labai geri, autobusas patogus, vairuotjai paslaugūs, bet buvo keletas niuansų dėl gido Vytauto darbo, neskaičiavo turistų, todėl kad trūksta vienos moters pastebėjo tik autobuse. Teko gryžti ir ieškoti, o likusiems valandą kaisti autobuse arba lauke. Sustojimuose irgi nebuvo jokio konktretumo, kada nori tada gryzti, gerai bent grupė buvo šauni ir niekas nedingdavo ilgam :) Informacijos apie lankomas šalis ir objektus gavome, tiesa apie Italija pamiršo papasakoti.
Atsakyti
Irena 2018-07-22 13:28:42
Grįžau iš kelionės Šiaurės Italijos perliukai, vykusios 2018.07.14 - 2018.07.21.
Kelionių būta visokių. Bet ši žiauriai nuvylė.
Vairuotojai. Visumoje buvo abu labai paslaugūs. Vairuotojas Petras - profesionalas, kuris moka bendrauti ir su žmonėmis, ir jam sėdint už vairo visiškai ramu. Ko nepasakysi apie antrąjį vairuotoją. Sėdėjome priekyje ir gal matėme per daug, kad galėtume važiuoti ramiais nervais. Antrasis vairuotojas pateko, kaip minimum, į dvi avarines situacijas, kurias pats ir sukėlė. Pirmosios kaip ir niekas nepajuto, nes per plauką viskas baigėsi gerai. Antrojoje situacijoje autobusas buvo žiauriai stabdomas, nes kitaip būtų buvę tragiška. Žmonių daiktai autobuse nulėkė į priekį. Vadovas Ignas atsistojo, pažiūrėjo ir vėl atsisėdo. Nepaklausė, ar visi sveiki, gal kas susižeidė, gal kam blogai.
Visą kelionę, atsisėdus antrajam vairuotojui už vairo, negalėjau nusiraminti, nes po buvusių situacijų jaučiausi nesaugiai. O važiavimo stilius - tai atrodė, kad ne žmones veža, o malkas.
Vadovas Ignas. Jumoro pojūtis - nulinis. Arogancijos - nors vežimu vežk. Kelionėse dažnai būna kažkokia trintis tarp vairuotojų ir vadovo, bet šitoje kelionėje vadovo bendravimas su vairuotojais šokiravo. Nevaldomo pykčio priepuoliai, kai trankomi, tegul ir jo pačio, daiktai, darbinių santykių aiškinimasis pakeltu tonu visų keliautojų akivaizdoje, man buvo visiškai nesuvokiami dalykai, kurie sukelia didžiulę įtampą ir nemalonų jausmą.
Grūdos reklamoje kelionė yra įrašyta, kaip poilsinė - pažintinė. Vadovas Ignas kelionės pradžioje pabrėžė, kad kelionė yra poilsinė. Ir nors į visas programoje įrašytas pažintines ekskursijas vyko praktiškai beveik visi keliautojai, tai įspūdis susidarė toks, kad mes vadovui Ignui buvome bereikalingas balastas. Agentūra, matyt, taupydama pinigus, kur tik galima to išvengti, nesamdė vietinių gidų. Nebūtų didelė bėda, jei vadovas būtų sugebėjęs pravesti tokias ekskursijas. Buvau ne vienoje tokioje kelionėje ir niekada nemačiau problemos tame. Šioje ekskursijoje, prieš išlipant iš autobuso, buvo paaiškinta: „Einate paskui mane, nepameskite iš akių, įsidėmėkite kelią, nes grįžti reikės savarankiškai.“ Spėti paskui vadovą, kuris net nesiteikia atsigręžti, kaip ten jo grupė, nepamesti jo, niekuo neišsiskiriančio tame tarpe ir ūgiu tarp masės žmonių, nepargriūti - tai jau iššūkis. Ir dar įsidėmėti kelią? O kada matyti tai dėl ko atvažiavai? Informacija suteikiama autobuse, paskaityta iš knygos apie Italiją - tai nėra keliautojo kelionės tikslas. Rūpi pamatyti, pajusti grožį, išlikusį per tiek amžių, pajusti gamtą. Svarbiausias kelionės tikslas ir yra - matyti.
Bet gaudant vadovą, tam laiko nelieka. Viršūnė visko buvo ekskursija į Basano del Grapa, kurios metu nubėgome iki miesto simbolio, suprojektuoto Andrea Palladio, ir skubiai grįžome atgal, vardan prekybos centro aplankymo. Pasigrožėti miesteliu laiko nebuvo, bet tokią įžimybę, kaip elementarų prekybcentrį aplankėm. Per visas ekskursijas jausmas buvo toks, kad vadovui mes kliudom - kuo greičiau prabėgti, kuo greičiau visų atsikratyti. Pvz, Akvilėjoje, vietoj to, kad paaiškintų, kad bilietus į Baziliką galima nusipirkti skirtingom kainom ir, aišku, skirtingai pamatyti, tai už visus buvo nuspręsta, kad mums užteks ir pigiausio. Kam čia per daug gilintis į kažkokią senovę. Kelionės pabaigoje Ignas mums visiems palinkėjo plėsti savo akiratį, tobulėti. Aš norėčiau vadovui palinkėti tobulėti bendravimo su žmonėmis srityje, arba pasirinkti darbą, kur nereiktų bendrauti su kitais. Visiems nuo to bus sveikiau.
O agentūros norėčiau paklausti - gal iš tikro pasidarykite šią kelionę, kaip poilsinę. O žmonėms, kurie norėtų keliauti, pamatyti Italiją, pasiūlykite, vadovui tarpininkaujant, įsigyti keliones vietoje. Tos kelionės būtų su gidu, kalbą keliautojas galėtų pasirinkti, o kaina yra ne ką didesnė, nei mokame Grūdai. Per tą vieną tuščią dieną galėjome aplankyti Florenciją, bet išsiaiškinome tai savarankiškai ir per vėlai. Iš vadovo, kad laisvąją dieną galime praleisti ir kitaip - neišgirdome.
Prisegiau reklaminio bukleto nuotraukytę, tik nežinau, kurioje vietoje ji bus.Ten galima matyti, kaip galima praleisti tas keturias dienas, kurias buvome Lido di Jesolo. Žodžiu, nei patys siūlote geresnį variantą, nei suteikiate informaciją.
Gerai nors, kad buvo vairuotojas Petras ir jo suteikiamos vitamino C dozės per jumorą. Nes kelionė tiek pamatymo atžvilgiu, tiek nuotaikos atžvilgiu, buvo nyki. Ir visiškai neatitiko tų sumokėtų pinigų. Visoje ekskursijoje galima tik vieną dieną įvertinti teigiamai - tai kelionė į Veneciją, kuri buvo su gidu ir kurios Ignas nesugadino.
ponas Ignas turi savo planą organizuojant ekskursijas :) pernai susipazinom tokioje pačioje kelionėje, taip pat lakstem iš paskos :) autobusui sustojus, net nesiteikdavo pasakyti, kad reikia išlipti, pirmas iššokdavo pro duris ir pirmyn, o jūs kaip norit :) ir su viešbučiu nepasiseke, nors jau ir ne sezonas buvo. Bent jau vairuotojai streso nevarė :)
Atsakyti
2018 07 19 - 07 22 Savaitgalis Slovakijos kalnuose

Teko skaityti nemažai prastų atsiliepimų liepos pradžioje apie šią kelionę, bet mums šitas blynas tikrai neprisvilo. Gidas Rolandas tikras poliglotas, visada geros nuotaikos, vairuotojai taip pat buvo labai paslaugūs, turėjo gerą humoro jausmą, bendrakeleiviai irgi buvo šaunūs. Autobusas nė karto nesugedo, kondicionierius veikė puikiai, gal tik galėjo sėdynės būti aukštesnės, bet čia jau visiems neįtiksi. Kelionės programa buvo labai turininga, porą valandų spėjome pavaikščioti Krokuvoje, vėliau vaikščiojant po kalnus dėl pakilusio vandens lygio teko keisti maršrutą, bet dėl to pamatėme tik dar daugiau gamtos grožio. Plaukimą plaustais ir mums atšaukė, bet gidas greitai surado alternatyvą ir Oravos pilyje turėjome įdomią poros valandos ekskursiją. Viešbučiai tiek Slovakijoje, tiek Lenkijoje buvo patogūs, tvarkingi, o pusryčių meniu buvo toks platus, kad įtiktų kiekvienam. Pirmą kartą turėjom tokią kelionę ir likom labai patenkinti, galvojam ir ateityje kelionei rinktis tą pačią agentūrą. ;)
Atsakyti
Varšuva- Zakopanė- Velička-Krokuva 2018-07-06 - 07.08
Grūda, kas jums pasidarė??? darykite, ką nors? jūsų reitingai l. krenta! keliauja mūsų kompanija, ne pirmą syk....ir liekam nuvilti ne pirmą syk...net liūdna darosi, dairomės jau kitur! prarasit linksmą kompaniją, kuriai jau darosi nebelinksma : (
ivertinkite, autobusų stovį, vairuotojų profesonalumą ir be abejo gydę, nuo kurios priklauso kelionės kokybiškumas! Žuvys tegul eina dirbti į vaikų darželį, o ne ekskursijų vesti...Gydė ODETA, yra l. maloni, malonus jos balsas, bet daugiau, nieko....nesuskaičiuoja pinigų, nevaldo situacijų, įžeidinėja (nors jai nepasisekė, nuotaika nedingo!), bet kad užglaistyt visas susiklosčiusias situacijas, pirktų alų....:) visam autobusui, kas pageidavo....dar nesam matę! nemoka net kambarių suskirstyti tinkamai, pagal pageidavimus, viskas pas ją pagal sarašą!!!! keistis nevalia....nu žodžiu, tikiuosi, kad jūsų kompanijos gero vardo, negadins, netinkamos gidės, kurios net laiku nesuorganizuoja grįžimo (užsisakant kelionę, nebuvo pažymėta, naktis autobuse) grįžom tiesiai i darbus : (pirmadienis buvo sunkus, bet Lenkijos grožis atpirko viską!
Linkiu Grūdai gerų autobusų, vairuotojų, gidų ir be abejo keliautojų. Sėkmės!
Atsakyti
2018-07-11 -15 keliavome su Grūda į Prahą - Vieną - Budapeštą. Keliaujame daug su įvairiomis agentūromis, bet pirmą kartą taip pasipiktinome kelione ir nusprendėme, kad su Grūda tikrai nekeliausime daugiau. Agentūros bazinė kaina didesnė nei kitų siūlomų agentūrų, todėl tikėjomės didesnės kokybės. Autobusas buvo normalus, vairuotojai paslaugūs, lagaminus išimdavo, padėdavo. Nu bet viešbučiai... išskyrus patį pirmąjį viešbutį, buvo tragedija. Viešbutyje nebuvo net muilo. Iš vonios kambarių sklido baisi smarvė. Lovos kietos lyg ant lentų miegoti. Puse keliautojų ėjo prašyt pakeisti rankšluočius ar kambarius, bet niekas nesigilino. Na, savaime suprantama, pusryčiai buvo tokie, kad jų pusryčiais nepavadinsi. Na, bet ne tai svarbiausia. Gidas visiškai neįsiklausė į visos grupės nuomonę. Važiavo puse autobuso senjorų, kurie patys prašė šio gido, tai jiems jis ir patiko, nes viską jis darė ir pagal juos. Vien ta frazė, kad, , keliaujat jau daug ir nėra čia ko naujo pasakot. ” Jis neatsižvelgė, kad keliems bendrakeleiviams tai buvo pirmoji kelionė. Austrijoje po eskursijos, nuvedė visus gerti kavos, tuo ir užsibaigė laisvas laikas. Realiai visi kartu gerem kava, ejom pirkti suvenyrų ir neturėjome ką rintis, nes laiko laisvo buvo tiek, kiek visi išgers gėrimus. Čekijoj realiai visur jau eurais priima, mus nuvedė išsikeisti pinigėlius ten, kur tikriausiai blogiausias kursas. Dar kyla klausimas, kodėl atvykę į pasiplaukiojimą Dunojaus upe pirmieji, turėjome užleisti kitus ir patys rinktis prastesnes vietas bei matyti kitos Makaliaus grupės keliautojų nepasitenkinimą, kad keliaus jie ne vieni.
Labai nusivylėme : (
Atsakyti
Aciu, kad ispejote, anksciau norejau kelione i Siaures Italija padovanoti tevams, tikrai nesinoretu, kad jie keliautu su Ignu, apie kuri jau anksciau buvo prastu atsiliepimu.

Taip pat rekomenduojame

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lietuvos paštas dėl sandorio su A. Tumos įmone kreipėsi į teisėsaugą
Lietuvos paštas dėl sandorio su A. Tumos įmone kreipėsi į teisėsaugą 03-21 13:04
Valstybės valdomas Lietuvos paštas prašo teisėsaugos ištirti, ar 2012 metais tuometinės pašto vadovybės ir "Kamineros grupės" savininko Arūno Tumos kontroliuojamos įmonės "Istanas" pasirašyta...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Twitter 32,57 +4,16%
Facebook 165,44 +2,40%
Google 1223,97 +2,10%
Amazon.com 1797,27 +2,01%
Bank of America 28,64 -3,41%
FedEx 175,07 -3,49%
Harley-Davidson 34,98 -3,74%
Humana 275,31 -3,96%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 95,42 -3,19%
Sidabras 15,82 +1,28%
Jautiena 4,28 +0,94%
Varis 6300,49 +6,08%
Cukrus 0,57 +1,79%
Auksas 1320,07 +2,19%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Kava 2,83 0,00%