Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno GRŪDA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno GRŪDA

Atsiliepimai apie Kauno GRŪDA, UAB

Gera keliauti kartu!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno GRŪDA, UAB

Kaip supratau, UAB “Grūda” klientų užklausos nerūpi. Nusipirkau kelionę, nusiunčiau 2 laiškus dėl informacijos ir jokio atsakymo. Labai gailiuosi, kad su jais prasidėjau. Net nelaukiu kelionės kai toks požiūris.
Pirmą kartą keliavome su Gruda - ir antro karto tikrai nebus, vien dėl požiūrio į klientą. Kelionė buvo "Poilsis Austrijos Alpėse". Dėl savo vadybos klaidų ar dėl kažkokių nežinomų priežasčių visus savo gidus Grūda išsiuntinėjo į kitas keliones ir šiai nebeturėjo jokio, todėl ką padarė? Išsiuntė su turistais žmogų, kuris su gidavimu neturi nieko bendro. Ne tik su gidavimu, bet ir su Austrija bei per kelionę lankomais objektais. Visuose lankomuose taškuose gidas NIEKO nepasakojo, tik autobuse paskaitydavo kelis sakinius iš Vikipedijos ir panašių šaltinių. Kažkoks absurdas iš kelionės grįžome nieko nesužinoję nei apie pačią šalį, nei apie objektus. "Gidas" kai kuriuose objektuose pats net nebuvęs, kai kuriuose paskutinį kartą buvęs prieš 8 metus. Tai apie ką mes kalbam? Atvykus į objektus paleisdavo grupę, duodavo neadekvačiai daug laiko ir pirmyn - vaikščiokit, žiūrėkit, susitiksim autobuse. Jokių patarimų, jokių pasakojimų, turistai turėjo patys viską susižinoti kas ir kaip. Nieko neturiu prieš kartu važiavusį žmogų, tikrai geras ir nuoširdus žmogus, kuris tiesiog buvo įmestas į tokią situaciją. Bet Grūdos požiūris į klientus - absurdiškas.
Kur dar nakvynės kalnų kurorte, kur turistai buvo išmėtyti per kelis viešbučius ir viena grupė kiekvieną rytą gaudavo sočius, skanius pusryčius su karštu maistu, o kita - tą pačią bulką su dešra kiekvieną rytą. Nors už kelionę mokėjo tuos pačius pinigus.
Autobusas netinkamas ilgoms kelionėms, mažai vietos kojoms, sėdynės kietos ir nepatogios. Ačiū Dievui, bent jau kondicionierius veikė.
Žodžiu, su Gruda daugiau niekada, jei leidžia sau taip tyčiotis iš klientų. Dar ir kitus atkalbėsiu, kad tik nesirinktų šio organizatoriaus.
Kelionės programa skamba gražiai, bet realybė kiek kitokia. Ekskursijos Olomouce ir Vienoje patiko, kruizas Dunojumi išvis super, bet Kromeržyžo vyskūpų rūmai tai kažkoks nenusipratimas. Visiškai neverta ten gaišti laiko. Susimoki 7 eurus (kiekvienam turistui reikia pirktis bilietą individualiai ir mokėti kronomis arba kortele) ir gali praeiti per kelias sales, kuriose niekas nieko nepasakoja, nes vietinė gidė išdalino aplankus su angliškai arba rusiškais aprašymais ir maždaug pasiskaitykit patys. Diuiršteino net nelankėme ir jokios degustacijos ten nebuvo (tik atplaukėm laivu į miestelį ir iš prieplaukos iškart į autobusą). Autobusas GZT 589 visiškai netinkamas ilgoms kelionėms. Mūsų vietos buvo autobuso gale, tai sušalom nežmoniškai, nes kondicionierius visiškai nesureguliuotas. Visi gale sėdėję žmonės turėjo važiuoti su striukėmis arba susisupti į pledukus. Vairuotojų reakcija - mums ten prieky karšta. Gidas Algimantas Antanaitis labai jau vidutiniškas. Pasakoja lyg ir įdomiai, bet laike ir erdvėje visiškai nesigaudo. Iki autobuso Vienoje ėjom ratais, Melke iki laivo irgi nežinojo kaip nueiti. Žodžiu, pirmas kartas keliaujant su Grūda nelabai vykęs išėjo.
NUOSTABI AGENTŪRA, KOLEKTYVAS IR DARBUOTOJAI PAGARBŪS IR NUOŠIRDŪS. AČIŪ, KAD ESATE.
12d. -Ispanija-Šveicarija-Prancūzijos rivjera.Tikrai puiki kelionė, gražus maršrutas ir aišku fantastiškas gidas Tadas !!!Ačiū !!!
Jūratė ir Arūnas
Zita 2022-05-06 10:45:17
10 procentų
Kur buvo kelione ir datos? Gruda praneše. kad kelionems, kuri apmokėjo iš anksto bus padidinta kaina
2022 05 11 - 21 dienomis GRŪDOS grupė keliavo po Sakartvelą. Kelionė pranoko keliautojų lūkesčius ir įvertinta puikiai.

Keliautojų komentarai:

Virginija: "Labai patiko nedidelė keliautojų grupė, pati kelionė, mano akimis, be priekaištų. Ačiū "Grūdai" už galimybę pažinti pasaulį.

Malvydas: "Puiku, už viską ačiū".

Rima: "Puiki kelionė, nuostabūs įspūdžiai, kerintys vaizdai, skanus maistas".

Stasys Jurgis: "Kelionė gana įspūdinga, nes apima įvairias šalies vietoves, istorijos ir gamtos paminklus. Puikiai dirbo ir vietinė ekskursijų vadovė Nino, taip pat kelionės vadovė Eglė".

Daiva: "Kelionės įspūdžiai pranoko lūkesčius. Viskas tobula".
2022 04 25 - 05 03 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu „Uzbekija - legendiniu Šilko keliu, aplankant Samarkandą - vieną seniausių pasaulio miestų“.
16 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Rasa Balčiūnaitė ir Uzbekijos gidė Lola. Kelionės vadovių darbas įvertintas puikiai ir labai gerai, kelionė visiškai atitiko ar pranoko turistų lūkesčius.

Keliautojų komentarai:

Ingrida: „Ačiū, kelionė puiki. Galbūt galima pridėti Ferganos slėnį. Dėl raižinių ant uolų, tai jie įdomūs, tik sunkiai pasiekiami. Patiko, kad atrinkti geriausi objektai.“

Vladimir: „ Labai gera kelionė, tik dar norėtųsi kelių dienų ir pagal galimybę pridėti Ferganos slėnį“

Regina: „ Kelionė buvo labai puiki, rekomenduoju aplankyti šią nuostabią šalį“

Natalija: „Viskas super!!! Dėkoju „GRŪDAI“ už suteiktą galimybę pamatyti šią nuostabią šalį. Uzbekijos koloritas, autentika, architektūra sužavėjo iki euforijos. Be galo patiko laikas praleistas gamtoje: dykumoje, kalnuose, galimybė susipažinti su augalijos ir gyvūnijos pasauliu. Manau, kad mums labai labai pasisekė su vietine gide Lola - puikiai žinančia savo šalies istoriją, turinčia atsakymą į kiekvieną klausimą, su humoro jausmu...“

Keliautoja: „Uzbekija fantastiškos architektūros ir skanaus maisto šalis. Kelionė gerai organizuota, geros gidės tiek iš Lietuvos, tiek iš Uzbekijos. Kitiems rekomenduočiau šią kelionę.“

Dalia: „Viskas puiku. Galbūt norėtųsi daugiau gamtos, bet suprantama, tai kraštas, kuriame vyrauja dykumos“.

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.

GRŪDA kviečia visus savo keliautojus susipažinti su Centrinės Azijos valstybėmis:

Dėl šių kelionių galite susisiekti su manimi, kelionės operatore, Živile Šimkiene [email protected]
Aldona 2022-05-06 10:20:19
Kiek pakele? irgi esu nusipirkus vasarai
10 procentų
Zita 2022-05-04 17:28:39
Labai gražiai save apibūdinat, tačiau klijentai lieka nusivylę.Pasirašėme kelionės sutartį 2022-03-30d.ir sumokėjome avansą. 2022-04-15 sumokėjome visą kelionės kainą.likus 8d. iki kelionės pradžios pakeliate kelionės kainą motyvuodami kuro kainų kilimu. Primenu, kad kainos pakilo jau nuo 2022-03-20 d.ir išsilaikė iki šios dienos.Jūs puikiai žinojote kuro kainas sutarties sudarymo dieną.Negražu manipuliuoti žmonėmis kai jie jau susiplanavę atostogas ir kitus darbus. Likome nuliūdę dar neprasidėjus kelionei
Kiek pakele? irgi esu nusipirkus vasarai
2022 03 03 - 03 19 GRŪDOS grupė keliavo į Peru, aplankant Amazonės baseino džiungles! 16 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai ir labai gerai, kelionė visiškai atitiko ar pranoko turistų lūkesčius.

Keliautojų komentarai:

Aistė: „Peru labai graži ir įdomi šalis. Apvažiavome, pamatėme, patyrėme tikrai daug. Kelionės turinys buvo puikus. Ačiū Jums!“

Nijolė: „Kelione likau labai patenkinta. Tai buvo viena geriausių mano pažintinių kelionių. Ačiū Jums labai už rūpestį ir bendradarbiavimą!“

Tomas: „Kelionė buvo suplanuota puikiai. Kelionės vadovas Tadas puikiai atliko savo darbą“.

Tai viena populiariausių GRŪDOS tolimų kraštų kelionių į Pietų Ameriką.
Kviečiame į ryškius ir emocingus maršrutus po Peru ir Boliviją! Keliaujame rugpjūtį, spalį ir lapkritį.
Peru: 2022 08 05; 2022 10 14 ir 2022 11 04.
Peru - Bolivija: 2022 08 05; 2022 10 13 ir 2022 11 03.
Daugiau informacijos apie keliones rasite GRŪDOS tinklapyje:
Peru: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/klasikine-peru
Peru-Bolivija: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/kelione-i-peru-bolivija

Dėl šių kelionių galite susisiekti su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene [email protected]
2021 11 18 - 30 ir 2022 02 10 - 22 GRŪDOS grupės keliavo į Namibiją. Abi grupes lydėjo visų GRŪDOS ekspedicinių kelionių po Afriką vadovas - garsus geografas, leidėjas, keliautojas Rytas Šalna. Profesinė gido patirtis - 50 pasaulio šalių.

Keliautojų komentarai:

Rasa: „Kelionė buvo puiki. Tiesiog nesitikėjau, kad tai tokia graži ir tvarkinga šalis. Gamta nuostabi. Įspūdžiai kuo šilčiausi. Netikėtai gausios liūtys Ryto ir mūsų vairuotojo Forestos dėka tapo paprasčiausiai dar viena patirtimi ir nuotykiu. Nedidelė grupė net keliaujant vienai leido leistis komfortiškai. Maloniai nustebino puikios lodžijos. Labai ačiū Rytui už gausybę informacijos, rūpinimąsi mumis visais ir kiekvienu atskirai. Puikus vadovas! Ačiū!“

Arvyda: „Kelionėje po Namibiją sekėsi puikiai, kelionės lūkesčiai buvo pateisinti visais 200% !!! Viskas buvo tobula!“

Inga: „Kelionė puiki, įspūdžiai neišdildomi!“

Kviečiame į laukinės gamtos nuotykių safarį po Juodąją Užsacharės Afriką! Prisijunkite prie mūsų garantuotos kelionės į Namibiją 2022 11 17.

Daugiau informacijos apie kelionę į Namibiją rasite GRŪDOS tinklapyje https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/kelione-i-namibija-3, arba susisiekę su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene [email protected]
2021 11 12 - 11 25 GRŪDOS grupė keliavo į Peru. 11 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 11 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, visose kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai. 3-ims keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 6-iems - visiškai atitiko lūkesčius, 2-iems - atitiko.

Keliautojų komentarai:

Lina: „Kelionė labai patiko. Puiki, draugiška, linksma grupė ir, aišku, vadovas Tadas, įdomūs vietiniai gidai. Džiaugiuosi naujomis patirtimis, savęs išbandymu ir neišdildomais įspūdžiais. Ačiū, kad prisidedate prie svajonių išsipildymo :)“

Ana: „Kelionė atitiko mano lūkesčius. Puikūs bendrakeleiviai, vadovas Tadas vertas pagirų - organizuotas, kantrus, užjaučiantis. Pilnai patenkinau savo žingeidumą.“

Danutė: „Puiki kelionė! Pranoko lūkesčius!“

Rita: „Puiki kelionė! Įdomus maršrutas, nuostabi šalis, rūpestingas gidas Tadas!“

Inga: „Puiki kelionė, puikus kelionės vadovas Tadas!“

Tai viena populiariausių GRŪDOS tolimų kraštų kelionių į Pietų Ameriką. Jau šį ketvirtadienį (2022 03 03) išvyksta dar viena mūsų grupė, lydima kelionės vadovo Tado Blizniko. Linkime keliautojams sėkmės!

Kviečiame prisijungti prie mūsų garantuotų kelionių į Peru: 2022 04 08; 2022 08 05; 2022 10 14 ir 2022 11 04.
Džiaugiamės, kad Bolivija jau atvėrė savo sienas užsienio keliautojams, todėl planuojame grupes į Peru - Boliviją šiomis datomis: 2022 08 05; 2022 10 13 ir 2022 11 03.
Daugiau informacijos apie keliones rasite GRŪDOS tinklapyje:
Peru: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/klasikine-peru
Peru-Bolivija: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/kelione-i-peru-bolivija

2022 02 11-20 GRŪDOS grupė slidinėjo Italijos ir Prancūzijos Alpėse (Kelionė Slidinėjimas Val Sussa/Via Lattea 10d.). Grupę lydėjo profesionalus kelionių vadovas Vytautas Linauskas. Iš 27 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės: 23 keliautojai vadovo ir vairuotojų darbą įvertino puikiai, 4 keliautojai - labai gerai. Daugumai slidininkų ši kelionė visiškai atitiko arba pranoko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Inna: Ačiū už puikiai organizuotą kelionę, sklandų gido ir vairuotojų darbą. Puiki nuotaika lydėjo visos kelionės metu :)
O.U.: Buvau daugelį metų kito organizatoriaus slidinėjimo kelionių fanas. Viskas buvo gerai, bet, pabandžius keletą kelionių su Jūsų firma, išaiškėjo - Jūsų kelionių agentūra turi galimybę arba renkasi žymiai aukštesnio lygio viešbučius! Autobusas nuostabus, vadovas - nuostabiausias. Ačiū agentūrai už suteiktą patogumą autobuse.
Martynas: Buvo labai linksma ir smagu.
Martynas: Gidas paslaugus, draugiškas, daug informacijos. Vairuotojų paslaugūs, draugiški, puikus humoro jausmas. Puiki organizacija.
Rima: Kelionė puiki, gerai praleistas laikas. Vadovas nuostabus, puikus organizatorius.
Jonas: Viskas buvo tobula.

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Kelionės operatorė Ieva Bogvilė [email protected]
Audinga Kniubaitė
2022-01-06 15:46:51 IP 5juc274p
Patirtis keliaujant į Bukovelį slidinėti (Ukraina) 2021 12 29 - 2022 01 02

Kelionė: buvo keliaujama 21 val. senu autobusu, kelionės metu nebuvo atsižvelgta į bazinius dalykus (kelionės metu nebuvo sustojimo sočiam pavalgymui, buvo siūlomos pakelės degalinės; kelionė vyko be gido, nors į kelionės kainą yra įtraukiama gido paslauga).

Slidinėjimas: slidinėjimo trąsos veikdavo iki 17.30 val., tačiau autobusas į viešbutį išvykdavo 16.30 val. Tekdavo palikti trąsa ankščiau, arba grįžti pasinaudojant taxi paslaugomis. Taip pat nebuvo suteiktos grįžimo sąlygos po naktinio slidinėjimo, nors tai buvo įtraukta į programą.

Gidas (pasitiko Bukovelyje): komunikacinių kompetencijų gebėjimų trūkumas.

Atsiliepimas rekomandacinio pobūdžio, į ką reiktų atsižvelgti organizuojant tokią kelionę. Sėkmės.
Riterių palikuonys? Šiandien?
Kur tai gali nutikti? Aišku, kad Maltoje. Saloje, kurioje saulė, vėjas, kalkakmenis, jūra, maistas, nuoširdūs vietiniai sukuria nepakartojamą atmosferą. Jeigu mėgautis gyvenimu, tai tik Maltoje, kurioje susikerta Viduržemio jūros kraštų istorija.
O dabartiniai maltiečiai, tokie pat riteriai? Taip. Garbės kodeksas gyvuoja.
Jeigu atostogauti, tai tik Maltoje. Nepamirštamas savaitgalis Maltoje su kelionių agentūra Grūda, viskas iki smulkmenų apgalvota, pasirūpinta kiekvienu.
2021 08 07 - 15 Apie Covid - patirtį ilguose maršrutuose autobusu.
Išvykome iš Kauno (Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės, Lazdijų), susirinkdami bendrakeleivius.
Visi pasiskiepiję (https://www.esveikata.lt/) arba persirgę.
Dėl ES Covid serfikato: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103
• ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (skiepijimo)
• ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (tyrimo rezultatų)
LENKIJA
Galioja ES COVID sertifikatas. Pasiskiepijusiems (persirgusiems) nieko papildomai atlikti nereikia.
SLOVAKIJA
Galioja ES COVID sertifikatas. Visiems, iki atvykimo į Slovakijos Respublikos teritoriją būtina užsiregistruoti elektroninėje registracijoje
Neskiepytiems izoliacija ir testas penktą dieną
VENGRIJA
SERBIJA
Pravažiuojant tranzitu, galioja ES COVID sertifikatas
ŠIAURĖS MAKEDONIJA
Lietuvos piliečiai gali be ribojimų atvykti į Šiaurės Makedoniją - netaikomas testavimo ir saviizoliacijos reikalavimas.
Visur uždarose erdvėse privalomos kaukės.
GRAIKIJA
Galioja ES COVID sertifikatas.
Visi atvykstantys į Graikiją ne vėliau nei 24 val. iki kelionės pradžios privalo užpildyti keleivio lokalizacijos formą:
https://travel.gov.gr/#/ pabaigti pildyti gavus Graikijos atsiųstą kodą
Atvykusiems į Graikiją asmenims pasirinktinai gali būti atliekamas greitasis COVID -19 nustatymo testas. Jei asmeniui toks testas atliekamas, jis privalo laukti iki testo atsakymo gavimo.
Pasienyje tikrinama face to face: t.y., išlipi su savo asmens dokumentu, ES Covid sertifikatu ir Graikijos leidimu (gali būti atspausdintas, gali būti telefone). Graikijos dokumento užpildymui (vykstant autobusu) būtina žinoti sienos kirtimo punktą (Evzoni „Grūdoje“) ir gyvenimo vietą Graikijoje.
LIETUVA
• Visi grįžtantys į Lietuvą asmenys privalo užsiregistruoti ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) elektroniniu būdu. Elektroninę anketą rekomenduojama užpildyti
likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki kelionės į Lietuvą pradžios. Įvažiuoti į Lietuvą galima tik turint
registracijos patvirtinimą (QR kodą) https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form/passenger
Kelionės metu nebuvo jokių nesklandumų, išskyrus grįžtančius iš Rytų euro magistralė E 75 (kryptis nuo Stambulo Europon po atostogų), dėl ko susidarė eilės Serbijos-Vengrijos pasienį
Bandykite savo nuomonė paskelbti Grūdos puslapyje
Kelionė Šveicarija-Monblanas-Šiaurės Italija 2021-08-07 - 2021-08-13
Kelionė buvo įdomi, spalvinga, intensyvi. Ypač sužavėjo gidė Raimonda. Pati, būdama istorikė, žavėjausi jos iškalba, pasakojimo žaismingumu, mokėjimu prikaustyti dėmesį ir ypač geru juroro jausmu. Grįžusi iš kelionės, visiems draugams, kolegoms ir artimiesiems pasakojau kokia nuostabi buvo kelionė ir stebėjausi kad už tokią nedidelę kainą buvo tokie geri viešbučiai. Kelionė nebuvo lengva, tačiau žinojau ką renkuosi.
Apie 2021m. rugpjūčio 7-13 d. kelionę į Šveicariją, Monblaną ir Š.Italiją.
Esu labai dėkinga šios įvairialypės kelionės gidei Raimondai už profesionalumą, unikalumą, nuoširdumą ir rūpestį šioje spalvingoje kelionėje. Tai aukšto intelekto, neaprėpiamis išminties ir plačios širdies asmenybė. Visą pažinties su Vokietija, Šveicarija, Lichtenšteinu, Prancūzija ir pagaliau Madų sostine Milanu metu Raimonda dalijosi savo įspūdingomis istorinėmis, geografinėmis, architektūrinėmis, bioliginėmis žiniomis ir labai patraukliu pristatymu. Jeigu būtų galima įvertinti gidę 100 balėje sistemoje nedvejodama įrašyčiau 100 su pliusu.
Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros 9d.
2021 08 07 iki 2021 08 15
Viešbučiai kelionės metu
Hotel Park, Hokovce Slovakija / Hotel Victoria, Skopje Š Makedonija / Hotel Batis, Livanates Graikija /Hotel Satelit, Kumanovo Š Makedonija / Hotel Limba, Tvrdošn Slovakija
Pirmoje nakvynėje Slovakijoje - viešbučio kambaryje nebuvo šaldytuvo (taip pat ir grįžtant atgal).
Atėnus būtina aplankyti ir Akropolį, nepaisant bilieto kainos (20 Eur)). Kelionės pliusai: puiki gidė Neringa (didelis žinių bagažas, įdomiai perteikiamos žinios, geras humoro jausmas); daug pamatyta, daug sužinota.Grupė buvo nedidelė 23 žm, buvo galima prie laisvų vietų pasidėti daiktus. Visur parduotuvėse ir kavinėse Europoje galima atsiskaityti kortele., Graikijoje pusryčiai švediškas stalas - virti kiaušiniai, sausi pusryčiai su pienu, dešros, sūrio riekelės, pomidorai, agurkai, graikiškas sūris, marmeladai, pyragėliai, šviesi duona, kava, arbata, sulčių gėrimai. Vakarienės -restorane Hotel Batis
Kelionės minusai: nenuspėjamos trukmės stovėjimas prie ne Europos sąjungos valstybių sienos /Serbija - Makedonija/ Važiuodami atgal užstrigom tarp Serbijos ir Vengrijos 04, 5 val, dėl to neįvyko Ekskursija į Segedą ir, atitinkamai Slovakijos viešbutį pasiekėme 03 val nakties, paskutinės dienos rytinis išvažiavimas 12, 30val Taigi Lietuvos pasiekėm naktį 2021 08 16 pirmadienį, 0:20 kirtome LR siena Lazdijuose
Vos išlipus iš lėktuvo odą pasiekia karščio ir drėgmės banga. Sekundei sunerimstu, ar tik nebūsiu suklydusi dėl aprangos. Bet atvykus į Negombą atsikvepiu lengviau, lyginant su svaiginančiu Kolombo karščiu, čia vakaras nors ir saulėtas, bet žymiai vėsesnis. Pro kambario langą išvystu Indijos vandenyno sidabriškai auksines, saulės nutviekstas bangų keteras, o veidą paglosto lengvas vėjelis. Tą akimirką pagalvoju - Šri Lanka bus nepaprasta. Ir nesuklystu.

Pirmiausia akis pavergia spalvos: žalios arbatos plantacijų kalvos, kuriose simetriški, it eilėmis susiūti, arbatos krūmai primena aksomo kilimą, visomis vaivorykštės spalvomis pasidabinę vietos gyventojai, mielai besišypsantys keliautojams į kameras ir, žinoma, prieskoniai - rudi, gelsvi, rausvi, oranžiniai, žalsvi, tik spėk rinktis! Kvapai masina ne ką mažiau: cinamono ir flumerijų žiedų svaiginantys aromatai lydi visur ir visada. Šviežių vaisių kvapas vilioja sustoti, atsigaivinti, išbandyti ir pasimėgauti tikru skoniu.

Jaudinantys nacionalinių parkų vaizdai ir gamtos didybė tiesiog svaigina. Didžiąją Sigirijos citadelę arba „Liūto uolą“ drąsiai galima vadinti aštuntuoju pasaulio stebuklu... 200 metrų virš džiunglių išnirusi uola - senovės inžinerijos testamentas. Sukaupę jėgas, apsiginklavę vandeniu ir sutelkę dėmesį į mažyčius laiptelius - pasiekiame viršūnę, kuri mus apdovanoja kvapą gniaužiančia Ceilono panorama. Šypseną kelia ir aplink lakstančios beždžionytės, prieš fotoaparatus pozuojančios it tikros profesionalės.

Hortono lygumų nacionalinis parkas - tarsi debesyse skęstantis miškas. Pasiekus „Pasaulio galą“ nuo aukščio ir kalnų didybės ima svaigta galva. Norisi čia pabūti ilgėliau, bet laikas spaudžia, tad treko takeliu judame toliau. Einame išdžiūvusios upės vagomis, miško keliukais, kalnais ir nuokalnėmis, žygiuojame pro gumbuotas medžių šaknis, pievas, upelius ir krioklius - lygumų vaizdai atperka nuovargį. Žygis įveiktas su palaima širdyje.

Dar vienas nacionalinis parkas - Jala - dar vienas ankstyvas rytas, dar vienas nepaprastas nuotykis. Sėdame į džipus ir apsiginklavę fotoaparatais vykstame į „medžioklę“. Štai azijinis buivolas, įmaurojęs į moliną vandenį, džiaugiasi vėsa. Kitoje pusėje, žiūrėk, gražuolis dramblys, skabo ką tik sužėlusius krūmokšnio lapelius, o dar toliau prie tvenkinio būrys paukščių, nedrąsiai ilgomis kojomis žengiančių į vandenį, pilną krokodilų. Matome tolumoje skuodžiantį leopardą, o čia pat per kelią tipena baltomis kailio dėmelėmis pasidabinęs raguotas elnias. Čia niekas nestovi vietoje - net oras, pilnas nepaliaujamai zujančios gyvybės, dūzgia. Sustojame prie Indijos vandenyno papusryčiauti - su tokiu vaizdu ir paprasti sumuštiniai įgauna stebuklingą skonį.

Galiausiai poilsis, kurio visi taip laukė. Kojos, įmerktos į sūrų Indijos vandenyną, vėjyje siūbuojančių laibų palmių guotas, puikus viešbutis, taip britiškai prigludęs prie pakrantės, mažos, dryžuotos voverytės, kasdien ateinančios prie baseino pasilabinti ir, žinoma, tobulas oras, leidžiantis iš atostogų parsivežti taip trokštamą šiltų kraštų įdegį.
2019 07 12-23su Grūda keliavau marsrutu Šveicarijos - Ispanijos - Prancūzijos rivjera. Kelionė labai patiko dėkoju vadovui Valentinui, vairuotojams už nuostabią ekskursiją, gerą nuotaiką linkiu ateitį nuostabių ekskursijų!
Noriu padėkoti ir pasakyti : AČIŪ!! -"Grūda" kekionių organizatorei Ingai, kuri stengėsi padėti "paskutinės minutės keliautojams".
Todėl rekomenduojame "Grūda" kaip atsakingą ir supratingą agentūrą kelionėms.
☆☆☆☆☆
2019 m. birželio 19 dieną su draugų kompanija vykome į Kroatiją, Makarskos Rivjerą.

Kroatija nepaprastai graži šalis - kalnai, jūra, paplūdimiai, senoviniai miestai - viskas tobula. Labiausiai patiko papildoma ekskursija į Biokovo kalnus. Įveikėme nemažą atkarpą viršūnės link, pakelėje statėme akmeninius namelius ateities sėkmei ir, žinoma, palydėjome saulę. Vaizdas stulbinantis. O emocijos perteikti neįmanoma. Tylu, ramu, visi tik akimis gaudo tolumoje į kalnus skęstančius paskutinius saulės spindulius. Vėliau - vakaronė kalnuose, tradicinis kroatiškas maistas, pagamintas šeimininko čia pat, lauke ant grilio, naminio vyno taurė ir lietuviškai skambančios dainos kalno papėdėje. Niekada nebūčiau pagalvojusi, jog „Trys milijonai“ nuskambės kažkur Kroatijos viršukalnėse.

Išvyka laivais į Brač ir Hvar salas taip pat puiki. Labiausiai nustebino prie pat laivo priekio priplaukę delfinai, kuriuos, rodos, galėjai ranka paliesti. Naujieji mūsų draugai surengė kone cirko pasirodymą - plaukė ant pilvo, ant šono, išnirdavo iš vandens ir vėl prasmegdavo gilioje žydroje jūroje. Po kiek laiko grįždavo vėl pasimėgauti mūsų šūksniais ir aplodismentais. Po delfinų pasirodymo sulaukėme žuvėdrų dėmesio - užuodusios mūsų ką tik laive valgytą, šviežiai iškepą žuvį, ilgasnapės ėmė sukti ratus aplink laivą. Tačiau tai buvo dar viena į programą neįtraukta atrakcija: žuvėdros priskrisdavo ir švelniai iš rankų paimdavo mūsų ką tik valgytų žuvų likučius.

Vykome ir į Dubrovniką - nepaprasto grožio miestą, kurio senoji dalis abejingų nepalieka. Nors svilino siaubingas karštis, išvysti Dubrovniką buvo viena geriausių idėjų. O ir atsivėsinti tikrai buvo kur - pačiame miesto centre yra įrengta maudynių vieta, kurią ir aplankėme laisvo laiko metu. Miestas ypatingai patiko kino mėgėjams, mat prieš kelis metus čia buvo filmuota didžiulė „Game of Thrones“ serialo dalis.

Plitvicos nacionalinį parką sunku apibūdinti žodžiais, šį gamtos stebuklą reikia išvysti savo akimis. Žydrai žalias-smaragdinis vanduo, kriokliai, mediniai takeliai, vedantys vis į kitą, gražesnę ir gražesnę vietą, bei, žinoma, krūva nuostabaus grožio nuotraukų atminčiai!

Makarskos Rivjeroje paplūdimiai gražūs, nešiukšlini, miesto centre gausu parduotuvių, kavinių, restoranų, žmonės draugiški, šypsosi. Apgyvendinimas privačiame sektoriuje taip pat puikus. Kambariai tvarkingi, kiekviename numeryje - dušai ir kondicionieriai (pastarąjį tikrai rekomenduoju užsisakyti!). Autobusas taip pat tvarkingas, veikia vėjeliai, televizoriai. Vairuotojai savo darbą atliko puikiai.

Noriu padėkoti GRŪDAI už kelionę, kuri iš tiesų buvo šauni visomis prasmėmis. Organizatoriai pasistengė, jog viskas vyktų sklandžiai - niekur nevėlavom, viską pamatėm, programą išpildėm 110 %. Gidė Rūta - milžinišką žinių bagažą turinti moteris, visuomet su šypsena veide, visuomet pakalbina ir rūpinasi, didelis ačiū jai.
Pavyzdys visiems gidams! Kompetetinga, taktiška, atsakinga, protinga, žmoniška, ....Žodžiu, ateity norėčiau su ja keliauti.
Norime pasidalinti savo įspūdžiais apie Grūdos organizuojamą kelionę - Baltijos kruizas (3 dienos). Kelione labai nusivylėme ir daugiau Grūdos, kaip kelionių agentūros, nebesirinksime. Kadangi turėjome draugų, kas tokią kelionę rinkosi per kitas agentūras, turime su kuo palyginti savo įspūdžius ir patyrimus. Grūdos agentūra į šią kelionę pridėjus objektų, kurie visiškai neverti dėmesio ir yra tik laiko gaišimas. Pirmoji diena - Talino senamiestyje pabuvojome tiktai 1, 5 val. Atvykus, pirmiausia gidas su visa grupe važiavo į uostą pasiimti bilietų į keltą, kur visa grupė laukė. Programoje buvo nurodyta, kad autobusu apvažiuosime Tompea, Kadriorgo parką ir rūmus, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsius, tačiau prie šių objektų nebuvome nuvežti. Visiškai neverti dėmesio objektai - Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Olimpinis miestelis. 4 kartus prasukę pro tą pačia krantinę ir gaišę laiką miesto spūstyse (tarsi būtų užmušinėję laiką), nebeturėjome laiko pasigrožėti Talino senamiesčiu. Gidas - Vytautas Sidaras - pastoviai nežinojo, kad objektai mokami, atvesdavo ne prie pagrindinių įėjimų, tada reikdavo ieškoti pro kur įeiti. Švedijoje diena buvo pusėtina, Rotušę matėme tik iš išorės (ko be galo gaila) ir po 15 min. išvykome, nes buvo pasakyta, kad neturime laiko. Vaza muziejuje taip pat vieni apžiūrinėjome ekspozicijas. Trečioji kelionės diena - visiškas nesusipratimas!!!! Paldiski miestelis - pamatysite tik daugiabučius ir jokio unikalaus gamtovaizdžio, kaip dedikuoja Grūda savo programoje, eilinis, apleistas, sovietinių laikų daugiabučių pristatytas miestelis. Keilos kriokliai ir Meilės tiltas - pamatysite apleistas nenušienautas teritorijas ir visiškai neįspūdingą krioklį, ten net ne krioklys, ten užtvanka!!!! Suomių įlanka - jokio ten nepakartojamo vaizdo nėra, teritorija apleista, aukščiausios žolės ir jokio grožio!!!! Visiškas laiko gaišimas!!! Kai pasiekėme Piarnu jau buvo 14:40 val. Visi buvome nuo ryto nevalgę, nes pusryčiai kelte - 7 val. ryto. Laiko pavalgyti nebuvo skirta, nes iš Piarnu turėjome pajudėti 16 val., galiausiai pridėjo dar 15 min. Piarnu vėl ėjome po objektus, kurie užrakinti ar nėra priėjimo. Tikrai niekam nerekomenduoju rinktis šios kelionės!!! Kitos kelionių agentūros į tokius apleistus ir dėmesio nevertus objektus neveža, todėl jūs turėtumėte daugiau laiko pasigrožėti Talino senamiesčiu ar ilgėliau pabūti Piarnu miestelyje, kultūringai papietauti, pasimėgauti pajūriu bei senamiesčiu.Man asmeniškai gėda už šią kelionių agentūrą, kuri į programą įtraukusi tokius klaikius objektus. Tai didelė nepagarba klientui!!!
...apie "Grūdą" ir kelionę"Italijos rivjera ir Pietų Prancūzijos žydrasis krantas".Nors ir praėjo nemažas laiko tarpas, bet sau pažadėjau o ir pradėtus darbus (šiuokart rašinys) mėgstu užbaigti. Su šia agentūra keliavome pirmą kartą ir prieš kelionę šiek tiek nerimavome, nes internete daug atsiliepimų, nemaža dalis neigiamų.Dabar jau galiu atsakyti kodėl?Dėl skaičiaus.Su šia agentūra keliauja didesnis skaičius keliautojų, tad ir nutikti bei nepasisekti yra didesnė galimybė (tikimybės teorija)daugiau keliautojų.
Čia rašau ne norėdama išliaupsinti ar sukritikuoti agentūrą ar kelionę, o padėti susidaryti nuomonę tokiems kaip aš keliautojams renkantis kelionę.Pati prieš kelionę skaitau, domiuosi, klausinėju, tad noriu padėt ir kitiems.Ir tai yra tik asmeninė mano nuomonė, tik mano asmeniniai potyriai bei samprotavimai.Keliavome 2019.04.20-28
Kelionės metu nerimas ir abejonės išnyko-kelionė puikiai suorganizuota.Programa plati, bet ji buvo nesunkiai įvykdyta.
Gidė Vida daug žinanti, nuoširdi ir paprasta.Nuo pat kelionės pradžios, kai ji ankstyvą rytą, mums apsnūdusiems, ėmė šypsotis ir nuoširdžiai su užsidegimu pasakoti kur keliausime-atsipalaidavau.Nedaug dar esu keliavusi, bet jau turiu palyginimui kelias kelionių agentūras, keletą gidų.Su geresniu gidu kaip Vida dar nesu keliavusi.Tobulumui ribų nėra, esame žmonės, galime klysti, bet taip pat žmogiškai mokėkime klaidas ir atleisti..Vidos padarytos klaidelės mane tik pralinksmino, niekam nuotaikos ir kelionės nesugadino, tad apie jas ir nerašysiu.Rašysiu tai kas man patiko ir ką lyginant su kitais gidais Vida daro geriau.Pirmiausia viską paprastai ir nuoširdžiai paaiškina.Pradedant kaip funkcionuoja sėdynės, kiek ir dėl kokios priežasties galima užtrukti lankant vieną ir kitą objektą ir baigiant kiek konkrečiai ir už ką reikia papildomai mokėti.Paprasti dalykai, bet juos žinant palengvėja keliavimas, nelieka vietos abejonėms ir nepasitenkinimui esama situacija.Kad nebūtų nuobodu klausyti istorinių faktų pasakojimus Vida papildo anekdotais, o rytą pradeda ir vakarą užbaigia jautriu pamokančiu prasmingu pasakojimu.Jos nebaisu paklausti ir džiugu išgirsti koks medis ar gėlė kurios nepažįsti auga lankomoj šaly.Ji labai daug žino ir nuoširdžiai savo žiniomis pasidalina.Ji moka paprastai ir aiškiai viską paaiškinti. Apie valgymą, apie apgyvendinimą, keliavimą būna viskas taip aiškiai pasakyta, kad netenka net klausti.Net paklysti niekas niekur nesugebėjo, niekas niekur nevėlavo ir tai tikrai ne tik pačių grupės keliautojų, bet ir didele dalimi-gidės nuopelnas.
Dar ši kelionė išsiskyrė ir viešbučiais, bei maitinimu.Tokiuose geruose viešbučiuose ir su tokiu gausiu maitinimu pagal programą neteko gyventi iki šiol.Tikrai nustebino.Iki šios ekskursijos galvojau, kad komfortabiliausiai, bet gana brangokai galima keliaut su"Novaturu", pasirodo yra geriau...
Tiems kas ieško taupesnio varianto galiu pasiūlyti atsirinkti ką pamatyti skaitant ir analizuojant programą.Vėlgi gidės Vidos geras bruožas-atsižvelgti į kiekvieną, nesistengti sumenkinti ar parodyti neigiamas emocijas tiems, kas neperka vienos ar kitos ekskursijos ar paslaugos.Palyginimui-teko keliauti su"Interlux travel".Ten gidė į tuos, kurie kažko neperka žiūrėjo su panieka, buvo nesmagu jausti gidės diskriminaciją jų atžvilgiu.
Ir jei kažkas sakys, kad ši kelionė labai brangi netikėkite-mums, šiek tiek pataupant ji tikrai nepasirodė kažkuo brangesnė už kitas.Aišku. dovanų nepirkom Nicoj ar Lichenšteine, pirkom Bamberge, kur pigiau.Valgėme pietus irgi ne prabangiose kavinėse, taigi norint -gali keliauti daugelis.Belieka tik likimo paprašyti (nes gido keliautojas pasirinkti negali), kad į kelionę paskirtų gidę Vidą ir gero oro.
Odeta ir Rimas
Rasa Benešiūnienė, Rugilė Benešiūnaitė Gertrūda Juozulevičienė
2019-07-15 16:28:52 IP 2nom5g1p
Kelionė į Graikiją 12 d. su poilsiu prie Egėjo jūros. 2019 06 22 - 07 03

Tai kelionė, kuri sugadino 2019 metų atostogas.

Maršrutas, vairuotojai - jokių pretenzijų. Vadovė su gausiu žinių bagažu - puiku, tačiau ekstremalioje situacijoje, kuomet pasiūlo išlipti jei nepatinka, tai nežinau ar su tinkamu požiūriu.
O dabar apie transportą: pirmoji kelionės diena, Lenkijoje turėjome persėsti į autobusą, grįžtantį iš Kroatijos - kyla klausimas ar pasirinkimas naudoti transportą be techninės būklės įvertinimo buvo tinkamas ir saugus, turint informaciją, jog jis savo pastarosios kelionės metu taip pat turėjo gedimų? Svarbu paminėti ir tai, jog autobusas jau buvo sukoręs apie 5000 km kelią, o ateityje laukė daugiau nei 6000 km su papildomomis kelionėmis šalies viduje. Todėl nekeista, jog dar nepasiekus kurorto prasidėjo oro kondicionavimo sistemos problemos. Pasiekus viešbutį autobusas sugedo (subliuško oro pagalvės). Per 1, 5 dienos šis gedimas buvo pašalintas, tačiau vėdinimo sistema neveikė. Kaip manote kokios nuotaikos fone buvo pažindinamasi su Graikija, kuomet po eilinių objektų aplankymo įsėsdavai į autobusą, kuriame tvyrodavo 50 laipsnių karštis ir begalinė smarvė. Taigi, ne vienam keliautojui, kuris iki tol nejuto turįs širdį, ji apie tai pranešė šokinėdama. Vadovės replika, kad galima išlipti jei netenkina sąlygos - kalba pati už save. Ar nebuvo galima visoms vidaus kelionėms Graikijoje nuomoti vietinio transporto su veikiančiu kondicionieriumi, o esamam organizatoriaus transportui šalinti gedimus, kad keliautojai nepatirtų diskomforto ir sveikatos problemų grįždami atgal?
Dėl šių priežasčių, manau, jog už kelionę sumokėta suma visiškai neatitiko žadėtų sąlygų, todėl reikalauju svarstyti piniginės kompensacijos išmokėjimą už patirtą žalą.
Prieš savaitę parvykome iš Šri lankos (tarp kitko, ten saugu ir dėl viso pasaulio turistų baimių labai erdvu ir smagu keliauti) ir vis dar nedingsta šypsena nuo veido prisiminus atostogas.
Šiaip esam labai savarankiški keliautojai, tikrai zinom kaip pirkti lėktuvo bilietus, kas yra booking, tripadvisor, googlmaps ir kiti būtini keliavimui dalykai, bet pirmą kartą vykdamį Azijon ir dar su vaikais nusprendem, kad paprašysim pagalbos profesionalų. Prisipažinsiu, labai mėgstu kontroliuot situaciją ir viską daryti savaip, bet šį kartą buvau labai nustebinta, kaip man patiko keliauti, kai viskas už tave sugalvota, padaryta ir dar pridėta. Matyt tokių savarankiškų ir žinančių ko nori turistų agentūra jau matė ne vieną tūkstantį.
Nežinau kiek metų jie organizuoja šią kelionę, bet jausmas toks, kad kartais skaitydavo mintis. Programa sudėliota taip, kad užtenka laiko ir pažinimui ir poilsiui, patogus autobusas, įdomus gidas, vanduo iš šaldytuvo, vos apie jį pagalvojus, net šlapių servetėlių iš šaldytuvo gavom, kai grįžom nuo Sigirijos kalno iškepę :) Visokie trumpi sustojimai nerealiausiose vietose, sąžiningos rekomendacijos dėl to, kur neverta gaišti daug laiko. Viskas buvo taip apgalvota, kad per visas 9 dienas turėjom tik 2 papildomus pageidavimus: sustoti į WC ir sustoti kavos.
Ačiū jums, už pirmas tokias atostogas, kai viskas buvo pagalvota už mane ir dar taip kokybiškai :)
Dalia Antanaitienė ir Valė Vilkuotienė
2019-07-11 12:33:49 IP 2cfq8lea
Ką tik grįžome iš keliones “Provanso kerai” (2019 06 22-07 09). Kelionė buvo nuostabi. Prabėgo laikas, kaip akimirka. Visko kelionėje buvo, kiekvienas galėjo pasigėrėti ir istoriniais paminklais, ir gamta: jūra, levandų laukais kalnuose ir nuostabiais miesteliais, paskendusiais gėlėse.
Gidas Vytautas Bikulčius - tas variklis, kuris vedė mus per didžiulius karščius, tačiau to nejutome, nes gera jo nuotaika ir puikus jumoro jausmas išsklaidė karščio bangas. Dėkingi Vytautui už žinias, kurias mums suteikė, už nuoširdų rūpinimąsi grupės žmonėmis ir sugebėjimą būti kantriam. Dėkojame ir vairuotojams už puikų darbą.
Kelionė puiki, todėl rekomenduojame dar nebuvusiems Provanse apsilankyti jame - nenusivilsite.
Irena Čiulkinienė
2019-07-10 10:04:36 IP 2i250v4k
Širdingiausiai ačiū už puikiai suorganizuotą choro SALUTO kelionę po Norvegiją! Vykau į šią šalį jau ketvirtą kartą, bet ir vėl noriu grįžti. Ypatingai dėkoju profesionaliam, kultūringam, lanksčiam sprendimuose, atsakingam nuo...iki, jautrios meninės sielos gidui Robertui Šalnai!
Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros 12d. Maršrutas, vairuotojai super. Vadovas kaip specialistas savo srities 10 balų, bet kaip žmogus, atstovaujantis Grūda, kilus nesusipratimui, max 5 balai. Asmeniškumai ir užgautos ambicijos. Niekam nelinkiu su tuo susidurti atostogų metu. Problemos turi būti sprendžiamos civilizuotai, raštu, paštu, o ne gadinant nuotaiką. Juk Grūda mane veža ne už ačiū, o už nemažus pinigus.
Šveicarija. Žemės lopinėlis arčiausiai dangaus 8d....Aš labai sužavėta šia kelione, maršrutais, kalnų grožiu. Nuostabi kelionė, puikūs vaizdai Šveicarija nuostabi. Svajonės išsipildė su kaupu
Kelionė buvo labai įdomi, turininga. Pamatyti visi suplanuoti ir ne tik... objektai. O grupės vadovas Valentinas-tai talentas... tiesiog idealus !!! Nuoširdžiai atsidavęs šiam darbui. Jis buvo be galo dėmesingas ir jaunam ir vyresniam turistui. Viskas iki smulkmenų apgalvota, labai rūpestingas, jis mums ir fotografu buvo, ir rūpinosi ar pavalgę, ar turim vandenuko, nes karštis buvo oho ir t.t. Vairuotojai buvo labai profesionalūs ir šaunūs. Ačiū vairuotojams už nuostabią ir saugią kelionę. Ir ačiū Grūdos kolektyvui.
Kelionė Anglija-Velsas-Škotija 2019.06.12-23 buvo nuostabi.Pilnai sutinku su p. Gražinos nuomone.
Viskas SUPER, išskyrus gidės elgesį su keliautojais.
1. Londone buvo remontuojami traukinio bėgiai, kol suradome kaip nuvažiuoti - sugaišome. Po to per Londoną bėgte, aplankėme vieną parką, po to kitą, Bekingemo rūmai buvo parodyti iš tolo net nesuteikus laiko nufotografuoti. Parodytas brangiausias rajonas su kažkokiu ypatingu viešbučiu....valandos pertrauka Pikadilio aikštėje.... Žinoma, pavėlavome į Tauerio tvirtovę...
Grįžusi skaitau informaciją ką turėjome pamatyti - nėra jokių parkų.
Klausimas agentūrai: ar koks nors jūsų darbuotojas bandė praeiti vienos dienos susipažinimo su Londonu maršrutą pėsčiomis su 30 žm.grupe. Gal būt tai fiziškai neįmanoma, turint omenyje eiles prie kai kurių objektų (pvz. Vestminsterio abatija)?
2. Sutartyje nurodyta, kad į kelionės programą įskaičiuota ekskursinė programa. Sutarties priede buvo nurodytas mokėjimas vietinei gidei Hanoveryje. Ar teisėtai mes sumokėjome gidei Linai po 29 Svarus už gidus Glazgo bei Edinburgo miestuose?
Laukdama atsakymo
Salomėja Vaitkevičienė
Nesenai grįžome iš autobusinės kekionės Anglija-Škotija-Velsas 2019 06 -12-23. Maršrutas superinis, viešbučiai labai neprasti, vairuotojų darbas -super. Tik reikėtų įvykus nenumatytiems traukinių "nevažiavimams" ir dalies metro stočių "uždarymams" Londone - koreguoti arba maršrutus arba apsilankymo laiką. Nes tik ristele bėgti ir nieko nematyti, o per ausines tik vos vos girdėti - nėra malonu, juk vykstam į kelionę ne tik pasisemti žinių, bet dar ir vizualiai pamatyti, o ne galvoti, kad po tokio lėkimo tik nusišauti. Kitą dieną nuovargis baisus ir kai reikia Oksforde bereiklalingai sukti kelis ratus, o kojos neneša, kyla klausimas ar verta mokėti nemažus pinigėlius už savęs tokį kankinimą. Kitos dienos buvo superinės, ir pamatėm labai daug ir išgirdom Tai ne mano vienos nuomonė, o didesnės autobuso keliautojų dalies.
Kelionė, kuri buvo iš anksto užsakyta į šiaurės Vokietiją -Žavingąją Riugeno salą buvo atšaukta ir nukelta į kitą mėnesį bei pabranginta 70 eurų.GĖDA.Visas pedagogų kolektyvas neišvyko į seniai planuotą, lauktą kelionę.Daugeliui susigadino vasaros planai.Niekam nerekomenduoju vykti į kelionę su firma "Grūda".Atsiliepimai tik patys blogiausi.Gėda...
Keliavome 2019 m. birželio 22-24 d. Lenkija. Senojoje Aisčių žemėje. Kelionė buvo įdomi, tačiau joje buvo daug minusų: 1. Autobusas susidėvėjęs ir techniškai netvarkingas, nuolat užgesdavo, sunkiai užsikurdavo, sėdynės susidėvėjusios ir nėra tinkamos ilgam sėdėjimui, nesifiksuoja. Ryškūs požymiai, kad sėdynės senokai buvo valytos. Taip pat įlipę pastebėjome, kad autobusas nebuvo išvalytas prieš kelionę (ant grindų buvo šiukšlių ir t.t.). Vairuotojai kondicionierių įjungdavo tik po ilgų keleivių prašymų. Vairuotojai ilgokai klaidžiodavo, todėl nuolat trūko laiko objektų lankymui. Gal reiktų važiuoti su navigaciją į tokias keliones???? Faktiškai tokio amžiaus ir tokios techninės būklės autobusai neturėtų vykti į ilgas keliones, autobusas turėjo jau seniai būti utilizuotas. 2. Viešbutis neblogas, tačiau tolokai nuo lankytinų vietų, šiek tiek netvarkingas (buvo primėtyta kampuose šiukšlių). 3. Kelionės programa pirkimo metu atrodė labai įdomi, tačiau kelionės metu ji buvo tiek pakeista, kad patys įdomiausi objektai tiesiog išnyko ir jiems nebuvo skirta laiko. Visos ekskursijos vyko prabėgomis, neskiriant pakankamai laiko objektų apžiūrėjimui. Laisvo laiko taip pat buvo skiriama tik tiek, kad būtų galima papietauti. Apie savarankišką lankymą nebuvo net kalbos dėl laiko trūkumo. Taip pat nebuvo pasidomėta, kad tam tikromis dienomis dalis ekspozicijos yra uždaryta ir neįmanoma buvo apžiūrėti. 4. Taip pat šokiravo tai, kad vairuotojai leido vienam iš keleivių pavairuoti autobusą pilną keleivių. Gidės darbas buvo geras, tiesiog nuolatinis trūkumas laiko dėl autobuso techninės būklės.
Su Grūda keliavome į Italiją;Šiaurės Italijos perliukai;2019.05.11-05.18Apie Šią keklionę galiu pasakyti tik pačius geriausius ir šilčiausius žodžius.Gerai parinktas maršrutas, geras, komfortabilus autobusas, vairuotojai paslaugūs, mandagūs, visada pasiruošę padėti.Na, o vadovei Ologai pati didžausia padėka už kantrybę, komunikabilumą`, gebėjimą neįkyriai, bet tiksliai pateikti informaciją, už tą sėkmę kuri lydėjo mus visą kelionę.Tai -ne tik puiki vadovė, bet nuostabus žmogus, puiki pašnekovė, turinti didžiulį žinių bagažą. AČIŪ visai Grūdos komandai!Vida ir Algis
Puiki kelione 2019 05 04 Visi keliai veda i Roma. Didelis aciu keliones gidui Sigitui, sauniems vairuotojams. Likome suzaveti tuo, ka pamateme, ir dziaugiames puikiai praleide laika. Neringa ir Rimvydas
Rimas ir Jūratė
2019-05-02 15:04:37 IP 2i24uc37
2019.04.25-04.28, keliavome maršrutu Čekijos ir Saksonijos Šveicarija, kelionės maršrutas labai gerai suplanuotas, puikūs viešbučiai, šaunuoliai vairuotojai, tačiau kelionės vadovas Artūras Kakaras labai nuvylė.Man atrodo, kad jis lydėdavo grupes į Lenkiją apsipirkti, nes ką sužinojome iš jo tai kiek kur kainuoja alus, nors autobuse buvo nepilnamečių, ir buvome priverstinai nuvežti į prekybos centrą Lenkijoje apsipirkti, deja ir viskas.Daug laiko praleidome eilėse, be reikalo vežė keistis valiutos, na niekas dėl to nenumirė, bet tiesiog gaila, kad vietoj to, kad grožėtumeisi nuostabia gamta tu stovi eilėse.Ačiū Grūdai už puikų maršrutą, na bet kad keliones vadovas nežino į kokį miestą atvažiuojame nakvynei, neturi vairuotojų kontaktų, skatina alkoholinių gėrimų vartojimą ir dar nepilnamečių akivaizdoje, nežino kokia valiuta galima atsiskaityti, nesilaiko kelionės maršruto, nesuorganizuoja, kad virš 40 žmonių nestovėtų eilėse, tai čia jau Grūdai yra apie ką pamąstyti
2019 04 12 - 04 25 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 22 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 22 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 20 - kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 2 - labai gerai. 9 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 13 - visiškai atitiko lūkesčius.

Danutė: „Įdomi kelionė, puikus gidas. Viskas labai gerai organizuota.“
Onutė: „Nuostabu! Rekomenduosiu visiems.”
Jurgita: „Kelionė įdomi. Panaudota daug įvairių transporto priemonių (laivas, traukinys ir kt.). Puikus oras ir įspūdžiai.”
Regina ir Albinas: „Puiki kelionė ir sunku ką pridurti. Vadovas Ignas turi puikų, subtilų humorą, be to, suteikė daug žinių apie Kiniją.”
Augustinas: „Kelionė labai gerai suorganizuota, maršrutas labai įvairus, o jį dar labiau papildė puikios gido Igno žinios ir kompanija.”
Dalia ir Jonas: „Kelionė labai patiko, netgi smarkiai pranoko lūkesčius. Buvo labai intensyvi, labai gerai organizuota, todėl tiek daug pamatėme. Labai patiko gido Igno darbas. Gerai žino informaciją apie šalį, istoriją, apie lankomus objektus. Buvome labai laimingi, patenkinti ir... pavargę, nes šalis didelė. Viskas labai patiko!!.”
Jeronimas: „Kelionė buvo labai įdomi. Patiko labiau nei tikėjausi.”
Genovaitė: „Nuostabus vadovas, puikiai parengtas maršrutas, pamatėme visokią Kiniją. Labai ačiū kelionės kuratorei Eglei už nuoširdų darbą ir patarimus.”
Vanda: „Nuostabi kelionė. Labai gerai parengtas maršrutas. Daug pamatyta. Gido darbas idealus - paslaugus, išsamus, profesionalus. Visada norėčiau keliauti su tokiu gidu.”
Marija: „Labai įdomi, puiki kelionė. Įspūdžiai pranoko lūkesčius.”
Algimantas: „Labai patiko gido - Igno darbas: paslaugus, rūpestingas, sukaupęs labai daug informacijos. Kelionė puikiai organizuota, informatyvi, sklandžiai organizuotas transportas, geri viešbučiai. Į sekančią kelionę norėčiau važiuoti tik su Ignu.”

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių, ją keliautojai renkasi dėl puikiai subalansuoto pažintinio maršruto, itin patrauklios kainos, į kurią įskaičiuoti visi skrydžiai (tarptautiniai ir 2 vietiniai), lankomi objektai, 2 kartų maitinimas, ir maksimalaus patogumo - kelionės metu nėra nė vienos nakvynės traukiniuose. Išsamaus maršruto dėka turėsite galimybę aplankyti pagrindinius Kinijos miestus ir kvapą gniaužiančius gamtos kampelius.

Kviečiame prisijungti prie mūsų rudens garantuotos kelionės į Kiniją: 2019 10 22 - geriausia rudens sezono kaina! Liko TIK 4 vietos; 2019 09 19 - liko 8 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.gruda.lt/keliones/tolimi-krastai/keliones-su-profesionaliu-vadovu-is-lietuvos/kinija_lotoso_kalnai/ arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė [email protected]
Kelionių organizatorius GRŪDA 2019 03 20-04 05 dienomis organizavo kelionę į Pietų Afrikos Respubliką.
20 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Neringa Lūžienė. Iš 19 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 15 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 5 - labai gerai, 1 - gerai. 3 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 4 - visiškai atitiko lūkesčius ir 12 atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Dalia: „Kelionė buvo įdomi, spalvinga, tikrai vaivorykštės keliu. Gidė Neringa puikiai sprendė visas problemas, atsakydavo į visus iškilusius klausimus. Visa kelionė - totali egzotika, pradedant nuo transporto priemonės, baigiant aptvertom teritorijom. Nepamatėm liūto. Bet kitų gyvūnų pamatėm labai daug. Ačiū „Grūdai“ už puikią kelionę!“

Mindaugas: „Viskas buvo puikiai. Ir kelionė, ir autobusas-trekas, ir visi gidai, šauniausias virėjas!“

Jolanta: „Puiki kelionė.“

Danutė: „Kelionės programa pranoko mano lūkesčius, daug pamačiau, sužinojau, pasigėrėjau gamtos ir gyvūnijos įvairove. Mašinos ekipažas dirbo profesionaliai. Ačiū kelionės vadovei Neringai už išsamiai ir įdomiai perteiktas žinias, kantrybę ir pagalbą mums visiems. Ačiū GRŪDA!”

Inga: “Kelionės programa pranoko lūkesčius. Kelionės vadovė, vairuotojas ir virėjas savo darbą atliko profesionaliai.”

Marija: „Kelionė buvo puiki!”

Kazimieras: “Ačiū kelionės vadovei Neringai, Grūdos kolektyvui. Puiki kelionė!”

Aldona: “Visi lūkesčiai išpildyti. Su Neringa keliavau 9-tą kartą ir tai viską apie vadovą pasako“.

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Afrikos Respubliką: 2019.10.01 - Garantuotas išvykimas. 2020.03.25 - Garantuotas išvykimas.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-afrikos-respublika-vaivorykstes-keliu arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene, [email protected]
Kelionių organizatorius GRŪDA 2019 04 04-04 15 dienomis organizavo kelionę į Japoniją.
21 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas. Iš 18 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 8 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 9 - labai gerai, 1 - gerai. 2 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Dalia: „Optimaliai subalansuota kelionė - yra pakankamai fizinio krūvio, ne tik peno sielai. Kelionės vadovas Tadas kelionei pasiruošęs, nuolat teikė daug informacijos.“
Keliautoja: „Visa kelionė labai patiko, japonų viskas išdėstyta žmonių patogumui, be streso gali viską pamatyti ir pajausti, įdomus maršrutas, maistas įvairus, šventyklos, parkai, pilys paliko ilgam išliksiantį įspūdį. Mandagūs japonai ir paslaugūs, dėmesingas gidas Tadas, su kuriuo keliauju ne pirmą kartą ir norėčiau ir dar su juo keliauti.“
Daiva ir Rimantas: „Puiki kelionė.“
Laura: „Kelionė organizuota puikiai. Gidų darbu esu patenkinta. Abu gidai buvo paslaugūs, mandagūs, kompetentingi. Labai patogu, kad įskaičiuotos vakarienės. Esu labai patenkinta. Tai keliautojams labai patogu bei sudaro sąlygas pažinti kiekvieną maisto kultūrą. Ačiū!!“
Danutė: „Puiki kelionė! Puikus vadovas, patarsiu kitiems keliauti.“

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Japoniją: 2019.11.14 - Raudonuojančių klevų metas! Garantuotas išvykimas. 2020.04.03 - Sakurų žydėjimo metas!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-koreja-japonija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė [email protected]
2019 03 20 - 04 02 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 18 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 17 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 13 - kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 4 - labai gerai. 7 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 10 - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Irolda: „Viskas labai įdomu, labai patiko.“
Dainius: „Viskas labai gerai.“
Laima: „Tai lyg kelionė laiku - iš praeities į ateitį, su tarpinėmis stotelėmis - tarp dangaus ir žemės, o kartais ir giliau. Tikrai labai patiko kaip išdėliotas maršrutas. Gal tik Lotoso kalnuose pritrūko valandėlės. Ačiū už puikiai suplanuotą ir sklandžiai pravestą kelionę.“
Artūras: „Viskas super.“
Rima: „Labai geras gidas Ignas. Kad visose agentūrose būtų tokie gidai!!!”
Vaida: „Buvo puiki kelionė. Miestai, vietos, viskas paliko didelį susidomėjimą sena ir turtinga Kinijos istorija ir palikimu. Maršrutas gerai sudėliotas, paliekant laiko pajusti, kad esi šioje vietoje. Ačiū kelionės vadovui Ignui.”
Danguolė: „Puiki kelionė.“
Regina: „Kelionės vadovas ir pati kelionė fantastiška, įspūdžiai sunkiai nusakomi žodžiais, visa tai reikia pačiam pamatyti. Daugiau tokių nuostabių kelionės vadovų ir tokių įspūdingų kelionės maršrutų.“
Dalė: „Daug keliauju, bet ši kelionė pati įspūdingiausia, nuostabus gidas, paslaugus, tolerantiškas, daug žinių apie šalį. Labai rūpestingas. Maršrutas labai gerai sudėliotas. Pasisekė, kad buvo šauni grupė. Oras užsakytas ir švietė saulė. Truputį atsikvėpsiu ir keliausiu toliau. Būtų malonu su Ignu.“

2018.12.08 vykome su Grūda į kelionę Kalėdinis Talinas. Nors oras tikrai nedžiugino, bet nuostabi Gidė Laima su jos žinių bagažu ir tikrai labai įdomiais pasakojimais apie Latvija ir Estija. Geras humoro jausmas, bendraujanti su savo keleiviais, prisitaikanti prie jų. Važiuojant Laima sudomindavo ne tik pasakojimais, bet ir savo žiniomis apie miesto rajonus, apie pastatus, toks vaizdas susidarė kad ji daug metu gyvenus Estijoje, Latvijoje nes žinio apie šias šalis praktiskai viską. Jie manęs paklaustų koks turi būti tikrais gidas tai pasakyčiau neabejotinai - toks kaip Laima. Tiesiog buvau sužavėta šia nuostabia gide dėl to ir pasirinkau sekančią kelionę vėl su Grūda. Tai buvo kelionė Savaitgalis Berlyne. Deja gidė Danguolė Aliuonytė labai nuvylė, apie Lenkija išvis buvo pasakymas, "daug nepasakosiu apie Lenkija nes visi joje 100 kartų buvę", Labai daug skaitė iš knygos ar lapų, tai iškart darėsi neįdomu, o kai pasakodavo pati apie Vokiečius kokie jie, kaip teko susidurt su jais, savo įspūdžius tada tikrai jau buvo įdomu, tai palinkėjimas Danguolei - neskaityti iš lapo pasiruoštos medžiagos o pasakoti savais žodžiais. Dabar laukia trečia kelionė su Grūda, Paryžius -Liuksemburgas labai kituosi kad pasiseks su gidu ir jis bus toks kaip Laima.
Ką tik grįžo mūsų keliautojai iš „GRŪDOS“ slidinėjimo kelionės autobusu „Slidinėjimas Italijoje (Alpe Cimbra) 9d. 2019 02 16-24.

Grupei vadovavo patyrusi kelionių vadovė, slidininkė Vaiva Sniečkuvienė.
Kelionės pabaigoje pildytose anketose, absoliuti grupės dauguma kelionę įvertino, kaip „visiškai atitikusią“ ir „pranokusią“ lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Jūratė: „Pranoko lūkesčius. Superinė kelionė vertinantiems kokybę - maisto, slidinėjimo trasų, aptarnavimo kultūros. Viešbutis - su vaizdu į kalnus ir jakuzi 5-tame aukšte. Skibusas - prie viešbučio durų. Kalne - pigu ir mažai žmonių. Ir tai ne fantazija :) “
Artūras: „Labai puiki, linksma ir teigiama kelionė. Nakvynė Brno - miesto centre, su galimybe pavakarot atvykus. Viešbutis Italijoje - gražiam miestelyje, patogioje vietoje, prie nemokamo ski buso stotelės. Pusryčiai ir vakarienės itališkai gausūs. Trasos - ilgos ir pustuštės, pakėlėjai patogūs, kalne bareliai su atvirukiniais vaizdais. Nuotaiką kėlė saulėtas oras visą savaitę, šaunūs vairuotojai Gintaras ir Donatas, profesionalė kelionės vadovė Vaiva. Tai viena geriausių mano slidinėjimo kelionių. Ačiū!
Slidininkas: „Puikus kurortas, geras maitinimas, patogus susisiekimas iš viešbučio iki slidinėjimo trasų“.
Vilija: „Keliauti buvo patogu, patiko laiko planavimas, punktualumas. Ačiū.“
Brigita: „Puikus viešbutis Italijoje. Vertinu 10 balų. Kelionė pavyko 100 procentų. Dėkoju“
Tadas: „Vairuotojai puikiai įveikė kelionės maršrutą, gidė pasakojo įdomias istorijas apie valstybes (pravažiuojamas). Labai geras apgyvendinimas, skanus maistas. Tik ilgoka kelionė pirmyn ir atgal.“
Giedrė: „Labai patiko, nes viskas labai gerai sekėsi“.
Ramūnas: „Labai geras oras ir visa kita.“
Vladimir: „Super: tokios erdvės, kokybiškos trasos, mažai žmonių ir didelis pasirinkimas - visiems, kas slidinėjimą supranta kaip poilsį, o ne kaip pastangas pervargti“.

Džiaugdamiesi puikiais keliautojų įspūdžiais, šį maršrutą slidininkams siūlysime ir kitą slidinėjimo sezoną. Sekite informaciją www.gruda.lt arba susisiekite su manimi, kelionės operatore, Ieva Bogvile [email protected]

Norėčiau pakomentuoti Arinos atsiliepimą.Kas liečia pikniką su vynu ir užkandžiais, tai viskas labai puiku, sakyčiau netgi super.
Visi galėjo susipažinti arčiau, pabendrauti.Moteris netgi iš kito autobuso buvo prisijungusi šokiui.Jokios prievartos nebuvo, kas
nenorėjo galėjo nedalyvauti.Už ši pasiūlyma norėčiau padėkoti gidui Sauliui ir vairuotojams, kad padėjo surengti.Taip ir toliau.
O kam nepatinka tegul į Kanarus.
Pernai su Grūda važiavome slidinėti į Bukovelį.Buvo geras Schulz viešbutis, vos 600m.iki keltuvų.Viskas buvo labai gerai.
Šiemet iš anksto užsisakėme kelionę į Bukovelį sausio 27d.į tą patį viešbutį.Po kiek laiko gavome žinią, kad bus kitas viešbutis
Milena už 2, 5 km.nuo keltuvų.Viskas kaip ir gerai, kol nenuvykome į vietą.Milena viešbutyje gavome kambarį vos 12m, kur stovi dvi viengulės lovos ir dvi taburetės, nors buvome užsakę kambarį su dvigule lova.Drabužiams spintos nėra, staliuko jokio, praustuvė vos rankos telpa.Buvo įskaičiuoti pusryčiai, kurių galėjo ir nebūti.Kaip pavizdys, viena tarybinė sardelė su bulvių koše ir kava, arba arbata.Buvo batų džiovykla, kur vietos nebuvo, tad batus teko džiovintis toje pačioje kamurkoje, viešbučio kambariu tai nepavadinsi.Į trasas išvažiuodavome 9 val., nors keltuvai pradėdavo veikti 8val.30min.Kiekvieną dieną prarasdavome po 1val.geriausių slidinėjimo trasų, už kurias beje mokėjome.Autobusas nebuvo paruoštasvežti slidininkus.Nebuvo bagažinės inventoriui, tad viskas vos tilpdavo.Autobuse nebuvo karšto vandens kavai, ar arbatai.Nebuvo šepečio inventoriui nuvalyti sniegą.Iš Panevėžio buvome suformavę grupę 17 nepatenkintų žmonių.Kitą kelionę rinksimės su kita kelionių agentūra.
Virgis su kompanija.Panevėžys 2019-02-05

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Lietuvos pirkėjų sprendimas: aukščiausios kokybės prekybos tinklas šalyje – "Iki" 07-07 10:09
Lietuvos pirkėjų apklausą atlikusi Šveicarijos sertifikavimo agentūra ICERTIAS šiemet prekybos tinklui "Iki" įteikė net keturis prestižinius QUDAL apdovanojimus: už aukščiausios kokybės mažmeninės...
Signalizuoja augančią autodetalių vagysčių riziką: kaip ją valdyti verslui
Signalizuoja augančią autodetalių vagysčių riziką: kaip ją valdyti verslui 07-07 00:51
Lietuvos įmonių valdomos transporto priemonės dėl suintensyvėjusių audrų ir jų padarinių – hidrosmūgių, virstančių medžių ir krušos – šiemet patyrė net 6 kartus daugiau žalų nei tuo pačiu metu...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Cisco 42,69 +1,74%
Adobe Systems 382,83 +1,68%