Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno GRŪDA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno GRŪDA

Atsiliepimai apie Kauno GRŪDA, UAB

Gera keliauti kartu!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno GRŪDA, UAB

Vos išlipus iš lėktuvo odą pasiekia karščio ir drėgmės banga. Sekundei sunerimstu, ar tik nebūsiu suklydusi dėl aprangos. Bet atvykus į Negombą atsikvepiu lengviau, lyginant su svaiginančiu Kolombo karščiu, čia vakaras nors ir saulėtas, bet žymiai vėsesnis. Pro kambario langą išvystu Indijos vandenyno sidabriškai auksines, saulės nutviekstas bangų keteras, o veidą paglosto lengvas vėjelis. Tą akimirką pagalvoju - Šri Lanka bus nepaprasta. Ir nesuklystu.

Pirmiausia akis pavergia spalvos: žalios arbatos plantacijų kalvos, kuriose simetriški, it eilėmis susiūti, arbatos krūmai primena aksomo kilimą, visomis vaivorykštės spalvomis pasidabinę vietos gyventojai, mielai besišypsantys keliautojams į kameras ir, žinoma, prieskoniai - rudi, gelsvi, rausvi, oranžiniai, žalsvi, tik spėk rinktis! Kvapai masina ne ką mažiau: cinamono ir flumerijų žiedų svaiginantys aromatai lydi visur ir visada. Šviežių vaisių kvapas vilioja sustoti, atsigaivinti, išbandyti ir pasimėgauti tikru skoniu.

Jaudinantys nacionalinių parkų vaizdai ir gamtos didybė tiesiog svaigina. Didžiąją Sigirijos citadelę arba „Liūto uolą“ drąsiai galima vadinti aštuntuoju pasaulio stebuklu... 200 metrų virš džiunglių išnirusi uola - senovės inžinerijos testamentas. Sukaupę jėgas, apsiginklavę vandeniu ir sutelkę dėmesį į mažyčius laiptelius - pasiekiame viršūnę, kuri mus apdovanoja kvapą gniaužiančia Ceilono panorama. Šypseną kelia ir aplink lakstančios beždžionytės, prieš fotoaparatus pozuojančios it tikros profesionalės.

Hortono lygumų nacionalinis parkas - tarsi debesyse skęstantis miškas. Pasiekus „Pasaulio galą“ nuo aukščio ir kalnų didybės ima svaigta galva. Norisi čia pabūti ilgėliau, bet laikas spaudžia, tad treko takeliu judame toliau. Einame išdžiūvusios upės vagomis, miško keliukais, kalnais ir nuokalnėmis, žygiuojame pro gumbuotas medžių šaknis, pievas, upelius ir krioklius - lygumų vaizdai atperka nuovargį. Žygis įveiktas su palaima širdyje.

Dar vienas nacionalinis parkas - Jala - dar vienas ankstyvas rytas, dar vienas nepaprastas nuotykis. Sėdame į džipus ir apsiginklavę fotoaparatais vykstame į „medžioklę“. Štai azijinis buivolas, įmaurojęs į moliną vandenį, džiaugiasi vėsa. Kitoje pusėje, žiūrėk, gražuolis dramblys, skabo ką tik sužėlusius krūmokšnio lapelius, o dar toliau prie tvenkinio būrys paukščių, nedrąsiai ilgomis kojomis žengiančių į vandenį, pilną krokodilų. Matome tolumoje skuodžiantį leopardą, o čia pat per kelią tipena baltomis kailio dėmelėmis pasidabinęs raguotas elnias. Čia niekas nestovi vietoje - net oras, pilnas nepaliaujamai zujančios gyvybės, dūzgia. Sustojame prie Indijos vandenyno papusryčiauti - su tokiu vaizdu ir paprasti sumuštiniai įgauna stebuklingą skonį.

Galiausiai poilsis, kurio visi taip laukė. Kojos, įmerktos į sūrų Indijos vandenyną, vėjyje siūbuojančių laibų palmių guotas, puikus viešbutis, taip britiškai prigludęs prie pakrantės, mažos, dryžuotos voverytės, kasdien ateinančios prie baseino pasilabinti ir, žinoma, tobulas oras, leidžiantis iš atostogų parsivežti taip trokštamą šiltų kraštų įdegį.
2019 07 12-23su Grūda keliavau marsrutu Šveicarijos - Ispanijos - Prancūzijos rivjera. Kelionė labai patiko dėkoju vadovui Valentinui, vairuotojams už nuostabią ekskursiją, gerą nuotaiką linkiu ateitį nuostabių ekskursijų!
Noriu padėkoti ir pasakyti : AČIŪ!! -"Grūda" kekionių organizatorei Ingai, kuri stengėsi padėti "paskutinės minutės keliautojams".
Todėl rekomenduojame "Grūda" kaip atsakingą ir supratingą agentūrą kelionėms.
☆☆☆☆☆
2019 m. birželio 19 dieną su draugų kompanija vykome į Kroatiją, Makarskos Rivjerą.

Kroatija nepaprastai graži šalis - kalnai, jūra, paplūdimiai, senoviniai miestai - viskas tobula. Labiausiai patiko papildoma ekskursija į Biokovo kalnus. Įveikėme nemažą atkarpą viršūnės link, pakelėje statėme akmeninius namelius ateities sėkmei ir, žinoma, palydėjome saulę. Vaizdas stulbinantis. O emocijos perteikti neįmanoma. Tylu, ramu, visi tik akimis gaudo tolumoje į kalnus skęstančius paskutinius saulės spindulius. Vėliau - vakaronė kalnuose, tradicinis kroatiškas maistas, pagamintas šeimininko čia pat, lauke ant grilio, naminio vyno taurė ir lietuviškai skambančios dainos kalno papėdėje. Niekada nebūčiau pagalvojusi, jog „Trys milijonai“ nuskambės kažkur Kroatijos viršukalnėse.

Išvyka laivais į Brač ir Hvar salas taip pat puiki. Labiausiai nustebino prie pat laivo priekio priplaukę delfinai, kuriuos, rodos, galėjai ranka paliesti. Naujieji mūsų draugai surengė kone cirko pasirodymą - plaukė ant pilvo, ant šono, išnirdavo iš vandens ir vėl prasmegdavo gilioje žydroje jūroje. Po kiek laiko grįždavo vėl pasimėgauti mūsų šūksniais ir aplodismentais. Po delfinų pasirodymo sulaukėme žuvėdrų dėmesio - užuodusios mūsų ką tik laive valgytą, šviežiai iškepą žuvį, ilgasnapės ėmė sukti ratus aplink laivą. Tačiau tai buvo dar viena į programą neįtraukta atrakcija: žuvėdros priskrisdavo ir švelniai iš rankų paimdavo mūsų ką tik valgytų žuvų likučius.

Vykome ir į Dubrovniką - nepaprasto grožio miestą, kurio senoji dalis abejingų nepalieka. Nors svilino siaubingas karštis, išvysti Dubrovniką buvo viena geriausių idėjų. O ir atsivėsinti tikrai buvo kur - pačiame miesto centre yra įrengta maudynių vieta, kurią ir aplankėme laisvo laiko metu. Miestas ypatingai patiko kino mėgėjams, mat prieš kelis metus čia buvo filmuota didžiulė „Game of Thrones“ serialo dalis.

Plitvicos nacionalinį parką sunku apibūdinti žodžiais, šį gamtos stebuklą reikia išvysti savo akimis. Žydrai žalias-smaragdinis vanduo, kriokliai, mediniai takeliai, vedantys vis į kitą, gražesnę ir gražesnę vietą, bei, žinoma, krūva nuostabaus grožio nuotraukų atminčiai!

Makarskos Rivjeroje paplūdimiai gražūs, nešiukšlini, miesto centre gausu parduotuvių, kavinių, restoranų, žmonės draugiški, šypsosi. Apgyvendinimas privačiame sektoriuje taip pat puikus. Kambariai tvarkingi, kiekviename numeryje - dušai ir kondicionieriai (pastarąjį tikrai rekomenduoju užsisakyti!). Autobusas taip pat tvarkingas, veikia vėjeliai, televizoriai. Vairuotojai savo darbą atliko puikiai.

Noriu padėkoti GRŪDAI už kelionę, kuri iš tiesų buvo šauni visomis prasmėmis. Organizatoriai pasistengė, jog viskas vyktų sklandžiai - niekur nevėlavom, viską pamatėm, programą išpildėm 110 %. Gidė Rūta - milžinišką žinių bagažą turinti moteris, visuomet su šypsena veide, visuomet pakalbina ir rūpinasi, didelis ačiū jai.
Pavyzdys visiems gidams! Kompetetinga, taktiška, atsakinga, protinga, žmoniška, ....Žodžiu, ateity norėčiau su ja keliauti.
Norime pasidalinti savo įspūdžiais apie Grūdos organizuojamą kelionę - Baltijos kruizas (3 dienos). Kelione labai nusivylėme ir daugiau Grūdos, kaip kelionių agentūros, nebesirinksime. Kadangi turėjome draugų, kas tokią kelionę rinkosi per kitas agentūras, turime su kuo palyginti savo įspūdžius ir patyrimus. Grūdos agentūra į šią kelionę pridėjus objektų, kurie visiškai neverti dėmesio ir yra tik laiko gaišimas. Pirmoji diena - Talino senamiestyje pabuvojome tiktai 1, 5 val. Atvykus, pirmiausia gidas su visa grupe važiavo į uostą pasiimti bilietų į keltą, kur visa grupė laukė. Programoje buvo nurodyta, kad autobusu apvažiuosime Tompea, Kadriorgo parką ir rūmus, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsius, tačiau prie šių objektų nebuvome nuvežti. Visiškai neverti dėmesio objektai - Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Olimpinis miestelis. 4 kartus prasukę pro tą pačia krantinę ir gaišę laiką miesto spūstyse (tarsi būtų užmušinėję laiką), nebeturėjome laiko pasigrožėti Talino senamiesčiu. Gidas - Vytautas Sidaras - pastoviai nežinojo, kad objektai mokami, atvesdavo ne prie pagrindinių įėjimų, tada reikdavo ieškoti pro kur įeiti. Švedijoje diena buvo pusėtina, Rotušę matėme tik iš išorės (ko be galo gaila) ir po 15 min. išvykome, nes buvo pasakyta, kad neturime laiko. Vaza muziejuje taip pat vieni apžiūrinėjome ekspozicijas. Trečioji kelionės diena - visiškas nesusipratimas!!!! Paldiski miestelis - pamatysite tik daugiabučius ir jokio unikalaus gamtovaizdžio, kaip dedikuoja Grūda savo programoje, eilinis, apleistas, sovietinių laikų daugiabučių pristatytas miestelis. Keilos kriokliai ir Meilės tiltas - pamatysite apleistas nenušienautas teritorijas ir visiškai neįspūdingą krioklį, ten net ne krioklys, ten užtvanka!!!! Suomių įlanka - jokio ten nepakartojamo vaizdo nėra, teritorija apleista, aukščiausios žolės ir jokio grožio!!!! Visiškas laiko gaišimas!!! Kai pasiekėme Piarnu jau buvo 14:40 val. Visi buvome nuo ryto nevalgę, nes pusryčiai kelte - 7 val. ryto. Laiko pavalgyti nebuvo skirta, nes iš Piarnu turėjome pajudėti 16 val., galiausiai pridėjo dar 15 min. Piarnu vėl ėjome po objektus, kurie užrakinti ar nėra priėjimo. Tikrai niekam nerekomenduoju rinktis šios kelionės!!! Kitos kelionių agentūros į tokius apleistus ir dėmesio nevertus objektus neveža, todėl jūs turėtumėte daugiau laiko pasigrožėti Talino senamiesčiu ar ilgėliau pabūti Piarnu miestelyje, kultūringai papietauti, pasimėgauti pajūriu bei senamiesčiu.Man asmeniškai gėda už šią kelionių agentūrą, kuri į programą įtraukusi tokius klaikius objektus. Tai didelė nepagarba klientui!!!
...apie "Grūdą" ir kelionę"Italijos rivjera ir Pietų Prancūzijos žydrasis krantas".Nors ir praėjo nemažas laiko tarpas, bet sau pažadėjau o ir pradėtus darbus (šiuokart rašinys) mėgstu užbaigti. Su šia agentūra keliavome pirmą kartą ir prieš kelionę šiek tiek nerimavome, nes internete daug atsiliepimų, nemaža dalis neigiamų.Dabar jau galiu atsakyti kodėl?Dėl skaičiaus.Su šia agentūra keliauja didesnis skaičius keliautojų, tad ir nutikti bei nepasisekti yra didesnė galimybė (tikimybės teorija)daugiau keliautojų.
Čia rašau ne norėdama išliaupsinti ar sukritikuoti agentūrą ar kelionę, o padėti susidaryti nuomonę tokiems kaip aš keliautojams renkantis kelionę.Pati prieš kelionę skaitau, domiuosi, klausinėju, tad noriu padėt ir kitiems.Ir tai yra tik asmeninė mano nuomonė, tik mano asmeniniai potyriai bei samprotavimai.Keliavome 2019.04.20-28
Kelionės metu nerimas ir abejonės išnyko-kelionė puikiai suorganizuota.Programa plati, bet ji buvo nesunkiai įvykdyta.
Gidė Vida daug žinanti, nuoširdi ir paprasta.Nuo pat kelionės pradžios, kai ji ankstyvą rytą, mums apsnūdusiems, ėmė šypsotis ir nuoširdžiai su užsidegimu pasakoti kur keliausime-atsipalaidavau.Nedaug dar esu keliavusi, bet jau turiu palyginimui kelias kelionių agentūras, keletą gidų.Su geresniu gidu kaip Vida dar nesu keliavusi.Tobulumui ribų nėra, esame žmonės, galime klysti, bet taip pat žmogiškai mokėkime klaidas ir atleisti..Vidos padarytos klaidelės mane tik pralinksmino, niekam nuotaikos ir kelionės nesugadino, tad apie jas ir nerašysiu.Rašysiu tai kas man patiko ir ką lyginant su kitais gidais Vida daro geriau.Pirmiausia viską paprastai ir nuoširdžiai paaiškina.Pradedant kaip funkcionuoja sėdynės, kiek ir dėl kokios priežasties galima užtrukti lankant vieną ir kitą objektą ir baigiant kiek konkrečiai ir už ką reikia papildomai mokėti.Paprasti dalykai, bet juos žinant palengvėja keliavimas, nelieka vietos abejonėms ir nepasitenkinimui esama situacija.Kad nebūtų nuobodu klausyti istorinių faktų pasakojimus Vida papildo anekdotais, o rytą pradeda ir vakarą užbaigia jautriu pamokančiu prasmingu pasakojimu.Jos nebaisu paklausti ir džiugu išgirsti koks medis ar gėlė kurios nepažįsti auga lankomoj šaly.Ji labai daug žino ir nuoširdžiai savo žiniomis pasidalina.Ji moka paprastai ir aiškiai viską paaiškinti. Apie valgymą, apie apgyvendinimą, keliavimą būna viskas taip aiškiai pasakyta, kad netenka net klausti.Net paklysti niekas niekur nesugebėjo, niekas niekur nevėlavo ir tai tikrai ne tik pačių grupės keliautojų, bet ir didele dalimi-gidės nuopelnas.
Dar ši kelionė išsiskyrė ir viešbučiais, bei maitinimu.Tokiuose geruose viešbučiuose ir su tokiu gausiu maitinimu pagal programą neteko gyventi iki šiol.Tikrai nustebino.Iki šios ekskursijos galvojau, kad komfortabiliausiai, bet gana brangokai galima keliaut su"Novaturu", pasirodo yra geriau...
Tiems kas ieško taupesnio varianto galiu pasiūlyti atsirinkti ką pamatyti skaitant ir analizuojant programą.Vėlgi gidės Vidos geras bruožas-atsižvelgti į kiekvieną, nesistengti sumenkinti ar parodyti neigiamas emocijas tiems, kas neperka vienos ar kitos ekskursijos ar paslaugos.Palyginimui-teko keliauti su"Interlux travel".Ten gidė į tuos, kurie kažko neperka žiūrėjo su panieka, buvo nesmagu jausti gidės diskriminaciją jų atžvilgiu.
Ir jei kažkas sakys, kad ši kelionė labai brangi netikėkite-mums, šiek tiek pataupant ji tikrai nepasirodė kažkuo brangesnė už kitas.Aišku. dovanų nepirkom Nicoj ar Lichenšteine, pirkom Bamberge, kur pigiau.Valgėme pietus irgi ne prabangiose kavinėse, taigi norint -gali keliauti daugelis.Belieka tik likimo paprašyti (nes gido keliautojas pasirinkti negali), kad į kelionę paskirtų gidę Vidą ir gero oro.
Odeta ir Rimas
Rasa Benešiūnienė, Rugilė Benešiūnaitė Gertrūda Juozulevičienė
2019-07-15 16:28:52 IP 2nom5g1p
Kelionė į Graikiją 12 d. su poilsiu prie Egėjo jūros. 2019 06 22 - 07 03

Tai kelionė, kuri sugadino 2019 metų atostogas.

Maršrutas, vairuotojai - jokių pretenzijų. Vadovė su gausiu žinių bagažu - puiku, tačiau ekstremalioje situacijoje, kuomet pasiūlo išlipti jei nepatinka, tai nežinau ar su tinkamu požiūriu.
O dabar apie transportą: pirmoji kelionės diena, Lenkijoje turėjome persėsti į autobusą, grįžtantį iš Kroatijos - kyla klausimas ar pasirinkimas naudoti transportą be techninės būklės įvertinimo buvo tinkamas ir saugus, turint informaciją, jog jis savo pastarosios kelionės metu taip pat turėjo gedimų? Svarbu paminėti ir tai, jog autobusas jau buvo sukoręs apie 5000 km kelią, o ateityje laukė daugiau nei 6000 km su papildomomis kelionėmis šalies viduje. Todėl nekeista, jog dar nepasiekus kurorto prasidėjo oro kondicionavimo sistemos problemos. Pasiekus viešbutį autobusas sugedo (subliuško oro pagalvės). Per 1, 5 dienos šis gedimas buvo pašalintas, tačiau vėdinimo sistema neveikė. Kaip manote kokios nuotaikos fone buvo pažindinamasi su Graikija, kuomet po eilinių objektų aplankymo įsėsdavai į autobusą, kuriame tvyrodavo 50 laipsnių karštis ir begalinė smarvė. Taigi, ne vienam keliautojui, kuris iki tol nejuto turįs širdį, ji apie tai pranešė šokinėdama. Vadovės replika, kad galima išlipti jei netenkina sąlygos - kalba pati už save. Ar nebuvo galima visoms vidaus kelionėms Graikijoje nuomoti vietinio transporto su veikiančiu kondicionieriumi, o esamam organizatoriaus transportui šalinti gedimus, kad keliautojai nepatirtų diskomforto ir sveikatos problemų grįždami atgal?
Dėl šių priežasčių, manau, jog už kelionę sumokėta suma visiškai neatitiko žadėtų sąlygų, todėl reikalauju svarstyti piniginės kompensacijos išmokėjimą už patirtą žalą.
Prieš savaitę parvykome iš Šri lankos (tarp kitko, ten saugu ir dėl viso pasaulio turistų baimių labai erdvu ir smagu keliauti) ir vis dar nedingsta šypsena nuo veido prisiminus atostogas.
Šiaip esam labai savarankiški keliautojai, tikrai zinom kaip pirkti lėktuvo bilietus, kas yra booking, tripadvisor, googlmaps ir kiti būtini keliavimui dalykai, bet pirmą kartą vykdamį Azijon ir dar su vaikais nusprendem, kad paprašysim pagalbos profesionalų. Prisipažinsiu, labai mėgstu kontroliuot situaciją ir viską daryti savaip, bet šį kartą buvau labai nustebinta, kaip man patiko keliauti, kai viskas už tave sugalvota, padaryta ir dar pridėta. Matyt tokių savarankiškų ir žinančių ko nori turistų agentūra jau matė ne vieną tūkstantį.
Nežinau kiek metų jie organizuoja šią kelionę, bet jausmas toks, kad kartais skaitydavo mintis. Programa sudėliota taip, kad užtenka laiko ir pažinimui ir poilsiui, patogus autobusas, įdomus gidas, vanduo iš šaldytuvo, vos apie jį pagalvojus, net šlapių servetėlių iš šaldytuvo gavom, kai grįžom nuo Sigirijos kalno iškepę :) Visokie trumpi sustojimai nerealiausiose vietose, sąžiningos rekomendacijos dėl to, kur neverta gaišti daug laiko. Viskas buvo taip apgalvota, kad per visas 9 dienas turėjom tik 2 papildomus pageidavimus: sustoti į WC ir sustoti kavos.
Ačiū jums, už pirmas tokias atostogas, kai viskas buvo pagalvota už mane ir dar taip kokybiškai :)
Dalia Antanaitienė ir Valė Vilkuotienė
2019-07-11 12:33:49 IP 2cfq8lea
Ką tik grįžome iš keliones “Provanso kerai” (2019 06 22-07 09). Kelionė buvo nuostabi. Prabėgo laikas, kaip akimirka. Visko kelionėje buvo, kiekvienas galėjo pasigėrėti ir istoriniais paminklais, ir gamta: jūra, levandų laukais kalnuose ir nuostabiais miesteliais, paskendusiais gėlėse.
Gidas Vytautas Bikulčius - tas variklis, kuris vedė mus per didžiulius karščius, tačiau to nejutome, nes gera jo nuotaika ir puikus jumoro jausmas išsklaidė karščio bangas. Dėkingi Vytautui už žinias, kurias mums suteikė, už nuoširdų rūpinimąsi grupės žmonėmis ir sugebėjimą būti kantriam. Dėkojame ir vairuotojams už puikų darbą.
Kelionė puiki, todėl rekomenduojame dar nebuvusiems Provanse apsilankyti jame - nenusivilsite.
Irena Čiulkinienė
2019-07-10 10:04:36 IP 2i250v4k
Širdingiausiai ačiū už puikiai suorganizuotą choro SALUTO kelionę po Norvegiją! Vykau į šią šalį jau ketvirtą kartą, bet ir vėl noriu grįžti. Ypatingai dėkoju profesionaliam, kultūringam, lanksčiam sprendimuose, atsakingam nuo...iki, jautrios meninės sielos gidui Robertui Šalnai!
Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros 12d. Maršrutas, vairuotojai super. Vadovas kaip specialistas savo srities 10 balų, bet kaip žmogus, atstovaujantis Grūda, kilus nesusipratimui, max 5 balai. Asmeniškumai ir užgautos ambicijos. Niekam nelinkiu su tuo susidurti atostogų metu. Problemos turi būti sprendžiamos civilizuotai, raštu, paštu, o ne gadinant nuotaiką. Juk Grūda mane veža ne už ačiū, o už nemažus pinigus.
Šveicarija. Žemės lopinėlis arčiausiai dangaus 8d....Aš labai sužavėta šia kelione, maršrutais, kalnų grožiu. Nuostabi kelionė, puikūs vaizdai Šveicarija nuostabi. Svajonės išsipildė su kaupu
Kelionė buvo labai įdomi, turininga. Pamatyti visi suplanuoti ir ne tik... objektai. O grupės vadovas Valentinas-tai talentas... tiesiog idealus !!! Nuoširdžiai atsidavęs šiam darbui. Jis buvo be galo dėmesingas ir jaunam ir vyresniam turistui. Viskas iki smulkmenų apgalvota, labai rūpestingas, jis mums ir fotografu buvo, ir rūpinosi ar pavalgę, ar turim vandenuko, nes karštis buvo oho ir t.t. Vairuotojai buvo labai profesionalūs ir šaunūs. Ačiū vairuotojams už nuostabią ir saugią kelionę. Ir ačiū Grūdos kolektyvui.
Kelionė Anglija-Velsas-Škotija 2019.06.12-23 buvo nuostabi.Pilnai sutinku su p. Gražinos nuomone.
Viskas SUPER, išskyrus gidės elgesį su keliautojais.
1. Londone buvo remontuojami traukinio bėgiai, kol suradome kaip nuvažiuoti - sugaišome. Po to per Londoną bėgte, aplankėme vieną parką, po to kitą, Bekingemo rūmai buvo parodyti iš tolo net nesuteikus laiko nufotografuoti. Parodytas brangiausias rajonas su kažkokiu ypatingu viešbučiu....valandos pertrauka Pikadilio aikštėje.... Žinoma, pavėlavome į Tauerio tvirtovę...
Grįžusi skaitau informaciją ką turėjome pamatyti - nėra jokių parkų.
Klausimas agentūrai: ar koks nors jūsų darbuotojas bandė praeiti vienos dienos susipažinimo su Londonu maršrutą pėsčiomis su 30 žm.grupe. Gal būt tai fiziškai neįmanoma, turint omenyje eiles prie kai kurių objektų (pvz. Vestminsterio abatija)?
2. Sutartyje nurodyta, kad į kelionės programą įskaičiuota ekskursinė programa. Sutarties priede buvo nurodytas mokėjimas vietinei gidei Hanoveryje. Ar teisėtai mes sumokėjome gidei Linai po 29 Svarus už gidus Glazgo bei Edinburgo miestuose?
Laukdama atsakymo
Salomėja Vaitkevičienė
Nesenai grįžome iš autobusinės kekionės Anglija-Škotija-Velsas 2019 06 -12-23. Maršrutas superinis, viešbučiai labai neprasti, vairuotojų darbas -super. Tik reikėtų įvykus nenumatytiems traukinių "nevažiavimams" ir dalies metro stočių "uždarymams" Londone - koreguoti arba maršrutus arba apsilankymo laiką. Nes tik ristele bėgti ir nieko nematyti, o per ausines tik vos vos girdėti - nėra malonu, juk vykstam į kelionę ne tik pasisemti žinių, bet dar ir vizualiai pamatyti, o ne galvoti, kad po tokio lėkimo tik nusišauti. Kitą dieną nuovargis baisus ir kai reikia Oksforde bereiklalingai sukti kelis ratus, o kojos neneša, kyla klausimas ar verta mokėti nemažus pinigėlius už savęs tokį kankinimą. Kitos dienos buvo superinės, ir pamatėm labai daug ir išgirdom Tai ne mano vienos nuomonė, o didesnės autobuso keliautojų dalies.
Kelionė, kuri buvo iš anksto užsakyta į šiaurės Vokietiją -Žavingąją Riugeno salą buvo atšaukta ir nukelta į kitą mėnesį bei pabranginta 70 eurų.GĖDA.Visas pedagogų kolektyvas neišvyko į seniai planuotą, lauktą kelionę.Daugeliui susigadino vasaros planai.Niekam nerekomenduoju vykti į kelionę su firma "Grūda".Atsiliepimai tik patys blogiausi.Gėda...
Keliavome 2019 m. birželio 22-24 d. Lenkija. Senojoje Aisčių žemėje. Kelionė buvo įdomi, tačiau joje buvo daug minusų: 1. Autobusas susidėvėjęs ir techniškai netvarkingas, nuolat užgesdavo, sunkiai užsikurdavo, sėdynės susidėvėjusios ir nėra tinkamos ilgam sėdėjimui, nesifiksuoja. Ryškūs požymiai, kad sėdynės senokai buvo valytos. Taip pat įlipę pastebėjome, kad autobusas nebuvo išvalytas prieš kelionę (ant grindų buvo šiukšlių ir t.t.). Vairuotojai kondicionierių įjungdavo tik po ilgų keleivių prašymų. Vairuotojai ilgokai klaidžiodavo, todėl nuolat trūko laiko objektų lankymui. Gal reiktų važiuoti su navigaciją į tokias keliones???? Faktiškai tokio amžiaus ir tokios techninės būklės autobusai neturėtų vykti į ilgas keliones, autobusas turėjo jau seniai būti utilizuotas. 2. Viešbutis neblogas, tačiau tolokai nuo lankytinų vietų, šiek tiek netvarkingas (buvo primėtyta kampuose šiukšlių). 3. Kelionės programa pirkimo metu atrodė labai įdomi, tačiau kelionės metu ji buvo tiek pakeista, kad patys įdomiausi objektai tiesiog išnyko ir jiems nebuvo skirta laiko. Visos ekskursijos vyko prabėgomis, neskiriant pakankamai laiko objektų apžiūrėjimui. Laisvo laiko taip pat buvo skiriama tik tiek, kad būtų galima papietauti. Apie savarankišką lankymą nebuvo net kalbos dėl laiko trūkumo. Taip pat nebuvo pasidomėta, kad tam tikromis dienomis dalis ekspozicijos yra uždaryta ir neįmanoma buvo apžiūrėti. 4. Taip pat šokiravo tai, kad vairuotojai leido vienam iš keleivių pavairuoti autobusą pilną keleivių. Gidės darbas buvo geras, tiesiog nuolatinis trūkumas laiko dėl autobuso techninės būklės.
Su Grūda keliavome į Italiją;Šiaurės Italijos perliukai;2019.05.11-05.18Apie Šią keklionę galiu pasakyti tik pačius geriausius ir šilčiausius žodžius.Gerai parinktas maršrutas, geras, komfortabilus autobusas, vairuotojai paslaugūs, mandagūs, visada pasiruošę padėti.Na, o vadovei Ologai pati didžausia padėka už kantrybę, komunikabilumą`, gebėjimą neįkyriai, bet tiksliai pateikti informaciją, už tą sėkmę kuri lydėjo mus visą kelionę.Tai -ne tik puiki vadovė, bet nuostabus žmogus, puiki pašnekovė, turinti didžiulį žinių bagažą. AČIŪ visai Grūdos komandai!Vida ir Algis
Puiki kelione 2019 05 04 Visi keliai veda i Roma. Didelis aciu keliones gidui Sigitui, sauniems vairuotojams. Likome suzaveti tuo, ka pamateme, ir dziaugiames puikiai praleide laika. Neringa ir Rimvydas
Rimas ir Jūratė
2019-05-02 15:04:37 IP 2i24uc37
2019.04.25-04.28, keliavome maršrutu Čekijos ir Saksonijos Šveicarija, kelionės maršrutas labai gerai suplanuotas, puikūs viešbučiai, šaunuoliai vairuotojai, tačiau kelionės vadovas Artūras Kakaras labai nuvylė.Man atrodo, kad jis lydėdavo grupes į Lenkiją apsipirkti, nes ką sužinojome iš jo tai kiek kur kainuoja alus, nors autobuse buvo nepilnamečių, ir buvome priverstinai nuvežti į prekybos centrą Lenkijoje apsipirkti, deja ir viskas.Daug laiko praleidome eilėse, be reikalo vežė keistis valiutos, na niekas dėl to nenumirė, bet tiesiog gaila, kad vietoj to, kad grožėtumeisi nuostabia gamta tu stovi eilėse.Ačiū Grūdai už puikų maršrutą, na bet kad keliones vadovas nežino į kokį miestą atvažiuojame nakvynei, neturi vairuotojų kontaktų, skatina alkoholinių gėrimų vartojimą ir dar nepilnamečių akivaizdoje, nežino kokia valiuta galima atsiskaityti, nesilaiko kelionės maršruto, nesuorganizuoja, kad virš 40 žmonių nestovėtų eilėse, tai čia jau Grūdai yra apie ką pamąstyti
2019 04 12 - 04 25 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 22 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 22 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 20 - kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 2 - labai gerai. 9 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 13 - visiškai atitiko lūkesčius.

Danutė: „Įdomi kelionė, puikus gidas. Viskas labai gerai organizuota.“
Onutė: „Nuostabu! Rekomenduosiu visiems.”
Jurgita: „Kelionė įdomi. Panaudota daug įvairių transporto priemonių (laivas, traukinys ir kt.). Puikus oras ir įspūdžiai.”
Regina ir Albinas: „Puiki kelionė ir sunku ką pridurti. Vadovas Ignas turi puikų, subtilų humorą, be to, suteikė daug žinių apie Kiniją.”
Augustinas: „Kelionė labai gerai suorganizuota, maršrutas labai įvairus, o jį dar labiau papildė puikios gido Igno žinios ir kompanija.”
Dalia ir Jonas: „Kelionė labai patiko, netgi smarkiai pranoko lūkesčius. Buvo labai intensyvi, labai gerai organizuota, todėl tiek daug pamatėme. Labai patiko gido Igno darbas. Gerai žino informaciją apie šalį, istoriją, apie lankomus objektus. Buvome labai laimingi, patenkinti ir... pavargę, nes šalis didelė. Viskas labai patiko!!.”
Jeronimas: „Kelionė buvo labai įdomi. Patiko labiau nei tikėjausi.”
Genovaitė: „Nuostabus vadovas, puikiai parengtas maršrutas, pamatėme visokią Kiniją. Labai ačiū kelionės kuratorei Eglei už nuoširdų darbą ir patarimus.”
Vanda: „Nuostabi kelionė. Labai gerai parengtas maršrutas. Daug pamatyta. Gido darbas idealus - paslaugus, išsamus, profesionalus. Visada norėčiau keliauti su tokiu gidu.”
Marija: „Labai įdomi, puiki kelionė. Įspūdžiai pranoko lūkesčius.”
Algimantas: „Labai patiko gido - Igno darbas: paslaugus, rūpestingas, sukaupęs labai daug informacijos. Kelionė puikiai organizuota, informatyvi, sklandžiai organizuotas transportas, geri viešbučiai. Į sekančią kelionę norėčiau važiuoti tik su Ignu.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių, ją keliautojai renkasi dėl puikiai subalansuoto pažintinio maršruto, itin patrauklios kainos, į kurią įskaičiuoti visi skrydžiai (tarptautiniai ir 2 vietiniai), lankomi objektai, 2 kartų maitinimas, ir maksimalaus patogumo - kelionės metu nėra nė vienos nakvynės traukiniuose. Išsamaus maršruto dėka turėsite galimybę aplankyti pagrindinius Kinijos miestus ir kvapą gniaužiančius gamtos kampelius.

Kviečiame prisijungti prie mūsų rudens garantuotos kelionės į Kiniją: 2019 10 22 - geriausia rudens sezono kaina! Liko TIK 4 vietos; 2019 09 19 - liko 8 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.gruda.lt/keliones/tolimi-krastai/keliones-su-profesionaliu-vadovu-is-lietuvos/kinija_lotoso_kalnai/ arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Kelionių organizatorius GRŪDA 2019 03 20-04 05 dienomis organizavo kelionę į Pietų Afrikos Respubliką.
20 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Neringa Lūžienė. Iš 19 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 15 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 5 - labai gerai, 1 - gerai. 3 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 4 - visiškai atitiko lūkesčius ir 12 atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Dalia: „Kelionė buvo įdomi, spalvinga, tikrai vaivorykštės keliu. Gidė Neringa puikiai sprendė visas problemas, atsakydavo į visus iškilusius klausimus. Visa kelionė - totali egzotika, pradedant nuo transporto priemonės, baigiant aptvertom teritorijom. Nepamatėm liūto. Bet kitų gyvūnų pamatėm labai daug. Ačiū „Grūdai“ už puikią kelionę!“

Mindaugas: „Viskas buvo puikiai. Ir kelionė, ir autobusas-trekas, ir visi gidai, šauniausias virėjas!“

Jolanta: „Puiki kelionė.“

Danutė: „Kelionės programa pranoko mano lūkesčius, daug pamačiau, sužinojau, pasigėrėjau gamtos ir gyvūnijos įvairove. Mašinos ekipažas dirbo profesionaliai. Ačiū kelionės vadovei Neringai už išsamiai ir įdomiai perteiktas žinias, kantrybę ir pagalbą mums visiems. Ačiū GRŪDA!”

Inga: “Kelionės programa pranoko lūkesčius. Kelionės vadovė, vairuotojas ir virėjas savo darbą atliko profesionaliai.”

Marija: „Kelionė buvo puiki!”

Kazimieras: “Ačiū kelionės vadovei Neringai, Grūdos kolektyvui. Puiki kelionė!”

Aldona: “Visi lūkesčiai išpildyti. Su Neringa keliavau 9-tą kartą ir tai viską apie vadovą pasako“.

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Afrikos Respubliką: 2019.10.01 - Garantuotas išvykimas. 2020.03.25 - Garantuotas išvykimas.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-afrikos-respublika-vaivorykstes-keliu arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene, agne.k@gruda.lt.
Kelionių organizatorius GRŪDA 2019 04 04-04 15 dienomis organizavo kelionę į Japoniją.
21 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas. Iš 18 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 8 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 9 - labai gerai, 1 - gerai. 2 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Dalia: „Optimaliai subalansuota kelionė - yra pakankamai fizinio krūvio, ne tik peno sielai. Kelionės vadovas Tadas kelionei pasiruošęs, nuolat teikė daug informacijos.“
Keliautoja: „Visa kelionė labai patiko, japonų viskas išdėstyta žmonių patogumui, be streso gali viską pamatyti ir pajausti, įdomus maršrutas, maistas įvairus, šventyklos, parkai, pilys paliko ilgam išliksiantį įspūdį. Mandagūs japonai ir paslaugūs, dėmesingas gidas Tadas, su kuriuo keliauju ne pirmą kartą ir norėčiau ir dar su juo keliauti.“
Daiva ir Rimantas: „Puiki kelionė.“
Laura: „Kelionė organizuota puikiai. Gidų darbu esu patenkinta. Abu gidai buvo paslaugūs, mandagūs, kompetentingi. Labai patogu, kad įskaičiuotos vakarienės. Esu labai patenkinta. Tai keliautojams labai patogu bei sudaro sąlygas pažinti kiekvieną maisto kultūrą. Ačiū!!“
Danutė: „Puiki kelionė! Puikus vadovas, patarsiu kitiems keliauti.“

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Japoniją: 2019.11.14 - Raudonuojančių klevų metas! Garantuotas išvykimas. 2020.04.03 - Sakurų žydėjimo metas!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-koreja-japonija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
2019 03 20 - 04 02 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 18 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 17 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 13 - kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 4 - labai gerai. 7 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 10 - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Irolda: „Viskas labai įdomu, labai patiko.“
Dainius: „Viskas labai gerai.“
Laima: „Tai lyg kelionė laiku - iš praeities į ateitį, su tarpinėmis stotelėmis - tarp dangaus ir žemės, o kartais ir giliau. Tikrai labai patiko kaip išdėliotas maršrutas. Gal tik Lotoso kalnuose pritrūko valandėlės. Ačiū už puikiai suplanuotą ir sklandžiai pravestą kelionę.“
Artūras: „Viskas super.“
Rima: „Labai geras gidas Ignas. Kad visose agentūrose būtų tokie gidai!!!”
Vaida: „Buvo puiki kelionė. Miestai, vietos, viskas paliko didelį susidomėjimą sena ir turtinga Kinijos istorija ir palikimu. Maršrutas gerai sudėliotas, paliekant laiko pajusti, kad esi šioje vietoje. Ačiū kelionės vadovui Ignui.”
Danguolė: „Puiki kelionė.“
Regina: „Kelionės vadovas ir pati kelionė fantastiška, įspūdžiai sunkiai nusakomi žodžiais, visa tai reikia pačiam pamatyti. Daugiau tokių nuostabių kelionės vadovų ir tokių įspūdingų kelionės maršrutų.“
Dalė: „Daug keliauju, bet ši kelionė pati įspūdingiausia, nuostabus gidas, paslaugus, tolerantiškas, daug žinių apie šalį. Labai rūpestingas. Maršrutas labai gerai sudėliotas. Pasisekė, kad buvo šauni grupė. Oras užsakytas ir švietė saulė. Truputį atsikvėpsiu ir keliausiu toliau. Būtų malonu su Ignu.“

2018.12.08 vykome su Grūda į kelionę Kalėdinis Talinas. Nors oras tikrai nedžiugino, bet nuostabi Gidė Laima su jos žinių bagažu ir tikrai labai įdomiais pasakojimais apie Latvija ir Estija. Geras humoro jausmas, bendraujanti su savo keleiviais, prisitaikanti prie jų. Važiuojant Laima sudomindavo ne tik pasakojimais, bet ir savo žiniomis apie miesto rajonus, apie pastatus, toks vaizdas susidarė kad ji daug metu gyvenus Estijoje, Latvijoje nes žinio apie šias šalis praktiskai viską. Jie manęs paklaustų koks turi būti tikrais gidas tai pasakyčiau neabejotinai - toks kaip Laima. Tiesiog buvau sužavėta šia nuostabia gide dėl to ir pasirinkau sekančią kelionę vėl su Grūda. Tai buvo kelionė Savaitgalis Berlyne. Deja gidė Danguolė Aliuonytė labai nuvylė, apie Lenkija išvis buvo pasakymas, "daug nepasakosiu apie Lenkija nes visi joje 100 kartų buvę", Labai daug skaitė iš knygos ar lapų, tai iškart darėsi neįdomu, o kai pasakodavo pati apie Vokiečius kokie jie, kaip teko susidurt su jais, savo įspūdžius tada tikrai jau buvo įdomu, tai palinkėjimas Danguolei - neskaityti iš lapo pasiruoštos medžiagos o pasakoti savais žodžiais. Dabar laukia trečia kelionė su Grūda, Paryžius -Liuksemburgas labai kituosi kad pasiseks su gidu ir jis bus toks kaip Laima.
Ką tik grįžo mūsų keliautojai iš „GRŪDOS“ slidinėjimo kelionės autobusu „Slidinėjimas Italijoje (Alpe Cimbra) 9d. 2019 02 16-24.

Grupei vadovavo patyrusi kelionių vadovė, slidininkė Vaiva Sniečkuvienė.
Kelionės pabaigoje pildytose anketose, absoliuti grupės dauguma kelionę įvertino, kaip „visiškai atitikusią“ ir „pranokusią“ lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Jūratė: „Pranoko lūkesčius. Superinė kelionė vertinantiems kokybę - maisto, slidinėjimo trasų, aptarnavimo kultūros. Viešbutis - su vaizdu į kalnus ir jakuzi 5-tame aukšte. Skibusas - prie viešbučio durų. Kalne - pigu ir mažai žmonių. Ir tai ne fantazija :) “
Artūras: „Labai puiki, linksma ir teigiama kelionė. Nakvynė Brno - miesto centre, su galimybe pavakarot atvykus. Viešbutis Italijoje - gražiam miestelyje, patogioje vietoje, prie nemokamo ski buso stotelės. Pusryčiai ir vakarienės itališkai gausūs. Trasos - ilgos ir pustuštės, pakėlėjai patogūs, kalne bareliai su atvirukiniais vaizdais. Nuotaiką kėlė saulėtas oras visą savaitę, šaunūs vairuotojai Gintaras ir Donatas, profesionalė kelionės vadovė Vaiva. Tai viena geriausių mano slidinėjimo kelionių. Ačiū!
Slidininkas: „Puikus kurortas, geras maitinimas, patogus susisiekimas iš viešbučio iki slidinėjimo trasų“.
Vilija: „Keliauti buvo patogu, patiko laiko planavimas, punktualumas. Ačiū.“
Brigita: „Puikus viešbutis Italijoje. Vertinu 10 balų. Kelionė pavyko 100 procentų. Dėkoju“
Tadas: „Vairuotojai puikiai įveikė kelionės maršrutą, gidė pasakojo įdomias istorijas apie valstybes (pravažiuojamas). Labai geras apgyvendinimas, skanus maistas. Tik ilgoka kelionė pirmyn ir atgal.“
Giedrė: „Labai patiko, nes viskas labai gerai sekėsi“.
Ramūnas: „Labai geras oras ir visa kita.“
Vladimir: „Super: tokios erdvės, kokybiškos trasos, mažai žmonių ir didelis pasirinkimas - visiems, kas slidinėjimą supranta kaip poilsį, o ne kaip pastangas pervargti“.

Džiaugdamiesi puikiais keliautojų įspūdžiais, šį maršrutą slidininkams siūlysime ir kitą slidinėjimo sezoną. Sekite informaciją www.gruda.lt arba susisiekite su manimi, kelionės operatore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt

Norėčiau pakomentuoti Arinos atsiliepimą.Kas liečia pikniką su vynu ir užkandžiais, tai viskas labai puiku, sakyčiau netgi super.
Visi galėjo susipažinti arčiau, pabendrauti.Moteris netgi iš kito autobuso buvo prisijungusi šokiui.Jokios prievartos nebuvo, kas
nenorėjo galėjo nedalyvauti.Už ši pasiūlyma norėčiau padėkoti gidui Sauliui ir vairuotojams, kad padėjo surengti.Taip ir toliau.
O kam nepatinka tegul į Kanarus.
Pernai su Grūda važiavome slidinėti į Bukovelį.Buvo geras Schulz viešbutis, vos 600m.iki keltuvų.Viskas buvo labai gerai.
Šiemet iš anksto užsisakėme kelionę į Bukovelį sausio 27d.į tą patį viešbutį.Po kiek laiko gavome žinią, kad bus kitas viešbutis
Milena už 2, 5 km.nuo keltuvų.Viskas kaip ir gerai, kol nenuvykome į vietą.Milena viešbutyje gavome kambarį vos 12m, kur stovi dvi viengulės lovos ir dvi taburetės, nors buvome užsakę kambarį su dvigule lova.Drabužiams spintos nėra, staliuko jokio, praustuvė vos rankos telpa.Buvo įskaičiuoti pusryčiai, kurių galėjo ir nebūti.Kaip pavizdys, viena tarybinė sardelė su bulvių koše ir kava, arba arbata.Buvo batų džiovykla, kur vietos nebuvo, tad batus teko džiovintis toje pačioje kamurkoje, viešbučio kambariu tai nepavadinsi.Į trasas išvažiuodavome 9 val., nors keltuvai pradėdavo veikti 8val.30min.Kiekvieną dieną prarasdavome po 1val.geriausių slidinėjimo trasų, už kurias beje mokėjome.Autobusas nebuvo paruoštasvežti slidininkus.Nebuvo bagažinės inventoriui, tad viskas vos tilpdavo.Autobuse nebuvo karšto vandens kavai, ar arbatai.Nebuvo šepečio inventoriui nuvalyti sniegą.Iš Panevėžio buvome suformavę grupę 17 nepatenkintų žmonių.Kitą kelionę rinksimės su kita kelionių agentūra.
Virgis su kompanija.Panevėžys 2019-02-05
Dangė Klaipėda
2019-01-21 15:09:14 IP 2g5vc5pu
Prasidės naujas kelionių sezonas ir vis nesuradau laiko atsiliepimams. Su Grūda žadame važiuoti jau 3 kartą tai tikrai.gal net 4 kart.Noriu parašyti apie kelionę į kurią vykome 2018-05-19d važiavome 10 dienų visi keliai veda į Roma.Pirmiausiai apie vadovę -Juodagalvienė Rūta, žmogus kuris nemėgsta, gal nemyli savo darbo. Mums keliaujantiems, tai atostogos ir pažinimas kažko naujo. Labai neorganizuota, praradusi laiko pojūtį. Girdėjome tik "nespėsime, nėra laiko, ten neisime'. Mokame nemažus pinigėlius ir norisi gauti pozityvą ir gerus įspūdžius o ne visą kelionę girdėti "'nespėsime, neisime". Buvome Pizoje į bokštą nėjome, buvome Kaprio saloje į Anakaprį nekilome.Iš jos jaučiasi įtampa. Nesuplanavusi į Kaprio salą plaukėme su dviem persėdimais, kai buvo galima gal ir su vienu kartu nuplaukti. Iki Romos važiavome dvi dienas po 70km pirmyn ir atgal, gal buvo galima viešbutį ir arčiau gauti.Kelionėje stojome viešbutį "PARADIS" nepamenu kurią dieną, Siaubas, viešbutis neparuoštas, nesutvarkytas, po dienos kelionės laukėme kol paruoš kambarius. Vakarienės laukėme apie valandą. Galiausiai išbarstė žmones, jei kartu su vienu lagaminu per du aukštus, numeriuose nebuvo muilo rankom ir tualetinio popieriaus, nepaklotos lovos su numesta nešvaria patalyne. Vadovė su tais keliautojais kurie netilpoį mūsų viešbutį išvažiavo į kitą viešbutį, kaip girdėjome dar baisesnį. (Na dėl viešbučio kaltinčiau agentūrą, pinigus ima, bet nepasidomi kokie jie.) Vadovė paliko žmones kurie nemokėjo anglų kalbos ir negalėjo viešbučio administratorei pasakyti kad trūksta elementarių jau išvardintų higienos priemonių. Vairuotojai savo darbo ASAI, tikrai gerai valdo savo transportą, bet nepaslaugūs.Mūsų grupėje buvo daug vyriškių, tai savo poroms lagaminus sukeldavo į bagažinę, bet kai mums reikėdavo kelti savo lagaminus, tai vairuotojai net nusisukdavo. suprantu, kad tai gal ne jų darbas, bet į kelionės pabaigą, tai lagaminus kraudavo dviem aukštais, vienas ant kito. Kaip parsivežti sveikus daiktus ir lauktuves, kai ant tavo lagamino užkelia 25 kg.kitą lagaminą? Keliaujame jau 7 metus su autobusais, tokį lagaminų dėjimą pamatėme pirmą kartą. Šilto vandens nebuvo pasiūlyta nei karto per 10 dienų. Kadangi mūsų vietos buvo prie šiukšlinės, o kelionės metu buvo karšta, tai kvapai buvo oi. Autobusas nebuvo, kaip būdavo aprūpintas vienkartiniais maišeliais šiukšlėms dėti, aišku ir žmonių sąmoningumas jau išgaravo. Buvome visais šiais dalykais labai nustebinti. Jau užsisakėme kelionę šią vasarą, labai norisi tikėti, kad ši vadovė nepaklius mums, nei vienai grupei to nelinkėčiau. matau internete, kad jos pažymėjimas dar galioja. Agentūrai ji garbės nedaro, nes jau 2013 kažkas rašė atsiliepimus ir nebuvo patenkinti o dabar jau 2019m. sakysite netinka vadovai nevažiuokite, Jūsų maršrutai tikrai geri ir nepabodę, bet reiktų žiūrėti ir kitus dalykus. Linkiu pasitempti :)
2018.12.29-2019.01.01 vykome į Naujametinę kelionę-didysis Baltijos kruizas, kelionės maršrutas puikus, nuoširdus ačiū kelionės vadovei Linai Gotautei už gerą kelionės organizavimą ir praplėstą žinių bagažą
Aciu už nuostabi kelione i Šveicarija! 2018.12.28-2019.01.03. Valentinas-pats geriausias gidas!
Kolektyvo vardu norime padėkoti kelionių organizatoriui Grūda, Panevėžio filialo darbuotojoms, Irmai, Neringai, gidams Svetlanai ir Olgai už gerai organizuotą kolektyvo kelionę į Gardiną.Likome patenkinti Grūdos transportu ir organizacija.
Buvo labai keistą, kad vienintelis Panevėžio filialas atsiliepė į mūsų norą užsakyti kelionę.Negavome nei vieno atsakymo, informacijos iš kitų Grūdos filialų Lietuvoje.
2018 11 08 - 11 24 GRŪDOS grupė keliavo į Peru ir Boliviją. 16 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 13 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 10 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 2- labai gerai, 1 - gerai. 4-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 6-iems - visiškai atitiko lūkesčius, 3-ims - atitiko.

Keliautojų komentarai:

Rūta: „Kelionės maršrutas puikus, gidas Tadas taip pat. Tai pati įspūdingiausia mano kelionė!”

Alina Marija: „Įspūdžiai labai dideli, tokių dar nebuvom turėję, nors daug keliaujam, viršijo mūsų lūkesčius, pareikalavo daug fizinių pastangų, bet viskas 100 proc. pasiteisino.“

Pijus: „Bendrą kelionės organizavimo darbą vertinu labai gerai. Atkreiptinas dėmesys į puikiai atliekamą vadovo Tado darbą ir organizuotumą visos kelionės metu.“

Žygimantė: „ Norėčiau atskirai padėkoti Tadui už visus stebuklus, kuriuos parodė šios kelionės metu - ir už rožinių flamingų atspindį veidrodiniame lagūnų vandenyje, ir už Dali dykumos tylą, ir už „žvaigždžių miestą“ La Pasą. Ir už daugelį kitų - amžinai būsiu dėkinga! Ačiū GRŪDAI už gražią kelionę! Iki!”

Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių į Pietų Ameriką. Kviečiame prisijungti prie mūsų garantuotų kelionių į Peru-Boliviją: 2019 03 07 - liko 3 vietos; 2019 08 08 - liko 9 vietos; 2019 10 16 - liko 12 vietų; 2019 11 06 - liko 12 vietų.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/peru-bolivija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt
2018 m. spalio 27 - 30 dienomis su sese Rima keliavome 4 dienas po Saksoniją. Kelionė nebuvo blogai organizuota, labai patiko vietinė gidė Drezdene. Tačiau nepamatėme paveikslų galerijos Cvingerio rūmuose šedevrų. Šis objektas buvo įrašytas į kelionės programą, kuri buvo pridėta prie kelionės sutarties. Tik antrą kelionės dieną paaiškėjo, kad galerija nedirbs tuo metu, kai lankysimės Drezdene.
Mano nuomone, tai nesąžininga, kai nuvažiuoji 1000 km. ir negali pamatyti to, apie ką svajojai daugybę metų. Nežinau, kas kaltas: gidė kaltina vadybininką, vadybininkas dar kažką, o rezultatas - nuvilti keliautojo lūkesčiai.

Regina Laimė
2018 10 13 - 10 29 GRŪDOS grupė keliavo į Peru ir Boliviją. 20 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 17 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 11-oje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 4-iose - labai gerai, 2-jose - gerai.

Keliautojų komentarai:

Aldovinas ir Gražina: „Kelionė įdomi, egzotinė. Supažindina su miestais, archeologinėmis vietovėmis ir gamtiniais parkais. Bendrai paėmus, kelionė įspūdinga. Dėka ”GRŪDOS” darbuotojų ir vietinių gidų sutelkto darbo ir pastangų, kelionė praėjo sklandžiai ir maloniai. Esame dėkingi visiems prisidėjusiems.“

Vaiva: „Puiki kelionė, daug įspūdžių!”

Kornelija: ”Esu sužavėta visa kelione. Malonu buvo bendrauti su gidu Tadu.”

Violeta: ”Kelionės maršrutas įdomus, daug aplankėme objektų. Įspūdžiai, patirti šioje kelionėje, tikrai nuostabūs!”

Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių į Pietų Ameriką. Kviečiame prisijungti prie mūsų pavasario garantuotos kelionės į Peru-Boliviją: 2019 03 07 - liko tik 3 vietos!
2018 10 23 - 11 05 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 28 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 27 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, visose kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai. 8 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 17 - visiškai atitiko lūkesčius, 2 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Alina: „Puikus organizavimas, puikus vadybininkės Eglės ir kelionės vadovo Igno darbas.“
Domicelė: „Puikiai sudaryta kelionės programa ir labai puikus programos įgyvendinimas kelionės vadovo Igno dėka.“
Vitalija: „Šaunus gidas Ignas, be jo būtų sunku susiorientuoti šalyje. Labai daug informacijos. Sugeba puikiai suvaldyti žmonių grupę.“
Marytė: „Kelionė pranoko lūkesčius. Tai ką pamačiau ir patyriau sugriovė išankstinę nuomonę apie šalį. Gavau patirtį, kad tikrai nereikia turėti jokio išankstinio nusistatymo.“
Jūratė: „Įdomi kelionė, puikus maršrutas. Profesionalus gidas.”
Elena: „Įdomu, daug sužinota, pasikeitė nuomonė apie šalį, buvo visai kitaip įsivaizduota. Ačiū!”
Nijolė: „Gido darbas atliktas puikiai, pateikta daug įdomios informacijos.”
Romualdas: „Gerai paruošta ir organizuota kelionė.”
Romualdas: „Viskas puiku, sklandu.”
Skaistė: „Visiškai atitiko lūkesčius.”
Vidas: „Ignas labai šaunus gidas, labai gerai išmano savo darbą.”

Kviečiame prisijungti prie mūsų pavasario garantuotų kelionių į Kiniją: 2019 03 20 - geriausia pavasario sezono kaina! Liko 8 vietos; 2019 04 12 - liko 6 vietos!
Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultetas , TV 18 grupes studentai ir destytoja
2018-10-21 14:09:20 IP 28mdn62s
Dekojame kelioniu organizatoriui, , Grudai, , Ievai Bogvilei, gidui Vytautui uz puikiai organizuota mokomaja -pazintine kelione, , Kruizas Dunojumi -imperatoriskoji Viena, ,.
Ieva Bogvile puiki profesionale nuosirdziai pasidalijusi savo darbo patirtimi su studentais. Aciu vairuotojams.Buvo malonu keliauti su Jusu komanda.
Kelionė spalio 13 d.į Gardiną su Grūda. Greta atsisėdo baisiai kosintis, sloguojantis krenkščiantis keleivis, ištisai krapštantis nosį. Aiškiai sergantis, gal ir kokia tuberkulioze.
Kaip jaustis aplinkiniams? ? ?
Kelionės vadovė nekreipia dėmesio į tokią padėtį.
Kodėl tokiam keleiviui nepasiūlyta sėdėt atskirai. Ir išvis kodėl jis įleidžiamas į autobusą?
Čia žmonių terorizavimas.
Kelionė nuvilia dar neprasidėjusi.
Kodėl nereaguojama ir neturima sprendimų tokiems atvejams?
Neprofesionalu
Reda Venediktovienė
2018-10-10 14:22:50 IP 2e7r450t
Rugsėjo 12- 22 d. (11 d.) vykome į kelionę Pietų Kroatija poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje. Esame dėkingi už šauniai suorganizuotą turą, kur daug pamatėme ir puikiai pailsėjome. Didelis ačiū vadovei Olgai (į šią šalį tik su Ja !!!). Ačiū Jums už parodytą Plitvicos ežerų - krioklių gamtos stebuklą, Zadaro - jūros vargonų skambesį, Splito, Trogiro, Dubrovniko -senovės dvelksmą ir ypatingą saulėlydį bei diskoteką Biokovo kalnuose (to ilgai nepamiršime). Vadovės kompetencija ir nuoširdus bendravimas - kelionės sėkmė.Dėkojame vairuotojams už saugumą, profesionalumą ir paslaugumą. Vadovo ir vairuotojų tandemas kelionėse būtinas.Sėkmės ateityje. Rekomenduojame.
Ką tik grįžo mūsų keliautojai iš „GRŪDOS“ kelionės autobusu „Poilsis pietų Graikijoje prie Argolidės įlankos“. Kelionė vyko 2018 09 19 - 30 dienomis.
Kelionės maršrutas apėmė visą Graikiją: TESALONIKAI - ATĖNAI - KORINTO KANALAS - TOLOS - SPARTA - MISTRA - ARGOLIDĖS ĮLANKOS SALOS - MIKĖNAI - EPIDAURAS - OLIMPIJA - DELFAI - METEORŲ VIENUOLYNAI

Grupei vadovavo patyrusi kelionių vadovė - antikinės kultūros specialistė - Neringa Lūžienė. Į kelionę vyko 28 keliautojai, kurie kelionės pabaigoje pildo anketas. Iš 28 gautų anketų, kelionės vadovės darbą puikiai vertina 24 keliautojai, 3 - labai gerai ir 1 gerai. 7 keliautojams - kelionė pranoko lūkesčius, 19 - visiškai atitiko, 2 atititiko.
Keliautojų komentarai:
Linas: „Manau tie - kas renkasi šį maršrutą yra kelionių gurmanai, ir žino ko tikėtis irmaždaug ką gaus. „Darbo“ ir poilsio režimas yra puikiai subalansuotas, tikėtis didesnio pasilepinimo „įsisavinant“ tokią intensyvią programą, manau būtų naivu. Taigi tiems ką ši kelionė išvargino reiktų kreiptis į lepinančio turizmo lėktuvu organizatorius. Taigi - puiku! Lauksiu naujų maršrutš į Pietų Europos šalis.“
Aušra: „ Kelionę vertinu labai gerai. Kelionės sėkmę lėmė gidės profesionalumas ir patirtis, sugebėjimas kiekvieną lankomą objektą pristatyti su jo priešistore ir legendomis. Labai intelektualus ir nuoširdus žmogus. Lankomi objektai įdomūs, maršrutas nevarginantis, atsižvelgta į turistų poreikius ir pageidavimus.”
Onutė: „Kelionė puiki, maršrute gerai paskirstyti objektai, visos aplankytos vietos įdomios. Vadovės Neringos žinios apie Graikiją beribės. Seniau norėjau pamatyti civilizacijos lopšį, tačiau pavyko tik dabar, palyginus su kita organizuojama kelione į Graikiją ši nepalyginamai įdomesnė..“
Agnė: „Nuostabus maršrutas, aplankant visą Graikiją. Gera viešbučių kokybė, tačiau vakarienių laikas šiek tiek per vėlus. Viešbutis ir pats Tolo miestelis nuostabi vieta ilgesniam apsistojimui. Labai nuostabi gidė, kuri suteikė labai daug įdomios informacijos ir neleido nuobodžiauti visos kelionės metu.“
Zita: „Puiki, informatyvi kelionė. Į šią kelionę išvykau iš trečio bandymo. Bet sulaukiau - grupė susirinko - ir mes išvykome!Kelionę vertinu labai pavykusią. Nuostabus gidės Neringos informacijos pateikimas, ji įvairiapusė. Šaunuoliai vairuotojai, geranoriški. Kelionės vaizdai ir gamta, informacija pranoko mano lūkesčius. Ačiū. Gyvuokit ir džiuginkit savo siūlomais maršrutais.“
Romualda: „Kelionę galiu įvertinti tik puikiai. Viskas buvo gerai suplanuota. Man, kaip ir kiekvienam keliautojui tenka daug pamatyti ir išgirsti. Bet ką išgirdau šioje kelionėje buvau nustebinta. Tiek išgirdau daug istorijų, legendų, tos šalies tradiccijų. Gidės Neringos pasakojimai buvo įdomūs, išsamūs, malonu buvo klausytis. Ačiū jai. Noriu padėkoti kelionių organizatoriui :GRŪDA“ už šią kelionę ir puikią gidę Neringą. Ačiū!“

GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt. arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt
Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 09 14-28 dienomis organizavo kelionę į Maroką, maršrutu „Auksinis Marokas - vartai į juodąją Afriką su poilsiu Atlanto vandenyno pakrantėje“.
12 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Vytautas Kneitas, kurį puikiai vertina visi keliautojai. Iš 12 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 11-oje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1-oje - labai gerai. Pati kelionė 4 keliautojams pranoko lūkesčius, 6 - visiškai atitiko, 2 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Stasys: „Puikiai suplanuota, dinamiška kelionė. Profesionalus ir pasitikėjimą kuriantis vietinis gidas. Kelionės vadovas Vytautas patraukliai pateikia istorinius faktus, parodydamas įvairius aspektus. Viskas puiku!“
Monika: „Tiek vietinis gidas, tiek kelionės vadovas iš Lietuvos puikiai pasiruošę, visi klausimai liko atsakyti. Maršrutas puikus.”
Lina: „Viskas labai patiko. Gidas nuostabus, toks savas, iškilus bet kokiems klausimams galima kreiptis, nes žinai, kad padės. Gido gera nuotaika praturtino kelionę. Vien tik geri atsiliepimai apie visą kelionę.“
Bronius: „Kelionė labai patiko. Daug sužinojau naujo. Kelionės vadovas labai daug žino apie Maroką ir savo žiniomis mielai dalinosi su keliautojais. Viskas buvo organizuota puikiai. Geriau ir būti negali.“
Birutė: „Kelionė įdomi, informatyvi. Kelionės vadovas - rūpestingas, sėkmės Jam.“
Ina: „Labai dėkinga Vytautui, Eglei, GRŪDAI už puikią kelionę. Patiko maršrutas, vietinis gidas, Marokas. Vytautui - 10 balų už gerą nuotaiką, už toleranciją, už žinias apie Maroką.“
Olegas: „Super kelionė! Ačiū Vytautui už gerą darbą!”
Dalia: „Puiki pažintinė kelionė, puikiai organizuota, daug naudingos, įdomios informacijos iš gido. Kelionė dinamiška, gerai suplanuota, nuoširdžiai viskuo pasirūpinta.“
Artūras: „Parinktas puikus maršrutas - nuostabi kelionė. Labai įdomi, turininga, spalvota ir įvairiapusiška. Pranoko mano lūkesčius, viskas buvo puikiai organizuota, geri viešbučiai. Marokas puiki šalis, žavi savo gamta, miestais, nuostabiais Atlaso kalnais, gražiomis Atlanto vandenyno pakrantėmis. Šilti ir draugiški vietiniai gyventojai. Puikus gido Vytauto darbas. Ačiū! “

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Maroką: 2019.03.21 - Liko 9 vietos; 2019.04.19 - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/auksinis-marokas-vartai-i-juodaja-afrika arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Rugsėjo 19-30 d. su "Grūda" lankiausi Pietų Graikijoje prie Argolidės įlankos. Kelionė tikrai puikiai organizuota, inforamtyvi, maršrutas gerai apgalvotas, nevarginatis. Nepakartojamus įspūdžius paliko civilizacijos ištakos: Akropolis, Mikėnai, Sparta, Epidauras. Grupės vadovė Neringa tikra profesionalė, turinti begalę žinių tiek apie senąją, tiek apie šiuolaikinę Graikiją bei kitas valstybes, per kurias važiavome. Ji nuoširdžiai rūpinosi grupės gerove. Buvau nusprendusi, kad kelionė į Graikija - mano paskutinė "autobusinė" kelionė, tačiau po šios kelionės nutariau - autobusu keliausiu dar. Laukiu naujų maršrutų.
Ką tik 25 mūsų turistai grįžo iš kelionės autobusu „Didžioji Turkija“. Kelionė vyko 2018 09 15 - 28 dienomis.
Kelionės metu buvo aplankytos pačios garsiausios Turkijos vietos: Edirnė - Stambulas - Ankara - Kapadokija - Denizlis - Pamukalė - Hierapolis - Efesas - Troja. Beto pravaziuota per Lenkiją, Slovakiją, Vengrija, Serbija, Bulgarija, dalį Graikijos.
Grupei vadovavo patyręs kelionių vadovas - istorikas Giedrius Globys. Kelionės pabaigoje keliautojai pildo anketas. Iš 23 gautų anketų, kelionės vadovo darbą puikiai vertina 18 keliautojų, 1 - labai gerai ir 4 gerai. 3 keliautojams - kelionė pranoko lūkesčius, 17 - visiškai atitiko, 3 atititiko. Vairuotojų darbą puikiai vertina 20 keliautojų, 3 - labai gerai
Keliautojų komentarai:
Danutė: „Puiki pažintinė kelionė, labai geras maršrutas. Įtaigiai pateikiama gido informacija.“
Turistė: „Neeilinė kelionės vadovo Giedriaus erudicija, puikus, žaismingas pasakojimo stilius, atrodo neišsenkanti energija, visa tai - įdomus, nuotaikingas pasakojimas apie Turkiją. Ir žinoma aukštos kvalifikacijos vairuotojai Bronius ir Rimas. Šaunioji triada, ačiū Jums už Turkiją. Geriausios Jums kloties.”
Irena ir vytautas: „Kelionė gerai organizuota, informatyvi. Lauksime naujų maršrutų. Dėkojame gidui ir vairuotojams.“
Olga: „Tai buvo seminaras apie Senąją civilizaciją. Dvi savaitės prabėgo kaip dvi dienos. Patiko viskas - viešbučiai, maitinimas, vadovo jumoro jausmas ir vairuotojai.“
Alma: „Kelionė buvo puiki ir dėl šaunių, linksmų bendrakeleivių, gero muzikinio fono ir tikrai rinktinių kino filmų programos organizuotos mūsų gido Giedriaus. Likau labai patenkita turkiška pirtimi - puiki proga pailsinti kūną netrumpoje pažintinėje kelionėje ir kartu geriau pažinti turkų tradicijas, kultūrą. Labai patiko mažesni turkiški viešbučiai, ypač su baseinu.“
Ričardas: „Aplankiau 26 šalis, tačiau su tokiu nuostabiu gidu keliauju pirmą kartą. Dėmesingas, stebina giliu istorijos žinojimu. Puikus oratorius, iškalbus. 10 iš 10.“
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt. arba susisiekę su manimi, kelionės opratore, Erika Miliauskiene kaunas@gruda.lt
2018.08.11-18 d. išvyka „Kitokio Paryžiaus beieškant“ lyg ir žadėjo kažką ypatingo, bet...tiek kelionės organizavimas, tiek kelionės vadovė šlubavo viena koja tiesiogine to žodžio prasme. Iš įmonės, kuri skelbiasi turinti daugiametę solidžią patirtį, tokių nesklandumų tikrai nesitikėjau. Nemaloniai nustebino prastai sudėliotas/suplanuotas kelionės maršrutas ir ypač grafikas. Neatsirado laiko pamatyti kai kurių objektų (pvz., Invalidų rūmai, Monmartro kapinės, dalis Niurnbergo senamiesčio ir kt.) numatytų programoje, bet tuščiai pasivaikščioti ir nusipirkti niekalų laiko buvo skirta. Prie Eifelio bokšto, Luvro ir ypač Versalio rūmų kiekvienam teko atstovėti masines ilgai trunkančias eiles, nes grupinių bilietų rezervuoti įmonė neapsiima. Nežinau kaip jūs, bet aš kitaip suprantu organizuotą pažintinę kelionę. Buvau nusižiūrėjus dar vieną kelionę ateičiai, siūlomą Grūdos, bet po tokios patirties apsigalvojau. Kelionės vadovė pati prisipažino, kad vyko ne savo maršrutu ir tas labai jautėsi, nelabai orientavosi mieste, nelabai turėjo ką įdomaus papasakoti, išskyrus vadovėlinę informaciją, kurią skaitė iš užrašų, apskritai prastai valdė grupę, reiškė nepasitenkinimą, atrodė, lyg ją per prievartą čia kažkas būtų atvaręs, skundėsi kojos skausmais. Sutikit, nelabai profesionalu. Viešbučiai, kuriuose buvom apsistoję, ganėtinai normalūs, išskyrus esantį Paryžiuje - apšnerkšta nejauki aplinka, itin skurdus vidaus įrengimas, pasitikėjimo nekeliantis vietinis kontingentas, ką įrodė įsilaužimas į mūsų turistinį autobusą. Trumpai kalbant nerekomenduoju, nuovargis didelis, o gerų įspūdžių mažoka.
2018 08 04 - 15 dienomis GRŪDOS turistai vyko į poilsinę Graikiją. Poilsis Graikijoje prie Egėjo jūros. Grupę lydėjo antikos specialistė Neringa Lūžienė. Dėkojame į kelionę vykusiems ir užpildžiusiems anketas. Visi keliautojai kelionę yvertino ypač gerai. Štai mūsų turistų atsiliepimai apie kelionę:
Vida: su kelionių organizatoriumi Grūda keliaujame šeštą kartą ir mielai keliausiu dar ne kartą. ši kelionė nusotabi. Graikija ypatinga šalis savo istorija, žmonėmis, tradicijomis, gamta. Ačiū vadovei Neringai už visas žinias, kurios buvo pateiktos labai įdomiai, buvo galima klausytis ir klausytis. Ačiū už rūpestį visos kelionės metu. Vairuotojai profesionalai, paslaugūs ir kantrūs. Džiugu ir tai, kad keliautojų grupė buvo viena bendra šeima, visos kelionės metu džiaugiausi atostogomis. Nuoširdus AČIŪ.
Nijole: puiki kelionė. Vykusiai prie pažintinių ekskursijų priderintas poilsis. Kelionės vadovė aukščiausio lygio. Labai esu daug keliavusi su įvairiomis agentūromis, bet tokios eruditės, gebančios bendrauti su žmonėmis, turinčios žinių ir praktikos, mokančios turistams įdomiai pateikti informaciją ir ne tik, tikrai neteko sutikti. Ačiū agentūrai. Ačiū p.Neringai.

Eugenija: nuostabi vadovė. Sužinojome be galo daug. patenkino ir net viršijo visus lūkesčius. Puikiai valdo situacijas ir sugeba sukurti gerą mikroklimatą. Pakeitė požiūrį į Graikiją ir jos istoriją. Likau sužavėta.
Dustė: kelionė šauni. Turėjau galimybę susipažinti su skirtingomis šalimis ir jų kultūra. Sužinojau daugiau apie aplankytas vietas. Teko paskanauti graikiškus patiekalus. Didelį įspūdį paliko plaukimas laivu į Skiato salą. Akropolis pranoko lūkesčius. Ačiū.
Snieguolė: puikiai sudarytas kelionės maršrutas. Suderintas poilsis su pažintinėmis ekskursijomis. Neringa pranoko visus mano lūkesčius. Tai žmogus, pasižymintis aukšta erudicija, komunikabilimu, nuoširdumu bei paprastumu. Vairuotojai Viktoras ir Algis profesionalai. Buvo smagu ir saugu su jais važiuoti. Nuoširdus ačiū visai komandai.
2018 08 11 - 22 GRŪDOS keliautojai vyko maršrutu "Rumunija - neatrastoji šalis, lopinėlis Bulgarijos - kalnai ir jūra". Grpę lydėjo patyrusi kelionių vadovė Lina Godautė. Dėkojame į kelionę vykusiems ir užpildžiusiems anketas. Keliautojų įvertinimai po šios kelionės: 3- pranoko lūkesčius, 15 - visiškai atitiko; 9 -atitiko, 2 - nelabai atitiko. Štai mūsų turistų atsiliepimai apie kelionę:
Juozas: kelionė praėjo tobulai, tobula vadovė ir tobuli vairuotojai. Visi kelionės norai išsipildė.
Danuta: patiko kelione, patiko Rumunija. Savo akimis pamačiau landšaftą Rumunijos su unikalia architektūra.
Evelina: Įdomus, vaizdingas maršrutas. nesitikėjau, kad Rumunija nors ir neturtinga tačiau tokia besitvarkanti, svetinga, menanti gilią istoriją, kupina įspūdingų UNESCO saugomų objektų, miškinga... šalis. Džiaugiuosi, kad šią šalį ir Bulgarijos dalelę padėjo atrasti puiki gidė Lina. Kad daugiau tokių, daug visko žinančių, gražiai pasakojančių ir beveik visą laiką bakalbančių gidų. Ačiū vairuotojams.
Vida: kelionė puiki, maršrutas įdomus, autobusas patogus, vairuotojai paslaugūs dėmesingi, profesionalūs, viešbučiai normalūs, vadovė išskirtinės erudicijos, charizmatiškas ir rūpestinga. Važinėju su GRŪDA ir kitiems rekomenduoju.
2018 08 04 - 13 GRŪDOS keliautojai vyko maršrutu "Visi keliaiveda į Romą". Grupę lydėjo patyręs kelionių vadovas, Italijos žinovas Sigitas. Dėkojame vykusiems į kelionę ir palikusiems atsiliepimus apie ją. Dalinamės keliatos keliautojų muntimis:
Laimutė: kelionę vertinu puikiai, nes patogus autobusas su nepakartojamu vadovu Sigitu. Maniau, kad esu sutikusi gerų gidų, bet jam lygių tarp jų nėra. Mane imponavo jo sugebėjimas ne tik pateikti faktus, bet juos susieti su kitais įvykiais vykusiais atatinkamu laikotarpiu kaimyninėse valstybėse, Europoje ar net pasaulyje. Rodos galėtum klausytis ir klausytis. Paprasata, gebantis pastebėti kiekvieną ir visus. Ačiū vairuotojams Rimui ir Broniui, tyliai bet atsakingai dirbo savo darbą.
Vaida: kelionė puikiai suplanuota: pradžioje daugiau ištvermės reikalaujantys objektai, į pabaigą - daugiau poilsio. Venecija pranoko lūkesčius, norisi sugrįžti dar kartą. Neišdildomą įspūdį paliko Vatikanas. Ačiū gidui Sigitui.
2018.07.18-2018.07.19 vykome su dukra į ekskursija" Sant Peterburgas - Baltųjų naktų miestas". Tai mano antra kelionė su šią agentūra, tad nesitikėjau "siurprizu". Pradėsiu nuo autobuso (kurio dėka mano nugara iki šiol negali atsigauti): autobuse neveikė video, nebuvo karšto vandens, pats autobusas skirtas tarpmiestiniams kelionėms ir priklauso Zarasų autobuso parkui.Tokių autobusu teko važioti apie 16 valandų tik į priekį. Be to, niekas nespėjo, kad reikėjo prisiimti valgyti, tad gidė buvo priversta sustoti keliose degalinėse... Viešbutis - mums pasisekė, tarakonų nematėme, bet šalia sedintis turistas rodė nuotraukos po nakties...Gidė Dalia - paskaitė mums ištraukas, bei parodė bukletus apie Rusijos Carus. Patys stovėjome eilėse prie kasų mieste, Ermitaže negavome gidės. Tad "Dėmesys klientams ir jų poreikiams" - šiai kelionei netinka. Todėl tai mano paskutinė kelionė su Jumis, esu šokė ir nusvilusi organizavimu. Pats miestas yra nuostabus kaip ir vietinė gidė.
2018 08 06 - 15 dienomis GRŪDOS keliautojai vyko retu maršrutu "Neatrastoji Prancūzija", kuris organizuojamas vieną kartą metuose.. Nuostabus nepažintosios Dordonės kraštas, labai retai lankomas keliautojų iš Lietuvos, ir vėl buvo pasiektas GRŪDOS keliautojų. Grupei vadovavo patyręs kelionės vadovas Prancūzijos žinovas Vytautas Bikulčius. Dėkojame vykusiems į kelionę. Po kelionės mūsų keliautojai užpildo kelionės atsiliepimus.dalinamės mūsų keliautojų atsiliepimais:
Veronika: "kelionės maršrutas puikiai sudėliotas. Vadovas darbą atliko nepriekaištingai. dėkojame už kelionę."
Lidija: "bendrai kelionę vertinam gerai. Tik viena nakvynė buvo gan prastam viešbutyje. Gidas puikus. Jo patarimai, dėmesys padėjo grupei. Informacijos pakankamai, ji nevargina, esminė, pagarbus bedravimas. Ir sekantį kartą norėčiau keliauti su tokio lygio profesionalu. Ačiū".
Audronė: "įdomi, įvairi kelionė: ir gamtos stebuklai, ir žmogaus sukurti. Sužavėjo Prancūzijos provincijos miesteliai, atsipalaidavę žmonės. Net prie virėjų "siestos" pripratau. Malonių įspūdžių daug, neprailgo."
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Lauksime visų kitą sezoną naujuose mūsų maršrutuose. Informacijos apie GRŪDOS keliones ir naujienas ieškokite www.gruda.lt.
Ilgąjį Žolinės savaitgalį GRŪDOS keliautojai keliavo maršrutu "Lenkijos ir Slovakijos Tatrai". Grupei vadovavo patyręs kelionių vadovas Vytautas Kneitas. Dėkojame vykusiems į kelionę. Po kelionės mūsų keliautojai užpildo kelionės atsiliepimus.dalinamės mūsų keliautojų atsiliepimais:
Asta: kelionė buvo nuostabi. Pranoko lūkesčius, o tam labai padėjo vadovo žinios, rūpestingumas, gera nuotaika, įdomūs pasakojimai. Vairuotojai, taip pat buvo labai paslaugūs, geras maršrutas, laiku paskirstytas laikas sustojimas. Kelionė su GRŪDA pirma, tačiau napaskutine. Ačiū"
Virginija: nuostabi komanda, draugiški paslaugūs, puikiai žino savo darbą. Gidas turi begalę daug žinių, organizuotas. visada su šypsena, vidad pasiruošęs padėti, suteikti informaciją, pasiterauja ar viskas gerai. Malonu keliauti saugiai jaučiantis ir daug patirti puikių įspūdžių. Esu labai dėkinga komandai."
Renata: puikiai praleistas laikas. Viską apžiūrėjome be skubos, su didžiuliu pasimėgavimu. Ačiū rūpestingam ir atsakingam gidui Vytautui, bei paslaugiems ir linksmiems vairuotojams."
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. N

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
Naujas vakcinų tiekimo planas 70% populiacijos paskiepyti leistų iki vidurvasario 02-25 20:30
Nauji vakcinos nuo COVID-19 tiekimo grafikai sudaro galimybę iki vidurvasario paskiepyti 70% suaugusių Lietuvos gyventojų, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%