VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kauno Grūda

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Grūda

Atsiliepimai apie UAB "Kauno Grūda"

Kelionių organizatorius GRŪDA

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kauno Grūda"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2018 02 06-21 dienomis organizavo kelionę į Indiją, maršrutu „INDIJOS EKSPRESAS: Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje, aplankant Mumbajų“.
11 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis. Iš 11 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 10 kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1 - labai gerai, 4 keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 6 - visiškai atitiko lūkesčius ir 1 - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Audronė: „Prisiminimai apie kelionę liko vien tik geri, dėkoju už puikų maršrutą. Pamačiau ir sužinojau daug įdomaus. Viešbučiai buvo geri ir maitinimas buvo geras. Prieš kelionę pergyvenau, kad negalėsiu valgyti aštraus indiško maisto, tačiau pasirinkimas buvo didelis ir kiekvienas galėjo prisitaikyti savo skrandžiui. Grupėje juokavome, kad parsivešime ne tik lauktuvių lagaminuose, bet ir papildomų kilogramų ant pilvo.“
Reda: „Labai įdomi kelione, gera programa, puikiai organizuota, viskas laiku, be jokių vėlavimų. Pamatėme labai daug per gana trumpą laiką. Labai geras gidas Ignas Gintutis, kuris puikiai pažįsta šalį, labai daug ir įdomiai pasakoja apie kiekvieną lankomą vietą. Sužinojome ne tik apie istoriją, bet ir apie šių dienų aktualijas, ekonomiką, politiką, gyvenimo būdą, papročius. Transporto ir viešbučių kokybė buvo labai gera, ko nelabai tikėjausi Indijoj. Daugelis keliautojų jau ne pirmą kartą keliavo su "Grūda" ir gerai atsiliepė apie visas keliones. Mielai ir vėl keliaučiau su "Grūda".“
Dalia: „Išsiskirianti iš kitų kelionė. Praplečianti supratimą apie pasaulį, skatina mąstyti apie gyvenimo prasmę. Labai gerai suplanuotas maršrutas. Jokių pastabų neturiu, nes vykdama į Indiją nesitikėjau europinės tvarkos.“
Palmira: „Labai gera kelionė, įvairiapusiškas šalies pažinimas, daug įspūdžių, puikus kelionės vadovas (rūpestingas, paslaugus, apsiskaitęs ir gerai pažįstantis šalį, besidalinantis savo žiniomis, pateikiantis įdomių faktų apie šalį).“
Violeta: „Labai patiko maršrutas. Daug gerų įspūdžių pasisėmiau kiekvieną dieną. Džiaugiuosi, kad keliavau į Indiją su GRŪDA.“
Keliautoja: „Kelionė įvairiapusiška, informatyvi, atrodo aplankiau ne vieną Indiją, o daug šalių panašių į ją. Liko neišdildomi įspūdžiai.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.

Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Indiją: 2018.11.13 INDIJOS EKSPRESAS: Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje, aplankant Mumbajų - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos; Spalvingoji INDIJOS MOZAIKA: Puškaras, Auksinis trikampis ir Varanasis - išsamiai ir be skubos 2018.10.18 - Garantuotas išvykimas. Liko 10 vietų.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/spalvingoji-indijos-mozaika-i ir https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/indijos-ekspresas arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Egle Germanavičiene egle.s@gruda.lt.
Atsakyti
Šri Lanka 20187.02.15 - 02.27 su grupės vadovu Tadu Valaika, vietiniu gidu Samanu : kelionė organizuota be priekaištų, viešbučiai parinkti geri.Pageidaujantiems organizuotos papildomos atrakcijos.Ir kelionės organiatorių, ir keliavusių grupę vertinu puikai.
Bronė (vardas vėl pakeistas)
2018-03-02 21:23:11 IP 88.119.254.173
Atsakyti
Kauno Grūda 2018-02-15 12:32:15
Laba diena.
Ačiū Jums, gerb. Bronislava, už atsiliepimą. Visada vertiname ir dėkojame klientams už kelionės, kurioje jie buvo, objektyvų įvertinimą.
Į atsiliepimų skiltį gavome panašaus teksto komentarą, pasirašytą panašiu į Jūsų vardu. Pagal keliautojų sąrašą atidžiai patikrinome visas kelionės pabaigoje turistų užpildytas anketas - kelionė įvertinta „puikiai“ ir „labai gerai“, taip pat ir kelionės vadovas, ir autobusas (anketos saugomos centriniame biure ir gali būti pateiktos atsakingoms valstybinėms instancijoms). Tarp 40 turistų neradome nei vienos ponios vardu, nurodytu mums atsiųstame komentare. Su komentuojančiu asmeniu bandėme susisiekti komentare nurodytu el.pašto adresu br...@as.esu. Deja, laiškas adresato nepasiekė, komentaras nepaskelbtas organizatoriaus tinklapyje kaip subjektyvus. Visada atsakome į komentarus, laiškus ir pastabas keliautojų, kurie kreipdamiesi tiesiogiai prisistato pateikdami teisingus duomenis.

Linkime Jums sveikatos, sėkmės ir nuostabių kelionių.
Pagarbiai, Grūdos komanda
Labas vakaras.
Ačiū Jums, gerb. Grūde, už išsakytą teisybę - tai tikrai buvo mano objektyvus įvertinimas. Nežinau, ką jūs ten vertinate, bet iš kelionės galiu vardais pasakyti 5-6 žmones, kurie irgi buvo minėta kelione...nustebę?! :) Aišku, kad nežadu pasirašyti tikru vardu, paskui niekaip negausiu tos 3 proc. nuolaidos jūsų "Ikaruse" :) Sėkmės tobulėjant! Atsiminkime, kad net vyndariai nereikalingas šakeles apkarpo, norėdami gauti gero vyno - manau, suprantate, apie ką aš čia? Linkėjimai šoferiams iš Marijėmpolės!
Atsakyti
Bronislava (vardas pakeistas) 2018-02-04 18:06:26
Smagu, kad firmos puslapyje visi komentarai ištrinami. Nieko kito ir nesitikėjau...bet kai turi tokius gidus, kaip Vytautas Salinis, kuris pagarsėjęs jau visoje LT (kažkada paliko žmogų kalnuose; užsakė ne tą kavinę ir pan.), viskas suprantama. Teko "sudalyvauti" šios firmos naujametinėje kelionėje į Lenkiją, 2017-12-30 - 01-01, "Krokuva - Velyčkos - Varšuva". Įspūdžiai dvejopi, todėl ir rašau komentarą :)
1. Lenkija išties graži šalis, gaila, kad daugumos nuvertina ir tikrai, ne visu atrasta. Kad ir kokia butu kelione, pėsčiomis, su arkliais ar su "Grūda", Lenkijoje tikrai pamatysi kažką gražaus, garantuotai.
2. Apie musu kelione - ji tikrai nebuvo prasta. Kas blogai? Nepatiko planavimas - internete buvo vienaip, realybėje, objektu aplankymo planas buvo pakeistas savaip. Todėl, kai viena diena nueini 17-18 kilometrus (pagal žingsnius čia skaičiuota, jų apie 26000), aplankai du objektus, o kita diena tik prasėdi autobuse, kojas tikrai pradeda sutraukinėti. Rimtai.
3. Autobusas - pats seniausias, koki matėme kelionėse. Tiek tarp kitu Kauno išvykimo aikštelėje, tiek pakeliui. Ratai nenukrito, bet... :)
4. Viešbutis - 2 *. Jis iš tikrųjų tiek ir tevertas. Gerai, kad šildymas buvo ohoho, visi šlapi nuo prakaito ir langus atsidarę gyvenom :) Tai nėra taip blogai, o šiaip, pas kaimynus, girdėjau, kandys skraidė. Tai ir pasako viska...bet pusryčiai geri buvo!
5. Vairuotojai - rimti vyrai. Pora kartu vos neatsitrenkė į lengvąją, nes prieš kelio nusukimą nežinojo, į kaire ar dešine. Na, visiems pasitaiko taip, bet kai vienas kvailas lenkas kvailai persirikiavo prieš pat autobuso nosį, o mūsiškiai puolė vytis ir daryti ta pati...solidu :) Ai, dar "patiko", kad Marijampolėje, visiems kuo greičiau norint grįžti į namus, tie šoferiai išvežiojo po sodus visus savo pažįstamus, moterėles ir panašiai. Aišku, tas puse valandos nebūtų nieko pakeitę, bet Kaune tai nieko nevežiojo? Ir tiesa, autobuse pastoviai virš 30 laipsniu buvo, gaila, vantos neturėjau :)
6. Kelionės vadovas buvo irgi "rimtas" vyras. Aišku, ką ten per tas dvi valandas ir parodysi daug Varšuvoje, bet matosi, pasiruošęs, objektus žino. Visai nepatiko, kad didžioji dalis keliones metu buvo žinios, per planšetę skaitomos iš Wikipedijos (norėjau paskaityti papildomai, tai žodis į žodį radau). O tokie išsireiškimai, kaip "Jogaila ten gerai tvarkėsi, bet paskui buvo ne kažką", "Kazimieras pradėjo šposinti", na, jie tokie...netinkantys? Patiko rytinis šampanas ir saldainiai. Kitoms moterims patiko jo toks jaunatviškumas, bet net nežinau...20 minučių pasakoti apie Seinų bažnyčioje esančias knygas, kai mes ten nevažiuojame? Gal geriau kur esame pasakyti, kad visi atsimintu? Kadangi komentarą bandė ir iš čia pašalinti, atsiminiau dar vienus "auksinius" "gido" žodžius: "Pagal Lietuvos įstatymus, 5 proc. trūkumas (žmonių, grįžusių autobuse/spėjusiu kur nueiti/likusių gyvų?) nėra nusikaltimas. Iškart paguodė :)
7. Nepaisant to, Lenkija yra šalia esantis gėris. Kuri dar reikia atrast. Ir kurios joks gidas nesugadins. Bet savo grupelėje tvirtai pasižadėjome - su Grūda daugiau jokių reikalų. That's a fact.
Laba diena.
Ačiū Jums, gerb. Bronislava, už atsiliepimą. Visada vertiname ir dėkojame klientams už kelionės, kurioje jie buvo, objektyvų įvertinimą.
Į atsiliepimų skiltį gavome panašaus teksto komentarą, pasirašytą panašiu į Jūsų vardu. Pagal keliautojų sąrašą atidžiai patikrinome visas kelionės pabaigoje turistų užpildytas anketas - kelionė įvertinta „puikiai“ ir „labai gerai“, taip pat ir kelionės vadovas, ir autobusas (anketos saugomos centriniame biure ir gali būti pateiktos atsakingoms valstybinėms instancijoms). Tarp 40 turistų neradome nei vienos ponios vardu, nurodytu mums atsiųstame komentare. Su komentuojančiu asmeniu bandėme susisiekti komentare nurodytu el.pašto adresu br...@as.esu. Deja, laiškas adresato nepasiekė, komentaras nepaskelbtas organizatoriaus tinklapyje kaip subjektyvus. Visada atsakome į komentarus, laiškus ir pastabas keliautojų, kurie kreipdamiesi tiesiogiai prisistato pateikdami teisingus duomenis.

Linkime Jums sveikatos, sėkmės ir nuostabių kelionių.
Pagarbiai, Grūdos komanda
Bronislava (vardas pakeistas)
2018-02-04 18:06:26 IP 46.251.36.219
Atsakyti
Smagu, kad firmos puslapyje visi komentarai ištrinami. Nieko kito ir nesitikėjau...bet kai turi tokius gidus, kaip Vytautas Salinis, kuris pagarsėjęs jau visoje LT (kažkada paliko žmogų kalnuose; užsakė ne tą kavinę ir pan.), viskas suprantama. Teko "sudalyvauti" šios firmos naujametinėje kelionėje į Lenkiją, 2017-12-30 - 01-01, "Krokuva - Velyčkos - Varšuva". Įspūdžiai dvejopi, todėl ir rašau komentarą :)
1. Lenkija išties graži šalis, gaila, kad daugumos nuvertina ir tikrai, ne visu atrasta. Kad ir kokia butu kelione, pėsčiomis, su arkliais ar su "Grūda", Lenkijoje tikrai pamatysi kažką gražaus, garantuotai.
2. Apie musu kelione - ji tikrai nebuvo prasta. Kas blogai? Nepatiko planavimas - internete buvo vienaip, realybėje, objektu aplankymo planas buvo pakeistas savaip. Todėl, kai viena diena nueini 17-18 kilometrus (pagal žingsnius čia skaičiuota, jų apie 26000), aplankai du objektus, o kita diena tik prasėdi autobuse, kojas tikrai pradeda sutraukinėti. Rimtai.
3. Autobusas - pats seniausias, koki matėme kelionėse. Tiek tarp kitu Kauno išvykimo aikštelėje, tiek pakeliui. Ratai nenukrito, bet... :)
4. Viešbutis - 2 *. Jis iš tikrųjų tiek ir tevertas. Gerai, kad šildymas buvo ohoho, visi šlapi nuo prakaito ir langus atsidarę gyvenom :) Tai nėra taip blogai, o šiaip, pas kaimynus, girdėjau, kandys skraidė. Tai ir pasako viska...bet pusryčiai geri buvo!
5. Vairuotojai - rimti vyrai. Pora kartu vos neatsitrenkė į lengvąją, nes prieš kelio nusukimą nežinojo, į kaire ar dešine. Na, visiems pasitaiko taip, bet kai vienas kvailas lenkas kvailai persirikiavo prieš pat autobuso nosį, o mūsiškiai puolė vytis ir daryti ta pati...solidu :) Ai, dar "patiko", kad Marijampolėje, visiems kuo greičiau norint grįžti į namus, tie šoferiai išvežiojo po sodus visus savo pažįstamus, moterėles ir panašiai. Aišku, tas puse valandos nebūtų nieko pakeitę, bet Kaune tai nieko nevežiojo? Ir tiesa, autobuse pastoviai virš 30 laipsniu buvo, gaila, vantos neturėjau :)
6. Kelionės vadovas buvo irgi "rimtas" vyras. Aišku, ką ten per tas dvi valandas ir parodysi daug Varšuvoje, bet matosi, pasiruošęs, objektus žino. Visai nepatiko, kad didžioji dalis keliones metu buvo žinios, per planšetę skaitomos iš Wikipedijos (norėjau paskaityti papildomai, tai žodis į žodį radau). O tokie išsireiškimai, kaip "Jogaila ten gerai tvarkėsi, bet paskui buvo ne kažką", "Kazimieras pradėjo šposinti", na, jie tokie...netinkantys? Patiko rytinis šampanas ir saldainiai. Kitoms moterims patiko jo toks jaunatviškumas, bet net nežinau...20 minučių pasakoti apie Seinų bažnyčioje esančias knygas, kai mes ten nevažiuojame? Gal geriau kur esame pasakyti, kad visi atsimintu? Kadangi komentarą bandė ir iš čia pašalinti, atsiminiau dar vienus "auksinius" "gido" žodžius: "Pagal Lietuvos įstatymus, 5 proc. trūkumas (žmonių, grįžusių autobuse/spėjusiu kur nueiti/likusių gyvų?) nėra nusikaltimas. Iškart paguodė :)
7. Nepaisant to, Lenkija yra šalia esantis gėris. Kuri dar reikia atrast. Ir kurios joks gidas nesugadins. Bet savo grupelėje tvirtai pasižadėjome - su Grūda daugiau jokių reikalų. That's a fact.
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 11 09-11 28 dienomis organizavo kelionę į Pietų Afrikos Respubliką.
20 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Neringa Lūžienė. Iš 20 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 17-koje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 3-jose - labai gerai, 4-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 16-kai - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Dalia: „Kelionė puiki, kitokia nei visos kitos - autobuso, maisto, nakvynių atžvilgiu. Programa visapusiškai išsami ir tai didelis Neringos Lūžienės indėlis. Labai įspūdingi partneriai - nuoširdūs, paslaugūs, linksmi darbuotojai. Kelionė puiki! Rekomenduoju visiems aplankyti šią nuostabią šalį.“
Auksė: „Puiku!!! Labai gerai parengtas maršrutas. Gidė Neringa šaunuolė!!!“
Gyta: „Kelionę vertinu gerai. Buvo nuostabūs partneriai PAR“.
Asta: „Fantastiška kelionė. Labai puikus ekipažas.“
Genovaitė: „Ne veltui laukiau šios kelionės beveik 10 metų. Įdomus maršrutas, gidė Neringa puikiai pasiruošė kelionei, vietiniai partneriai labai stengėsi, susidraugavome. Tai ypatinga, išskirtinė kelionė, nes keliavome kitaip.“
Danutė: „Puiki kelionė, kurios metu gavome labai daug išsamios informacijos iš vadovės. Džiaugiamės tuo!”
Alvydas: „ Kelionė puiki! Ačiū gidei Neringai!“
Rymantė: “Bendras kelionės įvertinimas - puiku! Gidė Neringa - super!”
Ona: „Įdomus maršrutas. Puikus „GRŪDOS“ gidės ir vietinio vadovo darbas, nuotaikingi bendrakeleiviai. Skanus maistas. Daug puikių įspūdžių“.
Elena: „Kelionė puiki. Gavome daug informacijos apie šalį“.

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Afrikos Respubliką: 2018.03.10 - Garantuotas išvykimas. Liko 8 vietos; 2018.11.08 - Garantuotas išvykimas. Liko 10 vietų.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-afrikos-respublika-vaivorykstes-keliu arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt.
Atsakyti
Alina Zunkienė 2017-11-07 13:35:58
Mes Grūda keliavome 06-24 - 07-02 maršrutu Italijos rivjera ir p. Prancūzijo žydrasis krantas. Šią kelionę pasirinkome, nes nesusidarė grupė prieš tai pasirinktai kelionei, nors kai pirkome, ta data buvo su GARANTUOTAS IŠVYKIMAS žyma... Šiemet kelionės įspūdžiai ne tokie džiuginantys kaip pernai (keliavome į P. Kroatiją su gide Olga). Autobusas senesnis, pro langus lietaus metu į saloną bėga vanduo, tinkamai neveikia kondicionierius, grupė buvo tikrai didelė, tad logiška, kad gryno oro viduje trūksta, o dar ypač, kai lauke +40. Vairuotojai nenoriai darė kavą, toks jausmas, kad sunku vandens į puodelį įpilti, čia vėl - nepalyginsi su praėjusiais metais ir vairuotojais Gintaru bei Juozu, kurie ir šiandien prisimenami kaip optimistiški, humoro jausmą turintys ir paslaugūs žmonės. Šiemet keliavome su gide Monika, žiniomis ir meile Italijai ji mus sužavėjo, tačiau nusivylėme, kad nepapasakojo apie realią situaciją San Remo kurorte... Viešbutis netvarkingas, aplinka neprižiūrėta, laksto žiurkės, kambaryje nėra kondicionierių, tenka miegoti atsidarius langus, o ten - triukšmas iš gatvės ir didžiulis žuvėdrų klykimas, jūroje kurorte pasimaudyti irgi neteko... Paplūdimiai aptverti tvoromis, mokami, o kadangi dienomis lankėmės ekskursijose, vakare į juos jau nebepateksi, gerai kad ekskursijų metu buvo galimybė nusimaudyti. Pati kelionės programa tikrai įdomi, vietos gražios ir įsimintinos, verta vykti į Kanus ir Antibus, nes kurorte nebus ką veikti... Grįžtant Prahoje mus persodino į kitą, išnuomotą, autobusą, o mūsiškis „Grūdos", kartu su nepailsėjusiais vairuotojais buvo išsiųstas į Ispaniją su nauja grupe turistų... Va čia prasidėjo linksmoji kelionės namo dalis... Autobusas senas, sėdynės neatsilenkia, apie kondicionierių nėra ir ko galvot, atidaryti liukai, pro kuriuos patenka kažkiek oro. Vairuotojai paslaugūs ir mandagūs, o ką jiems daryti, kai ir patys „numesti" į tokią situaciją, nei kelio gerai žino, nei įpratę tokius atstumus nuvažiuoti. Liūdna.. Juk sumokėjome už tai, kad ir parvežti būtume patogiai ir komfortabiliai. Vis dėlto, kelionė juk ilga, yra nuvažiuojama virš 5000 km., agentūra turėtų pagalvoti, kokius autobusus leidžia į tokias tolimas keliones, juk yra ir geresnių (įsitikinome kelionės į Kroatiją metu). Nepaisant nesklandumų ir nuovargio, kelionės įspūdžiais džiaugiamės, jau planuojame kitais metais aplankyti Graikiją, tik tikimės, kad bent autobuso kokybė bus geresnė ir neteks vėduotis su žurnalu pusė kelio, o į ekskursijas eiti ištinusiomis kojomis...
labai kviečiu į Graikiją su Grūda, tikrai nenusivilsite. o kiekviena kelionė yra rizika, deja, neišvengiama.
Graikijos yra net keletas variantų siūloma, todėl jei kiltų klausimų, rašykite neringaluziene@gmail.com
būsiu ir ADVENTURO metu Grūdos stende,
lauksim Jūsų
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 11 06-11 25 dienomis organizavo kelionę į Peru-Boliviją.
9 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 9 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 7-iose kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 2-jose - labai gerai, 2-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 7-iems - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Zita: „ Šaunus gidas, gerai organizuota kelionė, puikiai sudarytas kelionės maršrutas“.
Rita: “Bendras kelionės įvertinimas - puiku!”
Natalia: „Ačiū Grūdos kolektyvui ir vadovui Tadui už įspūdingą kelionę. Pamatyti vaizdai, šalys, žmonės - neįmanoma papasakoti, nufotografuoti - tai reikia pamatyti!“

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Peru-Boliviją: 2018.03.14 - Garantuotas išvykimas. Liko 8 vietos; 2018.08.02 - Garantuotas išvykimas. Liko 9 vietos; 2018.10.12 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų; 2018.11.07 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/peru-bolivija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt.
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 19-11 07 dienomis organizavo kelionę į Peru-Boliviją.
21 keliautojo grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Tadas Bliznikas - Centrinės ir Pietų Amerikos ekspertas. Iš 18 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 16-oje kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai, 1-oje - labai gerai, 1-oje - gerai. 5-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 13-kai - visiškai atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Regina: „Įdomi kelionė, kurios metu patyriau įspūdžių, kurių nebuvau iki šiol patyrusi.“
Indrė: „Puikus kelionės maršrutas ir profesionalus gido darbas. Kelionė vyko be nesklandumų.“
Donatas: „Puikiai organizuota kelionė. Gidas - puikus!”
Jolita: “Kelionė labai savita. Gamtos grožis Bolivijoje iš tiesų nustebino. Andai tikrai ilgam išliks atmintyje tiek dėl savo grožio ir didybės, tiek dėl to, kiek daug pastangų ir sveikatos jie kainavo. Puikus, tikras profesionalas, dėmesingas gidas Tadas. Kelionės metu buvome viena didelė, draugiška šeima.”
Virginija: „Kelionė buvo labai įtempta, turtinga. Patiko ne tik vaizdai, bet ir tiksliai numatytas laikas saulėlydžiui bei saulės patekėjimui. Gidas visuomet atkreipdavo mūsų dėmesį net į smulkmenas. Daug įdomios informacijos.“
Gediminas: „Kelionė labai intensyvi, turtinga įspūdžiais, puikiai organizuota. Labai kvalifikuotas gido darbas. GRŪDOS darbo patirtis šiame maršrute leido maksimaliai susipažinti su šalių gamta, istorija, kultūra. Išskirčiau labai aukštą gido Tado profesionalumą, paslaugumą bei dėmesį.“
Dalia: „Kelionė buvo ypatinga, savita. Labai patiko Andai, bet jie tokie aukšti ir tokiame aukštyje mums buvo sunkoka. Bolivija sužavėjo savo gamta, flamingais, lagūnomis, kalnų nenusakomu grožiu. Peru žavėjo savo „galapagais“, Titikakos ežeru, plūduriuojančiomis salomis, na, ir kas svarbiausia pasaulio stebuklu - Maču Pikču. Kabarojomės ir į Vaina Pikču. Pasitikrinome save šioje kelionėje visapusiškai. Labai nuostabus gidas Tadas. Ačiū jam!.”
Sandra: “Bendras kelionės įvertinimas - puiku!”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Peru-Boliviją: 2018.03.14 - Garantuotas išvykimas. Liko 8 vietos; 2018.08.02 - Garantuotas išvykimas. Liko 9 vietos; 2018.10.12 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų; 2018.11.07 - Garantuotas išvykimas. Liko 12 vietų!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/peru-bolivija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Agne Kontrimavičiene agne.k@gruda.lt.
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 22-11 05 dienomis organizavo kelionę į Maroką, maršrutu „Auksinis Marokas - vartai į juodąją Afriką su poilsiu Atlanto vandenyno pakrantėje“.
25 keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Vytautas Liutkus. Iš 24 gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 15-oje kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai, 6-iose - labai gerai, 3-oje - gerai. 13-kai keliautojų ši kelionė visiškai atitiko lūkesčius, 9-iems - atitiko, vienam - nelabai atitiko.

Keliautojų komentarai:
Viltė: „Vadovai buvo labai geri, savo darbo žinovai. Buvo įdomus maršrutas ir visa kelionė pilna įspūdžių.”
Ingrida: „Kelionės vadovas Vytautas savo srities žinovas, dirbo nuoširdžiai, rūpestingai ir kompetentingai. Didelis dėkui!”
Regina: „Įdomiai supažindinta su šalimi. Aplankyti beveik visi įdomiausi šalies objektai.“
Romualda: „Bendras kelionės įvertinimas geras.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Maroką: 2018.03.25 - Garantuotas išvykimas. Liko 7 vietos; 2018.04.22 - Garantuotas išvykimas. Liko 6 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/auksinis-marokas-vartai-i-juodaja-afrika arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 18-11 02 dienomis organizavo kelionę į Pietų Korėją ir Japoniją.
18 keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Lina Gotautė. Iš 17-os gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 13-oje kelionės vadovės darbas įvertintas puikiai, 3-ose - labai gerai, 1-oje - gerai. 1 keliautojui ši kelionė pranoko lūkesčius, 11-kai - visiškai atitiko lūkesčius, 5-iems - atitiko.

Keliautojų komentarai:
Ieva: „Kelionė nuostabi.”
Keliautoja: „Informatyvi kelionė, didelis vadovės žinių bagažas.”
Agnė: „Labai patiko.“
Keliautoja: „Kelionė pakankamai įtempta. Išpildyti visi lūkesčiai, kelionės programą įvykdyta 100%, aplankytos visos kelionės aprašyme nurodytos lankytinos vietos. Labai įdomūs gidės Linos pasakojimai apie Japoniją, kultūrą, meną. Pateikta daug įdomios informacijos apie šalį. Lina - Pietų Korėjos ir Japonijos šalių super žinovė. Ačiū.“
Eglė: „Kelionė labai patiko, geras organizavimas, įdomus maršrutas. Šauni dviejų šalių, jų kultūrų samplaika. Labai didelis dėkui kelionės vadovei Linai už išsamią ir įdomiai pateiktą informaciją, rūpestį bei kantrybę visos kelionės metu. Labai laukiame naujų, įdomių maršrutų :)“
Lucija: „Kelionė labai įdomi. Kelionės vadovė puiki eruditė, tikra savo darbo profesionalė.”
Egidijus: „Puikiai organizuota kelionė. Itin profesionali ir nuostabi kelionės vadovė Lina. Neturiu jokių priekaištų.“

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie kitų mūsų grupių į Pietų Korėją ir Japoniją: 2018.03.26 - Sakurų žydėjimo metas! Garantuotas išvykimas. Reikalinga pavienė moteris. Liko 5 vietos; 2018.10.17- liko 9 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/pietu-koreja-japonija arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 28-29 dienomis organizavo 2 d. kelionę autobusu į Lenkiją - „Gdanskas - mažieji Nyderlandai Baltijos pajūryje“ maršrutu Malborkas - Griunvaldas - Gdynia - Sopotas - Gdanskas.
29 turistai (iš 29 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 6 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko, 7 - atitiko. 20 turistų kelionės vadovės Laimos Zonienės darbą įvertino puikiai, 9 - labai gerai. 11 turistų GRŪDOS vairuotojų darbą įvertino puikiai, 13 - labai gerai, 5 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Virginija: „Kelionė labai įdomi. Gidė Laima nuostabi, vairuotojai puikūs.”
Nina: „Kelionė patiko. Daug sužinojau, nors ir oras buvo ne itin geras. Vadovė puikiai apskaičiuoja maršruto laiką, įdomiai pasakoja istorinius faktus. Vairuotojai labai mandagūs, žino savo darbą.”
Daiva: „Kelionė gerai organizuota, puikiai praleidau laiką.“
Rita: „Labai gera kelionė - daug pamatėm ir išgirdom per labai trumpą laiką. Puikus organizavimas, gidė auksinės kantrybės. Ačiū!”
Aistė: „Kelionė vyko beveik pagal planą. Gidė įdomiai ir išsamiai papasakojo apie lankomus objektus. Paminėjo daug įdomių faktų apie Lenkiją. Kelionė paliko gerus atsiminimus.“
Tadas, Nijolė, Genovaitė, Laima, Vytautas, Darius: „Labai gera kelionė”, „Vertinu puikiai”, „Viskas OK”, „Geras”, „Šaunu”.

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Maršruto operatorius Ignas, el. paštas: ignas@gruda.lt
Kelionės programą galite rasti GRŪDOS puslapyje: www.gruda.lt
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 10 28-11 04 dienomis organizavo 8 d. kelionę autobusu į Italiją - „Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros“ maršrutu Klagenfurtas - Venecija - Burano ir Murano salos - Paduva - Verona - Gardos ežeras - Basano del Grapa - Akvilėja - Udinė.
34 turistai (iš 40 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 5 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 16 - visiškai atitiko, 13 - atitiko. 22 turistai kelionės vadovės Monikos Vasylienės darbą įvertino puikiai, 6 - labai gerai, 6 - gerai. 21 turistas GRŪDOS vairuotojų darbą įvertino puikiai, 8 - labai gerai, 5 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Danutė: „Viskas tiko patiko! 10 iš 10.”
Virginija: „Dirbti ir toliau tokia linkme.”
Vyda: „Kelionę vertinu puikiai, vairuotojų darbas, gido, viešbučiai - viskas vertas vieno žodžio - puiku. Sėkmės GRŪDAI, ačiū, kad Jūs esate. Ačiū gidei Monikai. Ačiū vairuotojams Algiui ir Viktorui.”
Violeta: „Pirma pažintis su Italija. Įdomus maršrutas, labai patiko, viliuosi dar sugrįžti. Vairuotojai Viktoras ir Algis mandagūs, neįkyrūs, kelionei pasiruošę, niekada neklaidžiojo, važiavo tiksliai ir atsakingai. Gidė Monika Vasylienė - superinė Italijos žinovė (esminės žinios, nevargino skaičiais, pateikė informaciją taip, kad turistai pažintų Italiją, jos žmones, gamtą, architektūrą ir kt.). Patiko tinkamai parinkta muzika, filmai, rytmetiniai apsikabinimai. Sėkmės ir gerų turistų!”
Zina: „Šalis Italija didelis atradimas - vadovė Monika, kurios dėka kelionė buvo ne fragmentas, o tarsi reginys - su pradžia, eiga, tęsiniu, pabaiga. Tarsi geras spektaklis. Priimtinas informacijos pateikimas - ne tik sausi faktai, o ieškant kuo daugiau įdomumo. Autobuse - viskas į temą. Buvo labai gera. Ačiū.“
Violeta: „Kelionę vertinu puikiai! Kadangi GRŪDA yra mano mylimiausia kelionių agentūra, todėl visada keliauju tik su ja. O kelionės į Italiją jau beveik neįsivaizduoju be vadovės Monikos. Kaip ir kiekvieną, taip ir šį kartą, ji sugebėjo parodyti Italiją su visais „skoniais“ ir prieskoniais, perteikti jos istoriją, kultūrą, gyvenimą bei tradicijas su giliomis žiniomis apie šalį ir didele meile jai. Ačiū Monikai, ačiū puikiems vairuotojams už įdomią ir saugią kelionę!”
Inga: „Smagi kelionė. Pakako laiko ir pamatyti, sužinoti, ir pailsėti. Kelionėje nebuvo jokių nesklandumų, pastabų jokių neturiu. Viskas puiku! Ačiū!”
Bronė: „Geras. Monika vadovė - psichologė. Tokie vadovai turėtų būti visose kelionėse. Jos dėka ir autobusas, ir Lenkija nebuvo nemieli. Visa bėda šitų ilgų kelionių autobusu po Europą yra ilgas nuobodus sėdėjimas autobusuose. Dėl šios priežasties dažnai renkamės keliones lėktuvu, bet šioje kelionėje vadovė Monika, tarsi kompensacija. Te nesupyksta Monika, bet jos kantrybė ir meilė Italijai mums suteikė daug linksmų, įdomių įspūdžių.”
Gintarė: „Visų pirma labai džiaugiuosi, kad gidė stengėsi mūsų visą grupę suburti drauge ir jai tai puikiai pavyko! Kelionė autobusu tikrai neprailgo, nes gidė buvo puikiai pasiruošusi papasakoti apie visas šalis pro kurias važiavome.“
Irina: „Noriu dar kartą padėkoti. Nuostabi kelionė
Atsakyti
2017 09 16-27 GRŪDOS grupė keliavo į Graikiją, maršrutu “Graikija su poilsiu prie Egėjo jūros. 12dienų”

Iš 40 -ties anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 36-iose anketose kelionės vadovo darbas įvertintas "puikiai", 2-jose - labai gerai, 2-jose - gerai. Paslaugų kokybė kelionės metu visiškai atitiko ir atitiko lūkesčius 27-iems keliautojams, 3 - nelabai atitiko, 10-čiai keliautojų lūkesčius pranoko.

Keliautojų komentarai:
Žurnalistas Vilius Kavaliauskas: “Antrą kartą važiuoju su “Grūda” ir labai gerą įspūdį palieka vadovo-gido darbas. Ypač šį kartą - Neringos. Esu istorinio-filologinio išsilavinimo (VU), bet po šios kelionės grupės keliautojams galima išduoti dar po vieną diploma - tiek gaunama žinių iš gidės. Ir ne tik apie antikinę literatūrą ar istoriją, bet ir apie Balkanų šalių šiandieną. Tokios gidės turėtų visi pavydėti (kaip ir jos kalbų žinojimo). Didelis jai ačiū.”
Daiva: “Puiki kelionė. Įdomiai išdėstyta informacija, nuostabi, rūpestinga vadovė. Dėmesingi vairuotojai. Atsakinga keliautojų grupė. Keliauti ir keliauti.”
Ingrida: ”Puiki vadovė, pilnai išpildytas maršrutas. Labai patiko apgyvendinimo vieta Graikijoje, šiltas priėmimas, tyli vieta.”
Elvyra: “Kelionė puiki, gerai suorganizuota, užteko ir pažintinių kelionių ir poilsio. Sužavėjo gidės profesionalumas ir begalinės žinios.”
Rūta: “Kelionė buvo puiki, gerai suplanuotas maršrutas, puikus gido darbas, atsidavimas, be kurio nebūtų buvę taip įdomu. Sklandžiai, aiškiai išdėstyta inormacija, subtilus humoro jausmas.”
Oleg: ”Graikija nuostabus kraštas. Bet mūsų gidė Neringa atskleidžia paslaptingą, nepamirštamą istoriją, dėl ko norėsis grįžt dar kartą tuo pačiu maršrutu, ką me sir darysim…”
R.D.: “Gidė suteikė daug informacijos, istorinių žinių apie visas matytas šalis. Sužinojome daug ir su kaupu. Vairuotojai dirbo iš širdies. Puiki kelionė. Esu visiems dėkinga, džiaugiuosi įdomia ir sėkminga kelione.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės. GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.

Jau galite įsigyti šią kelionę savo kitos vasaros atostogoms! Šiuo metu taikomos išankstinių pirkimų nuolaidos.
Kelionės privalumai:
*Puikiai keliautojų įvertinta kelionė.
*Patikrintas kelionės grafikas.
*Pakeliui aplankomi šie miestai: Belgradas (Serbija), Skopjė (Makedonija), Segedas (Vengrija).
*Net savaitė prie Egėjo jūros.
*Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis ekskursijomis.
*Nemokamos išvykos į Meteorų vienuolynus, Tesalonikus.
*Papildomų ekskursijų pasirinkimas.
*Apgyvendinimas 3* viešbutyje ant jūros kranto.
*Maitinimo tipo pasirinkimas: su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis.

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/keliones-autobusu/graikija-su-poilsiu-prie-egejo-juros, kelionės operatore, Ieva Bogvilė ieva@gruda.lt
Atsakyti
2017 10 13 - 2017 10 27 GRŪDOS grupė keliavo po Mianmarą maršrutu „Mianmaras - auksinė laiko upė“. Nedidelei 11-kos keliautojų grupei vadovavo profesionali kelionės vadovė Neringa Lūžienė - Azijos šalių ir senųjų religijų ekspertė. Iš 11-kos anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, 9-iose anketose kelionės vadovo darbas įvertintas "puikiai", o 2-jose - labai gerai; 10-čiai paslaugų kokybė kelionės metu visiškai atitiko lūkesčius, vienam keliautojui lūkesčius pranoko.

Keliautojų komentarai:
Stanislava: “Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.”
Beruta: “Pastabų nėra. Kelionė l. gerai organizuota, buvo viskas apgalvota. Puikiai, labai gražiai kalba, įdomiai ir informatyviai viską aiškino gidė N. L. Likau viskuo patenkinta, ypač poilsiu prie vandenyno.”
Valentina: “Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.”
Rita: “Pastabų nėra. Puiki kelionė. Maršrutas sudėliotas labai dinamiškai, nėra monotonijos. Patiko, kad poilsis apžvalginės kelionė pabaigoje, puikiame viešbutyje, malonu ilsėtis ir susidėlioti kelionės įspūdžius. Labai didelis ačiū kelionės vadovei N. L. Buvo puikios atostogos.”
Virmantas: “Pastabų nėra. Puikiai praleistas laikas, nėra nuovargio monotonijos. Energijos ir kantrybės kuriant naujus maršrutus.”
Virginijus: “Pastabų nėra. Kelionė įspūdinga, tinkamai organizuota.”
Laima: “Pastabų nėra. Kelionė organizuota tinkamai.”
Jūratė: “Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.”
Rasa: “Pastabų nėra. Labai įdomus maršrutas, geri viešbučiai, šaunus aptarnaujantis personalas, nuostabi grupės vadovė. Tai buvo ilgai laukta kelionė, kuri viršijo lūkesčius.”
Vita: “Galbūt atsisakyčiau Invos, tiksliau pasivažinėjimo vežimaičiais, daug laiko užima, o įspūdžio nepaliko. Bendras įvertinimas puikiai. Teisingai sudėliota kelionės programa, gera vietinė organizacija.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės. GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.

Jau ne viena GRŪDOS keliautojų grupė aplankė Mianmarą ir grįžo kupini puikių įspūdžių! Kviečiame prisijungti:
Mianmaras - auksinė laiko upė 14d. Kelionės datos: 2018.02.10; 2018.03.10; 2018 10 22; 2018 11 19.

*Bene plačiausia pažintinė programa - aplankomi VISI įdomiausi Mianmaro regionai: Mandalėjaus (2d.), Bagano (2d.), Inlės ežero (2d.), Jangono (su išvyka į kalnus prie unikalios Aukso uolos šventyklos).
*Net 3 dienos poilsio ir pramogų Ngapalio kurorte prie Indijos vandenyno.
*Didelė GRŪDOS patirtis organizuojant keliones į Mianmarą. Patikimi ir patikrinti ilgamečiai Mianmaro partneriai.

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.gruda.lt/tolimi-krastai/mianmaras-auksine-laiko-upe arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Valda Kimtyte, valda@gruda.lt.
Atsakyti
2017 10 24 - 2017 11 06 GRŪDOS grupė keliavo po Kiniją maršrutu „Didžioji Kinija su Lotoso kalnais ir kruizu Lidziango upe“. 30-ties keliautojų grupei vadovavo profesionalus kelionės vadovas Ignas Gintutis, kuris visuomet iš keliautojų gauna tik pačius geriausius atsiliepimus. Ši grupė buvo ne išimtis - iš 30-ties gautų anketų, kurias keliautojai pildo po kelionės, net 27-iose kelionės vadovo Igno darbas įvertintas puikiai, 3-ose - labai gerai. 8-iems keliautojams ši kelionė pranoko lūkesčius, 15-kai - visiškai atitiko lūkesčius, 7-iems - atitiko.

Keliautojų komentarai:
LAIMA: „Turininga, gerai suplanuota, įdomi kelionė su puikiu gidu.“
GINTARAS: „Puikiai. Gerai organizuota kelionė, įdomus maršrutas, puikus gido Igno darbas.“
RIMA: „Kelionė buvo puiki: geras, įvairiapusis maršrutas, geri viešbučiai, paprastas, nuoširdus kelionė gidas Ignas. Ačiū.“
RITA: „Puikus - dinamiškas maršrutas, geri viešbučiai, puikūs gidai, labai daug pamačiau ir sužinojau. Ačiū.”
VILMA: „Kelionė patiko, gerai organizuota, gidų darbas puikus. Kelionė pilnai atitiko mano lūkesčius.”
DAIVA: „Nuostabi kelionė, puikus gido darbas.“
ROLANDAS: „Puiki, įdomi kelionė. Puikus gido darbas.”
JŪRATĖ: „Kelionė įdomi, kokybiška, atitiko mano lūkesčius.”
RAMUNĖ: „Labai gera kelionė.”
MINDAUGAS: „Gerai subalansuota kelionė.”
VYTENIS: „Labai gera kelionė.”
VIRGINIJA: „Labai gera kelionė.“
JOLANTA: „Gerai organizuota, puiki kelionė.“
ALBINAS: „Puiki, intensyvi kelionė, žymiai praplečianti akiratį.“
VIRGINIJA: „Gera, įdomi kelionė. Puikus gidas, labai gera kalbos kultūra, žinios.“
VIRGINIJA: „Puiki kelionė.“
SIGITA: „Puiku. Labai dėkoju už gerai, įdomiai suorganizuotą kelionę. Labai dėkoju vadovui gerb. Ignui už profesionalumą, nuoširdumą. Labai ačiū.”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
GRŪDA dar kartą labai dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurta naujus maršrutus.
Tai viena populiariausių mūsų tolimų kraštų kelionių, ją keliautojai renkasi dėl puikiai subalansuoto pažintinio maršruto, itin patrauklios kainos, į kurią įskaičiuoti visi skrydžiai (tarptautiniai ir 2 vietiniai), lankomi objektai, 2 kartų maitinimas, ir maksimalaus patogumo - kelionės metu nėra nė vienos nakvynės traukiniuose. Išsamaus maršruto dėka turėsite galimybę aplankyti pagrindinius Kinijos miestus ir kvapą gniaužiančius gamtos kampelius.

Kviečiame prisijungti prie mūsų pavasario garantuotų kelionių į Kiniją: 2017 03 21 - geriausia sezono kaina! Liko TIK 4 vietos; 2017 04 06 - liko TIK 5 vietos!
Daugiau informacijos rasite čia: http://www.gruda.lt/keliones/tolimi-krastai/keliones-su-profesionaliu-vadovu-is-lietuvos/kinija_lotoso_kalnai/ arba susisiekus su manimi, kelionės operatore, Eglė Germanavičienė egle.s@gruda.lt.
Atsakyti
Mes Grūda keliavome 06-24 - 07-02 maršrutu Italijos rivjera ir p. Prancūzijo žydrasis krantas. Šią kelionę pasirinkome, nes nesusidarė grupė prieš tai pasirinktai kelionei, nors kai pirkome, ta data buvo su GARANTUOTAS IŠVYKIMAS žyma... Šiemet kelionės įspūdžiai ne tokie džiuginantys kaip pernai (keliavome į P. Kroatiją su gide Olga). Autobusas senesnis, pro langus lietaus metu į saloną bėga vanduo, tinkamai neveikia kondicionierius, grupė buvo tikrai didelė, tad logiška, kad gryno oro viduje trūksta, o dar ypač, kai lauke +40. Vairuotojai nenoriai darė kavą, toks jausmas, kad sunku vandens į puodelį įpilti, čia vėl - nepalyginsi su praėjusiais metais ir vairuotojais Gintaru bei Juozu, kurie ir šiandien prisimenami kaip optimistiški, humoro jausmą turintys ir paslaugūs žmonės. Šiemet keliavome su gide Monika, žiniomis ir meile Italijai ji mus sužavėjo, tačiau nusivylėme, kad nepapasakojo apie realią situaciją San Remo kurorte... Viešbutis netvarkingas, aplinka neprižiūrėta, laksto žiurkės, kambaryje nėra kondicionierių, tenka miegoti atsidarius langus, o ten - triukšmas iš gatvės ir didžiulis žuvėdrų klykimas, jūroje kurorte pasimaudyti irgi neteko... Paplūdimiai aptverti tvoromis, mokami, o kadangi dienomis lankėmės ekskursijose, vakare į juos jau nebepateksi, gerai kad ekskursijų metu buvo galimybė nusimaudyti. Pati kelionės programa tikrai įdomi, vietos gražios ir įsimintinos, verta vykti į Kanus ir Antibus, nes kurorte nebus ką veikti... Grįžtant Prahoje mus persodino į kitą, išnuomotą, autobusą, o mūsiškis „Grūdos", kartu su nepailsėjusiais vairuotojais buvo išsiųstas į Ispaniją su nauja grupe turistų... Va čia prasidėjo linksmoji kelionės namo dalis... Autobusas senas, sėdynės neatsilenkia, apie kondicionierių nėra ir ko galvot, atidaryti liukai, pro kuriuos patenka kažkiek oro. Vairuotojai paslaugūs ir mandagūs, o ką jiems daryti, kai ir patys „numesti" į tokią situaciją, nei kelio gerai žino, nei įpratę tokius atstumus nuvažiuoti. Liūdna.. Juk sumokėjome už tai, kad ir parvežti būtume patogiai ir komfortabiliai. Vis dėlto, kelionė juk ilga, yra nuvažiuojama virš 5000 km., agentūra turėtų pagalvoti, kokius autobusus leidžia į tokias tolimas keliones, juk yra ir geresnių (įsitikinome kelionės į Kroatiją metu). Nepaisant nesklandumų ir nuovargio, kelionės įspūdžiais džiaugiamės, jau planuojame kitais metais aplankyti Graikiją, tik tikimės, kad bent autobuso kokybė bus geresnė ir neteks vėduotis su žurnalu pusė kelio, o į ekskursijas eiti ištinusiomis kojomis...
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 09 29 - 10 01 dienomis organizavo kelionę Viena - kruizas Dunojumi maršrutu Čenstachova - Kremsas - Kruizas Dunojaus upe - Melkas - Viena - Olomoucas.
43 turistai (iš 43 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 4 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 18 - visiškai atitiko lūkesčius, 21 - atitiko. 25 turistai kelionės vadovo - Vytauto Salinio darbą įvertino puikiai, 15 - labai gerai, 3 - gerai. 26 turistai vietinių vairuotojų darbą įvertino puikiai, 13 - labai gerai, 4 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Loreta: „Puiki kelionė. Suderinta viskas, net oras. Malonus bendravimas. Tinkamai parinkta muzika kelionės metu. Šarmingas vadovas.”
Irena: „Kelionė gerai organizuota. Nebuvo nesklandumų. Žavėjo Kelionių vadovo Vytauto charizma. Puikūs, paslaugūs (vaišino kava!), nestokojantys humoro vairuotojai. Visada šypsosi. Malonu.“
Regina: „Kelionė buvo puiki. Paslaugūs vairuotojai, patogus autobusas, geras viešbutis. Puikūs gidai, tiek mus lydintis, tiek pasitinkantis vietinis. Didelis didelis AČIŪ!”
Guoda: „Kelionę vertinu puikiai. Buvo įdomu. Puikiai atrinkta ir pateikta informacija.“
Neda: „Buvo labai smagi kelionė. Daug pamatėme ir sužinojome. Nuostabi Austrija. Nuostabus gidas. Ačiū.“
Ieva: „Patogi, informatyvi ir įdomi kelionė.“
Nepasirašęs keliautojas: „Puikus gidas ir vairuotojai. Malonus bendravimas. Labai tvarkingas autobusas, viešbutis. Vienu žodžiu - kelionė puiki. Ačiū.“
Iveta: „Kelionė buvo labai įdomi ir pilna įspūdžių. Nepatiko tik labai ilga kelionė autobusu.“
Julita: „Įvertinimas: 10. Labai patiko kelionė. Aplankėme gražias vietas, sužinojome kitų šalių istorijas. Aplankėme du vienuolynus, kurie labai patiko ir padarė didelį įspūdį jų grožis ir prabangumas.“
Laura: „Tai mano antroji kelionė su „GRŪDA“, kuri pranoko visus lūkesčius. Dėka gido Vytauto kelionė tapo nepamirštama! Nuoširdus, Vytautai, ačiū Tau! Ačiū vairuotojams Gintarui ir Petrui už žmogiškumą, paprastumą, lankstumą, jumorą ir kavą!”
Kristupas, Erikas, Dominga, Paulius, Rugilė, Tadas, Simonas, Emilija: „10“, „Puiku“, „Geri įspūdžiai“, „Viskas puiku“, „Buvo labai linksma ir įdomu“, „Patiko“.

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Kelionių į Austriją operatorė Renata, el.paštas: renata@gruda.lt
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 09 30 - 10 09 dienomis organizavo 10-ties dienų kelionę visi keliai veda į Romą maršrutu Viena - Florencija - Piza - Roma - Vatikanas - Montekasino abatija - Vezuvijaus ugnikalnis - Pompėja - Kaprio sala - Neapolis - Asyžius - Perudža - Venecija.
26 turistai (iš 26 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 5 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 13 - visiškai atitiko lūkesčius, 7 - atitiko. 24 turistai kelionės vadovės Vidos Zajankauskienės darbą įvertino puikiai, 2 - labai gerai. 24 turistai vietinių vairuotojų darbą įvertino puikiai, 2 - labai gerai.

Keliautojų komentarai:

Jolanta: „Pastabų nėra. Kelionė praėjo puikiai.“
Vaida: „Puiki kelionė. Maksimaliai išnaudotas laikas Italijos pažinimui. Puiki minučių tikslumu sudėliota kelionės programa. Labiau patiktų vietinių gidų paslaugos lietuvių kalba arba būtų verčiamos per ausinukus.“
Natalija: „Visi viešbučiai buvo geri. Gauti kambariai erdvūs. Venecijoje norėtųsi prieš ekskursiją po miestą patekti į apžvalgos bokštą, nes atvykstame į miestą anksti, žmonių srautų dar nėra.“
Vilma: „Puiki kelionė, nors ir nuvargsti, bet nuovargis labai greitai pasimiršta, lieka patys gražiausia ir šilčiausi prisiminimai. Idealus variantas būtų viena poilsio diena prie jūros. Labai patiko vadovė Vida, visada kantri, taktiška, rūpestinga, dėmesinga, „netrugdė“ atostogauti. Paslaugūs, draugiški vairuotojai. Atostogos su tokia kompanija ilgai nepasimiršta, norėtųsi dar ne kartą susitikti. Nuoširdžiai ačiū Jums.“
Loreta: „Labai gera kelionė. Gidė Vida puikus, įdomus žmogus. Įdomiai pasakoja ir viską žino. Puiki ir įdomi gidė Florencijoje ir Pompėjoje bei Neapolyje.“
Nijolė: „Puiki, įdomi kelionė. Labai daug pamatėm ir sužinojom apie nuostabiąją Italiją.“
Liudmila: „Kelionė puiki - geri viešbučiai, vairuotojų darbas, gidų pasakojimai. Norėtųsi daugiau laisvo laiko.“
Regina: „Malonus aptarnavimas, paslaugumas, gido geros žinios.“
Marina: „Labai gerai suplanuota kelionė. Puikus GRŪDOS kelionės vadovės ir vairuotojų darbas.“
Tadas, Marina, Vitalij, Robertas, Angelė: „100%”, „Labai geras”, „Viskas ok”, “Viskas labai patiko”, „Puiki kelionė“, „Viskas puiku“, „Viskas gerai“, Nuoširdus ačiū.“

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Kelionių į Italiją operatorė Renata, el.paštas: renata@gruda.lt
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 09 07 - 22 dienomis organizavo 16-kos dienų kelionę Ispanija - Portugalija - Marokas maršrutu Hamelnas - Blua Pilis - San Sebastijanas - Santanderis - Santjago De Kompostela - Portas - Koimbra - Tomar - Fatima - Batalija - Cabo Da Roca - Lisabona - Sevilija - Gibraltaro sąs. - Marokas: Volubilis - Moulay Idriss - Fesas - Meknesas - Rabatas - Alhambra - Fribūras - Eizenachas.
38 turistai (iš 40 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 4 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 26 - visiškai atitiko lūkesčius, 8 - atitiko. 31 turistas kelionės vadovo - Tado Valaikos darbą įvertino puikiai, 5 - labai gerai, 2 - gerai. 31 turistas vairuotojų darbą įvertino puikiai, 5 - labai gerai, 2 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Vida ir Algirdas: „Kelionė gerai suorganizuota, trukdžių ir nesusipratimų nebuvo.“
Edita: „Kelionė labai patiko, labai daug puikių įspūdžių. Labai puikiai suplanuota kelionės kiekvienos dienos dienotvarkė. Labai puikų įspūdį paliko kelionės vadovas Tadas (įdomūs pasakojimai apie šalis, pagalba, optimizmas ir gera nuotaika kelionės metu). Labai paslaugūs ir geranoriški vairuotojai.“
Algis: „Kelionė labai patiko. Matosi, kad vadovas labai patyręs, moka gerai valdyti grupę.“
Renata: „Fantastiška kelionė, viešbučiai puikūs, įspūdžių be galo daug.“
Dalė: „Kelionė organizuota puikiai. Ne pirmą kartą keliaujame su vadovu Tadu. Ypač puikus, aukštos kvalifikacijos kelionių vadovas ir puikus žmogus. Apie kiekvieną šalį ir tautą pasakoja su didele pagarba, įdomiai pateikta informaciją, gerai organizuoja laisvalaikį, nuoširdžiai rūpinasi keliautojais. Labai ačiū Tadui, linkiu jam didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime.“
Rima: „Bendras - puikiai! Komanda dirbo kompetentingai, profesionaliai. Daug vaizdų, žinių, info.“
Romas: „Puikiai organizuota kelionė, sklandus gido ir vairuotojų darbas, visur suspėjom. Gido Tado darbą įvertinčiau kaip aukšto intelekto, kas ko prašė, tas tą gavo, labai pastabus, supratingas, taktiškas.“
Ramutė: „Ačiū mandagiems, paslaugiems vairuotojams. Jie labai kantriai padėjo mums susitvarkyti su bagažu. Ačiū vadovui - gidui Tadui už rūpestį visos kelionės metu, viskas kruopščiai parinktas maršrutas, puikios nuotaikos, išsamiai pateiktos žinios apie visus įdomius ir istorinius objektus. Ačiū. Linkiu ir toliau sėkmės šiuose ir naujuose maršrutuose.“
Margarita: „Ši kelionė, kaip ir visos GRŪDOS organizuotos (su Jumis draugaujame jau 20 metų) buvo įdomi, paliko begalę neišdildomų įspūdžių. Žavėjausi gido Tado energija, žiniomis, kalbų mokėjimu, erudicija. Labai šaunūs vairuotojai. Žodžiu, viskas buvo puiku. Ačiū.“
Valerijus: „Racionaliai ir apgalvotai sudarytas, maršrutas, parinkti pakelės miestai. Nors kelionė truko 16 dienų, bet neprailgo. Puikus ir profesionalus gido Tado darbas. Ačiū už puikų poilsį.“
Nijolė, Alė, Irena: „Puiki kelionė“, „Įdomi kelionė“, „Puikus“, „Įspūdinga kelionė“.

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Kelionių į Ispaniją operatorė Erika, el.paštas: erika@gruda.lt
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 09 02 - 13 dienomis organizavo 12-kos dienų kelionę Ispanija - Šveicarija - Prancūzijos rivjera maršrutu Bambergas - Liucerna - Figueras - Kosta Bravos pakrantė - Andora - Tossa De Maras - Barselona - Montseratas - Blanes - Žirona - Nica - Monakas - Monte Karlas - Via Mala.
28 turistai (iš 28 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 7 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 10 - visiškai atitiko lūkesčius, 9 - atitiko. 21 turistas kelionės vadovo - Tado Valaikos darbą įvertino puikiai, 5 - labai gerai, 1 - gerai. 16 turistų vairuotojų darbą įvertino puikiai, 8 - labai gerai, 4 - gerai.

Keliautojų komentarai:

Aira: „Kelionė labai patiko, visos išvykos labai puikios, Monakas, Monte Karlas labai patiko, flamenko - riterių šou puikus.“
Raimonda: „Kelionė nuostabi. Gido Tado vadovavimas nuostabus.“
Ričardas: „Labai geras kelionės išdėstymas - lankytinų objektų eiliškumas, be jokių skubėjimų, viskas laiku. Nuodugni informacija iš anksto lankomuose objektuose. Visuose viešbučiuose dėl maitinimo negaliu skųstis. Vairuotojai labai paslaugūs, mandagūs.“
Neringa: „Visa kelionė tiesiog nuostabi!!! Kartą jau esu lankiusis Ispanijoje, tačiau dėka vadovo Tado ją išvydau kitomis akimis. Ji atsižvelgė į visų, net ir menkiausius pageidavimus. Kiekviena diena buvo savaip įdomi - Reino kriokliai - gamtos didybė, gražuolė nykštukė Andora - nepamirštama! Montserato išvis neįmanoma pamiršti gyvenime! Flamenko grožis ir ispanų tautos dvasia - neišdildomi įspūdžiai. Labai patiko Tossa de Mar miestelio autentika ir ramybė. Vairuotojai ypač puikūs, profesionalai.“
Vilija: „Kelionė puiki. Daug pamatėme, ko nesitikėjome. Gidas Tadas labai kantriai ir aiškiai viską pasakojo.“
Aida: „Kelionė labai patiko. Ypač patiko Monako kunigaikštystė su Monte Karlo miestu. Puikus maršrutas, nuostabi gamta. Puikiai vertinu vadovo darbą.“
Gražina: „Viskas patiko, gal mažokai laiko prie jūros. Norėtųsi, kad viešbučiai būtų prie prekybos centrų.“
Dalia, Romas, Albinas: „Puikiai“.

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Kelionių į Ispaniją operatorė Erika, el.paštas: erika@gruda.lt
Atsakyti
Kelionių organizatorius GRŪDA 2017 08 04 - 08 16 dienomis organizavo turą po Mongoliją maršrutu Ulan Batoras - Hustai nac. parkas - Karakorumas - Erdene Zuu - Ongio upės slėnis ir vienuolynai - Bajanzagas - Gurvansaikano nac. parkas - Kongoro smėlio kopos - Dungeni kanjonas - Jolo slėnis - Gorki-Tereldž nac. parkas - Arijabalo šventykla - Čingischano statulos kompleksas - Ulan Batoras.
3 turistės po Mongolijos turo išvyko prie Baikalo ežero, kur keliavo maršrutu: Irkutskas - Baikalo ežeras - Listvianka - Taltsy - Irkutskas.

10 turistų (iš 17 keliavusių) kelionės pabaigoje raštu užpildė anketas ir parašė atsiliepimus, kuriose įvertino paslaugų kokybę. 3 keliautojams paslaugų kokybė pranoko lūkesčius, 7 - visiškai atitiko lūkesčius. 5 turistai kelionės vadovės - gidės Neringos Lūžienės darbą įvertino puikiai, 5 - labai gerai. 7 turistai vietinės gidės darbą įvertino labai gerai, 3 - puikiai.

Keliautojų komentarai:
Sigitas: „Šauni kelionė! Buvo labai geras transportas, pritaikytas vietos sąlygoms.“
Bronė: „Kelionės įvertinimas labai geras. Nesitikėjau tokio gero aptarnavimo, dėmesio keliautojui, gero maisto, gero maršruto.“
Audronė: „Puiki kelionė, patenkinanti visus lūkesčius. Labai miela ir nuoširdi vietinė mongolų gidė ir profesionali mūsų gidė Neringa Lūžienė leido mums pamatyti ir pajausti lankomo krašto (Mongolijos) tikrąją dvasią.“
Nepasirašęs keliautojas 1: „Kelionė puiki. Mongolija nuostabi šalis. Įspūdžiams susidėti reikia laiko.“
Nepasirašęs keliautojas 2: „Labai patiko aptarnavimas. Tiek pačių mongolų, tiek GRŪDOS biuro atstovų. Kelionė vyko labai sklandžiai, geras laikas keliauti.“
Nepasirašęs keliautojas 3: „Nesitikėjau, kad pati šalis paliks tokį neišdildomą įspūdį: bekraštės stepės neišgąsdino, o tik dar labiau padėjo pažinti šalį, suprasti jos keliavimo niuansus. Labai džiaugiamės, kad kelionės metu važiavome ne rusiškomis transporto priemonėmis, o naujais džipais. Nustebino ir tai, jog mūsų vietinė gidė buvo vegetarė - tokioje šalyje, kur pagrindinis patiekalas yra mėsiškas, pasirodo galima prasimaitinti ir esant vegetaru: nors daržovių mažoka, tačiau jas puikiai galima pakeisti kitais baltyminiais produktais. Rekomenduosiu šią kelionę savo draugams bei pažįstamiems.“
Nepasirašęs keliautojas 4: „Esu sužavėta ne tik vietinės gidės, bet ir vadovės Neringos Lūžienės žiniomis. Nors kelionėje važiavome skirtingomis mašinomis - visada sustojimo metu gidė pasakodavo apie matomus objektus, tad informacijos netrūko. Sužavėjo vadinama mėlyno dangaus šalis, gyvenimas po žvaigždėtu dangumi - jurtose. Tai tikrai kažkas unikalaus ir dar nepatirto! Ačiū už kelionę bei įspūdžius!”

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Jūsų nuomonė - mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus.
Kviečiame prisijungti prie 2018 metų vasaros turo į Mongoliją! Grupė formuojama: 2018 07 25-08 05d.
Dėkojame, kad keliaujate su GRŪDA. Kelionių į Mongoliją operatorė Ingrida el.paštas: ingrida@gruda.lt
Atsakyti
Dalia 2017-08-26 13:32:59
Daug keliauju, savarankiškai ir ne tik. 2017 rugpjūčio 12 - 20d. keliavome į Balkanus su Grūda. Kelionė labai intensyvi, išvargino ilgas (6 500km) važiavimas, na, žinojom, kad daug reikės važiuoti, bet visada tikiesi gero rezultato. O va, rezultatas dažnai buvo tik pliusui užsidėti toje šalyje - 45 min. objektui apžiūrėti, gamtiniais reikalais apsirūpinti ir pralekiant nusifotografuoti arba ne, nes nelabai spėji. Todėl mielieji, kas sudarote maršrutus, nuvažiuokite patys bent vieną kartą juo. Geriau mažiau šalių aplankyti, bet bent valandą su puse praleisti tikrai įdomioje vietoje. Tiesa, dar pamąstymui apie gidę - buvo vadovė Rūta - ar galima žmones savo pasakojime vadinti negrais, čigonais, o vieną turistę net gi višta :). Arogancija buvo didžiulė, sprendžiant klausimus - galimas tik vienas jos variantas... Ačiū vairuotojams (Klaipėdos autobusas), kurie buvo paslaugūs, mandagūs ir labai profesionalūs. Reziume - daugiau su GRŪDA nevažiuosiu, rinksiuosi kitas agentūras
Keliavome tuo pačiu maršrutu ir kartu su Dalia. Savo (ir ne tik savo, nes daugiau kaip pusė autobuso buvo nepatenkinti) atsiliepimą apie šį maršrutą ir visus minusus bei pliusus parašiau į Grūdos tinklapį, bet nuomonė buvo ištrinta (manau, kad taip dažnai daroma). Gidė Rūta daug žino apie Balkanus, daug pasakojo, bet jos nepagarba žmonėms, arogancija... (pvz, ji buvo nepatenkinta, kad autobuso sustojimo metu visi eidavome į WC. O kaipgi kitaip - juk nestabdysi autobuso tada, kai užsinorėsi. Prie manęs vieną turistę pavadino "drugeliu", nes paklausė, kaip nueiti prie jūros - buvo jau apie 23 val.).
Ko gero, visi tose šalyse lankėmės pirmą kartą, tačiau visur bėgome, netilpome į laiką (Grūda, apgalvokite maršrutus dar kartą). Faktiškai viską matėme per autobuso langą. Manau, kad per daug metų Grūda "prisitraukė" sau klientų, o dabar dirba atmestinai. Girdėjau, kad yra labai puikių gidų, deja, mums nepavyko su jais važiuoti.
Turėjome puikius vairuotojus (ne Grūdos darbuotojus). Vienas vairuotojas prie vairo, o kitas -... neturėjo net kur sėdėti (pailsėti). Ačiū jiems.
Atsakyti
Pažintinė - poilsinė pietų Kroatija 9d. Įspūdinga kelionė. Ačiū labai vadovei Olgai. Vežiausi knygą apie Kroatiją, tai jau pirmą dieną padėjau į šalį, nes supratau, kad važiuoju su gyva enciklopedija. Jos pasakojimai buvo įdomūs, nenuobodūs, įsimintini, o svarbiausia laiku pasakyti. Ačiū taip pat vairuotojams Gintarui ir Petrui, kurie visur ir visada laiku mus pristatydavo į vietą, kad užtekdavo laiko ir pailsėti, ir skirti laiko sau.
Pati kelionė - įspūdinga. Labai daug pamatėme, labai daug sužinojome ir dar spėjome pabūti prie jūros, nors ir važiavome į visus įmanomus lankytinus objektus. Po šios kelionės įsimylėjau Kroatiją, ir dar būdama ten, jau kūriau planus sugrįžti. Tikrai labai rekomenduoju. Nepasigailėsit :)
Atsakyti
Laba diena, rugsėjo mėn. keliavau į šiaurės Italiją. Kelionė buvo gerai ir sklandžiai organizuota. Visą kelionę lydėjo puikus gidas Ignas.Tik labai nustebau ir nejaukiai pasijaučiau, kai visus keliautojus suvežėte į Kauną veltui, o man teko mokėti 36 eurus (pirmyn ir atgal)
Reda Venediktovienė
2017-09-22 17:28:27 IP 89.249.93.121
Atsakyti
Rugsėjo 09- 20 d. su Grūda keliavome į Graikiją (12 d.). Nuoširdus, DIDELIS ačiū vadovei Linai. Jūs ne tik mylite savo darbą, Jūs gyvenate kelionėmis...Profesionalu, taktiška, dėmesinga -- aukštas pilotažas...Dėkoju Jums už atrastą Graikiją - saulės vaikų kraštą - ir už nuostabius senuosius Graikų mitus-- už 300 Spartos karių kovą, Meteorų, kabančių ore, vienuolynų grožį, Delfų Pitijų pranašystes, Neapykantos deivės obuolį gražiausiajai, Atėnų Akropolio didybę, Liutnės gitaros skambesį ir kiparisų liūdesį, ilgaamžį alyvmedį, kampolai maldos virvelę ir mendro amžinybės liniją, už kapitono Kosto kruizą ir Zorbos šokių vakarą.Didelis AČIŪ.... Mes nesakome sudie, mes sakome iki (ja sas).. Rekomenduojame Visiems.
Regina Rindzevičienė
2017-09-21 10:59:09 IP 88.216.5.168
Atsakyti
Rugsėjo 6-17 d su Grūda keliavome į Kroatiją.Su Grūda keliauju ne pirmą kartą., Puiki kelionė, aplankant ne tik Kroatiją, bet pakeliui ir Budapeštą ir Slovėniją..Ačiū profesionalei gidei Olgai iir, paslaugiems profesonaliems vairuotojams už r0pestį paslaugumą ir suteiktas žinias.Daug išsamios informacijos, puiki organizacija,.Vadovės dėka susipažinome su istorija ne tik Kroatijos į kurią vykome, bet ir pravažiuojamų šalių.Dėkojame Grūdai, linkime linksmų, žingeidžių turistų, , rekomenduosime ją ir draugams.
Atsakyti
Rugsėjo 9-17 dienomis su Grūda keliavome į Graikiją. Nuostabi kelionė, labai gerai paruošta programa, puikus vairuotojų darbas. Didžiausias AČIŪ gidei Neringai. Jau daug kartų į keliones vykome su Grūda, visada pasidžiaugdavome šauniais gidais, bet tikrai galime pasakyti - Neringa visų geriausia. Tai toks žinių šaltinis, kalbų mokėjimas, psichologinis pasiruošimas, kokių galima tik baltai pavydėti. Dėkojame ir linkime stiprybės, kantrybės ir žingeidžių bei linksmų keliautojų. Sėkmės visam Grūdos kolektyvui ir iki kitų kelionių. Draugams jus visada rekomenduojame, o po Graikijos tai darysime dar aktyviau.
Agnė Dabravolskienė
2017-09-07 13:45:32 IP 82.135.242.186
Atsakyti
Iriina 2017-09-06 09:06:28
Jus galite skambinti ir rašyti laiškus Kaunos Grudos direktorei/. Per 15 darbo dienu privalote gauti atsakymo / Agnė Dabravolskienė | Office director / E: agne@gruda.lt; vilnius@gruda.lt / T: +370 5 2150077, 2150210 |
Laba diena,
ačiū už rūpestį. Ponui Juozui (asmeniškai) atsakymas išsiųstas raštu 2017 09 05d.
Pagarbiai,
Agnė Dabravolskienė, Grūdos Vilniaus filialo direktorė
Atsakyti
Juozasjuozasdaunys@gmail.com 2017-09-05 09:10:01
Birzelio pabaigoje Atsiliepime informavau "Gruda" apie keliones i Hamburga niuansus ir jos vadovus klausiau, ka jie mano apie keliones vadovo Edmundo elgesi keliones metu. Vasara praejo, atsakymo jokio. Darau isvada: "Grudos" vadovai su savo klientais nesiskaito, nes bendrauti nenori, o pono Edmundo ksenofobinems, rasistinems ir teroristinems mintims nepriestarauja (o gal ir palaiko), Todel as is savo puses nematau apribojimu imtis tam tikru priemoniu pries "Gruda" ir tokius, kaip p. Edmundas.
Jus galite skambinti ir rašyti laiškus Kaunos Grudos direktorei/. Per 15 darbo dienu privalote gauti atsakymo / Agnė Dabravolskienė | Office director / E: agne@gruda.lt; vilnius@gruda.lt / T: +370 5 2150077, 2150210 |
Juozasjuozasdaunys@gmail.com
2017-09-05 09:10:01 IP 188.69.194.138
Atsakyti
Birzelio pabaigoje Atsiliepime informavau "Gruda" apie keliones i Hamburga niuansus ir jos vadovus klausiau, ka jie mano apie keliones vadovo Edmundo elgesi keliones metu. Vasara praejo, atsakymo jokio. Darau isvada: "Grudos" vadovai su savo klientais nesiskaito, nes bendrauti nenori, o pono Edmundo ksenofobinems, rasistinems ir teroristinems mintims nepriestarauja (o gal ir palaiko), Todel as is savo puses nematau apribojimu imtis tam tikru priemoniu pries "Gruda" ir tokius, kaip p. Edmundas.
Atsakyti
2017 08 05 keliavome su Grūda "Visi keliai veda į Romą" 10 d. Kelionę vertinu labai labai stipriu 10. Intensyvi, turininga, karšta ir įdomi. Romoje pabuvojome 39 - 40 laipsnių karštyje. Apie nuostabią kelionę, joje patirtus ir pamatytus vaizdus visai kita tema. Aš šiek tiek aprašysiu pačią Grūdos komandą. Nors buvo karšta autobuse visada veikė kondicionieriai! Labai mums pasisekė su vadove. Tai nuostabi, be galo daug istorinių žinių turinti ne tik apie Italiją, bet apie pravažiuojačias valstybes, pareiginga, su saikinga humoro gaidele, žmogaus neužgaunanti ir labai rūpestinga - tai Vida Zajankauskiene. Užkrečiantis jos juokas, kai pati kalbėdama suklysta, dar ir dabar skamba....Ji gebėjo suvaldyti visą 42 skirtingų Lietuvos regionų žmonių grupę. Beja grupė buvo nebloga, nebuvo įkyrių ir niekuo nepatenkintų žmonių. Gidė sugebėjo surasti sprendimo būdą čia ir dabar, kai Romoje pavažiavus tris sustojimus uždarė metro. Negaliu nepaminėti ir profesionalių, be galo tvarkingų, paslaugių vairuotojų Regimanto ir Rolando. Jų dėka mes nebuvome niekur nuklydę, visur atvažiavom saugiai ir laiku.Vairuotojai kantriai ir intensyviai mynė, o mes klausėmės gidės pasakojimų, nuostabios itališkos muzikos, kuri ir dabar ausyse skamba bei žiūrėjome filmų. Fiziologinius poreikius patenkinti sustodavo kas 3 val. Tikrai nebuvo jokios problemos. Vairuotojai vaišino kava ir arbata. Kava nebuvo itališkas ekspreso, bet parodytas dėmesys labai buvo svarbus. Dar negaliu atsidžiaugti gide, kuri kur tik galėjo pagelbėjo nesuprantantiems rusiškai, taip moteris vertė, kažin ar tai jai pripriklausė? Žinoma, kad ne! Jai tikrai nepriklausė mus palydėti į prekybos centrą, kur visi pripirkome lauktuvių. Vadovė patarė ką pirkti kur geras kainos ir kokybės santykis. O kas liečia pinigų rinkimą mokamiems objektams, man patiko: aišku, suprantama, patikima. Norėčiau ir toliau vykti su Grūda ir būtent su šia trijų žmonių komanda. O jei ir buvo minusų, tai jie tiesiog neįsiminė, nes tai tik smulkmė prieš padarytus gerus darbus! Ačiū Jums ir sveikatos, stiprybės ir sėkmės kelyje Vida, Regimantai ir Rolandai!!!! Norėčiau, kad šį komentarą perskaitę vadybininkai ar vadovas būtinai parodytų minimiems darbuotojams. Juk svarbiausia vizitinė įmonės kortelė yra darbuotojai, kurie gal net ir neskaito atsiliepimų internete. Ačiū!
Atsakyti
irina 2017-08-16 17:12:36
Šiaurės Kroatija- poilsis prie Adrijos jūtos 2017 08 03 - 2017 08 10
Gaila, kad puslapyje Gruda neskelbia minusus apie keliones
Ką tik grįžome iš kelionės 2017 08 10d, jos įspūdžiais dar ir gyvename. Lydėjo gidė Jurate. Viešbutis /hotel, pavilijonas/ kurorte Crikvenica- Ad Turres buvo NEtvarkingas, dušo/wc patalpa pasitiko baisia smarve Kondicioneriaus nebuvo prie t+38 Teritorija taip pat nežavi, apšvietimas apgailėtinas, su lagaminais iki paviljono Nr. 8 teko eiti pasišvietus žibintuvėliu, nes šviestuvai šviečia tik kas kelintas. Restoranas - tikrai tik valgykla. Nesinori net vertinti. Minusai - labai senas, apgriuvęs, bėgiojo tarakonai. Blogiausia buvo, kad tokiame karštyje niekur nebuvo jokio šaldytuvo. Pliusai - kiekvieną dieną keitė rankšluoščius. Informacijoje nurodyta, kad iki jūros 450 m, bet neparašyta, kad tuos puse kilometro reikės leistis ir kilti į statų kalną! Autobusas patogus, vairuotojai burbejo savo po nosies. reikejo maldauti ijungti filma- bet kinai buvo ne i tema. 20 minuciu ir stringineja, , , Ekskursija i Plitnica kaina 22, 50 €. Postoinos urvai + Predjamos pilis - 26, 00€, dar aplankeme Liublijana (Slovenijos sostine) Važiuokite, marsrutas įdomus. bet gyvenimo salygos nelabai...Grįžome į Lazdijus 21, 45 val
Viskas tiesa iki paskutinio žodžio! Iki paplūdimio tolokai, o dar į kalną kopt. Šaldytuvo ir kondicion nėra. Maistas neskanus, vienodas, vakare net uz vandeni reikia moket. Galima teigt, kad kelionė iš pigesnių, tai ko norėt. Bet atvažiuojam pailsėt, tai tikimės šiokio tokio komforto. Beje, gidas nepaaiškino normaliai kaip nusigaut iki centro. Tai registraturoje siaip ne taip issiaiskinom. Patarimai kas gyvens Crikvenicoj Ad Turres viesb - iki centro nuo Lidlo vaziuoja autobusas arba mikriukas. Arba papludymiu galima nueiti pesciomis apie 3-4 km, einant galit pavalgyt skaniai blynu, nusipirkt maudymosi batus (galvojom kad apsieisim, bet nepavyko), kepures, suvenyru, ranksluosciu. Vien zo, kam komforto nereikia, tas tikrai pasidziaugs nuostabia gamta, saule, jura ir grynu oru!
Atsakyti
Daug keliauju, savarankiškai ir ne tik. 2017 rugpjūčio 12 - 20d. keliavome į Balkanus su Grūda. Kelionė labai intensyvi, išvargino ilgas (6 500km) važiavimas, na, žinojom, kad daug reikės važiuoti, bet visada tikiesi gero rezultato. O va, rezultatas dažnai buvo tik pliusui užsidėti toje šalyje - 45 min. objektui apžiūrėti, gamtiniais reikalais apsirūpinti ir pralekiant nusifotografuoti arba ne, nes nelabai spėji. Todėl mielieji, kas sudarote maršrutus, nuvažiuokite patys bent vieną kartą juo. Geriau mažiau šalių aplankyti, bet bent valandą su puse praleisti tikrai įdomioje vietoje. Tiesa, dar pamąstymui apie gidę - buvo vadovė Rūta - ar galima žmones savo pasakojime vadinti negrais, čigonais, o vieną turistę net gi višta :). Arogancija buvo didžiulė, sprendžiant klausimus - galimas tik vienas jos variantas... Ačiū vairuotojams (Klaipėdos autobusas), kurie buvo paslaugūs, mandagūs ir labai profesionalūs. Reziume - daugiau su GRŪDA nevažiuosiu, rinksiuosi kitas agentūras
Atsakyti
Jau keletą metų perku keliones Grūdos (Panevėžio) agentūroje, kelionės buvo įsimintinos, grįždavom su gražiais įspūdžiais.
Rugpjūčio 14-19 d. važiavome į Bavariją - Tirolį. Labai dėkojame už puikią kelionę. Patiko maršrutas, gerai paskirstytas laikas: spėjom apžiūrėti tai, kas įdomiausia (Noišvanštaino pilį, kalnus, Svarovskio kristalų muziejų, pamatyti miestų žaviąją architektūrą). Užteko laiko ir pasėdėti kavinėse, nusipirkti lauktuvių.
Dėka mus lydėjusio gido Vytauto Salinio keliauti buvo smagu ir įdomu. Vytautas paperka žmones savo santūriu jumoru, inteligentiškumu, geru organizavimu, plačiu žinių bagažu ir tinkamu jų perteikimu. Kelionė buvo tokia maloni. Kaip būtų gera keliauti su tokiu gidu į visas keliones.
Ačiū ir vairuotojams už paslaugumą ir kavą.
Daugiau tokių kelionių!!!!!!!
Atsakyti
Tomas 2017-08-20 11:35:16
2016.08.03. šiaurės Kroatija Crikvenica. Kelionė su šia agentūra nuvylė., nors gidė Jūratė tikrai puiki, bet viską gadino tokios "smulkmenos" kaip viešbutis...Kondicionieriaus nebuvimas viešbutyje esant temperatūrai + 38°c (galimybės išsinuomoti kondicionieriaus nėra!), nebuvo šaldytuvo, virdulio, nekalbant apie televizorių, Wi - Fi ir t.t. Maitinimas restorane (tikra tarybinė valgykla) švelniai tariant prastas : žuvis sugędus, slyvos supelijusios (!), mėsa nedavirta, vakarienei gėrimai už papildomą mokestį. Jūra apie 700m. Grįžtant tenka kopti tą patį atstumą bet jau į statų kalną ~ 49°... Žodžiu nuo karščio gelbėjomės šlapiomis paklodėmis, vairuotojai arogantiški ir nepaslalugūs - turėjome temtis savo lagaminus į kalną prie autobuso, nes paprašius (!) privažiuoti atsakymas buvo "ne"... Tuo tarpu kitos agentūros autobusas tą sugebėjo padaryti į dieną po kelis kart!
Tomai. viskas teisingai. Gal data buvo 2017 08 03d iki 2017 08 10d (ne 2016 08 03)?
Atsakyti
ne vieną kartą keliavom su Grūda ir priekaištų jiems neturėjom, bet visais atvejais kelionės nebuvo atšaukiamos dėl minimalaus keliautojų skaičiaus nesurinkimo. Papiktino Grūdos darbuotojų elgesys, kai jau iš anksto matėsi, kad nesusirinks reikalingas skaičius: nebuvo leidžiama pereiti į kitos agentūros organizuojamas keliones, vis aiškinama, kad dar gali susirinkti grupė, sprendimas dėl kelionės atšaukimo priimtas paskutinę sutartyje numatytą dieną, likus 2 valandom iki darbo pabaigos, nebuvo siūlomi jokie alternatyvūs variantai, juos reikėjo surasti pačioms. Žodžiu, šaukštas deguto sugadino medaus statinę, panašu, kad labai jau subiurokratėjo ši agentūra. Vilniaus skyriaus darbuotojos išdidžiai aiškina, kad per dieną išleidžia ir 13 autobusų, tad jiems keliautojų netrūksta. Ateitis parodys...Beje, Vilniaus skyriaus darbuotojos nesegi kortelių su vardais, tad su kuo bendrauji/bendravai taip ir nežinai
Atsakyti
2016.08.03. šiaurės Kroatija Crikvenica. Kelionė su šia agentūra nuvylė., nors gidė Jūratė tikrai puiki, bet viską gadino tokios "smulkmenos" kaip viešbutis...Kondicionieriaus nebuvimas viešbutyje esant temperatūrai + 38°c (galimybės išsinuomoti kondicionieriaus nėra!), nebuvo šaldytuvo, virdulio, nekalbant apie televizorių, Wi - Fi ir t.t. Maitinimas restorane (tikra tarybinė valgykla) švelniai tariant prastas : žuvis sugędus, slyvos supelijusios (!), mėsa nedavirta, vakarienei gėrimai už papildomą mokestį. Jūra apie 700m. Grįžtant tenka kopti tą patį atstumą bet jau į statų kalną ~ 49°... Žodžiu nuo karščio gelbėjomės šlapiomis paklodėmis, vairuotojai arogantiški ir nepaslalugūs - turėjome temtis savo lagaminus į kalną prie autobuso, nes paprašius (!) privažiuoti atsakymas buvo "ne"... Tuo tarpu kitos agentūros autobusas tą sugebėjo padaryti į dieną po kelis kart!
Atsakyti
2017 08 05 pirmą kartą su šia agentūra keliavome į Tarptautinį gėlių festivalį Ventspilyje, Latvijoje. Kadangi bent menkiausiai neigiamų komentarų administracija netalpina savo puslapyje, vengdami objetyvumo, todėl tenka rašyti čia. Pirmiausiai tai vėlavome išvažiuoti iš Kauno, nes Grūdos atstovė sodindama keliautojus į autobusą labai neaiškiai nurodydavo vietas, ko pasekoje žmonės susėdo ne taip, tada prasidėjo ginčai kas kur turi sėdėti, na žodžiu... Toliau, gidas prisijungė tik nuo Kryžkalnio (Orlen degalinės). Gidas, Algimantas Antanaitis, net tiksliai nežinojo kelionės programos. Su programa susipažino kelionės metu. Autobusas pakliuvo labai labai silpnas, nuomotas iš Druskininkų AP, Setra S315 HD, valst. Nr. EOR 360. Sėdynės sulužę (ne visos), galvos atramos suplėšytos (ne visos), byra porolonas... Jau seniai tam autobusui į marčias reikėjo... Važiuoti turėjome pirmiausiai į Kuldygą, Riežupės urvus, tada į Ėduolės pilį ir galiausiai į Ventspilį. Tačiau pirmiau važiavome į Ėduolės pilį, nes buvo sutartas laikas, o mes jau vėlavome. Kadangi vėlavome, tai sustojimas į WC buvo vilkinamas iki pat pat paskutinės akimirkos. Pirmas buvo jau kirtus LV sieną. Kadangi važiavome pirmiau į tolimesnį objektą, o paskui grįžome aplankyti tą ką praleidome, finale Ventspilyje turėjome mažiau laiko. Na Gėlių festivalis labai jau skambiai pasakyta, keliolika kvadratų 2x2 m su gėlių kompozicijomis. Labai primena kapines. Atgal grįžom taip pat labai įdomiai. Kadangi gidas sugalvojo važiuoti per Mažeikius, tad teko kratytis žvyrkeliais kokia 50 - 60 km. Įvertinus, kad autobusas labai silpnas ir kelionė vyksta 21 amžiuje, tikrai buvo keista. Grįžtant taip pat pirmas sustojimas į WC tik Kuršėnuose. Na bet šiaip kelionė visai patiko, tik dėka nekomfortiško autobuso ji atrodė labai labai ilga. Beje nuvykus į lankytinus objektus ir pamačius su kokiais autobusais buvo kitų agentūrų keliautojai, tai Grūdai dar toli, toli... Žodžiu ko nepadarysi, kad sutaupytum kitų sąskaita. Antrą kartą šios kelionių agentūros nesirinkčiau.
Atsakyti
irina 2017-08-16 17:12:36
Šiaurės Kroatija- poilsis prie Adrijos jūtos 2017 08 03 - 2017 08 10
Gaila, kad puslapyje Gruda neskelbia minusus apie keliones
Ką tik grįžome iš kelionės 2017 08 10d, jos įspūdžiais dar ir gyvename. Lydėjo gidė Jurate. Viešbutis /hotel, pavilijonas/ kurorte Crikvenica- Ad Turres buvo NEtvarkingas, dušo/wc patalpa pasitiko baisia smarve Kondicioneriaus nebuvo prie t+38 Teritorija taip pat nežavi, apšvietimas apgailėtinas, su lagaminais iki paviljono Nr. 8 teko eiti pasišvietus žibintuvėliu, nes šviestuvai šviečia tik kas kelintas. Restoranas - tikrai tik valgykla. Nesinori net vertinti. Minusai - labai senas, apgriuvęs, bėgiojo tarakonai. Blogiausia buvo, kad tokiame karštyje niekur nebuvo jokio šaldytuvo. Pliusai - kiekvieną dieną keitė rankšluoščius. Informacijoje nurodyta, kad iki jūros 450 m, bet neparašyta, kad tuos puse kilometro reikės leistis ir kilti į statų kalną! Autobusas patogus, vairuotojai burbejo savo po nosies. reikejo maldauti ijungti filma- bet kinai buvo ne i tema. 20 minuciu ir stringineja, , , Ekskursija i Plitnica kaina 22, 50 €. Postoinos urvai + Predjamos pilis - 26, 00€, dar aplankeme Liublijana (Slovenijos sostine) Važiuokite, marsrutas įdomus. bet gyvenimo salygos nelabai...Grįžome į Lazdijus 21, 45 val
Pritariu. Autobusas normalus, Jūrate Super, ačiū jai. Viešbutis......Tikrai reikėjo šaldytuvo ir kondicionieriaus. Restoranas tikrai valgykla, vakarienės metu gėrimai už papildoma mokestį.
Atsakyti
Šiaurės Kroatija- poilsis prie Adrijos jūtos 2017 08 03 - 2017 08 10
Gaila, kad puslapyje Gruda neskelbia minusus apie keliones
Ką tik grįžome iš kelionės 2017 08 10d, jos įspūdžiais dar ir gyvename. Lydėjo gidė Jurate. Viešbutis /hotel, pavilijonas/ kurorte Crikvenica- Ad Turres buvo NEtvarkingas, dušo/wc patalpa pasitiko baisia smarve Kondicioneriaus nebuvo prie t+38 Teritorija taip pat nežavi, apšvietimas apgailėtinas, su lagaminais iki paviljono Nr. 8 teko eiti pasišvietus žibintuvėliu, nes šviestuvai šviečia tik kas kelintas. Restoranas - tikrai tik valgykla. Nesinori net vertinti. Minusai - labai senas, apgriuvęs, bėgiojo tarakonai. Blogiausia buvo, kad tokiame karštyje niekur nebuvo jokio šaldytuvo. Pliusai - kiekvieną dieną keitė rankšluoščius. Informacijoje nurodyta, kad iki jūros 450 m, bet neparašyta, kad tuos puse kilometro reikės leistis ir kilti į statų kalną! Autobusas patogus, vairuotojai burbejo savo po nosies. reikejo maldauti ijungti filma- bet kinai buvo ne i tema. 20 minuciu ir stringineja, , , Ekskursija i Plitnica kaina 22, 50 €. Postoinos urvai + Predjamos pilis - 26, 00€, dar aplankeme Liublijana (Slovenijos sostine) Važiuokite, marsrutas įdomus. bet gyvenimo salygos nelabai...Grįžome į Lazdijus 21, 45 val
Atsakyti
2017 07 15 - 26 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Ispanija - Šveicarija - Prancūzija“. Grupę lydėjo kelionės vadovas Tadas Valaika. Į kelionę vyko dvidešimt devynių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš dvidešimt aštuonių gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai dvidešimt trejose anketose; penkiose - labai gerai. Vairuotojų darbas aštuoniolikoje anketų įvertintas puikiai, septyniose - labai gerai ir trejose - gerai. Septyniose anketose - kelionė pranoko lūkesčius; keturiolikoje - kelionė visiškai atitiko, aštuoniose - atitiko. Keliautojų komentarai:
Laisvida: „Labai puikiai organizuota ir apgalvota kelionės programa. Idealiai priderinta kelionės metu skambejusi muzika ir rodomi filmai. Nuostabus gido Tado darbas: ypač sužavėjo jo detalūs paaiškinimai, pasakojimai. Labai ačiū už nuostabias atostogas.“
Vaida: „ Puikiai sudėliota kelionės programa, užteko laiko ir lankomiems objektams ir poilsiui. Visi viešbučiai tvarkingi, pusryčiai sotūs. Blanes viešbutis taip pat geras, maitinimas sotus. Puikus gidas Tadas. Ačiū už pokštus ir gerą nuotaiką visos kelionės metu. Puikus vairuotojų darbas.“
Asta: „Su Grūda keliaujame pirmą kartą. Kelionė labai patiko. Ją pasirinkome todėl, kad neįvyko tokia kelionė su kita agentūra. Likome labai patenkinti, tiek kelione, tiek vadovo Tado darbu, jumoro jausmu. Linksmas, patyręs, gerai išmanantis savo darbą vadovas yra geros kelionės pagrindas. Ačiū.
Rūta: Kelionė labai patiko. Viskas buvo labai gerai - sklandus kelionės vadovo Tado darbas, jo bajeriukai , šaunūs vairuotojai, draugiška kompanija, na ir žinoma tiek daug visko aplankyta ir pamatyta. Tik trūko vienos dienos vien prie jūros . Jei rimtai, tai tokioje kelionėje norisi pamatyti viską, ką siūlote, tad aukoti kokią nors ekskursiją ir praleisti dieną prie jūros buvo gaila. Ačiū visai Jūsų komandai už įdomią, sklandžią kelionę.
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt.
Atsakyti
2017 07 14 - 23 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros“. Grupę lydėjo kelionės vadovas Sigitas Lūžys. Į kelionę vyko trisdešimt septynių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš trisdešimt penkių gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai - dvidešimt aštuoniose; trijose - labai gerai, keturiose -gerai. Vairuotojų darbas dvidešimt aštuoniose anketose įvertintas puikiai, šešiose- labai gerai ir vienoje - gerai. Trijose anketose kelionė pranoko lūkesčius, penkiolikoje anketų kelionė - visiškai atitiko, dvylikoje - atitiko, penkiose - nelabai atitiko. Keliautojos komentaras:
Gintarė: „Puiki kelionė! Puikus vadovo darbas. Daug sužinota, daug pamatyta. Viskas super. Ačiū!!!.“
Milda: „Puikus maršrutas. Tinka ir silpnesnės sveikatos žmonėms, nes nesunkus, lieka laiko poilsiui. Organizuota kelionė puikiai, puikus maršrutas. Džiaugčiausi jei būtų panašių maršrutų po Italiją daugiau: gyveni vienoje vietoje, važinėji po apylinkes.“
Daiva: „Kelionė patiko. Labai gerai, kad leidžiama pasirinkti ar vykti į kelionę, ar ilsėtis prie jūros. Puikios vadovo (gido) paslaugos. Išsamus informacijos pateikimas, taisyklinga kalba, tobuli bendravimo įspūdžiai. Puiki kelionė “.
Rūta: „Kelionė fantastiška, dirbo puiki komanda (vairuotojai ir gidas) nėra nė mažiausio „kabliuko“ prie ko „prikibti“. Komanda maloni, paslaugi, mandagi. Gido žinios neišsemiamos. Gidas Sigitas fantastiškas ir puikus kaip žmogus. Ačiū labai.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės operatore, Renata Balulienė renata@gruda.lt
Atsakyti
2017 07 13 - 16 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Švedijos pramogų parkai“. Grupę lydėjo kelionės vadovė Rasa Balčiūnaitė. Į kelionę vyko dvidešimt devyniųkeliautojų grupė (iš 14 vaikų iki 12 metų), kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš keturiolikos gautų anketų, kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai devyniose; penkiose- labai gerai. Vairuotojų darbas dešimtyje anketų įvertintas puikiai, trijose- labai gerai ir vienoje - gerai. Trejose anketų kelionė - pranoko lūkesčius; penkiose - visiškai atitiko, keturiose - atitiko, vienoje - nelabai atitiko. Keliautojos komentaras:
Alina: „Visa kelionė pranoko visus mano lūkesčius. Taip ir toliau; kelione esu labai viskuom patenkinta.“
Rūta“Kelionės maršrutas parengtas labai apgalvotas, patogiai ir informatyviai. Vadovė Rasa Balčiūnaitė puikiai pravedė visą kelionę, profesionaliai pateikė medžiagą, palaikė itin gerą psichologinę keliautojų nuotaiką.“
Loreta: „laukiame naujų kelionių maršrutų vaikams“.
Brigita: „Super viskas “
Irena: „Esame pastovūs keliautojai su „Grūda“, niekada kelionės nenuvylė“.
Ana: „Labai patiko, kad kelionė nebuvo vien pramoginė. Pakankamai buvo įdomu. Buvo labai smagu pasivaikščioti po Stokholmą, nes nuvykus tokį kelią būtinai reikia pamatyti ir bent truputį susipažinti su miestu. Nuoširdžiai dėkoju vadovei Rasai už draugiškumą, pagalbą ir patarimus. Nuostabių kelionių ateityje.“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės operatore, Živile Leitaite z.leitaite@gruda.lt
Atsakyti
Pirmą kartą susiduriu su a******ų kontora. Apskundžiau oficialiai kelionę 2017-07- 29 - 30 į Veličkas ir Krokuvą. Baisiausias dalykas, kad per +36 karštį lauke, neveikė autobuso kondicionierius. Programa taip pat nesutapo. Gidė žioplavota, bet iš gailesčio, nes labai aplink ratais ėjo ir autobuso gedimus glaistė, parašėmė su vyru jai gerą įvertinimą. Ir padarėme didžiulę klaidą. Viskas atsisuko prieš pačius mus. Mes reiškia neteisūs, kondicionierius reiškia veikė, nes taip paliudijo vairuotojas ir gidė. O po savaitės tokios "nuostabios pirties" mano vyrui infarktas. Tikras infarktas. "Grūda" dar to nežino ir perskaits tik čia. Taigi "Grūda" pasiūlė mums kaip kompensaciją 30€ kitai kelionei su jų firma. Juokis ir verk. Laukia skundas Lietuvos vartotojų teisių tarnybai, ir ko gero kreipsimės į teismą. Teprašėme kompensuoti juokingą sumą - vienos dienos 76, 75 € išlaidas. Nenori taikiai, nereikia. Melagių melagiai. Jau kas turėjote reikalų su jais, tikrai suprasite mane.
Atsakyti
2017 07 29 -08 05 GRŪDOS grupė keliavo po Skandinaviją maršrutu „Norvegija-Švedija“. Grupę lydėjo kelionės vadovas Robertas Šalna.

Į kelionę vykę keliautojai kelionės organizavimą, kelionės vadovo bei vairuotojų darbą įvertino ypač gerai. Iš dvidešimt vienos gautos anketos, kurias keliautojai pildo po kelionės, kelionės vadovo darbas įvertintas dvidešimtyje - puikiai, vienoje - labai gerai. Vairuotojų darbas septyniolikoje anketų įvertintas puikiai, dvejose - labai gerai, dvejose - gerai. Keturiose anketose klientai pažymėjo, kad kelionė pranoko lūkesčius, keturiolikoje - kad visiškai atitiko lūkesčius, trijose - atitiko lūkesčius.

Keliautojų komentarai:
Mindaugas: „Kelionė puiki. Iš trūkumų, galima paminėti tik tiek, kad trūksta laisvo laiko lankytinuose objektuose. Pats maršrutas yra įdomus, nenuobodus. Kelionę pagyvino profesionaliai dirbęs gidas, laiku ir vietoje supažindindavęs su maršrutu. Kelionės vadovas gerai pasiruošęs kelionei, vairuotojai draugiški ir paslaugūs. Kelionę per Švediją ir atgal labai pagyvino viktorina.“
Ligita: „Kelionė patiko. Geras maršrutas, kainos ir kokybės santykis, viešbučiai ir hosteliai pagal šalį parinkti gerai.“
Aušra: „Viskas 10 balų. Ir net oras taip pat. Dėkoju.“
Irmantas: „Nuostabi kelionė, nepakartojamos akimirkos. Puikiai, profesionaliai išmanantis savo darbą kelionės vadovas Robertas. Viskas sklandžiai suorganizuota. Labai už viską ačiū.“
Irena: „Kelionė labai patiko. Puikus gidas Robertas. Įdomiai pristato kiekvieną objektą. Taktiškas, paslaugus. Sėkmės jam. Smagu būtų susitikti ir kitose kelionėse. Ačiū vairuotojams Kęstučiui ir Arvydui už saugią kelionę.“

Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelionės.
Dėkojame keliautojams už jų nuomonę, kuri mums yra labai svarbi, padeda tobulėti ir kurti naujus maršrutus.

Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės operatore, Ieva Bogvile ieva@gruda.lt
Atsakyti
"Provanso kerai" - nuostabi kelionių organizatoriaus GRŪDA organizuojama kelionė autobusu. 2017-07-01 vykau į žavingąją Prancūziją su gidu Vytautu Bikulčiumi, kuriam esu dėkinga už profesionalų darbą ir meilę Provansui. Unikalus krašto grožis užburiantis cikadų ciksėjimu, levandų kvapais ir spalva, aukštu mėlynu dangumi, rausvo vyno skoniu, miestelių, kalnų bei jūros žavesiu supo keliautojus vienuolikos dienų kelionėje. Kiekvieną dieną vis nauji vaizdai vedė į Prancūzijos pietus, kiekviena diena buvo kupina naujų įspūdžių tarsi nugyventas dar vienas gyvenimas. Tik vienas trūkumas, kad pažinus Provansą, žinau, jog dabar jo nuolat pasiilgsiu ir norėsiu vėl grįžti. Kai kurių vietų grožį jau sudėjau į savo tapytus paveikslus, bet geriausias paveikslas matomas akimis, kai esi Ten. Dėkoju ir vadybininkei Rasai Balčiūnaitei, kuri visuomet maloniai bendrauja ir pataria.
Pagarbiai Rita Medvedevienė
Atsakyti
2017 07 12 - 22 dvidešimt GRŪDOS keliautojų vyko į kelionę "Islandiją - ledo ir ugnies žemė". Keliautojai ir vėl buvo sužavėti šia atšiauria šalimi. Grupei vadovavo patyręs kelionių vadovas Tadas Bliznikas. Per 11 kelionės dienų buvo išsamiai susipažinta su Islandijos gamta, kultūra, istorija (pats plačiausias ir išsamiausias Islandijos maršrutas Lietuvoje). Aplankytos pačios gražiausios ir įspūdingiausios vietos. Maršrutas apėmė šias Islandijos vietas: Reikjavikas - Glymur krioklys - Husafell apylinkės - Grabrok krateris - Snaefellsnes pusiasalis - Olafsvikas - Snaeffells ugnikalnis - Hellnar ir Arnarstapi gyvenvietės - Blonduos - Glaumbaerio gyvenvietė - Akureyris - Myvatno ežeras - Godafossas - Kraflos ugnikalnis - Husavikas - Jokulsargljufur nacionalinis parkas - Detifosas - Vatnos ledynas - Skaftafelio nacionalinis parkas - Svartifosas - Landmannalaugar - Heklos ugnikalnis - Seljandsfossas - Skogaras - Skogafosas - Dyrholaey uolos - Hella - Tingveliro nacionalinis parkas - Geysiras - Skalholt - Strokuras - Hvitos kanjonas - Keridos ugnikalnio krateris - ¬ Žydroji Lagūna. Dėkojame vykusiems į kelionę. O visų norinčių vykti į Islandiją lauksime kitais 2018 metais. Daugiau informacijos sužinosite susisiekus su manimi maršruto operatore Renata Baluliene renata@gruda.lt
Atsakyti
2017 07 28 - 30 GRŪDOS grupė keliavo maršrutu“Varšuva - Zakopanė - Velička - Krokuva“. Grupę lydėjo kelionės vadovė Odeta Bružienė. Į kelionę vyko dvidešimt aštuonių keliautojų grupė, kurie kelionės pabaigoje užpildė anketas. Iš dvidešimties gautų anketų (aštuonios neužpildytos), kelionės vadovo darbas įvertintas puikiai šešiolikoje; keturiose - labai gerai. Vairuotojų darbas penkiolikoje anketų įvertintas puikiai, penkiose - labai gerai. Trejose anketose kelionė pranoko lūkesčius, trylikoje - visiškai atitiko, keturiose anketose - atitiko. Keliautojos komentaras:
Rita: „Puikiai organizuota kelionė, be beprasmio laiko leidimo. Kelionės vadovė pateikė įdomios, informatyvios informacijos. Vadovė maloni, rūpestinga. Rūpinosi visais, kad visi jaustųsi puikiai. Vairuotojai vežė taip pat puikiai. Gidai atskiruose miestuose taip pat buvo labai puikūs, malonūs, pateikė daug informacijos“.
Gintarė: „Ekskursija pranoko lūkesčius - nemaniau, kad bus taip įdomu. Man asmeniškai įspūdžius apie Varšuvos senamiestį sustiprino po to autobuse pažiūrėta filmas „Pianistas“ ir F.Šopeno muzika. Didelį įspūdį padarė ir Varšuva, ir Krokuva ir Veličkos druskų kasyklos, ir Zakopanė. Ačiū.“
Aida: „Gerai organizuota pažintinė kelionė. Lenkija pristatyta iš kultūrinės ir gamtinės pusės“.
Asta: „Kelionę vertinu puikai. Gidės profesionalumas, mokėjimas įvertinti kiekvieno keliautojo poreikius, įpač vertimo iš rusų kalbos, padėjimas pasirinkti maistą kavinėse, domėjimasis kiekvieno iš keliautojų problemomis tiesiog žavėjo šios kelionės metu. Sustojimų metu buvo pakankamai duodama laiko, ko nebūdavo kitų kelionių metu. Ačiū“
Keliautojų anketos su atsiliepimais saugomos centriniame GRŪDOS biure vienerius metus po kelio kelionės. GRŪDA dar kartą dėkoja už keliautojų nuomonę, mums ji labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas ir kurti naujus maršrutus. Daugiau informacijos rasite GRŪDOS tinklalapyje www.gruda.lt arba susisiekę su manimi, kelionės opratorius, Ignas Kaniava ignas@gruda.lt
Atsakyti
Rašau čia, nes Grūdos puslapyje nepriima/nepatvirtina net nedidelio neigiamo atsiliepimo. Keliavome į Lenkiją, labai patiko lankyti objektai ir miestai, tik vadovė Odeta nieko gero: nelabai atsakinga - pinigus vietiniams gidams surinkinėja gatvėje iš ne visų žmonių, nepasižymi, kas davė kas ne, tai galų gale vieni davė kiti - ne... nuvežė pavakarieniaut į vietą, kurioje nebuvo ką valgyt (valgėm likučius - bulves ir sriubą), trūko organizuotumo. Kai tavė užpildyti anketas, jas surinkusi ir pamačiusi, kad apie save gavo neigiamų atsiliepimų, pakomentavo, kad žmonės nelabai kažką suvokia, kad anoniminės anketos be vardų yra nieko vertos ir rimtai nepriimamos. Šiai vadovei tikrai trūksta vadovės/gidės įgūdžių. O aš jų puslapyje pasiskaišius atiliepimus apie Odetą, tikėjausi kažko labai gero ir profesionalaus, deja. Gaila, kad nepublikuoja neigiamų atsiliepimų, labai klaidima žmones. Nors bendrai kelionė patiko, labai geri viešbučiai.

Taip pat rekomenduojame

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Topturas
Adresas: A. Jakšto g. 13, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TOPTURAS” specializuojasi pažintinėse kelionėse po visą pasaulį, pateikdamas plačią kelionių pasirinkimo gamą nuo klasikinių iki turizmo rinkos naujienų: kelionės įvairių poreikių ir amžiaus keliautojams; slidinėjimo kelionės; naujametinės kelionės; pažintinės kelionės autobusu; pažintinės kelionės lėktuvu;...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Savaitgalį – kavos mėgėjų atlaidai
Savaitgalį – kavos mėgėjų atlaidai 03-24 10:31
Kovo 23–25 d. menų fabrike "Loftas" geros kavos mėgėjų ir profesionalų laukia atlaidai – iš Kavos kultūros dienų ir "Coffee Week Lithuania" į trijų dienų festivalį išaugęs "Vilnius Coffee Festival...
Kylant prekybinėms įtampoms, "Apple" vadovas prašo išlaikyti šaltą protą
Kylant prekybinėms įtampoms, "Apple" vadovas prašo išlaikyti šaltą protą 03-24 09:28
Timas Cookas, JAV technologijų kompanijos "Apple" vykdomasis direktorius, šeštadienį paragino "išlaikyti šaltą protą" ir daugiau atviros prekybos, stiprėjant nerimui dėl plataus masto prekybinio...
Kinija įspėjo JAV dėl prekybinių ryšių
Kinija įspėjo JAV dėl prekybinių ryšių 03-24 08:52
Kinija įspėjo JAV, kad yra pasirengusi "ginti nacionalinius interesus", tęsiantis prekybiniam konfliktui.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar žiūrėdami į kainas perskaičiuojate jas į litus?

Partneriai

Mamaimam

Akcijų kainos

ConocoPhillips 57,74 +2,19%
Boeing 321,00 +0,43%
Nike 64,63 +0,33%
Dr Pepper 117,95 -0,06%
NVIDIA 232,97 -3,67%
Macy's 27,21 -3,75%
Bank of America 29,17 -4,52%
Western Digital 92,34 -8,42%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,57 -3,39%
Varis 7006,52 -0,84%
Sidabras 16,58 -3,21%
Apelsinai 0,78 +2,63%
Mediena 697,44 -1,00%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Dujos (JAV) 2,67 -24,58%
Vištiena 1,98 -4,35%