Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grožio kultas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grožio kultas

Atsiliepimai apie Grožio kultas, MB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Grožio kultas, MB

Noriu padėkot visam Grožio kulto kolektyvui už draugiską, šiltą priėmimą.
Didelis ačiū nuostabiai dėstytojai Raselei, kuri išmokė kokybiškai dirbti, pasidalino savo sukaupta profesionalia patirtirtimi bei suteikė pasitikėjimo tolimesniuose darbuose. Dėkoju už naudingus patarimus, sveiką kritiką bei už suteiktą galimybę dirbti savarankiškai. Summa summarum - per aspera ad astra!
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau "Grožio kultą". Turbūt vieni geriausi, profesionaliausi mokymai. Informacija pateikiama aiškiai, išsamiai ir suprantamai. Tai puiki vieta įgyti profesionalių žinių, norint pradėti naują savo grožio karjeros kelią :)
Noreciau padekoti nuostabiai grozio kulto komandai ir destytojei Raselei uz nuostabius Ilgalaikio makiazo kursus..kursu metu gavau tikrai daug informacijos ir daug praktikos aciu jums is visos sirdies..ateityje grisiu tobulintis pas jus..
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau mokytis blakstienų priauginimą Grožio kulte. Tikrai nemaniau, kad visko tiek sužinosiu!!!
Dėstytoja Roberta - labai maloni, paaiškina menkiausius niuansus, palaiko ir paguodžia jei kažkas nesigauna
Labai rekomenduoju! Mokymai kokybiški, informatyvūs. Personalas draugiškas, malonus. Sugrįšiu!
Noriu padėkoti už profesionalius, aukšto lygio mokymus. Informacija pateikta aiškiai, suprantamai, ypatingai patiko dėstytojos dėmesys, priežiūra praktikos metu, buvo atsakyta į visus klausimus. Po mokymų likau su stipria motyvacija ir pasitikėjimu savo jėgomis, pradėti naujas procedūras. Šilta atmosfera, jaukus bendravimas, draugiškas ir geranoriškas personalas - džiaugiuosi čia apsilankiusi ir drąsiai galiu rekomenduoti šį mokymų centrą visiems, norintiems profesionaliai mokytis.
Ačiū už man suteikrtą stiprų startą - JŪS GERIAUSI!!!
Dar karta norėčiau padėkoti už puikius mokymus, už suteiktas žinias, renkuosi ne pirmą kartą ir žinau kad tikrai dar sugrįšiu!!!!
Kaip visada puiki atmosfera, nuostabus personalas, produktyvus ir informatyvus mokymai!!!
Grožio Kulte esu baigusi jau 4 kursų programas, esu labai patenkinta visomis šio mokymų centro sferomis! Patys kursai yra labai informatyvūs, o dėstytojos- nuoširdžios, besidalinančios patirtimi bei patarimais, turinčios tikslą paruošti tikras grožio industrijos profesionales! Taip pat labai malonu, kad visuomet yra galimybė kreiptis į administratorę, kuri atsako į visus klausimus, kurie kyla jau pradėjus dirbti, taip pat, jei to reikia- perduoda ir dėstytojų komentarus. Rekomenduoju Grožio Kultą visoms, kurios svajoja dirbti grožio industrijoje, nes pasirinkusios šį mokymų centrą gausite ne tik daug žinių, bet ir sulauksite visokeriopos pagalbos savo tolimesniuose darbuose!
Vaineta Boguceviciute
2018-07-25 23:04:17 IP 78.61.247.54
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jūsu kursus, tikrai esu patenkinta šilta atmosfera, malonu personalu ir puikia dėstytoja. Didelis dėmesys mokiniui. Viskas buvo pateikta labai suprantamai. Didelis praktinių ir teorinių žinių bagažas.
Tik geriausi atsiliepimai!
Noriu padėkoti puikiai mokytojai Rasai, kuri sugebėjo netik išmokyti ilgalaikio antakių makiažo, bet ir išvarė baimes, kai jau galvojau, kad tai neman. Tiek daug informacijos papasakojo, ir vaizdų parodė, kad net neliko klausimų. Jaučiuosi dabar nebijanti pradėti darbo ir tai didžiausias AČIŪ Jai!
Taip pat didelis ačiū direktorei Laurai ir jos administratorei Aistei, už dideles pastangas man pradėti lankyti šiuos kursus, kai nesuplanuotai atsiranda liga prieš pat kursų pradžią.. o jau galvojau, kad kursų nebeturėsiu... Ačiū visoms labai!
Džiaugiuosi, kad pasirinkau Grožio kulto rengiamus ilgalaikio makiažo mokymus. Malonus aptarnavimas su šypsenomis veide lydėjo visą mokymų laiką.Ačiū dėstytojai Raselei už kantrybę, profesionalumą, naudingus patarimus, palaikymą, motyvaciją! Tariu nuoširdų Ačiū Jums visoms! Sėkmės darbuose!:*
Ačiū dėstytojai Raselei už nuostabius antakių ilgalaikio makiažo mokymus :) Puikiai perteiktos žinios, malonus bendravimas. Visas kolektyvas labai draugiškas. Būtinai grįšiu tobuleti :)
Noriu tarti didelį ačiū visai Grožio Kulto komandai. Buvo garbė mokytis iš tikrų savo srities profesionalų! Taip pat ačiū už malonų bendravimą, nuoširdumą ir naujas pažintis. Tikiuosi dar ne kartą sugrįžti!
Edita Petrauskaitė
2018-01-19 12:27:15 IP 83.177.216.7
Noriu padėkoti už galimybę sudalyvauti, , blakstienų laminavimo" kursuose, kuriuos laimėjau konkurso būdu. Ir noriu pasidžiaugti, nes tikrai nemažai ko sužinojau apie blakstienas. Labai norėjau šiuose kursuose sudalyvauti ir svajonė išsipildė. Labai noriu padėkoti dėstytojai Robertai, labai informatyviai ir aiškiai išdėstė teoriją, praktikos metu taipogi labai aiškiai papasakojo kaip atlikti laminavimą, buvo labai įdomu. Prižadu startuoti jau greitai ir pasidalinti savo rezultatais. Ačiū jums labai! Grįšiu dar ne kartą pas jus pasitobulinti ir praplėsti žinias.
Dar norėjau pasakyti, kad išbandžiau jūsų klasikines blakstienas, klientei patiko rezultatas.Dar kartelį didelis ačiū jums!
Esu labai laiminga kad pasirinkau sia mokykla Grožio kultas.Destytoja nereali labai gerai isaiskina, didelis ačiū Jums Roberta ir zinoma visai komandai Aciu
Likau labai patenkinta. Nuostabi mokyta, aplinka. Gavau naudingu ziniu. Aciu Grozio kultui!! �
Džiaugiuosi pasirinkusi Grožio kultą!!! Noriu padėkoti Grožio kultas komandai! Ypatingai noriu padėkoti dėstytojai Robertai!!!. Pati nuostabiausia dėstytoja Roberta begalo nuosirdi ir maloni, o savo darba ismano visu 100%. Aciu Jums ir iki kitu susitikimu :) Tikrai rekomenduoju! Nepasigailėsite
Rinkausi iš daug variantú, ieškodama blakstienú priauginimo kursú, bet jau iš pat pradžiú Grožio kultad išsiskyrė aukšta kokybe ir profesionalumu- tiek informacijos pateikime internetinėje erdvėje, tiek paskambinus konsultacijai dėl apsisprendimo. Džiaugiuosi, kad pasirinkau jus- savo srities profesionalus. Likau sužavėta nepriekaištinga aplinka- mokymú centras įrengtas pagal šiuolaikiškus reikalavimus ir technologijas, darbuotojai mandagūs, draugiškai nusiteikę ir su gera nuotaika, dėstoma teorija turbūt aiškiau ir suprantamiau jau nebegali būti išaiškinta, o praktikos metu kiekviená minuté jaučiasi palaikymas, nepraleidžiama nei viena klaidelė, po mokymú jaučiausi pasitikinti savo jėgomis ir begaliniu noru dirbti, išbandyti praktikoje išmoktus metodus. Taip kad tariu didžiulį AČIŪ Grožio kulto komandai, už profesionalumá, už įkvėpimá naujai darbo sričiai, už norá dirbti, tobulėti ir gryžti pas jus vėl!
Karina Janušauskienė
2017-11-17 15:30:20 IP 84.15.180.151
Sakau didelis AČIŪ Grožio kultas komandai! Ypatingai noriu padėkoti dėstytojai Robertai! Mokytoja iš didžiosios raidės, turinti didelį žinių bagažą, labai aiškiai dėsto! Ilgai rinkausi kursus pas ką eiti kelti blakstienų kvalifikaciją ir labai džiaugiuosi, kad kreipiausi būtent pas Jus! Labai bijojau, kad neišeis kuokšteliai, o su mokytojos pagalba išėjo iš pirmo karto! Grįžusi iš kursų žinau, kad drąsiai galiu kibti prie darbų! Išbandžiau daug pincetų ir išsirinkau man labiausiai tinkančius ir patinkančius, o svarbiausia dabar jau žinau, kad geras meistras galės dirbti su betkokiu pincetu! Rekomenduoju visiems, kas nori kokybiškų mokymų! Tikrai išeisite su dideliu žinių bagažu ir beabejo mokėsite padaryti tobulą kuokštelį! :)
Norečiau padėkoti Grožio kulto kolektyvui už suteiktą galimybę būti modeliuku ilgalaikio makiažo mokymuose! Rezultatu esu labai patenkinta!:) Buvo atsižvelgta i mano norus, ir kruopščiai bei profesionaliai atlikta procedūra, pritaikant technikas, kurios tiko mano odos tipui! Malonus bendravimas, jauki aplinka!;) Rekomenduoju Grožio kultą tiek norinčioms tobulėti grožio srityje, tiek modeliukams norintiems pasigražinti!
Procedūra (microblading) visiškai neskausminga, gera atmosfera, šiltas ir malonus darbuotojų bendravimas, o svarbiausia - rezultatas tobulas
Padariau gera pasirinkima pasirinkusi jus-profesionalus mokymo centras, kuris vienintelis tokio lygio Lietuvoje!Personalas nuostabus, paslaugus. Dėstytoja 100% išmano savo darbą. Visas dėmesys man-mokinei. Matosi vien tik užėjus, kad viskas ne tik estetiška, bet ir higieniška...ko nepasakyčiau apie kitas firmas, kuriose teko lankytis.Aciu Jums uz viska: aukščiausio lygio mokymus bei profesionalias priemones!
Džiaugiuosi atradusi Grožio kultą!!! Smagu čia sugrįžti vėl ir vėl. Ačiū už suteiktas žinias!
Apsilankiau jau antruose kursuose "Grožio kulte" ir vėl likau sužavėta, po įtemptos kursú dienos išėjau su šypsena veide, ir noru dirbti, laukti klienčiú. Tobulai išdėstyti mokymai, viskas suprantama, aišku, profesionalu, dėstytoja tiesiog skirta šiam darbui - didžiulis Jums ir visam draugiškam kolektyvui - AČIŪ!!!
Labai aciu uz greita siuntinuka ir uz dovanele, malonus aptarnavimas.REKOMENDUOJU.
Noriu pasakyti nuosirdu Aciu "Grozio kultas" sauniai komandai uz puikius mokymus, kurie buvo labai informatyvus. Dabar jauciuosi patobulejusi ir ismokusi daug svarbiu gudrybiu :) "Grozio kultas" patalpos yra labai jaukios ir modernios. Prekiu asortimentas platus, o kainos tikrai prieinamos. Puiku humoro jausma turinti direktore Laura lb siltas zmogus :) Mokytoja Roberta begalo nuosirdi ir maloni, o savo darba ismano visu 100%. Aciu Jums ir iki kitu susitikimu :) Tikrai rekomenduoju! Nepasigailesite.
Ačiū labai už išsamią informaciją. Sužinojau labai daug. Maloni atmosfera, kurioje gera dirbti. Patariu Grožio kultą!
Sakau DIDELI ACIU Grozio kulto kolektyvui!!!Esu savamoksle, bet suteiktos teorines ir praktines zinios, paskatino labiau pasitiketi savimi, suzinojau daug naujos informacijos ir kaip isvengti mazu klaidu!!! Prekiu asortimenta pasipildziau Kokybiskomis priemonemis.Ateityje noriu tobuleti su Grozio kulto saunia komanda!!!Jus Saunuoles, aplankysiu grizus i Lietuva!!!
Esu labai patenkinta kursai pravede labai profelionaliai, destytojos labai malonios. Priemones Nepakeiciamos labai geros kokybes ir didelis pasirinkimas net labai isrankiom Meistrem ;)
Noreciau visiems parekomenduoti siuos kursus ir nuosirdziai padekoti uz suteiktas zinias. Destytoja Roberta labai kantriai ir aiskiai isaiskino visa medziaga. REKOMENDUOJU.
Mokymai kokybiski!Likau jais labai patenkinta.Aciu mokytojai uz suteiktas zinias, kantrybe ir silta atmosfera!Laurai-uz placia sypsena ir nuolaidas!!:)Rekomenduoju!
noriu visiems parekomenduoti grozio kulto parduotuve groziokultas.lt ten didelis asortimentas ir visos prekes kokybiskos, yra ka issirinkti kiekvienam, visada galima pasitarti su dirbanciomis merginomis, pasakai ko ieskai o jos pasako kas geriau, labai malonios paneles ten dirba ypac Laura. tai yra viena parduotuve is kurios viska perku, nereikia blaskytis po keleta parduotuviu :) aciu grozio kultui uz tai kad esate, myliu Jus :)
Buvau suzaveta....Nuosirdziausias aciu Mokytojai Robertai uz profesionaluma, nuosirduma, kantrybe.Super! kursai isdestyti nuosekliai ir aiskiai! destytoja kantri ir maloni, savo srities specialiste! Dekui uz suteikta informacija!!!! Be problemu galima susiderinti kursu laika.Visas reikiamas priemones galima isigyti vietoje.Didelis aciu direktorei uz palaikyma, padarytas nuolaidas ir placia sypsena.Tikrai rekomenduoju pasirinkti GROZIO KULTA...Butinai sugrisiu...
Noriu nuosirdziai padekoti visam jusu kolektyvui uz profesionaluma - destytojai uz issamu, aisku ir malonu destyma, uz palaikyma, kuris dar labiau ikvepe siam darbui. Aciu maloniai administratorei uz kavyte ☺️ Aciu uz visokeriopa palaikyma direktorei, kuri yra nereali!!! Aciu! Sekmes Jums !!!!! Butinai uzsuksiu grizus i LT
Dalyvavau pradedančiųjų klasikinio priauginimo kursuose, sužavėjo išsamus dėstymas ir dėmesys mokiniui, nuoširdžios dėstytoja bei direktorė, kurios suteikė visas reikalingas žinias ir patarimus. Be to, turi puikų asortimentą reikalingų priemonių, viskas vienoje vietoje. Tikrai rekomenduoju, ačiū.
Labai džiaugiuosi, kad beieškodama blakstienų priauginimo kursus išsirenkau Jus! Gavau labai daug žinių tiek teorinių, tiek praktinių. Negailėjote patarimų bei dalinotės visokiais niuansai į ką atkreipti dėmesį - o tai ypač svarbu tik pradedant, kad kuo greičiau galėtum pasiekti tobulo priauginimo. Po kursų per pirmą savaitę priauginau 9 klientėms blakstienas - jaučiausi tvirtai, žinanti ką darau. Dėl ko esu labai dėkinga Jums! Tikrai rekomenduoju!
Grožio kultas- puikus pasirinkimas žmogui, kuris siekia tobulėti, realizuoti save, padidinti savo žinių ir gebėjimų bagažą, suteikiamos visos sąlygos gauti aukštos kokybės kursus, kuriuos puikiai pavyksta suderinti ne tik su darbu, bet ir su kitomis svarbiomis gyvenimo sritimis.Aš laukiausi, o namie sėdėti buvo liūdna, neturėjau kuo užsiimti drauge patarė ateiti I grožio kulta. Esu labai patenkinta kursu kokybe, dėstytojų profesionalumu, paskaitų tvarkaraščiu, dėstomų dalykų pritaikomumu praktikoje. Esu dėkinga visam Gržio kulto kolektyvui už suteiktas žinias, už šiltą bendravimą, jaukią aplinką ir plačias šypsenas. Linkiu kuo dižiausios sėkmės!

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
Judruma
personaloprojektai.lt

Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
UAB JUDRUMA – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų. Mūsų veikla: Personalo mokymai Darbuotojų atranka Darbuotojų vertinimas Psichologinio klimato tyrimas Komandos formavimo ir kiti renginiai Mūsų tikslas –...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%