Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grožio bazė, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grožio bazė

Atsiliepimai apie Grožio bazė, MB

Parašyk savo nuomonę apie Grožio bazė, MB

Labai greitas ir puikus aptarnavimas.Gavau daugiau nei tikejausi.
Greitas pristatymas, kokybiskos prekes
Puiku.greitas pristatymas.Geros prekes
Greitas pristatymas ;] jau antra karta uzsakineju. pirma karta i Danija, dabar lietuvoj. Rekomenduoju visiems ;]
Gabrielė Petkevičiūtė
2018-11-08 16:37:00 IP 90.140.154.199
Užsisakiau makiažo šepetėlių rinkinį, esu labai patenkinta, gera kokybė, bei kaina nėra didelė! Už 10 šepetėliu 9.99... Tikrai REKOMENDUOJU!
Greitas pristatymas, kokybiškos prekės
Puikus aptarnavimas, greitas prekių pristatymas. Konsultacija aukščiausio lygio. Patiko. Vėl planuoju apsipirkti
Labai greitas ir malonus aptarnavimas.
Pakonsultavo, padėjo išsirinkti. Ačiū !
Greitai pristato užsakymą. Kokybiškos prekės. Malonus bendravimas.
Greitas aptarnavimas, kokybiškos prekės
Viskas puiku, užsakymas atėjo laiku
Labai patiko uv lempa. Tikejausi kad atsius kinietiska. O pasirodo Lenkiska ir dar su garantiniu. Labai aciu puiki! Dar pirksiu pas jus:)
Greitas pristatymas. Išsamios konsultacijos. Puikios prekės.
Inga Paulauskaitė
2018-10-04 17:31:52 IP 78.61.3.194
Greitas atsiuntimas ir labai geros kokybės prekės
Senai užsisakinėju produktus iš šios parduotuvės ir esu labai patenkinta.
Puikus aptarnavimas, greitas prekių pristatymas. Prekės tvarkingai supakuotos. Manau dar apsipirksiu ne kartą.
Pirkau vienfazi laka ir vienfazi geli ir siaip dar visko
Aciu, viskas super:)
Platus prekių pasirinkimas, aiški apsipirkimo sistema, malonus ir išsamus konsultavimas, greitas pristatymas ir kokybiškos prekės. Vien tik geriausi žodžiai.
Greitas ir kokybiškas pristatymas. Malonus bendravimas, prekės supakuotos labai gražiai ir tvarkingai. Ne vieną kartą jau sakiausi iš šios įmonės prekes ir dar manyčiau, kad ne kartą sakysiuos :)
Kokybiskos ir greit pristatytos prekes. Esu patenkinta.
Labai greitai gavau preke. Esu patenkinta:)
Šioje parduotuvėje pirkau prekes ne vieną kartą, ir likau patenkinta tiek prekiu kokybe, tiek ju pasirinkimu, greitu ir kokybišku pristatymu. Tikrai dar ne karta apsilankysiu Jūsų parduotuvėje.
Kaip visada puikus ir greitas aptarnavimas.
Kokybiskos prekes. Greitas pristatymas
Visada laiku ir greitai pristatomos prekes. Kokybiskos prekes. Malonu apsipirkineti sioje parduotuveje
Greitas pristatymas, prekės kokybiškos, kaina prieinama. Vertinu puikiai.
likau patenkinta, greitas pristatymas, kaina ir kokybe puikios !
Likau patenkinta. Pristatymas greitas.Preku kokybe patenkinta.
Viskas labai patiko.Prekes pristate kita diena.Kainos geros.Puiku!
Esu labai patenkinta ir prekemis ir greitu pristatymu, kainos irgi neaukstos, rekomenduoju.
Greitai pristatė prekes, šiais laikais tai labai svarbu. Ačiū jiems
Greitas aptarnavimas, prekės kokybiškos ir paltginus nebrangios
Patys geriausi atsiliepimai!!!!Kainos nesikandžioja, užsisakant paštu prekes gavau jau kita diena!
Greitas aptarnavimas prekės kokybiškos jei kyla klausimų greitai atsako super!
Puikios prekės, džiaugiuosi kokybe prekių! Ne karta dar žadu užsisakyti prekių iš Grožio bazės
Greitai pristate kokybiskas prekes.
Greitas pristatymas, puikios kokybės prekės.
Prekes gavom greitai. Rokomenduoju.
Labai geras ir greitas aptarnavimas.Jei kas neaišku visada padės, patars.Tikrai rekomenduoju.
Kokybiškos prekės, greitas pristatymas.
Pirkau prekes nagams, ilgalaikius lakus. Prekėmis esu patenkinta. Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Rekomenduoju!
Oksana groziobaze.lt
2018-05-25 10:44:41 IP 88.119.195.205
Irena 2018-05-25 10:39:15
Juk is jusu pirkau, ar nufotografuoti uzsakymo kvita
Taip galite atsiųsti mums pirkimo dokumentą el-paštu pagalba@groziobaze.lt ačiū
Oksana groziobaze.lt 2018-05-25 09:20:17
Irena, Sincero salon gel polish mes neturime savo asortimente.
Juk is jusu pirkau, ar nufotografuoti uzsakymo kvita
Oksana groziobaze.lt
2018-05-25 09:20:17 IP 88.119.195.205
Irena 2018-05-24 16:56:15
Uzsakytas prekes nagams, visada gaunu laiku.Bet nelabai esu gelinio lako uv Sincero salon gel polish, kokybe.Sitas lakas nedziusta po lempa, kiek bandziau viskas nusivalo.Royal serijos lakais esu labai patenkinta.
Irena, Sincero salon gel polish mes neturime savo asortimente.
Geriausi atsiliepimai. Greitas pristatymas
Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.
Ne pirmą kartą perku iš šios įmonės, tikrai kokybiškos prekės bei greitas pristatymas. Tikrai naudosiuosi įmonės paslaugomis ne vieną kartą ateityje

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta 11-21 11:26
Eidamas 86-uosius trečiadienį mirė ilgametis Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorius ir skaitovas Tomas Vaisieta, pranešė teatras.
Aukcione pasiūlys įsigyti 600.000 kub. m žaliavinės medienos
Aukcione pasiūlys įsigyti 600.000 kub. m žaliavinės medienos 11-21 11:15
VĮ Valstybinių miškų urėdija (VMU) pranešė, kad nuo lapkričio 29 iki gruodžio 4 d. skelbs 2019 m. I-ojo pusmečio aukcionus pusmetinėms sutartims sudaryti. Pagal šias sutartis numatoma parduoti...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%