Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grožio bazė, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grožio bazė

Atsiliepimai apie Grožio bazė, MB

Kokybiškas klientų aptarnavimas!
Parašyk savo nuomonę apie Grožio bazė, MB

Viskas labai gerai, greitas pristatymas, kokybiskos prekes, aciu Jums.
Greitas pristatymas, kokybiškos prekės.
Nuo aptarnavimo iki bendravimo, viskas labai super.
Taip pat ir kainos prieinamos.Ačiū, sugrišiu tikrai ne karta.
Dekoju jums uz kokybiskas prekes ir greita ju pristatyma.
Geras aptarnavimas, greitas pristatymas, tikrai rekomenduoju!!
Geras aptarnavimas, greitas prekių pristatymas. Rekomenduoju.
Labai ačiū už Jūsų darbą. Prekes gavau labai greitai. Produktai kokybiški.
Esu patenkinta gaminiais.Produkcija pristato greitai ir laiky.Rekomenduoju
Visada patenkinta prekemis ir kokybe
Labai greit atvežė, prekės geros kokybės.
Labai greitai radau ko norėjau parduotuvėje ir dar greičiau atsiuntė :) viskas labai gerai
Aptarnavimas geras, greitai atveza prekes. Man patiko.
Prekes kokybiskos, greitas pristatymas, uzsisakysiu dar ne karta.
Prekės kokybiškos, puikus aptarnavimas ir labai greitas pristatymas!
Esu labai patenkinta super greitu pristatymu.
Puikios prekės ir geras aptarnavimas
Operatyvus aptarnavimas, greitai reaguoja į kliento užklausas, kokybiškos prekės.
Likau labai patenkinta. Puikūs gaminiai. Ačiū.
Puikiai viskas. greitai gavau užsakytas prekes.
Esu patenkinta prekemis
Prekės puikios, rekomenduoju!
Labai greitas pristatymas, puikios ir kokybiškos prekės !
Rekomenduoju !
Labai šauni parduotuvė, prekės geros, pardavėjas bendrauja maloniai, jeigu reikia pataria, esu patenkinta šios parduotuvės prekemis ir tikrai rekomenduosiu savo draugėms ir dar ne vieną kartą pirksiu.
Rekomenduoju. Platus asortimentas, geros kainos, ypač operatyvus pristatymas. Viską ko man reikia perku tik čia.
Sėkmės jum, ačiū kad esat.
Esu rašiusi atsiliepimą prieš tai, labai džiaugiuosi jog iškarto su manim susisiekė iš šios firmos ir atsiuntė gelį. Džiaugiuosi jog operatyviai su manim susisiekėte, linkiu sekmes Jums
Labai ačiū :). Prekės kokybiškos ir gautos laiku. Puikus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Prekės kokybiškos, pristatymas greitas, rekomenduoju!!!
Esu labai patenkinta aptarnavimu, užsisakius jau sekančią dieną gavau prekes. Deja UV lempos viena lemputė neveikė, paskambinus ši mažytė problema buvo išspręsta akimirksniu ir ant rytdienos gavau pakaitinę ne vieną, bet net dvi lemputes. Labai ačiū už superinį aptarnavimą. Tikrai rekomenduoju, likau sužavėta aptarnavimu, problemoms išsprendimu ir puslapio lengvumu.
Užsakau prekes jau kelintą kartą ir esu patenkinta.Geras kainos ir kokybės santykis.Operatyvus pristatymas.
Labai šauni parduotuvė, užsisakiusi preke labai greitai gavau! Esu patenkinta! Užsuksiu dar nekarta :)
Puiki parduotuvė grožio reikmenims. Lengvas apsipirkimas, kainos įkandamos, o atsiuntimas ypač greitas.
Šauni parduotuvė.Greitai išsiunčia prekias.Esu LABAI patenkinta
Greitai paruoštas užsakymas, viskas puikiai supakuote. Tik Omniva pristabdė siuntinį dviem sav.
Svetainėje prekių užsakymas yra labai lengvai įvykdomas, pristatymas taip pat labai greitas ir puikus.
Greitas pristatymas, prekės puikiai supakuotos, malonus bendravimas.Rekomenduoju
Prekė puikiai supakuotos, greitas pristatymas
Operatyvus aptarnavimas ir siuntimas. Prekes kokybiskos ir graziai/tvarkingai supakuotos.
Perku jau ne pirma karta, viskas super ir esu labai patentinta
puikiai ir operatyviai
Viskas operatyviai, prekės saugiai supakuotos !
Viskas puikiai, graziai supakuota, svarbiausia labai greitas siuntimas.
Rekomenduoju. Viskas super!!!
Ačiū jums! Prekes gaunu greitai, jūs mano išsigelbėjimas!
Puikios prekės, aptarnavimas, greitas pristaymas
Greitas prekiu pristatymas
Pirmas apsipirkimas puikus.Greitas pristatymas.
Puikus puslapis. Gera kokybė ir itin maža kaina, greitas pristatymas.
Greitas prekiu issiuntimas, patikima. Pirksiu dar kartą.
Viskas labai greitai ir paprastai. Užsakymą gavau kitą darbo dieną. Rekomenduoju

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Lietuvoje užfiksuoti 8 nauji COVID-19 atvejai
Lietuvoje užfiksuoti 8 nauji COVID-19 atvejai 05-30 11:37
Lietuvoje, šeštadienio duomenimis, nustatyti 8 nauji COVID-19 užsikrėtusiųjų atvejai. Pranešama ir apie dar dvi su COVID-19 susijusias mirtis.
Šiandien – antras "SpaceX" bandymas
Šiandien – antras "SpaceX" bandymas 05-30 11:03
Šeštadienį kompanija "SpaceX" ir JAV kosmoso tyrimų agentūra NASA antrą kartą bandys paleisti Elono Musko vadovaujamos kompanijos sukurtą "Crew Dragon" kapsulę su įgula į Tarptautinę kosminę stotį...
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO 05-30 09:18
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė nutraukiantis JAV ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuri, jo teigimu, dėjo nepakankamas pastangas kovoje su pradiniu naujojo...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%