Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grinvida MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grinvida

Atsiliepimai apie Grinvida MB

Gauk pigiau ir greičiau!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Grinvida MB

Neperskaites atsiliepimu padariau du užsakymus.Vieną gavau greitai ir tikrai tikėjau kad ir kitas užsakymas mane pasieks greitai.Bet paaiškėjo kad prekės nėra ir ji bus po savaitės.Paprašius grąžinti pinigus buvo pažadėta kad penktadienį tikrai juos turėsiu savo sąskaitoje.Deja...Pinigų sąskaitoje nėra.Teks matomai kreiptis ar vartotojų teises o gal net ir i policija.
Inga 2022-01-21 13:58:38
Pirkau masažuoklį, teko grąžinti, suteikė visą reikalinga informaciją, grąžino pinigus. Ši įmonė patikima. Liuks
Laba diena, Inga,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
Lauksime Jūsų sugrįžtant!
Laba diena, labai dėkoju už tokį greitą aptarnavimą, masažuoklis jau pas mane
ir vėl džiaugiuosi galėdama jį naudoti.Ačiū nuoširdžiai, sėkmės Jūsų šauniam
kolektyvui, geros dienos ir gražaus savaitgalio.
Antanina
Laba diena, Antanina,

Rasita 2022-01-05 15:12:18
Ačiū labai malonūs pardavėjas, užsakymą gavou per dvi dienas esu labai patenkinta išties yra geros kokybės sugeria drėgmę ir purva minkštas rekomenduoju visiems jus ačiū ????????
Laba diena, Rasita,

Virginija 2022-01-13 17:26:41
Labai faina įmonė. Man netikusią prekę priėmė ir grąžino pinigus labai greitai. Buvo suteikta visa reikalinga informacija. Liko malonus jausmas, kad ši įmonė patikima.Linkiu kuo geriausios kloties šiais sudėtingais laikais. Beje yra neblogų prekių.
Laba diena, Virginija,

Rasita 2022-01-05 15:04:45
Ačiū už kilimą tikrai ira gera kokybės sugeria drėgmę ir purva minkštas rekomenduoju visiems jus ❤️ ❤️ ❤️
Sonata 2021-12-17 18:59:03
Ši firmelė visiems pirkėjams tą patį atsiprašymo tekstą rašo. Manau, kad realiai jie nei atrašo, nei pinigus grąžina. Be policijos pagalbos su jais jau niekaip.
Sveiki, Sonata!

Visiems savo klientams grąžiname pinigus! Pinigų grąžinimus atliekame kiekvieną pentkadienį. Jeigu jūsų nepasiekė pinigų grąžinimas, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku telefonu arba el.paštu. Dėkojame už jūsų supratingumą! Sveikų ir jaukių švenčių!
Raimondas 2021-11-26 16:47:49
Jūs visų tesugebate atsiprašinėti ir toliau kitus žmones apgaudinėjate. Keista nieks nesiima priemonių, ar tik nereiks informuoti Vartotojų teisių, kad jie įsikištų ir atliktų patikrinimą bei užbaigtų šiuos aferizmus. Negi taip sunku prie prekių tiesiog parašyti, kad Pristatymo laikas pvz iki 14d, ar iki 20d. Gaus anksčiau žmogus, tikrai nesupyks.
Padariau užsakymą šitoj firmelėj neperskaičius komentarų. Ėmus domėtis užsakymu, jokių žinių iš pardavėjo, tik šabloninis automatinis atsakymas. Pareikalavau grąžinti pinigus. Jei nebus grąžinti pinigai iki 2021 m. Gruodžio 21 d., sekančią dieną rašysiu pareiškimą į e.policiją ir vartotojų teisėms. Reikia pradėti ardyti šią sukčių irštvą.
Ilona 2021-12-16 22:15:12
Prieš Kalėdinis laikotarpis, o jūs gan greit atsiuntėt mano siuntinį. Ačiū jums ir sėkmės darbuose.
Laba diena, Ilona,

Dėkojame Jums ir lauksime Jūsų sugrįžtant!
Vidmantas 2021-12-14 10:30:20
užsakyta kamera, sumokėti pinigai iš anksto, tikintis, kad bendrauju su normaliais rinkos dalyviais. Deja, skaitant komentarus peršasi mintis, kad tai daugiau panašu į aferizmą, nei į normalią prekybą. Liūdna, susidūrus su tokiais veikėjais...
Laba diena, Vidmantai,

Labai atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus!
Prašome Jūsų susisiekti su mumis el. paštu: info@gaukpigiau.lt ir mes būtinai išspręsime susiklosčiusią situaciją.
Atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus!
Prašome Jūsų susisiekti su mumis el. paštu: info@gaukpigiau.lt ir būtinai padėsime Jums išspręsti iškilusią problemą.
Užsakymas pateiktas lapkritį, prie prekės parašyta kad prekė bus pristatyta per 3 dienas, o iki šiol nėra prekės. Niekas neatrašo į laiškus. Į skambučius taip pat neatsako. Turbūt jau laikas tikrai kreiptis į vartotojų teises...
Rasa 2021-12-07 15:07:12
Ši įmonė labai nepatikima. Prekė buvo užsakyta lapkričio pradžioje iki šiol neturime prekės. Bandyta susisiekti su klientų aptarnavimu telefonu ar el. paštu, tačiau jokių žinių. Pradėjus atakuoti visą dieną skambučiais ir pagaliau pavykus susisiekti buvo pasakyta, kad prekė bus išsiųsta tą pačią dieną (kalbėta su jais buvo prieš savaitę) ir pažadėta, kad skubos tvarka prekė bus pristatyta iki pirmadienio. Buvo gautas patvirtinimas į el. paštą, kad prekė išsiųsta. Šią minutę vis dar neturiu prekės. Nusprendus patikrinti siuntos sekimo numeri paaiškėjo, kad toks siuntos numeris neegzistuoja ir prekė net nėra išsiųsta. pabandžius susisiekti dr karta, kaip visuomet atsiliepė auto atsakiklis, kuris pranešė, kad artimiausiu metu bus susisiekta, tačiau...
Laba diena, Rasa,

Atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus!
Gintarė 2021-12-04 18:56:56
Gaila, kad anksčiau nepaskaičiau komentarų ir užsakiau prekes 11/26 iki šiol jokių žinių.
Laba diena, Gintare,

Prašome jūsų susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo vadybininke, kuri padės išspręsti visas iškilusias problemas. Kontaktai: info@gaukpigiau.lt arba +37064715130.
Arunas 2021-12-01 15:13:11
Geriau nieko iš ju nepirkti.nepatikima.užsakiau lauko kamera.ne kameros ne pinigu.ju tel numeris veikia bet neatsako nieks.i el.pašta nereguoja visai

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!
Susisiekėme su Jumis telefonu.
Vilija 2021-11-28 14:42:15
Pakliuvau į reklamos pinkles ir aš, gerai kad nuostoliai nedideli
Laba diena, Vilija,

Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Pakliuvau į reklamos pinkles ir aš, gerai kad nuostoliai nedideli
GAUKPIGIAU.LT 2021-11-26 14:59:41
Laba diena, Raimondai,

Raimondas 2021-11-26 10:01:11
Sveiki visi,
apeikite šią parduotuvę, nes rašo, kad prekė yra sandėlyje ir ją pristato per 1-3d.d., tačiau jau praėjo virš savaitės, o pasiteiravus emeilu, kur mano užsakymas-atrašo vis tik atsiprašome, prekės veluoja. Tai kam tada rašyti PREKĖ SANDĖLYJE?? Žmogus savaitgalį liks be gimtadienio dovanos, nes įkliuvau į melagių pinkles....
BŪKITE ATSARGŪS!!!!
Laba diena, Raimondai,

Sveiki visi,
BŪKITE ATSARGŪS!!!!
Mindaugas 2021-11-24 13:56:51
Siūlau visiems būsimiems klientams aplenkti tą kontora iš toli, daugiau tikrai nebenoriu ir nebeturesiu su jais jokių reikalų.uzsakiau prekę, pralaukiau savaitę, jokių žinių, rašau jiems žinutę į feisbuka, atrado, kad vėluoja tiekimas, na ok, palaukiu dar 3 dienas, rašau, vėl tas pats, parašiau, kad atšauktu užsakymą ir grąžintų pinigus, atsakymą atšaukė, rašo pinigus grąžins per 5d.d, šiandien jau 6 dieną į žinutes neatraso, grąžinimo nėra.tad jums spręsti apie juos, ar verta su jais prasidėti.
Laba diena, Mindaugai,

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!
Susisiekėme su Jumis per Facebook.
Justina 2021-11-22 21:54:52
Labai nusivyliau, daugiau niekada nenoriu turėti reikalų su šia parduotuvė. Spalio 24 d. padarytas užsakymas, o prekės nėra iki šiol! El. paštu tik atraso, kad nežino, kada bus prekė ir pašaipiai dovanoja 3 eurų kuponą kitam apsipirkimui. Vėliau visai neatrašo. Pirmas ir paskutinis kartas, kai užsakymas buvo daromas šioje parduotuvėje.
Sveiki, Justina,

Rasa 2021-11-19 08:41:11
Neturėkite reikalų su šia įmone!!! Prekės vėluoja ne dienomis, o savaitėmis, o ir dar ilgiau. Paprašius grąžinti pinigus, jie nėra grąžinami, į telefono skambučius neatsako ir neatskambina. Pavedimas padarytas spalio 22 d, ir siuntos negavus lapkričio 16 d. paprašius grąžinti pinigus, šiai dienai lapkričio 19 d. jie nėra grąžinti. Ar tai normalu???????
Laba diena, Rasa,

Irma 2021-11-17 20:08:08
Jau praėjo savaitė bet masažuoklio negaunu.
Į Telefono skambučius šiandien neatsiliepia. Prašyčiau grąžinti už prėkę pinigus.
Laba diena, Irma,

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@gaukpigiau.lt ir padėsime Jums išspręsti susiklosčiusią situaciją.
Jau praėjo savaitė bet masažuoklio negaunu.
Ernestas 2021-11-17 12:10:22
Žmonės, turėkite domėj, kad prieš pirkdami šitoj svetainėj daiką, apsiginkluokite kantrybe, kol tą daiktą vadybininkai parsisiųs iš kokio alliexpreso, o tada, atsiųs jums po gero mėnesiuko geriausiu atvėju. Niekur neparašo, kad prekės patys neturi, o kai imi ieškoti galu atrašo, soriukas dabar neturim, bet, kai gausim kada nors, tai jau pirmumo tvarka supakuosim. Žodžiu pakibau ir aš ant praeito amžiaus farcovščikų schemelės. Dabar pirksiu brangiai, bet turėsiu ryt, o reikalingas buvo vakar. Žodžiu skūpus moka visada dvigubai, tikrai pasitvirtina posakis ????
Laba diena, Ernestai,

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!
Susisiekėme su Jumis el. paštu.
Ernestas 2021-11-16 12:59:45
Jūs neatsiprašinėkit, o atsiųskite žmonėms prekes, arba pinigus grąžinkite. Šeip ir susisiekti turėčiau ne aš su jumis, nes aš savo įsipareigojimus įvedžiau, už prekę sumokėjau.
Ernestai,

Maloniai prašome Jūsų parašyti mums laišką el. paštu info@gaukpigiau.lt ir nurodyti Jūsų užsakymo numerį, taip mes galėsime greičiau su Jumis susisiekti ir išspręsti susiklosčiusią situaciją.
GAUKPIGIAU.LT 2021-11-16 12:03:12
Sveiki, Ernestai,

Ernestas 2021-11-16 11:49:31
Analogiškai žiūriu ir man. Užsakiau, sumokėjau ir tyluma jau savaitę, nei prekės, nei kokios informacijos. Matyt reikės kreiptis i vartotojų teises, ne dėl pinigų, o aplamai jau iš principo.
Sveiki, Ernestai,

Rasa 2021-11-15 11:23:14
Treciadieni uzsisakiau masazuokli, bet vis dar negaunu.Pradedu abejoti sia patduotuve.
Sveiki, Rasa,

Irma 2021-11-14 18:24:11
Užsakiau masažuoklį trečiadiemį, bet dar negavau. Tikiuosi jį gauti rytoj.???
Sveiki, Irma,

Atsiprašome už nesklandumus!
Užsakiau masažuoklį trečiadiemį, bet dar negavau. Tikiuosi jį gauti rytoj.???
Laba diena, Linai,
Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus!
Noriu informuoti busimus klientus apie šia nepatikima kompanija GAUKPIGIAU. Nevykdo savo įsipareigojimu dėl prekių pristatymo, dalina tik pažadus, susisiekti telefonu neįmanoma, i mail atsako tik kai jiems yra patogu. Tad busimi klientai atsargiai rinkitės paslaugas iš šios įmonės.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Citigroup 64,46 +0,34%