Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grinvida MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grinvida

Atsiliepimai apie Grinvida MB

Gauk pigiau ir greičiau!
Parašyk savo nuomonę apie Grinvida MB

Paulius Žyvatkauskas
2021-01-18 11:23:09 IP 2devl5ff
Povilas 2021-01-18 10:13:49
Prekiu negaunu jau ilga laiką, telefono nekelia i laiškus neatraso,
Sveiki, Povilai,

Atsiprašome už nesklandumus. Prašome susisiekti su mūsų aptarnavimo vadybininku: info@gaukpigiau.lt arba +37064715130. Dėkojame!
Paulius Žyvatkauskas
2021-01-18 11:20:08 IP 2devl5ff
Indre 2021-01-18 10:56:37
Esu nesvietiskai pasipiktinusi! Prekes laukem virs men. Nu karantinas viskas paaiskinama tebunie, bet gavom preke ir tikrai norejosi verkti! Uz tokia kaina gavom tooooki sss. Ne tik, kad broku brokas, bet kokybe isvis kaip atraizu is lenpjuves. Pries uzsimesdami kaina ir pries parduodant prekes bukit malonus, bent patikrinkit uz ka imat tokiys pinigus. Norim grazinti, bet niekas nekelia ragelio.
Sveiki, Indre,

Prekiu negaunu jau ilga laiką, telefono nekelia i laiškus neatraso,
Puikus aptarnavimas, greitas pristatymas. Nuostabus bendravimas telefonu. Ačiū jūsų komandai.
Užsakius prekes paaiškėjo, jog mano užsakymas gali vėluoti. Susisiekus su įmonės atstovu buvo nuspręsta pakeisti vėluojančias prekes panašiomis, kurios jau yra sandėlyje. Viena pristatyta prekė buvo ne visai tokia, kokios pageidavau, bet personalas buvo labai dėmesingas ir netinkama prekė pakeista labai operatyviai. Kadangi prekės buvo užsakytos prieššventiniu laikotarpiu, buvo neramu, kad užsakymas gali nespėti laiku, bet viskas vyko labai sklandžiai. Malonus personalo bendravimas taip pat nuteikė pozityviai, todėl naudojuosi šios įmonės paslaugomis ir toliau :) Antrasis užsakymas buvo toks pat operatyvus, prekė kokybiška. Ačiū
Greitai pristatytos šventiniu periodu užsakytos prekės. Operatyviai pakeista neveikianti prekė. Puikus ir malonus aptarnavimas.
Pirkau deguonies pulsometrą ant piršto, pristatė laiku. Pirktas pulsometras įdėjus elementus neveikė, parašiau laišką ir Paulius labai operatyviai jau kitą dieną atrašė ir informavo, kad kurjeris atveš kitą ir pakeis į neveikiantį. Labai operatyviai buvo pristatyta kita prekė, kuri puikiai veikia. Pasirodo įmonė išties labai rūpinasi ir stengiasi dėl savo klientų. Didžiausia pagarba.
AČIŪ PAULIUI ir visai komandai !!!
Atsiųstas gaminys pasirodė panaudotas, iškart parašiau pretenziją ir paprašiau apkeisti, į pretenziją buvo sureaguota tą pačią dieną ir pasiūlyta pakeisti prekę į naują, tačiau paaiškėjo, kad tiesiog buvo užklijuota apsauginė plėvelė, kuri atrodė, kaip patrintas paviršius, taigi apkeitimo neprireikė. Pati reakcija į problemą ir aptarnavimas buvo tikrai malonus ir sklandus, jaučiasi, kad rūpinasi savo klientais ir atsižvelgia į atsiliepimus, sėkmės jums!
Labai puikus aptarnavimas, greitas pristatymas. Susidūrus su problema (neveikė ausinės), labai greit buvo sureaguota ir pristatytos naujos veikiančios ausinės. 10 balų
Pirkau keliatas prekių, atkeliavo laiku. Pirktas ultragarsinis oro drekintuvas per porą dienų sugedo, parašiau laišką ir Paulius labai operatyviai jau kitą dieną atrašė ir kadangi identiškos prekės tuo metu sandėlyje nebuvo, pasiūlė grąžinti pinigus. Matau jog įmonė išties labai rūpinasi ir stengiasi dėl savo klientų. Didžiausia pagarba.
AČIŪ PAULIUI !!!
Užsakius gavau brokuotą prekę, o tai buvo Kalėdinė dovana. Vakare parašiau laišką, išsiunčiau nuotraukas. Kitą rytą paskambinau, paaiškinau kas ne taip. Pažadėjo, kad išspręs problemą. Galvojau užtruks, bet NE. Jau vakare gavau žinutę, kad nauja prekė perduota kurjeriui. Ir kas labai nustebino, kad man nereikėjo rūpintis grąžinimu! Kurjeris atvežė naują prekę ir paėmė seną, brokuotą. Viskas buvo sutvarkyta operatyviai. Ačiū Pauliui už malonų bendravimą ir operatyvumą.
Labai smagu, kad nuosirdziai ir aktyviai stengiasi padaryti viska, kad klientas liktu patenkintas. Iskilus nesklandumams imasi iniciatyvos ir viska bando sutvarkyti. Gavus ne tokia preke, kuria uzsisakiau, ta pacia diena issiunte kita. Net per sventini laikotarpi, kurie buna labai nelengvi, vistiek vykde viska atsakingai ir be priekaistu. Super. Rekomenduoju.
Malonus bendravimas.
Buvau užsisakius prieš šventes mini šildytuvą, labai džiaugiuosi, labai geras ir greitas pristatymas.Labai džiaugiuosi.Manau, kad sakysiuos iš jų dar nekartą.Aciu didelis
Negavau visų užsakytų prekių, kurios buvo skirtos kalėdinėms dovanoms. Nedelsiant skambinau nurodytu telefonu, bijojau, kad nespės iki švenčių pristatyti. Neatsiliepė, bet vakare man perskambino vadybininkas Paulius. Problema buvo nedelsiant išspręsta, pasiųlyti keli pristatymo variantai, kad tik spėt iki švenčių. Malonus bendravimas, atsakingas požiūris ir rūpestis. Ačiū Pauliui už profesionalumą ir pagarbą klientui.
Preke pristatyta laiku. Kokybiska. Kilus klausimams labai rupestingas, malonus bendravimas. Aciu. Sekmes...
Prekių dar negavome, nes neteisingai nurodžiau tel.nr., bet susisiekus greitai gavau atsakymą. Malonus aptarnavimas. Ačiū!
Dar kartą pasitvirtino, kad abipusiai bendraujant problemos sprendžiamos. Prekių negavau 3 savaites. Pradėjus ieškoti...gavau, bet labai smarkiai suniokotos, todėl grąžinau atgal. Tada pradėjome kalbėtis su vadybininku Pauliu, kuris dalykiškai, profesionaliai ir greitai išsprendė problemą. Gavau kokybišką prekę. Belieka reziumuoti, kad įmonė išlieka atsakinga iki bus patenkintas klientas ir puikiai sprendžia problemas.
Darbuotojas susisiekė ir pranese, kad prekes išsiųstos ir dėl švenčių veluoja.
Negaunu prekiu 2020-12-16 09:03:15
Prekiu negaunu jau trečia savaitė, į laiškus neatraso, siaubas daugiau nieko nepirksiu, a*******i

Labai atsiprašome už nepatogumus. Patikslinkite savo užsakymo numerį arba el. pašto adresą iš kurio rašėte mums arba susisiekite telefono numeriu +37064715130 ir mes būtinai Jums padėsime.

Geros dienos!
Puiki įmonė, tik geri atsiliepimai, pirkau šviestuvus LED su saulės baterija, vienas iš dviejų neveik3, jokių problemų nek3l3 pakeitė į veikiantį. Ir kadangi patiko jų parduotuvė nusipirkau iš jų ir vaizdo registratorių veidrodėlyje. Ši siunta vėlavo, bet kai tokia situacija pandemija tad nesureikšminau vėlavimo. Nebuvo tokia prekė dėl kurios negalėčiau diena kita apsieiti.
Sveiki, patikimi pardavėjai, maloniai konsultuoja, greitai ir patogiai nurodytu adresu pristato prekę, tikrai verta rinktis.
Patikimi ir sąžiningi pardavėjai. Maloniai bendrauja ir bet kokioje situacijoje randa geriausią sprendimą, kad tik pirkėjas liktų patenkintas.
Sveiki :) Prekės visiškai atitinka kokybės ir kainos santykį! Dėkoju už operatyvų pristatymą ir labai malonų aptarnavimą! Didžiausios rekomendacijos !!!! :)

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Darbuotojų motyvacijai reikia ne tik atlygio, bet ir sveikos atmosferos darbe
Darbuotojų motyvacijai reikia ne tik atlygio, bet ir sveikos atmosferos darbe 01-21 23:16
Mažmeninės prekybos bendrovės "Norfos mažmena" darbuotojų atlyginimai, palyginti su kitų didžiųjų parduotuvių statistika, 2020 metais augo sparčiausiai, nors ir prieš metus buvo tarp didžiausių...
Verslo egzaminas Vyriausybei
Verslo egzaminas Vyriausybei 01-21 22:13
Ir valdančioji koalicija, ir Vyriausybė yra pasižadėjusi platų dialogą prieš priimant svarbesnius verslą liečiančius sprendimus, taip pat galimybę išklausyti verslininkų pasiūlymus. Lietuvos...
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%