Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grindeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grindeta

Atsiliepimai apie Grindeta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Grindeta, UAB

Gediminas 2019-11-23 11:36:32
Gerb: Justinai labai gera komentara parasei bet pamirsai pamineti keleta smulkmenu tokiu kaip
As laiptelio nesulauziau tokia masina prisiemiau su gadintu laiptuku tau foto buvo atsiusta ta pacia diena
Gal tau priimti kad man i masinos buferi atsitreke moteriske kuri ir sulauze ta buferi su valstybiniu numeriu kuri beja dave 150euru kad nuostolius atliginti gal tau priimti
Priekabos jokios apsaugos nesulauziau cia tokia priekaba buvo
Toliau grindetoij algos pastoviau veluodavo tai pinigu niera tai jis nepravede tai jis namuose nebuvo reikia vaziuoti reisa o saibu neimeta
Ponas justinas yra netinkamas dirbti vadovo darba ir net zalio supratimo neturi kas yra tas darbas as kortele esu sujuodines nea karta ir ponas justinas turbut nenores baudu dengti
Tai va grindetos niekam nerekomenduoju ira geresniu firmu
Gediminai, tiesiog nesek žmonems pasakų. Tu vairuotojas lygiai toks pat geras kaip ir gramatika tavo rašytame tekste. Sedėjai be darbo nuo to laiko, kai Grindetoj nebedirbi. Beto, gavai prastą rekomendaciją, ir į darbą nepriime :) Taigi nereikia daryti klaidingos nuomonės kitiems, ir supykus eiti rašinėti komentarų po jų įmonėmis. Turi dideliu problemų, kurias esu išvardines praeitam tekste, o dėl jų kaltinti visus aplinkui yra kvaila.
Pas mane visi vairuotojai kaip dirbo, taip ir dirba, ir jau ne 1 ir ne 2 metai. Su jais problemų nėra. O su tavim drauguži, problemos prasidėjo nuo pirmos darbo dienos. Taigi baigiam šitą temą, išsiskalbk rūbus, nusiprausk veidą, laikykis mašinoj tvarkos, dirbk kaip priklauso, tai nebereikės ir kortelių "juodinti", ir darbo kas 3 mėnesius ieškoti :) Geros dienos
Justinas 2019-11-16 15:45:40
Gerbiamasis, Gediminas Petr*usk*s, vienas netvarkingiausių žmonių, kokį teko sutikti. Ne tik mašinos salonas, bet ir išorė tapo neatpažįstama (sulankstytas buferis su valst. ženklu, sulaužytas laiptelis, sulankstyta puspriekabės šoninė apsauga). Galėjau pasakyti, ka per tuos visus 4 mėnėsius Gediminas valgė, viskas likdavo ant kilimėliu ir sedynių. Po tokio "darbštaus darbininko" teko daryti chemini salono valymą, nes žmonėms buvo gėda su tokią "apšnerkšta" mašiną duoti važiuoti. Taip pat, Gediminas nemandagiai bendrauja su vadybininkais, rašinėja nešvankias ir įv. "negražias" žinutes, ignoruoja juos. O dėl kortelių juodinimo, jei Gediminui per diena nuvažiuoti pora šimtų kilometrų dirbant vairuotojo darbą, ir viską metus eiti miegoti, neatsakinėti į skambučius, išjungti darbo telefoną 19h vakaro budavo normalu. Tada naturalu, kad gerb. Gediminas niekur nespėdavo, ir tekdavo viršyti laikus. Algos budavo mokamos laiku, pilnos, be jokio vėlavimo. Nors atvirai kalbant, Gediminui jas mokėti buvo gaila. Vairuotojas netinkamas dirbti tokį darbą. Darbo santykiai išsiskyrė dėl mano viršuj paminėtu priežaščių. Atleidžiant visas atlyginimas buvo sumokėtas, nebuvo atskaitytas nei vienas euras.

Gediminas prastą atsiliepimą parašė nes, paskambino kitos įmonės direktorius ir paklausė ar galiu rekomenduoti ši žmogų. Žinoma aš jo nerekomendavau, ir pasakiau viską kaip buvo. Sekančią dieną, gerb. Gediminas parašė atsiliepimą.

Jei kas nors ruošiasi dirbti su šiuo žmogumi, ir nori rekomendacijos, skambinkite įmonės kontaktais, mielai šio žmogaus nerekomenduosiu.

Įmonės direktorius Justinas Jurkša
Priekabos jokios apsaugos nesulauziau cia tokia priekaba buvo
Tai va grindetos niekam nerekomenduoju ira geresniu firmu
Gediminas 2019-11-14 23:03:32
Dirbau 4 menesius reikdavo korta pastoviai juodinti kad speti nusikrauti ar pasikrauti masinos seni nuvazineti lauzai alga mokedavo bet sunkiai nekeromenduoju

Įmonės direktorius Justinas Jurkša

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
DLG
Logistika ir transportas, EPI, ETD, GARANTIJA.

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS: KROVINIŲ GABENIMAS: Autotransportu: Daliniai kroviniai; Pilni kroviniai; Krovinių konsolidavimas; Pavojingi kroviniai; REF; Temperatūrinių krovinių gabenimas (REF): Teikiame ne tik atskiras transportavimo paslaugas, bet ir pilną temperatūrinių krovinių gabenimo paslaugų paketą –...
Daroda
Transporto paslaugos

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams 12-13 10:33
Seime svarstomos bankų pelno apmokestinimo pataisos gali neatitikti Konstitucijoje įtvirtinto lygiateisiškumo principo, nurodo pataisų projektą vertinęs Seimo Teisės departamentas.
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai 12-13 10:20
Gargžduose veikiančią Lietuvos UAB "Milviteka" už neskelbiamą sumą įsigijo Prancūzijos pramoninių ir komercinių svarstyklių gamintoja "Precia Molen".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Benzinas 1,73 0,00%