Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GRIFS AG, UAB

Atsiliepimai apie GRIFS AG, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie GRIFS AG, UAB

Baltic champs įmonėje dirbantis apsaugos darbuotojas Aleksas, yra labai nemandagus, nesiskaito su darbuotojais. Užgaulioja ir niekina, paskutinis įvikis buvo kaip vienam žmogui sugadino dokumenta, t.y g.p. norime kreiptis toliau dėl šio žmogaus elgesio!
MIELI APSAUGINIAI DIRBNTIS KAS 4 TA PARA
2022 metais MINIMALUS ATLYGINIMAS BUS 504EURAI I RANKAS, 3, 15 EUR UZ 1H
VIENA DARBO DIENA 16H DIENINES X 3, 15 = 50, 04E IR DARBAS NUO 20:00 IKI 6:00 RYTO (NAKTINIS 1, 5 TARIFAS)
3, 15X1, 5= 1H NAKTINES YRA 4E, 72CNT TAI 8H (NAKTINES) X 4, 72 = 37, 76

1 darbo diena 16h (dieniniu valandu) 50, 04e + 8h (naktiniu valandu)37, 76 = 87, 8

JEI PER MENESI 7DARBO DIENOS X 87, 8 = 614 EUR
JEI PER MENESI 8DARBO DIENOS X 87, 8 = 702 EUR

JEIGU GAUNANT SAUSA MINIMUMA REISKE DARBDAVYS NEAPMOKA NAKTINIO TARIFO 1, 5
IR VAGIA IS JUSU IR IS VALSTYBES IR TOKIAS IMONES VMI (VALSTYBINE MOKESCIU INSPEKCIJA)
SUZINOJUS NUBAUDUOTU 20-100 000 EURU BAUDOMIS TAD JEI GAUNANT SAUSA MINIMUMA
GALITE ANONIMISKAI TAI PRANESTI VMI ARBA DARBO INSPEKCIJAI

Pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima paskambinus
Mokesčių informacijos centro (toliau - MIC) telefonu 1882 arba +370 5 260 5060.
Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.
Sveiki noriu paklausti ar apsaugos darbuotojas turi teisę neleisti skaičiuoti kasininkei kasos nes ji vakare ją paliko seife. Grasinti tarnybiniu jei ji ją skaičiuos. ?
Buves darbuotojas 2021-05-24 23:07:40
Noriu parašyti apie kauno padalinį ir vadovę Lina. Kiekvienam linkėčiau su tokia nemalonia ir nemandagia moterim reikalu netureti. Tokio šlykštaus žmogaus gyvenime nesu sutikes. Lyg ir turėtumėm į ja kreiptis visais darbo klausimais, bet paklausus jokio atsakymo negauni, turbūt pati nelabai supranta kur dirba, geriau jau eitu savo protui lygu darba dirbti.
O aš kaip tik manau kad ji protinga supratinga vadovė
Buves darbuotojas
2021-05-24 23:07:40 IP 2e7r3r7a
Rasta banko kortelė ir palikta pas apsaugininką Panevėžyje Basanavičiaus centrinėje IKI. Per pusvalandį nuo apsipirkimo ir palikimo (pametimo) ir atvykimo atsiimti kortelės, apsaugininkas ją "sunaikino" sukarpė (supjaustė) ir išmetė į šiukšliadėžę.
Manau, kad būtų užtekę užblokuoti paskambinus į banką, o ne į keturias dalis sukarpius išmesti į šiukšliadėžę.
Marijus Redminas
2021-04-23 11:06:22 IP 2g44egtj
Kauno ''Grifs AG'' padalinys, tai kaip atskira ''sala'' vandenyno vidury !!! Su jo vadovu Daliumi K. priešaky. Jei Vilniuje ''Grifs AG'' gauni naujus darbinius drabužius, tai Kaune tik dėvėti, ir tie ne visi kaip priklauso. Į klausimą: < Kodėl, juk karantinas? >, atsakymas paprastas: < Kitokių neturiu. Čia Kaunas, ne Vilnius >. Tai čia tik įsidarbinant. Na o šiaip jei Vilniaus ''Grifs AG'' viskas tvarkingai, laiku atlyginimas, mokama už kurą, tai Kaune, bent jau Jonavos padalinyje, su vadove Rima Rusoniene, apie pinigus už kurą lieka tik pasvajoti. Niekam nesiūlyčiau dirbti Jonavos padalinyje, nes vadovė Rima Rusonienė (pavardė tokia berods), tai žodžio nesilaikanti, slydi persona. Tai tokie trumpi įspūdžiai būtų apie Kauno ''Grifs AG'' ir Jonavos padalinį.
Vairuotojau, su tarnybine mašina šiandien Raudondvario pl važiavai tokiu greičiu, kad nuo Raudondvario raj iki Kauno susidarė kamštis per tave. Puiki antireklama įmonėj per tave, labai puikus pavyzdys kaip reaguotumėt į savo teikiamas paslaugas.
Po vaizdo kai begalvis apsauginis muša benamį, rekomenduoju nesinaudoti šios visuomenės atmatų įmonės paslaugomis.
Laba diena, noreciau paklausti,
ar galima pragyventi už 500€ atlyginimą
ir jus dar norite kad jusu firmai dirbtum žmones pas jus normalius žmones išeina
a pensenikej dirba kur mego darba!!!
Pati rimčiausia įmonė.Tvarkingai reaguoja į saugomų objektų suveikimus.
Dirbau gifs puse metu buvimo viskas gerai, vadove buvo gera, bet nusprendžiau iseiti i kita darba del atiginimo, nes ir taip mazai moka ir dar val nusuka, kai nusorendziau išeiti, vadove pasake, tu niekur nedirbsi apsaugoje, taip ir bande padaryt, kai isidarbinau kitoje įmonėje, ji prikalbejo direktoriui nebutu dalyku, labai negražių, neatitiko tikroveje his žodžiai, bet jei nepavyko, as dirbsiu apsaugoje, bet isikavinusi moteris neturi tokios teises taip daryti, vien uz tai, kad norejau iseiti, bandė sugriauti mano gyvenima..
Apsaugininkai! Neleiskit jusu zemint ir trypt! Netylekit jei esat apgaudinejami, jei jum neapmoka virsvalandziu ar naktines pamainos 1, 5 tarifu uz darba nakti viska detaliai praneskit darbo inspekcijai APGINKIT save pranesdami visa neteisybe, ir apsaugos kompanijos bus taip nubaustos, kad maza nepasirodis. https://www.vdi.lt/Forms/Grupe.aspx?Tema_ID=3 https://www.vmi.lt/cms/pasitikejimo-linija
Inga 2013-06-12 14:33:29
Taip taip, ir nesuprantamas man dalykas, kaip jie, tai yra apsauginiai, reaguoja iš namų. Tai čia ko gero taip, miega žmogus miega ir tada šoka rengiasi ir reaguoja, ar kaip ten turi būti. A, kas man gali papasakoti, kas ten per reagavimas iš namų, na čia geras dalykas, o gal jie nuogi reaguoja ir kas per apsauga, kuri reaguoja kaškokiu būdu iš namų, todėl matomai ir apvagia pardes, juvelyrkes.
panevezyje prie Vitalijaus RADZEVICIAUS buvo dirbama grg reagavime net DVIEMS vairuotojams, abu ir keisdavosi tarpusavyje, buvo vienas atidirba 24val, o po jo iskart kitas seda uz vairo apie sauguma savo ir kitu eismo dalyviu tyliu.apie mokesciu slepima- taip pat, apie VDI neveiksnuma -apgailetina situacija.
Ekipaže nakties metu budi tik po vieną apsauginį, kurį ir tai iškvietus, nieko negali padaryti. Šūdina apsaugos tarnyba.
Jusu imones apsaugos darbuotoja dirba Jasinskio Iki?
Marijampolėje, PC IKI Vytauto 48 dirba labai maloni ir sazininga darbuotoja Rita. Malonu, kad turite tokiu darbuotuju kaip ji!!!
Nezinau kaip kitur, bet Joniskyje dirba gerai. Saugo musu sodyba rajone ir reaguoja greitai. Aciu jiems!
Alvidas Štelemėkas
2018-03-27 13:21:36 IP 28meqnj5
Noriu padėkoti Kupiškio pardavimų vadybininkui Kęstučiui Saladžiui už operatyvumą ir kokybišką aptarnavimą,
įrengiant 3-io mano objekto saugą. Tecninius sprendimus puikiai atliko tecnikas Albertas Juozaponis.
Nuoširdžai tariu ačiū...ir linkiu tolesnio sekmingo UAB GRIFSAG darbo saugant Jums patikėtus objektus.

Jūsų klietas Alvidas Štelemėkas
Nelaiku išmokamos algos, darbuotojai neturi jokių teisių pasikelti pareigas jai nelaižo vadovams šiknų. Įmonė kuri gali greitai smukti su darbo inspekcijai gautu skundu.
Tatjana Stankevič
2018-01-26 10:51:45 IP 5cd6rn3a
Skundžiu ir pranešu apie (2018-01-26 8.43) IKI parduotuvės Architektų g. 214 netinkamą apsaugos darbuotojo (Andrej) elgesį, kuris, manau, neturi teisės kalbėti keiksmažodžiais, grasinti, varyti iš parduotuvės ("išmesiu iš parduotuvės"), o turi išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją dalykiškai ir ramiai. Be to, parduotuvėje veikia vaizdo sistemos, kurių įrašus galima peržiūrėti ir išanalizuoti. Apsaugos darbuotojas Andrej (vardą pastebėjau tik užrašyta) neprisistatė ir nepateikė jokio darbuotojo pažymėjimo, rėžė, kad neturime teisės jo prašyti prisistatyti, apžiūrėjo rankinuką be pirštinių, ir jo komentaruose tikrai mandagumo nerasta.
Tikiuosi, kad vadovybė tinkamai reaguos į mano skundą.
Reagavimo laikas Vilniuje 30 min.. - iš kur važiavo iš Kauno? ar daug iškvietimų buvo?
Kaunas, prancūzų g."Rimi', 2017-05-29 buvo buvo konfliktas tarp klientų, parašius skunda gavome tokį atsakymą kad galvoju ar mano akys ir ausys meluoja, ar apsauga savo šikną suka ir geruolius vaidina.GĖDA GRIFS AG.
Vilniuje Architektu g.19. parduotuvei rimi apsaugos tarnybos GRIFS AG, darbuotuojas 2017.04.25. 9.00 val ryto pirko produktus, paklausius:as apsiperku.Jeskojom patis prekes,
nerade isejom. Pristojo apsauginis tikrinimui i tarnybines patalpas.ten reikalavo kysio! nesutikom.Pareikalavom kvest policija,
apsauginio varda pavarde, ir preigas.Pagasdines savo pareigom paleido.Skambinom i Personalo ir kokybės skyriu telefonu
+370 5 2445755, laukiam vieso atsiprasimo moralinio atsiprasimo, zalos materialinio atliginimo. Pagarbiai, Valdemaras, Michailas
Žuvėdros fabrike galetumete pakeisti apsaugini, nes cia ne apsauga pasidare o tikra landyne... apsauginio beveik niekada nera darbo vietoje... o kai yra tai pastovei tai mergos tai alaus gerimai kai karsta, ar tai normalu darbo metu ? pastovus sukavimai po langais net susikaupti neimanoma darbui...
Sveiki
Noreciau pasiteirauti kas dirba ar dirbo Grifs' uose ar turi jie daug objektu kad dirbt paromis?Ar daugiau prekybos centru?!
Aciu
Mano namas taip pat stovi Romainiuose Kaune, nežinau kaip pas kitus ekipažas atvažiuoja per 19minučių, bet pas mane ekipažas prisistato per 2-3minutes. Įmonė dirba labai operatyviai!! Rekomenduoju
Po vieso skandalo su Eurocash 1 imone atsirado toks komentaras Delfi.lt svetaineje:
GRIFS AG 2016-03-07 14:12 IP: 78.158.21.23 PANASIAI apsaugoj GRIFS AG tik cia ne su kuru, o darbo laika klastoja nuraso kaip pietu pertrauka nors objektai pariniai ir galimybes palikti posta nera, kiek kartu buvo kreiptasi i darbo ir mokesciu inspekcija nieko, visi dirba pepys i peti ir aisku ne uz aciu

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/darbuotojai-viesai-apkaltino-darbdavi-slepiant-mokescius.d?id=70618342&com=1®=0&s=5&no=20
imone nera bloga pagal viska vadai irgi nera blogi paliginti su kitom imonem kur dirbau bet ka blogai daro kad prissima nauju zmoniu o paskui kaip sugrizta seni darbuotojai naujus ismeta.
Gyventojas 2015-12-04 23:50:52
Aš pasipiktinęs. Reklamuojasi, kad budi Romainiuose Kaune. Naktį suveikė signalizacija name, tai sugebėjo atvažiuoti per 19 minučių. Namas Romainiuose. Per tokį laiką per visą Kauną dienos metu gali pervažiuot... Gėda. Nesaugu pasidarė, nors keturis metus jiems sistemingai mokėjau...
SVEIKAS, SAUGOS TARNYBOS "LIKURGAS"GREITO REAGAVIMO EKIPAZAS BUDI ROMAINIUOSE JAU 3 METUS 24/7.NEIMITUOJA APSAUGOS.REKOMENDUOJU TAU
Laba diena, noriu paklausti ar technikai, dirbantys Mažeikiuose turi firmos aprangą, automobilį ir darbo pažymėjimus? Iškviestas į namus negalėjo parodyti darbo pažymėjimo, nei turėjo darbo rūbus, kad galėtum žinoti jog tai šios firmos darbuotojas ir apskritai paprašius parodyti pažymėjimą elgėsi labai arogantiška i- atseit jei nenorite aš galiu neremontuoti jūsų įrangos. Nenurodau techniko pavardės, bet tai turėtų būti žinoma firmoje, nes ten paskambinau ir tikiuosi kad ateityje tokių incidentų nebus.
labas,
nesuprantu kas grifs ag dirba arba tik mokykla baigia piemenys, arba pries pensijinio amziaus bobeles, kuriu niekur jau nebepriima i darba arba tingi dirbti. Dauguma neturi net apsaugos darbuotojo pazymejimu, nezino pareigybiniu instrukciju. Darbuotojai kurie ir turi pazymejimus, idomu ar prisimena savo pareigas ir instrukcijas.Visa ka jie moka tai tik saugomu ojektu darbuotojus persekioti, nesioti paskalas ir saudyti cigaretes.
Sveiki! matau gera imone, Rimi bei Ogmijos miesta saugo itin gerai :D kameru prigrudo, o v***s slankioja ! Baisu! vergijos imone paprasciau sakant!
Grifsai kepinasi per karscius, su tapacia uniformakaip ir ziema, ar negaletumet maikutessugalvot darbuotojams,
Neringa 2013-08-02 20:42:59
Taip taip suserga ir serga, kaip pasveiks visi kliejentai, tada manau jie nebus tokie skregos ir prades moketi bent jau po kokius 8-9 litus už valanda. Nors suprantu ir juos sunku Lietuvoje. Bent kaip moka taip dirbam, na paziuresiu po meteliu keliu kai baigsis atostogos ka mokes. Kai reikdavo rampoje ziema dirbt, o salta salta, baisu.
Jo, as dirbau nemazai mėtų is jų kokius mėtelius objektų vadu, tai galiu pasakyti tai, kad patys vadai pinigėlius svaisto į kaire ir į dėšine pvz. valdziukės pasiplaukiojimas baidaremis, kazkokie mokymai KARALISKOJ UZEIGOJ, paimti tą saskrydį per kurį susirenka nevisi darbuotojai, juk kurie dirba nieko negauna, o va tie isrinktieji geria alų už dyką ir da esti gauna už dyką, nors kas tie eilinei, kurie nieko nebaige nieko nesupranta, net rasyti nemoka tai ko gi jie verti. Svaisto valdžia firmos pinigus, o kiti darbuotojai nieko negauna, a prisimenu kaip kaledoms padovanojo nieko vertus pakabukus laikrodzius prie raktų su grifs užrašu, taigi mastykit patys ko verta si firmuke.
gintaras-patinka vardas 2014-04-16 11:23:32
ka jus cia rashot? as dirb vadovu, mano atlyginimas yr puikus, uztenka viskam, dar daug lieka, i su valdziu sutariu, reik moket suktis, vate va pasakysiu jums.
ir firmu musu laikos labia gerai, nes mus ji o ne jusu :)))
apie darbuitojus as negalvoju, kap ir mano aukstesnes galvos, nes kekvenas turi galvoti apie save :))))
ataikit dirbt pas mumis, ir galvokit apie savi, nes niekas kits apie jus negalvos.
Tai brangusis kaip tu sukiesi, matomai VAGI ane, aš kai dirbau vadu Marijampolėje mes tik pasiimdavome nurašytas prekes, o tu matomai pilna gerkle varai.
gintaras-patinka vardas
2014-04-16 11:23:32 IP 2k08d649
ir firmu musu laikos labia gerai, nes mus ji o ne jusu :)))
Dirbau šitoje firmoje virs 2m, perspektyvos nera alga minimumas, valdzia d********i, nes nesugeba skaitytis su savo darbuotojais, jie liepia tau padaryti visokia nsmn tu padarai tada auni pizdako, kad blogai padariai. Teisingai kazkas rase kaip moka taip ir dirba ir valdziai is siauliu reiktu truputel, kad kas is auksciau nuduotu pizdi. vienu zodziu fyrmoja nera perspektyvos dirbti. o jai nori buti perspektyvus turi visus kolegas skusti nesioti kava valdziai ir buti derevnes sudas, kad visiems patiktum.
Dirbes Marijėmpolėja
2014-04-05 15:03:49 IP 4ljgk2r
Firma kaip firma, išdirbau daug metų atlyginimas minimumas eile metu dirbau objekto vadovu, tačiau atlyginimą mokėjo minimumą, o kaip kitaip jug vadukams reikia pasimti po keleta tukstanteliu o mes eiliniai kas mes tokie prieš juos. Firma laikosi blogai ir kuo toliau tuo blogiau.
Rašot visiškas nesąmones :) atlyginimas ateina laiku, visus reikalus suderina, su ekskomisarsai lygint tikrai nereikia, nes skiriasi, kaip diena ir naktis :) valdžia gera, viskas puiku iki šiol tfu tfu tfu, kad taip ir toliau būtų :) p.s jei nežinot nesakykit ;)
mazeikiuose apsaugos daruotojas uzdira 1000 uz 192val. o vadaj piermenis., todel ir daug skelbimu i darba. o rimti zmones neina dirbti toki darba,
dar norisi pagiventi.
Ekskomisarų biuras kontrolinį akcijų paketą.
Manau tik aiko klausymas kada perleis akcijas "Ekskomisaru biuras" pasaugos imonei.
Sie jau valdo gal kokiun 60% Eurokesh bei gal net 100% Baltijos saugos grupes akciju.
Tačiau ko norėti kai jų darbuotojai gauna mažiau minimumo? Naktinių ir viršvalandžių neapmoka 1, 5 karto, šventinių gali nesitikėti ten - juk pagal grafiką dirbi, kuris beja gali dingti iš posto kartu su visais žurnalais. Na, o apie karjeros galimybes ten tik pasvajoti - teko kalbėti su vienu kandidatu į apsaugos darbuotojus, du metus juo buvo, nors stažuotoju tegalėjo būti 40 dienų. Kai jų nebeliko ir nuo š.m. 1d. sugriežtino kontrole policija, tada ir Grifs AG savo kandidatus nusiuntė į kursus, egzaminą, gauti pažymėjimo. Iki tol jie tebuvo stebėtojai, nors ko gero ir dabar prekybos centruose dirbančius patikrinus pusė nebūtų kvalifikuoti asmens ir turto saugotojai.
UAB "Gelsauga" vientintelė rimta saugos tarnyba, bėda ta, kad geležinkelius pagrinde saugo. Apsaugos policija galėjo perduoti į privačias rankas tiesa su griežta kontrole ir nustaytais allyginimasi kurie būtų ne mažesni nei vidutiniai, o visi apsaugos policininkai būtų praėję CMEK ir baigę Policijos mokyklą. Tik teisėsaugos įgaliojimus turintys apsaugininkai turėtų reaguoti į suveikimą ir pavojų bei saugoti ypatingus objektus - na, o civiliai ir toliau sėkmingai saugotų statybvietes ir prekybos centrus.
Nekompententingi, įžulūs, nemandagūs, veltėdžiai darbuotojai. Nerimta firma.
pijokų, pensininkų landyne. krc ekskmsraj- 2
Jonas 2013-11-06 17:59:10
Na as ysidarbinau sioje ymoneje be problemu. Alga mokama laiku ir gan normali. be to as nesuprantu ko jus cia verkiat? norit but apsauginejs nieko nebaige ir gyvenime sporto nemate? pazekit y puse apsauginiu prekybos centruose ten beveik vaikai stovi y tokius pasizejus net juokas paima... nu ir kas kad baiges aukstajy moksla ar kazka niekam taj neydomu nes cia yra fizinis ir psichologinis darbas. Jeigu esi sportaves, juolabiau kazka is kovos menu sitam darbe vieta gausi nesunkei ir poziuris y tave bus geras taip kad sekmes sporte ir tada bandant ysidarbint :)
Matomai ietuviu kalbos pamokas jums deste fizkulturos mokytojas ir puse ju nelankes esi.Rasiava tai niuri.Koks tu apsaugos specialistas, tik "strojkes" saugoti... Uzsimane mat rimtu kadru uz minimalia alga.Rimtai manai kad ateis subrendes vyras uz 5.15 Lt diena ir 7.25 Lt nakti?Naivu.
Parašiau Sodrai paklausimą, tai atsakė, jog esant poreikiui ir teisiniam pagrindui bus inicijuota bankroto procedūra. Šio UAB laukia toks pats likimas kaip Trikampis Žiedas, tai tik laiko klausimas kada bankrutuos, tad nesidarbinkite geriau, nes rizika per didelė šiuo metu.
Dirbau Grifs AG, nezinau kas pasikeite nuo tu laiku kai dirbau bet ziuriu visi cia tik skundziasi nezinau kaip kitur bet Vilniuje buvo stabilus ir normalus atlyginimas pagal darbo valandas, pradedi dirbt gauni minimuma, gauni pazymejima tavo alga dideja dirbi sunkiau tai pat dideja... As nemanau kad kaskas pasikeite, tiesiog jau toks nusiteikimas yra, o reikia priimti tai ka gauni o ne peikti.

Likurgas
Saugos tarnyba Kaune bei Kauno rajone

Adresas: Sukilėlių pr. 20, LT-50157 Kaunas.
Veiklos sritys: saugos tarnybos; apsaugos sistemos patalpoms; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
PATIKĖKITE UŽTIKRINTI SAVO SAUGUMĄ SAUGOS TARNYBAI LIKURGAS Apsaugos paslaugas teikiame nuo 1998 metų Per visus veiklos metus sukūrėme efektyvią, sugebančią prisiderinti prie Jūsų poreikių, apsaugos sistemą Subūrėme profesionalią apsaugos darbuotojų komandą Bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis ir kitų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Deltuvos g. 5, LT-20129 Ukmergė.
Veiklos sritys: saugos tarnybos; apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos; žemėtvarka.
Buveinės adresas: Vilniaus g. 57, Ukmergė, LT-20138 UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek...

Kas vyks po Vokietijos rinkimų?
Kas vyks po Vokietijos rinkimų? 09-26 22:53
Abu pagrindiniai konkurentai perimti Vokietijos kanclerio pareigas po Angelos Merkel eros sekmadienį pareiškė, kad sieks formuoti naująją šalies Vyriausybę. Pirminiai rinkimų rezultatai rodo, kad...
Ultimatumai iš tuščios apkabos
Ultimatumai iš tuščios apkabos 09-26 21:50
Kurį laiką politikos paraštėse tūnojęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis ima kelti vėjus – užmėtęs laiškais ir grasinimais premjerę Ingridą Šimonytę...
Migrantų stovykloje Rukloje pasigesta 21 užsieniečio
Migrantų stovykloje Rukloje pasigesta 21 užsieniečio 09-26 21:09
Po šeštadienio vakarą kilusios protesto akcijos migrantų stovykloje Rukloje, Jonavos rajone, pasigesta 21 užsieniečio, teigia Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadas Ričardas Pocius.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%