Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GRIFSAG, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GRIFSAG

Atsiliepimai apie GRIFSAG, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie GRIFSAG, UAB

Ekipaže nakties metu budi tik po vieną apsauginį, kurį ir tai iškvietus, nieko negali padaryti. Šūdina apsaugos tarnyba.
Broliai Lietuviai, esat darbstus! Nebijokit kazko keist gyvenam tik viena karta! Nebijokit pabandyt
padirbeti uzsienyje cia gryzt visada spesit. Klausiat, kaip??? Lengva uzsirasykite ant facebook sienos
jog ieskote darbo uzsienyje, nustebsite kai atsiras kokie gyminaiciai ar artimi zmones kurie pasiulys
kazka (nebukyt uzsidare, yra geru zmoniu). Antra varijantas yra tokia imone AgroPraktika 100% patikimumas
labai, daug Lietuviu per ja uzsikabino gyventi Uk, dar visai nebloga Tromina idarbina i Olandija.
Gana vergaut ir kentet Lietuviams uz zeminancius atlyginimus. Nebijokit permainu, kazka keist ir
pamatysit, kaip gyvenimas pageres! Darbscius zmones visur vertina! Sekmes tautieciai <3
Jusu imones apsaugos darbuotoja dirba Jasinskio Iki?
Marijampolėje, PC IKI Vytauto 48 dirba labai maloni ir sazininga darbuotoja Rita. Malonu, kad turite tokiu darbuotuju kaip ji!!!
Nezinau kaip kitur, bet Joniskyje dirba gerai. Saugo musu sodyba rajone ir reaguoja greitai. Aciu jiems!
Alvidas Štelemėkas
2018-03-27 13:21:36 IP 28meqnj5
Noriu padėkoti Kupiškio pardavimų vadybininkui Kęstučiui Saladžiui už operatyvumą ir kokybišką aptarnavimą,
įrengiant 3-io mano objekto saugą. Tecninius sprendimus puikiai atliko tecnikas Albertas Juozaponis.
Nuoširdžai tariu ačiū...ir linkiu tolesnio sekmingo UAB GRIFSAG darbo saugant Jums patikėtus objektus.

Jūsų klietas Alvidas Štelemėkas
Nelaiku išmokamos algos, darbuotojai neturi jokių teisių pasikelti pareigas jai nelaižo vadovams šiknų. Įmonė kuri gali greitai smukti su darbo inspekcijai gautu skundu.
Tatjana Stankevič
2018-01-26 10:51:45 IP 5cd6rn3a
Skundžiu ir pranešu apie (2018-01-26 8.43) IKI parduotuvės Architektų g. 214 netinkamą apsaugos darbuotojo (Andrej) elgesį, kuris, manau, neturi teisės kalbėti keiksmažodžiais, grasinti, varyti iš parduotuvės ("išmesiu iš parduotuvės"), o turi išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją dalykiškai ir ramiai. Be to, parduotuvėje veikia vaizdo sistemos, kurių įrašus galima peržiūrėti ir išanalizuoti. Apsaugos darbuotojas Andrej (vardą pastebėjau tik užrašyta) neprisistatė ir nepateikė jokio darbuotojo pažymėjimo, rėžė, kad neturime teisės jo prašyti prisistatyti, apžiūrėjo rankinuką be pirštinių, ir jo komentaruose tikrai mandagumo nerasta.
Tikiuosi, kad vadovybė tinkamai reaguos į mano skundą.
Reagavimo laikas Vilniuje 30 min.. - iš kur važiavo iš Kauno? ar daug iškvietimų buvo?
Kaunas, prancūzų g."Rimi', 2017-05-29 buvo buvo konfliktas tarp klientų, parašius skunda gavome tokį atsakymą kad galvoju ar mano akys ir ausys meluoja, ar apsauga savo šikną suka ir geruolius vaidina.GĖDA GRIFS AG.
Vilniuje Architektu g.19. parduotuvei rimi apsaugos tarnybos GRIFS AG, darbuotuojas 2017.04.25. 9.00 val ryto pirko produktus, paklausius:as apsiperku.Jeskojom patis prekes,
nerade isejom. Pristojo apsauginis tikrinimui i tarnybines patalpas.ten reikalavo kysio! nesutikom.Pareikalavom kvest policija,
apsauginio varda pavarde, ir preigas.Pagasdines savo pareigom paleido.Skambinom i Personalo ir kokybės skyriu telefonu
+370 5 2445755, laukiam vieso atsiprasimo moralinio atsiprasimo, zalos materialinio atliginimo. Pagarbiai, Valdemaras, Michailas
Žuvėdros fabrike galetumete pakeisti apsaugini, nes cia ne apsauga pasidare o tikra landyne... apsauginio beveik niekada nera darbo vietoje... o kai yra tai pastovei tai mergos tai alaus gerimai kai karsta, ar tai normalu darbo metu ? pastovus sukavimai po langais net susikaupti neimanoma darbui...
Sveiki
Noreciau pasiteirauti kas dirba ar dirbo Grifs' uose ar turi jie daug objektu kad dirbt paromis?Ar daugiau prekybos centru?!
Aciu
Mano namas taip pat stovi Romainiuose Kaune, nežinau kaip pas kitus ekipažas atvažiuoja per 19minučių, bet pas mane ekipažas prisistato per 2-3minutes. Įmonė dirba labai operatyviai!! Rekomenduoju
Po vieso skandalo su Eurocash 1 imone atsirado toks komentaras Delfi.lt svetaineje:
GRIFS AG 2016-03-07 14:12 IP: 78.158.21.23 PANASIAI apsaugoj GRIFS AG tik cia ne su kuru, o darbo laika klastoja nuraso kaip pietu pertrauka nors objektai pariniai ir galimybes palikti posta nera, kiek kartu buvo kreiptasi i darbo ir mokesciu inspekcija nieko, visi dirba pepys i peti ir aisku ne uz aciu

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/darbuotojai-viesai-apkaltino-darbdavi-slepiant-mokescius.d?id=70618342&com=1®=0&s=5&no=20
imone nera bloga pagal viska vadai irgi nera blogi paliginti su kitom imonem kur dirbau bet ka blogai daro kad prissima nauju zmoniu o paskui kaip sugrizta seni darbuotojai naujus ismeta.
Gyventojas 2015-12-04 23:50:52
Aš pasipiktinęs. Reklamuojasi, kad budi Romainiuose Kaune. Naktį suveikė signalizacija name, tai sugebėjo atvažiuoti per 19 minučių. Namas Romainiuose. Per tokį laiką per visą Kauną dienos metu gali pervažiuot... Gėda. Nesaugu pasidarė, nors keturis metus jiems sistemingai mokėjau...
SVEIKAS, SAUGOS TARNYBOS "LIKURGAS"GREITO REAGAVIMO EKIPAZAS BUDI ROMAINIUOSE JAU 3 METUS 24/7.NEIMITUOJA APSAUGOS.REKOMENDUOJU TAU
Laba diena, noriu paklausti ar technikai, dirbantys Mažeikiuose turi firmos aprangą, automobilį ir darbo pažymėjimus? Iškviestas į namus negalėjo parodyti darbo pažymėjimo, nei turėjo darbo rūbus, kad galėtum žinoti jog tai šios firmos darbuotojas ir apskritai paprašius parodyti pažymėjimą elgėsi labai arogantiška i- atseit jei nenorite aš galiu neremontuoti jūsų įrangos. Nenurodau techniko pavardės, bet tai turėtų būti žinoma firmoje, nes ten paskambinau ir tikiuosi kad ateityje tokių incidentų nebus.
labas,
nesuprantu kas grifs ag dirba arba tik mokykla baigia piemenys, arba pries pensijinio amziaus bobeles, kuriu niekur jau nebepriima i darba arba tingi dirbti. Dauguma neturi net apsaugos darbuotojo pazymejimu, nezino pareigybiniu instrukciju. Darbuotojai kurie ir turi pazymejimus, idomu ar prisimena savo pareigas ir instrukcijas.Visa ka jie moka tai tik saugomu ojektu darbuotojus persekioti, nesioti paskalas ir saudyti cigaretes.
Sveiki! matau gera imone, Rimi bei Ogmijos miesta saugo itin gerai :D kameru prigrudo, o v***s slankioja ! Baisu! vergijos imone paprasciau sakant!
Grifsai kepinasi per karscius, su tapacia uniformakaip ir ziema, ar negaletumet maikutessugalvot darbuotojams,
Neringa 2013-08-02 20:42:59
Taip taip suserga ir serga, kaip pasveiks visi kliejentai, tada manau jie nebus tokie skregos ir prades moketi bent jau po kokius 8-9 litus už valanda. Nors suprantu ir juos sunku Lietuvoje. Bent kaip moka taip dirbam, na paziuresiu po meteliu keliu kai baigsis atostogos ka mokes. Kai reikdavo rampoje ziema dirbt, o salta salta, baisu.
Jo, as dirbau nemazai mėtų is jų kokius mėtelius objektų vadu, tai galiu pasakyti tai, kad patys vadai pinigėlius svaisto į kaire ir į dėšine pvz. valdziukės pasiplaukiojimas baidaremis, kazkokie mokymai KARALISKOJ UZEIGOJ, paimti tą saskrydį per kurį susirenka nevisi darbuotojai, juk kurie dirba nieko negauna, o va tie isrinktieji geria alų už dyką ir da esti gauna už dyką, nors kas tie eilinei, kurie nieko nebaige nieko nesupranta, net rasyti nemoka tai ko gi jie verti. Svaisto valdžia firmos pinigus, o kiti darbuotojai nieko negauna, a prisimenu kaip kaledoms padovanojo nieko vertus pakabukus laikrodzius prie raktų su grifs užrašu, taigi mastykit patys ko verta si firmuke.
gintaras-patinka vardas 2014-04-16 11:23:32
ka jus cia rashot? as dirb vadovu, mano atlyginimas yr puikus, uztenka viskam, dar daug lieka, i su valdziu sutariu, reik moket suktis, vate va pasakysiu jums.
ir firmu musu laikos labia gerai, nes mus ji o ne jusu :)))
apie darbuitojus as negalvoju, kap ir mano aukstesnes galvos, nes kekvenas turi galvoti apie save :))))
ataikit dirbt pas mumis, ir galvokit apie savi, nes niekas kits apie jus negalvos.
Tai brangusis kaip tu sukiesi, matomai VAGI ane, aš kai dirbau vadu Marijampolėje mes tik pasiimdavome nurašytas prekes, o tu matomai pilna gerkle varai.
gintaras-patinka vardas
2014-04-16 11:23:32 IP 2k08d649
ir firmu musu laikos labia gerai, nes mus ji o ne jusu :)))
Dirbau šitoje firmoje virs 2m, perspektyvos nera alga minimumas, valdzia d********i, nes nesugeba skaitytis su savo darbuotojais, jie liepia tau padaryti visokia nsmn tu padarai tada auni pizdako, kad blogai padariai. Teisingai kazkas rase kaip moka taip ir dirba ir valdziai is siauliu reiktu truputel, kad kas is auksciau nuduotu pizdi. vienu zodziu fyrmoja nera perspektyvos dirbti. o jai nori buti perspektyvus turi visus kolegas skusti nesioti kava valdziai ir buti derevnes sudas, kad visiems patiktum.
Dirbes Marijėmpolėja
2014-04-05 15:03:49 IP 4ljgk2r
Firma kaip firma, išdirbau daug metų atlyginimas minimumas eile metu dirbau objekto vadovu, tačiau atlyginimą mokėjo minimumą, o kaip kitaip jug vadukams reikia pasimti po keleta tukstanteliu o mes eiliniai kas mes tokie prieš juos. Firma laikosi blogai ir kuo toliau tuo blogiau.
Rašot visiškas nesąmones :) atlyginimas ateina laiku, visus reikalus suderina, su ekskomisarsai lygint tikrai nereikia, nes skiriasi, kaip diena ir naktis :) valdžia gera, viskas puiku iki šiol tfu tfu tfu, kad taip ir toliau būtų :) p.s jei nežinot nesakykit ;)
mazeikiuose apsaugos daruotojas uzdira 1000 uz 192val. o vadaj piermenis., todel ir daug skelbimu i darba. o rimti zmones neina dirbti toki darba,
dar norisi pagiventi.
Ekskomisarų biuras kontrolinį akcijų paketą.
Manau tik aiko klausymas kada perleis akcijas "Ekskomisaru biuras" pasaugos imonei.
Sie jau valdo gal kokiun 60% Eurokesh bei gal net 100% Baltijos saugos grupes akciju.
Tačiau ko norėti kai jų darbuotojai gauna mažiau minimumo? Naktinių ir viršvalandžių neapmoka 1, 5 karto, šventinių gali nesitikėti ten - juk pagal grafiką dirbi, kuris beja gali dingti iš posto kartu su visais žurnalais. Na, o apie karjeros galimybes ten tik pasvajoti - teko kalbėti su vienu kandidatu į apsaugos darbuotojus, du metus juo buvo, nors stažuotoju tegalėjo būti 40 dienų. Kai jų nebeliko ir nuo š.m. 1d. sugriežtino kontrole policija, tada ir Grifs AG savo kandidatus nusiuntė į kursus, egzaminą, gauti pažymėjimo. Iki tol jie tebuvo stebėtojai, nors ko gero ir dabar prekybos centruose dirbančius patikrinus pusė nebūtų kvalifikuoti asmens ir turto saugotojai.
UAB "Gelsauga" vientintelė rimta saugos tarnyba, bėda ta, kad geležinkelius pagrinde saugo. Apsaugos policija galėjo perduoti į privačias rankas tiesa su griežta kontrole ir nustaytais allyginimasi kurie būtų ne mažesni nei vidutiniai, o visi apsaugos policininkai būtų praėję CMEK ir baigę Policijos mokyklą. Tik teisėsaugos įgaliojimus turintys apsaugininkai turėtų reaguoti į suveikimą ir pavojų bei saugoti ypatingus objektus - na, o civiliai ir toliau sėkmingai saugotų statybvietes ir prekybos centrus.
Nekompententingi, įžulūs, nemandagūs, veltėdžiai darbuotojai. Nerimta firma.
pijokų, pensininkų landyne. krc ekskmsraj- 2
Jonas 2013-11-06 17:59:10
Na as ysidarbinau sioje ymoneje be problemu. Alga mokama laiku ir gan normali. be to as nesuprantu ko jus cia verkiat? norit but apsauginejs nieko nebaige ir gyvenime sporto nemate? pazekit y puse apsauginiu prekybos centruose ten beveik vaikai stovi y tokius pasizejus net juokas paima... nu ir kas kad baiges aukstajy moksla ar kazka niekam taj neydomu nes cia yra fizinis ir psichologinis darbas. Jeigu esi sportaves, juolabiau kazka is kovos menu sitam darbe vieta gausi nesunkei ir poziuris y tave bus geras taip kad sekmes sporte ir tada bandant ysidarbint :)
Matomai ietuviu kalbos pamokas jums deste fizkulturos mokytojas ir puse ju nelankes esi.Rasiava tai niuri.Koks tu apsaugos specialistas, tik "strojkes" saugoti... Uzsimane mat rimtu kadru uz minimalia alga.Rimtai manai kad ateis subrendes vyras uz 5.15 Lt diena ir 7.25 Lt nakti?Naivu.
Parašiau Sodrai paklausimą, tai atsakė, jog esant poreikiui ir teisiniam pagrindui bus inicijuota bankroto procedūra. Šio UAB laukia toks pats likimas kaip Trikampis Žiedas, tai tik laiko klausimas kada bankrutuos, tad nesidarbinkite geriau, nes rizika per didelė šiuo metu.
Dirbau Grifs AG, nezinau kas pasikeite nuo tu laiku kai dirbau bet ziuriu visi cia tik skundziasi nezinau kaip kitur bet Vilniuje buvo stabilus ir normalus atlyginimas pagal darbo valandas, pradedi dirbt gauni minimuma, gauni pazymejima tavo alga dideja dirbi sunkiau tai pat dideja... As nemanau kad kaskas pasikeite, tiesiog jau toks nusiteikimas yra, o reikia priimti tai ka gauni o ne peikti.
Tebėra skola Sodrai. Ekonominė būklė labai prasta. Ne kokios perspektyvos čia.
Neringa 2013-08-02 20:42:59
tai zodziu niekam tikusi imone.noriu isidarbinti sioje imoneje bet niekas nepriima.
Lina 2013-07-06 21:07:12
Kaip suptast "išgydys ligonius" ? Ar pas jus klientai suserga?
Auditas 2013-07-23 11:02:12
skola 396436.63 Lt (2013-07-23 dienos pradžioje)
tai niekam tikusi ta imone yra.geriau birzoje stoveti
skola 396436.63 Lt (2013-07-23 dienos pradžioje)
Taigi gerai reaguot iš lovos su "stovinčiu bananu" - skubi kur sniegą greičiau nukratyt.
280000 Lt nesumokėto PVM+skola Sodrai. Spreskit patys. Laiku pabėgau :D
Kaip suptast "išgydys ligonius" ? Ar pas jus klientai suserga?
apsauga dar kolkas dirbantis, bet... 2013-06-26 14:33:19
Taip Imones vardas sako uz savi. Dirbu Alytuj uzdirbam tik vos vos minimuma yra apsauginiu kurie išdirbe po 5-6 net 7 metus ir uzdirba tik vos vos daugiau kaip minimuma manau didmiesciuose uzdirba daug daugiau nes tik jie save laiko zmonėmis o mes provincija ir ka gi padarysi jei ka tai vadai ir sako nepatinka laisvas. Darbas prekybcentryje yra labai sunkus kai reikia atkalti ant koju 15-16 val ir jei ryt vel y darba o jei dar trecia dina baisu net gyvent nsnori. Bet mus valdziuke to nesupranta. tai kai moka tai mes tep ir dirbam. Bet gal geriau stroikej, ku dirbau.
Marijiempoleje tas pats bet gyvent reik tad ir dirbam kiekdamiesi. Nor valdziukei venodai rodo ofisiniems gerai moka tai ko jiems. diel val tas pats ir cia
apsauga dar kolkas dirbantis, bet...
2013-06-26 14:33:19 IP 4ljgk2r
na ka cia pasakius gero? imones vardas pats sako uz save GRIFS G na z*****i ir tiek su tai savo pc uzpisa iki grabo!
Inga 2013-06-12 14:33:29
Taip taip, ir nesuprantamas man dalykas, kaip jie, tai yra apsauginiai, reaguoja iš namų. Tai čia ko gero taip, miega žmogus miega ir tada šoka rengiasi ir reaguoja, ar kaip ten turi būti. A, kas man gali papasakoti, kas ten per reagavimas iš namų, na čia geras dalykas, o gal jie nuogi reaguoja ir kas per apsauga, kuri reaguoja kaškokiu būdu iš namų, todėl matomai ir apvagia pardes, juvelyrkes.
Na ir ka čia tokio, Marijėmpolėje rėagavome ir mės anksčiau iš namų, dabar jau rėaguojame iš Kalvarijos ofisuko. Dėl darbinių valandų, tai jo dirbame 3, 5 apsauginio, tai išėina ir po 200 val. bėt nieko, nors moka tik už valstybės valandas. Yr kaip yr. Varėnoi tai varo kolegos, ko gero būna ir po 250 o alga jo nė štukos nera.

Likurgas
Saugos Tarnyba

Adresas: Sukilėlių pr. 20, LT-50157 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; priešgaisrinė sauga, sistemos; saugos tarnybos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Patikėkite užtikrinti savo saugumą Saugos Tarnybai Likurgas: Apsaugos paslaugas teikiame nuo 1998 metų Per visus veiklos metus sukūrėme efektyvią, sugebančią prisiderinti prie Jūsų poreikių, apsaugos sistemą Subūrėme profesionalią apsaugos darbuotojų komandą Bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis ir kitų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Deltuvos g. 5, LT-20129 Ukmergė.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; saugos tarnybos; vaizdo stebėjimo sistemos; žemėtvarka.
UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. birželio mėn. 18d. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek privatiems tiek ir juridiniams...

Tarptautinė komanda aiškinasi situaciją upelį teršusiame Kėdainių "Nordic Sugar" fabrike 01-27 20:02
Pasirodžius informacijai, kad bendrovė "Nordic sugar Kėdainiai" nevalytomis nuotekomis iš nelegalaus išleistuvo teršė bevardį upelį, situacijai išsiaiškinti sudaryta tarptautinė komanda...
Lietuvos delegacija siekia blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos PA 01-27 20:02
Lietuvos delegacija pirmadienį pateikė siūlymą blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA).
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur 01-27 19:44
Smulkusis verslas yra net stambiausios ekonomikos vienas iš variklių – tai pripažįsta Vokietijos vyriausybė.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%