Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Greitosios medicinos pagalbos stotis

Atsiliepimai apie Greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotis
2022-06-03 10:53:38
Jelena German 2022-05-23 08:12:06
Laba diena, gegužės 22 d.apie 17.00 val dėl labai aukštos temperatūros nuo uždegiminio proceso buvo iškviesta greitoji pagalba adresu Vilnius, Kęstučio 20, Atvaziavęs Aleksandr Stankevič pasielgė grubiai ir nekompetitingai.Jis neišklausė paciento, aklai pasitikėjo elektroniniu termometru (tikriausiai jis buvo sugedęs), nes rodė 36, 4, kai gyvsidabrinis termometras nurodė kur kas didesnę tem.-38, 9. Aleksandr nesuteikė jokios pagalbos, tiesiog išvažiavo.
Toks požiūris į pacientus yra neleistinas. Labai gaila, kad Greitojoje dirba tokie, , gydytojai, ,
Laukiu atsakymo dėl mano pareiškimo.
Jelena German
Jelenai German

DĖL 2022-05- 23 GAUTO SKUNDO

VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotis (toliau - GMPS) gavo Jūsų 2022 m. gegužės 23 d. skundą dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Jūsų mamai.
Pažymime, kad yra aplinkybių, dėl kurių GMPS neturi teisės teikti Jums informacijos apie skundo nagrinėjimo rezultatus.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo (toliau - Įstatymas) 8 straipsniu, paciento privatus gyvenimas yra neliečiamas. Visa informacija apie paciento buvimą sveikatos priežiūros įstaigoje, gydymą, sveikatos būklę, diagnozę, prognozes ir gydymą, taip pat visa kita asmeninio pobūdžio informacija apie pacientą turi būti laikoma konfidencialia.
Įstatymo 19 straipsnis nustato, kad pacientas teises įgyja, pareigas prisiima ir jas įgyvendina pats arba per savo atstovus. Atstovai, veikdami paciento vardu, privalo pateikti atstovavimą patvirtinantį dokumentą ir savo asmens dokumentus.
Konstatuotina, kad Jūs neįvykdėte Įstatymo reikalavimo pateikti savo asmens dokumentą ir atstovavimą pacientei (Jūsų mamai), kuriai buvo suteiktos Jūsų skundžiamos GMP paslaugos, patvirtinantį dokumentą.
Įstatymo 23 straipsnis reglamentuoja paciento / jo atstovo teisę pateikti skundą dėl paciento teisių galimo pažeidimo. Šio straipsnio 2 dalis nustato, kad skundai gali būti pateikiami tiesiogiai (atvykus į asmens sveikatos priežiūros įstaigą), per atstumą (registruotu paštu, per kurjerį, siunčiami elektroniniu paštu, kitomis elektroninio ryšio priemonėmis, užtikrinančiomis galimybę nustatyti skundą teikiančio asmens tapatybę). Skunde turi būti nurodytos paciento teisės, kurias, jo manymu, asmens sveikatos priežiūros įstaiga pažeidė, tai pagrindžiančios aplinkybės ir paciento reikalavimai pašalinti jo teisių pažeidimą. Prie skundo turi būti pridedami dokumentai (jeigu pacientas juos turi), patvirtinantys skunde nurodytas aplinkybes ir pagrindžiantys skunde nurodytus reikalavimus. Jeigu skundą pateikia paciento atstovas, prie jo taip pat pridedamas atstovavimą liudijantis dokumentas.
Prašome pateikti Jūsų asmens dokumento ir atstovavimą Jūsų mamai patvirtinančio dokumento kopijas, taip pat kitą informaciją, nurodytą Reikalavimų paciento skundui ir dokumentams, teikiamiems su skundu, apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. sausio 9 d. įsakymu Nr. V-36 „Dėl Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo įgyvendinimo". Skunde turi būti nurodyta:
1. paciento vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas;
2. paciento atstovo vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, telefono ryšio Nr. ir (arba) el. pašto adresas;
3. paciento teisės, kurias, jo manymu, asmens sveikatos priežiūros įstaiga pažeidė;
4. paciento teisių pažeidimą pagrindžiančios aplinkybės (aprašymas);
5. reikalavimai pašalinti paciento teisių pažeidimą.
Kartu su skundu turi būti pateikti šie dokumentai:
1. skundą teikiančio pareiškėjo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
2. jeigu skundą teikia paciento atstovas - atstovavimą liudijančio dokumento kopija;
3. jeigu yra, dokumentai, patvirtinantys skunde nurodytas aplinkybes ir pagrindžiantys skunde nurodytus reikalavimus.
Nurodytų dokumentų kopijos ir išrašai turi būti patvirtinti teisės aktų nustatyta tvarka.
Jei negalite atvykti į GMPS, rekomenduojame patikslintą skundą su dokumentais pateikti registruotu laišku, adresu Justiniškių g. 14c-1, Vilnius 05131 arba per kurjerį, arba elektroniniu paštu [email protected] Siekiant nustatyti Jūsų tapatybę, gali prireikti surengti nuotolinį GMPS atstovų susitikimą su Jumis naudojantis programa „Zoom" arba
„Microsoft Teams".
Vadovaudamiesi Įstatymo 23 straipsnio 2 ir 3 dalimi, siūlome pašalinti Jūsų skundo trūkumus. Per 30 dienų nuo informavimo apie nustatytus trūkumus dienos jų nepašalinus, paciento atstovas turės teisę skundą, atitinkantį visus reikalavimus, pateikti iš naujo.
Vilniaus GMPS
2022-06-02 09:12:08
Aistė 2022-05-30 12:32:36
Gegužės 26 d., šalia Ukmergės miesto, kviečiau greitąją medicinos pagalbą savo giminaitei, kuri nugriuvo be sąmonės ir nekvėpavo. Buvo sugaišta labai daug brangaus laiko, kol operatorė manęs visko išklausinėjo. Atvykus greitajai, buvau šokiruota medikų elgesiu, atsainiu požiūriu į nukentėjusiąją bei nenoru dirbti. Man kelia abejonių jų kompetencija, aš pati turėjau prašyti, kad jie kažką darytų.
Laba diena Gerb. Aiste,

Dėl medikų elgesio, požiūrio ir kompetencijos Jūs turėtumėte kreiptis į Ukmergės GMP stotį.
Laukiu atsakymo dėl mano pareiškimo.
Jelena German
LABAS VAKARAS KVIEČIAU GREITĄJĄ Į MOLĖTUS INTURKĖS -49-7 ESU MEDICINOS DARBUOTOJA RITA ŠAVELIENĖ DIRBU POLIKLINIKOJE GREITOJI ATSISAKĖ VYKTI DĖL KOJŲ SKAUSMŲ KURIE KAMUOJA JAU PORA METŲ PASAMDYTI VILNIAUS ADVOKATAI PERDUOTA VILNIAUS SANTAROS KLINIKOS Į TEISMĄ ĮTRAUKTI POLIKLINIKOS ŠEIMOS GYDYTOJA KURI NEŽIŪRĖJO MANO SVEIKATOS PER TĄ LAIKOTARPĮ.REIKALINGA PAŽYMA TEISMUI IR MANO MOKAMSAI VILNIAUS ADVOKATEI DĖL KOKIŲ PRIEŽASČIŲ ATSISAKO ATVYKTI GREITOJI?
Greta Šalvaityte
2021-10-22 11:23:10 IP 2i24s4qs
Vakar į Raudondvario plenta buvo iškviesti paramedikai dėl širdies skausmo, likau švelniai tariant šokiruota paramedikes mentaliteto ir komentarais.
Rita Šavelienė
2021-10-09 19:27:52 IP 2i24qitt
Labas vakaras, spalio 3d 14:55val buvo paskambinta pagalbos numeriu 112 kurie neatsiliepe is karto po keliu skambuciu ir buvo paprasyta sujungti su greitaja pagalba, nes užejo stiprus koju skausmai (dešines kojos) jie man kamuoja 3m, paskambinus greitajai atsiliepe greitosios pagalbos konsultante, ji man pasake jog tuoj atvyks, laukiau visa valanda, po valandos vel paskambinau, o man pasake jog pamiršo pasakyti jog išvažiavo į kita iškvietima, laukiau vėl visa valanda, išviso laukiau 2val.... kai atvyko greitosios pagalbos darbuotojai, pasakiau jog man iš ju pagalbos nebe reikia, nes išgeriau nuo skausmo vaistus kurie man padejo.Likau labai nepatenkinta, jog teko laukti visas 2val, esu pati medicinos darbuotoja, ir tokio elgesio kaip iš greitosios pagalbos labai nesitikėjau, apmaudu jog dirba tokiam darbe tokie neatidus darbuotojai. Tikiuosi jog į mano skunda atsižvelgs ir su manim susisieks.
Odeta Šmigelskytė
2021-02-16 19:13:43 IP 2e7r3q9s
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo nuomone, apie vakar įvykusį išlvietimą. Atvažiavus greitosios pagalbos darbuotojams, iš Ukmergės, apie 1:20 min nakties, labai pasipiktinau, jos darbuotojos elgesiu. Taip, tai buvo moteris, kuri aiškiai, ir visiškai neslėpdama, atvirai išsakė savo nuomonę apie esamą pacientę. Tai buvo mano mama, iškvietimas buvo dėl gausaus kraujavimo, dėl kurio mama vos nemirė. Taigi, bendrai paėmus, atvykusi darbuotoja, pirmiausia išpeikė namų salygas, namų tvarką ir panašiai. Tik tada ėmėsi kažkokių veiksmų, dėl paciento gerovės. Ir kas labiausiai nustebino, tai kad greitosios medicinos darbuotoja tiesiai šviesiai į akis pasakė, kad :, , kažin ar reikia vešti, pakeliui numirs". Ar tokie žodžiai yra tinkami tokį darbą dirbančiam žmogui, kuris turėtų padaryti viską, kad padėtų? Aš nemanau. Taip, liga pacientės yra rimta, bet tai nereiškia, kad reikia laidoti anksčiau laiko žmogų. Esu labai pasipiktinusi, nes mano nuomone, tokie žmonės, be jokio gailesčio, neturėtų dirbti tokio darbo. Žmogus, kuriam yra svarbiau, kokioje aplinkoje pacientas gyvena, o ne kokia jo būklė, tai pirmiausia ir atkreipė dėmesį medicinos darbuotoja. Man tikrai labai apmaudu, bet tai tiesa. Prasčiau gyvenantys žmonės turi jaustis labai nepatogiai, kviesdami greitąją pagalbą, dėl tokių žmonių, kaip ši darbuotoja. Deja, bet vardo neįsidėmėjau, bet šito nežadame palikti visa šeima, ir kreipsimės, kur tik reikės.
Nuoširdžiai noriu padėkoti Janušauskui, skubią medicinos pagalbą teikiančios brigados darbuotojui - gydytojui, bei jo organizuotai komandai, kuri taip pat labai stengėsi.

Tai nuostabus žmogus, kuris, ištikus nelaimei, dėjo visas įmanomas pastangas, stengėsi iki paskutiniųjų, kad išgelbėti žmogaus gyvybę, kuri vis blogėjo.

Pasitelkęs profisionalumą, ryžtą, organizuotumą, pilnai atsidavęs savo profesijai, nuostabiai atliko darbą bei išsaugojęs žmogaus gyvybę, saugiai nugabeno jį tolimesniai gelbėjimo procedūrai.

Tai žmogus, iš kurio turima mokytis bei imtis pavyzdžio. Nuostabiai atliktas darbas bei jautrumas.

Janušauskai, sveikatos Jums, pacientų dėkingumo. Išsaugokite jautrumą, kaip didelę mediko vertybę...

Su didžiule pagarba,

Janina Markevičienė
2019-07-15 22:06:57 IP 2e7r413c
P A D Ė K A
Reiškiu nuoširdžią padėką 112 tarnybos darbuotojai ir
abiems greitosios medicininės pagalbos ekipažams, 2019 m. gegužės 12 d. atvykusiems adresu
P. Žadeikos g. 10-1, Vilnius,
suteikti man pagalbos ištikus širdies infarktui. Šių darbuotojų profesionalumas, operatyvumas ir atsakingumas išgelbėjo man gyvybę.
Su didžausia pagarba,
Janina Markevičienė
Vilnius, 2019 m. liepos 15 d.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%