Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitasis kurjeris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Greitasis kurjeris

Atsiliepimai apie Greitasis kurjeris, UAB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Greitasis kurjeris, UAB

Jau Varėnoje dirba greitasis kurjeris tai neduok dieve. Ne gana to, kad nežinia kada pristatis tau laišką, bet dar turi pats eiti jį pasiimti
VISA TIESA KAIP AS DIRBAU GREITAJAME KURJERIJE !!! teko dirbti sioje nelemtoje bendroveje, pirma ka teko susidurti su bendrove tai apgaule, imone siule nesioti skrajutes ir laiskus-na skrajutes tai ju savoka visiems aiski tai reklaminei lapelei taciau UAB GREITASIS kurjeris skrajutem vadina laikrascius ir storiausius zurnalus o tai jau nera skrajutes o spauda.Zodziu apgavo.kuo toliau tuo malonumas buvo geresnis visas neva skrajutes su laiskais vesdavo i asmeninius namus keliomis dezemis neklyskite ne po viena deze dauguma, kambarys virstavo GREITOJO KURJERIO bendroves sandeliu ir si betvarke tapo kasdiedybe, mokejo aisku mazai puse minimumo svorius tu neva skrajuciu teko tampyti iki isnaktu.Taciau vadovu poziuris i spaudos pristatyma mane glumino, tarkim jei nera pasto dezutes laiskus ar zurnalus lieptavo palikti tiesiog lauke motyvuodami kad taip turi buti.Na jei as buciau imone kuri kreiptusi i sia bendrove paslaugu isnesioti zurnalus laikrascius tikrai suabejociau jos profesionalumu o zmonem patariu nesusideti su sia bendrove, nes pagarbos nesulauksite jusu butas namai virs sandeliu greitojo kurjerio ir netikekite, kad teks nesioti grazii tarent skrajutes o teks nesioti zurnalus kas nera skrajutes iki 20kg svorio.todel verta susimastyti kas liestu bendroviu tai ju spauda nevisada pasiekia adresata ir tai yra normalu nes vadovu poziuris i pristatymus skiresi siulyciau apsidairyti kitur pries pradedant pasirenkant sia bendrove savo reklamos partnere
Grįžtu namo, o ten pranešimas, kad man yra registruotas laiškas.Skambinu nurodytais telefonais, Atsiliepia darbuotojas, ie sako, kad greit perskambins. Perskambina gan greit ir sako, kad mano kontaktus perdavė paštininkei ir ji su manimi greit susisieks, ji yra mūsų rajone ir laiškas greit bus mano rankose.Deja.Pralaukus 40 min skambinu į kontorą-ten jau niekas neatsiliepia, nors iki nurodyto darbo laiko pabaigos 1 valanda.Nei skambučio, nei laiško nesulaukiau, o ateina dvi išeiginės. Galvojau "greitasis kurjeris" šeštadienį dirba, deja, vėl tyla. tai štai koks tas "greitasis" kurjeris. Tfu ant jūsų kontoros.P.S. Jums matyt neatrodo, kad registruotais laiškais nesiunčiami meilės laiškeliai?
Ruslan 2015-08-18 17:51:18
Dvi savaites nese du laiskus - banko kortele ir pin koda. Vokai buvo issiusti specialiai 4 dienu skirtumu. O sitie nelabai protingi darbuotoja idejo mano kortele ir pin koda i pasto dezute. Maza to kad neiteike asmeniskai, tai dar ir veluojant dvi savaites ideda laiskus su uzrasu "Dokumentai" i pasto dezute. Bet kuris asmuo galejo pavogti mano kortele ir isimti visus pinigus. Uz tokius dalykus i teisma reika paduoti, kad juos uzdarytu.
nieks jusu pinigu nepaims, kadangi pirma reikia ta kortele aktyvinti, kam tiek pilat purvo laiskininkams.
Šis UAB neturėtų vadintis KURJERIU, nes jis nešioja tik pranešimus, kad reikia atvykti į Žirmūnus atsiimti laiškų, bet ne pačius laiškus.
O mokėjimus už suteiktas paslaugas pvz. iš Sodros tikriausiai gauna. O Sodra laikosi iš visų mūsų mokesčių, taigi, šis uabas minta mūsų pinigais, o paslaugų, kurias turėtų teikti, mes negauname. Ar neturėtų juo susidomėti Sodros valdžia ir VMI?
Aš ir dukra laukėme siuntinukų.Pradėjome pyktis su siuntėju.Pasirodo ``Greitasis kurjeris`` paštininkė Naujojoje Akmenėje nepaliko pranešimo.nei mano.nei dukros adresu ir siuntinius grąžino.
Tikrai pritariu kad tragiškas kurjeris, praradęs laiko suvokimą.
Tragiškas kurjeris
2015-06-23 15:45:21 IP 28m82kkj
Liuda 2015-06-09 12:38:24
Ant voko data 2015-04-21, o atnešė šiandien. Gal pėsčiomis iš Vilniaus ėjo? Kas mokės delspinigius bankui - aš ar UAB Greitasis kurjeris??????????????????????//
Kreipkitės į teismą! Tegul atlygina nuostolius!
"Greitasis kurjeris" neatlieka savo sutartinių įsipareigojimų. Manau, kad "Greitojo kurjerio" įkūrėjas yra vienas iš buvusių ir dabar Lietuvos pašte tebedirbančių Lietuvos pašto vadovų arba jo šeimos narys. Kokiuo pagrindu'Greitojo Kurjerio" padaliniui lpekspress. yra leista naudotis Lietuvos pašto emblema. Tai yra akivaizdi korupcija, nes netlikdamas sa vo sutartinių įsipareigojimų "Greitasis kurjeris" teršia "Lietuvos pašto" vardą. Mėgstamiausias "Greitojo kurjerio" sukčiavimas yra sumesti pranešimus į gavėjų pašto dėžutes, kad jie patys atvyktų į Žirmūnų 68 pasiimti laiškų. Vakar ir šiandien namuose laukiau laiško iš SODRos, tačiau "Gr.kurjeris" kvailindamas mane, teigia, kad manęs namuose nerado, dodėl aš pats turiu atvykti į Žiormūnų 68 pasiimti laišką.
pati esu dirbus paštininke lietuvos pašte ir kas jau prigrasinta daryti tai registruotus laiškus įteikti asmeniškai arba kitam galinčiam paimti, ir BŪTINAI SU PARAŠU kad laiškas paimtas, vyrukas pravažiuodamas su mašina tiesiog įtrenkė registruotą laišką į dėžutę prie gatvės ir tai dar vėluojantį 5 dienas...
Greitasis kurjeris tai - lėtasis kurjeris, laiškai ir spauda nuolat vėluoja savaitėmis, o šiandien ryte laišką atnešė 5, 47. Čia normalu?
dana 2014-09-04 18:41:35
kaip moka pinigus uz darba taip ir dirbam,
Labai geras atsakymas!!! Super tegu firma susimasto ir ivertina dirbancius
Tikriausiai turėtų keisti pavadinimą į UAB "Lėtasis kurjeris"! Laiškas pašto dėžutę pasiekė 2015-05-30, o UAB "Greitasis kurjeris" ant voko nurodyta data 2015-04-29. Net arkliais siuntos pasiekdavo greičiau! O galbūt iš Vilniaus kelias paildėjo? Ir ką su tokiais paslaugų teikėjais daryti? A?
Blogesnio aptarnavimo neesu matęs. Ir ne pristatant kurjeriui, o atsiimant prekę ofise. Kaip taip įmanoma dirbti...
Truksta žodžiu del spaudos pristatymo sąskaitas apmoku iš lempos todel tai nedamoku, tai permoku!Laiškas turejo but pristatytas 2015 04 20 o gavau tik 2015 05 06.idimu to UAB vadovas nebyjo kad kas kreipsis i teisma?
Na Alytuje tikrai yra nebloga įmonė, tvarkinga, punktuali ir tikrai ir dirbti joje galima, jei nori tik dirbti.
Šį įmonė pristato sąskaitas ir korespondenciją nuo įsikūrimo pradžios, bet problemų tikrai neturėjau
Labai prasta imone. Teko pas jos dirbti, issilaikiau tik tris savaites. Apiformino 0.5 etatu nuo minimumoi, o darbo pilnam etatui ir daugiau. Laisku kruva, reklamos du vezimeliai ir dar zurnalai, namai ismetyti per kelieta raijonu. Logistika ziamiau bambos. Nebutu gobšus, darbuotojai geriau dirbtu ir klientai butu patenkinti. Neturekite su jais jokiu reikalu!
Klientas 2015-02-26 14:04:52
Va kaip greitasis kurjeris atnesa laiskus visada prie duru. https://www.youtube.com/watch?v=fKbmaESh4Oc&feature=youtu.be
Na tai gal dėl to ir greitasis tas kurjeris, negaišta laiko mėtydamas į pašto dėžutes. :D
as taipat esu nusivyles jusu darbu.radau pranesima pasto dezuteje nors namie visada kas nors yra taigi nepasivargino net paskambinti i duris.ant voko anspaudas vasario 24dienos o pranesimas paliktas kovo 4diena.taigi taip operatyviai yra pristatinejami registruoti laiskai
Virginijus 2015-03-03 14:14:00
Prašome patikslinti adresą, kuriuo laiškai šitaip paliekami/randami. Su Jūsų pagalba, tikimės, pavyks išspręsti rakinamos laiptinės problemą, dėl kurios laiškininkas neturi galimybės laisvai patekti prie pašto dėžučių.
Panevėžio g.34, buna kad atnesa i laiptine, bet visi laiskai guli ant grindu i pasto diezutes nededa.
Klientas 2015-02-26 14:04:52
Neįmanoma susitarti kada pristatys, sako per tris darbo dienas, suprask lauk atsisėdęs tris dienas vienoj vietoj, siūlau : šiandien visą dieną, ryt negaliu, poryt irgi galiu, o man kartoja, per tris dienas, neaišku kada pasakykit kokiu adresu... Ar tokia aš nepagaunama?...O pinigėlius tai jau paėmė už pristatymą. Tai pageidaučiau bent į artimiausią paštą... Vilnius.
Sveiki.
Vakar nuvykau atsiimti registruoto laiško. Pranešimą gavau vasario 17 d. įmestą į pašto dėžutę. Ant voko nebuvo parašyta jokių pastabų. Paklausiau aptarnaujančios mergaitės, kodėl nepristatė registruoto laiško į namus. Ji paaiškino, kad nuves mane pas vadovą, kurio pavardė Marcinkevičius. Su manimi buvo mano dukra antros klasės mokinė. Vadovas išklausė mano pasakymą ir pareiškė, kad Sodra jiems nepateikė mano kontaktinio telefono, kuriuo galima būtų su manimi susisiekti. Ir iš viso, ar jūs buvote namuose? Aš pasakiau, kad yra asmens duomenų apsauga, todėl informacija nepateikiama. Vadovas kalbėti pradėjo pakeltu balsu, griebė telefoną ir pradėjo mane ir dukrą filmuoti, pradėjo gąsdinti policija ir kai pasisukau eiti, pradėjo laikyti už drabužių, kad neišeitume. Filmavo mus iki pat mašinos šaukdamas kažkokius žodžius, paskui sušuko, kad nufilmuos vaiką, kuri iš karto pradėjo verkti ir visą vakarą buvo stresinėje būsenoje dėl kažkokio vadovo rėkimo. Tad išvada viena, kas priėmė tokį darbuotoją (Marcinkevičių) dirbti tokiose pareigose? Nuo kada klientas neturi teisės paklausti dominančiu klausimu? Kas yra šios kompanijos steigėjai?
Reziumė. Aš tikrai šito įvykio nepaliksiu neužbaikto.
Wau, per kuria vieta jus greitasis kurjeris? laiskas issiustas 2014-12-18, gautas 2015-02-11. cia tipo normalu?
labas rytas, tai nesusipratimas o ne greitasis kurjeris.Mano vyrui is Sodros buvo birzelio men registruotas laiskas, bet jo per tris dienas nesugebejo iteikti.Mano is Sodros vienas laiskas buvo gruodzio men. o kitas sausio men. bet nei vieno irgi nesugebejo iteikti, nors namuose gyvena 4 suauge ir du moksleiviai, bet teigia, kad namuose nebuna zmoniu, nors vienas zmogus visuomet buna, kadangi yra mazas vaikas. Niekaip neisivaizduoju kaip per tris dienas kuomet reikia iteikti laiska nieko nebuna. Tai kazkokia mistika. Aisku geriau imesti pranesima i pasto dezute ir nesukti galvos. Paskambinus i ofisa is karto liepiama atvykti ir is ten pasiimti arba grasinama kad atiduos adresatui.
Labai prastai dirbanti įmonė. Laišką neša darbo dienos metu, aišku, nieko neranda namuose, priklijuoja lapelį ant laiptinės durų. Vėliau susisiekus telefonu, reikalauja atvykti pas juo į Europos pr., paskui žada atvežti dar kartą, tačiau pažado netesi, tik nuolat kažką meluoja. Darbuotojai nemalonūs, nelankstūs, visiškai neatsižvelgiantys į kliento poreikius.
Stebuklingai keliauja laiskai Kaune su "Greituoju kurjeriu".Laiskas, issiustas 12.03 mane pasieke 12.10.Atstumas tarp siuntusios Istaigos ir mano namu apie 3km........Manau, kad pats laikas keisti pavadinima
Laba diena.Noriu paprašyti, kad Kaune, kur yra jūsų ofisas, Europos pr.81., būtų daugiau nuorodų kur jus rasti. Ten yra daugybė firmų, o jūsų ofisas labai užkampyje ir nėra jokių nuorodų kur jus rasti, jokio užrašo.
Taip ačiū už sugadinta nuotaika samdote pensininkes kurios sugeba apšaukti įžeidinėti ir mėtyti telefonus kas čia per bendravimas. Ukmergėje čia
Sudu kruva greitasis kurjeris, neprasidekite su sita imone (darbo ar siuntimu).Sirdingai patariu.
labai blogai.korespondencijos nepristato ir dar telefonu santazuoja. Kas tai per UAB-as, kad savininkai nesijaudina del savo blogos reputacijos!!!
kaip moka pinigus uz darba taip ir dirbam,
Ačiū už nusiųstą sudaužytą jaunųjų dovaną.
Ji ir taip buvo supakuota neblogai, bet matyt ją mėtė ar ant jos kokį svorį dėjo, kad jaunieji gavo vietoj dovanos dėlionę. O dovana nepigi.... Tik neturėjome galimybės nuvežti jos iš Klaipėdos į Kauną. Tam sumokėjome 26, 14 Lt, kad ją pristatytų...ir pristatė, Ačiū........ Aišku užklijavus buvau, , Atsargiai - dūžtantis daiktas'', ir telefonu perspėjau, tai vat....Žinau, kad niekada daugiau šia įmone nepasitikėisu ir nesikreipsiu.
Išsiųstą 2014-07-09 tame pačiame mieste laišką gavau tik 2014-07-22, be to ne kur kitur, kai gumyte pririštą prie bedrų daugiabučio įėjimo durų rankenos. Ne, jos visai nerakinamos ir jokio kodo nėra. Nėjau tie "greituoliai" taip skuba, kad negali padaryt dar vieno žingsnelio ir įmest adresatui į pašto dėžutę, o ne visus turimus namo laiškus pririšinėt prie rankenos (kas, spėju, užima daugiau laiko).
nesuprantu turėjau lyg ir gauti siuntinį iš sodros bet jo negavau nes kurjeris net neskambino į duris. parašyta kad gauta 06 25 bet tik šiandien jis atsidūrė pašto dėžutėje. O gale rašo kad laiškas perduotas į europos prospekta (Kaune) tai kokio velnio man dabar iš dainavos vilktis į aleksotą kai paštas man buvo 5 min nuo namų kas per nesamonė tai negaliu.....
Cia letasis kurjeris, o ne greitasis. Laiskus is Kauno i Kauna savaite veza. Paskui teisinasi, kad namie neranda, nors dirbam namuose ir buvo atvejis, kad vaikas su 40 temperatura sirgo, bet "musu namie vis vien nerado". Jau kelis kartus laiska gavom, kad reikia kazka susimoketi iki tam tikros dienos, o ta diena jau buna praejusi ir net kartais ju laiskas jau su skolu isieskojimu kartu ateina.
Aš nusivilęs jūsu kurjeriu darbu.Vakar atvažiavęs kurjeris paliko laišką sekančioje laiptinėje ant pašto dėžučių viršaus.Dembava Panevėžio rajonas 2014.06.12d.13.00val.
Biržuose nešioja laiškus pensininkė kuri apšaukia klientus, baisiau ir būti negali, vakar sugadino visą vakarą. Apsaugokite biržiečius nuo šio baisios "bobos". Aš į savo namus tikrai daugiau jos neįsileisiu.
Kaip vertint "Greitojo kurjerio" greitį, jei jos atstovai laišką iš Vilniaus į Panevėžį gabena 9 dienas?
Pati blogiausia skrajuciu platinimo kontora per daugiau kaip 10 metu. Dar kitokios tokios neteko sutikti. Paeme platinti musu kompanijos skrajutes, kai pamatem, kad neisplatinta, kvietem ju atstovus. Kai su atstovais isitikinom, kad labai blogai isplatinta, prasidejo reikalavimai sumoketi 100% sumos uz neivykusi platinima.
O teisiskai pasiimti pinigus jie pasiruose itin rimtai. Matyt pas juos taip priimta- nepadaryti darbo ir teisiniu keliu kuo greiciau pasiimti pinigus. Galiausiai nieko nesake uz akiu priteise per teisma sumoketi visa suma ir net sugebejo puikiai veikiancios imones saskaita uzblokuoti. Zodziu praradom pinigus uz pasigamintas skrajutes ir dar susimokejom uz neivykusi platinima.
Jokiu budu nerekomenduoju susideti su sitais A********S.

va kaip laiskai pristatinejami is greito kurjerio :D
jiems kaboutus nuraut, tai gal greičiau bėgios. man iš mokesčių tik šiandien numetė po durim laišką net nesiteikę pasibelst nors buvau namie. vežė nuo 2013.10.29 iki 2013.11.24 tai yra nonsensas nuo tų (nesakysiu pavadinimo) ofiso iki manęs 20 km. jau antras kartas, kai toks fokusas. kas šitiems vėžliams iš to "greitojo atseit kurjerio" ausis kada apskaldys? nufotografavau viską, sukelsiu dabar į portalą nuotraukas, kadd mokesčiai vėžlius dulkintų, o ne mane.
Labai blogai dirba.Cia ne greitasis o letasis kurjeris.Kauno ribose veza savaite.Man is kinijos per 10 dienu ateina.Reikejo gauti dokumentus tai skambinau daug kartu kada bus. Atsiliepdavo STUMBRIT
Ritai 2013-10-21 18:18:17
Kuris GK vadovas liepe parasyti tokia nesamone? visiska priesingybe tame kurjery nei cia parasei. laiskai veluoja pastoviai, zurnalu kartais negaunu, registruotus laiskus savaite nesioja
Pilnai pritariu "Ritai2013-10-21 18:17"
Labai gera įmonė, dirba greitai. Vos spėji išsikviesti - jau žiūri stovi vietoj. Dar neteko nusivilti.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip TNT, VENIPAK...
DLW Lietuva
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 81, LT-02189 Vilnius.
DLW Lietuva UAB- tai lanksčiai dirbanti logistikos įmonė, teikianti smulkių, skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei sandėliavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų augimo paslaptis paprasta –abiem pusėm priimtinas bendradarbiavimas. Mes esame atsakingi už tai, ką įsipareigojame...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Lietuvos oro uostai augina neaviacinių pajamų dalį
Lietuvos oro uostai augina neaviacinių pajamų dalį 11-15 11:32
Per devynis šių metų mėnesius Lietuvos oro uostai gavo beveik 37 mln. Eur pajamų – 13% daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį. Šiemet augo tiek aviacinės – skrydžių, keleivių...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Keurig Dr Pepper 30,00 +1,69%
Cisco 44,91 -7,33%