Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitasis kurjeris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Greitasis kurjeris

Atsiliepimai apie Greitasis kurjeris, UAB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Greitasis kurjeris, UAB

Pinigeliai yra.Gerų Naujų Metų
2016-12-29 18:56:28 IP 2i51b39m
Sveiki, sveiki, aciu visiems uz bendravima, pinigai pervesti.smagiu naujuju Metu!
Pinigus jau pervede, gavau visus kiek nurodyta.
buvusi darbuotoja
2016-12-27 10:28:10 IP 2fbb00vc
su, praejusiom sventem.as tai nlb tikiu, kad iki nauju metu spes pervest.
2016-12-26 12:25:05 IP 28ma2aor
su šv kalėdom:) sveikatos ir tikekimes kad iki nauju metu perves
2016-12-26 12:13:35 IP 2i51b39m
visus su sv.kaledomis, pasidalinkite gal kazkam jau pervede pinigelius.
2016-12-20 19:31:00 IP 2i51b39m
buves darbuotojas 2016-12-20 18:59:26
Sveiki, radau informacija
Skirtos išmokos

Posėdžio data: 2016-12-19

Skirtų išmokų suma: 346110.76 EUR

Sakyciau kazko mazai, kaip tiek daug skolingai imonei
na, bent prades moketi, dekui uz geras naujienas, net nuotaika pakilo, o suma tikrai mazoka, bet pirma turi darbuotojams ismoketi, o tada visiems kitiems.
buves darbuotojas 2016-12-20 18:48:33
nu va paskambinau i garantini fonda, ir suzinojau kad pinigai bus skiriami, snd arba ryt i finansu ministerija sius kazkokius dokumentus, ir iki kaledu bankroto administratorius gaus visus pinigus ir prades pervedinet,.
Aciu uz geros naujenos.Dabar reiks judinti bankroto administratoriu, nes jis niekada neturi jokios informacijos.Gal ji reikia informuoti, kad jis zinotu?
2016-12-20 18:59:26 IP 2ivsqijn

Sakyciau kazko mazai, kaip tiek daug skolingai imonei
2016-12-20 18:48:33 IP 28ma2aor
2016-12-20 09:40:57 IP 2i51b39m
buves darbuotojas 2016-12-19 19:05:06
katik parasiau e laiska Laima.Cetrauskiene@bankrotodep.lt ziuresiu gal atrasys:)
kokios naujienos?Laima.Cetrauskiene neatraso?
2016-12-19 19:05:06 IP 28ma2aor
Laba diena, Gal yra kokiu naujenu po sios dienos gruodzio 19 Garantinio tarybos posedzio del "Greitasis kurjeris"ismoku?
2016-12-15 12:57:55 IP 2i24uhpp
paskutinės naujienos - Laba diena, gautas Jūsų paklausimas dėl UAB „Greitasis kurjeris“ paraiškos dėl išmokų. Pranešame, kad paraiška dėl lėšų skyrimo iš Garantinio fondo lėšų bus svarstoma 2016-12-19 Garantinio fondo tarybos posėdyje. Priėmus sprendimą, bus sudaryta sutartis su administratoriumi dėl lėšų pervedimo. Administratorius, gavęs lėšas, įsipareigoja per 20 dienų pervesti jas darbuotojams. Laima.Cetrauskiene@bankrotodep.lt
2016-12-13 19:14:06 IP 28ma2aor
Paraiška dėl lėšų iš Garantinio fondo skyrimo: Pateikimo data: 2016-10-03, nesuprantu as 2 men, tempia laika, ka tiek laiko daryt??.man nesuprantama
Jokios informacijos negaunu nei is administratoriaus, nei garantinio fondo.Kada bus ismoketa, kiek?Gal tai didziule paslaptis?
2016-12-13 12:58:46 IP 2i51b39m
Buvęs darbuotojas 2016-12-13 12:50:38
o koks šioje vietoje seimo narių vaidmuo - Garantinio fondo tarybos sudėtyje seimo narių nėra?
Garantinio fondo taryba
Garantinio fondo tarybos sudėtis

Eil. Nr. Vardas pavardė Pereigos

1 Romualdas Gėgžnas finansų viceministras (Tarybos pirmininkas)
2 Siuzana Ščerbina-Dalibagienė Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Audito, apskaitos ir nemokumo valdymo departamento Audito ir nemokumo valdymo skyriaus vedėja (Tarybos pirmininko pavaduotoja)
3 Svajūnas Andriulis Lietuvos darbo federacijos pirmininkas
4 Sigitas Dimaitis laikinai einantis Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų direktoriaus pareigas
5 Alfredas Gustas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Teisės departamento Teisės taikymo ir kooperacijos skyriaus Kooperacijos poskyrio vedėjas
6 Vidmantas Japertas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos viceprezidentas
7 Janušas Lebedevas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos atstovas, Lietuvos radioelektronikos pramonės profsąjunginių organizacijų federacijos pirmininkas
8 Oleg Davidovič Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo departamento Darbo teises skyriaus vyriausiasis specialistas
9 Juozas Neverauskas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos atstovas Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas
10 Juozas Neverauskas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos atstovas, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas
11 Juozapas M. Preikša Lietuvos pramonininkų konfederacijos analitikas
12 Rimtautas Ramanauskas Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininko pavaduotojas
13 Vytautas Vidmantas Zimnickas Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidiumo narys.///
na man taip buvo pasakyta, reik kad dar kazkas paskambintu, ir pasakytu ka kitam zmogui jie sake, darosi idomu
2016-12-13 12:50:38 IP 2fbaqk3q
darbuotoja buvusi 2016-12-13 11:25:18
sveiki, , posedzio data gali skirtis 1-2 dienom nuo jusu nurodytos, tai priklausys nuo seimo nariu, nuo ju dar priklausys ar vyriausybe patvirtins mokejima, bet maloni ponia kitame laido gale pasake, kad dar siais metais turi buti ismoketos paskirtos ismokos, , lieka tik melstis..
Garantinio fondo taryba
Garantinio fondo tarybos sudėtis

Eil. Nr. Vardas pavardė Pereigos

1 Romualdas Gėgžnas finansų viceministras (Tarybos pirmininkas)
3 Svajūnas Andriulis Lietuvos darbo federacijos pirmininkas
11 Juozapas M. Preikša Lietuvos pramonininkų konfederacijos analitikas
2016-12-13 11:25:18 IP 2i51b39m
Buvęs darbuotojas 2016-12-12 19:36:51
(8 5) 212 5464 -avnt.lt-Garantinio fondo administravimo skyrius
kaip supratau -paskutinis Garantinio fondo tarybos posėdis šiemet bus gruodžio 15 dieną - paskutinė galimybė šiemet priimti sprendimą dėl Garantinio fondo lėšų skyrimo.KITAIP išmokas Greitojo kurjerio buvę darbuotojai matys tik kitais metais.
Buvęs darbuotojas 2016-12-12 19:36:51
tikslesnė informacija -
Paraiška dėl lėšų iš Garantinio fondo skyrimo:
Pateikimo data: 2016-10-03
Eiga: Tikrinama
Tikrina: Laima Četrauskienė, (85) 2499339, Laima.Cetrauskiene@bankrotodep.lt
2016.12.13 diena.
2016-12-12 19:45:52 IP 28m95btd
darbuotoja buvusi 2016-12-12 14:53:02
sveiki, ar galite parasyti gar, fondo nr, kuriuo galima butu prisiskambinti, reik paklibinti ji
JEI NE SUNKU - parašysite klibinimo rezultatą?
2016-12-12 19:45:13 IP 28m95btd
darbuotoja buvusi 2016-12-12 14:53:02
JEI NE SUNKU - parašysite klibinimo rezultatą?
2016-12-12 19:36:51 IP 28m95btd
2016-12-12 14:53:02 IP 2i51b39m
Buvęs darbuotojas 2016-11-22 15:39:22
.Pagal įstatymą - Garantinio fondo administratorius ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo paraiškos gavimo dienos (nuo uab Greitasis kurjeris bankroto administratoriaus - kiek žinau paraišką padavė kažkur spalio pradžioje)išnagrinėja paraišką ir pateikia ją Garantinio fondo tarybai. Garantinio fondo taryba ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo paraiškos iš Garantinio fondo administratoriaus gavimo dienos priima sprendimą dėl Garantinio fondo lėšų skyrimo.Kai Garantinio fondo taryba priima sprendimą dėl Garantinio fondo lėšų skyrimo, Garantinio fondo administratorius su administratoriumi sudaro Garantinio fondo lėšų pervedimo sutartį (toliau - sutartis). Sutartyje turi būti nurodyta skiriama Garantinio fondo lėšų suma, jų naudojimo tvarka, sąskaita Garantinio fondo lėšoms pervesti, informacija apie šio įstatymo 4 straipsnio 2 dalies 1 punkte nurodytą atvejį dėl išmokų iš Garantinio fondo nepervedimo, Garantinio fondo administratoriaus ir administratoriaus įsipareigojimai ir atsakomybė.Administratorius ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Garantinio fondo lėšų pervedimo į sutartyje nurodytą sąskaitą dienos perveda darbuotojams jiems skirtas išmokas.
taip kad patys skaičiuokit kada ateis laikas mokėti pinigus.Ir skambinau į Garantinį fondą - supratau, kad ten paraišką ruošiasi nagrinėti du-tris mėnesius.
2016-11-22 15:39:22 IP 28m95btd
Buvęs darbuotojas 2016-11-22 14:47:21
kaip pervedinės - dabar bankroto administratorius kreipėsi į Garantinį fondą.Garantinis fondas dabar ruošia atsakymą bankroto administratoriui - tik tada bankroto administratorius pervedinės atsiskaitymus buvusiems Greitojo kurjerio darbuotojams, kai gaus pinigus iš Garantinio fondo.Jei buvę darbuotojai nepaliks ramybėje Garantinio fondo dėl Uab Greitojo kurjerio bankroto išmokų - gal gruodžio mėnesį ir gaus kokius pinigus...
2016-11-22 14:47:21 IP 28m95btd
buvusi darbuotoja 2016-11-21 20:03:57
dar ne, taip pat vis dar laukiam
buvusi darbuotoja
2016-11-21 20:03:57 IP 1pq4a3p0
Buves darbuotojas 2016-10-20 14:57:52
laba diena, norejau paklaust ar kam nors jau pradejo pervedinet Atsiskaityma Greitasis Kurjeris?.
dar ne, taip pat vis dar laukiam
Buves darbuotojas
2016-10-20 14:57:52 IP 28ma2aor
Teko dirbti labai mažai moka pinigų.Krūvis didelis reklamų mėtyti labai daug formina 0, 5etato, o dirba po 8-10 val per dieną.Iškėlius bankroto bylą 'Greitam kurjeriui" tuo pačiu adresu perėme UAB" VERSLO SPAUDOS CENTRAS".
Tie patys vadovai moka mažai visiems jei reiktų rinktis per kurią firma platinti reklamą tikrai bėgčiau kuo toliau nuo tokių firmų.
Taigi, ir as dirbau sioje imoneje, nors dirbau trumpai spejau susidurti su vadovu suktumu ir abejingumu. Jau per darbo pokalbi bande apgauti, parasant ant popieriaus maziau darbo valandu, mazesne alga. Sutikau dirbti uz 6h per diena, bet nesitikejau tokiu korespondencijos kiekiu. Dvi sunkios dezes ! Ir tai nebuvo vien laiskai, o siuntiniai, zurnalai su priedais, laikrasciai. Negana to, dar simtai skrajuciu, kai kurios is ju prilygsta laikrasciam. Man neturinciai masinos, ir tampant tokias tases ant dviracio buvo gan sunku. Oo zinot kodel toks letas pristatymas, nes plotas kuri turedavau apvaziuoti taip pat nenormalus, kai tuo metu Lietuvos pasto tokiam paciam plote dirbo dvi darbuotojos ! Ir mum neduodavo darbo telefonu, taigi palikdavom savo, ir is savo saskaitos skambindavau. Zmones dazniausiai grista namo velai arba savaitgali buna namie. Tai ka, vaziuoju su dviraciu per visa rajona kad iteikt registruota laiska, PO darbo valanu arba sekmadieni. Nenormalu... Aciu tiem supratingiem zmonem kurie privaziuodavo pasiimti siuntinio patys :)
Visi yra zmones, supraskit
nagas 2016-03-21 16:47:41
Kaip UAB "Greitasis kurjeris" laimi AB "KAUNO ŠVARA" konkursus sąskaitoms išnešioti, jei čia vien neigiami atsiliepimai?
2015 metais įmonei jie nepristatė 3 sąskaitų, vieno darbuotojų namų adresu net 6. Sąskaitas gaudavome tik paskambinę ir pasibarę su direktoriumi. Ko gero jie turi draugų pas KAUNO ŠVARĄ.
nezinau kaip kaune, as dirbau siauliuose.Tu kuriu nerasdavau namie palikdavau savo numeri, ir ne vienas yra atvykes ar kur mieste susitardavom, kad galeciau atiduoti.Idarbinta buvau tik2val., bet kartais vykdavau pas zmones ir po 18val.kad jau jie butu namie.
Siuntą per ši įmonę turėjau gauti į namus, tačiau jie kaip gavo siuntą iš įmonės, taip ir tylėjo. TAU REIKIA - TU IR IEŠKOKIS - tai "perdaviau jūsų numerį", tai "laukite, su jumis susisieks", tai dar kas. Tik po N-ojo kreipimosi matyt staiga nulėkė nurodytu adresu ir tada jau pranešė, kad "nerado namie" (gavėjo telefono numeris turbūt paliekamas tiesiog) pašto dėžutėje radau lapuką su išbraukytom datom, kad turiu atvažiuot pas juos ir pasiimt, nes neva įmonė, siuntusi siuntą, ją registravo kaip laišką ir kad jie net neplanuoja pristatinėt. Iškart kilo klausimas - jei siunta registruota kaip laiškas, tai tada manęs namie ir neturėjo ieškot:)) Dar susisiekiau su įmone, iš kurios pirkau prekes, jie patikino, kad registravo kaip siuntinį, o ne kaip laišką, bet galiausiai supratau, kad bus paprasčiau nuvažiuot pas į "Greitasis kurjeris" ofisą ir pasiimt "laišką" pačiai. Aišku, nuvykus į vietą tarp gražiai sudėliotų laiškų mano siuntinys buvo tik vienas.
Ne veltui įmonė, kuri siuntė prekes jau nutraukė sutartį su šią įmone.
Taigi po siuntos pristastymo į "Greitąjį kurjerį" iki atsiėmimo tepraėjo 26 dienos.
Ir JOKIO atsiprašymo. Bet kaip matau iš atsiliepimų - čia yra normalu.
Kęstutis 2016-03-31 21:23:32
Tikra bėda, kai tenka susidurti su UAB Greitasis kurjeris paslaugomis. Štai ir šiandien nesuprasdamas, kaip laiškas Vilniuje iš vienos gatvės į kitą keliauja net 15 dienų, ketinau rašyti pretenziją. Juolab tai nebe pirmas kartas. Tačiau perskaitęs atsiliepimus supratau, kad šuns balsas į dangų neina. Esu pasipiktinęs šios įmonės darbu. Belieka tik stebėtis, kaip tokia įmonė laimi konkursus dokumentų pristatymui.
Ne imone, o siaubas. Jau beveik menuo kaip neisgali iteikti man registruoto laisko. Paskambinau ir atsiliepusios i telefono skambuti merginos paprasiau pakviesti direktore Lauryna Gedvilaite. Tai po keliu akimirku neva direktore kalbejo su manimi, net neatsiprase uz vangu jos vadovaujamos bendroves darba, man atrodo, kad direktores vardu kalbejo ta pati mergina, pazadejo tinkamai itekti man skirta laiska (mano nuosavybe), bet kol kas ramu ir tylu. Yra dar jaunas vaikinas sakydamas, kad jis neva Vilniaus regiono vadovas, kuris arogantiskai bendrauja arba tiksliau tariant visiskai nebendrauja, tik rekia i korespondencijos gaveja nepatenkinta ju darbo kokybe. LR Rysiu reguliavimo tarnyba kontroliuoja bendroviu-kurjeriu darba, isduoda leidima verstis kurjerio paslaugomis, tad skundus del atmestino, nekokybisko, adresatu nenaudai dirbancios UAB "Greitasis kurjeris" reikia rasyti butent Rysiu reguliavimo tarnybai.
Laba prastai dirbanti pašto paslaugų įmonė, kuri nepristato registruoto laiško gavėjui, o įmeta į pašto dėžutę pranešimą, kad tipo važiuok per pusę miesto į jų ofisą atsiimti laiško ir DARB LAIKU !!!!!!! ?????? Kam reikalinga tokia pašto paslaugų įmonė, kuri dirba tik darbo dienomis nuo 8 iki 17 val, kai toikiu laiku dirba ir laiškų gavėjai ?????
nagas 2016-03-25 13:26:42
Kalbam apie 2 adresus, abi pašto dėžutės prie gatvės, neina kalba apie JOKIAS BENDRIJAS. Beje, skolų išieškotojų grasinimus kažkodėl pristatote, gal už juos mokama brangiau?
Beje, abiem adresais vasario mėn sąskaitos NEPRISTATYTOS. Šis komentaras nepadėjo.
mes taip pat dirbam tokiom val.kaip visi. ar jus eitumet po darbu, vel dirbti?
Vaidas 2016-03-25 13:31:24
Visą savaitę negali pristatyti laiško, darbo laikas nuo 9, 00- 17, 00, kai visi normalūs žmonės tuo metu darbuose. Tipo jei reikia, atvažiuok ir pasiimk... Normalus "greitasis kurjeris", , , , praėjus penkioms dienoms, pagrasinus, kad parašysiu pareiškimą į policiją dėl dokumentų vagystės, po ilgų derybų ir nervų pavyko išgauti dokumentus...
Mums tikrai tenka ir nenormaliais būti, dirbu 0.5 etato
ergita, Rima Pangonytė 2016-03-25 12:26:45
Taip aš dirbu šitoje įmonėje ir galiu pasakyti, kad nemažai adresatų tikrai nerandu namuose ir į kokia 10% paliktų pranešimų niekas nesikreipia. Dalis bendrijų pirmininkų nesuinteresuoti, kad namų gyventojai kokybiškai gautų korespondenciją ir sąskaitas
ergita, Rima Pangonytė
2016-03-25 12:26:45 IP 28mdoprj
nagas 2016-03-21 16:47:41
Dirbam, stengiamės, kiek neša pinigai ir kuras, vandenio į baką juk nepilsi. Manau, kad Alytaus mieste neblogai dirbam
UAB "Greitasis kurjeris" vertas pavadinimo "Lietasis kurjeris". Šios bendrovės darbuotojai nesiima jokių priemonių įteikti korespondenciją adresatui. Jie tik įmeta į adresato pašto dėžutę pranešimą atvykti atsiimti korespondencijos adresu Žirmūnų 68, Vilnius. Su tuo susidūriau jau 3 kartus, kai man buvo siunčiami laiškai iš VRM ir SODROS. Vieną laišką gavau po mėnesio, kitą suradau įmestą į pašto dėžutę, trečias jau virš dviejų savaičių kaip nepristatytas. Manau, kad solidžios valstybės įstaigos - VRM, SODRA ir kt. laiku susimoka UAB "Greitasis kurjeris" už pašto paslaugas, kurių UAB "Greitasis kurjeris" faktiškai neteikia. UAB "Greitasis kurjeris" 2016-03-22 dienai SODRAI SKOLINGAS 46156, 39 EUR socialinio draudimo įmokų. Apmaudu, kad solidžios valstybės įstaigos, tokios kaip vidaus reikalų ministerija, SODRA ir kitos sudaro sandėrius su vangiai, nesąžiningai, nekokybiškai dirbančią, vengiančią valstybės numatytų mokesčių mokėjimo UAB "Greitasis kurjeris". Manau, atėjo laikas paklausti UAB "Greitasis kurjeris" vadovų: "O kur pinigai, ponai?", gal net pradėti rimtą tyrimą?
2016-01-18 d. Sveikatos apsaugos ministerija man siuntė atsakymą į paklausimą per UAB Greitasis kurjeris. Nesulaukusi laiško, telefonu kreipiausi į ministeriją, kuri patikino, kad dar sausio 18 d. laiškas išsiųstas, bet sutiko atsakymo kopiją atsiųsti elektroniniu paštu.... Ir kaip nustebau, kai šiandien, 2016-02-18 dieną sustojo prie namų mašina ir į pašto dėžutę įmetė taip lauktą laišką...Beje, ant voko yra Mažeikių spaudas 2016-01-30 d. Paskaičiuokime kaip Greitasis kurjeris moka greitai dirbti: laiškas pateikiamas sausio 18 d., Mažeikius pasiekia tik sausio 30 dieną, o adresatą.....tik vasario 18 d. Lygiai mėnuo, vat tau ir Greitasis kurjeris...Siūlau pavadinimą pakeisti; UAB Vėžlio žingsniu....
vitalija glebaviciene
2016-02-12 10:35:48 IP 27perpel
turejau gauti is SAM laiska, nu, galvoju-greitasis kurjeris-gerai, greit gausiu, laukiu laukiu, ir savaite praejo, astuntos dienos ryta gaunu laiska, siaubas, kas per greitis!!!! tokia slunkiu UAB tikrai reik tik NAIKINT!!!! paprastu pastu daug greiciau ateina laiskai, esu labai nepatenkinta jusu tarnybos veikla!!!!!!!
"Greitasis kurjetris" turetu pakeisti pavadinima i "Letasis kurjeris", kazkoks kosmaras, laskas greiciau atkeliauja is uzsienio nei is Vilniaus...
Tai "Greitasis" kurjeris vadinasi?! Kaip galima bendradarbiauti su sia imone ? Kaip gali valstybines istaigos uzsakineti sio kurjerio paslaugas LR gyventojams ?? Nesuprantu. Jokio skambucio, jokio atskiro pranesimo. Atvaziavo is ryto, kai visi dirba, nerado, isvaziavo. O tu, zemes kirmine, ieskok, jei tau reikia. Absurdas.
Jau tas kabutėse "greitasis kurjeris" tai eina jis......Neturiu nieko gero apie jį ką pasakyti.
Atsiimdamas siuntą, pasijutau grįžęs į sovietinius laikus. Visų pirmą, kurjeris atvyko nepaskambinęs, nors ant siuntos dideliais skaičiais nurodytas telefono numeris. Paliktame lapelyje nurodytu numeriu niekas neatsiliepė 2dienas, nuvykus nurodytu adresu Kaune, pasirodo yra pietų pertrauka, nors ant lapelyje nurodyto darbo laiko, pietų pertrauka nenurodyta. Bandant paskambinti nurodytu numeriu niekas ir vėl neatsiliepė (vėliau darbuotoja pareiškė, kad pietų metu neatsiliepinėja), teko iš šio Aleksoto užkampio grįžti tuščiomis. Kitą dieną nuvykus ne pietų pertraukos metu, durys ir vėl užrakintos, telefonu niekas neatsiliepia... Išgirdus triukšmą gretimame kabinete ir pasibeldus, pasirodė ir darbuotoja, kuri buvo labai nepatenkinta grįžus į savo darbo vietą...
UAB "Greitasis kurjeris" savo svetainėje atsiliepimų skyrelyję išdidžiai pateikia "laimyngų" klientų atsiliepimus, greičiausiai, tai siuntimo paslauga besinaudojančios įmonės ar asmenys, bet apie gavėjus niekas negalvoja.
Yra tikrai daug rūpestingai dirbančių pristatymo įmonių, naudojamės kasdien tiek siuntimo, tiek gavimo atveju, bet su šia įmone dirbti tikrai nesiūlyčiau.
Reiškiu pretenziją dėl aptarnavimo.Laiškas man nebuvo pristatytas, radau lapelį už durų kad paskambinčiau.Paskambinus penktadienį buvo pasakyta kad laiskininkas dirba iki pietų ir man pasiūlyta nueiti pačiai paziimti adresu Jazminų 2-2 ir žmona paduos..išsiruosiau pasiimti, tai kad adresą sumaišė laiškininkas, nes jis likiśkėlių 1, o bandymas skambinti pasibaige telefono išsikrovimu.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT...
DLW Lietuva
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 81, LT-02189 Vilnius.
DLW Lietuva UAB- tai lanksčiai dirbanti logistikos įmonė, teikianti smulkių, skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei sandėliavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų augimo paslaptis paprasta –abiem pusėm priimtinas bendradarbiavimas. Mes esame atsakingi už tai, ką įsipareigojame...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dar yra laiko slėptis ofšoruose
Dar yra laiko slėptis ofšoruose 10-21 21:51
Lietuva, daugeliu atvejų šuoliuodama prieš ES traukinį, dažnokai suskumba savo įstatymų bazėje įtvirtinti teisines nuostatas kur kas anksčiau, nei to reikalauja Bendrijos reglamentai. Tačiau kai...

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%