Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitas vertimas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Greitas vertimas

Atsiliepimai apie Greitas vertimas, MB

Parašyk savo nuomonę apie Greitas vertimas, MB

Lukas 2018-12-18 22:37:51
Dėkoju jums už pastabą, tačiau mes visuomet atliekame paslaugas savo klientams, ypač jei už jas yra sumokėta.
O jei konkurentai nori dergti, tai yra labai žemas lygis :)
Oi tik nereikia konkurentai :-D !

Jūs neatlikot man vertimo po mano apmokėjimo, kiek rašyta buvo Jums el.laiškų, atsakymą gaudavau < šiandien gausit vertimą > ir t.t.. kurio taip ir negavau !!!

Jūsų vykdoma veikla pirmiausiai turėtų susidomėti ir mokesčių inspekcija !

1) Įmonė registruota kažkur soduose !
2) Už paslaugą apmokėti atsiuntė ne Lietuvoje esančią sąskaitą ir net panašu, kad ne įmonės !!!
3) Tik po kreipimosi (už sumokėtus pinigus ir negautą paslaugą) į Valstybinę Vartotojų Teisių Tarnybą, aš atgavau savo sumokėtą sumą !!! Kuriuos man grąžino, kaip skolą kažkokia moteris !!!
Tai ką Jūs čia rašot, geriau jau patylėtumėt, tokioj situacijoje. Konkurentai Jūs :-DDD

Ir bent tarpus tarp dienų ar mėnesių padarykit ilgesnius, nes labai jau keistai ir juokingai atrodo, kai po Jūsų atsakymo į mano neigiamą atsiliepimą, staiga pasipylė tiek teigiamų atsiliepimų. Ir skirtumas tik valandos arba dienos :-DDD.

Sėkmės Jums !
O tiems kas ieško vertimo paslaugų, siūlyčiau ieškotis patikimesnių įmonių ar vertėjų ;-).
Nedažnai tenka naudotis vertimo paslaugomis, bet atsidūriau tokioje situacijoje, kad reikėjo skubaus dokumentų vertimo. Susisiekus su įmonės darbuotoju sulaukiau malonaus aptarnavimo ir kas svarbiausia, kad buvo nurodyta, kad vertimą galima gauti man tinkamu laiku. Ačiū įmonėi, kad geros kokybės vertimas mane pasiekė laiku, priekaištu neturiu. Rekomenduoju.
Turėjau skubių vertimo darbų ir esu labai patenkintas. Išversta buvo net geriau, nei aš įsivaizdavau.
UAB " Alantos agroservisas"
2018-12-21 10:40:46 IP 83.171.3.140
Jau kelis metus, kai reikia, užsisakome vertimus įvairiomis kalbomis (vokiečių, rusų ir kt.) iš šios įmonės. Vertimai atliekami profesionaliai ir laiku. Su klientais bendraujama mandagiai ir dalykiškai. Dėl vertimų kokybės niekada neturėjome jokių pastabų. Rekomenduoju šį biurą visiems kitiems užsakovams
Šioje įmonėje vertimus įvairiomis kalbų kombinacijomis užsisakinėju jau kelerius metus. Visuomet darbai pristatomi laiku, dėl kokybės niekada jokių priekaištų neturėjau. Dirba profesionaliai ir išties greitai. Rekomenduoju įmonę 100 procentų.
Dirbu su šia įmone ne pirmus metus. Visuomet viskas punktualu laiko prasme. Kokybė - viena geriausių. Palyginimui užsisakęs iš kitos firmos gavau tekstą, kurį vistiek reikėjo siųsti MB Greitam Vertimui, kad jį sutvarkytų, nes kitas vertimų biuras pridarė aibę klaidų. Taigi, vieną kartą labai išgelbėjo net paskutinę minutę. Tikrai patariu. A+++
Puikiai dirba, profesionaliai išverčia tekstus, labai geromis kainomis. Ir bendravimas darbuotojų labai kompetetingas ir malonus :) Ačiū, naudosimės Jūsų paslaugomis ir ateityje.
Tiesa 2018-09-03 14:48:07
Negausit nei vertimo, nei pinigų sumokėtų. a*******i !!!
O jei konkurentai nori dergti, tai yra labai žemas lygis :)
Vertimas atliktas greičiau nei žadėta, super darbas ir kokybė, ačiū jums ir sėkmės darbuose!
Negausit nei vertimo, nei pinigų sumokėtų. a*******i !!!
Lukas 2017-06-08 17:54:58
Gerbiama Asta, neįsipareigojame aptarnauti visų klientų. Deja kartais nutinka force majeure situacija ir vertimo atlikti tiesiog yra neįmanoma. Labai atsiprašau už nepatogumus ir jog nepavyko jūsų laiku informuoti.

Lukas V
Tada nereikėjo žadėti, o reikėjo pranešti taip kaip yra ir neatmetinėti skambučių. Nes dabar likau be vertimo apskritai, nes jau nebuvo prasmės kreiptis į kitą kompaniją likus mažiau nei pusei darbo dienos. Vienas dalykas, kai negalite ir pasakote tai, o kitas dalykas suteikti informaciją kad galite padaryti o paskui vaikiškai atmetinėti skambučius. Negi nebuvo įmonėje darbuotojų kas galėtų paskambinti ir pasakyti, kad neturite galimybių tuo metu suteikti šios paslaugos?...
Asta Meinertiene 2017-06-08 10:55:29
As labai nusivylusi sios imones paslaugomis. Ne tik kad nebuvo suteiktos greito vertimo paslaugos, apskritai jokios vertimo paslaugos nebuvo suteiktos, net nebuvo susisiekta su manimi, o man susisiekus vieninteliu pateiktu telefonu, buvo pazadeta perskambinti valandos begyje. Keturiu valandu begyje nesulaukus skambucio, bandziau vel susisiekti nurodytu telefonu, mano skambutis keleta kartu buvo atmetamas ir taip niekas ir nesusieke su manimi.
Tai labai nerimta, taip verslas nevykdomas. Kadangi Lietuvoje buvau tik para laiko, ne tik nesuteike man vertimo bet ir praradau galimybe tai padaryti kitur.

Lukas V

Kalbos centras
Vertimai, anglų ir rusų kalbų mokymai Kaune

Adresas: K. Petrausko g. 26-201, LT-44156 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; mokymo kursai; vertimas.
Kalbos centras, UAB - įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagos vertimas. Asmens dokumentų, atestatų ir pažymėjimų, teismo sprendimų, medicininių pažymų bei mokslinės medžiagos vertimas Kaune Įvairių instrukcijų, prekių aprašymų bei grožinės literatūros vertimo paslaugos Kaune Finansinių ataskaitų vertimas...
Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1 / 13-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Andesta
Adresas: P. Lukšio g. 7, 3 aukštas, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; vertimas.
UAB "Andesta" 2009 m. Vilniuje pradėjo teikti vertimo paslaugas. Mūsų kolektyvą vienija patyrę filologinį išsilavinimą turintys profesionalūs vertėjai. UAB "Andesta" vertimo biuras, teikiantis aukščiausios kokybės vertimo paslaugas visoje Lietuvoje. Pas mus rasite malonų aptarnavimą, puikios kokybės ir kainos...
Skubus vertimas
Vertimai, vertimo paslaugos

Adresas: Pylimo g. 2-200, LT-01117 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; vertimas.
Vertėjų biuras Vilniuje Teikiame kvalifikuotas vertimo raštu ir žodžiu paslaugas. Verčiame iš/į 20 užsienio kalbų. Vertimų notarinis tvirtinimas. Mūsų vertimų biure dirba filologinį išsilavinimą turintys įvairių kalbų specialistai. Profesionaliai verčiame teisinius, techninius, medicininius, farmacinius...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

FedEx 182,40 +2,48%
Goldman Sachs 202,47 +2,12%