Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitas vertimas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Greitas vertimas

Atsiliepimai apie Greitas vertimas, MB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Greitas vertimas, MB

Esame labai patenkinti profesionaliomis vertimo paslaugomis
Simonas, Advokatų kontora Dr. Vinkleris ir partneriai
2019-10-30 16:14:18 IP 2fbaoqek
Esamne labai patenkinti profesionaliomis vertimo paslaugomis
Labai vertiname už itin greitai ir kokybiškai atliktą vertimą. Pagarba!!!
Ačiū
Labai pagelbėjo situacijoje, kai skubiai reikėjo vertimo.Kokybiškai ir greitai, naudosimės ir ateityje! Ačiū ir rekomenduoju.
Darbas atliktas greitai ir tinkamai. Ačiū
bendradarbiauti, nes kol nereikia atsiskaityti yra ir darbų, ir bendravimas sklandus, o vos nusiuntus sąskaitą kažkodėl tempiama apmokėti, prasideda pasakos, kad buhalteriją reikės pajudinti, nors ta įmonės buhalterija yra pats gerb. ponas Lukas, tad nors ir atsiskaityt atsiskaito, bet labai tempia gumą ir nesilaiko net savo nusistatyto termino.
Lukas 2018-12-18 22:37:51
Dėkoju jums už pastabą, tačiau mes visuomet atliekame paslaugas savo klientams, ypač jei už jas yra sumokėta.
O jei konkurentai nori dergti, tai yra labai žemas lygis :)
Oi tik nereikia konkurentai :-D !

Jūs neatlikot man vertimo po mano apmokėjimo, kiek rašyta buvo Jums el.laiškų, atsakymą gaudavau < šiandien gausit vertimą > ir t.t.. kurio taip ir negavau !!!

Jūsų vykdoma veikla pirmiausiai turėtų susidomėti ir mokesčių inspekcija !

1) Įmonė registruota kažkur soduose !
2) Už paslaugą apmokėti atsiuntė ne Lietuvoje esančią sąskaitą ir net panašu, kad ne įmonės !!!
3) Tik po kreipimosi (už sumokėtus pinigus ir negautą paslaugą) į Valstybinę Vartotojų Teisių Tarnybą, aš atgavau savo sumokėtą sumą !!! Kuriuos man grąžino, kaip skolą kažkokia moteris !!!
Tai ką Jūs čia rašot, geriau jau patylėtumėt, tokioj situacijoje. Konkurentai Jūs :-DDD

Ir bent tarpus tarp dienų ar mėnesių padarykit ilgesnius, nes labai jau keistai ir juokingai atrodo, kai po Jūsų atsakymo į mano neigiamą atsiliepimą, staiga pasipylė tiek teigiamų atsiliepimų. Ir skirtumas tik valandos arba dienos :-DDD.

Sėkmės Jums !
O tiems kas ieško vertimo paslaugų, siūlyčiau ieškotis patikimesnių įmonių ar vertėjų ;-).
Nedažnai tenka naudotis vertimo paslaugomis, bet atsidūriau tokioje situacijoje, kad reikėjo skubaus dokumentų vertimo. Susisiekus su įmonės darbuotoju sulaukiau malonaus aptarnavimo ir kas svarbiausia, kad buvo nurodyta, kad vertimą galima gauti man tinkamu laiku. Ačiū įmonėi, kad geros kokybės vertimas mane pasiekė laiku, priekaištu neturiu. Rekomenduoju.
Turėjau skubių vertimo darbų ir esu labai patenkintas. Išversta buvo net geriau, nei aš įsivaizdavau.
UAB " Alantos agroservisas"
2018-12-21 10:40:46 IP 2dem1io4
Jau kelis metus, kai reikia, užsisakome vertimus įvairiomis kalbomis (vokiečių, rusų ir kt.) iš šios įmonės. Vertimai atliekami profesionaliai ir laiku. Su klientais bendraujama mandagiai ir dalykiškai. Dėl vertimų kokybės niekada neturėjome jokių pastabų. Rekomenduoju šį biurą visiems kitiems užsakovams
Šioje įmonėje vertimus įvairiomis kalbų kombinacijomis užsisakinėju jau kelerius metus. Visuomet darbai pristatomi laiku, dėl kokybės niekada jokių priekaištų neturėjau. Dirba profesionaliai ir išties greitai. Rekomenduoju įmonę 100 procentų.
Dirbu su šia įmone ne pirmus metus. Visuomet viskas punktualu laiko prasme. Kokybė - viena geriausių. Palyginimui užsisakęs iš kitos firmos gavau tekstą, kurį vistiek reikėjo siųsti MB Greitam Vertimui, kad jį sutvarkytų, nes kitas vertimų biuras pridarė aibę klaidų. Taigi, vieną kartą labai išgelbėjo net paskutinę minutę. Tikrai patariu. A+++
Puikiai dirba, profesionaliai išverčia tekstus, labai geromis kainomis. Ir bendravimas darbuotojų labai kompetetingas ir malonus :) Ačiū, naudosimės Jūsų paslaugomis ir ateityje.
Tiesa 2018-09-03 14:48:07
Negausit nei vertimo, nei pinigų sumokėtų. a*******i !!!
O jei konkurentai nori dergti, tai yra labai žemas lygis :)
Vertimas atliktas greičiau nei žadėta, super darbas ir kokybė, ačiū jums ir sėkmės darbuose!
Negausit nei vertimo, nei pinigų sumokėtų. a*******i !!!
Asta Meinertiene
2017-06-08 18:03:49 IP 2g4cr6n8
Lukas 2017-06-08 17:54:58
Gerbiama Asta, neįsipareigojame aptarnauti visų klientų. Deja kartais nutinka force majeure situacija ir vertimo atlikti tiesiog yra neįmanoma. Labai atsiprašau už nepatogumus ir jog nepavyko jūsų laiku informuoti.

Lukas V
Tada nereikėjo žadėti, o reikėjo pranešti taip kaip yra ir neatmetinėti skambučių. Nes dabar likau be vertimo apskritai, nes jau nebuvo prasmės kreiptis į kitą kompaniją likus mažiau nei pusei darbo dienos. Vienas dalykas, kai negalite ir pasakote tai, o kitas dalykas suteikti informaciją kad galite padaryti o paskui vaikiškai atmetinėti skambučius. Negi nebuvo įmonėje darbuotojų kas galėtų paskambinti ir pasakyti, kad neturite galimybių tuo metu suteikti šios paslaugos?...
Asta Meinertiene 2017-06-08 10:55:29
As labai nusivylusi sios imones paslaugomis. Ne tik kad nebuvo suteiktos greito vertimo paslaugos, apskritai jokios vertimo paslaugos nebuvo suteiktos, net nebuvo susisiekta su manimi, o man susisiekus vieninteliu pateiktu telefonu, buvo pazadeta perskambinti valandos begyje. Keturiu valandu begyje nesulaukus skambucio, bandziau vel susisiekti nurodytu telefonu, mano skambutis keleta kartu buvo atmetamas ir taip niekas ir nesusieke su manimi.
Tai labai nerimta, taip verslas nevykdomas. Kadangi Lietuvoje buvau tik para laiko, ne tik nesuteike man vertimo bet ir praradau galimybe tai padaryti kitur.

Lukas V
Asta Meinertiene
2017-06-08 10:55:29 IP 2g4cr6n8

Kalbos centras
Vertimai, anglų ir rusų kalbų mokymai Kaune

Adresas: K. Petrausko g. 26-201, LT-44156 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; mokymo kursai; vertimas.
Kalbos centras, UAB - įvairiausio pobūdžio ir apimties medžiagos vertimas. Asmens dokumentų, atestatų ir pažymėjimų, teismo sprendimų, medicininių pažymų bei mokslinės medžiagos vertimas Kaune Įvairių instrukcijų, prekių aprašymų bei grožinės literatūros vertimo paslaugos Kaune Finansinių ataskaitų vertimas...
Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1 / 13-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Industry Service Center
Vertimas žodžiu ir raštu, kalbų mokymas

Adresas: V. Kuzmos g. 4-4, LT-44280 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; vertimas.
Profesionalus vertimas žodžiu ir raštu, kalbų mokymo paslaugos - pagrindinės UAB Industry Service Center veiklos. ISC yra vidutinio dydžio kalbų centras, turintis 5 nuolatinių darbuotojų ir 160 dėstytojų bei vertėjų komandą. Mūsų stiprybė – tai mūsų patirtis ir lankstumas, leidžiantis prisitaikyti prie individualių...
Finapa LT
FinApp LT

Adresas: Vytauto g. 118, LT-00153 Palanga.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; vertimas.
MB "Finapa LT" tai įmonė įkūrusi prekinį ženklą FinApp LT FinApp LT - JŪSŲ apskaitą tvarkanti įmonė. FinApp LT- inovatyvi įmonė šiuolaikiškam verslo tempui. Mes orientuoti į: * Visų apskaitos paslaugų suteikimą. * Greitą ir kokybišką įmonių steigimą, veiklos stabdymą, likvidavimą. * Kvalifikuoto asmeninio...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
Nemunu planuoja paleisti turistinius laivus tarp Lietuvos ir Kaliningrado srities 11-12 14:33
Lietuvos ir Kaliningrado srities atstovai planuoja atgaivinti turistinę laivybą pasienio upe Nemunu, praneša "Interfax".

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Nasdaq 102,53 +1,86%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%