Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitas vertimas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Greitas vertimas

Atsiliepimai apie Greitas vertimas, MB

Parašyk savo nuomonę apie Greitas vertimas, MB

Labai malonus ir greitas paslaugų tiekimas. Puikiai atliktas darbas :)
Ernesta (UAB "Traidenis")
2020-09-01 08:57:50 IP 2cfq8o85
Laabaai greitai ir kokybiškai atliktas darbas! Malonus aptarnavimas! Tikrai rekomenduoju!
vertimas buvo atliktas greitai ir kokybiskai. As likau labai patenkita suteiktomis paslaugomis. Tikrai rekomenduoju sia kompanija, Gera kaina, greitas ir kokybiskas vertimas.
Greitai, profesionaliai, patikimai!
Aciu! Rekomenduoju visiems!
Labai puikiai, greitai ir tiksliai atlieka gana sudėtingus vertimus! Džiaugiuosi bendradarbiavimu su jūsų įmone!
Nerealiai greitai išvertė atestatą! Komunikabilumas- 10balų.
Pasirinkau "Greitas vertimas" nes pasiųlė trumpiausią teminą. Deja, vietoje vienos dienos užtruko tris, ir tai po skambinėjimų ir klausinėjimų. Aišku sugriuvo planai. Į mano nepasitenkinimą direktorius Lukas pasiūlė grąžinti dalį pinigų (už vertimo paslaugas sumokėjau visą sumą iš anksto į ne lietuvišką sąskaitą). Pasiūlymas ir liko pasiūlymu... Rekomenduočiau rinktis kitus vertimo paslaugų teikėjus.
Prireikus skubaus vertimo kreipiausi į šią įmonę. Darbas buvo atliktas gerai ir išpildyti visi pageidavimai.
Lukas Vilkocinskas 2020-07-01 14:20:41
Gerb. Evelina.
Atsitinka force majeure ir deja kartais paveluojame ir už tai atsiprašome šiek tiek. Užsakant vertimą reikėjo pabrėžti jog jums gyvybiškai svarbu jį gauti šiandien.
O jei jūsų tikslas yra dergti ant paslaugų teikėjų dėl to kad yra netiesa. Kalbant apie teksto kokybę, kuri yra ideali ir jį vertė gimtakalbis vertėjas deja nieko negaliu jums padėti.
Šiek tiek atsiprašote? Prieš užsakydama paslaugą uždaviau klausimą ar išversite tekstą iki tam tikros dienos vakaro. Jūsų atsakymas buvo teigiamas. Ar teko kažką girdėti apie terminų laikymąsi? Jeigu klientas nurodo, kad reikia vertimo iki tam tikro laiko, vadinasi iki to laiko tą vertimą ir turėtų gauti. Jeigu atsitinka force majeure, apie tai klientą irgi derėtų informuoti? Ar Jūs esate kitos nuomonės? Gaila, kad skambučio sulaukiau tik tada, kai palikau komentarą šioje platformoje, o ne tam pačiam "force majeure" ištikus. O beje, siūlyti grąžinti pinigus mainais į komentaro ištrynimą - tiesiog įžūlu.
Lukas Vilkocinskas
2020-07-01 14:20:41 IP 2ju3l6kq
Kliente 2020-07-01 14:07:45
Tai buvo mano didžiausia klaida, kad nusprendžiau kreiptis į šią įmonę (jeigu šitą kontorą galima taip pavadinti). Reikėjo skubaus vertimo iki tam tikro laiko. Vertimo ne tik, kad negavau laiku, bet ir apie tai, kad vertimas vėluos man irgi nebuvo pranešta iš anksto. Jeigu siunčiama skubaus vertimo užklausa, vadinasi vertimas reikalingas SKUBIAI, ar gi ne taip? Paskambinus pasiteirauti kodėl nėra vertimo, gavau atsakymą "mane vertėja pavedė..." Ką?! Mano kontaktai buvo visi palikti, apie tokius "darbuotojų" ar ko ten, pavedimus galima ir BŪTINA informuoti! Vertimą gavau vėliau termino, o ir išversto teksto kokybė pasibaisėtina. Kita įmonė išgelbėjo su skubiu vertimu, tai turiu su kuo palyginti. O ir kaina nežmoniška už tokį aptarnavimą ir darbo kokybę. NEREKOMENDUOJU! Beje, plika akimi matosi, kad patys sau rašote teigiamus atsiliepimus.
Gerb. Evelina.
Operatyviai, greitai ir kokybiškai atliko vertimo paslaugas! Labai rekomenduoju! Malonus bendravimas bei puiki kokybė!
Teko kreiptis du kartus dėl vertimo iš anglų ir iš vokiečių kalbos į lietuvių. Ačiū už ypač greitą ir kokybišką vertimą. Prireikus kreipsiuos dar kartą
taip tikrai nekokybiškai rašo bet tai tą pati komanda kaip ir profdarbai@gmail.com +37060112189 jie tai tikri plagiatoriai, labai moka pakalbėti bet paima pinigus bet paima pinigus ir viskas plagiatas
Siaubas... tikrai siaubas... pirma karta kai kreipiausi buvo viskas super... greitai ir gerai padaryta del to net nedvejodama kreipiausi ir vel... bet deja, po daugiau nei menesio gavau vertima negana to, kad su klaidom tai dar ir nesumaketuota... kai paprasiau sutvarkyt jau antras menuo praejo taip ir negavau nieko... nei vertimo, nei pinigu... aciu jums uz jusu nuostabu darba tikiuosi tie pinigai jus padarys laimingesniais...
Tik patys patys blogiausi atsiliepimai. Priešui nelinkėčiau turėti reikalų su šia melagių ir pažadukų "kontora". O dar vadinasi "Greiti" vertimai kai dokumento originalo nesugebėjo gražinti per tris savaites!!! Jau nekalbu apie tai kad darbas nebuvo atliktas, bet bent jau pinigai gražinti. Kiek rupeščių ir papildomų išlaidų sukėlė šis biuras. Žinoma, atostogos buvo kardinaliai sugadintos o vaiko dokumentai spėti sutvarkyti paskutinę minutę iki išvykimo.
Esame labai patenkinti profesionaliomis vertimo paslaugomis
Simonas, Advokatų kontora Dr. Vinkleris ir partneriai
2019-10-30 16:14:18 IP 2fbaoqek
Esamne labai patenkinti profesionaliomis vertimo paslaugomis
Labai vertiname už itin greitai ir kokybiškai atliktą vertimą. Pagarba!!!
Ačiū
Labai pagelbėjo situacijoje, kai skubiai reikėjo vertimo.Kokybiškai ir greitai, naudosimės ir ateityje! Ačiū ir rekomenduoju.
Darbas atliktas greitai ir tinkamai. Ačiū
bendradarbiauti, nes kol nereikia atsiskaityti yra ir darbų, ir bendravimas sklandus, o vos nusiuntus sąskaitą kažkodėl tempiama apmokėti, prasideda pasakos, kad buhalteriją reikės pajudinti, nors ta įmonės buhalterija yra pats gerb. ponas Lukas, tad nors ir atsiskaityt atsiskaito, bet labai tempia gumą ir nesilaiko net savo nusistatyto termino.
Lukas 2018-12-18 22:37:51
Dėkoju jums už pastabą, tačiau mes visuomet atliekame paslaugas savo klientams, ypač jei už jas yra sumokėta.
O jei konkurentai nori dergti, tai yra labai žemas lygis :)
Oi tik nereikia konkurentai :-D !

Jūs neatlikot man vertimo po mano apmokėjimo, kiek rašyta buvo Jums el.laiškų, atsakymą gaudavau < šiandien gausit vertimą > ir t.t.. kurio taip ir negavau !!!

Jūsų vykdoma veikla pirmiausiai turėtų susidomėti ir mokesčių inspekcija !

1) Įmonė registruota kažkur soduose !
2) Už paslaugą apmokėti atsiuntė ne Lietuvoje esančią sąskaitą ir net panašu, kad ne įmonės !!!
3) Tik po kreipimosi (už sumokėtus pinigus ir negautą paslaugą) į Valstybinę Vartotojų Teisių Tarnybą, aš atgavau savo sumokėtą sumą !!! Kuriuos man grąžino, kaip skolą kažkokia moteris !!!
Tai ką Jūs čia rašot, geriau jau patylėtumėt, tokioj situacijoje. Konkurentai Jūs :-DDD

Ir bent tarpus tarp dienų ar mėnesių padarykit ilgesnius, nes labai jau keistai ir juokingai atrodo, kai po Jūsų atsakymo į mano neigiamą atsiliepimą, staiga pasipylė tiek teigiamų atsiliepimų. Ir skirtumas tik valandos arba dienos :-DDD.

Sėkmės Jums !
O tiems kas ieško vertimo paslaugų, siūlyčiau ieškotis patikimesnių įmonių ar vertėjų ;-).
Nedažnai tenka naudotis vertimo paslaugomis, bet atsidūriau tokioje situacijoje, kad reikėjo skubaus dokumentų vertimo. Susisiekus su įmonės darbuotoju sulaukiau malonaus aptarnavimo ir kas svarbiausia, kad buvo nurodyta, kad vertimą galima gauti man tinkamu laiku. Ačiū įmonėi, kad geros kokybės vertimas mane pasiekė laiku, priekaištu neturiu. Rekomenduoju.
Turėjau skubių vertimo darbų ir esu labai patenkintas. Išversta buvo net geriau, nei aš įsivaizdavau.
UAB " Alantos agroservisas"
2018-12-21 10:40:46 IP 2dem1io4
Jau kelis metus, kai reikia, užsisakome vertimus įvairiomis kalbomis (vokiečių, rusų ir kt.) iš šios įmonės. Vertimai atliekami profesionaliai ir laiku. Su klientais bendraujama mandagiai ir dalykiškai. Dėl vertimų kokybės niekada neturėjome jokių pastabų. Rekomenduoju šį biurą visiems kitiems užsakovams
Šioje įmonėje vertimus įvairiomis kalbų kombinacijomis užsisakinėju jau kelerius metus. Visuomet darbai pristatomi laiku, dėl kokybės niekada jokių priekaištų neturėjau. Dirba profesionaliai ir išties greitai. Rekomenduoju įmonę 100 procentų.
Dirbu su šia įmone ne pirmus metus. Visuomet viskas punktualu laiko prasme. Kokybė - viena geriausių. Palyginimui užsisakęs iš kitos firmos gavau tekstą, kurį vistiek reikėjo siųsti MB Greitam Vertimui, kad jį sutvarkytų, nes kitas vertimų biuras pridarė aibę klaidų. Taigi, vieną kartą labai išgelbėjo net paskutinę minutę. Tikrai patariu. A+++
Puikiai dirba, profesionaliai išverčia tekstus, labai geromis kainomis. Ir bendravimas darbuotojų labai kompetetingas ir malonus :) Ačiū, naudosimės Jūsų paslaugomis ir ateityje.
Tiesa 2018-09-03 14:48:07
Negausit nei vertimo, nei pinigų sumokėtų. a*******i !!!
O jei konkurentai nori dergti, tai yra labai žemas lygis :)
Vertimas atliktas greičiau nei žadėta, super darbas ir kokybė, ačiū jums ir sėkmės darbuose!
Negausit nei vertimo, nei pinigų sumokėtų. a*******i !!!
Asta Meinertiene
2017-06-08 18:03:49 IP 2g4cr6n8
Lukas 2017-06-08 17:54:58
Gerbiama Asta, neįsipareigojame aptarnauti visų klientų. Deja kartais nutinka force majeure situacija ir vertimo atlikti tiesiog yra neįmanoma. Labai atsiprašau už nepatogumus ir jog nepavyko jūsų laiku informuoti.

Lukas V
Tada nereikėjo žadėti, o reikėjo pranešti taip kaip yra ir neatmetinėti skambučių. Nes dabar likau be vertimo apskritai, nes jau nebuvo prasmės kreiptis į kitą kompaniją likus mažiau nei pusei darbo dienos. Vienas dalykas, kai negalite ir pasakote tai, o kitas dalykas suteikti informaciją kad galite padaryti o paskui vaikiškai atmetinėti skambučius. Negi nebuvo įmonėje darbuotojų kas galėtų paskambinti ir pasakyti, kad neturite galimybių tuo metu suteikti šios paslaugos?...
Asta Meinertiene 2017-06-08 10:55:29
As labai nusivylusi sios imones paslaugomis. Ne tik kad nebuvo suteiktos greito vertimo paslaugos, apskritai jokios vertimo paslaugos nebuvo suteiktos, net nebuvo susisiekta su manimi, o man susisiekus vieninteliu pateiktu telefonu, buvo pazadeta perskambinti valandos begyje. Keturiu valandu begyje nesulaukus skambucio, bandziau vel susisiekti nurodytu telefonu, mano skambutis keleta kartu buvo atmetamas ir taip niekas ir nesusieke su manimi.
Tai labai nerimta, taip verslas nevykdomas. Kadangi Lietuvoje buvau tik para laiko, ne tik nesuteike man vertimo bet ir praradau galimybe tai padaryti kitur.

Lukas V
Asta Meinertiene
2017-06-08 10:55:29 IP 2g4cr6n8

Vertimo namai
Adresas: Šermukšnių g. 1-24, LT-01106 Vilnius.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimo paslaugos, vertimo biuras. Verčiame iš / į 33 kalbas: anglų, albanų, arabų, bulgarų, čekų, danų, estų, senąją graikų, naująją graikų, ispanų, italų, japonų, jidiš, kinų, korėjiečių, kroatų, latvių, lietuvių, lenkų, lotynų, norvegų, olandų. Verčiame iš / į 33 kalbas: portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...
Runos
Adresas: Kumelių g. 16-29, LT-44281 Kaunas.
Veiklos sritys: vertimas.
Vertimų biuras. Vertimai iš įvairų kalbų.
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...
Kelias į pasaulį
Kalbų centras

Adresas: Bažnyčių g. 3, LT-72253 Tauragė.
Veiklos sritys: vertimas; kalbų kursai; mokymo kursai; vaikų būreliai.
APIE MUS: Tauragėje įsikūrusio kalbų centro kelias prasidėjo nuo svajonės padėti kitiems išmokti užsienio kalbas. Esame komanda, kuriai rūpi Jūsų gyvenimas, todėl norime suteikti Jums visas galimybes pamatyti pasaulį bei siekti karjeros aukštumų. Užsienio kalbų mokėjimas - privalumas įvairiose gyvenimo situacijose...

FNTT atliko kratas kompiuterine technika prekiaujančioje įmonėje
FNTT atliko kratas kompiuterine technika prekiaujančioje įmonėje 09-28 10:29
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdyba, vadovaujant Vilniaus apygardos prokuratūrai, atliko kratas kompiuterine ir skaitmenine technika bei jos detalėmis...
VMG svarsto galimybę Klaipėdoje gaminti medienos granules
VMG svarsto galimybę Klaipėdoje gaminti medienos granules 09-28 10:13
Viena didžiausių Baltijos šalyse medienos ir baldų gamybos grupių Vakarų medienos grupė (VMG) svarsto galimybę pertvarkyti jos valdomą Klaipėdos medienos plokščių gamyklą, paverčiant ją granulių...
Baltarusijoje sekmadienį per protestus sulaikyta per 260 žmonių
Baltarusijoje sekmadienį per protestus sulaikyta per 260 žmonių 09-28 09:27
Baltarusijoje sekmadienį per protesto akcijas buvo sulaikyta per 260 žmonių, pranešė žmogaus teisių centras "Viasna".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%