Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Greitas LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Greitas LT, UAB

vigirdas dudutis
2020-02-27 00:31:28 IP 28ma29ng
A 2018-09-27 22:31:23
Kaip aš nesu klientė, jeigu naudojamės Jūsų paslaugomis. Aš gyvenu tame name, kuriame yra pajungtas Jūsų internetas ir pati iš savo asmeninės banko sąskaitos kiekvieną mėnesį - metai laiko - pervedu į Jūsų sąskaitą pinigus už paslaugas. Tai vadinasi, norit šeimoje (vyrui, žmonai ir vaikui) turėti jūsų interneto paslaugas, reikia kiekvienam asmeniškai sudaryti po sutartį (vyrui, žmonai ir vaikui), nes neužtenka vieno asmens vardu??? Fantastika, dar nesu taip girdėjusi... :) Nes priešingu atveju, nesu klientas! O pinigus kai gaunate - asmeniškai iš manęs - jau KLIENTAS ir visus metus laiko nekilo klausimų! Kas kartą kai skambinau aš asmeniškai dėl interneto nebuvimo, dinginėjimo, tai nepasakėt, kad nesu klientas ir nebendrausite su manimi ar netvarkysite atsiradusių kliūčių. O skambučių buvo dauuug. Rašot ir patys prieštaraujat sau.....
O supykot todėl, kad nusprendėme atsisakyti Jūsų paslaugų ir dar iškėlėme savo sąlygas. Dar kartą pasikartosiu - už paslaugas atsiskaitau 100% kiekvieną mėnesį - to pačio norime ir iš tiekėjo, t.y. paslaugos 100 %. Mūsų netenkina, kad vieną minutę internetas yra, kitą minutę jo nėra ir jis dingsta. Taip ir tuomet turime naudotis mob.duomenimis. O kai pavyksta prisijungti ir naudotis kompiuteriu - labai džiaugiamės!!! :) Prašau, negrasinti ir negazdinti manęs. Kodėl turiu bijoti viešai parašyti tiesą? Jeigu būtų mano vienos komentaras dėl nepasitenkinimo Jūsų paslaugomis, bendravimu su klientais - galbūt galima būtų kažką vertinti, bet kai dauguma klientų tą patį apie jus rašo - manau, būtų verta susimąstyti!
Kazkada ir mes buvom suklaidinti sitos a******u kontoros - tai buvo pries kokius 5 metus kai dar buvo litai.Problemos lygiai tokios pacios kaip ir kitu cia pasiskudusiu klientu. Bet dievui dekui truko kantrybe ir paprasciausiai spjovem i si reikala. Dabar naudojames kitu interneto tiekeju ir jokiu problemu!
O va dabar klausykit visi koki poksta iskrete sitie buve tiekejai. Gaunam 2020. vasario men. laiska, kuriame garasina, kada perduos anstoliams jeigu nesumokesim skolos uz 2014 metu keleta menesiu! ATSIBUDO !
Kai siap netaip susisiekiau su jais telefonu ir paprasiau atsiusti i el. pasta atsiusti sakaitas fakturas, tai nieko nepesiau. Vel paskambinau - pareiske, kad negavo jokiu mano laisku (issiunciau du). Vel paskambinau, zinute issiunciau savo el. pasto adresa. Vel nieko! Vienu zodiu rytoj dar paskambinsiu ir jeigu vel kokios tai PROBLEMOS, tai tiesiu taikymu vaziuju i VMI. O jeigu reike tai ir i policija - rasysiu pareiskima de itarimo sukciavimu. Kaip ten su ta karma.....?
GREITAS 2018-09-27 17:46:51
Pirmiausia Aiste norėdama šmeisti turite buti kliente! O tokia neesate!
ip adresas is kurio dabar rasote zeminate ir smeiziate, registruotas Uab greitas LT vartotojui, tad bent sugebekite meluoti!!! Lietuviskai sakant kai meluojate ir rasinejate komentarus bent jau issijungite tuos mobilius duomenis nes gi neveikia!!!!!
Tiesa, nepamirskite kad uz mela, zeminima, patycias ir tt gresia baudziamoji atsakomybe. Arba kaip jus sakote KARMA!
Aiste 2018-09-25 11:31:55
Interneto ryšys TRAGIŠKAS!!!! Vis bando, koreguoja, testuoja, keičia rauterius, paskirstytojus ir t.t, bet situacija ta pati - NĖRA INTERNETO, dinginėja, o už jį reikia mokėti kas mėnesį. Laikas tempiasi, nes vis neva kažką bando.. Kaip ir anksčiau rašytame komentare paminėjo - iš jų pusės nėra kaltės, viskas puiku!
Norime nutraukti sutartį, tai net nutraukti neišeina, neatsako e-mail laiškų, nors susitarėme, kad išsiųsime ir atsakys. Reikia tą patį laišką persiųsti kelis kartus, nes neva negauna...Meluoja ištisai!!!!!!!!!! Puiki taktika, nes klientas būna pririštas pas juos, o pinigai kapsi jiems į saskaitą. Už ką? Už tai, kad neturiu interneto ir turiu mokėti? Nu siaubas, ne kitaip!!!!! Net ir su klientu nemoka bendrauti mandagiai...Nėra net kam "pasiskųsti", nes tai šeimos versliukas. Paskambinus dėl pretenzijų pasiunčia klientą n...... ir kas jiems! Su tokiu požiūriu į klientus ir interneto paslaugų teikimu - niekur nenueis ir klientų neturės..Pripažinti reikia patiems, kad problemos didelės ir jie nėra interneto paslaugų tiekimo įmonė, kuri gali aprūpinti klientus, kad ir kaip noretų! Nebent tik nervus ištampyti gali su tokiom paslaugom, o klientas lieka be paslaugos ir be pinigų, nes sumokėti reikia už anteną ir pajungimą nemažą sumą ir už interneto paslaugas moki kiekvieną mėnesį... O būnant namuose, turi naudotis mob. telefonais ir mob. duomenimis, o už šias paslaugas mokėti kitam operatoriui. Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu... Bet KARMA grįžta...
Pirmiausia Aiste norėdama šmeisti turite buti kliente! O tokia neesate!
Labai prastas internetas. Niekada nepripažins, kad iš jų pusės kažkokie nesklandumai, sakys, kad bėdos iš kliento pusės. Paskutiniai metai kaip naudojamies jų paslaugomis.. Ačiū
Siaubingai lietas internetas o kai pareiški pretenzijas tai iškvailina ir visiškai nesiskaito su klijentais. Patarimas apeiti šita kontora kuo toliau ir neprasidėti su jais, nes bus tik išmesti pinigai o paslaugos kokybė nulis.
Martynas 2015-01-03 11:06:45
Pavadinimas atitinka paslaugas, tikrai greitas, seniau atrašydavo į laiškus dabar jau neatrašo, svetainė neveikia.
Kai baigiau sutartis su sia greitas.lt kompanija-baigesi problemos su internetu, su labai letu internetu, kurio kokybe neimanoma pakeisti planu-jis visuomet letas, pakeiciau i airnet ir dar niekada neturejau problemu, jauciasi kad ta firma ir isliks tame Garliavos rajone, o s*******o kontoros uzsileks!

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%