Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Grasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Grasta

Atsiliepimai apie Grasta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Grasta, UAB

Labai esu nepatenkinta jūsų
Produkcija, daug plytgaliu duženų
Daugiau givenime is ju nieko nepirksiu bandziau durpiu briketus tai nelabai dege o sudegus is katilo reikdavo statybini lauza kabint lauk matyt del svorio primaiso o su anglim jei konkreciai kretingoi aikstelei daugiau amziais nepirksiu paskutini syk buvau pirkes gal pries sesis metus kai uzsisakiau stambiu angliu 4t o atveze gal tona stambiu visa kita ziuksles dabar tas pats maiseliais po 25kg kai veziausi su savo masina buvo normali anglis kaip parasyta 25-50mm o kai uzsakiau kad atveztu 1200kg maiseliais tai velavo atvezt nes matomai visa ryta siupeliavo siuksles i maisus dabar kai kureni vienam is penkiu maisu tvarkingos anglis kitur vien siuksles is maiso gal 5kg graziu o visa kita slamstas tai kaip cia iseina moku 180€ uz tona tam kad gauciau siuksliu a nereiks nuvezt kelis maisiukus iki klaipedos i vartotoju teises tegul paziuri ka zmonem kisa gal nubaus viena kart tuos aferistus
Noriu sužinoti kas nustato anglių kainas ir ar neturėtų duoti kasos kvitų. Laukiu atsakymo.
Vasario 23 d iš Jonavos sandėlio pirkau anglių Premium Maxi (anglių dydis 60-130 mm.) maišuose po 25 kg. Išpilus maišus jų turinį sudarydavo apie 8-11 kg. nurodyto dydžio anglis, o likusi dalis smulki anglis iki 10 mm. dydžio ir anglių dulkės supiltos vandeniu. Anglių kaloringumas labai žemas, tik labai didelis dūmų kiekis.
Apie fasuotą anglį PREMIUM (60-130 mm). Visų pirma turėtų nurodyti, kad ten didžiąją dalį sudaro 0, 6 mm dulkės sulietos vandeniu. Dar įmesta kažkokios uolenos gabalų, kurie skyla plokštelėmis ir yra kieti, kaip akmuo ir beveik nedegūs. Šiaip galima jas naudoti apšildymui, tačiau kokybė 5/10.
Labai nemandagus su klientais.Uzsakymo nesulauki sutartu laiku, turi vel per nauja skambineti ir klausineti lauki savaite kai pasakai dar turi pasijausti, kad esi jiems skolingas nors as moku pinigus.Kaina atvaziavus pasikeicia, toks vaizdas, kad vairuotojas sau i kisene keleta euru uzsideda.Tiesiogine ta prasme aferistauja.Salia yra imone "baltijos anglys"tai kaip du vandens lasai skiriasi
As taip pat pirkau angliu pas ju pirmas uzvezimas 1t buvo viskas ok o kita kart tai slapios paskambinau pasakiau kad slapios ir norejau kad pakeistu anglis tai tas pardavejas sako jums paskambins is kauno vadybininkas ar kas ten toks h paimios taip ir nesulaukiau kita diena paskambinau pardavejui (zmogus geras) tai jis bendravo su juo ir man perdabe kad nepakeis anglis kad pas mus viskas ok geros anglis na pasiule grazint pynigus man nereik tu pinigu o kuro gero tai tiek ziniu (na ir galejo pasiskambint is kauno vadybininkas ar kas ten h paimios

Š.m. rugpjūčio 18d. iš Jonavos sandėlio užsakiau 2 t. durpių briketų. Atvežė, Sutartu laiku.Žinau, kad viename maiše yra 0, 5 t. ir maišas turi būti pilnas pakrautas iki pat viršaus, o faktiškai vairuotojas atvežė vos ne po puse maišo briketų. Pareikalavau važiuoti ant svarstyklių ir paaiškinau vairuotojui, kad čia trūksta svorio. Vairuotojas pasakė, kad čia ne jo reikalas, puolė skambinti į sandėlį. Tada sandėlininkė jam pasakė imti dokumentus ir važiuoti atgal. Pasverti nesutiko. Tas pats buvo ir pernai tik vairuotojas pasvėrė mašiną ir trūko 200kg.
Prašau atsakyti, kas vyksta Jūsų įmonėje ir kaip nusipirkti durpių kiekį tokį, už kurį aš moku pinigus?
aferistai 2016-01-06 19:12:59
tikri melagiai iš ryto paskambinau i Šeduva užsisakiau 5 tonas kitaip 5 ditmaisus anglių, [vidutinio}[ kaina buvo sutarta ryte.kad per pietus atvažiuosiu pasiimt..o ten atsakinga moteriškę pasakę gerai..bet kai nuvažiavau su priekaba.tai ir kaina pasikeitę, nesupratau jos kodėll klausiau, nes atsake tokia kaina šiandienn 9 eurais pabrango..bet kai buvau priekaba įsinuomavęss, , bet kai prie krūvoss parode anglis, tai ten buvo čiuksiu{zemes} kalnas supiltas...tada nebeėmiau tuos 5 tonas nuvažiavau i Radviliškį, , daugiau iš tokiu nebepirksiu ir kitiems nesiulisiu..
bukagalvis jaigu pirma issinomuoji priekaba ir tik tada vaziuoji teirautis angliu, bet kas kaltas kai dievas prota dalino sovejai prie alaus, o sakai nuvaziavai i radviliski, ka galiu bepridurti: SVEIKINU isigijus akmenu. P.S. akmenys geriau dega nei anglys is radviliskio, pirkau is radviliskio ir is seduvos galiu visiems patarti, 200 seduvos anglys geresnes
Ka galiu pasakiti hamai dirba ir pardavineja siuksles
BUVĘS pirkėjas
2015-12-01 18:19:52 IP 28ma2hfa
Jeigu norit pirkti ne anglis, bet žemes ar žvyrą, tai prašom ši firma puikus pasirinkimas! Vasara pirkom keleta tonų anglių iš Vilijampolės filialo, tai atvežė smulkesnių anglių, nei būna patys smulkiausi anglys, kitaip tariant - šiukšlių. Be to primaišyta žemių ar žvyro santikiu ko gero 1:2.
Melagiai ir s*****i, jie tik zada priedus nieko jie nemoka minimumas, o darbo yra kai reikia 40 kg maisus patampyti, reikia patiems ir i maisus fasuoti, vagonus iskkrauti samdyti zmones ir dar is savo pinigu zmonems uz darba sumoketi, jie tik moka zadeti, bet i zmones jiems nusispjauti, taigi pries einant paklausinekit zmoniu kurie dirbo pries tai ir jums viska papasakos masinos caro maro laiku traktoriai taip pat, tokia masina kaip GAZ 53 tai antikvaras, nors pas juos visuose sandeliuse tokie ANTIKVARAI.
rudis 2014-01-24 10:31:22
Pirkome iš šios imones 10 maišu durpiu briketu ir visuose maišuose po puse žemiu patariu pirkejams nesusidet su šiuo uabu
Pardavėjas TAI pavadintu, , smulki frakcija, ,.Tipo šitoj firmikei tik kokybiška produkcija, o pas konkurentus tai šiukšlės.
Viskas butų neblogai. Ilgai pirkdavau akmens anglį Vilijampolės sandelyje, aptarnauja gerai, ypač su vedėja randam bendrą kalbą. Bet ką aš noriu dabar pasakyti - vairuotojas tai jau ''super'', po keleto konfliktų su juo dabar jau anglies neperku Vilijampolėje, tenka kreiptis pas konkurentus.Ir šį rudenį paskambinau į Vilijampolės sandelį, bet kai pasakė kad vairuotojas tas pats tai aš vėl pirksiu kitur.Esu girdėjęs, kad šiuo vairuotoju ir kiti nepatenkinti, savavališkai reikalauja už vežimą daugiau pinigų negu reikia.Būtų gerai jeigu atsižvelgtumėte į mano pastabas ir pakeistumėte šį vairuotoją.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

"Revolut" žengia pirmuosius žingsnius į pensijų kaupimo rinką
"Revolut" žengia pirmuosius žingsnius į pensijų kaupimo rinką 12-06 15:35
Jungtinės Karalystės startuolis "Revolut", turintis lietuvišką bankinę licenciją, žengia pirmuosius žingsnius į pensijų kaupimo paslaugų teikimo rinką.
Sostinėje atidarytas dar vienas modulinis vaikų darželis
Sostinėje atidarytas dar vienas modulinis vaikų darželis 12-06 15:13
Sostinės Karoliniškių rajone duris atvėrė dar vienas mieste modulinis lopšelio-darželio "Strazdelis" priestatas, kurį lankys 77 darželinukai. Naujajame dviejų aukštų moduliniame darželyje veikia 5...
Advokatūra ir ministras sutarė dėl valstybės teikiamos teisinės pagalbos reformos vizijos 12-06 14:31
Lietuvos advokatūra ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sutarė dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos (VGTP) reformos vizijos.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Nike 95,79 +2,21%
3M 164,37 -1,66%