Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Feel Group, UAB

Atsiliepimai apie Feel Group, UAB

TOP SECRET

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Feel Group, UAB

Uzsisakiau preke vaiko gimtadieniui, siunta atejo greiciau nei nurodyta. Taciau nepataikiau su dydziu, pasiskambinau irsutariau del dydzio pakeitimo, tai atlikau nemokamai. Spejau viska laiku, ir gimtadieni sutikau su grazia suknele. Aciu Jums
Gerb. Evelina,
Pinigai yra grąžinami visuomet laiku, tą patvirtintų ir visi mūsų nuolatiniai klientai, bet, kaip ir visur, per didelį kiekį, labai retais atvejais pasitaiko žmogiško faktoriaus klaidų, kaip ir šiuo atveju, kai klientei grąžinimas užtruko papildomai dvi dienas.
Esame labai dėkingi už jūsų nuomonę, bet, kadangi jūs komentuojate ne savo asmeninę patirtį, o kitų klientų, susidaro įspūdis, jog jūsų tikslas yra ne išsiaiškinti problemą, o tiesiog šmeižti mūsų įmonę, todėl nematome tikslo toliau veltis į šią diskusiją.
Dar kartą dėkojame už jūsų pastabas ir linkime gražios dienos.
Feel Group,

Jūsų logika iš ties ginčytina ir klaidinanti klientą, dėl to šis komentaras ir atsirado šiame portale, kad klientai žinoti, kokio tipo kompanija jūs esate.

Visų pirma, apie pokalbio įrašymą klientą privalote informuoti ir tik jam sutikus pokalbį būtų galima įrašyti. Ar gavote tokį sutikimą iš manęs? Tai nekeičia mano pirminės nuomonės ir išsakytos kritikos jums, dėl pokalbio turinio.

"Pinigus visais atvejais grąžiname laiku, todėl atsižvelgiant į jūsų nepagrįstus teiginius, manome, jog šis komentaras yra tiesiog parašytas konkurento.".

Jūs teigiate, jog "Pinigus visais atvejais grąžiname laiku", tačiau žemiau esantis Tatjanos komentaras rodo, kad jūs pateikėte nepagrįstus teiginius.
Gerb. Tatjana,
Labai apgailestaujame dėl uždelsto grąžinimo, buhaterinėje įmonėje, kuri mums tvarko apskaitą buvo pasimetęs Jūsų grąžinimo aktas, todėl, kaip Jums ir sakėme telefonu, laukėme patikslinimo iš buhalterijos, o gavus atsakymą pinigų grąžinimą įvykdėme nedelsiant. Dar kartą atsiprašome, jog teko luktelėti.
Feel Group komanda
Perspėju visus, ketinančius pirkti šioje el.parduotuvėje: gerai pagalvokite ar verta tai daryti, nes panašu, kad
ši "Feel group" yra sukčių grupelė, kurie ne tik nemoka bendrauti su klientais, bet ir įžūliai apgaudinėja pirkėjus nemokėdami pinigų už grąžintas prekes. Aš savo pinigų laukiu jau mėnesį. Į klausimą kada bus grąžinti pinigai gaunu tą patį atsakymą: nieko nežinau, buhalterija rūpinasi tais reikalais (arba negaunu jokio). Kreipiuosi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, o toliau į teismą.
Gerb. Evelina,
Omniva vienintelė kurjerinė įmonė, kuri teikia grąžinimo paštomatais paslaugą, todėl prie šio pristatymo būdo ir informuojame "galimas grąžinimas su kodu". Logiškai prie kiekvieno pristatymo būdo nurodoma būtent kokios yra galimybės, o ne kokių nėra.
Jūsų pokalbio įrašas su klientų aptarnavimu buvo perklausytas, jame nebuvo nei vieno įžeidžiančio ar priešiško žodžio, o taip pat jūsų atslipiemas apie pinigų negrąžinimą yra melagingas, nes jūs dar net neparsiuntę prekės viešai kaltinate mus nepatikima kompanija. Pinigus visais atvejais grąžiname laiku, todėl atsižvelgiant į jūsų nepagrįstus teiginius, manome, jog šis komentaras yra tiesiog parašytas konkurento.
Feel Group komanda
Matyt, kad kviesčiau atkreipti dėmesį į šios kompanijos klientų aptarnavimo kokybę bei prekių grąžinimo politiką.

Jeigu prekes užsisakai per LP express prekes gražink, kaip nori. Jeigu per Omniva paštomatą. Prekes gali gražinti su jų grąžinimo kodu. Patogiau ir paprasčiau. Šios informacijos neradau jų puslapyje.

Tai išsiaiškinau tik skausmingu būdu, kuomet paskambinus pasiteirauti, kaip gražinti prekę, kurią gavau per LP express paštomatą. Skambinau jų kontaktiniu numeriu. Ragelį pakėlė vaikinukas, kuris be jokių skrupulų „išdėjo mane į šuns dienas“. Po pokalbio sunkiai valdžiau ašaras, nes tikrai sukrėtė toks elgesys. Viso labo norėjau gauti atsakymą į iškilusį klausimą.

Prekę šiaip ne taip išsiunčiau jiems. Dabar tik spėlioju ar tikrai atgausiu pinigus, nes neatrodo patikima kompanija, kuri taip bendrauja su savo klientais. Sugadinta diena, nuotaika ir pirkimo patirtis. Pirkti iš čia nerekomenduoju.
sandra 2019-03-03 23:32:59
Amžina -50% nuolaida, kitur galima rast žymiai pigiau, negu su jūsų tariama nuolaida. Neapsigaukit nuolaidomis.
Gerb. Sandra,
Braukta kaina yra gamintojo rekomenduojama mažmeninė kaina ir gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali būti pardavinėjama kitokia kaina, kuri taip pat dažnai skiriasi tarp parduotuvių, tačiau galutinė mūsų kaina, kurią sumokate už prekes, yra viena žemiausių rinkoje.
Feel Group komanda
Labai labai patiko paltas.ačiu labai !!!!
labai nudziugino, suknele ir batukus gavau greiciau nei nurodyta puslapyje, kokybe ir kaina tiko, butinai sugrysiu vel
Monika O 2018-11-23 22:46:11
Gražiai atrodo nubrauktos tos dvigubai sukeltos kainos ir šalia galutinė suma, kuri atitinka įprastą kainą be jokių nuolaidų. -Buvau nusižiūrėjusi paltuką, kuris visose svetainėse kainavo apie 70 e, feel.lt įprasta kaina 130, 99, na žinoma suteikim pirkėjam neralią 50% nuolaidą ir štai prašom, sutaupėt.
Gerb. Monika,
Gerb. Zydre,
Braukta kaina yra gamintojo rekomenduojama mažmeninė kaina ir gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali būti pardavinėjama kitokia kaina.
Feel Group komanda
Neapsigaukite su ju siulomis akcijomis. Su neva 50 proc. akcija preke kainuoja tiek pat kiek kainavo pries kelias dienas be akcijos. Zmoniu mulkinimas.
Gerb. Dange,
Atsiprašome, jog nepavyko realizuoti pilno užsakymo, retai pasitaiko, kad perkama dvi tokios pačios prekės ir sistemoje užsisakė tik vienas vienetas, bandėme gauti dar vieną vienetą iš gamintojo, , tačiau nepavyko, todėl už nerealizuotą prekę buvo grąžinti pinigai.
Feel Group komanda
Labai prasta patirtis su sia imone. Pristatymas velavo savaite, buvo ivykdytas nepilnai, nors pinigai uz neivykdyta uzsakyma buvo veliau grazinti. Labai prasta komunikacija ir klientu aptarnavimas
Gerb. Inga,
Tai dėl sistemos atnaujinimo atsiradusi programinė klaida, kainos skaičiai pasidaugino kelis šimtus kartų ir visos prekės išsimėtė po kategorijas. Atsiprašome už neskalndumus, ji buvo pastebėta ir ištaisyta programuotojų per pora valandų.
Feel Group komanda
Keista, bet per vieną naktį pasikeičia kainos! Ko nors nesupratau?
Mano patirtis labai gera. Tiek, kad pristatymo teko luktelėti ilgiau, nei buvo nurodyta. Per tą laiką prekę ir atpigino, bet Feel.lt grąžino skirtumą. Operatyviai atrašo, patogi sistema, prekė puikios kokybės - priekaištų neturiu, pirksiu ir ateityje.
Gavau prekes. Viskas puiku! Išsiuntus klausimą - atsakė greitai. Prekes gavau per numatytą pristatymo laiką. Prekės atitinka dydžius, atitinka nuotraukas. Esu labai patenkinta. Ačiū!
Karina 2018-05-09 20:57:08
su sia imone patirtis tokia: pirma karta sakiausi aukstakulnius, per nurodyta laika ju nesulaukiau, gavau is pirkejo emaila kad veluoja suntos, tad paprasiau pinigu grazinimo. atgavau pinigus.
Antra karta uzsisakius prekiu, ju taip pat laiku nesulaukiu, ir turiu pati rasyti pardavejui ir klausti kur prapuole mano prekes.
Vienu zodziu, tiesiog apgailetinas neorganizuotumas. nerekomenduociau tureti reikalu
Gerb. Karina,
Norėdami pasiūlyti žmonėms kuo platesnį rūbų ir avalynės asortimentą, mes rodome daugumą prekių, kurių nelaikome Lietuvos sandėlyje, o siunčiames tiesiai iš gamintojų sandėlių, todėl prie prekių nurodomas ilgesnis pristatymo terminas. Visas prekes išsiunčiame tą pačią dieną kai tik gauname, bet sezono metu kartais nutinka taip, jog gamintojai nevykdo įsipareigojimų ir laiku mums neatsiunčia tam tikrų prekių, todėl ir mes vėluojame išsiųsti klientui, bet visuomet apie tai informuojame ir neesant galimybei palaukti siuntos mes klientui grąžiname pinigus. Atsiprašome už šiuos nesklandumus.
Rimas 2018-05-04 07:02:09
Labai gera firma. Geros prekės, viskas laiku.
Gerb. Rimai,
Dėkojame už gražų atsiliepimą. Tikimės ir toliau liksite mūsų klientu.
Lukas 2018-05-17 14:45:18
Identiška situacija kaip ir buvo Jelenai. Cituoju: ĮMONĖ NESUGEBA SUVALDYTI, SUTVARKYTI UŽSAKYMŲ IR PREKIŲ SRAUTUS!
Buvo užsakyta prekė, kurią buvo norima dovanoti. Specialiai užsakinėjau dar prieš daugiau nei dvi savaites, kad spėtų pristatyti prekę ir nereikėtų nieko galvoti paskutinę minutę. Tai va, dabar liko dvi dienos, o aš tuščiom rankom. : (
Gerb. Lukai,
Jelena 2018-04-09 08:12:55
NEPATIKIMA KOMPANIJA ! ĮMONĖ NESUGEBA SUVALDYTI, SUTVARKYTI UŽSAKYMŲ IR PREKIŲ SRAUTUS !
2018.03.30d išanksto sumokėjau už prekę. Reiškia kompanija gavo mano ketinimą, norą nupirkti reklamuojamą prekę. Mano ketinimas buvo parvirtintas išankstiniu mokėjimu. 2018.04.07d. gavau žinutę:
Apgailestaujame, tačiau nepavyko realizuoti užsakytos prekės, nes per akciją buvo parduota per daug vienetų ir šio dydžio nebeturi gamintojas. Už negautą prekę grąžinami pinigai į Jūsų sąskaitą, iš kurios mokėjote, per 1-14 dienų.
VERTINU ŠIĄ ĮMONĘ NEIGIAMAI, NIEKAM NEREKOMENDUOJU TURĖTI REIKALŲ.
Gerb. Jelena,
Paaiškiname situaciją: užsakydami prekę Jūs pasirinkito apmokėjimo būdą "mokėjimas paprastu bankiniu pavedimu" ir pavedimą padarėte/buvo gautas įmonės sąskaitą praėjus 3 dienoms po užsakymo, o kaip ir nurodyta mūsų taisyklėse, kol prekė yra neapmokėta, ji yra nerezervuojama ir ją gali įsigyti kiti klientai. Kadangi suknelė buvo labai populiarus modelis, per tas dienas išpirko visą norimo dydžio likutį ir užsakymo realizuoti negalėjome. Dar sekančias dvi darbo dienas bandėme palaukti galbūt atsiras likutis pas gamintoją, tačiau neatsiradus mes po dviejų darbo dienų išsiuntėme Jums pranešimą, jog užsakymo įvykdyti negalėsime ir grąžinsime visus pinigus. Dar kartą atsiprašome už nesklandumus.
Feel Group komanda
Labai gera firma. Geros prekės, viskas laiku.
Eilinį kartą esu apgauta. Buvo užsakyta vasarinė suknelė.Gavau kažkokį skudurą, kuris net nepanašus į reklamuojamą prekę be etiketės, be jokios informacijos apie gaminį.
Keista įmonės politika- jokios informacijos apie vėluojantį užsakymą. Pačiai reikia skambintis ir klausti- kurgi mano prekės?
VERTINU ŠIĄ ĮMONĘ NEIGIAMAI, NIEKAM NEREKOMENDUOJU TURĖTI REIKALŲ.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%