Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Granata, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Granata

Atsiliepimai apie Granata, UAB

SALONAMS.EU, Grožio salonų baldai ir įranga

Profesionalios prekės kosmetologams bei kirpėjams
Parašyk savo nuomonę apie Granata, UAB

Prekės geros bet...su pristatymu bėdos. DPD nepristatė laiku, paskambinau į Salonams eu, pasakiau kad nepristatė laikų ir ką dabar daryti, nes 10 d.išskrentu, ir negaliu laukti kada DPD sugalvos man pristatyti. Nes pristatymo diena buvo pažymėta 8d., bet net 9d.nieko negavau, o DPD pažymėjo kad aš atostogose. Man atsakė, ko jus norite iš mūsų, neimsi gi prekių į atostogas, nesiriša čia tau sakiniai. Manau kad teks atsisakyti šitos parduotuvės. Apie pinigų grąžinimą net į kalbas nesileido. Reikės kreiptis į tam tikras įstaigas.
Didelė nauja parduotuvė Vilniuje. Man arčiau. Didelis pasirinkimas.
Prekes gavome laiku! Nudžiugino malonus personalo aptarnavimas ir pagalba kilus papildomiems klausimams.
Puikus aptarnavimas, didelės parduotuvės, pasirinkimas itin geras. Dar grįšiu :)
VIskas ok. Prekės kokybiškos. Ačiū
Ką tik baigtas įrengti salonas. Pasirengę startuoti SALONAMS.EU pagalba :). Ačiū už konsultacijas ir reikalingų/nereikalingų baldų įžvalgas :). Grįšiu daug kartų. Rekomenduoju 100 proc. :)
Saulė G.
Mes gavome netgi greičiau negu žadėjo prekes. Ačiū už pagalbą ir konsultacijas. Tikrai dar grįšime ne vieną kartą :)
UAG GRANATA administracija
2021-09-24 10:44:21 IP 5ju9b6pb
Simona 2021-09-17 16:40:50
Nerekomenduoju uzsisakytu, dvi savaites negavom siuntos, nors pačios įmonės taisyklėse parašyta 4-5 dienos, gavę siuntą nesiskubina išsiųst.
Nuoširdžiai atsiprašome Jūsų dėl pavėluoto prekių pristatymo.
99 % gautų užsakymų įvykdome laiku, bet šiuo ekstremaliu laikotarpiu kartais nutinka taip, kad transportas pavėluoja pristatyti prekes mums ir savo ruožtu mes irgi vėluojame šias prekes pristatyti savo klientams.
Tikrai stengiamės dėl kiekvieno kliento.

Stengiamės pristatyti savo klientams džiaugsmą laiku ir nenuvilti nei vieno kliento.

Su pagarba,
UAG GRANATA administracija
Kirpyklos kėdės AMSTERDAM prekės ženklo labai geros. Puikiai žiūrisi interjere. Kirpėjos patenkintos. Pristatymas įvyko laiku. Bendravimas sklandus. Vadybininkai linkę daryti nuolaidas.
Ačiū už pagalbą įrengiant saloną. Viskas laiku. Sklandžiai.
Baldų kokybe esu patenkintas. Operatyvumas aukščiausio lygio !
Įmonė neivykdė sutarties dėl užsakymo. Prekės nebuvo pristatytos sutartu laiku, dėl to jog jie neturėjo prekių sandėlyje, o jas užsakė iš trečiųjų šalių. Sumokėjau 450€ už prękes kurių jie net neturi. Pareikalavus anuliuoti užsakymą ir grąžinti pinigus, pareiškė jog pinigai negrąžinami ir prękės atgal nepiimamos. (Nors aš jų net negavau apie vėlavimą nepranešė, o į telefono skambutį neatsakė)
Skambinau iš užsienietiško numerio 10 kartų, ragelio nekėlė.
Susirašinėjom socialiniuose tinkluose. Į pateiktus klausymus neatsako, o nukreipia pokalbį kita linkme.
Po ilgų diskusijų, paskambino iš kito padalinio pranešė jog mano prękės išsiūstos ir gausiu jas dar po 2d.d. nors pagal sutartį turėjau gauti prękes per 5-7d.d. (7+2d.d.)
Nerekomenduoju šios parduotuvės. Neįmanoma susikalbėti, klientas dėje niekada neteisus, naudos ieško tik sau.
Nusivyliau. Produktas butent henna dazai antakiams buvo prastos kokybės. Pirmoj foto jau po procedūros visiškai nieko nesimato. Kreipiausi i imone sakė gal mano odos problema arba as klaidą dariau procedūroje. Atsiuntė intrukciją jos laikiausi nes pirkau ir šampūną antakiams ir šveitikli ir mineralinį vandenį ir aliejuka po procedūros. Nu žodžiu visas rinkinys nieko nesigavo ir po antro karto. Ir nuo to tada tyla. Kiek rašiau tyla nieko neatrašo nors skaito. Prekių gražinimo taisyklėse rašo kad pinigai negražinami už kosmetika. Aišku jiems tai lb gera taisyklė. O isleidau netoli 50€. Kompromuso neieškojo nesiūlė nei prekių pakeisti nei pinigų gražinti. Nusipirkau kitoj firmoj antakių dažus tai pat henna nudažė puikiai. Matosi antroj foto. Nusiunčiau jiems kaip įrodymą kad su mano oda viskas tvarkoj ir kaip vusada tyla... nerekomenduoju.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%