Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Granata, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Granata

Atsiliepimai apie Granata, UAB

SALONAMS.EU, Grožio salonų įranga ir baldai

Grožio salonų įranga ir baldai
Parašyk savo nuomonę apie Granata, UAB

Įmonė neivykdė sutarties dėl užsakymo. Prekės nebuvo pristatytos sutartu laiku, dėl to jog jie neturėjo prekių sandėlyje, o jas užsakė iš trečiųjų šalių. Sumokėjau 450€ už prękes kurių jie net neturi. Pareikalavus anuliuoti užsakymą ir grąžinti pinigus, pareiškė jog pinigai negrąžinami ir prękės atgal nepiimamos. (Nors aš jų net negavau apie vėlavimą nepranešė, o į telefono skambutį neatsakė)
Skambinau iš užsienietiško numerio 10 kartų, ragelio nekėlė.
Susirašinėjom socialiniuose tinkluose. Į pateiktus klausymus neatsako, o nukreipia pokalbį kita linkme.
Po ilgų diskusijų, paskambino iš kito padalinio pranešė jog mano prękės išsiūstos ir gausiu jas dar po 2d.d. nors pagal sutartį turėjau gauti prękes per 5-7d.d. (7+2d.d.)
Nerekomenduoju šios parduotuvės. Neįmanoma susikalbėti, klientas dėje niekada neteisus, naudos ieško tik sau.
Nusivyliau. Produktas butent henna dazai antakiams buvo prastos kokybės. Pirmoj foto jau po procedūros visiškai nieko nesimato. Kreipiausi i imone sakė gal mano odos problema arba as klaidą dariau procedūroje. Atsiuntė intrukciją jos laikiausi nes pirkau ir šampūną antakiams ir šveitikli ir mineralinį vandenį ir aliejuka po procedūros. Nu žodžiu visas rinkinys nieko nesigavo ir po antro karto. Ir nuo to tada tyla. Kiek rašiau tyla nieko neatrašo nors skaito. Prekių gražinimo taisyklėse rašo kad pinigai negražinami už kosmetika. Aišku jiems tai lb gera taisyklė. O isleidau netoli 50€. Kompromuso neieškojo nesiūlė nei prekių pakeisti nei pinigų gražinti. Nusipirkau kitoj firmoj antakių dažus tai pat henna nudažė puikiai. Matosi antroj foto. Nusiunčiau jiems kaip įrodymą kad su mano oda viskas tvarkoj ir kaip vusada tyla... nerekomenduoju.

JAV Senatas priėmė 1,9 trln. USD ekonomikos skatinimo programą
JAV Senatas priėmė 1,9 trln. USD ekonomikos skatinimo programą 03-06 20:07
JAV prezidento Joe Bideno pasiūlytas 1,9 trln. USD (1,57 trln. Eur) šalies ekonomikos skatinimo planas šeštadienį po daugiau nei 25 valandas trukusių diskusijų ir balsavimų maratono buvo...
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias 03-06 18:18
Vyriausybei planuojant modernizuoti vidaus vandenų kelius ir jų uostus bei prieplaukas, pavasarį bus pradėti pagrindinio laivybos kelio Nemuno upe tvarkymo darbai.
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas 03-06 16:20
Šeštadienį vokiečiai plūstelėjo į prekybos centrų tinklo "Aldi" parduotuves, norėdami įsigyti parduotuvių lentynose pasirodžiusių pirmųjų greitųjų COVID-19 testų.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%