Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gramana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gramana

Atsiliepimai apie Gramana, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Gramana, UAB

Elvyra 2022-11-30 17:42:50
O, kad jūs taip sąžiningai ir efektyviai pažadėtus darbus atliktumėt kaip, kad rašot tuos teigiamus komentarus apie savo įmonę. :)
Linkiu sėkmės, nes jos jums tikrai prireiks, feikinės UAB Gramanos sukčiautojai.
Kaip malonu tūžti? Kiek dar norite lieti apmaudą nieko neveikdama namie?
Elvyra 2022-11-30 17:42:50
Kaip malonu tūžti? Kiek dar norite lieti apmaudą nieko neveikdama namie?
Artūras Kaišiadorys 2022-11-30 17:03:53
Drąsiai pagirsiu UAB Gramana. Šauni komanda. Nekreipkite dėmesio į paplavų pylėją kokią vieną. Tai tendencija.
Darbai atlikti kokybiškai ir laiku.
Medinę terasą dar vasarą sumontavo o va katik iki šalčių užbaigė namo šiltinimo ir armavimo darbus. Super. Brigadininkas Juozukas linksmas malonus žmogus. O ir administratorės malonios.
Tikrai tik pagirti noriu šį jauną darnų kolektyvą. O pykti ir šūdą pilti kad kažkam užsidegė ir nespėjo būtent laiku įtikti nebėda. Tai tik menkos detalės žiūrint į visumą.
Aplamai pas mus įprasta vienu šaukštu deguto visą statinę nuodyti.
Ačiū visiems teigiamai įvertinusiems šią jauną bet su arsakingumu ir susiklausymu dirbančią įmonę.
Artūras Kaišiadorys
2022-11-30 17:03:53 IP 2ju3l8p8
Darbai atlikti kokybiškai ir laiku.
Aplamai pas mus įprasta vienu šaukštu deguto visą statinę nuodyti.
Česka 2022-11-30 15:20:16
Juokinga tu atrodai vištelė su savo bajeriais. Nenori nepirk kas tave verčia? Brokuotų prekių ir vėlavimų absoliučiai visose prekybinės įmonėse pasitaiko. Matomai nieko nesi mačius.
Pirk turguj tada pažiūrėsiu kaip tau išduos kvitelį ir pinigų priiėmomo orderį. Ir kokią tau suteiks prekės garantiją.
Matau, kad užlipau UAB "Gramana" atstovams ant skausmingos vietos, jau net įžeidinėti klientus pradėjo. :)
P. S. Turguje, kai perki, tai iš karto ir prekę gauni, o su šia įmone prasidėjus negauni nei prekės, nei pinigų. Apie produkto kokybę niekas ir nekalba, nes jos iki šiol nėra, kaip ir pinigų, kuriuos pasisavinot.
v***s esat ir tikrai už tai atsakysit. ;)
Česka 2022-11-30 09:54:04
Ir vėl tapati moteriškė siautėja. Rodos nėra kas veikti. Šmeižti nieko dėtus įmonės darbuotojus ir jau va užsisakius kitu vardu žema ir lėkšta....
Tai Elvyra tai Onutė....reikia mokėti išlaukti. Vėlavimas tragedija? Netinka laukia kiti ir po pora mėnesių...
Suklaidinti kitus skaitytojus norisi bet neišeina.
Uab "Gramana" vykdanti savo įsipareigojimus įmonė. O visokių nuomonių yra visokių reikia...
Tik perdėtai ir su pasityčiojimu nereikia taip stumti...
Nejuokinkit savo "feikiniais" komentarais, kokia gera įmonė ir pan... Jeigu kas ir rašo apsimetę kitais asmenimis, tai tik patys Gramana "darbuotojai", kokia gera įmonė ir pan. Kažkokia "Šaraškinų kontora". Geriau pradėkit vykdykit savo įsipareigojimus, a*******i jūs!!! Surinkti faktai apie jūsų, t. y. UAB "Gramana" įmonės apgavikišką veiklą tikri, o ir matosi, kad žmonių esat apgavę nemažai. Šios apgavystės tikrai pasieks teismo salę ir privalėsit atsakyti už savo apgavystes.
Suklaidinti kitus skaitytojus norisi bet neišeina.
Tik perdėtai ir su pasityčiojimu nereikia taip stumti...
a*******i!!!!!
2022-11-03, atvyko į namus "vadybininkas" Vilius Vyšniauskas (dabar jau abejoju, kad tai tikra šio žmogaus pavardė) drebančiomis rankomis pasirašyti sutarties dėl medienos granulių. Po sutarties pasirašymo pasiėmė 252 Eur. avansą ir dingo. Telefonu neatsiliepia. Matyt labai užimtas, matosi ką veikia, t. y., apsimetęs skirtingais asmeninis rašo apie save gerus komentarus. Matosi, kad visi teigiami (ginantys) komentarai yra suklastoti.
P. S. Terminai jau seniai pasibaigė. Iki šiol nėra nei granulių, nei grąžinto avanso.
Nepasimaukit!!!!
Na va ir net dėl paprastų granulių gyventojų užsakovų padėkos.
Nereikia niekada į vieną ar kelis nepatenkintus tokiame plačiame rinkos segmente pirkėjus žiūrėti. Visada atsiras kam neįtiksi ir įmonės paslaugos ar darbuotojai.
Aš vertinu objektyviai. Tikrai vadovas Tomas atsakingas ir išklausantis direktorius.
O pasakykite kurioje įmonėje viskas įpatingai sklandžiai vyksta? Kur nėra gedimų ar techninių nesklandumų?
Vertinu tik labai teigiamai "Gramanos" darbą.
Gintaras Klaipėda
2022-11-29 17:16:58 IP 2e7r3u9k
Sveiki, ne taip seniai gavau granulės, pačiu laiku atvešta, nes šiandien kaip tik pasibaige ir žiema tikrai nebus šalta. Labai kokybiškos, puikiai supakuotos, kaitrios, mažai pelenų. Ir puikiai išlaikančios šiluma...
Ačiū UAB Gramana!!!
Visiškai tu neteisi Onute. Puikus ir kolektyvas ir įmonė. Pats esu jų realus o ne orinis užsakovas. O ip jai tu nesuvoki jog yra lygiai tas pats ip kai šalia yra netoli kitas komentarų rašytojas tai formaliai tik viena raidelė ar skaičius tegali skirtis ar netgi būti analogiškas. Ir nereiškia jas tas pats asmuo ar įmonę rašo.
Kategoriškai tai paneigti galima. Tai telekomunikacijų pastočių tele 2 ir bitė perduodami komutatoriai kurie dažnai ip dubliuoja.
Ne samokslų teorijų reikia ieškoti o reliai vertini įmonės darbą!
Spaudos straipsnis tikrai ne prieš įmonę. Ne taip tu viską perfrazuoji.
Kaip tik priešingai straipsnis parodo kaip puikei įmonė administruoja probleminius klientus.
Nei policija neįžvelgė jokio kriminalo ir net nepradėjo ikiteisminio tyrimo nes aiškūs ūkinės veiklos neperžiangentys santykiai. Net valstybinė vartotojų tarnyba tik pasiūlė taikinimosi procedūrą nes tai tik ginčas su pirkėju.
Klientas visada būna teisus jai vienašališkai tik dėl jam žinomų priežaščių pats nenutrauke sutarties. Tai pirma. Jai ją nutraukė dėl jam vienam žinomų priežaščių automatiškai negrąžinamas avansas pagal tai griežtai reglamentuojančius išankstinius punktus. Dažniausiai tai būna dėl atrasti pigesnio meistro rinkoje arba nebeturint pinigų sumokėti įmonei už darbus.
Šioje situacija kaip tik straipsnis spaudoje nereme kliento piktnaudžiavimo o parodo realiai dirbančią įmonę ir jos labai teisiškai ir protingai pagrįstus direktoriaus Tomo Plotnikovo komentarus.
Šaunuoliai! Taip ir toliau!
Valdas Gargždai
2022-11-29 14:50:10 IP 2e7r3u9k
Sveiki, Onutė neturi ką veikti, tai kvieti savo kvailus draugus. Oj žmones jūs neturit ką veikt, tik šmeižti te mokat, visos įmonės tokios pačios ir užsikabinat ant vienos.... o kad ip adresas tas pats tai nereiškia jog žmogus tas pats.... d***** gėda sau darot ir viskas.... oj tie kaimo žmonės tik tai varo ir varo, kažką naudingo nuveikit, o nesedėt prie kompiuterių ar telefonu ekrano...
Juokinat..
Įmone puiki ir tikrai laiku atlieka darbus, bei pristato laiku savo prekes, labai mėgstu šią įmonę ir vertinu teigiamai... ačiū už darbus bei prekes..
O tie kas kalba ir rašinėja, tai tik šudmaliai.... žemo lygio žmonės
Onutė 2022-11-25 23:45:14
Prisidedu prie komentaro. Žodis į žodį mūsų dabartinė situacija. Dažniausiai nekelia ragelio, el.paštu neatrašo, visus kartus melavo, vis žadėdami atvykti konkrečią dieną, o galiausiai, kai išgirsta, kas skambina, kad dėl vėluojančio užsakymo kelis mėnesius- numeta ragelį ir nebekelia. Pinigų, kuriuos privalėtų grąžinti dėl neįvykdyto užsakymo- negrąžina. Jau kreipėmis į vartotojų teises, o jeigu reikės- kreipsimės ir į policiją dėl sukčiavimo.
Lygiai ta pati situacija, avansa paeme, prekiu nepristate, ragelio nekelia, kreiptasi i vartotoju teises, tikiuosi priesi liepto gala sita ale imone ir nebeapgaudines zmoniu, dabar pralaukiau menesi, neturiu nei granuliu, nei avanso. O visi komentarai teigiami rasyti paciu imones darbuotoju ir dar taip nevykusiai kad net IP atdreso nepakeisdami is to pacio irenginio varo su skirtingais vardais. Tikiuosi pamatys zmones komentarus ir apeja sia imone sutaupys laiko nervu ir pinigu :)
Uab "Gramana" paliko šiltą įspūdį. Normalūs tikrai darbštūs darbuotojai. Sumontavo keturių dalių didelę sekciją ir kampinę spintą. Esu labai patenkintas uab "Gramana" darbo rezultatais. Manau kad tik visi būtų toki patikimi tai būtų begalo gerai. Negatyvo daug pas tuos kas nesusidūrę su statybų sektoriumi. O aš ir remonto apdailos darbus užsakiau atlikti. Vertinu bendravimą telefonu ir ne kalbas o realiai nuveiktus darbus.
Jauna darni komanda ir tikrai puikus vadovas. Tikrai nieko neprikiši.
Labai sveikinu tokį objetyvų tvirtą išsamų ir teisiškai paremtą interviu iš uab "Gramana" vadovo Tomo Plotnikovo lūpų. Tame straipsnyje kur bando nupiešti neigemai nesuvokdama esmės dar viena ale klientė, akivazdžiai žemo intelekto pilna pagiežos ir siekianti pigaus šmeižto. Užstosiu šią įmonę ir aš, nes man vėlavo sienų dažymo darbai bet atlikti vėliau buvo nepriekaištingai - super ir direktorius ir kolektyvas.
Normali praktika vėlavimai toliu sezono metu. Nematau tragedijos. Žmonės kiti aplamai džiaugesi sulaukę kvalifikuotų įmonės meistrų kai tiek peckelių rinkoje.
Kaip tik priešingai straipsnis parodo kaip puikei administruoja įmonė nepagarbiai besielgenčius klientus -kurie vienašališkai, dėl jam vienam žinomų priežaščių ar neturėdami lėšų apmokėti už darbus kuriuos užsakė, ar dėl rasto pigesnio galbūt rinkos segmente meistro atsisakė paslaugų apskritai.

Rašoma labai objektyviai ir tikrai ne plaukų užpakalį beieškančio kliento naudai. Kuriam buvo visur užtrenktos durys nematant kriminalo nei policijoje kuri atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą...

Nes absoliučiai akivaizdu visur tik įprasti ūkinės rizikos ribų kontekste neperžiangentys paprasti civiliniai santykiai su klientu o ne menami kriminalai ar dar juokingiau....sukčiavimas - kai fizinis asmuo užsakovas turi ir pinigų priimimo orderį ir sutartį užsakymą...
Pasipūtimas ir susireikšminimas va kas parodo to kliento moralę ir ne mokėjimas rasti kompromiso su tiek padalinių turinčia normalia įprasta tokiame rinkos segmente įmone....
Atkirtį aiškų davė tiek valstybinė vartotojų teisių tarnyba įžvelgdama paprastose ginčo objekto netesybose tankinimo procedūrą. Nes akivaizdžiai neteisus klientas vienašališkai nutraukęs sutartį yra pats neteisus...ir jokio avanso gauti negali nė iš tolo...
Puiki įmomė atlieka tikrai kokybiškus statybos darbus, neturiu jiems priekaištų... O tu Onute neturi ką veikti ir sėdi čia... aš nesuprantu tokių žmoniu kurie tik blogo ir blogo varo ant tos įmonės. UAB Graman šauniai pas mane atliko darbus ir neturiu jokių nusiskundimų...
ONUTE PASILAIKYK NUOMONE SAU, TAVO NEPYKANTA YRA Š**** VERTĖS, ATSIŽVELGIANT Į KITUS PUIKIUS KOMENTARUS.
Duok tu šiai įmonei ramybė su savo nesamoningais atsiliepimais.
Ačiū įmonei už atliktus darbus, labai gerbiu jūsų kolektyvą ir einu tik už jus!!!
O tie kas laiko nepykanta lai juos sąžine užgriaužia ir š******s sutraukia....
Duok tu šiai įmonei ramybė su savo nesamoningais atsiliepimais.
O tie kas laiko nepykanta lai juos sąžine užgriaužia ir š******s sutraukia....
Siūlau visiems susidomėjusiems šios įmonės paslaugomis pirmiausiai pasiskaityti šį straipsį: https://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/stogdengiai-kauno-paeme-avansa-ir-dingo-1101576

Straipsnis iškalbingesnis už tūkstantį žodžių. Manau, kad visi, kurie pasiskaitys tikrai nenorės turėti nieko bendro su šia įmone.
Rasa 2022-11-16 15:34:21
Nepatikima įmonė, kuriai nei kiek ne gėda apgaudinėti senyvo amžiaus žmones. Paėmė avansą, darbų neatliko, telefonu neatsiliepia piktybiškai. Skambinant iš kito telefono, susisiekus - toliau meluoja ir žada, tačiau tik pažadais ir maitina. Nei darbų daro nei avanso grąžina. Kantrybė baigėsi. Bus sprendžiama teisiniais keliais. Patarimas kitiems - apeikite šią įmonę dideliu ratu, nes kainuos daug nervų. Prisistato kaip visų galų meistrai, atlieka aibę darbų, bet kaip įmonė yra visiškai nepatikima, ką moka puikiai - tai meluoti.
Visi geri komentarai, net neabejoju, rašyti draugų ir artimųjų, nes normaliose įmonėse tokie dalykai nevyksta. Negali vykdyti įsipareigojimų - grąžink pinigus žmogui, o ne kurk naujas istorijas.
Labai noriu teigiamai atsiliepti apie šios UAB "Gramana" įmonės darbuotojus. Paslaugios administracijos moterys visada išklausys patars. Turėjau nedidelį vėlavimą užsakęs nestandartinęs duris UAB "Gramana".
Atsiprašė padarė nuolaidą ir štai vakar vyrai sumontavo atliko apdailos darbus ir tikrai likau patenkintas.
Sėkmės jums visur ir visada! Jau pamaniau kas neis sutarti dėl kainos pamažinimo nes vėlavo lygiai 3 savaites.
Bet nurungė paprastą papykimą aptarnavimo lygis ir pačios durys tikrai kokybiškai pagamintos.
Šaunuolei!
Tadeuš Šalčininkai
2022-11-23 19:42:11 IP 28m84tt6
Vadovas tikras įmonės veidas. Nuoširdus begalo atsakingas jaunas žmogus. Buvo man į Šalčininkų rajoną Timbariškes su broku minkštą dalį pristatę kitur vargas ir problemos ar gražinti pinigus ar pakeisti. Čia jokių problemų. Atvažiavo meistras apžiūrėjo ir nustatė kad tikrai gamyklinis brokas ir neišvažiuoja miegama dalis.
Servisas super pakeitė nauja dar geresne sofa kito gobeleno. Tikrai rimtai įmonės direktyva žiūri į klientus.
Visada malonu bendrauti! Gero darbo jums uab "Gramana"!
Rimantas Merkinė
2022-11-23 13:32:28 IP 28m84tt6
Gerom kainom pasiūlo prekę. Likom nenusivylę.
Gal berniukai galėtų būti ir truputį greitesni nes visą dieną krovė granules....bet įvertinus kaitrą ir bendrą servisą visai neblogai.
Nesakau pasaka kai čia kažkurie alpsta bet savo įsipareigojimus vykdo.
490€ už toną gera kaina. Nepati pigiausia bet kaitrios granulės. Svarbiausia per dvi savaites susisuko kolektyvas va čia svarbiausia.
Nesuprantu, kaip galima kristi taip žemai ir šmeižti įmonę be jokios priežasties, mes su vyru užsisakėme dviejų kambarių tapetavimą, likome labai patenkinti Žyrūno ir Bernardo darbu, be galo šiti ir geri žmonės, išmanantys savo darbą.
Simona Šilalės raj.
2022-11-23 10:24:26 IP 28m84tt6
Labai kokybiškai dirbanti įmonė. Parvežė man minkštus baldus. Sumontavo kad ir nebrangiai kainuojančią bet super sekciją.
Į kaimą nieko neprisikviesi o čia ir atvyko vadybininkas ir išmatavo ir viską suvežė laiku. Nestandartinių baldų daug kur yra pasirinkimas bet viską leme kainos ir servisas.
Neįkyrus tas jų vadybininkas ir katalogus atsivežė ir patarė žmogiškai. Tikrai faina įmonė ir kolektyvas.
Labai nepatikima įmonė, į skambučius neatsako, prekių negaunama. Greičiausiai teks kreiptis į teisėsauga.
Tomas Gražinauskas
2022-11-21 22:34:12 IP 2ju3kvrk
Paprasti šilti žmonės. Mielai atlieka tai ką įsipareigoję. Jaučiasi darbo kultūra ir mentalitetas. Visada pasitempęs kolektyvas ir atsakingas požiūris į klientą.
Visiškas absurdas jai nepageidauji darbų jie ir nebus atliekami. Puiki įmonė man buvo su irgi broku truputį sienas išdažę ir plytelės nevisiškai patiko išklijuota kaip buvo virtuvėje. Atvažiavo po rašto ir atsiprašymo gavimo ir viską perdarė.
Bendrauti tiktai reikia su įmonėmis. Aš ne vieną remontą dariausi visko būna ir pasitaiko. O avansas būtinas tai normali ir įprasta praktika tarp įmonės ir kliento.
Dirba vyrai gerai. Tikrai pagirsiu ir užstosiu prieš pretenzingus ir a tolius pasipūtusius uab "Gramana" klientus.
Aš asmeniškai likau labai patenkintas.
Sigitas 2022-11-18 14:04:44
Puikiai atliko visus darbus, darbai atlikti kokybiškai, darbininkai ne problematiški, susitarti išėjo puikiai. Taip pat likau patenkintas greitu darbu, nes pas mane darbus atliko užsieniečiai, kuriais tikrai neteko nusivilti, nors pradžioje ir buvo abejonių, ar sklandžiai viskas vyks. Žodžiu viskas vertinama aukštu vertinimu
Jūs pati įmonė ir rašot šiuos komentarus bent jau IP adresa pasikeiskit nes beviltiškai atrodot ????
Nepatikima įmonė ! žmones atsargiai, atvyko apžiūrėti būsimus darbus pasieme avansą ir dingo! pradžiai siuntinejo raštus, kad darbai atidėdami prisiskambinti sudetinga, pasiskambinus direktoriui pasirodė ipatingai nemalonus tipas labai nemandagiai bendravo o galiausiai ignoruoja skambučius, prašymas buvo pateiktas grąžinti pinigus, bet taip ir negrąžino.
Buvo visko.... darbai šiek tiek vėlavo bet vistiek jie buvo atlikti ir galiu tik tai džiaugtis, nes darbais mes su vyru esame labai patenkinti. Namo pamatas apšildintas be priekaištų.
Marius Kėdainiai
2022-11-18 14:06:32 IP 2df7d038
Sveiki, esu patenkintas šia įmonę ir džiaugiasi mano širdis atliktais kokybiškais lauko darbais. Neturiu priekaištų šiai įmonei ir parekomenduosiu savo kaimynams. Didelis ačiū UAB Gramana.
Puikūs minkšti baldai atsinaujinau ant šv. Kalėdų labai įvertinau ir patį darbuotojų požiūrį reklamą ir prekių kokybę.
Brangiu gobelenu užsakiau bet viskas klas patiko labai pati baldų ir forma ir dizainas.
Viską dizainerė prieš tai subraižė parodė pademonstravo. Labai likau patenkintas paslauga.
Labai patikima įmonė nors tikrai vėlavo bet darbus visus atliko labai kokybiškai ir skrupulingai.
Senas namas dar pokario metų atsinaujino neatpažįstamai. 4 meistrai ir pakeitė stogo dangą ir visus kambarius gipso plokštėmis suremontavo.
Pakėlė senas lubas žodžiu viską viską išties su išmanymu ir kvalifikacija padarė. Suprantu taip vėluoja masė įmonių nieko naujo... langų pralaukiau net nuo rugpjūčio suprantu gerai kad sunku viską numatyti ir prognozuoti nesėdi jie su vienu klientu pats mačiau ir technika genda ir meistrai serga visur reikia giliau pažiūrėti. Pirmiausia.
Būdavo ir man nepakels ragelio kartais ir visą dieną, bet tam yra objektyvios ir suprantamos darbinės problemos.
Aš tai labai likau patenkintas šita firma uab "Gramana"
Aurytė Šilutė
2022-11-14 16:51:33 IP 2ju3l3sm
Faini bičiukai labai kokybiškai atliko darbus. Rodos tik tapetavimas ir dažymas tebuvo namo, bet labai smulkmeniškai prižiūrėjo ir pačius darbus brigadininkas ir darbai kaip iš pypkės ėjosi.
Nedaug rasi pareigingų meistrų kurie taip mylėtų savo darbą. Metuose žmogeliai bet tikrai iš dūšios dirba.
Šaunuoliai uab "Gramana" meistrai! Rekomenduoju.
Gintaras Šakiai
2022-11-08 17:25:03 IP 2ju3kt2f
Labai gera įmonė. Super!! Nors vėlavo bet visi mes žmonės viskas suprantama dirba pas juos net užsieniečiai atvežė 4 irakiečius buvau apakęs!! Kokybė kaip iš katalogų padarė žiaurei gerai įtempemas lubas dekorą....sienas visokiais reljefais. Kartais paslaugų tenka ir palaukti bet gyva eilė visur pyksta manau ir skundžiasi tie kurie minimaliai mąsto ir nesusidūrę su paslaugų sektoriumi.
Pats langų firmoje "Megrame" dirbu jau 6 metai tai ir po 3 mėnesius kai kurie nestandartinių langų laukia ir ką papyksta bet vistiek sulaukia.
Reikia įvertinti aplinkybes bei daugelį kitų faktorių kad tai nėra medicininė operacija kur viskas turi būti tutelki tutelki.
Absoliučiai laiku. Drąsiai galim uab "Gramanos" kolektyvą rekomenduoti ir patį vadovą. Tomas Plotnikovas atsakingas ambicingas ir žodžio besilaikantys direktorius.
Ačiu vyrai už darbus!
Tikrai miela įmesti tokį komentarą turiu nusifotkinęs jų darbus išties yra ką parodyti tik nemoku patalpinti čia į komentarų skiltį.
Rekomenduoju!
Saulius Panevėžys
2022-11-04 12:15:51 IP 12em5lue
Begalo nuoširdus ir darbštus kolektyvas. Renovavo visą namą mūsų. Jokių pretenzijų jokių kipišų ar gėrimo. labai kokybiškai vyrai susisuko. Nei bartis reikėjo kaip įprastai su statybininkais nei broko ieškoti. kokybiškom ir medžiagom aprūpino ir atliko viską ką buvome sutartį susiderinę. Faini vyrai.
Tadas Rutkauskas
2022-11-02 19:16:29 IP 2e7r3ubd
Dėkui dėkui už puikų aptarnavimą mieloms uab Gramana moterims !!! Visada malonu kai žiūrima su dėmesiu į klientą o esant klaidelėms jos kvalifikuotai ištaisytos!
Linkiu ir toliau taip dirbti!
Pranukas Marijampolės raj.
2022-11-02 15:29:01 IP 2e7r3v9r
Granulės visada buvo trūkumas o Uab "Gramanoje" jau antrą sykį pristato greitai ir labai gera kaina. Eglinių tikrai degių granulių kaina 490 €.
Be jokių baldinių plokščių ar t.t. priemaišomis. Su nemokamu pristatymu ir sunešimu. Žmona surado juos dar vasarą bet tikrai nenusivylėme. Iš esmės kitose va įmonėse Kalvarijoje ir Vilkaviško rajone kaimynai dar pirmos partijos nuo rugpjūčio negavę, paklausa didžiulė užsakymų gausa bet deja kitos įmonės ar neturi tokių kiekių sandėlį ar nespėjo...nežinau bet mes labai patenkinti uab "Gramana" paslaugomis ir labai maloniomis administratorėmis.
Sėkmės jūms darbuose!!
Laimutis Kėdainiai
2022-10-31 18:10:25 IP 2ju3l8ns
Labai geri vertinimai. Išties dirba žmonės. Aptarnavimas supratimas super. Nepaisant kelių ar vieno ir to pačio įmonės Ale priešų viskas jiems puikei sekasi. Labai džiugu kad net nekreipia įmonės administracija į tokius šūdmalius dėmesio...Teisingas požiūris. Sveikintina iniciatyva iš gausaus darbuotojų rato dėl nuolatinio dėmesio klientui.
Tikrai tokioje rinkos pozicijoje uab "Gramana" patraukli įmonė verslui.
Pilietiskas kaimynas
2022-10-31 11:47:52 IP 28m920ft
Haha 2022-10-27 18:59:34
Geda turėtų jums buti istrinti neigiamus komentarus juk įr esate a f e r i s t a i
182str
Paziurekite viršutinės pavardės Laimis Valinskas. Hahaha
Nesinorejo nieko rasyti, bet kadangi rekvizitai trina ale tipo blogus komentarus apie situos veikejus, tai taip iseina kad jie palaiko JU shema imti pinigus ir neatlikti darbu.Jeigu jie toki teisingi grazus ir pukuoti tai kodel jie nemato visumos kad geri ir palankus komentarai apie uabelius rasomi is tu paciu IP adresu. Kaip tai imanoma kad viens raso is Utenos o kitas keliu minuciu begyje raso is kito Lietuvos krasto.Labai noretusi kad Rekvizitai tai pokomentuotu,
182str
Paziurekite viršutinės pavardės Laimis Valinskas. Hahaha
Evaldas Marijampolė
2022-10-27 14:29:08 IP 2ju3l5sf
Geros granulės. Kokybiškos. Tikrai imsime daugiau.
Evaldas Marijampolė
2022-10-27 14:28:39 IP 2ju3l5sf
Geros granulės. Kokybiškos. Tikrai imsime daugiau.
Paslaugų kokybė nebloga...stengėsi vyrai tikrai. Tok tobulėti dar tikrai yra kur. Terminus galėtų statybų darbams ilgesnius sutartyse rašyti. Bet taip viskas oki. Nėra nusiskundimų.
Meistrai savo darbą išmano.
Nesuprantu kam čia taip norisi tą uab Gramana melagingai apšmeižti. Puikūs žmonės!!! Tik pirmyn. Viską ką buvome užsakę įvykdė laiku ir be jokių klaidų ar vėlavimo. Super!
Pilietiskas kaimynas
2022-10-26 15:47:43 IP 28m920ft
NORIU visiem pranesti, kurie nukentejot nuo GRAMANA IR ULSTERO UAB, Ju ofisas randasi VILKAVISKIS VIENYBES g47,

Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Aquahome
Vonios kambario įranga

Veiklos sritys: vonios kambario įranga; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai; mažmeninė prekyba; santechnika; stiklas ir jo gaminiai.
AQUAHOME – išskirtinis dėmesys kliento poreikiams Didelė dalis pasaulio širdžių priklauso Italijai. Vieni dievina maistą, kiti gyvenimo būdą, gamtą ar klimatą. Mes ne išimtis – dieviname tuos vonios kambarius, prie kurių lietėsi itališkos rankos. Jei anksčiau italų produkcija buvo tapatinama su išskirtiniu dizainu...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Asprovita
Vitaflora medelynas

Adresas: Pramonės g. 6, LT-66182 Druskininkai.
Veiklos sritys: gėlės ir dekoratyviniai augalai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Vitaflora - tai e-medelynas, tiekiantis įvairiausius augalus internetu į jūsų namus ar biurą Lietuvoje ir svetur. Nuo 2013 metų esame pateikę per 35 tūkst. siuntų su augalais. Saugiai pristatome ne tik standartines jų siuntas, bet ir stambiagabarites ar aukštas. Komplektuojame augalus apželdinimo projektams...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Pakuočių dizaine vyksta stebuklai, bet Lietuvoje tai vis dar antrame plane
Pakuočių dizaine vyksta stebuklai, bet Lietuvoje tai vis dar antrame plane
"Mūsų vartotojams to nereikia", "per brangu", "dabar mums krizė, o ne tvarumas galvoje" – tokios priežastys Lietuvoje verslo neretai minimos kalbant apie pakuočių ir produkto tvarumą. Kita vertus...
Atviri duomenys gali sukurti apie 2% šalies BVP, Lietuvos atveju tai būtų apie 1 mlrd. Eur
Iki 2026 m. Statistikos departamentas planuoja sutvarkyti ir atverti valstybės registrų ir informacinių sistemų duomenis. Jie bus paruošti susikalbėti su kompiuterinėms programomis, tai bus gera...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Meta 118,10 +7,89%
Google 101,45 +6,30%