Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai apie GR Dizainas, IV

GR Design

Jūs kopkite medų, o mes Jūsų verslo sėkmę! Padarykite savo verslą matomu!
Parašyk savo nuomonę apie GR Dizainas, IV

10 balų! Puiki, profesionali komanda, išmananti tai ką daro, jautiesi ramiai, nes žinai, jog darbas bus atliktas 100% kokybiškai. Rekomenduoju!
Kestas 2019-02-01 22:59:45
Įdomu, kas eina į rekvizitus parašyti teigiamą atsiliepimą apie atliktas paslaugas....
Sveiki Kęstai, mes užbaigę darbus visada duodame savo klientams parašyti atsiliepimą rekvizituose, nes tai turi daugiau naudos, nei atsiliepimai interneto svetainėje. Jei netikite - galite susisiekti su visais mūsų klientais asmeniškai ir jų paklausti. Nėra tikslo klastoti atsiliepimų!
Profesionali ir patikima komanda. Dirba labai operatyviai ir kokybiškai. Rekomenduoju! 10/10
Esu labai patenkinta šios komandos darbu !Patikimi, operatyvus rekomenduoju!
Greitas ir kokybiškas darbas, ačiū!
Dizaino paslauga atlikta greitai, kokybiškai, operatyviai sutarėme dėl reikalingų korekcijų.
Greitai ir kokybiskai atliko savo darba. Kaina atitinka kokybe. Palnuojame bendradarbiauti toliau.
Galiu teigti, kad man labai pasisekė, jog susipažinau su šia komanda ir pasirinkau jų paslaugas. Vienas iš svarbiausių dalykų prieš pradedant dirbti su žmonėmis man yra asmeninės jų savybės. Ir tai, kad šitie žmonės yra mylintys, atsidavę savo darbui ir kitam žmogui, atsakingi ir malonūs, buvo vienos iš svarbiausių savybių kodėl pasirinkau šią komandą. Dirbdama su jais pati daug ko išmokstu. Esu dėkinga už nuoširdų bendravimą, profesionalų darbą, už neskaičiuojamas darbo valandas. Tikiu, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausim ir dar daug žmonių bus laimingi ir sėkmingi pasirinkę GR Dizaino paslaugas. Linkiu neišsenkamų idėjų ir jėgų!
Tik geriausios rekomendacijos! Puikiai atliktas darbas. Sėkmės Jums!
Dėkojame GR Design už profesionalų ir operatyvų įmonės logotipo kūrimą.
Rekomenduojame šią įmonę kitiems.
Lietuvos kureso federacija
2018-06-07 16:44:02 IP 188.69.194.175
Labai geras kainos ir kokybės santykis, darbai vyksta operatyviai ir lanksčiai. Malonus kolektyvas.
Labai džiaugiuosi, kad jau porą kartų pasitikėjau Gabriele ir ji puikiai bei labai produktyviai atliko savo darbą. Gabrielė įgyvendino logotipo bei dovanų kuponų idėją, matosi, kad savo darbą profesionaliai išmano. Rekomenduoju ir pati kitą kartą vėl kreipsiuosi į GR dizainą. Ačiū!
Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA)
2017-09-19 11:00:58 IP 188.69.194.39
Labai džiaugiamės pasirinkę GR DIZAINĄ savo projekto Leisk man būti vaiku internetinio puslapio sukūrimui bei dizaino darbams. Gavome puikų draugišką aptarnavimą ir kokybiškai atliktus darbus. Buvo atsižvelgta į visus mūsų pageidavimus ir sulaukėme konstruktyvių patarimų. Talentinga, patyrusi ir profesionali komanda! Jų darbą galite pažiūrėti www.leiskmanbutivaiku.lt
Labai didelis Ačiū "GR DIZAINAS" įmonei už suteiktas paslaugas! Tikrai visiems rekomenduočiau. Supratingi, įžvalgūs ir mielai padeda išspręsti kilusias problemas, paaiškina ir bendradarbiauja negailėdami laiko! 100% rekomenduoju!!!! Tikrai likau patenkinta jų paslaugomis.
Logotipas, kurį sukūrė, atitiko lūkesčius, darbas kokybiškas ir originalus, manau, kad tai ir yra svarbiausia. Tikrai rekomenduoju ir tikrai kreipsiuosi dar kartą, kai reikės paslaugų.
Aptarnavimas labai geras. Nebūčiau pagalvojęs, kad gausiu įvairiausių logotipų rinkinį per tokį trumpą laiką. Džiaugiuosi jus atradęs ir toliau dirbsiu su jumis esant reikalui. Rekomenduoju 100%.
Dėkoju už sukurtus logotipus. Viskas tiko ir patiko :)
Labai patenkintas gautu logotipu savo imonei, viskas padaryta pagal tematika ir pakoreguota bendrai sutarius geriausiam rezultatui
Dziaugiuosi bendradarbavimu ir suteiktomis paslaugomis
Savarankiškai pradėti mokytis man būtų buvę per sudėtingą ir dėl laiko stokos ir dėl didelės apimties literatūros kurios daug internete ir sunku nuspręsti kuri jau pasenusi, o kuri nauja, todėl užsirašiau ir pradėjau nuotoliniu būdu mokytis WEB programavimo kursuose (HTML, CSS, PHP, MYSQL, JQUERY, AJAX), kuriuos organizuoja įmonė "GR Dizainas". Šaunus dėstytojas Ramas Grikštas kuris žino, kaip pateikti man reikalingas žinias tiek teoriškai, tiek pademonstruodamas visą tai praktiškai, o atliekant namų darbus iškilus problemoms, bet kada galima susisiekus su dėstytoju jas išspręsti. Aš patenkintas šitais kursais, todėl visiems kurie nori išmokti WEB kūrimo rekomenduoju šią įmonę "GR Dizainas".
UAB Inside Design Studio
2016-10-31 11:23:13 IP 213.197.173.156
Bendradarbiavimas kuriant naują svetainę su GR Dizainas įmone buvo operatyvus ir labai sklandus. Mes esame labai patenkinti galutiniu rezultatu ir tikrai galiu rekomenduoti visiems jų teikiamas paslaugas.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 37, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Kampanija "Išsinuomok suomį" turistams atskleis suomiškos laimės paslaptį
Kampanija "Išsinuomok suomį" turistams atskleis suomiškos laimės paslaptį 03-23 19:18
Laimingiausia pasaulio šalimi neseniai pripažintos Suomijos turizmo skatinimo agentūra "Visit Finland" pakvietė žmones iš viso pasaulio dalyvauti naujojoje kampanijoje "Išsinuomok suomį" ("Rent a...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%