Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai apie GR Dizainas, IV

GR Design

Jūs kopkite medų, o mes Jūsų verslo sėkmę! Padarykite savo verslą matomu!
Parašyk savo nuomonę apie GR Dizainas, IV

Esu labai patenkinta šios komandos darbu !Patikimi, operatyvus rekomenduoju!
Greitas ir kokybiškas darbas, ačiū!
Dizaino paslauga atlikta greitai, kokybiškai, operatyviai sutarėme dėl reikalingų korekcijų.
Greitai ir kokybiskai atliko savo darba. Kaina atitinka kokybe. Palnuojame bendradarbiauti toliau.
Galiu teigti, kad man labai pasisekė, jog susipažinau su šia komanda ir pasirinkau jų paslaugas. Vienas iš svarbiausių dalykų prieš pradedant dirbti su žmonėmis man yra asmeninės jų savybės. Ir tai, kad šitie žmonės yra mylintys, atsidavę savo darbui ir kitam žmogui, atsakingi ir malonūs, buvo vienos iš svarbiausių savybių kodėl pasirinkau šią komandą. Dirbdama su jais pati daug ko išmokstu. Esu dėkinga už nuoširdų bendravimą, profesionalų darbą, už neskaičiuojamas darbo valandas. Tikiu, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausim ir dar daug žmonių bus laimingi ir sėkmingi pasirinkę GR Dizaino paslaugas. Linkiu neišsenkamų idėjų ir jėgų!
Tik geriausios rekomendacijos! Puikiai atliktas darbas. Sėkmės Jums!
Dėkojame GR Design už profesionalų ir operatyvų įmonės logotipo kūrimą.
Rekomenduojame šią įmonę kitiems.
Lietuvos kureso federacija
2018-06-07 16:44:02 IP 188.69.194.175
Labai geras kainos ir kokybės santykis, darbai vyksta operatyviai ir lanksčiai. Malonus kolektyvas.
Labai džiaugiuosi, kad jau porą kartų pasitikėjau Gabriele ir ji puikiai bei labai produktyviai atliko savo darbą. Gabrielė įgyvendino logotipo bei dovanų kuponų idėją, matosi, kad savo darbą profesionaliai išmano. Rekomenduoju ir pati kitą kartą vėl kreipsiuosi į GR dizainą. Ačiū!
Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA)
2017-09-19 11:00:58 IP 188.69.194.39
Labai džiaugiamės pasirinkę GR DIZAINĄ savo projekto Leisk man būti vaiku internetinio puslapio sukūrimui bei dizaino darbams. Gavome puikų draugišką aptarnavimą ir kokybiškai atliktus darbus. Buvo atsižvelgta į visus mūsų pageidavimus ir sulaukėme konstruktyvių patarimų. Talentinga, patyrusi ir profesionali komanda! Jų darbą galite pažiūrėti www.leiskmanbutivaiku.lt
Labai didelis Ačiū "GR DIZAINAS" įmonei už suteiktas paslaugas! Tikrai visiems rekomenduočiau. Supratingi, įžvalgūs ir mielai padeda išspręsti kilusias problemas, paaiškina ir bendradarbiauja negailėdami laiko! 100% rekomenduoju!!!! Tikrai likau patenkinta jų paslaugomis.
Logotipas, kurį sukūrė, atitiko lūkesčius, darbas kokybiškas ir originalus, manau, kad tai ir yra svarbiausia. Tikrai rekomenduoju ir tikrai kreipsiuosi dar kartą, kai reikės paslaugų.
Aptarnavimas labai geras. Nebūčiau pagalvojęs, kad gausiu įvairiausių logotipų rinkinį per tokį trumpą laiką. Džiaugiuosi jus atradęs ir toliau dirbsiu su jumis esant reikalui. Rekomenduoju 100%.
Dėkoju už sukurtus logotipus. Viskas tiko ir patiko :)
Labai patenkintas gautu logotipu savo imonei, viskas padaryta pagal tematika ir pakoreguota bendrai sutarius geriausiam rezultatui
Dziaugiuosi bendradarbavimu ir suteiktomis paslaugomis
Savarankiškai pradėti mokytis man būtų buvę per sudėtingą ir dėl laiko stokos ir dėl didelės apimties literatūros kurios daug internete ir sunku nuspręsti kuri jau pasenusi, o kuri nauja, todėl užsirašiau ir pradėjau nuotoliniu būdu mokytis WEB programavimo kursuose (HTML, CSS, PHP, MYSQL, JQUERY, AJAX), kuriuos organizuoja įmonė "GR Dizainas". Šaunus dėstytojas Ramas Grikštas kuris žino, kaip pateikti man reikalingas žinias tiek teoriškai, tiek pademonstruodamas visą tai praktiškai, o atliekant namų darbus iškilus problemoms, bet kada galima susisiekus su dėstytoju jas išspręsti. Aš patenkintas šitais kursais, todėl visiems kurie nori išmokti WEB kūrimo rekomenduoju šią įmonę "GR Dizainas".
UAB Inside Design Studio
2016-10-31 11:23:13 IP 213.197.173.156
Bendradarbiavimas kuriant naują svetainę su GR Dizainas įmone buvo operatyvus ir labai sklandus. Mes esame labai patenkinti galutiniu rezultatu ir tikrai galiu rekomenduoti visiems jų teikiamas paslaugas.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 37, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
S. Jakeliūnas norėtų išgirsti D. Grybauskaitės poziciją dėl skolinimosi per krizę 11-21 11:53
2009 m. ekonominės krizės priežastis analizuojančio Seimo Biudžeto ir finansų komiteto vadovas norėtų išgirsti ir prezidentės Dalios Grybauskaitės atsakymus. Stasys Jakeliūnas sako, kad dėl to...
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta
Mirė teatro ir kino aktorius T. Vaisieta 11-21 11:26
Eidamas 86-uosius trečiadienį mirė ilgametis Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorius ir skaitovas Tomas Vaisieta, pranešė teatras.

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%