Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai apie GR Dizainas, IV

PALMUS

Jūs kopkite medų, o mes Jūsų verslo sėkmę! Padarykite savo verslą matomu!
Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie GR Dizainas, IV

RDK Solutions UAB
2020-03-05 08:30:28 IP 2fbap0d9
Užsakome, jau ne viena logotipą pas „GR Dizainas“. Kokybė ir kainos yra labai geros. Rekomenduojame visiems. Sekmes JUMS toliau.
Esame daugiau nei patenkinti įmonės suteiktomis paslaugomis: puiki komunikacija, greita reakcija, o svarbiusia - puikus rezultatas. Kreipsimės ir ateities projektuose!
Esu labai patenkinta maketavimo darbais. Maketai labai kokybiški ir estetiški. Darbus atlieka labai greitai. Įsiklauso į pageidavimus ir pataiko tiesiai į dešimtuką. Profesionali komanda.Rekomenduoju 100%!!!
Mindaugas YumYum
2019-06-20 06:37:34 IP 66gka7lm
GR Dizainas buvo pasirinktas naujos netradicinės internetinės parduotuvės kūrimui su tikslu įvesti naują produktą į Lietuvos rinką. Kainos atžvilgiu iš pradžių lyginant pasiūlymus atrodė kad brangoka, bet dirbant ir pamačius galutinį rezultatą kaina nublanko. Atliktu darbu esu labai patenkintas, visi pakeitimai derinami buvo be jokių papildomų dar mokesčių (kas dažnai būna su kitomis kompanijomis) ir kas svarbiausia reaguojama į pastabas ir sutvarkoma max per 1-2 dienas. Jei reikėtų kurti kitą IT sprendimą, vienareikšmiškai rinkčiausi Ramo komandą ir net negalvočiau. Jei reikia išskirtinio produkto ir normalios rimtos konsultacijos net ir IT pasaulyje visiškai nenusimanantiems tai drąsiai rekomenduoju GR Dizainą.
Dėkojame už laiku ir kokybiškai atliktą darbą. Sėkmės Jums!
10 balų! Puiki, profesionali komanda, išmananti tai ką daro, jautiesi ramiai, nes žinai, jog darbas bus atliktas 100% kokybiškai. Rekomenduoju!
Kestas 2019-02-01 22:59:45
Įdomu, kas eina į rekvizitus parašyti teigiamą atsiliepimą apie atliktas paslaugas....
Sveiki Kęstai, mes užbaigę darbus visada duodame savo klientams parašyti atsiliepimą rekvizituose, nes tai turi daugiau naudos, nei atsiliepimai interneto svetainėje. Jei netikite - galite susisiekti su visais mūsų klientais asmeniškai ir jų paklausti. Nėra tikslo klastoti atsiliepimų!
Profesionali ir patikima komanda. Dirba labai operatyviai ir kokybiškai. Rekomenduoju! 10/10
Esu labai patenkinta šios komandos darbu !Patikimi, operatyvus rekomenduoju!
Greitas ir kokybiškas darbas, ačiū!
Dizaino paslauga atlikta greitai, kokybiškai, operatyviai sutarėme dėl reikalingų korekcijų.
Greitai ir kokybiskai atliko savo darba. Kaina atitinka kokybe. Palnuojame bendradarbiauti toliau.
Galiu teigti, kad man labai pasisekė, jog susipažinau su šia komanda ir pasirinkau jų paslaugas. Vienas iš svarbiausių dalykų prieš pradedant dirbti su žmonėmis man yra asmeninės jų savybės. Ir tai, kad šitie žmonės yra mylintys, atsidavę savo darbui ir kitam žmogui, atsakingi ir malonūs, buvo vienos iš svarbiausių savybių kodėl pasirinkau šią komandą. Dirbdama su jais pati daug ko išmokstu. Esu dėkinga už nuoširdų bendravimą, profesionalų darbą, už neskaičiuojamas darbo valandas. Tikiu, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausim ir dar daug žmonių bus laimingi ir sėkmingi pasirinkę GR Dizaino paslaugas. Linkiu neišsenkamų idėjų ir jėgų!
Tik geriausios rekomendacijos! Puikiai atliktas darbas. Sėkmės Jums!
Dėkojame GR Design už profesionalų ir operatyvų įmonės logotipo kūrimą.
Rekomenduojame šią įmonę kitiems.
Lietuvos kureso federacija
2018-06-07 16:44:02 IP 5f4soadv
Labai geras kainos ir kokybės santykis, darbai vyksta operatyviai ir lanksčiai. Malonus kolektyvas.
Labai džiaugiuosi, kad jau porą kartų pasitikėjau Gabriele ir ji puikiai bei labai produktyviai atliko savo darbą. Gabrielė įgyvendino logotipo bei dovanų kuponų idėją, matosi, kad savo darbą profesionaliai išmano. Rekomenduoju ir pati kitą kartą vėl kreipsiuosi į GR dizainą. Ačiū!
Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA)
2017-09-19 11:00:58 IP 5f4soa9n
Labai džiaugiamės pasirinkę GR DIZAINĄ savo projekto Leisk man būti vaiku internetinio puslapio sukūrimui bei dizaino darbams. Gavome puikų draugišką aptarnavimą ir kokybiškai atliktus darbus. Buvo atsižvelgta į visus mūsų pageidavimus ir sulaukėme konstruktyvių patarimų. Talentinga, patyrusi ir profesionali komanda! Jų darbą galite pažiūrėti www.leiskmanbutivaiku.lt
Labai didelis Ačiū "GR DIZAINAS" įmonei už suteiktas paslaugas! Tikrai visiems rekomenduočiau. Supratingi, įžvalgūs ir mielai padeda išspręsti kilusias problemas, paaiškina ir bendradarbiauja negailėdami laiko! 100% rekomenduoju!!!! Tikrai likau patenkinta jų paslaugomis.
Logotipas, kurį sukūrė, atitiko lūkesčius, darbas kokybiškas ir originalus, manau, kad tai ir yra svarbiausia. Tikrai rekomenduoju ir tikrai kreipsiuosi dar kartą, kai reikės paslaugų.
Aptarnavimas labai geras. Nebūčiau pagalvojęs, kad gausiu įvairiausių logotipų rinkinį per tokį trumpą laiką. Džiaugiuosi jus atradęs ir toliau dirbsiu su jumis esant reikalui. Rekomenduoju 100%.
Dėkoju už sukurtus logotipus. Viskas tiko ir patiko :)
Labai patenkintas gautu logotipu savo imonei, viskas padaryta pagal tematika ir pakoreguota bendrai sutarius geriausiam rezultatui
Dziaugiuosi bendradarbavimu ir suteiktomis paslaugomis
Savarankiškai pradėti mokytis man būtų buvę per sudėtingą ir dėl laiko stokos ir dėl didelės apimties literatūros kurios daug internete ir sunku nuspręsti kuri jau pasenusi, o kuri nauja, todėl užsirašiau ir pradėjau nuotoliniu būdu mokytis WEB programavimo kursuose (HTML, CSS, PHP, MYSQL, JQUERY, AJAX), kuriuos organizuoja įmonė "GR Dizainas". Šaunus dėstytojas Ramas Grikštas kuris žino, kaip pateikti man reikalingas žinias tiek teoriškai, tiek pademonstruodamas visą tai praktiškai, o atliekant namų darbus iškilus problemoms, bet kada galima susisiekus su dėstytoju jas išspręsti. Aš patenkintas šitais kursais, todėl visiems kurie nori išmokti WEB kūrimo rekomenduoju šią įmonę "GR Dizainas".
UAB Inside Design Studio
2016-10-31 11:23:13 IP 66holcd4
Bendradarbiavimas kuriant naują svetainę su GR Dizainas įmone buvo operatyvus ir labai sklandus. Mes esame labai patenkinti galutiniu rezultatu ir tikrai galiu rekomenduoti visiems jų teikiamas paslaugas.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Europos pr. 91-212, LT-46334 Kaunas.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%