Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GR Dizainas, IV

Atsiliepimai apie GR Dizainas, IV

PALMUS

Jūs kopkite medų, o mes Jūsų verslo sėkmę! Padarykite savo verslą matomu!
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie GR Dizainas, IV

Robertas denypay.com
2021-03-26 17:06:21 IP 28meo5h9
Labai konkreti įmonė.
Darbus atlieka greitai ir kokybiškai.

Sėkmės!
RDK Solutions UAB
2020-03-05 08:30:28 IP 2fbap0d9
Užsakome, jau ne viena logotipą pas „GR Dizainas“. Kokybė ir kainos yra labai geros. Rekomenduojame visiems. Sekmes JUMS toliau.
Esame daugiau nei patenkinti įmonės suteiktomis paslaugomis: puiki komunikacija, greita reakcija, o svarbiusia - puikus rezultatas. Kreipsimės ir ateities projektuose!
Esu labai patenkinta maketavimo darbais. Maketai labai kokybiški ir estetiški. Darbus atlieka labai greitai. Įsiklauso į pageidavimus ir pataiko tiesiai į dešimtuką. Profesionali komanda.Rekomenduoju 100%!!!
Mindaugas YumYum
2019-06-20 06:37:34 IP 66gka7lm
GR Dizainas buvo pasirinktas naujos netradicinės internetinės parduotuvės kūrimui su tikslu įvesti naują produktą į Lietuvos rinką. Kainos atžvilgiu iš pradžių lyginant pasiūlymus atrodė kad brangoka, bet dirbant ir pamačius galutinį rezultatą kaina nublanko. Atliktu darbu esu labai patenkintas, visi pakeitimai derinami buvo be jokių papildomų dar mokesčių (kas dažnai būna su kitomis kompanijomis) ir kas svarbiausia reaguojama į pastabas ir sutvarkoma max per 1-2 dienas. Jei reikėtų kurti kitą IT sprendimą, vienareikšmiškai rinkčiausi Ramo komandą ir net negalvočiau. Jei reikia išskirtinio produkto ir normalios rimtos konsultacijos net ir IT pasaulyje visiškai nenusimanantiems tai drąsiai rekomenduoju GR Dizainą.
Dėkojame už laiku ir kokybiškai atliktą darbą. Sėkmės Jums!
10 balų! Puiki, profesionali komanda, išmananti tai ką daro, jautiesi ramiai, nes žinai, jog darbas bus atliktas 100% kokybiškai. Rekomenduoju!
Kestas 2019-02-01 22:59:45
Įdomu, kas eina į rekvizitus parašyti teigiamą atsiliepimą apie atliktas paslaugas....
Sveiki Kęstai, mes užbaigę darbus visada duodame savo klientams parašyti atsiliepimą rekvizituose, nes tai turi daugiau naudos, nei atsiliepimai interneto svetainėje. Jei netikite - galite susisiekti su visais mūsų klientais asmeniškai ir jų paklausti. Nėra tikslo klastoti atsiliepimų!
Profesionali ir patikima komanda. Dirba labai operatyviai ir kokybiškai. Rekomenduoju! 10/10
Esu labai patenkinta šios komandos darbu !Patikimi, operatyvus rekomenduoju!
Greitas ir kokybiškas darbas, ačiū!
Dizaino paslauga atlikta greitai, kokybiškai, operatyviai sutarėme dėl reikalingų korekcijų.
Greitai ir kokybiskai atliko savo darba. Kaina atitinka kokybe. Palnuojame bendradarbiauti toliau.
Galiu teigti, kad man labai pasisekė, jog susipažinau su šia komanda ir pasirinkau jų paslaugas. Vienas iš svarbiausių dalykų prieš pradedant dirbti su žmonėmis man yra asmeninės jų savybės. Ir tai, kad šitie žmonės yra mylintys, atsidavę savo darbui ir kitam žmogui, atsakingi ir malonūs, buvo vienos iš svarbiausių savybių kodėl pasirinkau šią komandą. Dirbdama su jais pati daug ko išmokstu. Esu dėkinga už nuoširdų bendravimą, profesionalų darbą, už neskaičiuojamas darbo valandas. Tikiu, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausim ir dar daug žmonių bus laimingi ir sėkmingi pasirinkę GR Dizaino paslaugas. Linkiu neišsenkamų idėjų ir jėgų!
Tik geriausios rekomendacijos! Puikiai atliktas darbas. Sėkmės Jums!
Dėkojame GR Design už profesionalų ir operatyvų įmonės logotipo kūrimą.
Rekomenduojame šią įmonę kitiems.
Lietuvos kureso federacija
2018-06-07 16:44:02 IP 5f4soadv
Labai geras kainos ir kokybės santykis, darbai vyksta operatyviai ir lanksčiai. Malonus kolektyvas.
Labai džiaugiuosi, kad jau porą kartų pasitikėjau Gabriele ir ji puikiai bei labai produktyviai atliko savo darbą. Gabrielė įgyvendino logotipo bei dovanų kuponų idėją, matosi, kad savo darbą profesionaliai išmano. Rekomenduoju ir pati kitą kartą vėl kreipsiuosi į GR dizainą. Ačiū!
Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA)
2017-09-19 11:00:58 IP 5f4soa9n
Labai džiaugiamės pasirinkę GR DIZAINĄ savo projekto Leisk man būti vaiku internetinio puslapio sukūrimui bei dizaino darbams. Gavome puikų draugišką aptarnavimą ir kokybiškai atliktus darbus. Buvo atsižvelgta į visus mūsų pageidavimus ir sulaukėme konstruktyvių patarimų. Talentinga, patyrusi ir profesionali komanda! Jų darbą galite pažiūrėti www.leiskmanbutivaiku.lt
Labai didelis Ačiū "GR DIZAINAS" įmonei už suteiktas paslaugas! Tikrai visiems rekomenduočiau. Supratingi, įžvalgūs ir mielai padeda išspręsti kilusias problemas, paaiškina ir bendradarbiauja negailėdami laiko! 100% rekomenduoju!!!! Tikrai likau patenkinta jų paslaugomis.
Logotipas, kurį sukūrė, atitiko lūkesčius, darbas kokybiškas ir originalus, manau, kad tai ir yra svarbiausia. Tikrai rekomenduoju ir tikrai kreipsiuosi dar kartą, kai reikės paslaugų.
Aptarnavimas labai geras. Nebūčiau pagalvojęs, kad gausiu įvairiausių logotipų rinkinį per tokį trumpą laiką. Džiaugiuosi jus atradęs ir toliau dirbsiu su jumis esant reikalui. Rekomenduoju 100%.
Dėkoju už sukurtus logotipus. Viskas tiko ir patiko :)
Labai patenkintas gautu logotipu savo imonei, viskas padaryta pagal tematika ir pakoreguota bendrai sutarius geriausiam rezultatui
Dziaugiuosi bendradarbavimu ir suteiktomis paslaugomis
Savarankiškai pradėti mokytis man būtų buvę per sudėtingą ir dėl laiko stokos ir dėl didelės apimties literatūros kurios daug internete ir sunku nuspręsti kuri jau pasenusi, o kuri nauja, todėl užsirašiau ir pradėjau nuotoliniu būdu mokytis WEB programavimo kursuose (HTML, CSS, PHP, MYSQL, JQUERY, AJAX), kuriuos organizuoja įmonė "GR Dizainas". Šaunus dėstytojas Ramas Grikštas kuris žino, kaip pateikti man reikalingas žinias tiek teoriškai, tiek pademonstruodamas visą tai praktiškai, o atliekant namų darbus iškilus problemoms, bet kada galima susisiekus su dėstytoju jas išspręsti. Aš patenkintas šitais kursais, todėl visiems kurie nori išmokti WEB kūrimo rekomenduoju šią įmonę "GR Dizainas".
UAB Inside Design Studio
2016-10-31 11:23:13 IP 66holcd4
Bendradarbiavimas kuriant naują svetainę su GR Dizainas įmone buvo operatyvus ir labai sklandus. Mes esame labai patenkinti galutiniu rezultatu ir tikrai galiu rekomenduoti visiems jų teikiamas paslaugas.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Seohelis
What about

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; reklamos paslaugos.
Skaitmeninės rinkodaros agentūra, sertifikuota „Google“ partnerė Lietuvoje „What about“ (UAB „SEOHelis“) užtikrina veiksmingos internetinės reklamos paslaugų teikimą partneriams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Integruotos arba...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

LB: bankų paslaugų krepšelio kaina kitąmet nesikeis
LB: bankų paslaugų krepšelio kaina kitąmet nesikeis 09-21 18:15
Komercinių bankų ir kredito unijų būtiniausių mokėjimo paslaugų krepšelio kaina gyventojams kitąmet nesikeis. Ji turės būti ne didesnė kaip 1,45 Eur, o socialiai remtiniems žmonėms – 0,72 Eur per...
"Volkswagen" siekia už 2,5 mlrd. Eur įsigyti Prancūzijos "Europcar"
"Volkswagen" siekia už 2,5 mlrd. Eur įsigyti Prancūzijos "Europcar" 09-21 17:47
Vokietijos automobilių gamintoja "Volkswagen", suvienijusi jėgas su Didžiosios Britanijos investicijų bendrove ir Nyderlandų technologijų įmone, pirmadienį pasiūlė 2,5 mlrd. Eur už Prancūzijos...
"Swedbank" Lietuvoje vadovaja I. Skisaker
"Swedbank" Lietuvoje vadovaja I. Skisaker 09-21 17:28
Bankui "Swedbank" Lietuvoje nuo šios savaitės pradėjo vadovauti Inga Skisaker. Anksčiau ji vadovavo "Nordea" bankui Lietuvoje.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Colgate-Palmolive 76,17 -0,08%
Oracle 86,17 -0,25%