Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Elektroninių mokėjimų agentūra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Elektroninių mokėjimų agentūra

Atsiliepimai apie Elektroninių mokėjimų agentūra, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Elektroninių mokėjimų agentūra, UAB

Negaliu patikėti, kad atsiskaitymą galima padaryti tokiu ilgu ir nepatogiu šiais laikais. keletą kartų jungtis prie bankininkystės, suvednėt kodus, kad paskui atsiverstų puslapis, kur tenka pasirinkti, iš kurios turimos sąskaitos mokėsiu. Sąskaitų daug, mintinai neatsimenu, kurią turiu pasirinkti. Kiekvieną kartą laiko gaišimas. darykite kažką
Kai MANOGILE tapo Ignitis uz elektra ir dujas nebegaliu atsiskaityti kreditine kortele isduota ne Lietuvoje. Anksciau problemu nebuvo. Kas per imone, kuri nepriima korteliu. Absurdo teatras.
Tikrasis pavadinimas grybuva. Norint sumokėti el. bankininkyste ID kortelė uždraustas vaisius. Bandom mokėti kortele. Bet patvirtinti ID kortele neleidžia. Belieka pavedimas.
Apmokėjau sąskaitą pagal šios agentūros suformuotą krepšelį vasario 1 d., už sausio mėn. (dujas ir elektrą).Vasario 4 d. gaunu el. laišką, kad esu skolingas dar papildomą sumą už mėnesinius pastovius mokesčius. Paskambinus, konsultantė aiškina, kad gal čia buvau likęs skolingas ar gal čia rodo mokestį į priekį (žodžiu-neaišku). Bet gi mokesčių krepšelio sumą apskaičiuoja pati jų sistema, pats žmogus įrašo tik skaitiklių rodmenis.Turėjau dar kartą apmokėti trūkstamą sumą. Tai tikrai labai "patogu" mokėti mokesčius už tą patį mėnesį du kartus. Beto, kai tokia keista jų sistema, mano nuomone, patogiau atsiskaityti kitais, laiko patikrintais būdais (ką nuo šiol ir darysiu), nes paskui galų gali nesurinkti...
mano gile buvo moketas pavedimas uz elektra, ir dujas krepselio Nr.A012377-0040. 2018.12.23 d.pinigus nurase banke, o Jus pranesat kad negavo.Pageidauju SKUBIAI pranesti kas darosi su sia imone.
Arturas Jocius
Birute Murauskiene
2018-06-01 13:37:58 IP 2ju9d7a0
Kiekviena menesi moku internetu uz sunaudota elektros energija, pagal pateikta jusu sask.niekaip nesiprantu, kodel gryzta pinigai atgal man i sask.antra karta darau pavedima raide i raide ir skaicius i skaiciu kaip pirmasis pavedimas, antru kartu uzskaitomas, labai nepatogu ir tai kainuoja iz pavedima banke kodel prastai dirba jusu buchalterija kad negali uzskaityti is karto apmokejimo.Norint greiciau issiaiskinti Nr, 1802 reikia uz minute moketi 0, 09 centus tai visiskas apsurdas, o dar greitai neatsiliepia.Pdekit kuo galit
Andrejus Stalauskas
2018-04-17 09:56:51 IP 28m829ql
Administratorius ŠILĖJA negavo mano pervestų pinigų. Pervedimas atliktas 2018.02.26, pinigai nuo sąskaitos nurašyti.
Išsiaiškinkit ir praneškit.
Dokumento Nr.BTA59Mokėjimo data2018-01-21
Mokėtojo pavadinimasZITA ČEKANAUSKIENĖMokėtojo sąskaitaLT547300010007517166 Swedbank ABGavėjo pavadinimasUAB ELEKTRONINIŲ MOKĖJIMŲ AGENTŪRAGavėjo sąskaitaLT817300010145425945
Swedbank ABSuma ir valiuta1.20 EUR
Mokėjimo paskirtisA012582-0023 Įmokos kodas (nuoroda gavėjui)
A012582-0023Mokestis0.00 EURBūsena
AtliktaArchyvo nr2018012100304122
AtgalPridėti prie mokėj

Sveiki, kodėl man atskaičiuojate pinigus 1, 20 Eurų. A š su Jumis jokios sutarties nesudarinėjau. Prašau man gražinti pinigus.
Kas Jums leido be mano žinios daryti atskaitymus.
Paukiu skubaus atsakymo.
Pagarbiai.
Jau trečia diena iš eilės, kaip neįmanoma susimokėti sąskaitų. Norint apmokėti rašo: "Atsiprašome, ištikusią techninę kliūtį jau taisome.
Prašome atlikti mokėjimą vėliau."

Kas per įmonė, jei per 3 dienas nesugeba tokio dalyko sutvarkyti. Su konsultantais susisiekti neįimanoma. Absurdas...
Laba diena, 2017-12-28 padariau pavedimą už komunalinių atliekų tvarkymą per manogile.lt puslapį, pinigai nuo sąskaitos nuskaityti, bet paslaugos gavėjas įmokos iki šiol negavo, susidarė jau įsiskolinimas už 2017 m. Laukiu Jūsų skubaus atsakymo dėl situacijos sprendimo.
Stiklių 16-7, Vilnius mano gilėje rodoma skola Vilniaus šilumos tinklams, nors pinigai iš sąskaitos nuimti. Kodėl klaidinate?

Liucija
Laba diena.Norėčiau sužinoti, kodėl iki šiol nepervesti pinigai paslaugų tiekėjams: Telia, , Tele2, tikriausiai ir už elektrą, dujas, vandenį, šilumą? El. bankininkyste pervedžiau pinigus 2017-12-27 d. dokum.Nr A035290-0026. Laukiu atsakymo, nes pavėlavus apmokėti nutrauks paslaugų tiekimą ir priskaičiuos baudą.
Neveikia atsiskaitymas internetu uz elektra 2017.10.31
Esu labai nusivylusi šios įmonės veiksnumu. Kol nesikreipiau į Vartotojų teisių tarnybą, problema nebuvo išspręsta. Atviras klausimas, įdomu, kaip dirba ten žmonės, nes konsultantai niekuo padėti negali, nieko nežino, informacijos suteikti negali.
Kodel is mano saskaitos yra nuskaiciuojamos didesnes sumos nei apmokejimai, bei viena menesi kelis kartus nuskaiciuota ?
Labas vakaras, patikrinus sąskaita pastebėjau dviguba nuskaičiavimą tą pačią suma tą pati mėnesi. sutarties nesu sudaręs. Norėčiau, kad pinigai būtu grąžinti 133, 80eurų.
Neefektivi jusu bendrove rasau jau antra savaite jums del elektronines bankininkystes, jog per jusu bendrove kai noriu sumoketi uz dujas ir elektra jus man neleidziate prisijungti prie mano asmenines saskaitos, o duodate pasirinkimus tik is mano uab saskaitos, o as privalau moketi is asmenines saskaitos ! Apie tai parasiau jau 4 laiskus jusu bendrovei, jokios reakcijos, jokio pataisymo !!! bloga imone ! aplaidi ir nesprendzianti savo klaidu
Aldona Kundrotiene
2016-10-11 10:39:37 IP 28mdrcoo
Nelabai supratau uz ka buvo nuskaityta pinigai is mano saskaitos
Sveiki, gerbiamieji noriu kad paaiskintumet uz ka nuskaiciuoti man 6.03 euro 2016.07.29, aciu
Gediminas Makauskas
2016-07-07 11:08:30 IP 28mbspo1
už ką nuskaityti pinigai 54, 60 eurų 07.03d. Jokios sutarties nesame sudarę, kokia čia savivalė? Prašau pinigus grąžinti ir tikiuosi daugiau to nepasitaikys.
Laba diena. Turbūt kaip ir visi čia savo komentarus palikę asmenys esu suinteresuotas sužinoti už ką jūs nuskaitote iš manęs pinigus jei atskirai susimoku už dujas ir elektrą svetainėje manogile.lt Kas domintų dar labiau, tai kaip jūs sugebate naudodami mano elektroninę bankininkystę sau persivesti pinigų? Aš tai laikau visiška vagyste, todėl norėčiau gauti paaiškinimą.
Zmones, kur Jus kreipetes pirmiausia, man nuskaito jau 4 menuo, ka daryt, patarkit?
norečiau paaiškinimo kokiu pagrindu nuskaityti pinigai iš mano sąskaitos, kas per savivale
Prašau paaiškinti, kodėl ir už ką vasario 15 dieną iš mano sąskaitos buvo nurašyta 76, 23 € suma? Su Jumis jokios sutarties nesu sudariusi. Labai laukiu paaiškinimo. Ačiū
laba diena,
Niekaip nesuprantu, kokiu pagrindu ir už kokius gerus darbus nuo mano kreditinės (ne atsiskaitomosios!) sąskaitos Jūs balandžio 23 d. nusirašėte 23, 78 eurų? Su jumis jokio susitarimo nesu sudariusi, už elektrą atsiskaitau reguliariai per mano.gile, tai kokiu pagrindu nurašinėjate pinigus nuo mano sąskaitos be mano sutikimo? Prašau kuo skubiau grąžinti pinigus į mano sąskaitą ir tikiuosi, kad daugiau tokių akibrokštų nepasitaikys, nes nesu nusiteikusi taikstytis su tokiais poelgiais, kuriuos laikau tiesiogine vagyste. Jeigu jums tai atrodo normalu, rimtai pagalvosiu ir apie sutarties nutraukimą dėl atsiskaitymo per mano.gile.
Sveiki. Noriu paklausti kodėl iš manogile.lt dingo pasirinkimas apmokėti už paslauga per e-sąskaitą?
Banko sistemoje prie e-saskaitų vis matau neapmokėtą sumą skirtą Elektroninių mokėjimų agentūrai. Bet informacijos kas ta agentūra ir už ką prašo pinigų nėra. Gal kas žino?
Rekvizituose matomas internetinis adresas į manogile.lt, tai lyg ir už elektrą ar dujas turėtų būti, bet už elektrą ir dujas aš gaunu atskiras sąskaitas. tai kodėl dar kažkas prašo papildomai?
Nesuprantu kaip Jums padariau pavedimą? Prašau grąžinkite mano pervestu piningus. Ačiū
Elektroninių mokėjimų agentūra, UAB
2016-03-04 12:41:56 IP 2bef30e1
Nijolė Kalasauskienė 2016-03-01 13:54:39
Sveiki, labai atsiprašau, bet niekaip nesuprantu kaip aš jums jau antras mėnuo nusiunčiu pinigėlius tipouž elektrą Garliavos seniūnijoje, Ilgakiemyje, Lazdynų gatvėje. Mokėjau iš elektros svetainės ir taip gavosi. Už vasario mėnesį 25 eurus išsiunčiau ir jūs gražinote atgal, labai ačiū, bet aš dar siunčiau ir už sausį 19 eurų, grąžinkite, man operacijose rodo išsiuntimą, o išklotinėje grąžinimo nėra. Ir labai atsiprašau už nepatogumus.
Pagarbiai Nijolė Kalasauskienė
Gerb. Nijole,

užtikriname, kad jūsų pervestos lėšos niekur nedingo, esame jas gavę, lėšos pervestos paslaugos tiekėjui arba, jei nebuvo atpažintos, gražintos jums. Detalesnis paaiškinimas jums adresuoteme el. pašte.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus, tikimės, kad toliau naudositės mūsų paslaugomis.

UAB Elektroninių Mokėjimų Agentūra
Nijolė Kalasauskienė
2016-03-01 13:54:39 IP 2fbapkqp
Pagarbiai Nijolė Kalasauskienė

General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia finansavimą...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai.
MisterTango yra pirmoji Lietuvos finansų institucija, gyventojams pasiūliusi visiškai nemokamą būtiniausių mokėjimo paslaugų paketą. Be jokių mokesčių galima atidaryti banko sąskaitą per 1 minutę neišeinant iš namų, naudotis el.bankininkyste, gauti įmokas eurais ir pervesti pinigus į ES šalis.
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Seimas: Valstybės kontrolė atliks naują aplinkosaugos auditą
Seimas: Valstybės kontrolė atliks naują aplinkosaugos auditą 01-28 13:17
Seimas antradienį pavedė Valstybės kontrolei iki gegužės pradžios atlikti aplinkosaugos auditą.
Nesureagavusiems į "Sodros" priminimus nuo algos nuskaičiuos pinigus į pensijų fondus 01-28 13:09
"Sodra" pakartotinai išsiuntė 8.600 elektroninių laiškų ir 36.000 pranešimų į asmenines paskyras gyventojams, kurie šiemet pirmą kartą įtraukiami į kaupimą, ir ragina susipažinti su informacija...
Seime surinkti parašai pradėti apkaltos procesą I. Rozovai
Seime surinkti parašai pradėti apkaltos procesą I. Rozovai 01-28 12:55
Seime surinkti 44 parašai pradėti apkaltos procesą parlamentarei Irinai Rozovai.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walmart 115,86 +1,30%