Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gosenda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gosenda

Atsiliepimai apie Gosenda, UAB

GoSend.lt

Siunta pasirinktu laiku
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Gosenda, UAB

Blogas aptarnavimas! Nekultūringas vairuotojas, iki buto nepristato, pačiai siuntą į ketvirtą aukštą teko temptis, namie liepe palikti sergančius mažamečius dviejų metų vaikus kad pasirašyti nusileisti jam..! Galiausiai paliko bensroj laiptinėj siuntą ir išvažiavo be jokio parašo.. kas čia per pristatymo tarnyba!
Neprognozuojami kurjeriai, patys nežino, kada gali pristatyti, skambina po kelis kart i diena, vis keičia pristatymo laiką ir galų gale iš vis nepristato.
Apgailėtinas klientų aptarnavimas. Du vyrai atveža komodą ir atsisako pristatyti prie durų, palieka merginai užsitempti ją pačiai į 4 aukštą, bendravimas nekultūringas ir nemandagus. Apeikit šią įmonę kuo didesniu ratu.
Gosend darbuotojai:a*******i, melagiai, reketininkai. Emociškai nestabilūs. Reikia vengti tokių žmonių.
Tą pačią dieną iš to paties pardavėjo prekę atvežė DPD darbuotojai. Kaip diena nuo nakties skiriasi aptarnavimas. Iki pat buto durų norėjo užnešti. O Gosend Aurimas neįstengė prekės net iš mašinos iškelti. Per sunku 20 kg.
Siuntos Gavėjas
2021-09-20 17:01:54 IP 66jd6bgj
apgailėtinas darbas, kurjeris meluoja kad atvažiuos, neatvažiuoja. paklausus kodėl nepristatė kai žadėjo, atsakymas nežinau. nepatikima kontora.
Siuntos gavėjas
2021-09-17 13:26:21 IP 2e7r3mem
Apgailetinas darbas ir pristatymas. Nebuvo jokio isankstinio pranesimo, kad pristatys rytoj ar siandien siunta. Netiketai paskambino kurjeris tuo paciu metu, kai atejo sms. Negalejau atsiliepti, po 5min puoliau skambinti kurjeriui atgal, bet niekas nekele ragelio. Siuntos busena pakeite i nepavyko pristatyti ir viskas, nors visa diena buvau namuose, jokio derinimo, kontaktavimo, nieko! Prisiskambinti nepavyksta nei kurjeriui, nei imones vadovui rekvizitu kontaktais. Labai dideles antirekomendacijos, nes pristatymo veikloje dirbti imone tikrai nemoka.
Nekultūringas bendravimas.
Nesvarbu 2021-09-13 22:24:59
Nesamoniu nesamone.skambinama pakartotinai pasiklausti dėl siuntos kurjeriui Marekui nebekelia.sake 8pristatys siunta kai rasiau atsiliepima sita jau buvo beveik puse vienuolikos.
Plius siuntos sekti nebeleidze

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Globali siunta
Siuntų, krovinių siuntimas

Adresas: A. Sabaliausko g. 2, LT-46499 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai ir už optimalią kainą! Mes siūlome aukštos reputacijos, pripažintus tarptautinius vežėjus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Teikiamos siuntų paslaugos: Siunčiame siuntas ir krovinius nuo durų iki durų į daugiau nei 230 pasaulio...
Visas transportas
Siųsk24 Siųsk pigiau ir patogiau!

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Ukraina reikalauja objektyviai išnagrinėti Lietuvos prašymu Graikijoje suimto A. Radkevičiaus bylą 10-21 20:59
Graikijoje sulaikytas Sausio 13-osios byloje nuteistas Ukrainos pilietis Aleksandras Radkevičius yra Ukrainos karo su Rusijos remiamais separatistais veteranas, rodo BNS ketvirtadienį iš...
JAV medikai žmogui laikinai sėkmingai prijungė kiaulės inkstą
JAV medikai žmogui laikinai sėkmingai prijungė kiaulės inkstą 10-21 20:48
JAV medikų komandai pavyko laikinai prijungti kiaulės inkstą žmogui, o operacijai vadovavęs medikas šį istorinį įvykį pavadino "potencialiu stebuklu".

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

McDonald's 239,72 -1,26%
Moody's 371,94 -1,85%