Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Good life fitness, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Good life fitness

Atsiliepimai apie Good life fitness, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Good life fitness, UAB

Lankau kluba jau 10 menesiu. Treneriai superiniai ir tikrai ismano savo darba. Aplinka irgi patiko. Svaru, tvarkinga. Valytoja nuolat valo pilnu etatu matyt. Darbuotojai labai mandagus ir malonus. Tiesa as lankau pagrinde grupines treniruotes. Savaitgaliais tikrai nera sausakimsa ir zmoniu nebuna per daugiausia. Kaip vakarais nezinau nes turejau galimybe diena lankyti. Jeigu treneris negali atvykti is karto pranesama, operatyviai keiciama kitu. Stumdytis tikrai neteko jokiuose persirengimo kambariuose.. tiesa su dusu tai yra problema tai karstas tai saltas vanduo... cia turbut didziausias trukumas kuri pastebejau. Is esmes tikrai viskas patiko.
KODĖL NEVERTA PASIRAŠYTI SUTARTIES
2019-07-10 12:13:17 IP 5c9o8f22
Greta 2018-10-29 18:06:49
Pirmiausiai, patarimas. Nepasirašinėkite sutarties neperskaitę visų sutarties sąlygų. Jei sudomino reklama, už kurią gausite "dovaną" (asmeninė treniruotė su kūno sudėties analize, fizinio pajėgumo įvertinimu, sporto konsultacija ir mitybos konsultacija) tai perskaitę sąlygas suprasite, kad nėra nieko nemokamo. Norint nutraukti sutartį turėsite susimokėti už šias nemokamas paslaugas - 99€. Beje ir šių nemokamų paslaugų, jeigu neįsigilinsi į sutartį, negausi jei nepasinaudosi jomis per 30 d. ir tai neargumentas nemokėti nutraukiant sutarties, net jeigu ir negavai šių paslaugų. Kurios labai įdomiai apibūdinamos. Internete skelbiama kaip dovana, sutartyje papildomos paslaugos. Vadybininkas tai vadina - sutarties nutraukimo mokesčiu. Tai nepasiklyskit. Tarp kitko "dovanos" kokybė abejotina, mitybos specialistė stengsis prastumti mokamą planą, nieko nekonsultuos. Fizinio pajegumo įvertinimas - nebuvau nemokamam, bet girdėjau patys treneriai vertina kaip niekinį. Vadybininko Justino darbas - atmestinas. Jausmas, kad jo darbas, prastumti kuo daugiau sutarčių. Dėmesys klientui tik tol kol pasirašai. Nieko nepaaiškina iki galo, viskas ok kol nėra jokių problemų. Sutarties sąlygos neišaiškinamos.
Klubas - "nudrožtas", reikalauja remonto, persirengimo kabinos nepatogios, stumdaisi su kitom moterim. Pastovios problemos dušuose su vandeniu, tai jo nėra, tai jis per šaltas, tai jis per karštas, beje reguliuoti negali nei temperatūros nei srovės. Tai jau lankančios moterys pataria į kurį neiti ar eiti. Tai tie du dušai iš kokių 6 visada užimti. Niekada beveik nesimaudydavau, nes arba kaip pragare maudaisi ir deginantis vanduo arba ledinis. Rankšluosčiai - geriau visada turėkite savo, vieną kartą teko pasinaudoti, beje, mokamai, smirdantys ir taip pat "nudrožti".
Vanduo - net negali įsipilti į stiklinę vandens, nes paprasčiausiai jo neduoda, nori - pirk, nenori pirkti - negerk. Tai treneris paimdavo stiklinę ir įpildavo vandens, jei palikdavau savo gertuvę namie. Absurdas. Kaina - neverta. Apie savo trenerį, tik geriausi atsiliepimai. Visa kita - baisu.
Visiškai sutinku su GRETA. Nepasirašykite standartinės sutarties, nes pakeitus gyvenamąją lokaciją ar pasikeitus aplinkybėmis, jei bus nepatogu ar negalėsite lankyti klubo - jie nepasiūlys jokios alternatyvos kaip tik 99eur mokestį už sutarties nutraukimą (paslaugas, kuriomis nepasinaudosite/pasinaudosite arba bus nekokybiškos). Vadybininkas Justinas taip pat net nesiruošia ieškoti kompromiso, jei prieš tai dirbusios merginos dar padėdavo išspręsti šitas problemas. Jei jų konkurentai Lemon Gym, Impuls ir kt. norint nutraukti sutartį pasiūlo ją perrašyti kam nors kitam - tai šitas klubas gyvena vis dar viduramžiuose.
Mitybos specialistas labai abstrakčiai papasakoja paie mityba ir jūsų įpročius ir ištiesų bando parduoti mokamą planą, kuriam net čekio neduoda. Tai kaip ir visiškai bevertis dalykas.
Fizinio pajėgumo įvertinimas - taip pat atmestinas, po kurio treneris pasiūlo privačias mokamas treniruotes pagal kurias sudaro planą ir kiekviena sekanti treniruotė taip pat mokama. Kurios beja apmokamos grynais, treneriui į rankas.
DUŠAI - aš esu megėjas po treniruotės nusiprausti, tačiau šitame klube tai padaryti reikalauja valios, nes vanduo ištiesų neprognozuojamas ir nereguliuojamas jau 3 metai. "Nemokamų" rankšluoščių kvapas taip pat turbūt tik grindims valyti..
Vieninteliai kas verti pagarbos - tai treneriai.
Į šį klubą niekada negrįšiu ir niekam nerekomenduoju. Draugą nelaimėje pažinsi - tai šis tikrai man nedraugas.
Gavau iš draugės 7dienų nemokamus apsilankymo klube. Užsiėmimai buvo tikrai faini, atitiko lūkesčius, treneriai draugiški, padedantys, tačiau viena iš klubo narė persirengimo kambaryje, įsiterpusi į pokalbį, užsipuolė, kad einu į užsiėmimus, kuris buvo 3 žvaigždučių. Mes kalbejomies, kad pratimai reikalauja ištvermės ir pan. O Ji vos ne iškart, kam eini į tokius užsiėmimus, lyg ne man jie, ir išvis lyg vaikas eina sportuoti. Taigi, tikrai nuliūdino toks užsipuolimas ir netraukia eiti vėl, kai klubo narių tolerantiškumas visiškai menkas. Nors ir nedidelės patalpos ir kitki nuansai nekliudė sportuoti, tačiau dėl tokių asmenų užsipuolimų klubo vertė krito.
Mano nuomone apie si sporto kluba yra dvejopa. Is vienos puses, labai malonios administratores, geros treniruotes, treneriai super, tikrai su malonumu ejau sportuot. Is kitos... (1)mazai vietos persirengimo kambariuose, zmones nuolat trinasi vieni i kitus, (2) Per grupines treniruotes labai daug zmoniu. Neuztenka vietos saleje, pora kartu neuzteko net kilimeliu. Kad patogiai susirasti vietos, reikia gerokai is anksto ateiti. (3) Inventorius purvinas, visiskai nepriziuretas, kilimeliai smirda, grindys nevalomos. (4) Na ir atskira kalba apie vadybininke. Atejau suzinot info apie galimybes, viska suskaite is reklaminio bukleto. Paemiau akcijini "startuolio" plana uz 30eu. Po savaites suzinojau, kad galeciau paimti ta startuoli dviem menesiams uz akcijine kaina ir akivaizdu, kad tai turetu man pasiulyt vadybininke, ko ji nepadare. Bandziau aiskintis, bet atsake tik, kad as pati taip norejau, del to ir nesiule. Pridure, kad, jei noresiu sportuot, tai sportuosiu ir uz brangiau. Ok. Susitaikiau. Tada paaiskejo, jog galejau gauti dar papildoma asmenine treniruote, o kalba apie taip isvis net neejo! Bet sitos paslaugos jau nebegalejau gaut, nes mano sutartis pasibaige.
Zodziu, mano manymu, vadybininkai turetu pritraukt klientus, o ne atvirksciai. Na ir kaina, aisku, uz tokias paslaugas uzkelta. Esu tikra, kad zmones tiek moka tik del to, kad Pilaitej kol kas nera kito pasirinkimo.
Sudariau ilgalaikę sutartį su šiuo sporto klubu., , Vienkartinis startinis paketas, , išvis tragedija, puse paslaugų gavau, puse ne, kaina baisinė.Vadinasi klubo, , dovana, , bet nutraukiant ilgalaikę sutartį už tą nevykusią, , dovaną, , reikia susimokėt.Plius persirengimo kambariai tikrai nepatogūs.treniruotės su puse bėdos, bet labai didelės grupės.Vadybininkė nejuda nuo kedės, manau naujokus kažkas turėtų informuoti apie, , dovaną, , Vadovas dėsto, jog, , dovaną, , suderinęs su Vartotojų teisėmis ir pasak klubo tai sąžininga.Žodžiu atsiliepimai ne kokie, bet išbandykite patys.
Rekomenduoju visiems, taip gera ateiti, taip grazu klube, spalvinga..jaunatviska..nu super.
Sales dideles, treneriai rupinasi tavimi, uzsiemimu begales.Saunuoliai!
Man labai gaila, kad mano patirtis su siuo klubu nebuvo tokia pozitivi kokios tikejausi. Sudariau metine sutarti su siuo sporto klubu, taciau neturejau galimybes lankyti del ligos, turint visus israsus is gydymo istaigos, manes reikalavo susimoketi. Ypatingai nerekomenduoju vadybininko Rimgaudo, neprofesionalus ir nekompetetingas vadybininkas. Jis netgi jokios pagarbos jausmo nebeturi. Persirengimo kambarys labai nepatogus, tualete nera sviesos, dusai labai nehigieniski.
Labai šaunus klubas. Treneriai superiniai. Kartais būna daugoka žmoniu per treniruotes ir salėje bet tai laikini reiškiniai (sezoniškumas).
Klubas geras, bet truksta inventoriaus. Aerobikos saleje neuztenka stangu, svarmenu ir svoriu laikikliu + nera svarmenu po 0.5 kg stangai. Labai sunku is karto didinti svori 1, 25 kg. Norint gauti normalia stanga, su nekrantanciais svarmenimis, arba apskritai gauti svarmenis, reikia ateiti 20-30 min anksciau pries treniruote. Labai didelis minusas klubui. Gadina savo gera ivaizdi....
superinis klubas, superiniai treneriai, siūlau visiem lankyt, super.tiesiog negaiu atsidziaugt

Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%