Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB GmG group

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GmG group

Atsiliepimai apie UAB "GmG group"

Bausa.lt

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB "GmG group"

Aptarnavimas tragiškas, jokios informacijos nesulauksi, jei tik reik papildomai dėl to padirbėti. Konsultantas telefonu mėto ragelį, man pasakoja apie tai, kad “draskau akis” ir tt. Nerekomenduoju, nes kad ir kokia gera vadovybė ar parduotuvė, bet darbus dirba žmonės, kuriems tiesiog dzin.
Liko po keletą įvairių lietaus sistemos detalių, nepriima atgal. Dabar man jas teks išmesti. Vat jums ir aplinkosauga ir požiūris.
Nauji daiktai metami bus lauk. Aš tikrai to nesuprantu. Būtų bent jau pasakę, kad veltui priimsim.
Uzsisakiau valty, papildomai sumokejau kad sestadieni pristatytu. O jau pirmadienis o valties kaip nera taip nera...
Viskas gerai. Atėjo laiku, kaip ir buvom susitarę. Užsisakiau grindjuostes, supakuotos taip, kad net ir kurjeriui apdaužius niekas nebuvo pažeista. Ačiū rekomenduoju.
Egidijus 2020-08-06 13:47:45
Na ka, cia žmogiskumas baigesi. Reikejo skaityti taisykles ir viskas. O zmogiskai bandziau susitarti kad as perku preke kita pas jus o pristatymo metu bandom susikeisti per kurjerį. Tau reikia tu ir tarkis su kurjeriu, arba pristatyk pats is Kauno į Šiaulius. Mes tai tau pristatem, (jaunuoli su kuriuo kalbejau, jei ka as uz pristatyma susimokejau tai tikrai nepristatei tu)
“MALONU BUVO BANDYTI RASTI KAŽKOKĮ KOMPROMISĄ"
tokius klausimus nederina žemiausioji grandis. Dėl nestandartinių operacijų visada reikia kalbėti tik su vadovais.
Labai greitas prekių išsiuntimas ir pristatymas. Geros kainos. Rekomenduoju!
“MALONU BUVO BANDYTI RASTI KAŽKOKĮ KOMPROMISĄ"
Algis 2020-06-19 11:10:53
Uždaviau klausimą, per internetinį puslapį, kaip atskaityti grinaisias pinigais atsiimant prekes, nes tokios opcijos neleidžia paisrinkti perkant, o informacija apie tokį atsiskaitymo būdą puslapyje yra. Atsakymo taip ir nesulaukiau, nerekomenduoju. Įsivaizduoju, kaip atsakytumėte į probleminius klausimus, išvis nieko nesulaukčiau. Sulaukęs tokio aptarnavimo tikrai net nepildysiu užsakymo ir nieko neužsakinėsiu.

Iki 2020-06-17 Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, grynųjų operacijos ribojamos, siuntų tarnybos nesurinkinėjo grynųjų pinigų iš klientų. Bausa.lt svetainėje apie tai buvo informuojama ir dirbama pasikeitusiomis sąlygomis. Šiuo metu atsiskaitymas grynaisiais yra galimas, Jūs esate informuotas apie tai 2020-06-19.
Pirkome vidaus duris ir laminatą. Viskuo patenkinti - prekėmis ir aptarnavimu. Ačiū vadybininkui Dariui už pagalbą ir kantrybę.
Viskas liuks. Greitas prekiu siuntimas, puikus aptarnavimas, maloniai ir geranoriskai sprendzia problemas del uzsakymu ir prekiu. Rekomenduoju.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Medikų algoms didinti papildomai skiriama 26,2 mln. Eur
Medikų algoms didinti papildomai skiriama 26,2 mln. Eur 09-17 14:21
Gydymo įstaigoms valstybė už paslaugas mokės daugiau, šios lėšos bus nukreiptos didinti medikų darbo užmokesčiui.
V. Juzikis. Pagaliai vėjo turbinose
V. Juzikis. Pagaliai vėjo turbinose 09-17 13:45
Praėję metai Lietuvos elektros energijos gamybai iš atsinaujinančių šaltinių buvo rekordiniai: neskaičiuojant Kruonio hidroelektrinės, penktadalį visos šalyje suvartotos energijos pagamino saulės...
Klaipėdos pašto vizija – daugiafunkcis F. W. Argelanderio mokslo ir meno centras 09-17 13:31
Klaipėdos centrinio pašto rūmų komplekse tikslingiausia įkurti daugiafunkcę kultūros erdvę – Klaipėdoje gimusio pasaulinio garso mokslininko astronomo F. W. Argelanderio (1799–1875) vardo mokslo...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Goldman Sachs 396,68 -1,31%