Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB GmG group

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GmG group

Atsiliepimai apie UAB "GmG group"

Bausa.lt

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie UAB "GmG group"

Labai šauni įmonė ir darbuotojai.
Prekė atitiko lūkesčius. Iškilusius klausimus taipogi labai greitai ir sklandžiai išsprendėme. Tikrai pirksiu ir ateityje ir rekomenduoju visiem
Prekę užsisakėme apie pietus, o sekančios dienos ryte jau jos sulaukėme. Prekė buvo iš didesnių, tad likome maloniai nustebinti jog prekės pristatymas truko trumpiau nei 24 valandos
Gerda Bagočė 2022-08-15 13:51:57
Niekam nerekomenduoju turėti reikalų su šiais pardavėjais! Dar nebuvome nusipirkę tokios siaubingai nekokybiškos prekės ir Bausa kaltina, kad patys prekę sugadinome. Jau iš kelių pažįstamų žmonių girdėjome tą patį apie tą pačią prekę! Nepirkite pas juos nieko, jei nenorite gaišti laiko su vartotojų teisėm
Labai gaila, kad pirkinys nepatenkino lūkesčių. Jūsų situaciją sprendžiame, prekės defektus išanalizuosime. Jeigu kils papildomų klausimų, susisiekite su mumis bendruoju el. paštu arba telefonu.
Malonus bendravimas, gavau išsamę informacija. Puikus aptarnavimas
Super komanda, puiki komunikacija, patarimai įsigyjant prekes.Žaibiškas pristatymas ir prekės tikrai nenuvylė. Pirkau ir pirksiu dar ir kitiems rekomenduosiu. Aplodismentai
Puikus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju. Operatyviai reagavo į pastabas. Ačiū.
Ir ateityje pirksiu čia, ir visiems draugams patarsiu.
Puikus aptarnavimas. Gauta kriaukle atitiko. Aciu
Pirkau trečią kartą, greita ir patogu.
Aptarnavimas super
Pirkau valti uz 460 eur, pristate per diena. Iskilo klausimu del prekes tai supportas Ir ataske i visus mano klausimus greitai ir aiskiai.
Labai rekomenduoju!
Dainius 2022-04-16 18:22:32
Pirktos kopecios tranformeris pagal aprašyma tinkamos tiek statybos tiek įvairiems namu darbams.Visiskas slamstas linksta, kraiposi, daug visokiu laisvumo.paskambinus pradėjo aiškinti kad jos skirtos nugenet viena obeli per metus ir atgal nepriima.kas sukėlė itarima kad apie sias itin "kokybiškas "kopecias tik teigiami atsiliepimai, matyt pats raso kad slamsta pardavynėt nes pabandžiau keletas kartu idet teisinga, neigiama komentara nededa!!!, tad tokia ir firma pameluoti ir toliau meluot.
Apgailestaujame, kad išsirinkta prekė nepateisino Jūsų lūkesčių. E-parduotuvėje prekių aprašymuose pateikiame įvairių prekių naudojimo charakteristikų (pvz. kopėčių medžiagą, konstrukciją, apkrovos max svorį, kainą ir kt.). Taip pat teikiame konsultacijas ir telefonu. Visa tai daroma Jūsų patogumui, kad iš siūlomo asortimento pasirinktumėte labiausiai savo naudojimo poreikius atitinkančią prekę. Informuojame, kad atsiliepimai iš mūsų e-parduotuvės gali būti pašalinti tuomet, kai juose yra įžeidžiančios, siekiančios pažeminti informacijos.
Nuoširdžiai tai geriau ir būti negali, pirkau jau atrodo 4 arba 5 kartus, viskas puikiai, staigus pristatymas kokybė nuostabi.
Pirkau universalias kopėčias, puiki komunikacija. Greitas atvežimas. Ir kaina nebloga. Rekomenduoju. Perku ne pirmą kartą.
Prekę gavau greitai, kokybišką. Puikus kokybės ir kainos santykis. Mano šiltnamis jau įdarbintas laukia saulėtų dienų, o aš - pirmųjų daigų. Nuoširdžiai rekomenduoju ir siunčiu saulėtus linkėjimus vadybininkui už pagalbą renkantis. Sėkmės!
Pirkau segmentinę tvorą su papildomais priedais - esu tikrai patenkintas prekių kokybe. Taip pat nustebino aptarnavimas, labai greita komunikacija, atsiuntė pasiūlymą su visais paskaičiavimais ir paaiškino, kiek ko reikia, kad neprisisakyčiau per daug ar per mažai. Jei taip visi dirbtų, tai pirkimas taptų kaip hobis  Sėkmės, rekomenduoju.
Artūras 2022-03-15 15:09:47
Pirkom 3 lentynas, vienai trūksta dalių. Informavus Bausa.lt, nesutinka atsiųsti trūkstamų dalių, nei priimti prekes atgal.
Prieš perkant iš jų, skaičiau atsiliepimus ir mačiau jog yra neigiamu daug, gaila, kad nepasiklioviau kitų žmonių nuomone.
PATARIU NEPIRKTI NIEKO IŠ ŠITOS ĮMONĖS.
Labai gaila, kad Jūs patyrėte neigiamą patirtį ir taip skubotai padarėte išvadas apie mūsų įmonę. Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės.
Paslaugus ir kokybiškas aptarnavimas. Darbuotojai malonūs ir patirtis, kurią gavau apsipirkdama tikrai teigiama. Ačiū už patarimus ir pagalbą renkantis. Su malonumu grįšiu ir Bausa.lt rekomenduosiu kitiems.
PATARIU NEPIRKTI NIEKO IŠ ŠITOS ĮMONĖS.
Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Malonus personalas. Ačiū už patarimus ir pagalbą ieškant geriausio varianto! Sėkmės darbuose!
Petras 2022-02-27 22:09:52
Aptarnavimas klaikus. Jokios informacijos gauti neįmanoma. Panašu, kad klientų jiems nereikia. NEREKOMENDUOJU nieko pirkti, nes jei neįmanoma gauti info perkant, tai kilus problemoms neabejotinai reiks viską spręti per vartotojų apsaugos tarnybą.
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir nuoširdžiai prašome skirti kelias minutes savo laiko ir susisiekti su mumis tel. +370 605 18 915. Tai padės mums geriau suprasti Jūsų poreikius bei lūkesčius, leis tobulinti aptarnavimo ir paslaugų kokybę.
Samanta 2022-01-11 20:58:05
Nerekomenduoju. Aptarnaujantis personalas akiplėšiškas, jokios pagarbos pirkėjui.
Mes, Bausa.lt darbuotojai, nuolat siekiame tobulinti savo paslaugų kokybę, todėl mums itin svarbus atviras grįžtamasis ryšys iš mūsų klientų. Dėkojame už Jūsų nuomonę ir nuoširdžiai prašome Jūsų skirti kelias minutes savo laiko ir susisiekti su mumis tel. +370 6 051 8915. Tai padės mums geriau suprasti Jūsų poreikius bei lūkesčius, leis tobulinti aptarnavimo ir paslaugų kokybę.
Noriu pataisyti savo žemiau esantį negražų komentarą, kurį parašiau gerokai paskubėdamas. Įmonė Bausa išsprendė mano problema greitai ir operatyviai, didelis Ačiū darbuotojams ir direktoriui sprendžiant mano bėdą.Rekomenuoju 100%.
Pirkau palapinę kuba, po pirmo naudojimo pradejo lyst defektai, nenori tartis gražiuoju, taigi perduoti vartotoju teisem, parasius atsiliepima po preke kuria parduoda net netalpina atsiliepimo :D š*******o kontora, geriau apeiti šia imone ir pirkiti kitur!!
Pirkau pirmą kartą ir truputi dvejojau ar verta, bet viskas vyko sklandžiai, pristatė greit, pirkau guminę valtį.
Ačiū, Rekomenduoju.
Aptarnavimas tragiškas, jokios informacijos nesulauksi, jei tik reik papildomai dėl to padirbėti. Konsultantas telefonu mėto ragelį, man pasakoja apie tai, kad “draskau akis” ir tt. Nerekomenduoju, nes kad ir kokia gera vadovybė ar parduotuvė, bet darbus dirba žmonės, kuriems tiesiog dzin.
Liko po keletą įvairių lietaus sistemos detalių, nepriima atgal. Dabar man jas teks išmesti. Vat jums ir aplinkosauga ir požiūris.
Nauji daiktai metami bus lauk. Aš tikrai to nesuprantu. Būtų bent jau pasakę, kad veltui priimsim.
Uzsisakiau valty, papildomai sumokejau kad sestadieni pristatytu. O jau pirmadienis o valties kaip nera taip nera...
Viskas gerai. Atėjo laiku, kaip ir buvom susitarę. Užsisakiau grindjuostes, supakuotos taip, kad net ir kurjeriui apdaužius niekas nebuvo pažeista. Ačiū rekomenduoju.
Egidijus 2020-08-06 13:47:45
Na ka, cia žmogiskumas baigesi. Reikejo skaityti taisykles ir viskas. O zmogiskai bandziau susitarti kad as perku preke kita pas jus o pristatymo metu bandom susikeisti per kurjerį. Tau reikia tu ir tarkis su kurjeriu, arba pristatyk pats is Kauno į Šiaulius. Mes tai tau pristatem, (jaunuoli su kuriuo kalbejau, jei ka as uz pristatyma susimokejau tai tikrai nepristatei tu)
“MALONU BUVO BANDYTI RASTI KAŽKOKĮ KOMPROMISĄ"
tokius klausimus nederina žemiausioji grandis. Dėl nestandartinių operacijų visada reikia kalbėti tik su vadovais.
Labai greitas prekių išsiuntimas ir pristatymas. Geros kainos. Rekomenduoju!
“MALONU BUVO BANDYTI RASTI KAŽKOKĮ KOMPROMISĄ"
Algis 2020-06-19 11:10:53
Uždaviau klausimą, per internetinį puslapį, kaip atskaityti grinaisias pinigais atsiimant prekes, nes tokios opcijos neleidžia paisrinkti perkant, o informacija apie tokį atsiskaitymo būdą puslapyje yra. Atsakymo taip ir nesulaukiau, nerekomenduoju. Įsivaizduoju, kaip atsakytumėte į probleminius klausimus, išvis nieko nesulaukčiau. Sulaukęs tokio aptarnavimo tikrai net nepildysiu užsakymo ir nieko neužsakinėsiu.

Iki 2020-06-17 Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, grynųjų operacijos ribojamos, siuntų tarnybos nesurinkinėjo grynųjų pinigų iš klientų. Bausa.lt svetainėje apie tai buvo informuojama ir dirbama pasikeitusiomis sąlygomis. Šiuo metu atsiskaitymas grynaisiais yra galimas, Jūs esate informuotas apie tai 2020-06-19.
Pirkome vidaus duris ir laminatą. Viskuo patenkinti - prekėmis ir aptarnavimu. Ačiū vadybininkui Dariui už pagalbą ir kantrybę.
Viskas liuks. Greitas prekiu siuntimas, puikus aptarnavimas, maloniai ir geranoriskai sprendzia problemas del uzsakymu ir prekiu. Rekomenduoju.

Asprovita
Vitaflora medelynas

Adresas: Pramonės g. 6, LT-66182 Druskininkai.
Veiklos sritys: gėlės ir dekoratyviniai augalai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Vitaflora - tai e-medelynas, tiekiantis įvairiausius augalus internetu į jūsų namus ar biurą Lietuvoje ir svetur. Nuo 2013 metų esame pateikę per 35 tūkst. siuntų su augalais. Saugiai pristatome ne tik standartines jų siuntas, bet ir stambiagabarites ar aukštas. Komplektuojame augalus apželdinimo projektams...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

GOD – naujas žaidėjas "įkaitusioje" Lietuvos IT rinkoje
GOD – naujas žaidėjas "įkaitusioje" Lietuvos IT rinkoje 10-03 01:49
"Vokietija yra didelė šalis, bet joje nėra lengva rasti tinkamų darbuotojų, todėl vis dažniau ieškome talentų iš Europos Sąjungos. Lietuvą pasirinkome dėl puikios jos universitetų reputacijos", –...
"Arrow Electronics" tapo "Cohesity" atstovais Lietuvoje
"Arrow Electronics" tapo "Cohesity" atstovais Lietuvoje 10-03 01:38
"Arrow Electronics" tapo duomenų valdymo lyderio "Cohesity" platintoju ir nuo šiol taip suteiks pridėtinę vertę "Cohesity" duomenų valdymo ir apsaugos pasiūlymais besidomintiems Baltijos šalių...
"Adampolis Shop": parduotuvės tapo kompetencijų centrais
"Adampolis Shop": parduotuvės tapo kompetencijų centrais 10-03 01:35
Viena didžiausių komercinio ir nekomercinio transporto bei spec. technikos pardavimo, nuomos ir aptarnavimo įmonių grupių "Adampolis Group" šiemet pristato naują "Adampolis Shop" prekės ženklą ir...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%