Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VšĮ Globalūs projektai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Globalūs projektai

Atsiliepimai apie VšĮ „Globalūs projektai“

Mąstyk globaliai – detalėmis pasirūpinsime mes!
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie VšĮ „Globalūs projektai“

Su šią įmonę dirbu jau kelis metus. Pilnai perleidau savo internetinį puslapį kuruoti ir jokių nusiskundimų. Bendravimas nuoširdus ir svarbiausia operatyvus. Visus klausimus sprendžia greitai ir kokybiškai. Rekomendacija 100 proc. Verti didžiausios pagarbos. Šaunuolei!!!!!
Tik geriausi atsiliepimai! Viska pranesa uzsisakius paslauga. Kokia eiga, ka darys, kaip.
Rekomenduoju!
Sauniai dirba! Esu labai patenkinta paslaugomis!
Ispilde mano norus su kaupu.
Malonu bendradarbiauti su VšĮ „Globalūs projektai“ darbuotojais: visada atsižvelgiama į užsakovo pageidavimus, poreikius ir nuomonę, darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Nuolat tikslinami ir su užsakovais derinami projektai.
Labai gera reklamos specialistė. Lengvai komunikuoja, puikiai pataria ir parenka. Džiaugiuosi Vilmos atliktu darbu. Jos dėka mano kirpykla įgavo įvaizdį.
Simona Imbrasienė
2018-08-22 20:28:02 IP 5f4so8g6
Paslaugomis esu patenkinta, visada jaučiuosi svarbiausiu klientu, kad ir kokią smulmeną užsakinėčiau. Rezultatai nenuvilia.
Teko konsultuotis ir dirbti su Vilma maketavimo ir tentų gamybos klausimais. Likome labai patentikti atliktu darbu. Darbas buvo atliktas greitai ir kokybiškai. Labai malonus bendravimas. Ačiū Jums labai už gražų maketą ir tentus.
Tatjana Maciulevič
2018-06-21 17:20:46 IP 2g448fj7
Širdingai ačiū už nuostabų darbą..,
Vertimų biuras Ukmergėje
2018-04-19 08:40:50 IP 5los4969
Esame labai patenkinti VŠĮ „Globalūs projektai“ suteiktomis paslaugomis. Darbas atliktas tikrai greitai ir kokybiškai. Kainos ir kokybės santykis- 10 balų. Labai malonus bendravimas. Ačiū jums. Tikrai kreipsiuosi dar ne kartą ir rekomenduosiu kitiems.
Uab "Pasaulio gidas"
2018-03-19 12:40:34 IP 2ju6fi91
Mes patenkinti dirbdami su VŠĮ „Globalūs projektai“ dėl profesionalaus darbo, organizacijos, efektyvios ir draugiškos komunikacijos. Įmonė lanksti ir nepriekaištingai laikosi pristatymo terminų. Kainos ir kokybės santykis pateisina mūsų įmonės lūkesčius. Ačiū.
Uab “Ceragem Centras”
2018-03-10 10:44:56 IP 2e7r428b
Bendradarbiaujame jau 6 metus ir džiaugiamės nuoširdžiu bedravimu, prifesionaliais pasiūlymais, kokybe paslaugų.
Būdavo situacijų kai reikėdavo skubios pagalbos sprendžiant reklaminius klausimus ir visada sulaukdavom greitos ir nuoširdžios pagalbos. Džiaugiamės bendradarbiavimu!
Greita, kokybiška ir profesionalu. Rekomenduoju.
Puiki, profesionaliai teikianti paslaugas įmonė. Kreipsimės ir toliau. Ačiū už suteiktas paslaugas.
Teko konsultuotis su Vilma dėl įmonės iškabos ir reklaminio stendo viešinimo. Nepaprastai šiltas žmogus ir tikra savo srities profesionalė, kuri nebijo dėl klientų nueiti papildomą kilometrą klaidžiais biurokratinių labririntų koridoriais ir įžiebti ten šviesą. Jos atliktų darbų dizainas - lengvai suprantamas ir neperkrautas. Sėkmės darbuose!
Dirbame su šia įmone jau ne vienerius metus, viską pavyksta suderinti ir dėl kokybės nesiskundžiame. Labai smagu dirbti su Vilma, kuri operatyviai ir supratingai derina užsakymus, daro puiku dizaina, ačiū Jai. Atlieka darbus visada laiku. Dėkojame už labai gražius šių metų kalendorius. Sėkmės darbuose !
Tikrai labai kruopsčiai, kokybiškai ir operatyviai atlikti darrbai. Esame labai patenkinti ir rekomenduojame.
Ateityje būtinai dirbsime kartu.
Didelis Ačiū už mūsu parduotuvės apipavidalinima ir spaudos paslaugas. Likome labai patenkinti profesionaliu ir nuoširdžiu bendravimu, prieinamomis kainomis. Prireikus kreipsimės tik pas Jus
MB Kompetencijų ugdymas"
2018-03-01 13:21:32 IP 2nn9c01u
Esu labai patenkinta VšĮ "Globalūs projektai" maketavimo, dizaino ir spaudos darbais. Pasiūlyti maketavimo dizainai maloniai nustebino, puikus dizainas ir parinktos spalvos, labai greitai suderino galutinius maketo pavyzdžius, darbuotojai labai atsakingi, laikosi nustatytų terminų, greitai sureaguoja į bet kokį paklausimą. Paslaugų kaina tikrai konkurencinga ir atitinka pateikiamą kokybę. Labai malonu dirbti su šia įmone!!!
Esu dėkinga už gerą darbą, visada supranta, ko aš noriu, malonu dirbti su tokiais žmonėmis, ačiū!!!Dar ilgai naudosiuosi Jūsų paslaugomis.
Profesionalus aptarnavimas. Užsisakiau asmeninę svetainę ir dizaino paslaugas. Greitai suprato ko nori klientas. Darbai atlikti greitai už prieinamą kainą. Labai džiaugiuosi teikiamomis paslaugomis. Dirba savo srities žinovai. Manau dar ne kartą prašysiu jų paslaugų :)))
Įmonė parodė, kad gali dirbti atsakingai, kokybiškai taippat laikosi numatytų terminų. Rekomenduosime ir kitiems
UAB "Termocelė"
2018-02-28 13:59:19 IP 2ju3kts6
Dėkojame Všį "Globalūs projektai" už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą atliekant reklamos maketavimo, dizaino paslaugas. Užsakėme reklaminius tentus ir reklamas ant automobilių, gavome rekomendacijas, patarimus ir puikiai paruoštą galutinį produktą. Esame patenkinti kokybe ir operatyvumu ir ketiname ateityje naudotis Globalių projektų teikiamomis paslaugomis!

Skinalėja
SKINALI

Adresas: Sausio 13-osios g. 31, LT-04348 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; stiklas ir jo gaminiai.
KAS YRA SKINALI STIKLAS? KIEK TAI KAINUOJA? IR KODĖL MAN TO REIKIA? Tai yra trys pagrindiniai klausimai, kuriuos mums užduoda klientai. Skaitykite ir susisiekite! KAS YRA SKINALI STIKLAS? Skinali stiklo plokštės – tai šiuolaikiškas interjero sprendimas, suteikiantis žavesio kiekvienai virtuvei. Įprastai, stiklo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Nukentėję nuo gaisro Alytuje prašo atlyginti 45.500 Eur žalos
Nukentėję nuo gaisro Alytuje prašo atlyginti 45.500 Eur žalos 11-15 16:51
Nukentėję nuo padangų gaisro Alytuje ūkininkai, verslininkai, gaisrininkai bei kitos tarnybos jau paprašė valstybės kompensuoti 45.500 Eur žalos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Keurig Dr Pepper 30,00 +1,69%
Cisco 44,91 -7,33%