Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Galėčiau apmokinti žmogų Šiaulių girtekoj išvažiuoju greitu laiku man 34 pakruojis. 867938440
Girteka vairuotojas
2019-01-11 16:54:40 IP 84.240.46.97
Kolegos, yra sukurtas puslapis FB - https://www.facebook.com/GirtekaVairuotojai/, kviečiu bendrauti ten, bus patogiau.
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje, skandinavu parke.Išvažiavimas vasario pradžia.Tel.862305119
Sveiki, ieškau, kas galėtų apmokinti Šiaulių Girtekoje darbui su šaldytuvu. Turiu 7 mėnesių patirtį Europoje su tentu. Man 23 metai, esu be žalingų įpročių.
Sveikas. Galeciau apmokinti sawo nr duok pasukciau.
Deivydas 2019-01-01 22:25:26
Sveiki esu išsilaikes teises 95 koda turiu tach kortele man 22. Esu be žalingų įpročių. Ieškau kas apmokintų ir padėtų įsidarbint labiausiai domintu kadencijos po skandinavija.
Sveikas. Dirbu skandinavijoj kadancijomis, siuo metu esu isvaziaves grisiu vasario pradzioj. Galeciau paimt kaip mokini o poto kaip pastovu kolega dirbt kartu. +37060467379
Remigijus 2018-12-15 21:26:59
Kiek dabar moka Siauliu girteka, vaziuojant mokiniu po europa, ir kiek uzdirba dvivairiai po europa.
Mokinui 25 i para moka o podu vaziuojant 68 i para
Sveiki isilaikiau neseniai c-ce kategorija turiu 95 koda, tachografo kortele, ADR A1 kortele, jieskau darbo vilniuja, man 41-eri metai, rukantis, pradziai noreciau kad keleta savaiciu apmokintu. Isanksto dekoju uz pasiulimus Arvydas 860034125
Eiskau mokinio man 28 nerukantis isvaziavimas butu sausio prazioje siauliu girtekoje
TRASIS 2018-10-25 13:14:44
Paiimciau mokini siauliu girtekoje.man 28 metai.nerukantis tvarkingas.padeciau isidarbinti.862830702
Sveikas o kokia pagalba suteiki isidarbinant? Uz rankos nuvesi?
Sveiki. Ieškau porininko Girtekoje. +37061012430
Girmeta 2018-11-02 14:59:41
Laba diena. Ieskau kolegos Vilniaus Girtekoj skandinavijos parke. nan 31m be zalingu iprociu. 860467379
Sveikas. Dirbau Girtekoje poroje po Skandinaviją. Įšėjau, nes reikėjo pasitvarkyti sveikatą. Dabar noriu vėl pradėti. Man 51 m. esu be žalingų įpročių. +37061012430.
Toki mokytoja tik i menuli siusti. Plunges joni
Tai ko tu bijai viens vaziuot
Sveiki, man 38 m, esu is Siauliu, ieskau kas apmokintu mokytojo, patirtis minimali, rukantis.860167375
Jei 40 euru diena galiu vaziuot mokiniu
TRASIS 2018-10-25 13:14:44
Aš važiuosiu kita savaite į Šiauliu Girteka kalbet dėl darbo, kad kažkas apmokytu, pats 21metu šviežiai išsilaikes teises, be žalingu įpročiu visai.
Noriau išsiaiškinti del vairuotoju kortelės. Nekaip negaliu prisiskambinti i sos
Šiaulietis 2018-10-20 13:52:25
Ieškau porininko dirbančio Šiauliu Girtekoje
Sveikas 864367175
Sveiki kiek girtekoje mokinys turi vazioti kad apsimokintu 8 savaites grynai ar lygiai du menesius???
Ieškau porininko dirbančio Šiauliu Girtekoje
Ieškau porininko Šiauliu Girtekoje man 39m ne mokinio ir pats ne mokinys gali būti ir kitoje firmoje 869839576
Sveiki. Ieskau kas galetu apmokinti. Man 37 metai, Daugiau nei 10 metu patirtis europoje su C kategorija. Rimtai ir atsakingai ziurintis i darba, anglu, rusu kalbu laisvai. Siauliai
Sveiki, esu Egidijus, man 37metai, ieškau Šiaulių girtekoje mokinio, esu tvarkingas nemažą patirtį turintis vairuotojas išvažiavimas iki spalio 20dienos skambinti +37067403156
Sveiki galėčiau apmokinti mokinį padėti įsidarbinti išvažiuoju spalio viduri Šiaulių girteka man 34 pakruojis ką sudomino skambinkit 867938440
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje, skandinavu parke. Išvažiavimas spalio pabaigoje.Tel.862305119
Sveikas, nesu dirbes su fura, kada butu isvaziavimas ir kokios salygos?
Norintis dirbti 2018-08-25 12:41:45
Gal kas iesko Vilniaus girtekoje porininko dirbti pastoviai. Patirtis minimali.
Paskambink +37060467379
Girmeta 2018-09-25 10:04:26
Paskambink pakalbesim +37060467379
Girmeta 2018-09-25 10:04:26
Sveiki, ieskau porininko Vilniaus girtekoje, skandinavu parke
Sveiki. Kada išvažiuot planuojate? Kiek laiko kadencija?
Sveiki, ieskau porininko Vilniaus girtekoje, skandinavu parke
Sveiki galėčiau apmokinti mokinį, padėt įsidarbinti Šiaulių girteka man 34 metai jei ką sudomino skambinkit 867938440.
Gal kas galėtu apmokinti Vilniaus girtejoje?
Sveiki, esu mokinys 17-ikos metų. Domiuosi logistikos krypties profesijomis, todėl norėčiau apsilankyti Vilniaus ofise, kur dirba transporto logistai ir t.t. Tiesiog norėčiau asmens kuris galėtų per keletą valandų paaiškinti bei parodyti kokia tai yra profesija, kaip atrodo logisto darbo diena. Paprasčiausiai norėčiau pamatyti logisto darbą iš šalies. Jei galite man padaryti šią paslaugą susisiekite su manimi „Facebook'e“ - Kristupas Urbanavičius
Mindaugas 2018-09-07 12:48:00
Ieskau mokinio Vilniaus "Girtekoj", reisams po Europa.
Kada išvaževimas butu? Ir kiek laiko kadencija?
Ieskau mokinio Vilniaus "Girtekoj", reisams po Europa.
Mindaugas 2018-09-04 21:59:23
Oj bliot
Esi dirbt?
20 euru 2018-09-04 19:19:45
Kapeikas 20 euru už diena
Oj bliot
Mindaugas 2018-09-04 11:11:15
Sveiki iškilo klausimas kiek Girtekoj mokinys gauna ta pirma kadenciją? Dekui už info
Kapeikas 20 euru už diena
Sveiki, galiu paimti važiuoti mokinį Šiaulių Girtekoje. Išvažiavimas apie rugsėjo vidurį. Su mokiniais važiuoju apie 3-4 metus, iš viso patirtis daugiau nei 10 metų. 861022514
Šiaulių Girteka. ieškau kolegos ar koleges. Mano nr. +37069049437 tik sms neis paskambinti. As perskambinsiu.
Sveiki ieškau kolegos ar koleges. Man 29 m. P.s. Rasykit sms. Neis priskambinti
Gal kas iesko Vilniaus girtekoje porininko dirbti pastoviai. Patirtis minimali.
Galiu apmokyti. 861145418 man 25
Nuo kada tau 35 sukako?

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Politikai viešumo kainos mokėti nelinkę
Politikai viešumo kainos mokėti nelinkę 01-15 21:11
Kad ir kiek valstiečių vedlys Ramūnas Karbauskis dievagojasi, esą jokio apynasrio žiniasklaidai mauti nesirengia, Seime svarstomos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos gali gerokai sutrikdyti...
Teismas: "Linkomanija" turi būti užblokuota
Teismas: "Linkomanija" turi būti užblokuota 01-15 20:01
Lietuvos apeliacinis teismas įpareigojo interneto paslaugų tiekėjus uždrausti savo klientams pasiekti failų dalijimosi interneto svetainę "linkomanija.net", skelbia "delfi.lt".
Tarp savaitės reklamų: "Maximos" lietuvybė ir šmaikštus "Lidl" žingsnis
Tarp savaitės reklamų: "Maximos" lietuvybė ir šmaikštus "Lidl" žingsnis 01-15 19:43
Tarp savaitės reklamų: lietuviškumui duoklę atiduodanti "Maxima" (reklamos agentūra "New!"), "Lidl" priklausančio prekės ženklo "Lupilu" reklama (agentūra "Uberground", Vokietija), žiemos...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%