Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Sveiki.Toks klausimas.Pries 2 metus isejau is Girtekos (skandinavu parkas, Vilnius)Pradirbes buvau po teisiu islaikymo 3 reisus (paskutini reisa vienas) Jei dabar darbinciaus, eiciau kaip mokinys?Iki siol dirbau su mikriuku ir traliuku i GB Gal sudomintu gryzimas ir ieskociau kolegos.I Skandinavus.Bet jei ten vel uz 25eu vaziuot...Tai pagalvociau dar.Nebent savaite uz 25eu :D Dirbes Girmetoje pas tokia mergina, uzmirsau varda, gale sededavo.Nenorejo dar isleisti ir sake lauksiu gryztant :)
Ieskau mokinio ar mokinės apmokinti važiuoti po europa. 863773599.
Ieškau mokinio Šiaulių Girtekoje. Be žalingų įpročių. Išvykimas po dviejų savaičių. 865655881
Sveiki. Apmokinciau mokinį Šiaulių Girtekoi. Vėliau burų galima vaziuoti kartu kaip porininkai. Man 49 metai, as is Jurbarko. Stažas europoi 19 metų, Girtekoi 6 metai. Išvažiavimas būtų gegužės pradžioi. Dabar reise. Jei negalėsiu atsiliepti, perskambinsiu. TEL. +37065510938
Ieskau mokinio ar mokinės apmokinti važiuoti po europa. 865655881 be žalingų ipročių
Kiek moka mokiniui? Kiek gauna mokytojas ir kiek po to moka kai išvažiuoju vienas? Ar apsimokes žmogus po vienos kadencijos jau gali pasiimti pats mokinį? Kadencijas nustato vadyba ar renkiesi pats kiek laiko dirbsi?
Vairas 2020-01-24 13:45:34
Kodel niekur nebesimato skelbimu, kad vairuotoju reikia ?
ta prasme girtekos skelbimu?
Kodel niekur nebesimato skelbimu, kad vairuotoju reikia ?
Sveiki. Ieškau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Mano tel nr. 863773599. Išvykimas apie vasario vidurį.
Krovinį pasikrauna/pristato sutartu laiku, patys viską susiderina su sandėliais, užpildo SENT kodus, nereikia laukti pusdienį atsakymo į užduotą klausimą. Aukštas lygis.
Sveiki. Ieškau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Esu be žalingų įpročių. Mano tel nr. +37065655881. Išvykimas apie vasario vidurį.
sveiki. ieskau kas galetu apmokyt Vilniaus girtekoj. 47 metai, nerukau. 868409632
Ieškau porininko vilniaus girtekoje, galiu paimti mokini be patirties.Išvažiavimas-sausio men.Tel.862305119
Kazimeras is Plunges
2019-11-28 22:07:52 IP 2i572afi
Esu naujokas tarp furistu - be patirties, kas paimtu mane vilniaus girtekoj? rukau elektronines tik ir viskas, nekalbu rusiskai tik Angliskai
sveiki. na, ir kiek valandu per 2 savaites išdyrbat šioje imoneje? pagal reglamenta ar...? jai nesunku atrašykit
gal kas iesko naparniko? pusmeti dirbes girtekoje ir noreciau sugrizti bet nebe kaip mokinys. 25 m nerukantis
sveiki, ar priimtu vaikina bus 24m, nerukantis negerentis, teisias islaikytos praita vasara patirties neturiu, kalbos minimalios. esu is kauno, tai arciausiai vilnius butu.
Sveikas Dovydai. Parasyk man i tel 861008145
Gal yra mokytojas Vilniaus girtekoje man 28
Dovidas 2019-04-17 20:48:15
Sveiki man 25 tik išsilaikes ar be kalbu žinojimo verta bandyt dibt gal kas pasidalins patirtim?
Bus sunku be kalbos
Sveiki. Ieškau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Man 36. Nerūkau, negeriu. Išvykimas lapkričio pabaigoje. Tel 861008145QK9
Sveiki. Paimciau mokini siauliu girteka isvaziavimas spalio 1d nerukantis man 29m. +37063392788
sveiki ar vln girteka ratais vazioja ar tik vadinamom kadencijom? jai nesunku brukstelkit i tel 868409632 galvojiu darbintis
Ieškau porininko vilniaus girtekoje, galiu paimti ir mokinį be patirties.Tel. 862305119. Išvažiavimas rugsėjo mėn
Mokiniui 25 eur / diena atlyginimas i rankas? tai cia jei isarau 4 savaites gaunu realiai 700 eur????
Adr 2019-08-06 10:49:54
Išsilaikiau c, ce kategorijas. Ieškau su kuo nuvažiuoti I pirma reisą kaip mokinys. Be žalingų ịpročių. Ačiū
861227116 parasyk
Dainius 2019-08-08 18:53:09
Sveiki
Esu 46m., nerūkantis, turiu c, ce kategorijas, 95kodą, vairuotojo kortelę, tačiau patirtis 0. Kokia būtų galimybė įsidarbinti kaip mokiniui po to dirbti dviese...
pasuk sutarsim861227116
Sveiki
Sveiki kiek dabar moka vaziuojant su tentu? ar buna atskaiciavimu? kokie reikalai su vaziavimu naktimis ar daznai tenka? dekui uz atsakyma.
Sveiki, ieškau kolegos Šiaulių Girtekoje.Išvažiavimas rugpjūčio pradžioje.Mob. 860874477
Darius 2019-06-05 10:13:05
Parašyk ar pasuk 867288956
Darius 2019-06-05 10:13:05
Paimciau
Sveiki. Ieskau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Išvažiavimas rugpjūčio pradžioje. Aš be žalingų įpročių. Mano tel 861008145
Viniaus girtekoje skandinavu linijoje ieskau koleges, jeigu kas galiu ir apmokinti.tel.nr.860411922
Sveiki ieškau mokinio Šiaulių girtekoje.+37061597495
Eiskau porininko Siauliu Girtekoi liepos viduri. Ape savia vaziavau tik viena kadencija mokyniu tei kad ne profi. 863233439
A 2019-06-12 13:48:52
Sveiki eskau porininko siauliu girtekoi. Isvsziavimas liepos viduri
galim važiuoti
Nerijus 2019-06-12 13:56:58
25e mokiniui
Mokiniui uz nieka neatskaito ir uz nieka neatsako.
Valentas 2019-06-12 13:52:49
Kiek ten moka mokiniui?
Sveiki eskau porininko siauliu girtekoi. Isvsziavimas liepos viduri
paimciau mokini siauliu girtekoj man 28m nerukantis 863006853
Kas galėtų pajimt kaip mokiny Vilniaus girteka
Sveiki, ieskau mokytojo ar mokytojos vilniaus girtekoje, ilgoji kadencija nuo 7sav. Birzelio 5 6 7 dienomis mokymai, poto darbinimas ir galim lekt. 862962615
Vyras 32m ieskau moters porininkes. Patirtis 7m visoje europoje. Jei sudomintu laukiu lotas@epastas.lt
Sveiki, ieškau mokinio Šiaulių girtekoje. Išvažiavimas birželio pradžioj.Man 39m. Be žalingu įpročiu.+37060602664 mano nr.
Sveiki, ieškau mokinio Šiaulių girtekoje. Išvažiavimas birželio pradžioi. Man 39m, bežalingų įpročiu.
Paimciau mokini siauliu girteka man 28m nerukantis nr 863006853
??? 2019-05-20 10:50:52
Sveiki. Ieškau kas galetu apmokint. Man 46m nerukau, alkogolio visiškai nevartoju. Jai nesunku parašykit kokia trukme reisu girtekoje
Nr duok pasuksiu

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
NTEX
Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Saugesnis krovinių gabenimas su NTEX NTEX yra Švedijos vidutinio dydžio transporto ir ekspedijavimo kompanija skirta padaryti jūsų krovinių gabenimą saugesniu ir patogesniu dėl lankstumo, kūrybiškumo ir dėmesio klientui. Nesvarbu ar Jūs naudojatės mūsų jūrų transporto, oro transporto, kelių transporto ar trečiosios...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%