Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Sveiki. Ieškau porininko Šiaulių Girtekoje. Išvažiavimas nuo balandžio 1. Man 27 metai. Be žalingų įpročių. Pats tik išsimokinęs su mokytoju vieną reisą. Tel 863041257
Sveiki. Ieskau porininko. Man 35 metai. Be zalingu iprociu. Dabar isvaziaves i apmokymus vienai kadencijai. Ieskau panasaus kolegos irgi be zalingu iprociu. Isvykima planuoju geguzes 1 dienai. Tel 861008145
As 2019-03-15 16:24:12
Labas, ar radai jau porininke?
Parasyk tel.nr. perskambinsiu ir pasnekesime
As 2019-03-15 16:24:12
Labas, ar radai jau porininke?
Dar pakolkas neradau ir tebeieskau
Girmeta 2019-02-03 11:50:54
Ieskau porininkes skandinavu linijoje vilniaus girtekoje, jeigu kas galiu ir apmokinti.tel.nr.+37060411922
Ieskau kolegos
Man 27metai, 3 kadencijas vazinejau su saldytuvu, zalingu iprociu neturiu, siuo metu dirbu Vilniaus Girtekoj, bet galeciau pereiti i Siauliu Girteka. Moku anglu, rusu labai mazai.
Isvykti galečiau Birželio pradzioje tel +37062962869
Noriu patirtis minimali.
Arunai atsiusk nmr.
sveiki ieskau kas galetu apmokinti, man 27metai, be zalingų ypročių
Rytis 2019-03-04 23:00:01
Planuoju grįžti į Šiaulių Girteka, ieškau porininko.39m.
Noriu patirtis minimali.
Planuoju grįžti į Šiaulių Girteka, ieškau porininko.39m.
Sveiki, ieškau darbo su partneriu, esu 22 metų, turiu C CE vairavimo kategorijas, 95 kodą ir tachografo kortelę, žalingų įpročių neturiu. Tačiau neturiu vairuotojo darbo patirties, norėčiau, kad partneris mane apmokytų. Tel nr: 864345562
Ieskau poriniko siauliu girtekoi. 32m.
+37064634443
Edvinas 2019-02-10 16:00:15
Ieškau porininko. Šiauliu Girtekoi. Šiuo metu nedirbu, bet planuoju grįžti. Patirtis po eu 2 metai su šaldytuvu. Man 23
Paskambik +37060466363
Sveiki. Ieskau kolegos dirbti kartu Skandinavijos parke Vilnius. Be zalingu iprociu 32m. Isvaziavimas kazkur kovo pradzia +37060467379
KOLEGOS, yra sukurtas Facebook puslapis - https://www.facebook.com/GirtekaVairuotojai/, bendraukime ten.
Sveiki, ieskau porininko, man 39m.tel.+37067160908
Aurimas 2019-01-29 13:47:45
Sveiki, ieskau porininko Siauliu Girtekoje, man 29m. +37060466363
Sveikas, turiu žmogų, kas norėtų apsimokinti, ar galėtum.?
Sveiki, ieskau porininko Siauliu Girtekoje, man 29m. +37060466363
Nerijus 2018-12-28 16:48:00
Mokinui 25 i para moka o podu vaziuojant 68 i para
Kažkas rašė, kad mokiniui 35 moka, tai kiek iš tikro 25 ar 35 ?
pridlogaem rabotu v UAB GINTAUTO TRANSPORTAS Kondencija voditeli
Naparniko 2019-01-20 17:31:00
+37128350786 Sveiki ieskau porininko man 37m girtekoje dirbu 5m geriau butu kad suprastu rusiškai. Po europa Šiauliu girteka. Arba galiu apmokinti.
Sveikas, kokios cia numeriukas šalies nelabai i lietuviska panasus?
Paimciau mokini, isvaziavimas vasario pradzioi. Man 30. 864690359
Kolegos, yra sukurtas puslapis FB - https://www.facebook.com/GirtekaVairuotojai/, kviečiu bendrauti ten.
Sveiki, gal kas ieško porininko Šiaulių Girtekoje.? Patirtis Europoje 7 mėnesiai, be žalingų įpročių. 23 metai.
Marius 2019-01-16 16:17:03
Aš patirties turiu 7 menesius Europoje su tentu, norėčiau ant šaldytuvo išmokti, ar galetumet paimti kartu.?
Tai kad tu patirties jau turi, o aš kaip ir mokinio ieškau, o su šaldytuvų išmoksi važiuojant, nieko ten nėra sunkaus, girteka duoda daug informacijos kaip naudotis saldytuvu.
Aurimas 2019-01-16 15:39:07
Taip su saldytuvu
Marius 2019-01-16 15:24:11
Sveiki, su šaldytuvų važiuosite.?
Taip su saldytuvu
Aurimas 2019-01-14 16:36:42
Galėčiau apmokinti žmogų Šiaulių girtekoj išvažiuoju greitu laiku man 34 pakruojis. 867938440
Sveiki, su šaldytuvų važiuosite.?
Girteka vairuotojas
2019-01-11 16:54:40 IP 84.240.46.97
Kolegos, yra sukurtas puslapis FB - https://www.facebook.com/GirtekaVairuotojai/, kviečiu bendrauti ten, bus patogiau.
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje, skandinavu parke.Išvažiavimas vasario pradžia.Tel.862305119
Sveiki, ieškau, kas galėtų apmokinti Šiaulių Girtekoje darbui su šaldytuvu. Turiu 7 mėnesių patirtį Europoje su tentu. Man 23 metai, esu be žalingų įpročių.
Sveikas. Galeciau apmokinti sawo nr duok pasukciau.
Deivydas 2019-01-01 22:25:26
Sveiki esu išsilaikes teises 95 koda turiu tach kortele man 22. Esu be žalingų įpročių. Ieškau kas apmokintų ir padėtų įsidarbint labiausiai domintu kadencijos po skandinavija.
Sveikas. Dirbu skandinavijoj kadancijomis, siuo metu esu isvaziaves grisiu vasario pradzioj. Galeciau paimt kaip mokini o poto kaip pastovu kolega dirbt kartu. +37060467379
Remigijus 2018-12-15 21:26:59
Kiek dabar moka Siauliu girteka, vaziuojant mokiniu po europa, ir kiek uzdirba dvivairiai po europa.
Mokinui 25 i para moka o podu vaziuojant 68 i para
Sveiki isilaikiau neseniai c-ce kategorija turiu 95 koda, tachografo kortele, ADR A1 kortele, jieskau darbo vilniuja, man 41-eri metai, rukantis, pradziai noreciau kad keleta savaiciu apmokintu. Isanksto dekoju uz pasiulimus Arvydas 860034125
Eiskau mokinio man 28 nerukantis isvaziavimas butu sausio prazioje siauliu girtekoje
TRASIS 2018-10-25 13:14:44
Paiimciau mokini siauliu girtekoje.man 28 metai.nerukantis tvarkingas.padeciau isidarbinti.862830702
Sveikas o kokia pagalba suteiki isidarbinant? Uz rankos nuvesi?
Sveiki. Ieškau porininko Girtekoje. +37061012430
Girmeta 2018-11-02 14:59:41
Laba diena. Ieskau kolegos Vilniaus Girtekoj skandinavijos parke. nan 31m be zalingu iprociu. 860467379
Sveikas. Dirbau Girtekoje poroje po Skandinaviją. Įšėjau, nes reikėjo pasitvarkyti sveikatą. Dabar noriu vėl pradėti. Man 51 m. esu be žalingų įpročių. +37061012430.
Toki mokytoja tik i menuli siusti. Plunges joni
Tai ko tu bijai viens vaziuot
Sveiki, man 38 m, esu is Siauliu, ieskau kas apmokintu mokytojo, patirtis minimali, rukantis.860167375
TRASIS 2018-10-25 13:14:44
Jei 40 euru diena galiu vaziuot mokiniu

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone"
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone" 03-25 15:26
Vadovų pasikeitimai technologijų milžinėje "Apple" – signalas, kad įmonė ruošiasi ateičiai, kurioje nebeegzistuos jos populiariausias produktas.
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų 03-25 14:51
Klaipėdos mero rinkimus pralaimėjęs "valstiečių" atstovas, Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus atšaukė savo nusišalinimą nuo sprendimų, susijusių su "valstiečių" rinkimų kampaniją Klaipėdoje...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%