Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki vairuotojai. Ieškau vairuotojo darbo su kuo apsimokyti. Esu iš Pasvalio raj. Man 21 metai. Esu tvarkingas ir kruopštus. Tel nr:863949845
Sveiki, dar nedirbu girtekoje, gal kas porininko iesko dirbti kartu, bet pradziai reikes apmokinti. Mane domintu darbas dviese, su pastoviu porininku. Domintu Siauliu girteka. Isvaziuoti galeciau Liepos pradzioje, arba Liepos antroje puseje. Esu is zemaitijos, man 41, nerukantis, bet jei kolega ruko, problemu nera. Dabar esu isvykes is LT, tai palieku el.pasto adresa. remsta1976@gmail.com
Dovydas 2018-04-30 11:52:59
Sveiki parašykit savo numerį ar el.pasta aš jums paskambinciau susitartumem dėl išvažiavimo aš katik issilaikiau teisės tai reikėtų mokytojo kuris manė apmokintu man 27 metai nerukantis
Sveikas jau radai su kuo isvaziuoti
Sveiki, ieskau porininko Siauliu Girtekoj, man 34, nerukantis. Isvykimas liepos pradzioj. Tel +37061232873
Sveiki galiu paimti mokini jei yra morinciu siauliu girtekoje isvaziavimas apie geguzes 25d mano tel nr 868482441 Vytautas
Sveiki. Ieskau porininko arba mokinio Šiauliu Girtekoi. Man 49 metai, Girtekoi dirbu 5 metus. Bendras stazas europoi 18 metu. As is Jurbarko. Isvaziavimas butu liepos antroi pusei. Tel. +37065510938
Mersas 2018-03-15 13:50:46
Sveiki. Man 24 nerukantis. Geguzi grizinesiu is reiso, ieskau pastovaus naparniko. Pats vaziuoju tik antraji reisa. Siauliu girteka termolita.
Sveikas, parasyk 861232873, dabar reise, situacija panasi.
Dar ieškai kolegos kitos savaitės išvaziavimui?
Ieskau porininko siauliu girtekoje..isvykti noreciau kitoj savaitej.
Sveiki gal yra norinčių apsimokiti vairuoti Šiaulių girteka išvykimas už savaitės kažkur man 33 rūkantis tel 867647452
Ieskau mokinio šiauliu girtekoj man 27m nerukantis isvaziavimas butu apie geguzes viduri 863006853
Sveiki ieskau siauliu girtekoj kolegos man 36m. Rukantis isvazevimas butu geguzes pabaigoje 860318272
Mindaugas 2018-04-24 18:54:57
Sveiki. Nesenei islaikiau CE kategorija, A95 koda, skaitmenine vairuotojo kortele irgi issiemiau, NORIU DIRBT..., gal kas priimtu kaip mokini. Man 28 m. Butu gerai kuo greiciau...
Susisiek 867647452 už savaitės galima būtų isvaziuoti
Tadas 2018-04-21 16:28:07
Sveikas. Galeciau paimti kaip mokini apie birzelio viduri. +37068831818 pasuk aptarsim.
Sveikas galeciau paimt isvaziavimas butu apie geguzes viduri 863006853
Tadas 2018-04-21 16:28:07
As galiu atsiusk tel savo man ir 27 metai
Ieskau kolegos, su patirtimi. Siauliu Girteka termolita. Griztu geguzes vidury, birzeli jau galeciau isvaziuoti. Nerukantis. +37067884160
Dovydas 2018-04-19 22:21:24
Sveiki kas paimtų mane kaip mokinį Šiaulių Girtekoje gegužės viduryje būtų galimas išvažiavimas baigiu išsilaikyti teises tai patirties neturiu.Man 27 metai nerukantis dėl rūkymo problemų nebūtų
867298538 valerijus. ješkau naparniko i skandinavu linija. Vilnius.
Sveiki ješkau naparniko i Skandinavu linija. Pas mane patirtis 5 metai.
Sveiki. Ieskau mokinio siauliu girtekoje dirbu 4metai man 27m. Isvykimas butu geguzes pradzioj. 863006853
Sveiki, paimciau mokini arba mokine mergina siauliu girtekoje reisui po Europa, man 27 metai. Dirbu imoneje 5 - penkis metus. Skambinti telefonu +37060622936. Isvaziavimas butu geguzes pradzioje.
Sveiki, noreciau kad kas paimtu mane kaip kolega I reisa, o ne kaip mokinį.Teises turiu senai nuo 1979 metu, senai nevazinejau, bet greit viska prisiminsiu.Man 57 metai, normalus, tvarkingas žmogus, rukau.Kaunas +37060896013
Sveiki, paimciau mokini arba mokine mergina siauliu girtekoje po Europa, man 27 metai. Dirbu imoneje 5 - penkis metus. Skambinti telefonu 860622936. Isvaziavimas butu geguzes pradzioje.
2018-04-06 13:45:22
Sveiki ieškau mokinio ar kolegos Šiaulių girteka išvykimas būtų gegužės pradzioj
Nr 867647452 man 33m
Sveiki, moteris iesko porininko skandinavu parke, be zalingu iprociu.Darbo patirtis 3 metai, isvaziavimas i reisa iki balandzio 15d.Tel.nr 867112726
Sveiki, dirbu UAB, , Trasis’’ ieškau mokinio, išvykimas būtų gegužės mėn. Jeigu sudomino, kreipkitės šiuo numeriu : 867824022.
Deivis 2018-04-04 12:57:37
Sveiki ka tik issilaikiau teises ar paimtumete mokiniu man 25m
Sveikas paskambink 864367175
Siauliu Girteka 2018-03-19 14:52:43
Sveiki ieskau kolegos arba mokinio 28 metai rukantis 864367175 isvykst planuoju belandzio menesi
Sveiki ka tik issilaikiau teises ar paimtumete mokiniu man 25m
Sveiki visi, kuria diena Vilniaus Girtekoje atlyginimas? Ar tiesa, kad velavo ana menesi?
ieskau porininko siauliu girtekoj patirtis 7m. ant tento. 37m. Esu is kauno. rukau. mob.864449036
Sveiki. Ar įmanoma pereiti į vilniaus girteka iš šiaulių girtekos nenutraukent darbo sutarties?
Sveiki planuoju darbintis i Girteka ieskau porininko mano stazas 3 m rukantis.
forextradecopy@gmail.com numeris 865834895
Sveiki, apmokinciau mokini Siauliu girtekoj per trumpiausia laikotarpi (1 menesi). Gryztu is kadencijos kovo 26d. pasikeisti masinos ir kita diena vel isvaziuoju. Gryztume balandzio menesio gale, jeigu mokinys nores galesim ir pratesti kadencija.
Paciam 25metai, nerukantis (kolega gali buti rukantis), girtekoje dirbu virs metu, ismokinsiu viska ka pats moku. :)

+37069660385
STEPONAS 2018-03-19 12:52:57
Ar Jus jau dirbate, ar tik iėškote turincio patirties vairuotojo tam kad isigytumete patirti
taip dirbu jau 3 metai
girmeta 2018-03-16 11:55:16
Moteris iesko kolegos be zalingu iprociu, skandinavu parke, isvaziuot balndzio pirmoj pusej.Ieskantys nuotykiu neskambinkit
Ješkau porininko be žalingu įpročiu ir su patirtim Vilniaus Girtekoj. Rašykit krava1978a@mail.ru
Sveiki galiu apmokėti naujoką Šiaulių girtekoj išvažiuoju į reisą apie balandžio 10, 15 diena. Man 34 metai pakruojis skambinti numeriu 867938440
Mano telef. nr.8671 12726
Sveiki, ieskau kolegos po velyku, nerukantis 23metai. Siuo metu isvykes, grisiu kovo 28diena siuo metu nesusisieksit. 864154112
Sveiki, kas gali apmokyti vairuotoja esu iš Vilniaus, turiu kategorija CE ir 95KODA. 867193639
Sveiki kas gali apmokynti vairuotoja vilniuje, turiu kategorija CE ir 95KODA. 867193639
Sveiki, apmokinčiau naujoką Šiaulių Girtekoje po EU, galiu padėt isidarbint.+37067045008

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
BBC: Už P. Porošenkos susitikimą su D. Trumpu šio advokatui sumokėta 400.000 USD 05-23 20:43
Michaelui Cohenui, asmeniniam JAV prezidento advokatui, buvo sumokėta mažiausiai 400.000 USD, kad būtų surengtas Donaldo Trumpo susitikimas su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka, rašo BBC.
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka 05-23 19:11
JAV tinklo įrangos gamintoja "Cisco Systems" užfiksavo, kad 54 pasaulio šalyse nežinoma, bet labai rafinuota kenkėjiška programine įranga užkrėsta mažiausiai 0,5 mln. maršrutizatorių ir duomenų...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda