Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Sveiki galėčiau apmokinti mokinį, padėt įsidarbinti Šiaulių girteka man 34 metai jei ką sudomino skambinkit 867938440.
Gal kas galėtu apmokinti Vilniaus girtejoje?
Paimciau apmokinti mokini Siauliu Girtekoje, isvaziavimas butu Spalio pradzioje. +37061659971
Sveiki, esu mokinys 17-ikos metų. Domiuosi logistikos krypties profesijomis, todėl norėčiau apsilankyti Vilniaus ofise, kur dirba transporto logistai ir t.t. Tiesiog norėčiau asmens kuris galėtų per keletą valandų paaiškinti bei parodyti kokia tai yra profesija, kaip atrodo logisto darbo diena. Paprasčiausiai norėčiau pamatyti logisto darbą iš šalies. Jei galite man padaryti šią paslaugą susisiekite su manimi „Facebook'e“ - Kristupas Urbanavičius
Mindaugas 2018-09-07 12:48:00
Ieskau mokinio Vilniaus "Girtekoj", reisams po Europa.
Kada išvaževimas butu? Ir kiek laiko kadencija?
Ieskau mokinio Vilniaus "Girtekoj", reisams po Europa.
Mindaugas 2018-09-04 21:59:23
Oj bliot
Esi dirbt?
20 euru 2018-09-04 19:19:45
Kapeikas 20 euru už diena
Oj bliot
Mindaugas 2018-09-04 11:11:15
Sveiki iškilo klausimas kiek Girtekoj mokinys gauna ta pirma kadenciją? Dekui už info
Kapeikas 20 euru už diena
Sveiki, galiu paimti važiuoti mokinį Šiaulių Girtekoje. Išvažiavimas apie rugsėjo vidurį. Su mokiniais važiuoju apie 3-4 metus, iš viso patirtis daugiau nei 10 metų. 861022514
Paimciau mokini. Isvaziavimas spalio gale patirtis su mokiniais 6m man 33 865616382
Šiaulių Girteka. ieškau kolegos ar koleges. Mano nr. +37069049437 tik sms neis paskambinti. As perskambinsiu.
Sveiki ieškau kolegos ar koleges. Man 29 m. P.s. Rasykit sms. Neis priskambinti
Gal kas iesko Vilniaus girtekoje porininko dirbti pastoviai. Patirtis minimali.
Galiu apmokyti. 861145418 man 25
Nuo kada tau 35 sukako?
Sveiki, gal kas žinote ir dirbate ar dirbote Vilniuje šioje įmonėje buhaltere, norėčiau paklausti apie darbo krūvį ir siūlomą atlyginimą? Iš anksto ačiū už atsakymus.
Sveiki, ieškau kas galėtų apmokyti. esu be patirties, turiu CE kat. ir 95 kodą. man 41 m., nuotykių neieškau. susisiekti el. paštu daliabraz56@gmail.com
apmokinciau mokini siauliu girtekoi turiu tam patirties man 38m
Sveiki, gal yra norinciu dirbti su triasiu po skandinavija dviese BET NE GIRTEKOJE ieskausi sau porininko kartu dirbti man 30m. +37060829394
Ieškau lietuvio kolegos, kuris sutiktų važiuoti kartu į Europą dirbti. Dirbu Girtekoje, esu važiavęs, bet ieškau nuolatinio kolegos. Sigitas 44 m. 860045400
Darius 2018-08-01 16:54:38
Paimciau mokine, mokini vilniaus Girtekoje
Kiek mokiniui moka ?
Paimciau mokine, mokini vilniaus Girtekoje
Sveiki, ieskau kolegos siauliu girteka sivyktume gal kita savaite man38 m. tel.nr.860785298
Sveiki, Šiaulių Termolitoje ieškau porininko išvažiavimui rugpjūčio viduryje tel. nr 863850813
Galeciau apmokinti mokini skandinavu parke tel.+37067191602
Jieskau porininko, mokinio siauliu girteka man.tel.860785298 isvaziuotumem liepos pabaiga rugpjucio pradzia
Ieskau porininko vilniaus girtekoi. Isvazevimas butu rubgjucio pradzioja. Mano tel:867462020.
Sveiki galiu apmokinti mokini kuris turi 95koda ir tachogrago kortele isvaziavimas rugpjucio menesi esu nerukantis ir negeriantis mano tel nr+37068482441 siauliu girtekoje
Sveiki, ieškau porininko Siauliu Termolitoje, esu nerukantis, 21 metų, išvyktumem Rugpjūčio pradžioje 863850813.
Sveiki apmokinciau zmogu isvykimas rupjucio viduryje man 29 rukantis :) +37064367175
55m noreciau buti mokinys siauliu girtekoj, ssu rikantis ir megstu isauti po pora alaus. jei esi normalus ir nebijai isauti vakare po 0, 5 paskambink man, esu linksmas ir tvarkingas. p.s. megstu ledus
Sveiki, dar nedirbu girtekoje, gal kas porininko iesko dirbti kartu, bet pradziai reikes apmokinti. Mane domintu darbas dviese, su pastoviu porininku. Domintu Siauliu girteka. Isvaziuoti galeciau Liepos antroje puseje. Esu is zemaitijos, man 41, nerukantis, bet jei kolega ruko, problemu nera. remsta1976@gmail.com
Paimciau mokini siauliu girtekoi isvaziavimas butu rugpjucio pradzioi. man 30 m nerukantis del rukimo problemu nebutu. 865616382
Dirbantis Siauliu Girtekoje
2018-06-17 21:58:44 IP 188.29.165.185
Sveiki kolegos ir busimi kolegos, koleges. Ieškau kolegos arba koleges. Gali buti ir be patirties ir supatirtim.Jokio skirtumo. Svarbiausias dalykas sutarimas, o visa kita yra išugdymas. Trumpai apie save negeriu, nerukau. Darbo metu ar tesiog būdamas kadensijoje. Mano nr +37069049437 Rasykit sms, o as paskambinsiu. Gero jum kelio., , Šiaulių Girteka "
Dirbantis girtekoje 2018-06-17 10:29:13
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje.reisai skandinavija-europa.862305119
Labas.Kiek savaičių reise?Kada išvažiavimas būtų?Ačiū
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje.reisai skandinavija-europa.862305119
Dirbantis girtekoj 2018-06-16 10:25:53
Gali paskambint
Numeri psrašyk savo
Gali paskambint 862305119
Gali paskambint
Gal kas ieško porininko vilniaus girtėkoje?
Sveiki. Kiek moka mokiniui Girtekoje?
Sveiki. Neseniai išsilaikiau CE kategorija, A95 koda, skaitmenine vairuotojo kortele irgi išsiėmiau, Noriu Dirbti..., gal kas priimtu kaip mokini.Šiaulių Girtekoi, Man 35 m. Mano nr. 867738143, esu nerūkantis
Sveiki, ieškau porininko Siauliu girtekoje, esu 21, metų, šiuo momentu apsimokinu, grįšiu liepos pradžioje, išvykti planuočiau rugpjūčio pirmoje dalyje tlf nr.863850813
Sveiki gal kas iesko porininko ar galetu pamokyt.praktikos mazai turiu europoj vazinejas DE, CH.Esu 30m.tvarkingas +37065572318
Sveiki vairuotojai. Ieškau vairuotojo darbo su kuo apsimokyti. Esu iš Pasvalio raj. Man 21 metai. Esu tvarkingas ir kruopštus. Tel nr:863949845
Sveiki galiu paimti mokini jei yra morinciu siauliu girtekoje isvaziavimas apie geguzes 25d mano tel nr 868482441 Vytautas
Dar ieškai kolegos kitos savaitės išvaziavimui?

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi
Grušas: turiu vilties, kad popiežius mus uždegs džiaugsmu ir viltimi 09-21 21:50
Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas sako tikįs, kad į Lietuvą šeštadienį ilgai laukto vizito atvykstantis popiežius Pranciškus tikinčiuosius uždegs džiaugsmu ir viltimi.
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga
Kelto tragedijos Tanzanijoje aukų skaičius auga 09-21 20:58
Tanzanijos Viktorijos ežere vakar nuskendus keltui gelbėtojai skaičiuoja aukas. Jų skaičius dramatiškai auga, vis dar yra dingusių be žinios.
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa
Pateiktas oficialus prašymas sinchronizuotis su Vakarų Europa 09-21 19:47
Penktadienį Lenkija Europos elektros perdavimo sistemų operatoriams pateikė Baltijos šalių prašymą sinchronizacijai, t. y. paraišką prisijungimui prie kontinentinės Europos elektros tinklų.

Kai susergate, Jūs..

Skoda