Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Sveiki, gal paimtų Šiaulių girtekoja kas nors mokinį. 862536094 Esu trumpai dirbęs Ispanijoje antru vairuotojų.
Sveiki gal kasnors paims mokyni Siauliu Girtekoi mano nr 863233439 kova pradzioi butu geriause
Sveiki, ieškau porininko Šiaulių Girtekoje tel +37062066161
Kiek mokiniui moka dabar ? Nes cia vienas vadybininkas snekejo kad 40 euru. Tai kas teisybe pasakys ?
Sveiki ieskau kolegos vaziuoti poroje siauliu parke.pravaziaves kadencija su mokytoju.865418068.
sveiki, esu naujokas ieskausi darbo, kokios algos galima tiketis naujokui girtekoje?
Atsirastu gal norintis vaziuoti poroje siauliu parke. Pravaziaves kadencija su mokytoju. 860450281
Arnolda 2020-09-24 11:31:13
Kaip galima su tavimi susisiekti? :)
861012430
Rimas 2020-09-24 11:28:23
Dar ieškau.
Kaip galima su tavimi susisiekti? :)
Arnolda 2020-09-24 02:28:11
Dar ieškai? :)
Ronaldas 2020-07-13 15:21:39
Ieškau porininko Girmetoje. 861012430
Dar ieškai? :)
Ieškau porininko ar porininkes iš Vilniaus girtekos filialo :)
edgaras 2020-09-21 09:55:00
sveiki da ieskai porininko
Rimas 2020-09-16 15:57:53
Skubiai ieškau porininko Vilniuje Skandinavų parke ant triašio. 8-610-12430.
sveiki da ieskai porininko
Vaidas 2020-08-26 12:33:37
Sveiki.Toks klausimas.Pries 2 metus isejau is Girtekos (skandinavu parkas, Vilnius)Pradirbes buvau po teisiu islaikymo 3 reisus (paskutini reisa vienas) Jei dabar darbinciaus, eiciau kaip mokinys?Iki siol dirbau su mikriuku ir traliuku i GB Gal sudomintu gryzimas ir ieskociau kolegos.I Skandinavus.Bet jei ten vel uz 25eu vaziuot...Tai pagalvociau dar.Nebent savaite uz 25eu :D Dirbes Girmetoje pas vadybininke Kristina.Nenorejo dar isleisti ir sake lauksiu gryztant :)
Paskambink 8-610-12430
Skubiai ieškau porininko Vilniuje Skandinavų parke ant triašio. 8-610-12430.
Ieskau porininka siauliu girteka.man 41m.rukantis.864652715.
Ieškau porininko Girmetoje. 861012430
sveiki yra gal kas is panevezio dirbantis siauliu girtekoj?
Sveiki. Gal kas gali pakomentuoti, kaip ten darbas voki6koje linijoje, ar viskas ten gerai, kaip pasakoja vadybininkai.
Sveiki.Toks klausimas.Pries 2 metus isejau is Girtekos (skandinavu parkas, Vilnius)Pradirbes buvau po teisiu islaikymo 3 reisus (paskutini reisa vienas) Jei dabar darbinciaus, eiciau kaip mokinys?Iki siol dirbau su mikriuku ir traliuku i GB Gal sudomintu gryzimas ir ieskociau kolegos.I Skandinavus.Bet jei ten vel uz 25eu vaziuot...Tai pagalvociau dar.Nebent savaite uz 25eu :D Dirbes Girmetoje pas tokia mergina, uzmirsau varda, gale sededavo.Nenorejo dar isleisti ir sake lauksiu gryztant :)
Ieskau mokinio ar mokinės apmokinti važiuoti po europa. 863773599.
Ieškau mokinio Šiaulių Girtekoje. Be žalingų įpročių. Išvykimas po dviejų savaičių. 865655881
Sveiki. Apmokinciau mokinį Šiaulių Girtekoi. Vėliau burų galima vaziuoti kartu kaip porininkai. Man 49 metai, as is Jurbarko. Stažas europoi 19 metų, Girtekoi 6 metai. Išvažiavimas būtų gegužės pradžioi. Dabar reise. Jei negalėsiu atsiliepti, perskambinsiu. TEL. +37065510938
Ieskau mokinio ar mokinės apmokinti važiuoti po europa. 865655881 be žalingų ipročių
Kiek moka mokiniui? Kiek gauna mokytojas ir kiek po to moka kai išvažiuoju vienas? Ar apsimokes žmogus po vienos kadencijos jau gali pasiimti pats mokinį? Kadencijas nustato vadyba ar renkiesi pats kiek laiko dirbsi?
Vairas 2020-01-24 13:45:34
Kodel niekur nebesimato skelbimu, kad vairuotoju reikia ?
ta prasme girtekos skelbimu?
Kodel niekur nebesimato skelbimu, kad vairuotoju reikia ?
Sveiki. Ieškau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Mano tel nr. 863773599. Išvykimas apie vasario vidurį.
Krovinį pasikrauna/pristato sutartu laiku, patys viską susiderina su sandėliais, užpildo SENT kodus, nereikia laukti pusdienį atsakymo į užduotą klausimą. Aukštas lygis.
Sveiki. Ieškau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Esu be žalingų įpročių. Mano tel nr. +37065655881. Išvykimas apie vasario vidurį.
sveiki. ieskau kas galetu apmokyt Vilniaus girtekoj. 47 metai, nerukau. 868409632
Ieškau porininko vilniaus girtekoje, galiu paimti mokini be patirties.Išvažiavimas-sausio men.Tel.862305119
Kazimeras is Plunges
2019-11-28 22:07:52 IP 2i572afi
Esu naujokas tarp furistu - be patirties, kas paimtu mane vilniaus girtekoj? rukau elektronines tik ir viskas, nekalbu rusiskai tik Angliskai
sveiki. na, ir kiek valandu per 2 savaites išdyrbat šioje imoneje? pagal reglamenta ar...? jai nesunku atrašykit
gal kas iesko naparniko? pusmeti dirbes girtekoje ir noreciau sugrizti bet nebe kaip mokinys. 25 m nerukantis
sveiki, ar priimtu vaikina bus 24m, nerukantis negerentis, teisias islaikytos praita vasara patirties neturiu, kalbos minimalios. esu is kauno, tai arciausiai vilnius butu.
Sveikas Dovydai. Parasyk man i tel 861008145
Gal yra mokytojas Vilniaus girtekoje man 28
Dovidas 2019-04-17 20:48:15
Sveiki man 25 tik išsilaikes ar be kalbu žinojimo verta bandyt dibt gal kas pasidalins patirtim?
Bus sunku be kalbos
Sveiki. Ieškau mokinio ar mokinės Šiaulių Girtekoje. Man 36. Nerūkau, negeriu. Išvykimas lapkričio pabaigoje. Tel 861008145QK9
Sveiki. Paimciau mokini siauliu girteka isvaziavimas spalio 1d nerukantis man 29m. +37063392788
sveiki ar vln girteka ratais vazioja ar tik vadinamom kadencijom? jai nesunku brukstelkit i tel 868409632 galvojiu darbintis
Ieškau porininko vilniaus girtekoje, galiu paimti ir mokinį be patirties.Tel. 862305119. Išvažiavimas rugsėjo mėn
Mokiniui 25 eur / diena atlyginimas i rankas? tai cia jei isarau 4 savaites gaunu realiai 700 eur????
Adr 2019-08-06 10:49:54
Išsilaikiau c, ce kategorijas. Ieškau su kuo nuvažiuoti I pirma reisą kaip mokinys. Be žalingų ịpročių. Ačiū
861227116 parasyk
Dainius 2019-08-08 18:53:09
Sveiki
Esu 46m., nerūkantis, turiu c, ce kategorijas, 95kodą, vairuotojo kortelę, tačiau patirtis 0. Kokia būtų galimybė įsidarbinti kaip mokiniui po to dirbti dviese...
pasuk sutarsim861227116
Sveiki

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės transportavimo ir logistikos grandinės valdymo sprendimus sukuriant pridėtinės vertės paslaugas Jūsų...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
Ketrona
Pervežimai ES šalyse

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; transporto paslaugos.
Mūsų paslaugos: Krovinių gabenimas tentiniais ir kietašoniais autotraukiniais iki 120 m3 ir nuo 38 EP vietų iki 76 EP vietų; Krovinių gabenimas kontroliuojamos temperatūros puspriekabėmis; Ekspedijavimo paslaugos; Krovinių draudimas; Nuolatinė informacija apie transporto buvimo vietą klientui pageidaujant. UAB...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

FNTT tyrime dėl galimo sukčiavimo atliko kratas Biržų mieste ir rajone
FNTT tyrime dėl galimo sukčiavimo atliko kratas Biržų mieste ir rajone 03-06 13:01
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) tyrime dėl galimo sukčiavimo šią savaitę atliko kratas Biržų mieste ir rajone, dokumentų poėmiai atlikti su buvusiu Seimo nariu, "valstiečiu" Viktoru...
Marsaeigis "Perseverance" sėkmingai atliko pirmąjį bandomąjį važiavimą
Marsaeigis "Perseverance" sėkmingai atliko pirmąjį bandomąjį važiavimą 03-06 12:35
Marsaeigis "Perseverance" sėkmingai atliko pirmąjį bandomąjį važiavimą Raudonojoje planetoje ir atsiuntė savo ratų atspaudų grunte nuotraukų, penktadienį pranešė JAV kosmoso agentūra NASA.
ES prašys Vašingtono pagalbos dėl "AstraZeneca" vėluojančių vakcinų siuntų
ES prašys Vašingtono pagalbos dėl "AstraZeneca" vėluojančių vakcinų siuntų 03-06 12:19
Europos Sąjunga (ES) ketina paraginti JAV suteikti leidimą į Europą eksportuoti milijonus Amerikos gamyklose gaminamų "AstraZeneca" COVID-19 vakcinų. Taip siekiama išjudinti dėl vakcinų trūkumo...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%