Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Sveiki, ieskau kolegos Siauliu girtekoj su patirtimi, 30m, rukantis. Isvaziuoti kuo greiciau.+37062268907
Toki mokytoja tik i menuli siusti. Plunges joni
Tai ko tu bijai viens vaziuot
Sveiki, man 38 m, esu is Siauliu, ieskau kas apmokintu mokytojo, patirtis minimali, rukantis.860167375
TRASIS 2018-10-25 13:14:44
Paiimciau mokini siauliu girtekoje.man 28 metai.nerukantis tvarkingas.padeciau isidarbinti.862830702
Jei 40 euru diena galiu vaziuot mokiniu
TRASIS 2018-10-25 13:14:44
Aš važiuosiu kita savaite į Šiauliu Girteka kalbet dėl darbo, kad kažkas apmokytu, pats 21metu šviežiai išsilaikes teises, be žalingu įpročiu visai.
Noriau išsiaiškinti del vairuotoju kortelės. Nekaip negaliu prisiskambinti i sos
Laba diena. Ieskau kolegos Vilniaus Girtekoj skandinavijos parke. nan 31m be zalingu iprociu. 860467379
Šiaulietis 2018-10-20 13:52:25
Ieškau porininko dirbančio Šiauliu Girtekoje
Sveikas 864367175
Sveiki kiek girtekoje mokinys turi vazioti kad apsimokintu 8 savaites grynai ar lygiai du menesius???
Ieškau porininko dirbančio Šiauliu Girtekoje
Ieškau porininko Šiauliu Girtekoje man 39m ne mokinio ir pats ne mokinys gali būti ir kitoje firmoje 869839576
Sveiki. Ieskau kas galetu apmokinti. Man 37 metai, Daugiau nei 10 metu patirtis europoje su C kategorija. Rimtai ir atsakingai ziurintis i darba, anglu, rusu kalbu laisvai. Siauliai
Sveiki, esu Egidijus, man 37metai, ieškau Šiaulių girtekoje mokinio, esu tvarkingas nemažą patirtį turintis vairuotojas išvažiavimas iki spalio 20dienos skambinti +37067403156
Sveiki galėčiau apmokinti mokinį padėti įsidarbinti išvažiuoju spalio viduri Šiaulių girteka man 34 pakruojis ką sudomino skambinkit 867938440
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje, skandinavu parke. Išvažiavimas spalio pabaigoje.Tel.862305119
Sveikas, nesu dirbes su fura, kada butu isvaziavimas ir kokios salygos?
Norintis dirbti 2018-08-25 12:41:45
Gal kas iesko Vilniaus girtekoje porininko dirbti pastoviai. Patirtis minimali.
Paskambink +37060467379
Girmeta 2018-09-25 10:04:26
Paskambink pakalbesim +37060467379
Girmeta 2018-09-25 10:04:26
Sveiki, ieskau porininko Vilniaus girtekoje, skandinavu parke
Sveiki. Kada išvažiuot planuojate? Kiek laiko kadencija?
Sveiki, ieskau porininko Vilniaus girtekoje, skandinavu parke
Sveiki galėčiau apmokinti mokinį, padėt įsidarbinti Šiaulių girteka man 34 metai jei ką sudomino skambinkit 867938440.
Gal kas galėtu apmokinti Vilniaus girtejoje?
Sveiki, esu mokinys 17-ikos metų. Domiuosi logistikos krypties profesijomis, todėl norėčiau apsilankyti Vilniaus ofise, kur dirba transporto logistai ir t.t. Tiesiog norėčiau asmens kuris galėtų per keletą valandų paaiškinti bei parodyti kokia tai yra profesija, kaip atrodo logisto darbo diena. Paprasčiausiai norėčiau pamatyti logisto darbą iš šalies. Jei galite man padaryti šią paslaugą susisiekite su manimi „Facebook'e“ - Kristupas Urbanavičius
Mindaugas 2018-09-07 12:48:00
Ieskau mokinio Vilniaus "Girtekoj", reisams po Europa.
Kada išvaževimas butu? Ir kiek laiko kadencija?
Ieskau mokinio Vilniaus "Girtekoj", reisams po Europa.
Mindaugas 2018-09-04 21:59:23
Oj bliot
Esi dirbt?
20 euru 2018-09-04 19:19:45
Kapeikas 20 euru už diena
Oj bliot
Mindaugas 2018-09-04 11:11:15
Sveiki iškilo klausimas kiek Girtekoj mokinys gauna ta pirma kadenciją? Dekui už info
Kapeikas 20 euru už diena
Sveiki, galiu paimti važiuoti mokinį Šiaulių Girtekoje. Išvažiavimas apie rugsėjo vidurį. Su mokiniais važiuoju apie 3-4 metus, iš viso patirtis daugiau nei 10 metų. 861022514
Šiaulių Girteka. ieškau kolegos ar koleges. Mano nr. +37069049437 tik sms neis paskambinti. As perskambinsiu.
Sveiki ieškau kolegos ar koleges. Man 29 m. P.s. Rasykit sms. Neis priskambinti
Gal kas iesko Vilniaus girtekoje porininko dirbti pastoviai. Patirtis minimali.
Galiu apmokyti. 861145418 man 25
Nuo kada tau 35 sukako?
Sveiki, gal kas žinote ir dirbate ar dirbote Vilniuje šioje įmonėje buhaltere, norėčiau paklausti apie darbo krūvį ir siūlomą atlyginimą? Iš anksto ačiū už atsakymus.
Sveiki, ieškau kas galėtų apmokyti. esu be patirties, turiu CE kat. ir 95 kodą. man 41 m., nuotykių neieškau. susisiekti el. paštu daliabraz56@gmail.com
apmokinciau mokini siauliu girtekoi turiu tam patirties man 38m
Sveiki, gal yra norinciu dirbti su triasiu po skandinavija dviese BET NE GIRTEKOJE ieskausi sau porininko kartu dirbti man 30m. +37060829394
Ieškau lietuvio kolegos, kuris sutiktų važiuoti kartu į Europą dirbti. Dirbu Girtekoje, esu važiavęs, bet ieškau nuolatinio kolegos. Sigitas 44 m. 860045400
Darius 2018-08-01 16:54:38
Paimciau mokine, mokini vilniaus Girtekoje
Kiek mokiniui moka ?
Paimciau mokine, mokini vilniaus Girtekoje
Sveiki, ieskau kolegos siauliu girteka sivyktume gal kita savaite man38 m. tel.nr.860785298
Sveiki, Šiaulių Termolitoje ieškau porininko išvažiavimui rugpjūčio viduryje tel. nr 863850813
Galeciau apmokinti mokini skandinavu parke tel.+37067191602
Jieskau porininko, mokinio siauliu girteka man.tel.860785298 isvaziuotumem liepos pabaiga rugpjucio pradzia
Ieskau porininko vilniaus girtekoi. Isvazevimas butu rubgjucio pradzioja. Mano tel:867462020.
Sveiki galiu apmokinti mokini kuris turi 95koda ir tachogrago kortele isvaziavimas rugpjucio menesi esu nerukantis ir negeriantis mano tel nr+37068482441 siauliu girtekoje

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
EBPO: norint toliau augti Lietuvai reikia didinti ekonominį produktyvumą
EBPO: norint toliau augti Lietuvai reikia didinti ekonominį produktyvumą 11-21 15:41
Lietuvos ekonomika šiemet dar stiebsis 3,4%, tačiau dėl silpnėjančios išorės paklausos ir darbuotojų stygiaus ekonomikos augimas sulėtės: 2019 m. jis sieks 2,9%, o 2020 m. – 2,6%, skelbiama...
Buvęs ECB vadovas: susirūpinimą kelia augančios skolos
Buvęs ECB vadovas: susirūpinimą kelia augančios skolos 11-21 15:30
Europos centriniam bankui (ECB) per pastaruosius 20 metų pavyko daug ką nuveikti suvaldant pagrindines euro zonai kylančias rizikas, tačiau ateitis žada nemažai naujų iššūkių, kurių vienas...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%