Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Gražvydas
2022-06-22 05:25:47
Ieškau mokytojo Šiauliu Girtekoje. Patirtis po Lietuva 10 metų. 861185042
Jieskau poriniko vaziavimui.Galima ir ne Girtekoje.Telf.8621 87046
Sveiki kolegos.kiek siauliu girteka db moka po europa vienvairiui ir dvivairiuj?dekuj is anksto.
Ieškau porininko. Tel: 864625113
Ieškau mokytojo Šiaulių Girtekoje kuris galėtų apmokyti važinėti po Europą man 47m. Nerūkantis
Sadistai, paziurekit, tada mastykit ar verta dirbti sioje imoneje;https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A&ab_channel=Laisv%C4%97sTV
Antanas 2021-06-04 21:32:57
Norėčiau pareikšti padėką įmonei, , Girteka" (UAB ME transportas) už suteiktą pagalbą man vykdant reisą Europoje.Esu ilgametis įmonės darbuotojas, tolimųjų reisų vairuotojas.
Pastarojo reiso metu Vokietijoje man sutriko sveikata, ištiko ūmus cholecistito priepuolis. Skandinavijos skyriaus Monitoring darbuotojų dėka man buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, buvau skubiai nugabentas į KRH kliniką Hanoveryje.Po poros dienų atlikta tulžies šalinimo operacija.Be to, nustatyta Covid19 infekcija.
Po kelių dienų, pagerėjus būklei, buvau perkeltas į karantino viešbutį, kas irgi buvo operatyviai suorganizuota.Pasibaigus karantino laikotarpiui, įmonė suorganizavo mano parvykimą namo.
Esu labai dėkingas įmonei, , Girteka" už tai, kad rūpinasi savo darbuotojais, kad sunkią valandą nebuvau paliktas likimo valiai.Didžiuojuosi, kad esu įmonės, kuriai svarbūs jos darbuotojai ir jų sveikata, narys.
Antanas tikrai ira ir toks atsitikymas tikrai buvo.Asmeniškai pažystu tą Antaną ir apie tą atsitikymą girdėjau iš jo pačio. Taip kad galiu oaliudyt ivikys tikras ir tai ne pasaka.
Ieškau porininko Šiaulių Girtekoje.Tel. 867795189
Lietuvos gyventoja 2021-04-19 20:54:14
Įmonė, kuri neturi jokių vertybių apart pinigai...
Sioje imoneje isnaudojami darbuotojai. Pries darbindamiesi sio imoneje paziurekit video: https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A&ab_channel=Laisv%C4%97sTV
В этой компании эксплуатируют сотрудников. Посмотрите видео, прежде чем работать в этой компании: https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A&ab_channel=Laisv%C4%97sTV
Antanas 2021-06-04 21:32:57
Skaitant susidaro įspūdis, kad jokio Antano čia nera.
Sveiki, ieskau porininko Siauliu Girtekoje. 860496851
https://www.youtube.com/watch?v=UIhz27y8wDc&t=90s RUS
https://www.youtube.com/watch?v=UIhz27y8wDc&t=90s RUS
Mindaugas 2021-01-07 21:00:16
Kiek mokiniui moka dabar ? Nes cia vienas vadybininkas snekejo kad 40 euru. Tai kas teisybe pasakys ?
Jei tave apiformins mokiniu i reisa, atsimink-tu uz nieka neatsakai.Bet yra atsirade ''gudrociu'' vairuotoju, kurie sako taip-tave apiformins su jo pagalba, kaip tikra vairuotoja, gausi pilna alga, bet salyga-pries reisa is anksto sumokek jam visus sutartus piningus.Esme tokia-jei kas nutiks reise, pats ir atsakysi.Mokytojas tau to tikrai nesakys, kad taip gali buti.Bent jau taip buvo.Siai dienai gal kas kitaip. pasidomek del mokinio statuso, kai darbinsiesi.Sekmes.
Viena is absoliuciai degradavusiu logistikos imoniu, isnaudoja savo darbuotojus, vercia pazeidineti istatymus bet patys juos pazeidineja.

Paziurekite si video pries darbindamiesi:
Lietuvos gyventoja
2021-04-19 20:54:14 IP 2ju3kvr7
Įmonė, kuri neturi jokių vertybių apart pinigai...
Laura Bliudziute
2021-04-16 14:16:15 IP 28m9ujh2
Išnaudoja žmones, nerekomenduoju dirbti su Girteka. Daro neigiama įtaka jūsų verslui.
Gėda Lietuvai. Šlykštynės
Gėda Lietuvai. Šlykštynės
v***s. Savininkas pavagineja savo darbuotojus, elgiasi su darbuotojais kaip su gyvuliais. Raila yra tikras sudo gabalas
Nusikalteliai
Išnaudoja žmones, nusiženginėja pastoviai Darbo Kodeksui, išmoka pinigus grynais, duoda pasirašinėti ant popierių užsieniečiams kurių jie nesupranta. Daugiau info youtube įvedus "Furu vergai"./ Эксплуатирует людей, постоянно нарушает Трудовой кодекс, платит наличными, дает иностранцам расписываться на непонятных им бумагах.
Zmoniu isnaudojimas
2021-04-14 12:01:01 IP 6a916d6i
Išnaudotojai. LIETUVOS GĖDA!
a company that exploits people
Išnaudoja vairuotojus, vergovė, sukčiauja. Vykdo nusikalstamą veiklą. Neremkite nusikalstamos įmonės, nereikia sovietinių įmonių. Dalinkitės su pažįstamais.
pasiziurekit ketindami darbintis i tokia vieta ar norit vergaut sitiems https://www.youtube.com/watch?v=srqyEKU6B8A
s*****i. Melagiai. Nepatikimi.
Darius 2021-03-30 18:57:10
Sveiki. Ieskau porininko. Ne Girteka. Geras atlyginimas, vokiska darbo sutartis. +37065510938
Koks atlyginimas? Imones pavadinimas?
Sveiki, kas žino kaip ten yra su vairuotojais be patirties? Internetiniam puslapyje (darbo biržos) rašo kad priimami be patirties, paskambini sako nepriimam be patirties.
Sveiki vairuotojai.Norejau paklausti gal zinote kas siuo metu is vilkiku ymoniu bendradarbiauja su darbo birza ir gali pasirasyti trisale sutarty laikytis c+ce kategorija.
Ieškau porininko Skandinavų parke ant triašio. +37061012430
Sveiki, gal paimtų Šiaulių girtekoja kas nors mokinį. 862536094 Esu trumpai dirbęs Ispanijoje antru vairuotojų.
Sveiki gal kasnors paims mokyni Siauliu Girtekoi mano nr 863233439 kova pradzioi butu geriause
Sveiki, ieškau porininko Šiaulių Girtekoje tel +37062066161
Sveiki ieskau kolegos vaziuoti poroje siauliu parke.pravaziaves kadencija su mokytoju.865418068.
sveiki, esu naujokas ieskausi darbo, kokios algos galima tiketis naujokui girtekoje?
Atsirastu gal norintis vaziuoti poroje siauliu parke. Pravaziaves kadencija su mokytoju. 860450281
Arnolda 2020-09-24 11:31:13
Kaip galima su tavimi susisiekti? :)
861012430
Rimas 2020-09-24 11:28:23
Dar ieškau.
Kaip galima su tavimi susisiekti? :)
Arnolda 2020-09-24 02:28:11
Dar ieškai? :)
Dar ieškau.
Ronaldas 2020-07-13 15:21:39
Ieškau porininko Girmetoje. 861012430
Dar ieškai? :)

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Visas transportas
Cargobooking.lt

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; eksportas; importas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
Cargobooking. LT – inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri derina IT sisteminius sprendimus kartu su logistika, taip pasiūlydama klientams platų logistikos paslaugų spektrą. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Siekdami pasiūlyti geriausią krovinių gabenimo sprendimą, Cargobooking. LT užmezgė partnerystę su agentais iš...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Pirklių g. 5, Žemaitkiemio k., LT-54310 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%