Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Norėčiau surasti vairuotoją - mokytoją.Pageidautina Vilniaus parke.Galimas variantas jei viskas ok kaip porininkas.Man 48.Tel.nr.+37064500665
Sveiki, man 22 metai, esu is Birzu, ieskau darbo. Turiu C, CE ir 95 koda, patirties neturiu, bet noreciau jos igyti. :)
Sveiki galiu padeti ismokti dirbti Europe Turiu dideli staza mokinant vairuotojus galiu ir jum padeti.kreipkites kam idomu. 867691765
Sveiki, dar nedirbu girtekoje, gal kas porininko, kolegos iesko dirbti kartu, bet pradziai reikes apmokinti. Mane domintu darbas dviese su pastoviu porininku. Domintu Siauliu girteka. Isvaziuoti galeciau Kovo men. pradzioje. Esu is zemaitijos, man 41, nerukantis, jei kolega ruko, man tai problemu nesukelia. ladonas76@gmail.com
Sveiki. Gal kas paimtų mokinį girtekoje. Man 43 metai, esu rūkantis. Iš dzūkijos.
Sveiki gal kas mokyni ar porininka gali pasiimt vilniaus girtekoi rukantis 40 metu 860829612.
Sveiki. Gal galėtų kasnors apšviesti, kokia situacija vażinėjant po vakarus? Koks apmokėjimas, kadencijų trukmė, atskaitymai?
Apmokau mokinius dirbti Europoje, esu be žalingų ypročių. 868698118
Ieskau mokinio siauliu girtekoje isvikimas butu apie sausio 20d esu nerukantis man 27m. Tel nr.863006853
jieskau mokinio ar porininko skandinavu linija man 32 nerukantis, vilnius, nr 860602071. planoju isvykti sausio 2-5d
Sveiki, paiimciau mokini siauliu girtekoje.man 27 metai, nerukantis.paiimciau mokini siauliu girtekoje.isvykimas sausio pradzioje/862830702
Paimciau mokini sausio pradziai mazdaug man 32 nerukantis del rukimo problemu nebutu 865616382
Sveiki ieskau siauliu girtekoj porininko. Man 36m gerai kad butu panasaus amziaus. Isvazevimas butu vasario pradzioj. Nr860318272 galit rasyt sms esu isvykes
Paimciau mokini siauliu girtekoi. Man 32 nerukantis. Del rukimo problemu nebutu.865616382
Noreciau kad kas paimtu mokyniu i skandinavija. Esu rukantis. 35 metai
Sveiki paimciau mokini siauliu girtekoje apie gruodzio 15d isvykti reiktu nauji metai nusimato londone:) +37068482441 Vytautas
Ieškau mokytojo Vilniaus Girtekoje, man 47 m. esu tvarkingas. +37067545578
Man 25m rukantis.Ieskau gero, linksmo, komunikabilaus destitojo kuris paimtu mokyni ir gerai ismokintu ir kad kadencijos netruktu po 2menesius butu geriau jaunesni vairuotojai.862232615
O kiek moka prekou surinkejui Vilniaus Girtekoj? SKUBIAI reikia atsakymo. Aciu!!!
Paimciau mokini gruodzio gale sausio pradzioi. Vidmantas 865616382
Vairuotojas 2017-11-07 13:27:19
Sveikas. siuo metu dirbu termotranse. noriu pereiti i skandinavijos parka man 30m nerukau 3m dirbu po eu +37060467379
Kaip termo transe dirbasi kodel begi
sweiki, ieskau porininko skandinavu parke.isvykciau si menesi.867134746.Nerūkau.3metus dirbu.skambinkit tiik twarkingi vairuotojai.man 31.
trasis 2017-11-06 11:10:12
Sveiki ieskau mokinio ar porininko man 28 rukantis isvikymas si menesi.... 864367175
kiek mokinys gaus euru?
Vairuotojas 2017-11-07 16:50:11
Paskambink pakalbesim 860467379
Man 30 rukantis, rytoj vaziuoju I pokalbi 3 metai po rus
Girmeta 2017-11-05 22:31:02
Sveiki, Ieskau porininko Skandinavijos parke (Vilnius). Dirbu 3 metus. Man 38m., be zalingu iprociu
Paskambink pakalbesim 860467379
Kas paimtu mokini apsimokinti? Tik ka islaikiau teises, man 26 metai, nerukantis.
Sveiki gal kas galite pasiimti mokinių Šiaulių Girtekoje, man 44metai rūkantis iš Panevėžio tel 868361624
Sveiki girtekos vairuotojai kas vaziuojat i GB gal norit papildomo darbo.parasykit savo kontaktus susisieksiu su jumis.siuo metu atostogauju.panevezys
Sveiki. Ieskau kolegos dirbti Vilniaus GIrtekoje. man 30m nerukantis, 3 metu patirtis po europa. Vilnius+37060467379
Sveiki, noreciau kad kas paimtu mane kaip kolega I reisa, o ne kaip mokinį.Teises turiu senai nuo 1999 metu, senai nevazinejau, bet greit viska prisiminsiu.Man 45 metai, normalus, tvarkingas žmogus, nerukau.Panevezys 863112511
Galiu paimti mokini siauliu girtekoje man 27 nerukantus. +37061521109
Galiu paimti mokini siauliu girtekoje man 27 nerukantis.
Galiu apmokinti siauliu girtekoje
Zydrius 2017-10-23 16:47:38
Galiu apmokinti siauliu girtekoje 12 metu patirtiesEuropoje
man 24 ieskau kas galetu apmokinti vairuoti nesenai issilaikiau teises.862233001
Galiu apmokinti siauliu girtekoje 12 metu patirtiesEuropoje
Galiu apmokinti mokini Siauliu girtekoje. Esu negeriantis ir nerukantis, man 34m. Tel. 860971388.
Sveiki. Apmokinciau mokini Siauliu Girtekoi. Is kokio miesto kolega nesvarbu, as is Jurbarko. Paskui galetumem vaziuoti kartu kaip porininkai. Man 48 metai Girtekoi dirbu 4 metus. Isvaziavimas butu lapkricio pabaigoi. Tel. +37065510938
Ieskau mokinio Siauliu Girtekoj, isvaziavimas butu Spalio 18 - 19d. Man 29metai.+37061659971
Paimciau mokini i Vilniaus Girteka - skandinavu parka. Isvaziavimas kuo skubesnis.
Gal atsirastų mokytojas Šiaulių girtekoj?esu be patirties, 28m, rūkantis.864366393
Ieskau mokinio is siauliu girtekos nerukau man 27 isvaziavimas spalio pradzioj 863006853
Galiu apmokyti naują tolimųjų reisų vairuotoją. Šiaulių girtekoje. Į reisą planuoju išvykti spalio pradzioje. 861511215
Sveiki.Ieskau porininko Siauliu Girtekoje, man50m, nerukau, Girtekoje dirbu 2m.tel.867050447
Sveiki. Ieškau nerūkančio, jaunatviško, protingo mokytojo Šiaulių girtėkoje. Man 28 metai, nerūkau, alkocholiu nepyknaudžiauju. Kaip mokinys norėčiau uždirbti 30 eurų į parą. Jei ką rimtai sudominau skambinkit, susitiksim, pašnekėsim konkrečiau. +37063673797

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Žiūrovų įpročiai: prie televizorių ekranų suvienija sportas
Žiūrovų įpročiai: prie televizorių ekranų suvienija sportas 01-22 07:30
Daugiausiai Baltijos šalių žiūrovų pernai sutraukė brangiausia visų laikų bokso dvikova tarp Floydo Mayweatherio ir Conoro McGregoro. Lietuvius ir latvius labiausiai sudominęs filmas – erotinė...
Estai atidarys žiogų auginimo fermą
Estai atidarys žiogų auginimo fermą 01-22 07:19
Estijos bendrovė "BugBox" netoli Rakverės atidarys žiogų auginimo fermą – iš šių vabzdžių gaminami parašai paukščiams ir žuvims.
Vokietijos socialdemokratai pritarė deryboms dėl koalicijos su Merkel
Vokietijos socialdemokratai pritarė deryboms dėl koalicijos su Merkel 01-21 18:53
Vokietijos socialdemokratų partijos suvažiavime sekmadienį buvo nuspręsta pritarti oficialioms deryboms su krikščionių demokratų partija, kuriai vadovauja Angela Merkel, dabartinė šalies kanclerė.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%