Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka Logistics

Atsiliepimai apie Girteka Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Girteka Logistics, UAB

Galeciau apmokinti mokini skandinavu parke tel.+37067191602
Jieskau porininko, mokinio siauliu girteka man.tel.860785298 isvaziuotumem liepos pabaiga rugpjucio pradzia
Ieskau porininko vilniaus girtekoi. Isvazevimas butu rubgjucio pradzioja. Mano tel:867462020.
Sveiki galiu apmokinti mokini kuris turi 95koda ir tachogrago kortele isvaziavimas rugpjucio menesi esu nerukantis ir negeriantis mano tel nr+37068482441 siauliu girtekoje
Sveiki, ieškau porininko Siauliu Termolitoje, esu nerukantis, 21 metų, išvyktumem Rugpjūčio pradžioje 863850813.
Sveiki apmokinciau zmogu isvykimas rupjucio viduryje man 29 rukantis :) +37064367175
Sveiki, apmokynčiau naujoką po EU. Šiaulių Girteka +37062482793
55m noreciau buti mokinys siauliu girtekoj, ssu rikantis ir megstu isauti po pora alaus. jei esi normalus ir nebijai isauti vakare po 0, 5 paskambink man, esu linksmas ir tvarkingas. p.s. megstu ledus
Sveiki, dar nedirbu girtekoje, gal kas porininko iesko dirbti kartu, bet pradziai reikes apmokinti. Mane domintu darbas dviese, su pastoviu porininku. Domintu Siauliu girteka. Isvaziuoti galeciau Liepos antroje puseje. Esu is zemaitijos, man 41, nerukantis, bet jei kolega ruko, problemu nera. remsta1976@gmail.com
Sveiki, ieskau kolegos, Siauliu Girtekoje, man 34, isvykimas apie liepos viduri, +37061232873
Paimciau mokini siauliu girtekoi isvaziavimas butu rugpjucio pradzioi. man 30 m nerukantis del rukimo problemu nebutu. 865616382
Dirbantis Siauliu Girtekoje
2018-06-17 21:58:44 IP 188.29.165.185
Sveiki kolegos ir busimi kolegos, koleges. Ieškau kolegos arba koleges. Gali buti ir be patirties ir supatirtim.Jokio skirtumo. Svarbiausias dalykas sutarimas, o visa kita yra išugdymas. Trumpai apie save negeriu, nerukau. Darbo metu ar tesiog būdamas kadensijoje. Mano nr +37069049437 Rasykit sms, o as paskambinsiu. Gero jum kelio., , Šiaulių Girteka "
Dirbantis girtekoje 2018-06-17 10:29:13
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje.reisai skandinavija-europa.862305119
Labas.Kiek savaičių reise?Kada išvažiavimas būtų?Ačiū
Paimčiau mokinį dirbti vilniaus girtekoje.reisai skandinavija-europa.862305119
Dirbantis girtekoj 2018-06-16 10:25:53
Gali paskambint
Numeri psrašyk savo
Gali paskambint 862305119
Gali paskambint
Gal kas ieško porininko vilniaus girtėkoje?
Sveiki. Kiek moka mokiniui Girtekoje?
Sveiki. Neseniai išsilaikiau CE kategorija, A95 koda, skaitmenine vairuotojo kortele irgi išsiėmiau, Noriu Dirbti..., gal kas priimtu kaip mokini.Šiaulių Girtekoi, Man 35 m. Mano nr. 867738143, esu nerūkantis
Sveiki, ieškau porininko Siauliu girtekoje, esu 21, metų, šiuo momentu apsimokinu, grįšiu liepos pradžioje, išvykti planuočiau rugpjūčio pirmoje dalyje tlf nr.863850813
Sveiki gal kas iesko porininko ar galetu pamokyt.praktikos mazai turiu europoj vazinejas DE, CH.Esu 30m.tvarkingas +37065572318
Sveiki vairuotojai. Ieškau vairuotojo darbo su kuo apsimokyti. Esu iš Pasvalio raj. Man 21 metai. Esu tvarkingas ir kruopštus. Tel nr:863949845
Sveiki galiu paimti mokini jei yra morinciu siauliu girtekoje isvaziavimas apie geguzes 25d mano tel nr 868482441 Vytautas
Dar ieškai kolegos kitos savaitės išvaziavimui?
Ieskau porininko siauliu girtekoje..isvykti noreciau kitoj savaitej.
Sveiki gal yra norinčių apsimokiti vairuoti Šiaulių girteka išvykimas už savaitės kažkur man 33 rūkantis tel 867647452
Sveiki parašykit savo numerį ar el.pasta aš jums paskambinciau susitartumem dėl išvažiavimo aš katik issilaikiau teisės tai reikėtų mokytojo kuris manė apmokintu man 27 metai nerukantis
Ieskau mokinio šiauliu girtekoj man 27m nerukantis isvaziavimas butu apie geguzes viduri 863006853
Sveiki ieskau siauliu girtekoj kolegos man 36m. Rukantis isvazevimas butu geguzes pabaigoje 860318272
Mindaugas 2018-04-24 18:54:57
Sveiki. Nesenei islaikiau CE kategorija, A95 koda, skaitmenine vairuotojo kortele irgi issiemiau, NORIU DIRBT..., gal kas priimtu kaip mokini. Man 28 m. Butu gerai kuo greiciau...
Susisiek 867647452 už savaitės galima būtų isvaziuoti
Tadas 2018-04-21 16:28:07
Sveikas. Galeciau paimti kaip mokini apie birzelio viduri. +37068831818 pasuk aptarsim.
Sveikas galeciau paimt isvaziavimas butu apie geguzes viduri 863006853
Tadas 2018-04-21 16:28:07
As galiu atsiusk tel savo man ir 27 metai
Ieskau kolegos, su patirtimi. Siauliu Girteka termolita. Griztu geguzes vidury, birzeli jau galeciau isvaziuoti. Nerukantis. +37067884160
Dovydas 2018-04-19 22:21:24
Sveiki kas paimtų mane kaip mokinį Šiaulių Girtekoje gegužės viduryje būtų galimas išvažiavimas baigiu išsilaikyti teises tai patirties neturiu.Man 27 metai nerukantis dėl rūkymo problemų nebūtų
867298538 valerijus. ješkau naparniko i skandinavu linija. Vilnius.
Sveiki ješkau naparniko i Skandinavu linija. Pas mane patirtis 5 metai.
Sveiki. Ieskau mokinio siauliu girtekoje dirbu 4metai man 27m. Isvykimas butu geguzes pradzioj. 863006853
Sveiki, paimciau mokini arba mokine mergina siauliu girtekoje reisui po Europa, man 27 metai. Dirbu imoneje 5 - penkis metus. Skambinti telefonu +37060622936. Isvaziavimas butu geguzes pradzioje.
Sveiki, noreciau kad kas paimtu mane kaip kolega I reisa, o ne kaip mokinį.Teises turiu senai nuo 1979 metu, senai nevazinejau, bet greit viska prisiminsiu.Man 57 metai, normalus, tvarkingas žmogus, rukau.Kaunas +37060896013
Sveiki, paimciau mokini arba mokine mergina siauliu girtekoje po Europa, man 27 metai. Dirbu imoneje 5 - penkis metus. Skambinti telefonu 860622936. Isvaziavimas butu geguzes pradzioje.
2018-04-06 13:45:22
Sveiki ieškau mokinio ar kolegos Šiaulių girteka išvykimas būtų gegužės pradzioj
Nr 867647452 man 33m
Sveiki, moteris iesko porininko skandinavu parke, be zalingu iprociu.Darbo patirtis 3 metai, isvaziavimas i reisa iki balandzio 15d.Tel.nr 867112726
Sveiki, dirbu UAB, , Trasis’’ ieškau mokinio, išvykimas būtų gegužės mėn. Jeigu sudomino, kreipkitės šiuo numeriu : 867824022.
Deivis 2018-04-04 12:57:37
Sveiki ka tik issilaikiau teises ar paimtumete mokiniu man 25m
Sveikas paskambink 864367175
Siauliu Girteka 2018-03-19 14:52:43
Sveiki ieskau kolegos arba mokinio 28 metai rukantis 864367175 isvykst planuoju belandzio menesi
Sveiki ka tik issilaikiau teises ar paimtumete mokiniu man 25m

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Bankams ruošiamas naujas finansavimosi būdas
Bankams ruošiamas naujas finansavimosi būdas 07-19 17:37
Lietuvos komerciniai bankai galbūt jau kitąmet galės turėti visiškai naują finansavimo šaltinį.
Sekmadieniniai draudimai keičia Lenkijos prekybos paveikslą
Sekmadieniniai draudimai keičia Lenkijos prekybos paveikslą 07-19 16:36
Lenkijoje įsigaliojus įstatymui, ribojančiam prekybininkų darbą sekmadieniais, didieji prekybos centrai praranda dalį rinkos. Galimybę augti išnaudoja smulkieji.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

FedEx 236,19 +2,18%