Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Girteka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Girteka

Atsiliepimai apie Girteka, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Girteka, UAB

Atsirastu gal norintis vaziuoti poroje siauliu parke. Pravaziaves kadencija su mokytoju. 860450281
Ieškau porininko ar porininkes Vilniaus girtekoje.
Sveiki, galiu paimti mokini Siauliu Girtekoje, man 31 metai, nerukantis, isvaziavimas butu vasario 17 - 18d. +37061659971
Ieškau porininko vilniaus girtekoje, skandinavu parke.Galiu paimt ir mokinį be patirties.Tel.862305119
Sveiki. Ieškau porininko Šiaulių Girtekoje. Išvažiavimas nuo balandžio 1. Man 27 metai. Be žalingų įpročių. Pats tik išsimokinęs su mokytoju vieną reisą. Tel 863041257
Eiskau mokinio siauliu girtekoje man 28 nerukantis isvaziavimas butu sausio prazioje 863006853
Liepkalnio g., 15 vartai, 8:30. Ofise dirba keletas moteryčių su Girtekos uniformom, ir plepa su valytoja. Pabarbenus į aptarnavimo langelį, moterytės atsisuka piktai ir apsimeta, kad nemato kliento. Pabarbenus dar keletą kartų, situacija pasikartoja. Galiausiai pavyksta prisišaukti vaikinuką nuo rampos. Iš karto pasijaučia kaip vertinamas klientas, ir netgi kaip bendrauja tarpusavyje kolektyvas (vaikinas turi labai jau plonai suokti, kad užsakymas būtų atiduotas), taip, kad hierarchija aiški. Prieš tai nurodytu telefonu niekas nekelia, neatrašo. Klientų aptarnavimo tiesiog nėra.
patrijotas 2018-08-28 12:52:53
Vakar, t.y2018.08.27 Girtekos vairuotojai Norvegijoje APIPLESE VAIKUS, is ju buvo atimti dviraciai (rusiskai, grabioz s razbojam, lietuviskai plesimas B.K 180straipsnis) Valstybiniai masinos numeriai (KOL 601, MASINOS MARKE, MB, nuo sios minutes mano leksikone bus nebe girteka, o GIRTEKOS PLESIKAI, Visi kas zinote viesinkit to plesiko pavarde, nepriklausomai ar jis XOXOL, BULBASCH, AR LITVIN.O jus Girtekos plesiku atstovai parasikite man i pasta to nuozmogio pavarde, pasistengsiu kad jis Lietuvoj DARBO NERAS!O jei jis Dombaso naujalietuvis, pasistengsiu imest i kitus saitus to issigymelio pavarde!
Cia daro ne musu, o
jusu Girtekos v***s, kurie tersia nusu normaliu vairuotoju garbe.Yra toks posakis:Girteka be durniu, kaip cirkas be klounu, o dabar skambes tiksliau.Girteka be plesyku, kaip cirkas be klounu!!
patrijotas 2018-08-28 12:52:53
Ponas teisus ir rašoma naujienų portale, https://www.15min.lt/m/id/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/vaiku-dviracius-pavoge-girtekos-vairuotojai-norvegijoje-sukele-skandala-59-1020748. Kodėl Jūsų darbuotojai taip daro?
Nera aptarnavimo serviso sitoje imoneje, nepatogu, skambini, nesujungia bet duoda telefona kita, perskambini ten, zada perskambinti Kastytis uz 10 min, valanda neperskambina, paskui patsskambini arba uzimtas telefonas arba nekelia, sekmes taip toliau dirbant...
Varykit dirbti į vokiečius, ten bent salygos žymiai geresnės ir viršvalandžiu dar neteko dirbti. Jeigu domina, galiu parekomenduoti kur gerai.
buves girtekinis vai
2016-02-28 13:52:15 IP 2i51dfir
vidmantas 2013-06-10 21:23:02
sveiki virai gal ira geru mokitoju girtekoje kur galetu pasiimti mokini apmokinti atsiliginsiu tel nr863603952
vyruti nejaugi nieko negirdejai apie girteka, juk ju zigdarbius jau visa lietuva zino, ir net kitos logistikos firmos pasaipiai i tave ziuri kai pasakai kad dirbai girtekoje, nes as pats ten pradejau siule kaip mokiniuj pradeti ir siule 0.3 eu cento uz km tai as pasakiau turbut cia pokstas ir nesutikau, o pagaliau pasirizau vienas vaziuoti jo siule aukso kalnus o grizes po menesio is reiso tai is uzdirbtu na kaip jie zadejo tai gavau is 1300 euru kurie jau turetu būti i rankas, tai gavau tiktais 720 vos nepuse atskaite o kai paklausiau uz ka tai jie tik pasake kad nera laiko cia aiskintis vaziuok i reisa o poto tipo jie ziures, bet sakau nevaziuosiu kol nepasiaiskinsit, tai jie sako kad atskaiciavo uz kelius nes magistralem negalima vaziuoti o tik tais nemokamais keliais poto uz atseit perdegintus degalus, na o vadybininkai tai jau kita kalba, jie su tavim visai nesiskaito, ir pastoviai keikiasi ir izeidineja na pvz, ti dal----b, ti cto debil da ti zae--l ir ttt.nedarik mano klaidos ir jikiu budu neik i sita firma nes ne tai kad neuzdirbsi be busi apgautas ir tik sau nervus pagadinsi
Šiandien paskambino moteriškė iš šios įmonės dėl administratorės darbo (nežiurint į tai, kad net nesiunčiau cv dėl tokios darbo pozicijos xD). Pokalbis lygtais prasidėjo normaliai, po to paklausė, ar aš esu išlsikiusi kažkokius administratorės kursus.. na, aš būdama su aukštoju išsilavinimu...baigiusi verslo administravimą, reiškias dar turiu atskirai kažkokius administratorės kursus turėti išlaikiusi... ir nežiurint, kad siūlo darbą už minimumą... užėjau pasidomėti i jų tinklalapį, pasirodo, ten yra parašyta, kad darbuotojus apmoko patys. Papasakojau draugui apie šį keistą skambuti, tai pasijuokėm nuoširdžiai xD

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Baltijos pr. 12A, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
Ketrona
Pervežimai ES šalyse

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; transporto paslaugos.
Mūsų paslaugos: Krovinių gabenimas tentiniais ir kietašoniais autotraukiniais iki 120 m3 ir nuo 38 EP vietų iki 76 EP vietų; Krovinių gabenimas kontroliuojamos temperatūros puspriekabėmis; Ekspedijavimo paslaugos; Krovinių draudimas; Nuolatinė informacija apie transporto buvimo vietą klientui pageidaujant. UAB...

"Hill Group" Klaipėdos rajone formuoja 13 ha sklypą 105 mln. Eur investicijai
"Hill Group" Klaipėdos rajone formuoja 13 ha sklypą 105 mln. Eur investicijai 10-26 12:16
Kazachų kapitalo UAB "Hill Group" Klaipėdos raj. įsigijo 12,9 ha žemės ir, sujungusi sklypus, planuoja statyti naudotos alyvos perdirbimo ir tepimo alyvų gamyklą. Veiklos pradžia – 2023 m...
A. Armonaitė: prioritetai bus švietimas, ekonomika ir žmogaus teisės
A. Armonaitė: prioritetai bus švietimas, ekonomika ir žmogaus teisės 10-26 12:09
Laisvės partija norėtų turėti savo atstovus švietimo, ekonomikos ir žmogaus teisių srityse, sako partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė.
Apklausos: Ukrainos prezidento partija patyrė pralaimėjimą vietos valdžios rinkimuose 10-26 11:41
Balsavusiųjų apklausos rodo, kad Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio partija patyrė pralaimėjimą sekmadienį vykusiuose vietos valdžios rinkimuose, o jos prorusiška ir proeuropietiška varžovės...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

American Express 100,98 -3,64%

Auksas 1921,92 -2,37%