Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB IKEA Industry Lietuva

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "IKEA Industry Lietuva"

Atsiliepimai apie UAB "IKEA Industry Lietuva"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "IKEA Industry Lietuva"

Gavno imone. Kitos imones neiima uz siuntima o cia dar uz siuntima 75€ prašo i mažeikius, jūs juokaujat?? Uzsisakiau preke is kito tinklo be jokio mokesčio!
Laba diena. Labai patiko malonus aptarnavimas. Konsultantas Denis pats pasiūlė savo pagalbą, patarė, padėjo. Nustebino nuoširdumas. Ačiū! Gera, kai pasitaiko tokie konsultantai. Vaikinukas vikrus, darbštus. Esu labai patenkinta.
Taip pat džiaugiuosi ir pirkiniais. Gera kokybė.
Pirkau spintą ir nusivyliau įmonės darbo pobūdžiu, kuris orientuotas tik į pardavimus, o ne į pirkėją. Susikomplektavus spintą pagal savo poreikius ir sudarius pirkimo sandorį informavo, kad tuo metu neturi sandėlyje keturių mano pasirinktų komponentų (spintos durys ir lentyna). Pardavėja informavo, kad turėsiu parašyti el. paštu trūkstamų prekių užsakymą ir gavus žinutę, kad šios detalės atsirado sandėlyje, vykdyti jų pirkimą per internetinę parduotuvę. Gavus žinutę apie prekę, negalėjau atlikti užsakymo. Paskambinus telefonu 8 52 500055 buvau nustebinta pardavėjos pranešimu, kad trūkstamas prekes galiu įsigyti tik parduotuvėje Kaune arba Vilniuje, internetinės parduotuvės paslaugos sustabdytos. Paaiškinau, kad gyvename Panevėžio r. ir neturime galimybės kiekvieną dieną atvykti į parduotuvę dėl vienos atsiradusios prekės (pasiūlė ieškoti draugų arba pažįstamų šiuose miestuose, kad atliktų pirkimus). Mano manymu, jeigu sudarėte pirkimo pardavimo sandorį ir el.paštu pateiktas užsakymas trūkstamų dalių tai, atsiradus trūkstamoms dalims sandėlyje, pardavėjas turėtų jas rezervuoti sudarytiems sandoriams. Suprantu susidariusią dabartinę situaciją, bet norėčiau atkreipti dėmesį į pasiūlymus. Tikiuosi negyvensiu visus metus be spintos durų! Lauksiu įstaigos atsakingų darbuotojų komentaro.
Teisines konsultacijos
2021-12-28 00:04:13 IP 28p8d0a9

Niekam nerekomenduoju užsakinėti virtuvės baldų iš Ikea. Užtruksite ilgai, nes reikės laukti dalių, montavimas kainuos tikrai LABAI brangiai, o darbus atliks nekokybiškai, atmestinai. Pateikus pretenziją atsakymus jeigu ir pateiks, tai geriausiu atveju lauksite mėnesį, ar ilgiau, turėsite keisti planus, nuolat juos raginti ir reikalauti, kad pataisytų savo pačių paliktus defektus. Ikea samdyta subranga UAB "Baltijos vertė" jau buvo atvykusi tris kartus ir iki šiol darbai neatlikti tinkamai. Taisydami savo pačių nekokybiškai atliktą darbą subraižė sieną, pažeidė elektros laidus, todėl nebeveikia dalis svetainės ir miegamojo elektros. Į baldus varžtai susukti nekokybiškai, apgadinti baldai. Visiems, kurie domisi baldų įsigijimu ir montavimu iš Ikea, siūlau paieškoti kitų variantų, nes jų tikrai daug. Esu nusiteikęs eiti iki galo, todėl kviečiu visus, kuriems buvo netinkamai sumontuoti baldai, ar dėl kitų priežasčių jaučiates apgauti šios įmonės, prašau parašyti šiuo el. paštu: [email protected] Pateiksime bendrą ieškinį ir situacijas viešinsime. Taip pat drąsiai rašykite, atsiųsiu daugiau nuotraukų, kaip pas mane patį buvo atlikti virtuvės montavimo darbai, nes čia galiu prisegti ne daugiau, nei 3 nuotraukas.
Šiandien lankėmės IKEA parduotuvėje, esančioje Kaune, jonavos g. 60 dėl virtuvės, mus konsultavo mergina, vardu Viktorija. Labai norime jai padėkoti. Labai nuoširdžiai viską patarė, atsakė į kvailus klausimus, ne tik papasakojo, bet ir parodė baltų ir technikos privalumus. Atėjome visai nepasiruošę, o išėjome su daugybe naudingos informacijos. Labai labai ačiū. Be galo džiugu, kad dirba tokie darbuotojai. Tikiuosi, jai padėka bus perduota, nors labai dėkojom ir konsultacijos pabaigoje.
Itin kokybiskos prekes, rekomenduoju!
Pirkau IKEA virtuvę, planą sudarė per 30 min max, atvežė, surinko, esu patenkinta ir rekomenduoju.
IKEAi turetu buti uzdrausta prekiauti daugiau nei zvakem ir keptuvem. Nes... ateini i virtuves skyriu; issimusi numeriuka; uz pusvalandzio ateina tavo eile; prieina pardavejas - kuris nei byski neraukia apie produktus; su juo sedi 3 valandas prie norimos virtuves sukurimo programoj; jos atsispausdina projekta; tada linksmu veidu atejes sako 15% esminiu detaliu siuo metu neturim; kyla noras ji uzmust vietoj ir padegt IKEA. As maniau cia rimta firma bet PATYRIAU kad cia eilinis sudas, kuri kogero sugadino bukas lietuviskas mentalitetas, kuria apie gera klientu aptarnavima tiesiog... per bukas. Tai va didesnius projektus pirkite tik pas baldininkus ir turekite daug laiko, nes ikejoj tik vienas garantuota - sugadinti jusu nervai ir duzusios iliuzijos kad bent viena baldu imone lietuvoj dirba normaliai. Deja, tai eiliniai sudmaliai kaip ir 99% lt firmu.
NEPIRKIT NIEKAS IKEA VIRTUVES, NES TIKRAS BALAGANAS IR PILNA PASLEPTU ISLAIDU APIE KURIAS PIRKIMO METU NEPATEIKIA INFO!!!!!!!!

su Jūsų bendrovėje įsigyjau pilną virtuvę (už apytiksliai 3100, 00eur) bei surinkimo servisą (391, 00eur). Jūsų kolegė kuri atliko pardavimą, jo metu nepateikė įkainių kurie papildomai kainuos surinkinėjant virtuvę.
Atvykus į vietą įmonei UAB Baltijos Vertė 15/06/2020 šį nuostabų pirmadienio rytą jie pateikė savo kainyną priedas nr1. Ir prieš imantis darbo suteikė pilną informaciją, kad surinkimas pagal mūsų projektą papildomai kainuos apie 300, 00 eur. Taip pat jie teigia, kad UAB Ikea turėjo informuoti apie jų įkainius prieš parduodant surinkimo servisą. Tačiau šio veiksmo nepadarė.
Šis įvykdytas aktas gali būti traktuojamas kaip pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas ir pagal 163-1 str. Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksą:

„Pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas sveriant, padidinant nustatytas prekių ir paslaugų kainas ir tarifus, nesilaikant kainų nurodymo reikalavimų, nustatytų teisės aktuose, arba kitoks jų apgaudinėjimas parduodant prekes ar teikiant paslaugas - užtraukia baudą įmonių darbuotojams, taip pat individualia veikla besiverčiantiems fiziniams asmenim.”
Janina 2012-11-29 14:59:49

Būtų smagu, jeigu Jūsų administratorė mokėtu kalbėti su žmonėmis, o ne pasakius "Laba diena" atsakytų "palikite mane ramybėje" ir padėtų ragelį.
Laba diena p. Janina,

aš tikrai garantuoju, kad administratorė taip neatsiliepė. Ir čia įsivėlė kažkokia klaida.

Su pagarba.

Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Enila
Adresas: Smiltynės g. 15, LT-93100 Klaipėda.
Veiklos sritys: miškininkystė; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...
Ulmas
Baldinė furnitūra ir baldų gamybos medžiagos prekyba

Adresas: Draugystės g. 12A, LT-51260 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; baldai (gamyba); didmeninė prekyba; eksportas; importas; įrankiai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
ULMAS, UAB – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis: baldinė furnitūra, apdailinta baldinė plokštė, stalviršiai, compact HPL, žaliavinės plokštės kaip fanera, MDF, MDP, HDF, OSB. Korpusinių baldų ruošinių gamyba: baldinių detalių pjovimas, briaunų klijavimas, skylių gręžimas, frezavimas ir t.t...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

Tiksliosios technologijos tvariai užaugintam kokybiškam maistui – Lietuvos ūkių dabartis 06-24 22:27
Neįtikėtinu greičiu tobulėjančios šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai keičia Lietuvos agrosektoriaus veidą. Pasitelkdami dronus, naudodami tiksliąsias technologijas Lietuvos...
"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%