Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Giraitės vandenys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Giraitės vandenys

Atsiliepimai apie Giraitės vandenys, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Giraitės vandenys, UAB

Tragedija, o ne tiekėjas, vanduo tragiškas, kol nebuvo filtrų namuose visi kranai ir įrenginiai tragiškai nukalkėdavo per kelias dienas. Slėgio nerasta, vakare ir ryte nusiprausti po dušu neįmanoma, vanduo vos varva iš krano. Užliedžiai.
Rimantas Plungė
2021-07-23 10:25:29 IP 28mesl7o
Kai prieš keletą dienų pranešėte, kad dėl liepos 20 d. bus laikinai nutrauktas vandens tiekimas, atsargai įsipylėme vandens į stiklainį. Nors tik įpylus vanduo atrodė skaidrus, praėjus 2 dienoms pamatėme, kad Jūsų tiekiamas "geriamas" vanduo kelia pasibaisėjimą - stiklainio dugne atsirado nuosėdų, vandens spalva pasikeitė, o į paviršių išplaukė putos. Akivaizdu, kad vandens kokybė visiškai nepriimtina.
Mes esame pasirašę sutartį dėl vandens tiekimo - Jūsų įmonė įsipareigojo tiekti kokybišką vandenį, o aš įsipareigojau už jį apmokėti. Kadangi savo įsipareigojimo Jūs nevykdote (tiekiamas vanduo nėra kokybiškas), prašau nurodyti kokiu būdu grąžinsite pinigus, sumokėtus už Jūsų neatliekamą paslaugą.
Kauno raj.Varluva. Naudojamės Giraitės vandenų vandeniu apie metus.Nu kažkokia tai tragedija. Kas antrą dieną dingineja vanduo apie spaudimą patyliu. O dar jie sugeba atsiųsti žinutę kad 17-22 val taupytume vandenį. Nu jaukaujate. Kai visi iš darbų grįžta gamina maudosi ir pan. Nu baisu.Kaip spręsti?
Karmelava Pusyno 19 C.gyventojai nepatenkinti vandens kokybe.Pridedu nuotraukas kaip atrodo vandens distiliatorius isdistiliavus 4 litrus vandens.Prasom imtis Skubiai priemoniu kad butu tiekiamas svarus vanduo.
Žiemą, kas antrą dieną trūksta vamzdžiai, kas jau tęsiasi virš 15 metų. Iš kaimo infrastruktūros, šaligatvių nieko nelikę... perkasa, išrausia ir palieka kraterius.. Vaikai į mokyklą eina gatvėmis, nes šaligatvių nebėra. O ką kalbėti apie santchniką ir buitinę techniką, kuria bėga ne vanduo, o žemės ir rūdys. Baisu!
Ir kokios kasmetinės didžiosios šventės, jei nedingtų vanduo. Tradicija.
Liučiūnų km.
Giraitėje, Klevų g. visiškai nėra vandens slėgio. Dujinis katilas protarpiais negamina šilto vandens. Antrame aukšte neįmanoma nusimaudyti, nes nepakyla vanduo. Kiek tai gali tęstis?
Ronaldas Bilskis
2018-08-23 13:13:53 IP 2i250u1i
Ar UAB "Giraitės vandenys" kanalizaciją pervežančios mašinos turinį visada pila į dirbamus laukus? Ar tai teisėta? Ar aplinkos apsaugos pareigūnai tai toleruoja?
IRENA GAIŽUTIENĖ
2018-08-06 15:44:05 IP 5jqjurkd
Gyvename Lapėse. Rašiau Jums, dėl tiekiamo vandens, vakarais buvo labai mažas spaudimas, rašiau, kad labai bloga vandens kokybė. Jei spaudimas dabar pakenčiamas, tai vandens kokybė visai suprastėjo: bėga ne vanduo, o, , pienas"...Tiesa po kurio laiko vandens spalva pakinta...Tokio vandens negali nei gerti, nei naudoti buityje...Jūs įsipareigojate tiekti vandens naudotojui vandenį geros kokybės, o vartotojas įsipareigoja už tiekiamą geros kokybės vandenį sumokėti. Bet Jūs savo įsipareigojimų nevyktote, o reikalaujate mokėti už neaiškios kokybės vandenį ir grąsinate baudomis... Į mano laiškus nesiteikiate net atsakyti...
Ramunė Astrauskienė
2018-04-05 17:14:39 IP 28mesfdv
Gyvename Karmėlavoje, Miško2 -1. Aplink visur suvedėte nuotekas ir vandentiekį bet mes dar iki šios dienos neturime nuotekų, nes įvadą įrengėte 45metrai iki mano namų valdos, kitiems gyventojams sugebėjo te įrengti prie pat namų.Todėl prašau įvesti mums įvadą iki mūsų valdos, tada mes mielai prisijungusiems.
UAB "Giraitės vandenys" 2017-12-12 14:44:02
Gyventojai turi registruoti gręžinį registre. Ramučių gatvės sutvarkytos ir po darbų atstatytos į pradinę padėtį.
Na pradinej buklej buvo grazus ir lygus asfaltas. Po jusu darbu - viskas skersai perkasta ir priasfaltuota tiesiog duobem, kur masina tenka lauzyt... Pradine bukle buvo kokybiska danga, o palikot tokia, kad ciut pravaziuot galima su zemom masinom ;) Bet zinoma, cia daugiau galioja Zilinskis ir ko zemiausios kainos aferistam, bet bent minimalia darbu prieziura vistiek turejot vykdyt, o ne tai, kaip dabar - begale nepatenkintu zmoniu del sugadintu keliu ir kreivai atlikto darbo :)
2017-12-12 14:46:16 IP 2be6c2gi
jonė 2014-08-04 12:00:46
Gyvename Zapyškyje ir naudojamės "Giraitės vandenys" paslaugomis. Tiksliau negalime jomis naudotis, nes kiekvieną vasarą ir kone kiekvieną dieną, kai tik karšta, vanduo nebėga - nėra spaudimo arba iš viso nėra vandens. Ypač savaitgaliais :) Gyventojams sakoma, kad gedimas. Įdomu tai, kad vanduo tipiškai atsiranda naktį. Bet tuomet jis būna rudas. Vadinasi, apie rūbų skalbimą, naudojimąsi tualetu ar maudymąsi po dušu tuo metu, kai to reikia (ne miego metu) negali būti nei kalbos! Baisu, kuo gresia gyvenimas antisanitarinėmis sąlygomis.
Taigi, už visus rūpesčius, kai reikia saugotis roto viruso, kai reikia taisyti buitinę ir santechniką, kai reikia kaupti ir naudotis lietaus vandeniu, o abonementinį mokestį mokėti įmonei, bet ne gamtai, sakau AČIŪ GIRAITĖS VANDENIMS!
Jau pastatyti ir veikia vandens gerinimo įrengimai, kokybė atitinka HN24-2003 reikalavimus.
2017-12-12 14:44:02 IP 2be6c2gi
Kristis 2015-05-20 22:33:10
Gavom grasinima priverstine tvarka prisijungti prie sios imones privalomai tiekiamo vandens. Turime grezini, kurio vandens kokybe ir filtravimo irenginiai toli lenkia ta girtaites vandenu kokybe. Kodel esame verciami pirkti prastesnes kokybes vandeni is sios imones? Ir kas zada kompensuot sitos imones infrastrukturos diegimo metu suartas gatves? Ramuciu gatves paverte i griovius, ju nesutvarke ir dar reikalauja, kad mes priverstinai pirktume is ju vandeni. Kodel? Kodel neturim teises atsisakyt sios nereikalingos ir prastos kokybes paslaugos? Tokie grasinimai skamba, kaip aferizmas
2017-12-12 14:41:53 IP 2be6c2gi
Oksana 2016-11-10 11:27:08
Vaiksto toks Pranas Gadeikis ir siulosi skaitliuka uz puse kainos atsukt.Gal kas zinot ar paskui nereiks Giraites Vandenims dvigubai susimoket?
Pranas Gadeikis įmonėje nedirba.
2017-12-12 14:36:57 IP 2be6c2gi
Danielius 2017-06-30 11:08:52
Tragedija, o ne įmonė. Viską pasako, kad įsikūrusi kažkur fermose.
Tarifai patys didžiausi Lietuvoje, jei ne visoje Europoje. Lyginant su Kauno vandenims kaina skiriasi beveik 2 kartus! Kaip pagrindžiama tokia kaina, kažkoks turėtų būti valdžios institucijų reguliavimas, juk žmonėms nepaliekama jokia kito tiekėjo pasirinkimo alternatyva.
Vandens kokybė - tragedija, toks kietas vanduo, kad maišytuvus keisti kas 2 metus. Indaplovė, skalbyklė sugedo po 1, 5 metų naudojimo. Vakarais, ypač savaitgaliais nėra vandens spaudimo; praktiškai visai nebėga vanduo, o kai pradeda bėgti, bėga rudos spalvos, ir taip beveik kiekvieną savaitgalį.
Žinau konkrečius atvejus, kai darbuotojas atvykęs plombuoti skaitiklio siūlosi jį nunulinti ir skirtumą tarp parodymų pasidalinti per pusę (sumokėti darbuotojui pinigus už pusę sunaudoto vandens).
Kaip suprantu vartotojai turi susimokėti už jų infrastruktūros plėtojimą.
Už ką mokėti ponas direktoriau, už vandenį, kurio nėra, o jei yra tai balos spalvos???
Kainos Kauno regione yra analogiškos kaip kitų III-ios grupės įmonių ir iš kitų įmonių kainų neišsiskiria.
2017-12-12 10:14:05 IP 2be6c2gi
giraites gyventoja 2017-10-10 16:23:30
Si imone tinkama tik tada, kai neturi is ko rinktis. vanduo istisai kazkoks murzinas, arba bega be slegio, o gal isvis dingsta. reikalui esant, prisiskambinti neimanoma, nes darbuotojai jau 16:00val buna iseje, nors dirbama iki 17:00. zodziu, bardakas.
Tą dieną užfiksuota vandentiekio avarija, nes statybininkai nutraukė pagrindinę trasą. Paleidus geriamąjį vandenį susidarė laikinai vandens kokybės pablogėjimai. Geriamojo vandens kokybė ir slėgis Giraitėje atitinka higienos normos reikalavimus.
giraites gyventoja
2017-10-10 16:23:30 IP 66euru88
Tragedija, o ne įmonė. Viską pasako, kad įsikūrusi kažkur fermose.
Kaip suprantu vartotojai turi susimokėti už jų infrastruktūros plėtojimą.
Nuo 2010 iki 2012m Giraitės vandenys nepagrystai didina vandens tiekimo ir papildomu paslaugų kainas. Jos dabar rekordiškai didelės. Tai yra pačios didžiausios Lietuvoje. Vandens kaina - 8, 14 LTL abonementinis mokestis (jei turi 2 skaitliukus) - 6, 54 LTL.
Visa tai patvirtinta kainu komisijos ir savivaldybes sprendimais.
Maža to: Gyventojai informuojami prieškariniu būdu: skelbimai kabinami ant medžių, kur jie tampa nematomi (paziurekite foto adresu fotoartele.com/details.php?image_id=3592)

Yra surinkta apie 70 gyventoju parasu siam sprendimui skusti kainu komisijai bei savivaldybei.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Admi
Pastatų administravimas

Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Naugarduko g. 98, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?