Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Keleivių transporto KB Gintarinis vairas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Keleivių transporto KB "Gintarinis vairas"

Atsiliepimai apie Keleivių transporto KB "Gintarinis vairas"

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Keleivių transporto KB "Gintarinis vairas"

Sveiki.Norėčiau pasidalinti problemėle dėl 14 maršruto autobuso važiavimo. Nemalonumas tas, kad 21.03val.iš pirmojo sustojimo"Arena"kartas nuo karto nšvažiuoja anksčiau nei yra tvarkaraštyje.Suprantama, kad 2min.šen ten galimos, , bet tai pirmas sustojimas.Tai laikas, kai Akropolio darbuotojai baigia darbą ir norint spėti per 3min.atlėkti reikia pastangų,.O kai nuvažiuoja autobusas anksčiau, tai siutas ima.Būtų malonu, jei pavyktų suderinti šią mažą problemėlę.Dėkoju.
Neringa Malinauskienė, Klaipėdos Jūrininkų ligoninė
2021-12-09 09:01:43 IP 5juc5kd1

Norėčiau pasiteirauti. Kas rytą į darbą Universitetinėje ir Jūrininkų ligoninėse važiuoja šimtai žmonių ir laikosi
eismo taisyklių apsisukant Liepojos gatvėje ties Jūrininkų ligonine. Tačiau tai ne visada liečia Jūsų įmonės
autobusų vairuotojus, (15, 9, 3 maršrutų) pažeidžiant eismo taisykles ir nepaisant kitų eismo dalyvių saugumo
jie kerta draudžiamas juostas taip sutrumpinant laiką stovint bendroje eilėje, nors veža po 3-4 keleivius.
Ar jie vadovaujasi Jūsų rekomendacijomis, ar savavališkai pažeidinėja KET?! Lauksim atsakymo.

N.Malinauskienė
Kiek tai gali kartotis jau kelintas rytas kaip autobusas NR 6 turintis atvažiuoti 6:15 neatvažiuoja. Keliaiviai tai jug planuojasi laika kada i darbus išvykti. Gėda ir dar karta gėda
Šiandien, t.y. 2021.07.11 važiavau 9 maršruto autobusu nuo LCC stotelės (laikas 18:27)
Noriu labai pagirti vairuotoją už puikius vairavimo įgudžius, norėtųsi, kad visi taip pavyzdingai dirbtų savo darbą. ????
Jau kelinta karta 17 autobusas neatvažiuoja, pavyzdžiui šiandien, 9:36 turejo atvykti autobusas Klemiskes stoteleje, ir jis neatvyko, del to velojau i darba, ir čia jau ne pirma karta, prašau padarykit ko nors, nes tikrau jau atsibodo, stoveti laukti po 10 minučiu.
Esu labai pikta jūsų vairuotoju mandagumu ir vairavimo stiliumi birželio 30d 9.34 su 9 maršrutiniu autobusu nuo LCC universiteto stotelės teko važiuoti iki juodkrantės stotelės negalėčiau pasakyti, kad važavome mes skridome už sankrižos vairuotojas net neketino sumažinti greičio ir likus keliems metrams iki stotelės bandžiau atsistoti ir įsikibti tvirtai nes žinau kaip gali būti ir tuo metu vairuotojas staigiai stabdė apsimesdams, kad nemato pėsčiojo ateinančio iš kitos kelio pusės na ir tada skrydis beveik iki vairuotojo kabinos, vietoj to, kad sulaukčiau pagalbos per jo neatsargumą sulaukiau rėkimo įsikibti reikia ir tuo metu dar kartą staigus stabdis tik šį kartą laimingesnis apie atsiprašymą ir pagalbą nebu pas jį net minties.Kaip jūs šitą vairuotoją galite samdyti vežti žmones aš dar jauna ir nespėjau įsikibti, ką kalbėti apie pagyvenusius ligotus žmones kurie priversti keliauti su tokiais vairuotojais.Administracijai apie įvykį buvo informuota.
Milda Porutienė
2021-06-29 16:44:31 IP 2e7r3ob7
Įdomu, kiek dar teks važinėti šildomais autobusais vidury vasaros? Į klausimą, kodėl taip yra, nepatenkintas vairuotojas atšauna: o ką aš turiu padaryti? Jau ne pirmą kartą- tas pats autobusas, tas pats vairuotojas. Nr. atobuso JZD 050. Kažkokia betvarkė. Būtinai lauksiu atsakymo! Atsibodo!
Šiandieną, t.y.2021-05-13d. 11.52val. stotelėje "Miesto poliklynika" įlipau į 9 nr. autobusą. Žmonių buvo nemažai, tad atsistojau netoli autobuso priekio. Šiek tiek pavažiavus, vairuotojas atidarė duris, ir pakeltu tonu, liepė man išlipti iš autobuso. Nesupratau, vairuotojas pakartojo dar sykį, kad išlipčiau lauk. Paklausiau už ką mane norit išlaipinti? Pasipiktinęs vairuotojas išrėžė, kad per arti atsistojau, ir kad netinkamai užsidėjusi kaukę. Nors iki vairuotojo buvo dvi laisvos sėdimos vietos (į kurias buvo griežtai draudžiama atsisėsti). Pasakiau, kad atstumas tarp manęs ir jo yra, o kaukę pasitaisysiu, kam tas cirkas. Nepatenkintas, dar ilgai burbėjo. Važiavau iki miesto ligoninės stotelės, kurioje jis pagal grafiką, turėjo būti 12.22., bet atvažiavo 12.30val. Ar šitoks turi būti vairuotojo elgesys? Nesveikai bijantis "CRONOS" ir žmonių, neturėtu dirbti tokį darbą.
9 autobuso vairuotojas 2020.11.09 maršruto: Ligoninės - Jūrininkų st. 15.01 - 15.39
Ką nori įleidžia, ką nori isleidžia. Prispaude du žmones, kurie norėjo išlipti. Normalu?
Dažnai tenka važinėtis 3 maršruto autobusais ir labai nusivilti jų vairuotojais : (Vairuotojai dažnai yra pikti, grubūs, prisirūkę, agresyvūs, nepaslaugūs... Dažnai įleidžia keleivius be kaukių-taip pažeisdami kitų keleivių teises į saugumą, sukeldami diskomforto lygį, nesaugumą, atskirtį, diskriminaciją...
Kodėl vieniems įstatymai galioja, o kitiems NE?!
Šiandien važiavau 14 autobusu nuo muzikinio teatro, stotelėje laukint autobuse kol važiuos, autobuso vairuotojas rūkė prie durų, dūmai ėjo į autobusą, vairuodamas garsiai keiksnojo kitus vairuotojus, važiuodamas Kretingos gatve visą laiką naršė telefone. Ar tai saugi važiuoti, ar tai kultūringa ??? Jaučiausi nesaugi, nemalonu cigaretės dūmus uostyti ir klausytis garsių keiksmų.GTK263 Tairalaukio st 17.06 val 2020 07 24
Laba diena, baisu, kokia Gintarinio vairo vairuotojų kultūra ir neatsakingumas į darbą. Treko stotelėj autobusas darbo dienomis turi būti 7.22 val., šiandiena, t.y. 2020-07-17 atvažiavo anskččiau 7.20 val. ir net nesustojo stottelėj, nors matė, kad bėgau ir visai šalia buvau jau. Vairuotojas nesitenkino sustoti Treko stotelėj, nors ir anksčiau pravažiavo, net nesustodamas. Geras darbas. Ar tai nereikalingi jiems keleiviai, atlyginimo nereikia. Aš kiekvieną mėnesį perku mėnesinį bilietą, o vairuotojams keleivių nereikia. Lekia pro sustojimus nesustodami ir dar anksčiau savo laiko. Nepagarba nei žmogui, nei savo darbui. Atleisti iš darbo tokius vairuotojus reikia.
Šiuo metu 2020 06 26 19:16 važiuojame 3 maršruto autobusu. Klausiu, kodėl prie tokios aukštos lauko temperatūros, į maršrutą paleistas autobusas be kondicionavimo įrangos, o gal vairuotojas savavališkai atjungė? Žmonės priversti išlipti nepabagę kelionės dėl nežmoniškų sąlygų.
Tikiuosi sulaukti komentaro iš administracijos.
Laba diena, šiandien važiuojant 9 autobuso maršrutu, iš Vyturio stotelės 13:58, vairuotojas atvažiavo rūkydamas cigaretę ir ją sėkmingai rūke iki Bandužių sustojimo, autobuse smarvė baisi.
2020.04.30 dieną 15:14- 15:40 važiavau 9-to maršruto autobusu, kurio valstybinis numeris KJU659. Į "Sulupės" stotelę vairuotojas, nedėvintis apsauginės kaukės, atvažiavo kalbėdamas mobiliu telefonu ir tai tęsė toliau važiuodamas. Padariau pastabą, kad vairuotojas taip besielgdamas pažeidžia eismo taisykles. Į mano žodžius vairuotojas grubiai, įžeidžiai išrėkė:
-Ne tavo reikalas. O man dzin... Jei nepatinka, lipk lauk ir eik pėsčia...
Jei tai pasikartos, teks pranešti policijai
Laba diena, šiandien 2020 03 01po 12 val. važiavau Nr. 3 autobusu (GUL194). Įlipus vairuotojas pasakė, kad neturi talonėlių nors mačiau rankoje juos laikė. Nes vieną eurą aš padaviau monetomis, iš kurių 20centų buvo smulkiomis monetomis. Aš paklausiau, ar čia ne pinigai? Tada jis sako aš skaičiuosiu, skaičiuokite. Tada pasakė, kad išspirs iš autobuso. Pasakiau, kad pranešių valdžiai, tada jis sako aš čia valdžia. Skaičiuodamas pasakojo, kaip jis jau yra išpyręs žmogų už tai, kad buvo smulkios monetos.Labai norėjosi nufilmuoti bendravimą vairiotojo, bet tai būtų labiau jį suerzinę. O kaip būtų buvę su vaiku, manau būtų išspirtas iš autobuso. Labai nejaukiai pasijutau. Aš ponas, ką noriu tą vežu. Manau reiktų pažiūrėti kokie darbuotojai dirba. Tai blogai reprezentuoja jūsų įmonę, tokie darbuotojai.
Pastebėjimas į 14 autobuso vairuotojus, aišku ne visi, bet keletas yra, labai nemalonūs, įžūlus, su savo replikom. Pavyzdžiui, šiandien Tauralaukio stot. įlipus į autobusą 9.08val. kalbėjau telefonu, ir jis man sako eik toliau į galą kalbėtis. “Ištikro nesupratau, ko jis prie manęs prisikabino”! Jei jie yra nepatenkinti savo darbu, tegul eina lauk. Kam jie savo blogas nuotaikas išreiškia ant keleivių. Galėčiau vardint ir vardint, nes kiekviena dieną važinėju 14 autobusu.
Laba diena, šiandien ryte važiuodama 9 maršruto autobusu (valst. Nr....926)buvau šokiruota autobuso vairuotojo įžūliu elgesiu dėl vidurinių durų nedarymo. Pirmus keleivius apšaukė dar Teatro stotelėje, vėliau ir mane su kolegėmis. Mes išlipome Baseino stotelėje. Buvome paklaustos iš kokio kaimo mes atvažiavome, bei parodytas nepadorus gestas. Klausimas ar tokie vairuotojai turi vežioti keleivius?
Labas rytas jau kelinta karta susiduriu su sia problema, neatvyksta 14-to marsruto autobusas, i darba zmones veluoja. Tikrai nepirmas kartas net vairuotojai nestoja stotelese toks jausmas, kad jie dirba ne autobuso vairuotoju o taksi pavezimo imoneje. Kiek tai gali testis kas padarys tvarka, kiek zmones veluos i darbus per susisiekimo klaidas. Prasyciau atsakymo ir veiksmu i mano prasyma. Su pagarbz Jurgis Iljusenkov
Ryte naujojo turgaus st. Laukiau 6 autobuso, autobusas velavo 5min, pamacius ji sustojau ten, kur yra ilaipinami, bet deja vairuotojas net nesustojo ir prvaziavo pro akis. Autobusas turejo atvykti 7:41, atvyko 7:46 ir praleke. (2019.07.10)
Birželio 4 dieną 6 autobusas kuris universiteto stoteleje turi buti 7:22. Tiesiog prieš akis uždarė priekinias autobuso duris, taip prispausdamas man ranką ir nuvažiuodamas tolyn. Esu labai nepatenkintas ir dėl šio vairuotojo pavėlavau į mokyklą.
Vairuotojas prisirūkė viduj galinėj Kalotės stotelėj. Visas 17 autobusas smirda. 2019-02-28, 21:47.
Siandien 2019.01 18 is stoteles kurenos ne sulaukiau 14 autobusa. Kuris turejo vazioti 8.50. Stoteles buvou 8.47. Klausimas kam tos tvarkarstis jaigu jos vazioja kada nori? Cia ne pirma karta a postovi. Komentara ne zinau kaip koregoti anksciou kur parasitas su klaida ne 19 0 18 d.
Siandien 2019.01 19 is stoteles kurenos ne sulaukiau 14 autobusa. Kuris turejo vazioti 8.50. Stoteles buvou 8.47. Klausimas kam tos tvarkaeastis jaigu jos vazioja kada nori? Cia ne pirma karta a postovi.
2018.11.02. 21 val. 03 min. 3 autobuso vairuotojas, važiuojantis į ligoninės stotelės pusę, sugebėjo du kartus priešais nosį uždaryti duris, taip galėdamas prispausti koją, ranką ar kitaip sužeisti. Įlipus į autobusą, netarė nei žodžio, paklausus ar prastai veikia durys negautas joks atsakymas, paklausus antrą kartą taip pat ignoruota. Vairuotojas per telefoną įsijungęs vaizdo įrašus, įsidėjęs laisvų rankų įrangos ausinę. Nesimatė jokio identifikuojančio dokumento, tad apibūdinimas: Su akiniais, rudi neilgi plaukai, trumpa nosis, postambio sudėjimo, siauros lūpos. Tvarkykitės su tokiais vairuotojais. Dauguma vairuotojų labai malonūs, supratingi, tad tokie vienetai tikrai nepuošia Klaipėdos keleivionio transporto įvaizdžio.
Kas darosi su jusu vairuotojais??!!!! Kiek tai ilgai dar tesis? Pastoviai veluoju i darba nes autobusai arba isvaziuoja per anksti nei nurodytas laikas arba is vis neatvyksta ir tenka laukti sekancio laiko... Vairuotojai siaubingi! Akiplesos! Ant keleiviu klykia nemalonu net vaziuoti gaila kito pasirinkimo nera.. patikrinkite ju psihologine busena nes nemanau, kad tokie zmones gali dirbti toki darba, klykia, rekia, lekia kaip akis isdege, o neduok dieve stabdys tai dar ir nuvirsi jei stovi.. zodziu taisykite sotuacija, nes rasysiu ir i laiksrasti jei reikes, neduok dieve is darbo atleis del tokiu vairuotoju!! Aciu!
2018-04-11 Klaipėdoje, Strėvos st. 9 autobusas (kursas Jūrininkų pr. - Ligoninė) 11:38 kursu. Važiuodamas Minijos g. tiesiai staigiai stabdė, to pasekoje viena keleivė griuvo ir į riekyje esančius turėklus trenkėsi visu svoriu. Vairuotojas nesureagavo į moters incidentą, jis naudodamas nenormjnę leksiką plūdo aplinką, nė kiek nepastebėdamas autobuse kritusios moters. Moteris įtaria, kad jai lūžo rankos riešo kaulai. Deja, vairuotojas jokios pagalbos nesuteikė ir nepasiūlė, taip pat, papriekaištavo dėl moters šoko, kurio metu ji kelias minutes negalėjo suprasti, kas įvyko.
Šį vakarą 2018.03.13 važiavau 5 (JZC 027) autobuso maršrutu, nuo Atgimimo st. iki Miško st.

Autobuso vairuotojas buvo stipriai itūžęs ir su surauktu veidu. Važiavo dideliu greičiu ir keleivius vežė kaip "malkas." Sustojęs šalia Aula magna stotelės išleido vieną keleivę (pagyvenusio amžiaus) tiesiai į geltoną smėlio dėžę esančią netoli stotelės. Keleivei buvo sunku išlipant, tačiau varuotojas neatsižvelgęs į amžių ir išlipimo greitį kuo greičiau skubėjo uždaryti autobuso duris, kuriomis vos neprispaudė rankos išlipančiai keleivei.
Ties "Circle K"posūkiu padidino greitį ir nepaisant paspausto 2 kartus STOP mygtuko sustojo tik paprašius žodžiu.

GAILA, kad vairuotojai tokie nekultūringi.
Ko noreti is vairuotoju, jei jie praleidzia be pertraukos prie vairo po 17val.Kontrole neegzistuoja.Transporto inspekcijos nera, o gal viskas suderinta.
2018.01.30 11:21 žardininkų stotelėje (važiuojant link centro) 14 autobuso vairuotojas nesulipus visiems keleiviams pradėjo važiuoti, man pasakius palaukit, jis pasipiktino, sakė kad aš turėčiau skubint pagyvenusius žmones lipti greičiau ir kaip noriu įlipti į riedantį autobusą.
Šiandien 2017.12.23.d. apie 12.50 val. 17 maršruto autobuse važiuojant nuo Kalotes puses į Klaipėdos centrą paliktas pravažiavimo bilietas. Ant bilieto parašyti savininko duomenys. Prašome jei rasite paskambinti tel. 860377975.
Sveiki, šiandien spalio 21d šeštadienį jūrininkų-ligoninės maršrutu paskutiniu reisu 22:30h teatro stot autobusas nesustojo ir pravažiavo pro akis. Prašau atkreipti į tai dėmesį
9 autobuso vairuotojas siandien nepraleido einant per zalios spalvos svesafora, taip vairotojas sukele pavoju mano dviem sunum 6m.ir 2m. Taipat man ir mano zmonai. Autobuso valstybinis numeris ECU005 Tyviko apie 18:46 2017 08 01. Tikuosi vairotojas bus perspetas. Aciu uz demesi.
Liepos 16 d. apie 17.40 val. įsėdome į 14 autobusą (BGR 050) stotelėje prie Akropolio link Studentų stotelės. Po kurio laiko į autobą įlipo neblaivus viriškis ir pradėjo kalbėtis su vairuotoju. Kalbėdamas vartojo labai daug necenzūrinių žodžių. Moteriškė sėdėjusi priekyje jį sudrausmino ir tada prasidėjo: jis ėmė visaip ją užgaulioti, rėkė ant jos vadino visokiais rusiškais žodžiais. Panašu, kad tas girtas viriškis yra vairuotojo pažįstamas. Baisiausia buvo, kad VAIRUOTOJAS niekaip neregavo. Tada kitas keleivis ėmė jį raminti (irgi necenzūriškai), po to prasidėjo judviejų muštynės su smaugimu. Vėl gi VAIRUOTOJAS toliau sau važiavo ir niekaip neregavo. Jei ką turiu to girto keikūno nuotrauką. Išlipus tam, kuris bandė ginti, toliau tęsėsi keiksmai ir ryksmai. Buvo labai gėda, nes važiavau su svečiais i užsienio. Norėčiau žinoti kokią nuobauda gaus vairuotojas. Prašau atsakyti man į elektroninį paštą.
Šiandien 12 val iš miesto ligoninės važiavau autobusu GUL 194 ir buvo labai liūdna, kad vairuotojas ausobuse tiek buvo prirūkęs, tikriausiai galinėje stotelėje, kad net bloga buvo, jei jau autobuse kabo ženklas, kad rūkyti draudžiama, tai būkite malonūs ir patys laikykitės taisyklių.
Šiandien (04.20) kažkur prapuolė 7:18 turėjęs išvažiuoti 3 maršruto autobusas iš Naikupės stotelės. Tvarkaraštyje aiškiai parašyti laikai 7:10; 7:18; 7:25... Atsidūriau stotelėje 7:13, nes pasižiūrėjau, kiek liko laiko iki autobuso... 7:22 autobuso dar nėra, nors gatvės pradžioje jis stovėjo. Taip pat maždaug tuo metu, kai turėjo išvažiuoti pagal laiką autobusas, atvažiavo iš miesto pusės kitas autobusas. Ne tik aš pradėjau žvilgčioti į laikrodį, bet ir stotelėje esantys žmonės taip pat pradėjo nekantrauti. Galiausiai pajudėjo stovėjęs autobusas, bet jis, kai paklausiau vairuotojo, kodėl vėluoja, o atvažiavo 7:24, tai jis atvažiavo laiku, pagal 7:25 laiką. Tai klausimas, kur dingo 7:18 laiko autobusas? Kodėl turiu nespėti persėsti į kitą autobusą ir kviestis taksi? Gal man jau pradėti rinkti sąskaitas iš taksistų, kad būtų galima pateikti? Ir tik nereikia teisinti, kad autobuso gedimas. Juk stovėjo autobusas, vairuotojas šlavinėjosi, tai turėjo pasiųsti tą, jei kažkuris gedo. O man reikėjo persėsti į 22 autobusą, nes tik jis veža į Pramonės gatvę. Taip kad "ačiū", reikalingo maršruto nebuvimo dėka, man teko kviesti taksi, nes pasiekus Arenos stotelę, kur paprastai 22 ilgiau pastovi, tas autobusas prieš pat nosį nuvažiavo.
elona 2017-04-03 15:15:21
GIntarinio vairo autobusų sanitarinis stovis ir aptarnavimo kultūra primena gūdžius sovietmečio laikus, dar ne karto neteko matyti nei vieno švaraus autobuso, o jau vairuotojo kabinos tai kaip sunkvežimių, žemės, purvas ir rūkalai, kai kurie vairuotojai vežiojasi su savim pusę kibiriuko purvino vandens pasemto iš pelkes, pakišta po sedynę prie vidurinių durų ir su metaliniu lenciugu pririšta, kad neišsilietų. Daugiausia tenka važiuoti su 14 ir 9 maršruto autobusais ir turiu vairuotojams didelį priekaištą stotelese sustoja toliau nuo šaligatvio, todėl senjorams labai nepatogu išlipti, net pavojinga. Prašau atsižvelgi gerb.vadovus į miestiečių pastabas ir daryti išvada, nes kaip liaudis patarlė sako" žuvis genda nuo galvos "

su pagarba elona
Jo jo, butent primena sovietmecio laikus. Visada tik tais laikais buvo viskas blogai. Tais laikais priziuredavo technika kaip reikia. Atnaujindavo autobusu parka nuolat.

su pagarba elona
Šiandien apie 15;50 val Vėtrungės stotelėje važiuojant į šiaurinę miesto dalį įvykęs incidentas ir 14 autobuso vairuotojo elgesys peržengia padorumo ribas. Susinervinęs dėl susikeikusio keleivio, jis šiurkščiai rėkė jam atgal, tada nusprendė toliau nebevažiuoti, išjungė variklį. Kitiems keleiviams ėmus prieštarauti dėl tokio atsiprašant nuotaikų demonstravimo ir keikūnui atsiprašius, primadona vairuotojas sutiko važiuoti ir vežti mus toliau. Klaipėdos situacija su autobusų vairuotojų kultūra yra tikrai negera. Klesti vairuotojų savivalė, kai jie renkasi, ar sustoti, kai stotelėje laukia vienas žmogus, jų abejingumas ir kartais chuliganiškumas. Deja, kolkas mūsų provincialumas autobusuose žydi visu gražumu.
nors autobusais važinėju kasdien ir prie daug ko esu pripratusi, šios dienos įvykis mane šokiravo. 14, 35 val. įlipau stotelėje Senjorų rojus į 3- cio autobuso Nr...6189 (ar 689), jeigu teisingai prisimenu numerį. Įlipusi praėjau toliau link išlipimo durų, nes netrukus, už dviejų stotelių, turėjau išlipti. Šalia, užstodamos praėjimą, stovėjo trys moterys su trimis vaikų vežimėliais. Mačiau, kaip viena jų galimai kliudė mygtuką. Gal todėl autobusas sustojo stotelėje "Vasaros estrada". Niekas neišlipo. O vairuotojas pradėjo isteriškai šaukti, kad išlipčiau aš, nes, mat, stoviu netoli durų. Paaiškinau, kad aš išlipimo mygtuko nespaudžiau ir niekur nežadu lipti. Vairuotojas nepatenkintas ėmė važiuoti toliau. Kadangi man reikėjo išlipti stotelėje "Girininkija", nuspaudžiau išlipimo mygtuką. Matydama, kad vairuotojas nežada stoti, dar sykį nuspaudžiau. Bet vairuotojas net nestabdydamas pravažiavo stotelę. Tada jam pradėjau šaukti, kad sustotų. Pagaliau sustojo. Absoliučiai nesuvokiamas šio vairuotojo elgesys.
Sveiki, turiu nusiskundimu del 14 marsruto. Kai reikia vaziuoti i darba, rytais jis kaskart veluoja, todel as kenciu vadovu priekaistus, ksd veluoju i darba. Vakare gryzti i Panevezio stoele vel per anksti atvaziuoja nei turi pagal grafika. Man jau nusibodo tokie velavimai ir tokie vairuotojai. Autobusai salti, pasildyti bijo, sedi visi kaip pagaliukai susale. Daznai buna, kad ryte nuo bigo 7val, 08min. isvis neatvaziuoja tai veluoji i darba kaip reikiant. Nezinau tiek testis tai negali, reikes su zurnalistais vaziuoti ir su valdzia ir autobusu seimininksis kalbeti.
Jau ne pirmą kartą rašau, bet jums visiems žiūriu vienodai ir nieko nedarote. Tvarkykite 9 nr. autobuso reisus, o tuo labiau jų vairuotojus. Kokia teisę jie turi vėluoti daugiau nei 10 min. savo laiku arba iš vis sugalvoja reisą praleisti, o paskui gauna algas už pilnus pravažiuotus reisus. Per juos kiti į darbus vėluoja, o 9nr. autobuso vairuotojai turbūt pasaulio bambomis jaučiasi, nes gali daryti ką nori, jokios kontrolės nėra, nuobaudų negauna ir sėdi laimingi...P.s. niekada per 4 mėn. dar nesu sulaukęs Volungėlės st. (važiuojant link Big'o) 9 nr. autobuso 6:07 (nors jis turi būti tokiu laiku). Visada atvažiuoja jau tik kitas reisas 6:17, arba iš vis 6:23, nors stotelėje stoviu jau 6:00...Kur matytas toks neatsakingas požiūris į savo darbą
Šiandien ryte 9 maršruto autobuso vairuotojas nesustojo botanikos sodo stoteleje 7:56 h.
Aš skubėjau į mokykla ir 9 to autobuso vairuotojas aiškiai matė kad aš bėgu ir kai aš nubėgau iki stoteles jisai pasisuko į stotele, aš buvau arti reikėjo tik keliu sekundžiu ir bučiau jau buvus autobuse, bet jisai sustojo stotelėje aš ruošiausi lipti ir staiga greitai išvažiavo iš stoteles net neatidares duru lyg nebutu mates kad aš stoviu ir noriu ilipti.Man atrodo kad jisai specialiai taip padarė nes gi jisai turėjo mane matyti.Ir aš manau kad jeigu ir niekas nenori išlipti vistiek autobusas turi sustoti.
Per šita autobuso vairuotoja aš pavelavau į mokykla.
Sent from my iPad
Važiavau autobusu numeriu šeštu. Reikėjo lipti stotelėje, o jisai nesustojo! Netgi į veidrodį nepažiurėjo, kad aš stoviu tik kažka valgė iš kišenes ir metė ant kelio! Taigi reikėjo ilgai eiti namo peščiomis. O jei sakysite, kad reikėjo ant mygtuko spausti tai nieko nebuvo užrašyta arba pranešta ant durų ar kur nors.
Šiandien vakare mano sūnus važiavo nuo riporto iki parko su 3 autobusu, kuriame sededamas priekyje paliko pinigine su pravaziavimu, moksleivio bilietu ir 10eu, gal vairuotojas rado, ar jam padave keleivis, kaip butu galima suzinoti, gal yra ta pinigine, bet vairuotojas nezino kaip susisiekt su mumis, praneskit mums jei radot...
FOR 618, Mercedes benz, 17 maršrutas, 2016-05-24. Įlipau Aula Magna stotelėje 17-18h. nespėjus pasižymėti bilieto, vairuotojas staigiai pradėjo manevruoti, teko bėgte lėkti autobuso viduriu, kol pagavau stulpą ir stipriai įsikirtau į jį, kad neapvirsčiau. Pasižymėjau bilietą ir kantriai laukiau kelionės pabaigos. Nesaugios kelionės pabaigos. Taip jau nutiko, kad stulpas, kurį pagavau, kaip gelbėtoją, buvo prie durų. Jokių mygtukų sustojimui nespaudinėjau, tačiau vairuotojas sustojo sekančioj stotelėj ir pareikalavo išlipti, jei jau stoviu prie durų. Atsiprašau, bet gal jau laikas apsispręsti Gintarinio vairo vairuotojams. Vieniem spausk, kitiem nespausk, prie durų nestovėk. Jei mokėsi vairuoti kamazus, tai žmones vežioti jie turėtų būti draudžiama. Nei vairavimo, nei bendravimo kultūros neturi. Gal vertėtų priverstinius kursus jiems pravesti?
Edita Nikolajenko
2016-05-20 09:49:28 IP 2df6d9kd
Laba diena, šį rytą - apie 9.30 Naikupės stotelėje įsėdau į 3 autobusą, kurio Nr. HBL 016. Labai malonu, kad Jūsų įmonėje dirba tokie mandagūs ir paslaugūs vairuotojai kaip šis ponas, kad visi tokie būtų........Dėkoju, geros dienos.
Noriu papasakoti apie prastą vairuotojo aptarnavimą ir nemandagų elgesį ir išreikšti savo nuomonę. Žinoma suvokiu, kad laisvos rinkos istorija Lietuvoje nėra tokia jau ilga ir reikalauti tokio serviso kaip labiau išsivysčiusiose šalyse turbūt būtų naivoka :). Tad pas mane nėra jokio pykčio. Yra kaip kliento logiškas nepasitenkinimas paslauga.
Nr GDO806
autobuso vairuotojas, balandžio 19 dieną, antradieni, atvykus į Jaunystės stotelę (laikas 21:17) man neišlipus iš autobuso, o priglaudus pravažiavimo kortelę iš naujo ir atsisėdus į keleivio vietą nepatenkintu balsu pasako: -, , ko nelipi." As atsakau, kad palydėjau žmogų ir važiuosių atgal. Jis chamisku ir nepatenkintu balsu, sukinėdamas galva į šonus atsako: -, , nu jus ir pritrenkti, palydit čia, atsisveikinat ir važiuojat atgal." Manęs paklausus, koks jam skirtumas, naiviu balsu atsako: - man joks ir neišlipęs iš autobuso, jo viduje užsidega cigaretę ir ją rūko. Nežinodamas, ar kažką daryti, ar nedaryti, nes Klaipedos autobusai nepasižymi labai jau geru aptarnavimu, kuris asmeniškai pastebimas jau nebe pirmą kartą ir matyti, kad jiems tai nesvarbu ir vairuotoju prastas elgesys niekur nedingsta, nusprendžiau nebetylėti, nes tokie, , Šustri" vairuotojai niekur nedings, kol mes nereikalausim iš jų, bet mūsų reikalavimai turi būti adekvatus ir korektiški. Jei aš moku už paslaugą, aš turiu teisę, kaip klientas reikalauti, kad tokio nemandagaus vairuotojų elgesio nebūtų. Nors nežinau, gal tai ir ne vairuotojo problema, gal vadovybės, kad jam nepaaiškina kaip reikia bendrauti su klientais ir nereikalauti iš jo tokio elgesio.
Manau vadovybė nepaaiškino savo darbuotojui kliento reikšmės laisvojoje rinkoje. O iš darbuotojo pasisakymų kaip suprantu, kad naudotis, , Gintarinis vairas" paslaugomis reiškia buti pritrenktiems. :) Tad serviso problema ir vairuotojų prastas elgesys Klaipedos viešuosiuose autobusuose dar išlieka ir nemanau, kad greitu laiku tai išsispręs, bet čia jau ne mano kompeticijos klausimas.
2015.12.16. Laukiau stoteleje 9 autobuso, kuris turejo atvaziuoti 7.41, bet jis velavo apie 8min.o kai atvaziavo visa kelia vaziavo letai ir kuomet stabdydavo, tai stabdydavo staigiai.Nemanau, kad taip dera vairuotojuj vairuoti. Siandiena taip pat vaziavau su 9 autobusu 8val., bet jis atvaziavo daug anksciau nei pagal grafika numatyta.Gal galima galu gale sureguliuot taip, kad jie atvaziuotu laiku, mat tokiu laiku zmones skuba i darbus ir mokyklas ir niekas veluoti nenori.Ir tegul vairuotojai nepamirsta, kad veza ZMONES o ne bulves!!!
Bronislovas Petkus
2015-11-19 00:05:25 IP 2g5vd92q
2015-11-18 Ši ryta teko važiuoti 3 maršruto autobusu, man išlipti reikėjo aula magna sustojime.Autobusui ipajudėjus iš universiteto stotelės ir panašiai nuvažiavus apie puse kelio paspaudžiau mygtuka, kuris yra spaudžiamas, kad autobusas sustotu sekančiame sustojime ar kad atidarytu duris.Stovėjau pačiame aikštelės centre prie durų, daugiau žmonių šalia nebuvo.autobusas artėdamas prie sustojimo pradėjo mažint greiti ir pasuko i pirma eismo juosta...deja nesustojes padidino greitį ir pravažiavo nesustojes stotelėje.priėjes paklausiau vairuotojo kodėl nestojo-pasakė reikėjo stovėt prie durų.Atleiskite paspaudžiau mygtuka, pranešdamas apie išlipima, stovėjau praėjimo centre, vilkėjau ryškiai raudona stiuke kurios neimanoma nepastebėti.kai priėjau prie vairuotojo, jau važiavo antroje juostoje ir pasakė kad tikrai neišleisiu dabar.paprašiau vairuotojo prisistatyti, i mano prašyma vairuotojas nereagavo.Pakartojus prašyma prisistatė-Petras Vasiliauskas.Išlipes iš autobuso paskambinau jūsų numeriu nurodytu autobuse.pirmas klausimas kurį uždaviau buvo;ar pas jus dirba Petras Vasiliauskas ir žinoma atsakymas buvo -ne.atsiliepusi moteris žadėjo apie tai perduoti direktoriui, tikiuosi jis gavo tokia informacija.autobuso valstybinis numeris kuriuo važiavau HHF 137 Tikiuosi kad yra priemonių vairuotojų auklėjimui kad nenuvežtu keleivių toliau nei nori keleivis ir dar lietui lyjant.skirtingai nei vairuotojas nebijau prisistatyt-esu Bronislovas Petkus, o jei vairuotojas įrodinės savo tiesas galit pas kambint man nr864599439 Ačiū už dėmesį

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Visas transportas
Cargobooking.lt

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; eksportas; importas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
Cargobooking. LT – inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri derina IT sisteminius sprendimus kartu su logistika, taip pasiūlydama klientams platų logistikos paslaugų spektrą. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Siekdami pasiūlyti geriausią krovinių gabenimo sprendimą, Cargobooking. LT užmezgė partnerystę su agentais iš...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Pirklių g. 5, Žemaitkiemio k., LT-54310 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Nominacijos liudija: Rivile eina teisinga linkme ir turi potencialo augti
Nominacijos liudija: Rivile eina teisinga linkme ir turi potencialo augti 10-04 21:40
Rugsėjo pradžioje "Rivile" pasiekė džiugi žinia: kompanija pateko į "TOP įmonė 2022" – patikimiausių, stabiliausių ir pelningiausių įmonių sąrašą. Ne mažiau džiugi buvo ir pirmojo rudens mėnesio...
"Bitės" tyrimas: 5G neigiamai vertina vos 4 iš 100 lietuvių
"Bitės" tyrimas: 5G neigiamai vertina vos 4 iš 100 lietuvių 10-04 13:59
Lietuvoje dvigubai mažiau skeptikų nei Europoje – 5G ryšį neigiamai vertina vos 4 lietuviai iš 100, kai Europos mastu skeptikų dvigubai daugiau (10 proc.). Net kas antras lietuvis teigia norintis...
Smulkiųjų ūkių vaidmuo: ne tik gamina žemės ūkio produkciją, bet ir palaiko kaimo gyvybingumą 10-04 13:10
Smulkieji ūkiai ypač svarbūs siekiant užtikrinti tvarią kaimo vietovių plėtrą ir stabilų apsirūpinimą maistu. Be to, jie yra dalies gyventojų pragyvenimo šaltinis, nuo kurio priklauso ir šalies...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Chevron 151,73 +5,61%