Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Atsiliepimai apie Gintarinė vaistinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gintarinė vaistinė, UAB

2021-01-28 08:14:17 IP 2i575m1u
satreblA 2021-01-26 19:00:59
Nesirūpinat savo darbuotojais didmiesčiuose- iki šiol neskiepijat nuo SARS-CoV-2, kai kiti tinklai įvairiuose miestuose jau paskiepijo.
Aplaidu.

Informuojame, kad skiepijimas vyksta įmonėje nustatyta tvarka. Ši informacija teikiama tik darbuotojams. Jei esate mūsų įmonės darbuotojas, mielai prašome kreiptis el.pašto adresu evaistine@gintarine.lt prisistatant ir informacija Jums bus suteikta, kaip įmonės darbuotojui.

Aplaidu.
2021-01-26 14:57:07 IP 2i575m1u
Nijolė 2021-01-14 09:16:16
Apie vaistinę Jotvingių g. ir vaistininkes buvau geros nuomonės, bet šaukštas deguto sugadino medų: gruodžio mėn. pirkau B COMPLEX AMBIO jaunos vaistininkės patarimu ir padariau klaidą nepažiūrėjau galiojimo laiko (2021 01 90 tablečių, gerti po vieną). Po kiek laiko pasidomėjau galiojimo laiku ir nuliūdau; nebūčiau jų pirkus ir manau kad vaistininkė turėjo mane perspėti. Ką padarysi, praradau budrumą ir padėjau vaistininkei parduoti prekęę. Reikėjo vaistų ir užsukau į vaistinę ir pasiteiravau ką man dabar daryti su tais vitaminais. Vaistinikė jau vyresnė: paaiškino: nieko baisaus juos galima gerti dar puse metų, Ačiū... ir čia profesijos viršūnė: paaiškino, kad vaistai tinkami naudoti tol, kol dar tabletės nesuįrusios ir nepakitusios išvaizdos, supratau, kad cheminė sudėtis nesvarbu. Kam tada tie vaistų, papildų galiojimo laikai?

informuojame, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo ir sprendimo.

2021-01-22 08:35:39 IP 2i575m1u
Klientė 2021-01-19 13:55:01
Noriu pagirti Lukšio g. 3, Kaune dirbantį vaistininką. Tokio profesionalumo ir kompetensijos jau seniai neteko matyti.
Gerb. Kliente,

Dėkojame Jums už puikius žodžius, nuoširdų įvertinimą - tai mums didžiausia paskata ir motyvacija. Pasirūpinsime, kad Jūsų išreikšta padėka pasiektų vaistininką ir jo darbas būtų pastebėtas. Kiekvienam žmogui šilti ir palaikantys žodžiai yra tarsi vitaminai sielai.

„Gintarinės vaistinės“ misija - būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu, nes mums rūpi Jūsų sveikata. Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir laukiame Jūsų sugrįžtant.

2021-01-22 08:34:21 IP 2i575m1u
Viktor 2021-01-20 09:32:57
Siaubas, Gintarine vaistine istaisikyt sava gliuka kuris jau eigu nepameloti tesiasi daugiau nei pusmeti t. y. neimanoma nupirkti svetaineje jusu prekiu 1.usakakymas 2.pristatymas perenki nemokamai i vaistine bet paskui sistema sustoja nereagoja i komandus neleidzia is saraso parinkti pristatymo vaistinnes adresa.

Mielai prašome patikslinti situaciją susisiekus el. paštu evaistine@gintarine.lt arba paskambinus „Gintarinės vaistinės” nemokama telefono linija - 8 800 10008, kurioje dirbančios vaistininkės - konsultantės padės renkantis prekes, vykdant užsakymą mūsų elektroninėje vaistinėje, suteiks informaciją apie mūsų tinklo vaistines. Linija dirba pirmadienį - penktadienį 9 - 17val.

Jūsų „Gintarinė vaistinė
2021-01-07 14:48:44 IP 2i575m1u
Justina 2020-12-22 15:52:32
Žiaurus aptarnavimas! Tiesiogine ta žodžio prasme! Lankytis šioje vaistinėje tenka dažnai, nes ji arti namu, bet kiekviena kart atėjus mane pasitinka susiraukusios nepatenkintos vaistininkės. Visada atrodo kad joms trukdai daryti pašalinius darbus. Vos pasisveikina, visada be šypsenos. Jei paklausi patarimo gauni atsakyma kad nežino, arba nieko negirdėjo. Net kai reikia vaistų pagal recepta, vietoje to kad gražiai pasakytu kad neveikia sistema nespėjus net pasakyti ko reikia, iskart nutraukė pasakymu NEVEIKIA (vos ne žinote eikite lauk greičiau!) Pora kart susilaikiau galvoju nesakysiu ir nerašysiu nieko, bet kai tai kartojasi jau gaila kad tokie “specialistai” jei galima juos taip vadinti dirba klientų aptarnavime su žmonėmis! Susimastykit! Lubinų g. 155, Romainių g. Kaunas
Gerb. Justina,

Esame dėkingi, kad išsakėte savo nuomonę apie „Gintarinę vaistinę“ - mums yra svarbūs Jūsų pastebėjimai, kad galėtume tobulėti ir tinkamai pasirūpinti savo klientais. Apgailestaujame, kad kaskart apsilankydama minėtoje vaistinėje patiriate nepatogumų.

Norime Jus informuoti, kad informacija apie Jūsų minimą situaciją yra perduota vaistinių tinklo vadovybei, kuri išnagrinėjusi problemą imsis priemonių.

Dar kartą Jūsų atsiprašome ir visada laukiame sugrįžtant į „Gintarinę vaistinę“!

2020-12-21 14:02:40 IP 2i575m1u
juozas 2020-12-15 13:15:31
Visi vaistininkai puikus, taciau noreciau padekoti vaistininkei Ingridai, kuri dirba Vilniuje Justiniskiu 91 ''Norfa'' be galo maloni, mielai ir suprantamai paaiskina jei iskila papildomi klausimai. Malonu, kad yra tokiu darbuotoju visada malonu apsipirkti.Aciu Ingrida.Sekmes Jums.
Gerb. Juozai,

2020-11-16 17:01:16 IP 2i575m1u
Ana 2020-11-12 14:05:03
Pataisykite prasom savo internetine svetaine!!! Nieko neimanoma užsakyti!!! Ismeta klaida! Ir taip jau senai!

Jūsų „Gintarinė vaistinė
2020-10-16 09:56:47 IP 2i575m1u
Mindaugas 2020-09-26 13:29:46
Nepatariu apsipirkinėti Šiauliuose Lyros turgavietėje esančioje Gintarinėje vaistinėje. Ten visiškai nekompetetinga ir nesupratinga vaistininkė. Esmė ta kad įvyko nelaimė ir smarkiai nudegiau ranką ir priimamajam išrašė tepalą sulfargin. Jis receptinis, esmė ta kad man jo užtenka porai perrišimų didelis nudegimo plotas. Ir recepte parašė daugkartiniam recepto panaudojimui. Pirkaus pradžioj kitoje gatvėj esančioje Gintarinėje vaistinėje ten parduodavo recepta pasilikdavau. O lyros turgavietėje Gintarinėje vaistinėje buvau užsipultas neišmanančiu išvadintas ir nepardavė tepalo nors turi. Matos visiškai nesuprantanti kas yra nudegimas kiek to tepalo reikia ir kas yra receptas daugkartiniam naudojimui. Deje gaila kad tokie žmonės dirba vaistinėse. Ačiū dievui turi kitos vaistinės ir ten galiu įsigyti tepalo nepalikdamas recepto ir kiek man jo reikia. O tokia vaistine kaip Gintarinė esanti Lyros turgavietėje geriau nesusidurti dėl joje dirbančių nekompetetingu žmonių.
Gerb. Mindaugai,

Dėkojame, kad išsakėte savo nuomonę apie „Gintarinę vaistinę“ - mums yra svarbūs Jūsų pastebėjimai, kad galėtume tobulėti ir tinkamai pasirūpinti savo klientais. Apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nepatogumų mūsų vaistinėje.

Norime Jus informuoti, kad apie Jūsų minimą įvykį yra perduota vaistinių tinklo vadovybei, kuri išnagrinėjusi problemą imsis priemonių.

2020-08-27 15:12:43 IP 2cfq90vm
Polina 2020-08-26 15:44:17
Niekad nesilankydavau Gintarinėj vaistinej, nes buvau pamėgus Camelia. Bet dabar kai tik reikia į vaistinę-lankausi Gintarinėje Švitrigailos g.1, Vilniuje, nes ten dirba profesionalios vaistininkės, kurios visada įdėmiai išklauso, visko išsiklausinėja ir pasiūlo sprendimą arba pataria, išsamiai paaiškindamos ką ir kaip reikia daryti. Visada paslaugios kiek pardavėja Dalia, tiek vaistinės vedėja (tik deja pamiršau jos vardą). Esu dėkinga joms, nes ne vieną kartą man patarė ir padėjo ko nesitikėjau iš vaistininkų.
Gerb. Polina,

Rugilė Žalionė
2020-08-24 14:35:43 IP 2nom5nrr
Tikiu, kad visi vaistininkai puikūs, tačiau labai norėčiau padėkoti vaistininkei, kuri dirba Kaune, Jotvingių g. 15, kelis kartus lankiausi, be galo maloni, paslaugi, mielai ir suprantamai paaiškina jei iškyla klausimas. Vaistininkė vyresnio amžiaus, deja neatkreipiau dėmesio į vardą. Labai džiugu, kad yra tokių darbuotojų, nes norisi sugrįžti! :)
Labai patinka Gintarinė vaistinė, nu bet reklama tai kažkoks siaubas neįmanoma žiūrėti tokia visiška nesąmonė, tokios baisios reklamos nesu mačiusi.
Vilniaus iki parduptuvėj dirba nemokantis ir nežinantys ką pardavinėja. Buvo paprašyta pleistro nuo pūslių, konsultantas pardavė paprastus ta prius pleistrus, kurie iš vis nesilaiko... Arba neišmokintas ir ne supažindintas su prekėmis, arba tiesiog bando iš parduoti paskutinius pasibaigusius likučius.
2020-08-10 15:06:17 IP 2cfq90vm
Jūra Okuškaitė 2020-07-24 21:34:44

Noriu paklausti: kodėl nebuvo pritaikyta nuolaida vaistui IMPLICOR?

Jūra

informuojame, kad vaistams, įrašytiems į kompensuojamų vaistų sąrašą, nuolaida nėra taikoma.
Jei kyla daugiau klausimų - prašome kreiptis el. pašto adresu: evaistine@gintarine.lt

Jūsų „Gintarinė vaistinė“
Noriu labai pagirti ir širdingai padėkoti Gintarinės vaistinės Telšiuose (Gedimino g. NORFOJE) vaistininkei, nepastebėjau jos vardo, bet aukšta jauna moteris, be galo maloni, kiekvieną kartą labai stengiasi viską paaiškinti ir padėti. Iš tikrųju niekur taip maloniai neaptarnauja kaip čia ir pastebėjau, kad ji taip bendrauja su visais atėjusiais i vaistinę. Tik patys gražiausi žodžiai !!!
2020-08-05 15:57:56 IP 2cfq90vm
Irena 2020-07-02 16:19:54
Noriu padekoti Gintarine vaistines (Juodasis kelias 35 Vilnius) darbuotojai STANKEVIC uz puiku aptarnavima, išsamius paaiškinimus apie vaistu vartojima, malonu bendravima. Aciu, tai pavyzdys kaip turetu dirbti ir kiti vaistiniu darbuotojai.
Gerb. Irena,

2020-08-05 15:55:49 IP 2cfq90vm
Onutė Žukauskienė 2020-06-22 17:21:12
PADĖKA Prienų Gintarinės vaistinės (Kęstučio g.) vaistininkei Odetai Levanauskaitei už malonų aptarnavimą, patarimą,
jos nuoširdumą ir užuojautą ligoniui ; su pagarba Onutė Žukauskienė
Gerb. Onute Žukauskiene,

Jūra Okuškaitė
2020-07-24 21:34:44 IP 2i5858l5

Noriu paklausti: kodėl nebuvo pritaikyta nuolaida vaistui IMPLICOR?

Jūra
Apsilankiau Gintarineje vaistineje adresu Taikos prospektas 115, Klaipeda, liepos 13 d, 11.20 val. Norejau nusipirkti medicininiu kaukiu kelionei i uzsieni. Paprasiau 20 kaukiu, bet vaistininke atsake, kad parduos tik 10, nes turi maza kieki ir riboja pardavimus. Atsinese gana didele dezute ir pradejo traukti po viena kauke ir deti i maiseli prekems nenaudodama pirstiniu, nors pries mane esanciam klientui ka tik atidave graza smulkiomis monetomis. Atsisakiau pirkti, nes man reikia svariu kaukiu originalioje pakuoteje, o ne bet kaip sugrustu i pirkiniu krepseli. Esu pirkes toje pacioje vaistineje supakuotas po 10 gamintojo.
Nusipirkau Euro vaistineje, kur man pasake, kad kaukiu pardavimas neribojamas, galiu pirkti kiek noriu. I sia vaistne daugiau kojos nekelsiu.
Vakar buvau atsiimti užsakytą prekę Ukmergės 21, Panevežyje.Tokios šaunios darbuotojos dar reikia paieskoti-suteike pilną info, surado mano pageidaujamą prekę artimiausioje vaistineje.Didelis ačiū:)
Gitarine vaistine nepritaike nuolaidu kurias turejo taikyti iki 12.00 val.vaistus pirkau 2020-06-25 11:45:34 val.tariu Gintarinei vaistinei viso gero!!!
Pries keleta dienu Kaune, Taikos pr. Gintarineje vaistineje pirkau omega3 zuvu tauku kapsules, sumokejau grynais pinigais, kvito nepasiemiau, kainavo apie 4 eurus, kvita palikau vaistinej, toj lekstutej, kur atiduoda graza. Per ne pilnas 30 minuciu gryzau iki namu, atidarau dezute, o ten dvieju kapsuliu truksta. Is karto paskambinau i vaistine, vaistininke atsimine mane, paklausiau ar gali pakeisti dezute, tai sake turiu tureti kvituka. Sakiau kad pas ja palikau ir paprasiau paieskoti, bet vaistininke atsisake kategoriskai. Nuo siol net ir vaistus pradesiu tikrinti prie kasos.
Onutė Žukauskienė
2020-06-22 17:21:12 IP 28mc1bbq
jos nuoširdumą ir užuojautą ligoniui ; su pagarba Onutė Žukauskienė
Kai perku internetu ir uz prekės sumoku bankiniu pavedimu o atėjus i parduotuvė vaistininkės nepaziurejus ar uzsakymas buvo apmokėtas sako mokėti. Kažkaip būkit atidesnes, nes du kartus uz prekė mokėti atsiprašau...
Nuoširdžiai dėkoju visom dirbančiom Justiniškių 91, Vilniuje Gintarinėje vaistinėje darbuotojams ir ypač vaistininkei Giedrei už labai kokybiška ir mandagu aptarnavima (visada atidžiai išklauso, pataria ir padeda rasti geriausią sprendimą).
AČIŪ darbuotojoms dirbantiems per šį sudėtingą laikotarpį. Sėkmės ir stiprybės!
Sakyciau, kad fainai aptarnauja fainos vaistininkes.As kazkaip suzinojau telefona, todel galiu, pries vykdamas, paklausti ar turi reikiamu vaistu.Buna, kad tenka uzsisakyti, arba, tokiu papildu, kaip "Trejos devynerios geriamasis tirpalas", paziuri kompiuteryje ir pasako, kuri vaistine prekiauja.O dar akcijos, kada dalina zuvu tauku kapsules, taip sakant, fantastika...
Reda Stasiukyniene
2020-05-07 18:10:35 IP 2fbas8rf

Prašau atkreipti dėmesį - darbo metu vaistininkė vaikšto su darbo rūbais, pirštinėmis... Urmo bazėje.Šiandieną nufotografavau šį vaizdą kurį pridedu kaip įrodymą.
Tikriausiai vertėtų pasikartoti darbo higienos reikalavimus, tai pat kaip dėvimos apsaugos priemonės.

Gražios dienos
Noriu rekomenduoti! Pati geriausia e.vaistinė! Puikiai padarytas internetinis puslapis, labai patogu naudotis! Profesionaliai dirbantis kolektyvas! Visada greitai atsako, pagelbėja!
Vaistininkės arogancija vaistinėje buvo iš ties klaiki. Veiksmas vyko Žirmūnų g. 106 E
Buvau išvaryta iš vaistinės ir laukiau gal 10 min., pilnoje sloguojančių žmonių eilėje; kol atsilaisvins vaistininkė prie pagrindinės kasos nors man buvo pasirodo reikalinga kasa kurioje pardavinėjami ne vaistai. Tačiau tos vaistininkės kurios kasos man ir reikėjo buvau išvaryta iš vaistinės, nes matai nelaukiu eilėje kol atsilaisvins vaistininkas. Bet kad jos kasa ir buvo ta kurios man reikia. Nes man reikėjo ne vaistų o tiesiog atsiimti kremą kurį buvau internetu užsisakiusi. Todėl vaistininkės reikalavimas skaityti užrašus kurie aiškiai sakė, laukite už vaistinės durų kol atsilaisvins vaistininkas man negaliojo nes ji buvo ta vaistininkė kurios man reikėjo ir jo buvo laisva tuo momento kuriuo įžengiau į vaistinę.
Kitas niuansas kuris parodė nekompetenciją: vaistininkė paduodama užklijuota maišelį su mano vardo sugebėjo leptelėti "galbūt čia bus tai ką užsisakėt" tikslių žodžių nepamenu tačiau tai išmušė iš vėžių, kaip galima man duoti mano užsakymą nesant tikrai kad čia tikrai tai ką užsisakiau? Nei laba dieną nei viso gero aišku irgi nesulaukiau. Gaila nespėjau perskaityti vaistininkės pavardės.
Be kita ko ta vaistininkė kuri nesugeba komunikuoti su vaistinės klientais buvo užsidėjusi apsauginę kaukę ir ne ta puse ir atvirkščiai.
Genovaitė 2019-12-06 15:19:57
@019-12-06 Gintarinėje vaistinėje (Vilnius, Justiniškių 91) dirba nesąžininga darbuotoja L. Mogilnickienė, pirkau keletą vaistų, t. tarpe ir internetu užsakytų, Kažkodėl už kiekvieną vaistą reikėjo atsiskaityti atskirai, grąžą tai grąžindavo tai ne, laikė kažkur prie savęs, pagaliau 20 eurų banknotą, kad grąžintų reikėjo priminti.

Žodžiu atsiskaitymas buvo toks "suveltas", kad galų gale supratau permokėjusi, nors įtikinti darbuotojos negalėjau

internetiniai užsakymai yra aptarnaujami atskirai. Todėl jei pirkote ir vaistinėje kažką, tai ir atsiskaitinėjote per kelis kartus, o ne už viską iš karto (pvz. jei internetu užsisakėte dvi prekes, o vaistinėje pirkot vieną prekę, tai atsiskaitysite per tris kartus ir vaistininkė paduos tris atsiskaitymo kvitus). :) tiesiog tokia yra tvarka.
Labai nusivylėm lazdynuose Architektų 214 vaistine, ankstesnės vaistininkės visuomet padėdavo pasirinkti vaistus, o pastaruosius porą metų neįmanoma ką nors nupirkti, niekas nieko neišmano ir nepažysta savo asortimento.Buvusi vedėja buvo nuostabi, ir vaistininkė, kuri kiek žinau dekretinėse, prekyba padidėtų jei grąžintumėte dirbti protingus žmones.
UAB Gintarinė vaistinė
2020-03-10 16:13:23 IP 2cfq90vm
AUSRA 2020-02-28 15:07:27
Užsakiau dezinfektantą 2020 02 26, o šiandie 02.28 paskambinop. Daiva Kuprelevičienė iš Gintarinės vaistinės ir pasakė, kad prekės nėra. Tai kodėl sistema leido užsakyti? Gal būčiau nusipirkus kitur? Kaip jumis pasitikėti?
P.S.
Užsakymo numeris: 1141440
Užsakymo informacija: https://www.gintarine.lt/orderdetails/1141440
Užsakymo data: 2020 m. vasario 26 d., trečiadienis
Atsiėmimo adresas
GINTARINĖ VAISTINĖ Olandų g. 6-1, Kaunas
Apgailestaujame ir dar kartą Jūsų atsiprašome, dėl didelės apkrovos buvo įvykusi sistemos klaida. Tai pastebėję ir skambinome, norėdami Jus informuoti.

Daiva
UAB Gintarinė vaistinė
Šeštadienį naktį apsilankiau budinčioje vaistinėje Kaune (Varnių gatvėj). Likau labai šauniai aptarnauta! Labai malonus vaikinas!
P.S.
Užsakymo numeris: 1141440
Užsakymo informacija: https://www.gintarine.lt/orderdetails/1141440
Užsakymo data: 2020 m. vasario 26 d., trečiadienis
Atsiėmimo adresas
GINTARINĖ VAISTINĖ Olandų g. 6-1, Kaunas
Vaistinėje Senasis Ukmergės plentas 8 šiandien dirbo vaikinukas ir mergina. Atėjus į vaistinę buvau nemaloniai nustebinta itin nemalonaus, nepagarbaus abiejų elgesio. Nenoriu daug aiškinti, bet iš vaistininko pasakymas, kad jam svarbi jo šikna (kalba netaisyta) yra visiškas nonsensas.Galiausiai man dar stovint prie prekystalio apsisuko ir įlindo į tarnybinės patalpas, kur jo laukė bendradarbė. Likau ne supratus. Gyvenu šalia, dažnai tenka užbėgti į šią vaistinę, visada būdavau maloniai aptarnauta ten dirbančio personalo. Dabar tikrai ten niekada neisiu. Linkėjimai vaistinės administracijai.
esu sužavėta vaistinės, esančios Vilkaviškyje, Gedimino g., vaistininko Pauliaus (berods toks vardas) aptarnavimo kultūra. Visada labai malonus, patariantis, jaučia ir atjaučia kiekvieną žmogų. Kiekvieną kartą, apsilankius šioje vaistinėje ir su juo pabendravus, stebiuosi, kaip toks jaunas žmogus turi tiek pozityvumo ir noro patarti, padėti. Ačiū. Tai ne mano vienos nuomonė, su kuo bekalbėsi, visi jį giria.
Jetau... Antra karta lankiausi Mindaugo g 25 (IKI) Vilnius vaistineje... Ir vel pas ta pati vyrukaaa. Vel ironija is jo puses... Komentarai, kad paskui turesiu problemu su kepenim. Pirkau Ibumetin. Bet si kart buvo su receptu. Pirkau anytai. Klausiau jo moralo, gal 3min. Dar liepė perduoti anytai, kad maziau '' šniotu'' (jo zodynas) vaistus. As jau geriau nueisiu i toliau esancia vaistine, bet daugiau jo neklausysiu. Ir dar ta ironija...Na, kai pagalvoji, kad jis ir pirma karta taip bendravo...Tikrai nemalonu. Dabar dar eidamas i vaistine, turi galvoti kas gi aptarnaus... Nesamone!!! Jus aisku nenuskursit, bet as nervu sutaupysiu.
Bronius 2020-02-07 18:08:44
Labas, Sandra
1) pirmiausiai tai ne kasininkė, o MPharm profesionalė, kas skiriasi tūkstančius kartų;
2) antra, atkreipk dėmesį, kad vaistai yra negražinamas produktas, čia tau ne batai ir suknelė, tokie įstatymai, todėl jus vaistininkė ir informavo, kad apmokėjus jau būtų basta
3) nesu Gintarinės vaistinės atstovas, o tik žmogus iš šono, kad apšviestų bent biški, kuo skiriasi Vaistinė nuo Maximos...
Labas,
1) Man tikrai nėra svarbu koks jos profesinis išsilavinimas, ir taip aisku, kad vaistinėje dirba farmacininkės. Tuo metu ši moteris buvo prie kasos. Akivaizdu, kad žmogus nemoka bendrauti. Ir tai nėra susiję su profesija. Esu ne karta buvusi kitose vaistinėse, tai niekada taip nemaloniai niekas nebendravo su klientais.
2) antra, aš neketinau grąžinti vaistų. O kam informuoti tai, kas butu, jeigu butu????
3) jei zmogus iš šono, tai iš kur žinote, kas si moteris???
Sandra 2020-01-03 20:22:52
Esu labai nusivylusi Klaipėdos Žardėje esančių darbuotojų neprofesionalumu. Atėjau vakare, prieš užsidarant vaistinei, nupirkti sesės 9 men vaikams žvakučių. Kasininkė Sigita buvo labai nepatenkinta, kad mokant pinigus dar paskambinau sesei pasitikslinti, kokių žvakučių reikia. Na, matosi, kad darbuotoja buvo nepatenkinta, jog ilgai svarsčiau ir pakeičiau prašymą... Pradėjusi konfliktuoti, išsigalvodama, kas būtų buvę, jei jau butų apmokėta. Atsakius, kad būčiau paėmusi ir kitus vaistus, darbuotoja pasimetė. Ar pas jus vaistinėse neįmanomas pinigų gražinimas tokiu atvėju? Ar čia darbuotoja stengiasi sugadinti nuotaiką klientams? Ar sunku paimti ir kitus vaistus? Nesuprantu kokia problema, kad reikia išprovokuoti konfliktą... Deja, bet nebeisiu ten daugiau, kilo noras važiuoti į kitą vaistinę.
Labas, Sandra
Sveiki, norint užpildyti anketa del dovanu kupono reikia matyt būti savu, nes kitokiu atveju kaip besuksi, tik pildysi anketa ir pildysi apie apklausa, nieko daugiau, deja
Tikrai nėra ribų žmonių kvailinimui visose srityse - Gintarinė - ne išimtis.
2020-01-24 pirkau vaistų, gavau čekį su šūkiu, , Mums ypač svarbi Jūsų nuomonė" ir apklausoje nutariau dalyvauti.
Betgi - suvedus anketos pildymo kodą, kai turėjau išsakyt savo nuomonę - iššoka sakinys, kad kodas neteisingas.
O kodas tikrai teisingas ir galiojantis - rašo 7 dienas.
Anketą bandžiau pildyt 2020-01-28.
Tai kam vaidint, kad ypač svarbi ta mūsų nuomonė, jei dalyvaut apklausoje leidžia gal kas trečiam-penktam?
Vis tie tariamos demokratijos žaidimai :D

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Antstoliai: dviem iš trijų kreditorių pernai padėjome susigrąžinti visas skolas
Antstoliai: dviem iš trijų kreditorių pernai padėjome susigrąžinti visas skolas 01-28 12:36
Antstolių informacinės sistemos duomenimis, iš viso per praėjusius metus išieškota ir kreditoriams sugrąžinta 139,9 mln. Eur skolų. Tai 35%, arba 36,2 mln. Eur daugiau, negu buvo išieškota 2019...
Prezidentas su Seimo vadove tarėsi dėl pasirengimo masiniam vakcinavimui
Prezidentas su Seimo vadove tarėsi dėl pasirengimo masiniam vakcinavimui 01-28 12:26
Valstybės institucijos turėtų jau dabar pradėti koordinuotą pasirengimą masiniam vakcinavimui nuo koronaviruso, nes tai padės pasiekti ambicingą tikslą iki šių metų vidurvasario Lietuvoje turėti...
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną"
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną" 01-28 12:07
Pandemijos paveiktoje rinkoje sparčiai atsigavęs Japonijos koncernas nutraukė ilgametę Vokietijos gamintojo lyderystę.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

3M 186,65 +6,08%
Starbucks 97,87 -6,51%