Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Atsiliepimai apie Gintarinė vaistinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gintarinė vaistinė, UAB

2021-07-07 08:46:33 IP 2cfq90vm
Žydrūnė 2021-07-01 16:00:18
Aptarnavimas ir kultūra pakaitinio vaistininko tragiška. Norėjau užsisakyti gyvybiškai svarbių vaistų, o jis pareiškė kad laiko neturi. Tai kam iš vis tada tokia vaistinė reikalinga?

informuojame, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo ir sprendimo.

2021-06-21 13:22:02 IP 2i575m1u
Virginija Zakšauskaitė 2021-06-18 20:27:45
Šiandieną 2021 06 18, 15:31:56 val. Kėdainiuose, Basanavičiaus g. 80, mane aptarnavo labai maloni vaistininkė. Suteikė labai išsamią informaciją apie vaistų vartojimą. Likau labai labai patenkinta.
Gerb. Virginija Zakšauskaite,

Dėkojame Jums už puikius žodžius, nuoširdų įvertinimą - tai mums didžiausia paskata ir motyvacija. Pasirūpinsime, kad Jūsų išreikšta padėka pasiektų vaistininką ir jo darbas būtų pastebėtas. Kiekvienam žmogui šilti ir palaikantys žodžiai yra tarsi vitaminai sielai.

„Gintarinės vaistinės“ misija - būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu, nes mums rūpi Jūsų sveikata. Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir laukiame Jūsų sugrįžtant.

Virginija Zakšauskaitė
2021-06-18 20:27:45 IP 28mcr1ft
2021-06-16 11:13:25 IP 2cfq90vm
Gabrielė 2021-06-10 14:04:34
Varnių g. Rimi esančioje vaistinėje dirba labai arogantiška vidutinio amžiaus moteris. Nuolatos bendrauja nemandagiai ir kelia konfliktus. Po šiandien vizito išėjus norėjosi verkti. Buvau su mažu vaiku ir mergaitė paėmė kremuką nuo lentynos (padėjau atgal tvarkingai). Dėl to vaistininkė netgi aprėkė mažą vaiką (1.5 metų) "negalima, ką tu darai!".
Tai tik vienas iš daugelio incidentų.

2021-06-15 10:33:56 IP 2cfq90vm
Vilma 2021-06-12 11:33:57
Sveiki. Esu sukrėsta nuo “Gintarinės vaistinės", esančios Prekybos miestelyje urmas, farmacininkės "patarimų". 2021-06-10 dieną 13. h atėjau nupirkti vaistų virškinimui savo artimiausiam žmogui, kuris šiuo metu gydosi gydytojo paskirtais stipriais vaistais, nuo kurių šalutinio poveikio ėmė pykinti ir t.t. Su farmacininke bandžiau pasitarti, gal kas labiau tiktų, kad palengvintų skrandžio problemas. Kuo tiksliau išdėsčiau, kas šiuo metu vyksta ligoniui, gavau ne vaistų, o patarimą “ruoštis”. Kam “ruoštis” pradžioj nesupratau, apstulbau... Tariau, kad žmogus lankosi pas gydytojus, kraujo tyrimai geri, nerodo jokių mirties signalų. Manęs atsiprašė, kad pasakė man “tiesą”, tą tiesą, kurią man turėjo pasakyti gydytojas. Patikslino, kad liko tik kelios dienos, kad greitai sprogs kepenys. Dar, šalia to, patarė ieškoti deguonies aparato, nes prasidės dusulys... Bandžiau įsiterpti, kad tokio pavojaus nėra, juk gydytojas guldytų į ligoninę... Tarė, kad tokių ligonių jau ir ligoninėje nebegydo ir t. t. Apmiriau, pagalbos prireikė pačiai. Kitoje vaistinėje teko pirktis raminančiuosius. Atėjus patarimo dėl virškinimo fermentų, kaip reklamos teigia “ateikit-patarsim”, gavau patarimą “ruoštis” laidotuvėms. Ištikta šoko, sau uždaviau klausimą: "Ar dabar ligos eigą numato farmacininkė?! Ar reikalinga, kad šoko ištiktas pirkėjas nupirktų daugiau vaistų nuo streso ir sau. Pasirodo, šioje vaistinėje, gali tapti ligoniu nuo "patarimų". Esu nuliūdinta, nes serga artimas žmogus, kada kiekvieną žodį imi į širdį, ir nusivylusi šia vaistinės darbuotoja. Nerekomenduoju lankytis šioje vaistinėje vien dėl "patarimų".
Pagarbiai Vilma...

Pagarbiai Vilma...
Tai tik vienas iš daugelio incidentų.
2021-05-27 08:55:49 IP 2i575m1u
Simona 2021-05-25 23:43:27
Esu atradus Jūsų vaistinėse nuostabų vaistinką! Jį sutikau seniau dirbantį kitame tinkle Gedimino pr. Anksčiau dirbau pati centre. Visom kolegem sakydavau, kad taikytų tik pas jį. O jis ėmė ir kažkur pradingo. Netikėtai sutikau, dirbantį Žvėryne “Gintarinėje” vaistinėje. Pasakė, kad jis ten dirba tik trumpam, o kur toliau dirbs neišdrįsau paklausti. Vis einant pro šalį “Gintarinės” vaistinės nužvelgdavau ar nedirba, bet niekur jo daugiau nemačiau. Karantinui bėgant persikrausčiau. Šiandiena pavyko jį pamatyti “IKI”, esančioje prie Galgių. Nuostabus vaistininkas! Komunikabilumas, profesianalumas, mokėjimas bendrauti su žmogum. Kažkas nerealaus. Atrodo užtenka, su juo pakalbėti ir pagiji! Aciū Jums už šį vaistininką prie pat namų!
Ačiū, tau Rimvydai!
Gerb. Simona,

Ačiū, tau Rimvydai!
20210521 vakare į Gintarinę vaistinę Klaipėdoje, Liepojos 27, atėjo vyras atsiimti internetinį užsakymą.
Vaisto nedavė, nes reikalingas receptas, viskas aišku. Paskambinau į vaistinę sužinoti kaip man dabar būti ir ką daryti dėl dantų skausmo. Kalbėjau su vaistininku vyriškiu, paaiškinau, kad po pietų lankiausi pas odontologę. Gydytoja nuo dantų skausmo recepto neišrašė, ant odontologijos klinikos kortelės parašė vaistą Ibuprofen 600 mg., kurį turėjau nusipirkti. Vaistininkas pasakė reikalingas receptas, atsakiau, kad aišku. Pasakiau skauda dantys ir kaip dabar būti, ką daryti. Jis pasakė " tiek to patikėsiu, galite vaistą atsiimti."Dukra paauglė nuėjo pasiimti vaisto. Netikėtai vaistininkas telefonu paskambino, pradėjo uždavinėti klausimus, pamokslaudamas bei pakeltu tonu, kodėl odontologė neišrašė recepto ar ji nežino, kad reikalingas receptas, ar internetinio užsakymo vaistinėje klausė dėl recepto...Paklausiau kodėl jis man skambina, gi pasakė ateiti atsiimti vaistą. Pasakiau duokite ar neduokite vaistą ir viskas, jokios problemos. Ko greičiau norėjau pabaigti nemalonų pokalbį su vaistininku. Po to pasakė " Aha tai Jūs apsimelavote". Pasakiau, kad jis negali taip kalbėti, prašiau paaiškinti kas per kaltinimai, visą pokalbį jis gardžiai juokėsi. Pasakiau, kad dėl jo elgesio parašysiu skundą, jis atsakė gerai, tada vaisto neduos. Nesupratau, tai gi ne turgus, o vaistinė. Pasakiau baikim pokalbį, duodat vaistą ar ne ir gero vakaro.Vaistininkas mane įžeidė dukros akivaizdoje, kaltinimu dėl apsimelavimo, pamokslaudamu su gardžiu juoku. Vaikų darželis. Pirmą kartą susidūriau su tokiu nekultūringi vaistininku. Nes kiek lankiausi minėtoje vaistinėje, visi darbuotojai malonūs ir profesionalūs.Šiaip nenorėjau rašyti skundo, bet savaitgalis buvo sugadintas.
Receptas išrašytas ir pristatytas į vaistinę.
Pagarbiai, L
2021-04-30 15:26:06 IP 2ju7l6bq
Virginija Milkauskienė 2021-04-26 08:37:27
Dėl balandžio 19d. užsakymo Nr.1747967. Iki šiol nesulaukusi vaistų, paskambinau į Jūsų informaciją, kur sužinojau, kad kaukių pristatymo laikas 10d. Patikrinau, kad tikrai parašyta, bet ar negalima buvo paryškinti? Be to, tegul būna nors mėnuo, bet kodėl į tą patį užsakymą priimate vaistus, kurių užsakymas 1-2d. Ar nepagalvojate, kad jei užsakomi vaistai, tai jie reikalingi. Ar pasiūlysite dabar eiti papildomai nusipirkti aspirino, nepagalvodami, kad kad tam reikia papildomų pinigų, kurių dabar ne taip jau daug turime. Iš kur toks abejingumas? Supratau, kad teks keisti vaistinę.

Virginija Milkauskienė
2021-04-26 08:37:27 IP 2e9135rl
2021-04-14 16:50:24 IP 2i575m1u
Arunas 2021-04-13 11:00:05
Bekit visi kuo toliau nuo gintarines vaistines. Mane jau du kartus isdure su manzete spaudimo aparatui. Pirma karta gavau zinute kad preke atsirado bet jos nebuvo.Dabar uzsakiau viena manzete bet atsiunte kitokia

2021-04-13 12:45:00 IP 2cfq90vm
Karolina 2021-04-12 14:52:50
Noriu nuoširdžiai padėkoti vaistininkei Vitai kuri dirba Gintarinėje vaistinėje Grigiškėse. Tikrai matosi žmogus, kuris atsidavęs savo darbui!
Plačiau apie situaciją:
Šiandien balandžio 12 d. Apsilankiau pas chirurgą dėl pūliningo poodinio spuogo kuris sukėlė veido tinimą. Chirurgas nieko nekonsultavo tik pasakė galiu įdurti su adata, aš žinoma nesitikau, paprašiau vaistų ir atvykus į vaistinę dirbo Vita, kuri man viską paaiškino kaip reiktų prižiūrėti pulinį, kaip vartoti vaistus, taip pat paskambinus į vaistinę suteikė konsultaciją dar dėl kaikurių dalykų. Likau tikrai labai nustebusi tokiu nuostabiu Vitos darbu!
Linkiu, kuo daugiau atrasti tokių žmonių ir prisijungti prie savo kolektyvo.
Gerb. Karolina,

Plačiau apie situaciją:
Linkiu, kuo daugiau atrasti tokių žmonių ir prisijungti prie savo kolektyvo.
2021-04-12 13:25:12 IP 2i575m1u
Eligijus 2021-04-09 09:21:12
Kauno miestas Lubinų g. 155. Atvykstu į vaistinę, rašo internetu, kad dirba nuo 9 val. Atvykus po 9 dar nedirbo. Vaikui reikėjo vaistų ir gavau važiuoti kitur. Jokio punktualumo.

2021-03-24 10:19:34 IP 2i575m1u
Jelena 2021-03-15 16:16:13
Šiandien dukra nuėjo pasiimti Dupixent vaistus kurios buvau užsisakiusi prieš 2 savaites, aiškinau vaistininkei kad Dupixsent dabar dukra leis pati su specialiu švirkštu (adapteriu)nes gydytoja leido jau leistis pačiai.Dar buvau užėjusi į vaistine prieš dvi dienas iki recepto išrašymo kad įsitikinčiau kad viską gerai paaiškinau.Bet kai atėjo laikas pasiimti vaistus pasirodo kad užsisakė su paprastu švirkštu kur turi leisti kitas asmuo.Tai kokio velnio aš pas ją ėjau ir prašiau jeigu nesugeba dirbti, kam žadėjo kad turės su adaptoriumi?Prie manęs tikrino sandėlį pasake kad tikrai atvež.Būčiau ėjusi į kita vaistine, kaip dabar pasitikėt, kam iš vis žadėjo.Tai Galgiu vaistine Pergalė g.Gerai kad spėjome į Santariskes tai sesute suleido.

2021-03-19 11:50:13 IP 2i575m1u
Sandra 2021-03-18 18:51:23
Labai operatyvūs darbuotojai dirba. Apsipirkus internetu, be problemų buvo priimtas ir suorganizuotas prekės grąžinimas, susisiekta su fizine vaistine, atėjus į vaistinę grąžinti prekę, nereikėjo nieko aiškintis, situacija buvo žinoma. Paprasta, organizuota, patogu. Taip ir turi būti šiais laikais.
Gerb. Sandra,

2021-03-04 16:12:40 IP 2i575m1u
Giedra 2021-03-04 08:30:43
Sveiki. Taip jau atsitiko, kad vaistinė tapo labai svarbia mano gyvenimo dalimi. Norėčiau pasidalinti patirtimi apie Gintarinę vaistinę Panevėžyje, Nemuno 70. Ten mane konsultavo vaistinės vedėja Jovita. Tai labai profesionali, atsakinga, supratinga darbuotoja. Ji labai išsamiai paaiškino apie vaistų suderinamumą, parinko man tinkančius maisto papildus. Gyvenime neteko susidurti su tokio profesionalumo ir gerumo žmogumi. Dabar vaistus perku tik šioje vaistinėje ir tik tada, kai dirba Jovita. Šią vaistinę rekomenduoju ir savo pažįstamiems. Vaistinės kolektyvas turėtų didžiuotis tokia darbuotoja.
Giedra
Gerb. Kliente,

Giedra
2021-02-10 16:29:15 IP 2i575m1u
Antanas 2021-02-06 12:45:16
Sveiki visi. Pirkau vaistus su receptų spiria respimat ir ventolin. 3 mėnesiams. Vaistininkė pinigus paskaičiavo už 3 ir 3 vt. Įmušė į kasą sumokėjau tačiau šių vaistų jai truko po 1 vt ji pažadėjo skola grąžinti kita diena kai gaus šiuos vaistus. Antroj dienoj atėjau vaistų atsiimti. Pateikiau pirkimo čekius tačiau ji nenorėjo net matyti.. Vaistų neatgavau nors jų kaina bijau suklysti kas kur 54 €. Ar tik neisisukus kokia žiurkė jūsų įmonė? Nemanau kad čia toks aš vienintelis. Patikėjau kad grąžins. Pasirodo susimoviau. Gal ji mažai uždirba?. Taip dasiduria! (rytų g vaistinė. Šilas)

2021-02-03 12:35:37 IP 2i575m1u
Kamilė 2021-01-29 13:04:05
Kauno Partizanų Iki esančioje vaistinėje darbuotoja dirba be kaukės. Perkant receptinius vaistus, buvo paduoti ne tie vaistai. Atėjus jų pasikeisti aš pati buvau apkaltinta, kad nematau, ką perku ir kad čia yra mano pačios kaltė

2021-01-28 08:14:17 IP 2i575m1u
satreblA 2021-01-26 19:00:59
Nesirūpinat savo darbuotojais didmiesčiuose- iki šiol neskiepijat nuo SARS-CoV-2, kai kiti tinklai įvairiuose miestuose jau paskiepijo.
Aplaidu.

Informuojame, kad skiepijimas vyksta įmonėje nustatyta tvarka. Ši informacija teikiama tik darbuotojams. Jei esate mūsų įmonės darbuotojas, mielai prašome kreiptis el.pašto adresu evaistine@gintarine.lt prisistatant ir informacija Jums bus suteikta, kaip įmonės darbuotojui.

Aplaidu.
2021-01-26 14:57:07 IP 2i575m1u
Nijolė 2021-01-14 09:16:16
Apie vaistinę Jotvingių g. ir vaistininkes buvau geros nuomonės, bet šaukštas deguto sugadino medų: gruodžio mėn. pirkau B COMPLEX AMBIO jaunos vaistininkės patarimu ir padariau klaidą nepažiūrėjau galiojimo laiko (2021 01 90 tablečių, gerti po vieną). Po kiek laiko pasidomėjau galiojimo laiku ir nuliūdau; nebūčiau jų pirkus ir manau kad vaistininkė turėjo mane perspėti. Ką padarysi, praradau budrumą ir padėjau vaistininkei parduoti prekęę. Reikėjo vaistų ir užsukau į vaistinę ir pasiteiravau ką man dabar daryti su tais vitaminais. Vaistinikė jau vyresnė: paaiškino: nieko baisaus juos galima gerti dar puse metų, Ačiū... ir čia profesijos viršūnė: paaiškino, kad vaistai tinkami naudoti tol, kol dar tabletės nesuįrusios ir nepakitusios išvaizdos, supratau, kad cheminė sudėtis nesvarbu. Kam tada tie vaistų, papildų galiojimo laikai?

2021-01-22 08:35:39 IP 2i575m1u
Klientė 2021-01-19 13:55:01
Noriu pagirti Lukšio g. 3, Kaune dirbantį vaistininką. Tokio profesionalumo ir kompetensijos jau seniai neteko matyti.
Gerb. Kliente,

2021-01-22 08:34:21 IP 2i575m1u
Viktor 2021-01-20 09:32:57
Siaubas, Gintarine vaistine istaisikyt sava gliuka kuris jau eigu nepameloti tesiasi daugiau nei pusmeti t. y. neimanoma nupirkti svetaineje jusu prekiu 1.usakakymas 2.pristatymas perenki nemokamai i vaistine bet paskui sistema sustoja nereagoja i komandus neleidzia is saraso parinkti pristatymo vaistinnes adresa.

Mielai prašome patikslinti situaciją susisiekus el. paštu evaistine@gintarine.lt arba paskambinus „Gintarinės vaistinės” nemokama telefono linija - 8 800 10008, kurioje dirbančios vaistininkės - konsultantės padės renkantis prekes, vykdant užsakymą mūsų elektroninėje vaistinėje, suteiks informaciją apie mūsų tinklo vaistines. Linija dirba pirmadienį - penktadienį 9 - 17val.

Jūsų „Gintarinė vaistinė
2021-01-07 14:48:44 IP 2i575m1u
Justina 2020-12-22 15:52:32
Žiaurus aptarnavimas! Tiesiogine ta žodžio prasme! Lankytis šioje vaistinėje tenka dažnai, nes ji arti namu, bet kiekviena kart atėjus mane pasitinka susiraukusios nepatenkintos vaistininkės. Visada atrodo kad joms trukdai daryti pašalinius darbus. Vos pasisveikina, visada be šypsenos. Jei paklausi patarimo gauni atsakyma kad nežino, arba nieko negirdėjo. Net kai reikia vaistų pagal recepta, vietoje to kad gražiai pasakytu kad neveikia sistema nespėjus net pasakyti ko reikia, iskart nutraukė pasakymu NEVEIKIA (vos ne žinote eikite lauk greičiau!) Pora kart susilaikiau galvoju nesakysiu ir nerašysiu nieko, bet kai tai kartojasi jau gaila kad tokie “specialistai” jei galima juos taip vadinti dirba klientų aptarnavime su žmonėmis! Susimastykit! Lubinų g. 155, Romainių g. Kaunas
Gerb. Justina,

Esame dėkingi, kad išsakėte savo nuomonę apie „Gintarinę vaistinę“ - mums yra svarbūs Jūsų pastebėjimai, kad galėtume tobulėti ir tinkamai pasirūpinti savo klientais. Apgailestaujame, kad kaskart apsilankydama minėtoje vaistinėje patiriate nepatogumų.

Norime Jus informuoti, kad informacija apie Jūsų minimą situaciją yra perduota vaistinių tinklo vadovybei, kuri išnagrinėjusi problemą imsis priemonių.

Dar kartą Jūsų atsiprašome ir visada laukiame sugrįžtant į „Gintarinę vaistinę“!

2020-12-21 14:02:40 IP 2i575m1u
juozas 2020-12-15 13:15:31
Visi vaistininkai puikus, taciau noreciau padekoti vaistininkei Ingridai, kuri dirba Vilniuje Justiniskiu 91 ''Norfa'' be galo maloni, mielai ir suprantamai paaiskina jei iskila papildomi klausimai. Malonu, kad yra tokiu darbuotoju visada malonu apsipirkti.Aciu Ingrida.Sekmes Jums.
Gerb. Juozai,

2020-11-16 17:01:16 IP 2i575m1u
Ana 2020-11-12 14:05:03
Pataisykite prasom savo internetine svetaine!!! Nieko neimanoma užsakyti!!! Ismeta klaida! Ir taip jau senai!

Jūsų „Gintarinė vaistinė
2020-10-16 09:56:47 IP 2i575m1u
Mindaugas 2020-09-26 13:29:46
Nepatariu apsipirkinėti Šiauliuose Lyros turgavietėje esančioje Gintarinėje vaistinėje. Ten visiškai nekompetetinga ir nesupratinga vaistininkė. Esmė ta kad įvyko nelaimė ir smarkiai nudegiau ranką ir priimamajam išrašė tepalą sulfargin. Jis receptinis, esmė ta kad man jo užtenka porai perrišimų didelis nudegimo plotas. Ir recepte parašė daugkartiniam recepto panaudojimui. Pirkaus pradžioj kitoje gatvėj esančioje Gintarinėje vaistinėje ten parduodavo recepta pasilikdavau. O lyros turgavietėje Gintarinėje vaistinėje buvau užsipultas neišmanančiu išvadintas ir nepardavė tepalo nors turi. Matos visiškai nesuprantanti kas yra nudegimas kiek to tepalo reikia ir kas yra receptas daugkartiniam naudojimui. Deje gaila kad tokie žmonės dirba vaistinėse. Ačiū dievui turi kitos vaistinės ir ten galiu įsigyti tepalo nepalikdamas recepto ir kiek man jo reikia. O tokia vaistine kaip Gintarinė esanti Lyros turgavietėje geriau nesusidurti dėl joje dirbančių nekompetetingu žmonių.
Gerb. Mindaugai,

Dėkojame, kad išsakėte savo nuomonę apie „Gintarinę vaistinę“ - mums yra svarbūs Jūsų pastebėjimai, kad galėtume tobulėti ir tinkamai pasirūpinti savo klientais. Apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nepatogumų mūsų vaistinėje.

Norime Jus informuoti, kad apie Jūsų minimą įvykį yra perduota vaistinių tinklo vadovybei, kuri išnagrinėjusi problemą imsis priemonių.

UAB „Gintarinė vaistinė“
2020-08-27 15:12:43 IP 2cfq90vm
Polina 2020-08-26 15:44:17
Niekad nesilankydavau Gintarinėj vaistinej, nes buvau pamėgus Camelia. Bet dabar kai tik reikia į vaistinę-lankausi Gintarinėje Švitrigailos g.1, Vilniuje, nes ten dirba profesionalios vaistininkės, kurios visada įdėmiai išklauso, visko išsiklausinėja ir pasiūlo sprendimą arba pataria, išsamiai paaiškindamos ką ir kaip reikia daryti. Visada paslaugios kiek pardavėja Dalia, tiek vaistinės vedėja (tik deja pamiršau jos vardą). Esu dėkinga joms, nes ne vieną kartą man patarė ir padėjo ko nesitikėjau iš vaistininkų.
Gerb. Polina,

Rugilė Žalionė
2020-08-24 14:35:43 IP 2nom5nrr
Tikiu, kad visi vaistininkai puikūs, tačiau labai norėčiau padėkoti vaistininkei, kuri dirba Kaune, Jotvingių g. 15, kelis kartus lankiausi, be galo maloni, paslaugi, mielai ir suprantamai paaiškina jei iškyla klausimas. Vaistininkė vyresnio amžiaus, deja neatkreipiau dėmesio į vardą. Labai džiugu, kad yra tokių darbuotojų, nes norisi sugrįžti! :)
Labai patinka Gintarinė vaistinė, nu bet reklama tai kažkoks siaubas neįmanoma žiūrėti tokia visiška nesąmonė, tokios baisios reklamos nesu mačiusi.
Vilniaus iki parduptuvėj dirba nemokantis ir nežinantys ką pardavinėja. Buvo paprašyta pleistro nuo pūslių, konsultantas pardavė paprastus ta prius pleistrus, kurie iš vis nesilaiko... Arba neišmokintas ir ne supažindintas su prekėmis, arba tiesiog bando iš parduoti paskutinius pasibaigusius likučius.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Berlyne į gatves išėjo šimtai protestuotojų, įvyko susidūrimų su policija
Berlyne į gatves išėjo šimtai protestuotojų, įvyko susidūrimų su policija 08-01 19:30
Šimtai demonstrantų, protestuojančių prieš ribojamąsias priemonės, sekmadienį nepaisė teismo draudimo ir išėjo į Berlyno gatves, kur susigrūmė su policija.
"Pfizer" ir "Moderna" ženkliai padidino vakcinų kainas
"Pfizer" ir "Moderna" ženkliai padidino vakcinų kainas 08-01 15:30
"Pfizer" daugiau ne ketvirtadaliu, o "Moderna" daugiau nei dešimtadaliu padidino Covid-19 vakcinų kainas, rodo peržiūrėtos vakcinų tiekimo sąlygos naujausiose ES sutartyse.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Procter & Gamble 142,23 +1,97%
Keurig Dr Pepper 35,21 +0,74%