Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Atsiliepimai apie Gintarinė vaistinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gintarinė vaistinė, UAB

Nuoširdžiai dėkoju visom dirbančiom Justiniškių 91, Vilniuje Gintarinėje vaistinėje darbuotojams ir ypač vaistininkei Giedrei už labai kokybiška ir mandagu aptarnavima (visada atidžiai išklauso, pataria ir padeda rasti geriausią sprendimą).
AČIŪ darbuotojoms dirbantiems per šį sudėtingą laikotarpį. Sėkmės ir stiprybės!
Sakyciau, kad fainai aptarnauja fainos vaistininkes.As kazkaip suzinojau telefona, todel galiu, pries vykdamas, paklausti ar turi reikiamu vaistu.Buna, kad tenka uzsisakyti, arba, tokiu papildu, kaip "Trejos devynerios geriamasis tirpalas", paziuri kompiuteryje ir pasako, kuri vaistine prekiauja.O dar akcijos, kada dalina zuvu tauku kapsules, taip sakant, fantastika...
Reda Stasiukyniene
2020-05-07 18:10:35 IP 2fbas8rf

Prašau atkreipti dėmesį - darbo metu vaistininkė vaikšto su darbo rūbais, pirštinėmis... Urmo bazėje.Šiandieną nufotografavau šį vaizdą kurį pridedu kaip įrodymą.
Tikriausiai vertėtų pasikartoti darbo higienos reikalavimus, tai pat kaip dėvimos apsaugos priemonės.

Gražios dienos
Noriu rekomenduoti! Pati geriausia e.vaistinė! Puikiai padarytas internetinis puslapis, labai patogu naudotis! Profesionaliai dirbantis kolektyvas! Visada greitai atsako, pagelbėja!
Vaistininkės arogancija vaistinėje buvo iš ties klaiki. Veiksmas vyko Žirmūnų g. 106 E
Buvau išvaryta iš vaistinės ir laukiau gal 10 min., pilnoje sloguojančių žmonių eilėje; kol atsilaisvins vaistininkė prie pagrindinės kasos nors man buvo pasirodo reikalinga kasa kurioje pardavinėjami ne vaistai. Tačiau tos vaistininkės kurios kasos man ir reikėjo buvau išvaryta iš vaistinės, nes matai nelaukiu eilėje kol atsilaisvins vaistininkas. Bet kad jos kasa ir buvo ta kurios man reikia. Nes man reikėjo ne vaistų o tiesiog atsiimti kremą kurį buvau internetu užsisakiusi. Todėl vaistininkės reikalavimas skaityti užrašus kurie aiškiai sakė, laukite už vaistinės durų kol atsilaisvins vaistininkas man negaliojo nes ji buvo ta vaistininkė kurios man reikėjo ir jo buvo laisva tuo momento kuriuo įžengiau į vaistinę.
Kitas niuansas kuris parodė nekompetenciją: vaistininkė paduodama užklijuota maišelį su mano vardo sugebėjo leptelėti "galbūt čia bus tai ką užsisakėt" tikslių žodžių nepamenu tačiau tai išmušė iš vėžių, kaip galima man duoti mano užsakymą nesant tikrai kad čia tikrai tai ką užsisakiau? Nei laba dieną nei viso gero aišku irgi nesulaukiau. Gaila nespėjau perskaityti vaistininkės pavardės.
Be kita ko ta vaistininkė kuri nesugeba komunikuoti su vaistinės klientais buvo užsidėjusi apsauginę kaukę ir ne ta puse ir atvirkščiai.
Genovaitė 2019-12-06 15:19:57
@019-12-06 Gintarinėje vaistinėje (Vilnius, Justiniškių 91) dirba nesąžininga darbuotoja L. Mogilnickienė, pirkau keletą vaistų, t. tarpe ir internetu užsakytų, Kažkodėl už kiekvieną vaistą reikėjo atsiskaityti atskirai, grąžą tai grąžindavo tai ne, laikė kažkur prie savęs, pagaliau 20 eurų banknotą, kad grąžintų reikėjo priminti.

Žodžiu atsiskaitymas buvo toks "suveltas", kad galų gale supratau permokėjusi, nors įtikinti darbuotojos negalėjau

internetiniai užsakymai yra aptarnaujami atskirai. Todėl jei pirkote ir vaistinėje kažką, tai ir atsiskaitinėjote per kelis kartus, o ne už viską iš karto (pvz. jei internetu užsisakėte dvi prekes, o vaistinėje pirkot vieną prekę, tai atsiskaitysite per tris kartus ir vaistininkė paduos tris atsiskaitymo kvitus). :) tiesiog tokia yra tvarka.
Labai nusivylėm lazdynuose Architektų 214 vaistine, ankstesnės vaistininkės visuomet padėdavo pasirinkti vaistus, o pastaruosius porą metų neįmanoma ką nors nupirkti, niekas nieko neišmano ir nepažysta savo asortimento.Buvusi vedėja buvo nuostabi, ir vaistininkė, kuri kiek žinau dekretinėse, prekyba padidėtų jei grąžintumėte dirbti protingus žmones.
UAB Gintarinė vaistinė
2020-03-10 16:13:23 IP 2cfq90vm
AUSRA 2020-02-28 15:07:27
Užsakiau dezinfektantą 2020 02 26, o šiandie 02.28 paskambinop. Daiva Kuprelevičienė iš Gintarinės vaistinės ir pasakė, kad prekės nėra. Tai kodėl sistema leido užsakyti? Gal būčiau nusipirkus kitur? Kaip jumis pasitikėti?
P.S.
Užsakymo numeris: 1141440
Užsakymo informacija: https://www.gintarine.lt/orderdetails/1141440
Užsakymo data: 2020 m. vasario 26 d., trečiadienis
Atsiėmimo adresas
GINTARINĖ VAISTINĖ Olandų g. 6-1, Kaunas
Apgailestaujame ir dar kartą Jūsų atsiprašome, dėl didelės apkrovos buvo įvykusi sistemos klaida. Tai pastebėję ir skambinome, norėdami Jus informuoti.

Daiva
UAB Gintarinė vaistinė
Šeštadienį naktį apsilankiau budinčioje vaistinėje Kaune (Varnių gatvėj). Likau labai šauniai aptarnauta! Labai malonus vaikinas!
P.S.
Užsakymo numeris: 1141440
Užsakymo informacija: https://www.gintarine.lt/orderdetails/1141440
Užsakymo data: 2020 m. vasario 26 d., trečiadienis
Atsiėmimo adresas
GINTARINĖ VAISTINĖ Olandų g. 6-1, Kaunas
Vaistinėje Senasis Ukmergės plentas 8 šiandien dirbo vaikinukas ir mergina. Atėjus į vaistinę buvau nemaloniai nustebinta itin nemalonaus, nepagarbaus abiejų elgesio. Nenoriu daug aiškinti, bet iš vaistininko pasakymas, kad jam svarbi jo šikna (kalba netaisyta) yra visiškas nonsensas.Galiausiai man dar stovint prie prekystalio apsisuko ir įlindo į tarnybinės patalpas, kur jo laukė bendradarbė. Likau ne supratus. Gyvenu šalia, dažnai tenka užbėgti į šią vaistinę, visada būdavau maloniai aptarnauta ten dirbančio personalo. Dabar tikrai ten niekada neisiu. Linkėjimai vaistinės administracijai.
esu sužavėta vaistinės, esančios Vilkaviškyje, Gedimino g., vaistininko Pauliaus (berods toks vardas) aptarnavimo kultūra. Visada labai malonus, patariantis, jaučia ir atjaučia kiekvieną žmogų. Kiekvieną kartą, apsilankius šioje vaistinėje ir su juo pabendravus, stebiuosi, kaip toks jaunas žmogus turi tiek pozityvumo ir noro patarti, padėti. Ačiū. Tai ne mano vienos nuomonė, su kuo bekalbėsi, visi jį giria.
Jetau... Antra karta lankiausi Mindaugo g 25 (IKI) Vilnius vaistineje... Ir vel pas ta pati vyrukaaa. Vel ironija is jo puses... Komentarai, kad paskui turesiu problemu su kepenim. Pirkau Ibumetin. Bet si kart buvo su receptu. Pirkau anytai. Klausiau jo moralo, gal 3min. Dar liepė perduoti anytai, kad maziau '' šniotu'' (jo zodynas) vaistus. As jau geriau nueisiu i toliau esancia vaistine, bet daugiau jo neklausysiu. Ir dar ta ironija...Na, kai pagalvoji, kad jis ir pirma karta taip bendravo...Tikrai nemalonu. Dabar dar eidamas i vaistine, turi galvoti kas gi aptarnaus... Nesamone!!! Jus aisku nenuskursit, bet as nervu sutaupysiu.
Bronius 2020-02-07 18:08:44
Labas, Sandra
1) pirmiausiai tai ne kasininkė, o MPharm profesionalė, kas skiriasi tūkstančius kartų;
2) antra, atkreipk dėmesį, kad vaistai yra negražinamas produktas, čia tau ne batai ir suknelė, tokie įstatymai, todėl jus vaistininkė ir informavo, kad apmokėjus jau būtų basta
3) nesu Gintarinės vaistinės atstovas, o tik žmogus iš šono, kad apšviestų bent biški, kuo skiriasi Vaistinė nuo Maximos...
Labas,
1) Man tikrai nėra svarbu koks jos profesinis išsilavinimas, ir taip aisku, kad vaistinėje dirba farmacininkės. Tuo metu ši moteris buvo prie kasos. Akivaizdu, kad žmogus nemoka bendrauti. Ir tai nėra susiję su profesija. Esu ne karta buvusi kitose vaistinėse, tai niekada taip nemaloniai niekas nebendravo su klientais.
2) antra, aš neketinau grąžinti vaistų. O kam informuoti tai, kas butu, jeigu butu????
3) jei zmogus iš šono, tai iš kur žinote, kas si moteris???
Sandra 2020-01-03 20:22:52
Esu labai nusivylusi Klaipėdos Žardėje esančių darbuotojų neprofesionalumu. Atėjau vakare, prieš užsidarant vaistinei, nupirkti sesės 9 men vaikams žvakučių. Kasininkė Sigita buvo labai nepatenkinta, kad mokant pinigus dar paskambinau sesei pasitikslinti, kokių žvakučių reikia. Na, matosi, kad darbuotoja buvo nepatenkinta, jog ilgai svarsčiau ir pakeičiau prašymą... Pradėjusi konfliktuoti, išsigalvodama, kas būtų buvę, jei jau butų apmokėta. Atsakius, kad būčiau paėmusi ir kitus vaistus, darbuotoja pasimetė. Ar pas jus vaistinėse neįmanomas pinigų gražinimas tokiu atvėju? Ar čia darbuotoja stengiasi sugadinti nuotaiką klientams? Ar sunku paimti ir kitus vaistus? Nesuprantu kokia problema, kad reikia išprovokuoti konfliktą... Deja, bet nebeisiu ten daugiau, kilo noras važiuoti į kitą vaistinę.
Labas, Sandra
Sveiki, norint užpildyti anketa del dovanu kupono reikia matyt būti savu, nes kitokiu atveju kaip besuksi, tik pildysi anketa ir pildysi apie apklausa, nieko daugiau, deja
Tikrai nėra ribų žmonių kvailinimui visose srityse - Gintarinė - ne išimtis.
2020-01-24 pirkau vaistų, gavau čekį su šūkiu, , Mums ypač svarbi Jūsų nuomonė" ir apklausoje nutariau dalyvauti.
Betgi - suvedus anketos pildymo kodą, kai turėjau išsakyt savo nuomonę - iššoka sakinys, kad kodas neteisingas.
O kodas tikrai teisingas ir galiojantis - rašo 7 dienas.
Anketą bandžiau pildyt 2020-01-28.
Tai kam vaidint, kad ypač svarbi ta mūsų nuomonė, jei dalyvaut apklausoje leidžia gal kas trečiam-penktam?
Vis tie tariamos demokratijos žaidimai :D
Esu labai nusivylusi darbo laiku Gintarinėjė vaistinėje, nurodyta, kad vaistinė esanti Kovo 11-osios 45b Kaune, šeštadieniais dirba 9-15, tačiau atvykus į vaistinę, 2020.01.18 14.43 ji jau buvo uždaryta.Tikiuosi atsakingi asmenys, pasidomės tokia situacija ir darbuotojų veiksmais, tikiu tokiais darbuotojų poelgiais praradote ne vieną klientą, sėkmės!
Never go to this pharmacy in Lithuania, Vilnius, Didzioji st., Old Town. If you try to take a look on any goods you will be accused as a thieve and they will ask you to get lost from the pharmacy. Be careful, especially if you speak Lithuanian and came from abroad to visit Lithuania. This company is placed in Kaunas so they do whatever they want because there are no laws in Kaunas. Because of their actions of their employee my client had to call even to the police. She was very angry and told my client to get lost and go away from the pharmacy despite my client ordered some goods from their pharmacy in Lithuania, Vilnius, Didzioji st., Old Town, Vokieciu Vaistine. Be Aware!
Noriu pareikšti padeka Justiniškių 91, Vilniuje Gintarinėje vaistinėje visom dirbančiom darbuotojams už labai gera ir mandagu aptarnavima (rupinasi pacientais, išiklauso, stengiasi patarti, labai demesingos, kantrios). Malonu bei džiugu jog yra tokiu profesionaliu bei maloniu darbuotoju.
Pagarba šioms darbuotojoms ir sekmės darbe.
Ačiū mergaitėm dirbančiom Ogmios Gintarinėje vaistinėje Vilniuje už profesionalią pagalbą, dėmesį ir rūpestį.Pati šauniausia vaistinė.Sekmės ~Kęstutis~
Jei Gintarinei vaistinei priklauso autobusiukas su logotipu vaistine.lt, tai žinokite, kad jį vairuoja chamas, sukeliantis avarines situacijas. Auto valst. Nr. HNE 552. Atsargiai!

Labai "gera" reklama vaistinei! Tikrai....

"Gintarinės" asistentas
2019-11-30 20:13:45 IP 28m9v1aq
Henrikas 2018-02-15 21:45:40

Buvau šoke nuo kainų skirtumo. Pirkau Šilainiuose Gintarinėje vaistinėje hemopatinius vaistus Mastika, Traumell ir Nux vomica-Homaccord. Viso sumokėjau 45 EUR.Tai nėra maži pinigai, todėl nutariau pasižiūrėti, kokios kainos kituose vaistinėse. Kainų skirtumas visų šių vaistų buvo 8 EUR mažiau., nei Gintarinėje vaistinėje. Žodžiu apiplėšė mane vidury baltos dienos :) Žinoma, tai buvo paskutinis mano apsilankymas šios firmos vaistinėje. Gaila vyresnio amžiaus žmonių, kurie gauna mažas pajamas.
Kadangi "Gintarinės" vaistinės atstovai neatsako į klientų skundus, tai aš jiems patalkininkausiu. Pirmiausia, tai nustokite stebėtis kainomis vaistinėse. Kai po Verygos pertvarkų daugybė vaistinių preparatų tapo parduodami tik su receptais, vaistinių pardavimai apmirė. Todėl nereceptiniams vaistams, papildams ir kitoms prekėms kainos buvo nežmoniškai užkeltos. Ši tendencija stebima visuose vaistinių tinkluose - ne vien "Gintarinėje". O šiaip patarčiau pirkti prekes internetu ir tam tikromis dienomis, kai būna nuolaidos. Arba užsisakyti prekes internetu ir atsiimti vaistinėje. Tikrai galima sutaupyti ir nemažai, nes prekių kainos vaistinėje ir internete visada skiriasi. Nesistebiu, kad žmonės jaučiasi apiplėšti viduryje dienos, nes tokia yra realybė Lietuvos vaistinių pasaulyje.
Esu labai dėkinga gintarinei vaistinei, įsikūrusiai masčio gatvėje, Telšiuise. Dėkoju už popietes su vaistininku, kurias veda vaistininkas Kęstutis Beržinis. Rugsėjo 21dienos tema - kardiologija, vedantysis Kęstutis Beržinis nuostabus lektorius, kurio norisi klausytis kuo ilgiau. Kiekviena popietė duoda vis kažką naujo. Aš paprastas žmogus, jaucmčiuosi pagerbta, kad dalyvauju šiuose pokalbiuose. Nuoširdžiai dėkoju. Nijolė Rubavičienė.
Kaune Skirpos gatveje PC Sile yra vaistine gintarine, kurioje nusipirkau magnio kurio galiojimas pasibaiges 2019 06, pirkau 2019 08 13. Zinau, kad pasibaigusio galiojimo galima vaistineje priduoti, bet kad nusipirkti....
Noriu padekoti Vytauto g. 33, Palanga vaistininkei Dovilei P. (2019-07-16 pirkau vaistus) uz geranoriskuma. ACIU JUMS.
Sidonė Masiliūnienė
2019-07-09 15:09:51 IP 2i574b2c
Sveiki. Kodėl panaikinote galimybę patiems pasitikrinti vaistų suderinamumą? Buvo patogu.
BALTIJOS G, 59 MES JAU PUSANTRU METU NAUDOJAMA ATROPINO LASIUKUS IR PASTOVIAI JEI DIRBA VAISTININKE RAUDONAIS PLAUKAIS KYLA PROBLEMOS.SIUOS VAISTUS REIKIA UZSISAKYTI IKI 12 VALANDOS AS BUVAU VAISTINEJE PO 11.20 JI KATEGORISKAI PASAKE, KAD NESPES KAI PASAKIAU, KAD TIK PO 11.20 TAI PAREISKE, KAD KOMPIUTERINE PROGRAMA SUGEDO, BET TAI PASAKE KAI AS PASAKIAU KIEK VALANDU.JEIGU MANO UZSAKYTUS VAISTUS SUGEBA ATIDUOTI KITIEMS ZMONEMS PASAKYDAMA, KAD JIE PIRMI ATEJO, O ANT RYTOJAUS MUSU VAIKO VAISTU NEPARDUODA MANO VYRUI TAI KLAUSIU JUSU GAL MUMS SU SEIMA PAS NOTARA KOKI DOKUMENTA PASIRASYTI, KAD MUSU SEIMOS VAISTUS GALI PARDUOTI TIEK MAN IR TIEK VYRUI.TAI PRASAU CIA NEMELUOTI PER REKLAMA KAD JUMS RUPI NEPARDUOTI O PADETI PIRKEJUI JUSU REKLAMA SU SIOS VAISTINES DARBU VISISKAI NESUTAMPA
Daiva 2019-05-26 11:40:17
Neturi ir niekada neturėjo Ferensin ir tuo didžiuojasi.
Nemenčinės vaistinė. Vilnius. Jokios alternetyvos nepasiūlė.
Neturi ir niekada neturėjo Ferensin ir tuo didžiuojasi.
Sveiki..
Noreciau padekoti Danguolei dirbanciai vaistineje Senasis Ukmergės kelias 8, . Vilniaus r..Daugiau toku darbuotoju visada su sypsena, gera nuotaika, , paslaugi ir maloni.Aciu
jau daug metu tylejau...Jonavos vaistineje prie poliklinikos visos susirauke, nemandagios, nesisveikina. o jeigu ateini vakare prie langelio, tai vos ko cia valkatauji vakarais...
Praeita men. Užsisakiau čiulptukus. Užsakiou melina ir žalia, man reikėjo berniukuj! Visa men. Lankausi gintarinej vaistinei kuri randasi Vln. Geležinio vilko 9 g. Ir ka jus manote. Visalaik rožiniai ateina. Tai int. Yra gi pasirinkimas ar tu rožinio nori ar melino ar geltono ar žalio. Atsisakiau pirkti! Pasake vaistininkes, kad pakeis kita diena nuejus. Jos vel paduoda užsakyma o jame. Vienas melynas kitas rozinis! Sakiau, kad pajimsiu tik melyna. I ką man buvo atsakyta jos negali atiduoti nepilno užsakymo. Arba visa imu arba nieko. Na ir taip visa men. Tai kas dien tai kas savaite. Lakstau tu čiulptuku. Bet deje. Nieko nepasikeite! Supikau pasiklausiau kada bus pilnas normalus užsakymas? Man atsake, kad negali nieko padeti. Nes internete kai užsakai ten visai kyta respublika!!! Negali normalei užsakymo atiduoti žmogui. Ne abejoju, kad aš ne viena tokia esu pasipiktinus tokia sistema! Na užsakiau kitoj vaistinei Camelijoj ten tokiu nesamoniu ner! Dar buvou savaite stgal užsakiusi kamistad baby tepaliuka. Tai jie matit. Mane sistemoj išvis užblokavo, kad ušsakymas ne ateina! Tai va užsakynesiu internetu kitur nei galvosukius spresiu su šia nesamoninga! Vaistine! Sekmes, gal kada ir pasitaisisit, bet užsukt pas jus tikrai niekada neplanuoju!!!
Pirkau šiandien vaistą, , isla medic" ir pamačiau, kad šį vaistinė vienaip rašo prie vaisto, o kai reikia mokėti tai brangiau moki nors taiko ir nuolaidas. Kai paklausiau vaistininkų kaip suprasti, tai pasakė, kad pernai metų kainos (suprask kaip noriu taip parduodu). Ši vaistinė yra Kaune prie Kalniečių poliklinikos. (2019.04.10 17:25)
Panevėžio, , Rožyno kvartale, , Piniavos skg. esančioje Gintarinėje vaistinėje dirbo NUOSTABI panelė (kuri perkelta į Norfos vaistinę). Eidavom visi tik dėl jos. Sugebėdavo ir patarti ir pabendrauti. Visas kvartalas labai mėgo ją. Kai ją perkėlė į tą vaistinę neeina daug kas. Vakar užsukome nes buvome Iki parduotuvėje tai pasibaisejome iš vis. Vaistininkas su tokiais pajuodusiai nagai dirba, kad net baisu. Daugiau kojos nebekelsim ten. GRĄŽINKIT TEN SENIAU DIRBANČIĄ VAISTININKĘ!!!
Ilga laika lankausi siauliu IKI prekibos centre gintarineje vaistinije pietinem rajone ir noriu pareiksti padeka visom vaistines darbotojams uz labai gera ir mandagu aptarnavima. Visos vaistininkes atsizvelgia i prasymus ir kulturingai ir tartiskai parenka vaistus. Jei reike paciuos pasiulo uzsisakiti vaistu. Musu gyvenime tai yra reteinybe, kad su pirkeju graziai algtusi.Labai blogos, nervotos, grubios yra camelijos vaistininkes. Aciu.
Labai nemaloni, grubiai atsakanti i klausimus dirba vyresnio amziaus blondine vaistininke Karoliniskiu poliklinikoje, Vilniuje. Negana to, nemoka skaityti israsytu receptu. Kitoje vaistineje su tuo paciu receptu nusipirkau kaip visada, be jokiu problemu vaistus. Ne viena ir ne du kartus teko su ja susidurti, visada iseini su sugadinta nuotaika. Neigiamu atsiliepimu apie sia darbuotoja esu girdejus ir is pazistamu.
Trakų mieste prie iki parduotuves dirba tokia blondine jauna, , visad pykta.. i klausimus atsako nenoriai, tik ir laukia kol išeisi... norit pirkit... nenorit eikit iš čia.... bjauri... dėl jos neisiu daugiau į šią vaistinę... nors kitą briunetė labai faina.
Vasario 1d nuo 10h iki 12h pastoviai skambinau į Gintarinę vaistinę, esančią Lyros 13 Šiauliuose.Visą laiką signalas buvo užimta.Nežiūrint, kad buvo slidu, nuvažiavau ten ir paklausiau, kodėl visą laiką nukeltas ragelis.Net neatsiprašiusi vaistininkė atsakė, kad reikėjo prekes prisiimti, daug darbo buvo ir tt. Garbės tokioms vaistininkėms tikrai nedaro.Ar dėl 2-5 min pokalbio
būtų kas reikšmingo atsitikę?Paprasčiausias abejingumas.Gėda.
Skaitant atsiliepimus apie Gintarinę Vaistinę, pamačiau kad daugybė jų yra neigiami, o aš norėčiau padėkoti tiems darbuotojams, kuriuos sutikus norisi grįžti būtent į šią vaistinę.
Anksčiau pirkdavau vaistus Eurovaistinėje, nors Gintarinė buvo žymiai arčiau namų. Priežastis paprasta - nemalonus aptarnavimas, patarimų nesulauksi, vaikščioja vis kažkuo nepatenkinti.
Kaimynai tą patį sakydavo, kad nepatinka aptarnavimas. Taip jau atsitiko kad pakeičiau darbo vietą ir šalia manęs buvo tik Gintarinė Vaistinė (Mindaugo g. 25 IKI parduotuvėje). Kai atsirado poreikis vaistams, nuėjau į tą vaistinę ir nuo to
momento tik ten ir vaikščiuoju. Nuostabus personalas, tiek profesionalūs tiek žmogiški darbuotojai. Ypač noriu pagirti Galinevičienę Rimutę, vaistinės saulutę. Jai bedirbant, aplinkui šviesu ir jauku. Tai yra žmogus,
kuris visada patars ką daryti kilus problemai, paaiškins kruopščiai kaip teisingai vartoti perkamus vaistus, išsamiai paaiškins apie naujus produktus, kuriuos teko pirkti jau ne vieną kartą.
Būdavo situacijų, kai žmonėms prireikdavo skubios pagalbos, kol važiavo greitoji pagalba, Rimutė visada būdavo pagrindinė gelbėtoja. Pažįstu daug žmonių, kurie atvažiuoja apsipirkti į šitą vaistinę vien dėl Rimutės.
Ačiū Jums Rimutė už tai kad tokia esat. Linkiu Jums geros sveikatos, daug pozityvumo gyvenime ir darbe, ir dar ilgai džiuginti žmones bedirbant savo darbą! Taipogi noriu pasakyti AČIŪ visam Jūsų vaistinės kolektyvui - Jūs šaunuolės!
Taurageje Dariaus ir Girenog. 28a esancioj Gintarinej vaistinej dirbanti Laura S. vietoj grazos atmete angliskos valiutos centais tai pastebejau veliau, ta diena niekur daugiau nebuvau prekinusis, tad bukite atidus!!! Daugiau ten kojos nekelsiu, nesazininga darbuotoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Žagarėje, Joniškio raj esančios vaistinės darbo laikas nurodytas iki 14 val šeštadieniais, atvažiavus prieš 13 val jau nebedirbo... tikrai keliate pasitikėjimą vaistinių tinklu.
Plunges vaistineje centre labai ilgai laukti kol aptarnauja, nors dirba trys vaistininkes.Dar sulaukus nusiuncia prie kitos kasos-atseit ne ta preke perki, negali apskaiciuot.Internetine vaistine taip pat labai ilgai siuncia vaistus-antradieni uzsakiau, o jau penktadienis ir dar negavau.Kur kitos vaistines per diena pristato-zmogui juk vaistu reikia greitai jei serga
labai saunios vaistininkes Utenoje vaizganto gatveje esancioje vaistineje, kompetenteingis ir visada malonios. Vaistus perkame tik ten. geru naujuju metu
DZIAUGIUOSI atradus utenoje vienintele vaistine i kuria malonu uzeiti nors tenka vaziuoti is kito mikro rajono cia dirba nuostabus kolektyvas kompetetingos vaistininkes kurios maloniai pasitinnka viska paaiskina tai gintarine vaistine utenoje vaizganto 17 matosi kad zmones dirba is pasaukimo jauciasi auksta kvalifikacija aciu laimingu nauju metu
Sima 2018-12-26 11:06:32
ašJums apie tai, kad kreipkitės į vaistininką, paprastai jis su kompetencija, o pardavėjos /konsultantės ir yra pardavėjos, dirba visiškai nieko nebaigę, joms beli kad parduoti...
Būtent, kad vaistininkės ir dirbo. Tas ir blogiausia
Regina 2018-12-26 10:41:36
Tai suprantu, bet kaip perskaityti jei aprašymas viduje. Negriebsi vaistininkui iš rankų ir pakuočiu neplėšysi. Ir kiek kitose vaistinėse pirkau taip dar nebuvo. Visur pačios įsitikina jei nežino ar tinka. O čia tvirtino, jog tikrai skirta vartoti nėsčioms ir žindyvėms
Sima 2018-12-26 07:25:11
Labai svarbu žiūrėti, perkat pas vaistininką, ar pardavėją.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Pasikeitė "Argintos" vadovas
Pasikeitė "Argintos" vadovas 06-02 07:04
Vandentvarkos statinių, technologinių įrenginių projektavimu ir gamyba bei atsinaujinančia energetika užsiimančiai UAB "Arginta" vadovauja Marius Citavičius. Direktoriaus pareigose jis pakeitė...
Rekordinį pelną Vilniaus "GRINDA" skirs dividendams ir miesto vystymo projektams 06-01 23:02
Vilniaus miesto savivaldybės kontroliuojama UAB "Grinda" per 2019 m. pardavimų apimtis išaugino iki 21,512 mln. Eur ir uždirbo 1,798 mln. Eur audituoto pelno. Tai – bene didžiausias per visą...
Kredito unija "Saulėgrąža" vasarą pradeda nauja paslauga
Kredito unija "Saulėgrąža" vasarą pradeda nauja paslauga 06-01 22:55
Viena stipriausių šalies kredito unijų "Saulėgrąža" plečia paslaugų ratą – nuo birželio 1 dienos čia pradėjo veikti internetinė bankininkystė.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%