Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Atsiliepimai apie Gintarinė vaistinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Gintarinė vaistinė, UAB

Trakų mieste prie iki parduotuves dirba tokia blondine jauna, , visad pykta.. i klausimus atsako nenoriai, tik ir laukia kol išeisi... norit pirkit... nenorit eikit iš čia.... bjauri... dėl jos neisiu daugiau į šią vaistinę... nors kitą briunetė labai faina.
Vasario 1d nuo 10h iki 12h pastoviai skambinau į Gintarinę vaistinę, esančią Lyros 13 Šiauliuose.Visą laiką signalas buvo užimta.Nežiūrint, kad buvo slidu, nuvažiavau ten ir paklausiau, kodėl visą laiką nukeltas ragelis.Net neatsiprašiusi vaistininkė atsakė, kad reikėjo prekes prisiimti, daug darbo buvo ir tt. Garbės tokioms vaistininkėms tikrai nedaro.Ar dėl 2-5 min pokalbio
būtų kas reikšmingo atsitikę?Paprasčiausias abejingumas.Gėda.
Skaitant atsiliepimus apie Gintarinę Vaistinę, pamačiau kad daugybė jų yra neigiami, o aš norėčiau padėkoti tiems darbuotojams, kuriuos sutikus norisi grįžti būtent į šią vaistinę.
Anksčiau pirkdavau vaistus Eurovaistinėje, nors Gintarinė buvo žymiai arčiau namų. Priežastis paprasta - nemalonus aptarnavimas, patarimų nesulauksi, vaikščioja vis kažkuo nepatenkinti.
Kaimynai tą patį sakydavo, kad nepatinka aptarnavimas. Taip jau atsitiko kad pakeičiau darbo vietą ir šalia manęs buvo tik Gintarinė Vaistinė (Mindaugo g. 25 IKI parduotuvėje). Kai atsirado poreikis vaistams, nuėjau į tą vaistinę ir nuo to
momento tik ten ir vaikščiuoju. Nuostabus personalas, tiek profesionalūs tiek žmogiški darbuotojai. Ypač noriu pagirti Galinevičienę Rimutę, vaistinės saulutę. Jai bedirbant, aplinkui šviesu ir jauku. Tai yra žmogus,
kuris visada patars ką daryti kilus problemai, paaiškins kruopščiai kaip teisingai vartoti perkamus vaistus, išsamiai paaiškins apie naujus produktus, kuriuos teko pirkti jau ne vieną kartą.
Būdavo situacijų, kai žmonėms prireikdavo skubios pagalbos, kol važiavo greitoji pagalba, Rimutė visada būdavo pagrindinė gelbėtoja. Pažįstu daug žmonių, kurie atvažiuoja apsipirkti į šitą vaistinę vien dėl Rimutės.
Ačiū Jums Rimutė už tai kad tokia esat. Linkiu Jums geros sveikatos, daug pozityvumo gyvenime ir darbe, ir dar ilgai džiuginti žmones bedirbant savo darbą! Taipogi noriu pasakyti AČIŪ visam Jūsų vaistinės kolektyvui - Jūs šaunuolės!
Taurageje Dariaus ir Girenog. 28a esancioj Gintarinej vaistinej dirbanti Laura S. vietoj grazos atmete angliskos valiutos centais tai pastebejau veliau, ta diena niekur daugiau nebuvau prekinusis, tad bukite atidus!!! Daugiau ten kojos nekelsiu, nesazininga darbuotoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Žagarėje, Joniškio raj esančios vaistinės darbo laikas nurodytas iki 14 val šeštadieniais, atvažiavus prieš 13 val jau nebedirbo... tikrai keliate pasitikėjimą vaistinių tinklu.
Plunges vaistineje centre labai ilgai laukti kol aptarnauja, nors dirba trys vaistininkes.Dar sulaukus nusiuncia prie kitos kasos-atseit ne ta preke perki, negali apskaiciuot.Internetine vaistine taip pat labai ilgai siuncia vaistus-antradieni uzsakiau, o jau penktadienis ir dar negavau.Kur kitos vaistines per diena pristato-zmogui juk vaistu reikia greitai jei serga
labai saunios vaistininkes Utenoje vaizganto gatveje esancioje vaistineje, kompetenteingis ir visada malonios. Vaistus perkame tik ten. geru naujuju metu
DZIAUGIUOSI atradus utenoje vienintele vaistine i kuria malonu uzeiti nors tenka vaziuoti is kito mikro rajono cia dirba nuostabus kolektyvas kompetetingos vaistininkes kurios maloniai pasitinnka viska paaiskina tai gintarine vaistine utenoje vaizganto 17 matosi kad zmones dirba is pasaukimo jauciasi auksta kvalifikacija aciu laimingu nauju metu
Sima 2018-12-26 11:06:32
ašJums apie tai, kad kreipkitės į vaistininką, paprastai jis su kompetencija, o pardavėjos /konsultantės ir yra pardavėjos, dirba visiškai nieko nebaigę, joms beli kad parduoti...
Būtent, kad vaistininkės ir dirbo. Tas ir blogiausia
Regina 2018-12-26 10:41:36
Tai suprantu, bet kaip perskaityti jei aprašymas viduje. Negriebsi vaistininkui iš rankų ir pakuočiu neplėšysi. Ir kiek kitose vaistinėse pirkau taip dar nebuvo. Visur pačios įsitikina jei nežino ar tinka. O čia tvirtino, jog tikrai skirta vartoti nėsčioms ir žindyvėms
Sima 2018-12-26 07:25:11
Labai svarbu žiūrėti, perkat pas vaistininką, ar pardavėją.
Regina 2018-12-23 16:39:32
Kaune pirkau trijuose skirtinguose vaistinėse nereceptinius vaistus. Darbuotojoms pirmus du kartus aiškiai įvardijau jog laukiuosi ir pirma karta prašiau man tinkamu vaistų virškinimui gerinti, kita karta jūros druskos nosiai valyti. Abu kartus pardavė nėsčiai draudžiamus vartoti vaistus. Paskutinio pirkimo metu įvardijau jog po gimdymo žindau ir reik vitaminų, mane įtikino jog parduodami yra geriausi ir skirti nėsčiosioms. Grįžus namo paskaičiau informacija ir kaip anksčiau radau parašyta jog nėsčiosioms ir maitinančioms negalima vartoti.
Tai kaip suprasti jūsų darbuotojoms prastai su klausa ar nusispjauti ką parduos svarbu įkišti?
Ir ką man daryti su tais vaistais, vitaminais jei aš jų negaliu vartoti, o laukti kada galėsiu ir bus jau pasibaigias galiojimas.....
Labai svarbu žiūrėti, perkat pas vaistininką, ar pardavėją.
Panevežio mieste "babilonas" "Gintarine vaistine" ir ten dirba toks vyrukas kuris ne tik kad laba diena ar viso gero nesako, bet ir neatsako net. Na butu buve vienas kartas na suprantama gal sunki diena, bet kai jau pasikartojo dar karta tai jau pateisinimo nebera :) nu jis tiesiog " saunuolis" gal tiesiog pries dirbo "lukiškėse" :)
Kelintą kartą nemaloniai teko susidurt su p.Violeta dirbančia Joniškio Gintarinėj vaistinėj... Neźinau ar tokia vaistinės politika, bet šioje vaistinėje taikoma praktika "šios prekės turime tik 1vnt.", bent jau mano pastoviai naudojamų vaistų (jie tokrai nėra reti) ar net arbatų! Pasiteiravus ar čia tokia visose tinklo vaistinėse, buvo pasakyta, kad jei nepatinka prašom apsipirkinėti kitoje vaistinėje ir vaistininkės padėkota už sugadintą nuotaiką. Šiais laikais tokio nemalonaus aptarnavimo senokai neteko sutikti.
paprašiau vaistininko, kad pažiūrėtų su savo išreklamuota programa vaistų suderinamumą, man buvo atsakyta, kad jūs nelabai ir kišatės į vaistu derinimą ir kaip daktaras išrašė taip ir nurodote gerti. Ir NETIKRINO, neįvedė. Tik dėl tos programos ir ėjau į Gintarinę vaistinę...
ir kaip visada pradėjo mušti čekius ir tada sako UPS, kelių pakuočių užsukite kitą kartą... kad trūksta pakuočių privalo informuoti prieš išmušinėdamas /pirkau keletą preparatų?
Anonimė 2018-10-26 13:48:24
Sveiki. Šiandien užėjau į šią vaistinę ir vietoje to, kad mane aptarnautų, vaistininkė kalbėjosi telefonu. Turėjau laukti 2-5min kol mane aptarnaus. Visiškai negerbia klientų...
Siaubas! Kaip jūs nenumirėte per tas 2-5 min?! Vaistininkė turėjo mesti telefoną, kuriuo galbūt kalbėjo su viršininkais arba tokiu pat absurdišku klientų, kaip jūs, ir pulti strimgalviais prie jūsų! Užjaučiu, trauma visam gyvenimui liks... : (
Labai koktu žiūrėti, kai konsultantai pardavėjai konkuruoja, griebia iš vaistiniko rankų rekomenduotas prekes, nes esą "čia jų prekė"...Nepaisant to, kad aš noriu būtent vaistininko, specialisto konsultacijos, o ne pardavėjo.
vakar (liepos 25 d.) pirkau 4 lapelius "Magnis diasporalis" vaistinėje Gintarinė Jonavos g.3 Kaune. Aptarnavo Violeta Jablonskienė. turėjau su savim, tik piniginę ir vandens butelį. Dar užklausiau apie "kalis-magnis" papildus, bet pasiūlytieji nepatiko, nepirkau. Sumokėjau 1, 20, pasiėmiau lojalumo kortelę ir išėjau. Kadangi dar nebuvo man padėta pirmoji prekė - Magnis diasporalis -... tiesiog per išsiblaškymą - nė nepaklausiau, pamiršau ir išėjau. bet jau namie pasigedau.
Šiandien (26 dieną) užėjau į vaistinę. žmonių nebuvo. minėtoji Violeta dirbo, ją užklausiau apie 4 lapelius, kurių nepasiėmiau. Šiek tiek paraudo, pasakė kad pamena, jog pirkau - nenorėjo duoti. Čekį turėjau. Paskui vistik padėjo ant prekystalio 4 lapelius - bet !!! - su didele virtine komentarų ir replikų : "Aš išsprendžiu jūsų problemą, sumokėsiu pati..., atiduokit man čekį, kad vėl neprisigalvotumėt... gal vėl ateisit ir reikalausit...". :), na - nuostabu. Tokiu atveju atsisakiau priimti jos AUKĄ. Beje, išėmė tą pačią dėžutę Magnio diasporalio. Tai juk yra paprasta - SUSKAIČIUOK. yra juk apyvarta rodoma kompiuteryje. ir bus aišku ar yra tie 4 vnt. Stebinantis žmogaus nesąžiningumas. Kitur parastai visad grąžina prekę.
Tiesą sakant - ne aš viena leidyklos komandoje ne kartą skundėmės vieni kitiems būtent apie šią vaistininkę. man irgi teko ir anksčiau susidurti: kai tiesiog reikia išsireikalauti pigesnį arba kitos firmos produktą ir t.t. Vengiame jos, bet dirbo tik ji, deja. Šią vaistinę ne tik aš viena jau senokai "žinome". einame geriau toliau - camelia, bet nors nuotaikos nesugadins...
Jau antrą kartą Gintarinės vaistinės akcijų žurnaliuke matom tą pačią "Žiedės" reklamą ir kvietimą išmėginti jos produktus:
"Kreipkitės į vaistininką arba konsultantą, kurie mielai Jums patars ir ĮTEIKS MĖGINĖLĮ, kurį galėsite išmėginti namuose".
Pamėginau ir aš vienoj iš nurodytų vaistinių paprašyti to mėginėlio. Ir ką jūs manot, vaistininkė tik akis išpūtė: apie jokius "Žiedės" mėginėlius nė girdėt negirdėjusi !.. Galop atsinešė 2 testerius, atseit, bandyk!.. Ačiū, gal nereikia...
Pamėginau vėliau išsiaiškinti šį reikalą, ir paaiškėjo, kad iš tiesų jokių "Žiedės" mėginukų NĖRA ! Atseit, vaistininkė įpils kažkiek, jei atsineši savo indelį, tai čia ir yra tie "mėginėliai"...
Asta 2018-06-19 19:56:22
Sveiki, balandžio 09 d.rašiau komentarą apie nekompetentinga aptarnavima.Siandien vėl teko susidurti su ta pačia pardavėja ir vel tas pats: nežino nei prekių, nei kainų.Seskines IKI.Vadovai, jūs gyvi ten
?Ar jums tas pats? Taip, aš nusipirkau preke Euro vaistinėje.Laukiu raštiško atsakymo.Beje, pardavėja ta pati.
Visų pirma, tai vaistininkas ir neprivalo žinoti kainų, o jei vaistininką prilyginate pardavėjui, tai labai daug pasako apie jūsų mentalitetą.
Laba diena

Noriu pranesti apie ivyki jusu vaistinej, po kurio esu sokiruota koki darbuotojai dirba pas jus tinkle. Pageidauciau, kad bent vyresnieji sureguotu. Geguzes 22 d nusipirkau zuvu taukus, kuriu buvo pasibaiges galiojimas, tai pastebejau kai juos jau vartojau. Atvykus geranoriskai i ta vaistine kurioje pirkau issiaiskinti situacija, kadangi pati esu susijusi su medicina, buvau pariimta ten dirbancios vaistininkes ir aiskinomes situacija, tuo tarpu gretimais dirbantis vaistininkas, pradejo kistis i musu pokalbi, nemandagiai su manim elgtis, slaikstytis pries mane, sukalioti, aiskinti man, kad as pati persipylusi papildus i kazkoki buteliuka, nors tuo metu renkama informacija rode, kad tikrai si preke buvo isigyta ir cekis yra teisingas su siuo kodu. Maza to as esu besilaukianti ir toks jo elgesys su manim man tikrai nepridejo geros savijautos. As kalbu apie vaistine esancia Kaune Baltu pr 7a prie Silainiu poliklinikos, o tas issisokelis yra Marius Ruzgys. Vaistininkes prasymu, kadangi vedejos nebuvo palikau tel nr ir man buvo pasakyta, kad sekancia diena ji su manim susisieks ir issiaiskins visa esancia situacija, deja vedejos skambucio taip ir nesulaukiau. Vis dar vedama geranoriskumo, apskambinau pati keturias vaistines, kad susirasciau vedeja ir likau dar labiau sokiruota vedejos elgesio. Ji sugebejo pasakyti tik tiek, kad as pati turejau vis uzsukineti i vaistine ir pasiimti ten paliktus man pakeistus papildus. Man paklausus kodel ji su manim nesusisieke pasake, kad buvo svarbesniu reiklu. Sake jei as noriu, tai galinti atsiprasyti. Nepasiule nei pinigus grazinti nei nieko. Man pranesus, kad as laukdamasi geriau zuvu taukus su pasibaigusiu galiojimu ir neaisku kokia tai turejo itaka ji tik dar karta pakartojo, kad naujas papildas yra man paliktas ir kad as bet kada galiu pasiimti, o uz darbuotoju elgesi ji neatsakanti. Zinokit tikrai esu giliai sokiruota ir pasibaisejusi. Nesiruosiu pasiimti jokiu pakaitiniu papildu, tikiuosi, kad su manim bus susisiekta ir taip kaip priklauso tokioj situacijoj pabendrauta ir prisiimta atsakomybe, reiklauju atsiprasymo to vaistiniko kuris leido sau taip su manim elgtis.Jei nesulauksiu suregavimo kreipsiuosi i vartotoju teises ir kadandi tai yra maisto papildas i veterinarija kuri yra atsakinga uz maisto papildus.

Sutvarkykit savo darbuotojus!!!
Asta 2018-04-09 19:15:03
Sveiki, siandien vaistineje Seskines IKI centre buvau labai nemaloniai aptarnauta.Sviesiaplauke pagyvenus vaistininke (zinosit apie ka-visada susiraukus)elgesi taip, lyg noretu, kad as nieko nepirkciau.Draske man akis, nesugebejo normaliai nieko paaiskinti.Aptarnavimo kultura baisi, vadovai, ka jus I Tai?
Atejau I GINTARINE vaistine pries 14 val, esancia Alytuje, Juozapaviciaus g.13. Norejau nusipirkti keturiu rusiu vaistu, tame tarpe ir vienus receptinius. Pardaveja pirma karta tenais matau, ir ko paprasai tai arba ji nezino, kazka pradeda ieskoti arba neiskaito vaisto pavadinimo.....kai pateikiau recepta ji paklause kokia daktares pavarde, as pasakiau nors ant recepto yra aiskus gydymo istaigos ir daktares antspaudai, bet ant antspaudo daktare parasa padejus tai ji tipo nemato, nors aiskiausiai matosi...pasakiau kad gali paskambinti i gydymo istaiga jei abejoja, bet ji atsisake teigdama kad nedirbs...bet tuo laiku dar dirbo...turejau ir kita tos istaigos dokumenta bet jai nepadejo...ji atsisake parduoti vaistus...esu su receptu ir dar vaistu nepareduoda!!!!!!!!!! ir jei tai naujas darbuotojas ar tiesiog issiziojes gal reiketu normaliai ji apmokinti o tik tada palikti uz kasos???????
Daiva 2018-04-07 15:48:27
Balandzio 7d. I ojo Alytaus gintarineje norejau nupirkti kompemsuojamus vaistus. Juodaplauke (gaila, kad vardo nepaziurejau) vaistininke apsauke mane :, , kas jums israse tokius vaistus!!!! Ar girdit ka sakau!!!!!! “ ir taip toliau. Zinote blogiausia tai, kad si darbuotoja NUOLAT taip aptarnauja! Gal gi pagaliau imkites priemoniu! Tikrai sugrisiu dar karta, nes idomu, ar jusu kompanijai reikalingi klijentai. Geros dienos.
Kas yra keista, jie toleruoja TOKIUS darbuotojus, o puikūs darbuotojai yra atleidžiami....
Nijolė Miškinienė
2018-04-11 12:19:28 IP 85.206.130.224
laba diena,
labai noriu padėkoti Kristinai Šnirpūlienei (vaistinė Kalinausko g. 4, Vilnius). 2018-04-10 iš ryto Kristina labai rūpestingai aptarnavo mano tėvus, pati kelis kartus ėjo pas daktarę (vaistinė yra poliklinikos patalpose) išsiaiškinti dėl elektroninių receptų. Tėvai liko sužavėti šita darbuotoja. Ačiū Jums labai, Kristina.
Vaistinė zarasų g. nedirba tokiu laiku, kokiu deklaruoja dirbanti. 9val atvykus skubiai apsipirkti, vaistinė buvo užrakinta. Kantriai laukiau ir gaišau savo laiką tikėdama, kad kitą minutę jau atidarys, tačiau vis neatidarė.. Buvau su kūdikiu! per tą laiką būčiau nuvažiavusi į kitą vaistinę. didelis minusas, daugiau niekada čia nevažiuosiu.

Buvau šoke nuo kainų skirtumo. Pirkau Šilainiuose Gintarinėje vaistinėje hemopatinius vaistus Mastika, Traumell ir Nux vomica-Homaccord. Viso sumokėjau 45 EUR.Tai nėra maži pinigai, todėl nutariau pasižiūrėti, kokios kainos kituose vaistinėse. Kainų skirtumas visų šių vaistų buvo 8 EUR mažiau., nei Gintarinėje vaistinėje. Žodžiu apiplėšė mane vidury baltos dienos :) Žinoma, tai buvo paskutinis mano apsilankymas šios firmos vaistinėje. Gaila vyresnio amžiaus žmonių, kurie gauna mažas pajamas.
Pirkau kosmetine priemone internetu, gavau brokuota buteliuka, su tekanciu dugnu. Sugadinta nuotaika ir dingo pasitikejimas..
Pirkau vitaminų, viskas kaip ir gerai, susimokejau, staiga vaistinininkej suskamba telefonas ir ji išeina pakalbėti savais reikalais (apie vaikus, ar anūkus), stoviu laukiu, kadangi čekio nespėjo paduoti, skubėjo atsiliepti į savo asmeninį tel. Ačiū dievui buvo dar viena darbuotoja ir atidavė man čekį po kurio laiko, man jo tikrai reikėjo, kadangi vitaminu prašė nupirkti. ar toks turi būti klientų aptarnavimas? Aptarnavo : V. Kreves pr. 97B Danutė K.
Kodėl vaistams su 100 procentų kompensacija (komp.r.kodas 3) Plungės miesto Telšių g.1 esančioje Gintarinėje vaistinėje netaikoma ši kompensacija? Pvz.2017.12.12 buvo pirktas Tramadol Retard tab.prol.100mg N30 už kuriuos reikėjo sumokėti 2, 56 eur.Ir tai nevienintelis atvejis.Ačiū už paaiškinimus.
2018-01-19 apie 11h. Taikos pr 28 pirkau internetini uzsakyma, Magnex 60tb. Gryzus namo ir atidarius pakuote radau tik 50tb. Vienos juosteles nebuvo- 10tableciu. Kasininke, sviesiai ryzo gymio, cekio neismuse ir nedave. Vagyste vidury baltos dienos...
Klaipėdoje Vingyje aptarnavimas apgailėtinas. Liepia pačiam atsiplėšti pleistrą, nes vaistininkė nesugeba, po to įplyšta ir sako pirk pakeltu tonu. Gerai, kad šalia yra Camelia, kur pleistrus įsigijau be problemų.
Gytitoja israse 1, 5 metu vaikui gaminamus vaistus. Tokius uzsakymus priima, musu mieste, tik Gintarine ir Benu. Gintarine BUVO mano megstamiausia vaistine tai ten uzsisakem. Buvo 5nis ir jau zinojom, kad vaistus gausim tik 1ni. Bet atejus pirmadieni paske, kad ju dar nera. Apmaudu, nes vaikui vaistai reikalingi greit ir jei negaus ju, gresia antibijotikai. Antradieni paskambinam ir mums pasako, kad vaistu nera... ir niekas nezino kur jie. Paskambinau I administracija, ten greit surado, kad vaistai jau.pirmadieni buvo pagaminti, bet sandelyje juos padejo prie kitos kripties miestu... kyla klausymas, KODEL vaistininke pirmadieni nesiteiravo kodel vaistu nera? Kodel sandelyje kai vaistai.grizo irgi niekas galvos nesuko kodel grizo ir kam jie skirti? O mano vaikas kankinas be tu vaistu... beto einam pas privatu gyditoja ir vizitas kainuoja 30 euru. Dabar eisim pas gyditoja mokesim pinigus, o vaistu taip ir negavo vaikas. O manes tik atsiprase.
Dovydas 2017-05-22 21:29:17
Pirkau vaistus nuo hemarojaus Vilijampolės Kauno vaistinėje, toje, kur šalia soliariumo. Šiandien 2017 05 22 apie 20 h vakare. O rudaplaukė pardavėja (tarp 45 - 55 m.) žvengt pradėjo. Atsiprašau, čia normalus aptarnavimas? Atleisti tokias
Liūdna manau vaistininkams, kai žmonės prašo viena, įsivaizduodami, kad vaistininkas, perskaitęs mintis, duos kitą, reikalingą, ir paskui plėšo akis..Ir tokių tikriausiai ne vienas.
atsiliepimas neigiamas
Sveiki, prieš mėnesį pirkau pusę antibiotikų kurso (gydytoja išrašė du receptus, kad pasižiūrėčiau ar vaistai tinka) P. Lukšio gatvėje, Vilniuje. gerdama vaistus pastebėjau, kad būklė pablogėjo, buvo lengvas pykinimas. nupirkus antrą dalį antibiotikų pastebėjau, kad vaistų pavadinimai nesutampa, pasirodo, pirmąjį kartą man buvo parduoti klaidingi antibiotikai.
Pašnekėjus su tos vaistinės vadybininku bei darbuotoja, atsakinga už šią klaidą, manęs buvo atsiprašyta visos kompanijos vardu bei pasiūlyta kompensacija: gavau vaistų, vitaminų, papildų bei kosmetikos priemonių tinkamų gydyti mano būklei bei atstatyti organizmui padarytą žalą dėl ilgesnio antibiotikų gėrimo laikotarpio. Kas be ko, trūkstama antibiotikų kurso dalis buvo taip pat kompensuota.
Sveiki. Visada buvo malonu būti aptarnautai vaistinėje Kaune, Hyper Rimi pastate. Tik ne šiandien, apie 12 val. Aptarnavo Paulius Cėjus - bent taip prisistatė. Kortelės neturėjo. Paprašiau sauskelnių. Ir kai šmušė čekį, apsižiūrėjau, kad tai ne sauskelnės... Tada ir prasidėjo pakeltu balsu aiškinimas, kad reikėjo sakyti, kad kelnaitės, Pasiteiravau, ar źodis sauskelnės nekalba, kad tai kelnaitės. Tada prasidėjo auklėjimas pakeltu balsu, net nekreipiant dėmesio į mano amžių. Kad turiu źiūrėti į paveiksliuką, lyg tai būtų asdienė mano prekė... Atsisakė priimti, po didelių ginčų liepė pirkti už tà sumà ką nors. Su dideliu galvos skausmu išėjau iš tos vaistinės. Kaip gaila, kad nebuvo tų mielų moterų.
Vakar 2017.04.20 apsilankiau naujoj vaistinei Zarasu g. Na ir ka jus sau galvojat? atejau nusipirkti maisto papildo ir vaistininke pasiule ne pigiausius o brangiausius. Man paklausus kuom jie skiriasi- atreze kad veiklioji medziaga ta pati.. Tai likau nesupratusi, kodel bande ibrukti dvigubai brangesnius. Vat jums ir siulymas pigiausiu vaistu ar papildu..
Esu pasibaisėjusi aptarnavimo kultūra Basanavičiaus g. vaistinėje, atėjau pasikonsultuoti, o buvau beveik išvaryta.
Senai vartoju vaistus, tai žinau, kaip nemalonu, kai vaistininkas būna nemandagus, nesąžiningas arba tiesiog nori, , prakišti" prekę. O sergantis žmogus yra jautresnis, nori daugiau dėmesio. Bet prieš pora metu Geležinio vilko g.9 A Gintarinėje vaistinėje sutikau malone vaistininke Audrone. Kompetentinga, dėmesinga, maloni. Net, kai neradau Vilniuje man gyvybiškai būtinu vaistu, jinai per trys dienas rado ir pranešė man. Norisi iš širdies pasakyti AČIŪ.
Šiandien is ryto atėjau i gintarinę vaistinę esancia krėvės pr. 97 b. Kaune. Vaistininkės paprašiau vaistų nuo užkimimo ir balso stygų, ji man įkišo nuo burnos ir ryklės uždegimo. Nuėjau apsikeisti ir išsiaiškinti, kad netokius man padavė ir informaciniam lapelyje nėra parašyta tokios informacijos kad tinka nuo užkimimo ir balso stygų. Ji mane apšaukė, kad nežinau ko noriu ir nieko ji nepakeis gili tik dar papildomai duoti nuo užkimimo. Jaučiuosi apgauta.
Vilniaus regiono vadoves Orentos poziuris i zmones : Jusu sveikata ir vaistai tai jusu problema, nenorite, nepirkite pas mus eikite kitur.
O problema tame, kad e-receptose parasyta kad per pusmeti galiu 6 kartus (1 apsipirkimui reikia 40-50 euru) pirkti vaistus, o vaistine atsisake parduoti reikiama kieki menesiui - arba imkite viska ir mokekite beveik 300 euru, arba nepirkite. Nusisneka nerealiai, alia programa jiems neleidzia. Tada klausimas, kodel BENU vaistineje ta pati programa veikia ?
Ir tai net ginterinei tokia problema. Atsakimas paprastas - vaistiniu kartelinis susitarimas.
Neseniai nusipirkau nekokybišką, neveikiantį nosies purškiklį. Vaistinėje niekuo padėti negalejo, bet parašius laišką vaistinės admininstracijai buvo pasirūpinta, kad gaučiau pakeitimą prekės. Esu labai patenkinta ir nudžiuginta tokio aptarnavimo.
Vitalija Čerekienė
2017-02-21 12:23:30 IP 83.176.179.71
Laba diena. Vasario 14d. mano mama (80m.), V.Krėvės pr. Gintarinė vaistinėje, pirko receptinius kompensuojamus vaistus tris dėžutes po 30 tablečių. Aptarnaujanti vaistininkė pardavė minėtą kiekį dėžučių. Tačiau viena dėžutė buvo pažymėta kaip praimta. Mama, tik parėjusi namo, pamatė, kad dėžutėje tik 10 tablečių. Kadangi blogai jautėsi, tik šiandien kreipėsi į vaistinę dėl neatitikimo. Esu labai nustebusi ir įsižeidusi vaistininkės Rasos Ž. aptarnavimo kultūra, požiūrį į seną, ligotą žmogų. Mamai išsakius pirkimo istoriją, minėta vaistininkė, neatlikusi vidinio to vaisto likučio kontrolės, puolė kaltinti vaisto pasisavinimu, neva pati namie užbraukė dėžutę. Vėliau, po gero pusvalandžio perskaičiavusi likutį, rado vaisto perteklių. Skirtumą gražino. Pasakius, kad turėtų atsiprašyti seno žmogaus už padarytą klaidą ir išgalvotą apkaltinimą, ji pasakė, kad ne ji pardavė vaistus ir klaida ne jos, todėl nemato reikalo nieko atsiprašinėti. Puikiai suprantu kaip sunku dirbti kai tavo pagrindiniai klijentai seni ir ligoti žmonės, tačiau aptarnavimo kultūra privalo būti. Po šios dienos akibrokšto, mama daugiau neis į šią vaistinę, nors ji visai šalia namų.
Noreciau padekoti vaistininkei Daliai is Traku uz malonu aptarnavima, isiklausyma bei nuosirdu patarima renkantis vaistus. Aciu, kad padejote pasveikti. Visokeriopos Jums sekmes!

Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...
Įmonė likviduota.
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis.

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%