Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gintarinė vaistinė, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Gintarinė vaistinė, UAB

2022-12-05 13:14:26 IP 2fbasje8
Mindaugas 2022-12-04 11:45:31
Sveiki. Situacija Klaipėdoje, Debreceno g. IKi Gintarinėje Vaistinėje. Paprašius konkrečių vaistų (nereceptinių), farmacininkas Marius pradeda fislosofuoti ir pradeda klausinėti, kad "kodėl jums jo reikia". Paaiškinus, kad vaikui blogai ir dabar sekmadienis, pasako - eikit pas šeimos gydytoją. Jokių patarimų kaip gydytis. Nuvažiavus už 1km į BENU viską paaiškina, parduoda vaistus ir jokių problemų.
Gal Jus kokį vaistų pardavimo automatą pasatatykit ir užteks.
Situacija 2022-12-04 ~10val.

patiksliname, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo ir sprendimo.

„Gintarinė vaistinė“
Gal Jus kokį vaistų pardavimo automatą pasatatykit ir užteks.
Situacija 2022-12-04 ~10val.
2022-11-29 16:31:19 IP 2cfq90vm
Greta 2022-11-27 14:48:20
Antrą kartą pataikėm ant neadekvačios darbuotojos. Vilniuje Pašilaičiuose Pavilnionių g. Rimi. Palikus kortele, rado pretenzijas, kad neina nuskaityti kortelės nuo telefono, susiginčijus visgi pritaikė nuolaidą. Šiandien, antrą kartą jau jos leksika buvo neadekvati. Davus kortelę, jos nenuskaitė, nebuvo nuolaida padaryta prekei. Paklausus kodėl nuolaidos nėra išvadino ubagais, kad neturim pinigų, kad nuolaidos mūms reikia.

2022-11-14 09:36:07 IP 2fbasje8
Asta 2022-11-13 12:02:22
Noreciau padekoti naktines vaistines esancios Liepojos g.27 Klaipeda vaistininkei Monikai. Nakti kreipiausi i budincia vaistine su pagalbos prasymu.Dukrytei prasidejo daznas sausas kosulys, niekada su tokiais simptomais nebuvau susidurus. Nuvykus i sia vaistine gavau pacia geriausia konsultacija su daugybe patarimu. Aciu, Jums, Monika, vaistai padejo! Dziaugiuosi, kad Klaipeda turi budincia vaistine.
Laba diena, gerb. Asta,

Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir lauksime Jūsų sugrįžtant!

Jūsų „Gintarinė vaistinė“
Aciu tau Camelia, nes nerasi kitur tokia zaibisko uzsakymo ivykdymo uzsakant papildus bei vitaminus internetu, uzsisakei ir ta pacia diena jau gavau sms zinute atsiimti, uzsakei sestadieni ir gauni sekmadieni-aciu tau Camelia vaistine.
2022-11-07 08:21:01 IP 2fbaqh49
Dijana 2022-11-05 13:48:51
Noriu pasidžiaugti apsilankymu vaistinėje 2022-11-03 (Vandžiogalos pl. 22, Kaunas). Atvykau su 3 metukų sergančia dukryte tiesiai iš gydytojos įsigyti vaistų. Deja, vaistinėje nebuvo recepte nurodyto dydžio pakuotės. Vaistininkė pasiteiravo, kurios vaistinės mums būtų pakeliui, paskambino net į kelias pasiteirauti, ar turi mums reikalingų vaistų, radusi suderino, kad atidėtų mums, kol atvažiuosime, nes buvo paskutinė pakuotė. Nuvažiavome ir įsigijome. Esu labai dėkinga šiai vaistininkei (gaila, nežinau vardo ir pavardės), kad padėjo išvengti blaškymosi po vaistines su sergančiu vaikučiu ieškant reikalingų vaistų. Didžiausios sėkmės Jums darbe ir apsilankysime dar ne kartą.
Gerb. Dijana,

dėkojame Jums už puikius žodžius, nuoširdų įvertinimą - tai mums didžiausia paskata ir motyvacija. Pasirūpinsime, kad Jūsų išreikšta padėka pasiektų vaistininką ir jo darbas būtų pastebėtas. Kiekvienam žmogui šilti ir palaikantys žodžiai yra tarsi vitaminai sielai.

„Gintarinės vaistinės“ misija - būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu, nes mums rūpi Jūsų sveikata. Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir laukiame Jūsų sugrįžtant.

2022-10-07 08:17:06 IP 2ju3ku01
Asta 2022-10-06 13:45:57
Sveiki, Gintarine vaistinė
Marijampoleje Bažnyčios gatveje - mano atradimas, nes apsipirkinedavau kitose vaistinese, arčiau namų. Nuo šiol čia užsuksiu dažniau
Vaistininkė RAIMONDA labai maloni ir kompetetinga, turinti didelį žinių bagažą. Likau sužavėta netikėtai čia užsukus
Ačiū, kad yra tokių Vaistininkų iš dižiosios raidės
Darbdaviai tokius darbuotojus turėtų branginti ir saugoti
Laba diena, gerb. Asta,

Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

Sveiki, Gintarine vaistinė
Ačiū, kad yra tokių Vaistininkų iš dižiosios raidės
Darbdaviai tokius darbuotojus turėtų branginti ir saugoti
2022-10-03 14:09:22 IP 2cfq90vm
Kristina 2022-09-23 14:33:50
Dar neteko matyti tokio darbdavio, kuris taip nemėgtų savo darbuotojų. Užuot siuntinėję slaptus pirkėjus ir jiems mokėdami pinigus, geriau savo darbuotojams, dirbantiems vaistinėse, pakeltumėte atlyginimus, nes Jūsų šūkis "Mums gera Jumis rūpintis" visai neatitinka realybės. Pirmiausia turėtumėte pradėti rūpintis savo darbuotojais. Žmonės turi patirti nuolatinį stresą, kad juos nuolat kažkas tikrina. O slaptas pirkėjas turi galimybę rašyti neadekvatų įvertinimą ir taip išvengiate premijų skyrimo savo darbuotojams. Tai labai žema iš Jūsų pusės.

informuojame, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo.

2022-09-30 09:33:30 IP 2fbaqh49
Toma 2022-09-29 08:55:41
Gintarinėje vaistinėje, esančioje Daukanto g. 11, Kaunas, lankiausi 2022.09.29 apie 9 ryto. Mane pasitiko labai maloni Vaistininkė (gaila, nepažiūrėjau vardo), šviesių garbanotų plaukų. Tokios Vaistininkės turbūt dar nesu sutikusi, kuriai nurodžius savo problemą ji taip išsamiai papasakojo apie ligos galimą eigą, galimas komplikacijas, kokius vaistus galima vartoti, ką ji rekomenduotų man, kad kuo greičiau pagelbėtų. Kompetencija šios Vaistininkės tikrai didelė. Nors Vaistinėje už manęs jau laukė kiti klientai, tačiau Vaistininkė kompetetingai viską papasakojo man, neskubėdama ir atrasdama geriausius sprendimus. Beja, kai atėjau, prieš mane stovėjo kita moteris ir girdėjau, kad su ja ši Vaistininkė elgėsi taip pat kaip ir su manimi: išsamiai nurodydama kaip vaistus vartoti, ką daryti toliau. Pats didžiausias AČIŪ tokiai darbuotojai!! Mažai kur tokių galima pamatyti, todėl vertinkite juos! Ačiū labai dar kartą nuostabiai Vaistininkei, tikiuosi, kad ją atsiliepimai pasieks.
Gerb. Toma,

dėkojame Jums už puikius žodžius, nuoširdų įvertinimą - tai mums didžiausia paskata ir motyvacija. Pasirūpinsime, kad Jūsų išreikšta padėka pasiektų minimus darbuotojus ir jų darbas būtų pastebėtas. Kiekvienam žmogui šilti ir palaikantys žodžiai yra tarsi vitaminai sielai.

2022-09-28 08:46:38 IP 2cfq90vm
Jurgita 2022-09-27 22:16:44
Labai labai noriu padėkoti dirbančiom vaistininkėm Gintarinėje vaistinėje Kėdainiuose Gegučių gatvėje. Jos visos ten dirbančios visada pagelbės jei tik galės, jei neturi vaistų pasirūpins ir užsakys iš kitų vaistinių be jokių problemų. Labai malonu visada ten sugrįžti ir išeiti su gera nuotaika. Nes niekada neteko išgirsti mes neturim vaistų ir negalim niekuo padėti. Gera kad dar tokiu žmonių pasaulį yra, o ypač kai reikia pagalbos ir vyresniems žmonėms. Ačiū ačiū ačiū ????????????
Gerb. Jurgita,

2022-09-09 08:59:18 IP 2cfq90vm
Gražina 2022-09-08 10:39:53
Labai noriu padėkoti, Gintarinės vaistinės tinklo darbuotojom. Reikalui esant operatyviai gaunant vaistų iš vieno miesto į kitą. Didelis ačiū Prienų Rajono Veiverių Gintarinės vaistinės darbuotojai Reginai užsakant reikiamų vaistų iš Panevėžio. Šio miesto Gintarinės vaistinės darbuotoja sutiko geranoriškai padėti.
Gerb. Gražina,

2022-08-24 10:49:37 IP 2fbaqh49
Deividas 2022-08-17 17:25:01
Internetineme tinklapyje https://www.gintarine.lt/ užsisakiau prekių, atvežimo mokestis buvo 2 Eur. Gavau greitai, neturiu pretenzijų, BET kokybė labai prasta. Dėžė didelė, suplėšyta. viduje viskas sulankstyta, tai pasibaisėjimas, pasityčiojimas - už ką aš mokėjau du Eurus?? Nesuprantu, kam deti kelias prekes į didelę gigantišką dėžę.

Tai yra vartotojų teisių pažeidimas, prašau grąžinti man pinigus. Galit pasiimti savo sulanktytas prekes. Gyvenime daugiau nepirksiu iš https://www.gintarine.lt/

2022-08-24 08:42:14 IP 2fbaqh49
Simona 2022-08-23 08:25:15
Apgailėtina situacija. Praėjus nuo užsakymo 5 d.d. siunta net neišsiųsta. Paskambinus į klientų aptarnavimą meluoja, kad siunta as kurjerį.

patiksliname, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo.

„Gintarinė vaistinė“
Kas nori greitesnio pristatymo į vaistinę siulau užsisakyti prekių iš Camelia, tenai greičiau pristato prekes, o gintatineje vaistinėje tenka ilgokai laukti, kol prekę pasiimi iš šios vaistinės.

2022-07-25 08:59:12 IP 12em56am
Sigitas 2022-07-24 13:50:00
Sveiki, liepos 22 d. (penktadienį) 15:12 laiku Strūnaičio g. 3, Švenčionys teko lankytis ir pirkti medikamentus "Gintarinėje vaistinėje". Šį atsiliepimą rašau norėdamas, kad įmonės vadovybė finansiškai paskatintu jauno vaistininko (provizoriaus) darbą.
Po tokio mandagaus, profesionalaus, dėmesingo aptarnavimo nesenai pradėjusio dirbti jauno vaistininko likau daugiau nei maloniai šokiruotas, bet jai kas būtų pažystamas buvęs greta būčiau paprašęs, kad man ižnybtu į ranką, kad tai ne sapnas ir kad tai vyksta Lietuvoje tuo labiau tokioje provincijoje kaip. Švenčionys! :) Net išėjus į lauką negalėjau greit atsipeikėti po tokio super profesionalaus, pozityvaus aptarnavimo. Visų detalių " nuo iki" nerašysiu, bet vien dėl tokio žmogaus, darbuotojo verta džiaugtis, kad dar Lietuvoje nėra viskas beviltiška. Tad dar kartą raginu įmonės vadovybė jos kompetencijose turimomis galimybėmis finansiškai ir kitaip paskatinti mano paminėto vaistininko darbą, kad jaunas žmogus išlaikytų motivaciją stengtis dirbti bei būtų džiugu šį vaistininką matyti kaip pastovų darbuotoja paminėtoje vaistinėje Švenčionyse.
Savo vardu rašau ačiū už žmogišką, dėmesingą ir mielą aptarnavimą.
Sigitas
Laba diena, gerb. Sigitai,

„Gintarinė vaistinė“
Savo vardu rašau ačiū už žmogišką, dėmesingą ir mielą aptarnavimą.
Sigitas
2022-07-19 12:31:22 IP 5f4sjf51
Aistė 2022-07-11 08:26:14
Deja, bet visiems patarčiau aplenkti Tarandės gintarinę vaistinę. Vaistininkas nesugebėjo parašyti daktarės skirtos dozės (0.8ml) kūdikiui, o paskyrė pagal save net 8ml. Esam pasibaisėją ir tikrai žiūrėsim ar daugiau nieko neįmanoma padaryti!!! Nes mūsų vaikui antibijotikų tokia dozė galėjo labai pakenkti!!!!
Linkiu visiem aplenkti, nes kompetencijos lygis labai mažas arba jo net nėra!!!

2022-07-11 09:18:53 IP 2fbaqh49
Edmundas 2022-07-08 14:58:43
Laba diena. Noriu padėkoti "Gintarinės vaistinės UAB" fil. nr. 235, esančios Prienuose, Vytauto g.18/ Kęstučio g.2, išplėstinės praktikos vaistininkei - vedėjai Odetai Levanauskaitei už jos operatyvumą, nuoširdumą dirbant su klientais. Tenka naudoti didelį kiekį vaistų, kurių sudėtyje yra narkotinių medžiagų. Per 4 metus nebuvo tokio atvejo, kad tų vaistų reikiamą dieną nebūtų arba jų pritruktų ir tektų važiuoti į vaistinę dar kartą - Odeta ne tik įsimena, kokių vaistų reikia konkrečiam žmogui, bet ir datą, kada jam jų reikės sekantį kartą. Netgi patarė senjorei, kaip juos užmaskuoti pervežant. Dėka tokių darbuotojų nesinori keisti vaistinės į kitą.
Nuoširdus DĖKUI, Odeta!
Laba diena, gerb. Odeta,

Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

Jūsų „Gintarinė vaistinė“
Linkiu visiem aplenkti, nes kompetencijos lygis labai mažas arba jo net nėra!!!
Nuoširdus DĖKUI, Odeta!
2022-06-23 11:52:22
Laura 2022-06-22 18:42:08
Apsiperkant Klaipėdoje, Vingio 28 esančioje vaistinėje, 2022-06-22, 18val aptarnavo kukliai tariant labai nemandagi vaistininkė. Perkant nereceptinį vaistą su gydytojo nurodymu, išsityčiojo ir kažkodėl vaistą pardavė... Gydytoja išvadinta nekompetetinga, pirkėjas apdrabstytas ne itin maloniais išsireiškimais. Keista, bet tokioje sferoje dirba labai nekompetetingi ir dar nemandagūs "specialistai".

informuojame, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo ir sprendimo.

2022-06-14 14:43:24
Ieva 2022-06-14 10:37:51
Labai noriu padėkoti savo darbą puikiai išmanančiam vaistininkui Pauliui (Gedimino g. 13, Vilkaviškis). Sunku buvo išsirinkti tinkamiausią priemonę, ilgai dvejojau, nežinojau kas tinka, tačiau pasakius ko pageidauju, šis vaistininkas greitai padėjo išsirinkti ir apsispręsti. Ačiū Jums.
Laba diena, gerb. Ieva,

dėkojame Jums už gražius ir nuoširdžius žodžius. Pasirūpinsime, kad Jūsų padėka pasiektų vaistininką ir jo darbas būtų pastebėtas. Kiekvienam yra malonu būti įvertintam. Džiaugiamės kartu su Jumis, kad tarp gausybės priemonių Jums padėjo nepasimesti ir išsirinkti tai, ko Jums labiausiai reikėjo.

„Gintarinės vaistinės“ misija - būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu, nes mums rūpi Jūsų sveikata. Džiaugiamės, kad renkatės „Gintarinę vaistinę“ ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

Sveikatos linkėdama,
2022-06-02 16:17:18
Judita 2022-06-01 10:30:11
Labai gaila, kad vaistininkas nesugeba išduoti vaistų ir tiegia, jog spec.receptas išrašytas neteisingai ir leidžia sau reikšti asmeninę nuomonę apie gydytojo paskirtas vaistų dozes (2022-05-31 apsilankymas Didžioji g. 13, Vokiečių vaistinėje).
P.S. Kito tinklo vaistinėje vaistai buvo išduoti be jokių problemų.

„Gintarinė vaistinė“
P.S. Kito tinklo vaistinėje vaistai buvo išduoti be jokių problemų.
2022-05-13 09:19:34 IP 2fbaqh49
Erika 2022-05-12 14:46:29
Labai gaila, tačiau teko susidurti su labai nemaloniu aptarnavimu P.Lukšio g. 34, Vilniuje, PP Banginyje esančioje vaistinėje. Atėjau išsiaiškinti neatitikimo tarp čekio ir sąskaitos faktūros, vietoje to, kad sulaukčiau tikslaus situacijos išaiškinimo, bandymo išspręsti situaciją paskambinus į buhalteriją, sulaukiau akių vartymo ir tiesioginio, , Aš nebegaliu'' posakio bei užsisukimo ir išėjimo į personalo patalpas vaistininkės vedėjos. Tuo metu bendravau su kita vaistininke, apie kurią nieko blogo negaliu pasakyti, darbuotoja atsiprašė, paaiškino situaciją, pabandė išspręsti, nors akivaizdžiai vedėja nebuvo linkusi gražiai bendrauti ir su kolegėmis. Labai liūdna, kad tokie žmonės užima aukštesnes pareigas, jau ne pirmą kartą pastebiu šios vedėjos elgesį tiek su klientais, tiek su kolektyvu, akivaizdus mobingas.

2022-05-11 15:55:32 IP 2fbaqh49
Arūnė 2022-05-07 23:40:54
Esu nusivylusi Gintarinės vaistinės Klaipėdoje aptarnavimu. Atėjau nusipirkti receptinių vaistų išrašytų mano 4m. dukrai. Vaistininkė sugalvojo kad jai būtinai reikia žinoti kam man tie vaistai, sakau akys pūliuoja vaikui. Tada ji sako o tai gal jūsų vaikas daug saldainių valgo? Sakau valgo, o ką tai turi bendro su akim? Tai gavau atsakymą kad dėl to akys sega. Kas čia per voodoo mokslas? Tai savaitę laiko lankyti LOR Kauno Klinikose, išsamus kraujo tyrimai nereiškia nieko, nes kažkokia vaistininkė "diagnozuoja" geriau ir dar aš turiu teisintis kodėl po visų tyrimų buvo nuspręsta išrašyti mano vaikui tokius vaistus? Po tos vaistų reformos, vaistininkės iš proto baigia išeiti, turi jom visą gyvenimą nupasakoti kad vaistų parduotų.

2022-03-30 13:53:24 IP 2fbaqh49
Vaida 2022-03-26 13:58:04
Laba diena, 2022 03 25 d. Atskubėjau į Gintarinę vaistinę esančią Iki parduotuvėje, Ateities pl. 4a, Kaunas 52322
Buvo likę, kelios min iki uždarymo. Likau labai nusivylus, nes kenčiau skausmus ir man labai buvo gyvybiškai reikalingi vaistai, kurių deje negavau????. Tik įėjus į vaistinę, nuo kasos pašoko pikta vaistininkė ir iš kart mane išprašė išeiti, nes ji jau paspaudus ale "Z" kasoje ir nesiruošia manęs aptarnauti. Aš dar su viltim paklausiau juk dar kelios minutės iki 20.00 val. Bet jei buvo neįdomu. Dar niekada nebuvau susidurus su tokia šaltakraujiška vaistininke. Kiek žinau bet kokiam prekybos centre ar parduotuvėje, kol yra klientai niekas jų neišprašo o laukia kol juos aptarnaus iki galo, tada uždaromos durys ir nuo to momento atliekamos kitos darbo funkcijos. Gaila kad net nežinau vardo tos personos, bet nemalonioji vaistininke tu vakar praleidai progą padėti žmogui, jau nekalbu apie reklamą ir požiūrį į tokius darbuotojus. Ir tikiuos, kad gyvenime tau nenutiks tai pačiai. Pikta ir nusivylus????????

2022-03-29 15:09:46 IP 2cfq90vm
Sidonė 2022-03-26 18:30:34
Sveiki dar kartą. Internetinis puslapis turėtų būti patobulintas, nes kaip vartotojas nematau kt. pirkimų, išskyrus užsakymus?

„Gintarinė vaistinė“
Sveiki. Kodėl negaliu matyti pirkinių išklotinės? Klausimas todėl, kad dingo "gintarinės" pinigų likutis. Tai gal turėtų vaistininkas inforuoti, kad baigia galioti?
2022-03-18 08:47:30 IP 2i575m1u
Ramutė Suvilienė 2022-03-10 21:40:22
Dėkoju visada paslaugioms, malonioms ir profesionalioms Kaune Sukilėlių prospekte dirbančioms vaistininkėms.
Laba diena, gerb. Ramute,

dėkojame Jums už puikius žodžius, nuoširdų įvertinimą. Patiksliname, kad su Jumis buvo susisiekta elektroniniu paštu dėl situacijos aplinkybių patikslinimo.

2022-03-14 13:43:30 IP 2i575m1u
Monika 2022-03-13 18:01:58
Esu labai patenkinta šios vaistinės paslaugomis - greitas pristatymas ir jokios problemos grąžinant netikusią prekę. Iš Gintarinės vaistinės internetu teko užsisakynėti pirmą kartą, tačiau viskas vyko labai sklandžiai tiek susisiekus el. paštu, tiek su vaistinės darbuotojomis Taikos pr. 66a, Klaipėdoje.
Dėkojame Jums už puikius žodžius, nuoširdų įvertinimą - tai mums didžiausia paskata ir motyvacija. Pasirūpinsime, kad Jūsų išreikšta padėka pasiektų minimus darbuotojus ir jų darbas būtų pastebėtas. Kiekvienam žmogui šilti ir palaikantys žodžiai yra tarsi vitaminai sielai.

Ramutė Suvilienė
2022-03-10 21:40:22 IP 2g44c1ra
2022-03-02 14:30:54 IP 2i575m1u
Dalia 2022-03-01 16:01:41
Niekada gyvenime nesu rašiusi blogų atsiliepimų, bet negaliu susilaikyti nerašiusi. Šiandien 03.01 apsilankius Rietavo Gintarineje vaistinėje, noredama įsigyti kalio jodido, buvau paklausta kam ruošiuosiu. Atsakius, kad tokia situacija ir rekomenduojama įsigyti tokius preparatus. Iš manęs pradejo tyčiotis ir aiškinti kokie mes nesuvokiantys situacijos....ir t.t iki tokio lygio kai pasakė esi durna kad klausai valdžios. Aišku preparato ne įsigyjau ir ir iš vaistinės išejau įskaudinta ir apšaukta. Nesuprantu kaip gali dirbti tokia vaistininkė.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...

Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Pasaulio banko ekspertai perdavė Lietuvos statistikos departamentui mikrosimuliacijos įrankius, kurie padės kuriant teisingesnę ir į verslo augimą orientuotą mokesčių sistemą.
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovams kalbėti apie organizacijos sveikatą ir jos rodiklius atrodo įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Tačiau apie poreikį rūpintis savimi ir savo lyderyste sau ir kitiems garsiai...
Inovacijos keičia požiūrį į pakuotes: sukurtas atsparus drėgmei popierius, iki 25 kartų perdirbamas kartonas
Jau ne pirmus metus kalbama apie būtinybę įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus šalyje bei Europos Sąjungoje. Lietuvos ekonomika pagal šį rodiklį vis dar gerokai atsilieka nuo ES vidurkio, kur...

Ar ketinate pradėti investuoti?

3M 126,35 +1,42%
Kraft Heinz Co 39,89 +1,19%