Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gintarinė grupė, vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gintarinė grupė, vaistinė

Atsiliepimai apie Gintarinė grupė, vaistinė, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Gintarinė grupė, vaistinė, UAB

Užsisakiau internetu tris pakelius maisto papildų. Po kelių dienų išvyniojau ir pamačiau kad dvi pakuotės jau galimai gerokai pasenusios, bet tinkamumo data perklijuota kitu lipduku. Bandysiu grąžinti, tikiuosi bent jau pasiims ir kitiems nebeparduos. Kita vertus, neaišku kada ir kieno tas lipdukas buvo užklijuotas, gal tiekėjų, tačiau vaistinė turėtų tokius dalykus patikrinti, taigi įvertinau šią įmonę viena žvaigždute, labai nemalonu, abejoju šios vaistinės sąžiningumu klientams, tai mano asmeninė nuomonė.
2019-07-16 mano 82-ejų metų mama vaistinėje Gintarinė P.Lukšio g. 58, Kaune norėjo nusipirkti akių lašų Hypromeloza-P. Su savimi atsinešė tuščią šių lašų buteliuką, kad nusipirktų būtent tuos lašus. Vaistinės darbuotoja Gytė Gutauskienė kažkodėl mamai pardavė lašus Strazolin HydroBalance (labai panašios išvaizdos), senąjį buteliuką paėmė, sakė, kad jie surenka. Mama neprigirdi, prastai mato, ji net nesuprato, kad dėžutėje kiti lašai.
Atėjau į vaistinę 2019-07-23 su tokiu pačiu Hypromeloza-P lašų buteliuku. Darbuotoja Gytė Gutauskienė mielai jau ruošėsi man juos parduoti, tik paklausus kodėl prieš savaitę mano mamai pardavė kitus, o ne šiuos prašomus lašus, man paaiškino, kad ji mamai pasiūlė ilgesnio galiojimo lašus, kad jos pareiga yra pasiūlyti. Kodėl nesiūlė man? Ir jos pasiūlyti lašai nepigesni. Dirba tokioje vietoje ir nesupranta (o gal labai gerai supranta), kad vyresnio amžiaus žmogui reikia labai aiškiai paaiškinti, stebėti ar jis tikrai išgirdo, ar suprato. Kad mausto turguje senjorus, tai aišku, bet manau panašiai ir vaistinėse. Kalbantis su darbuotoja Gyte Gutauskiene neišgirdau apgailestavimo, gana aršiai gynė savo poziciją motyvuodama savo pareiga pasiūlyti, aiškino, kad pasiūlė ilgesnio galiojimo, kas dar labiau sukėlė abejones šios darbuotojos sąžiningumu.
Būkim geresni, nes tik gėris gimdo gėrį. O senatvė labai greita pasiveja kiekvieną.

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Birštono g. 12, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...
Skaitmeninės Lankos
MED.I.S.

Adresas: Maumedžių g. 8-33, LT-08309 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Skaitmeninės lankos“ pagal Lietuvos Respublikos įstatymus įsteigta ir veikianti įmonė, juridinio asmens kodas 301791321. Įmonė įsteigta 2008 metais. Įmonės veiklos kryptis yra specializuotų informacinių sistemų sveikatos priežiūros įstaigoms kūrimas ir diegimas. UAB „Skaitmeninės lankos“ sukurta medicinos...

V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo
V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo 01-17 20:23
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį nesutiko patenkinti savo premjero atsistatydinimo prašymo ir teigė norintis suteikti Oleksijui Hončarukui "antrą šansą".
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas 01-17 19:23
Garsiausias JAV įžymybių advokatas Alanas Dershowitzas penktadienį pareiškė, kad dirbs prezidentą Donaldą Trumpą ginsiančioje teisininkų komandoje per apkaltos teismą Senate.
"Fiat Chrysler" ir "Foxconn" derasi dėl bendros elektromobilių gamybos įmonės įkūrimo 01-17 18:57
Italijos ir JAV automobilių koncernas "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) bei didžiausia pasaulyje elektronikos gamintoja, Taivano grupė "Foxconn Technology Group", derasi dėl bendros įmonės...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Citigroup 81,00 -0,30%