Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Giminija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Giminija

Atsiliepimai apie Giminija, UAB

Profesionalumas, sąžiningumas, atsakingumas
Parašyk savo nuomonę apie Giminija, UAB

Fotovoltine vandens šildymo sistema naudojamės beveik du mėn. Per tą laiką papildomai pašildyti vandens neprireikė, nors buvo ir apniukusių dienų. Šildant vandenį saule už elektrą reikėjo mokėti 27 € mažiau nei prieš tai buvusį mėnesį.
Labai, protingas ir kompetentingas, firmos direktorius, kuris ieško užsakovui optimaliausio sprendimo, kainos atžvilgiu. Man sumontavo 5kw saulės jėgainę. Darbus atliko kokybiškai, dokumentus sutvarkė greitai. Siūlau kreiptis, tikrai neapsiriksite.
Giminija man įrengė 5kW elektrinę ant stogo. Jau prajo lygiai metai ir esu patenkintas sprendimu. Nuo praeitų iki šių metų gegužės elektrinė pagamino 5, 2MWh. Jei galvojate apie nuosavą elektrinę, patariu kreiptis konsultacijos į Giminiją. Čia gavau sąžiningą patarimą ir techninį sprendimą. Rinkausi kokybiškus gaminius. Elektrinę turėjau jau po mėnesio, kai nusprendžiau, kad jos noriu. Ačiū.
Tikrai džiaugiamės savo pasirinkimu ir Jūsų siūlomom paslaugom bei aptarnavimu. Sėkmės Jums, Giminija, ir toliau puoselėkite savo verslą, suteikdami mums galimybę naudotis tai, ką mums siūlo mūsų nuostabi Saulutė ir tapti vis labiau nepriklausomais.
Pernai įsirengiau 5kW saulės jėgainę ir esu labai patenkintas tiek įranga, tiek darbų kokybe, tiek maloniu ir kultūringu bendravimu. Prieš apsisprendžiant daug klausinėjau ir man visuomet buvo kantriai ir mandagiau atsakoma į visus klausimus. Patį darbą atliko sklandžiai. Ne rūko, nesikeikia, mandagiai bendrauja, po savęs viską sutvarkė ir dar po poros mėnesiu paskambino ir pasiteiravo kaip sekasi, ar esu patenkintas saulės jėgaine. Likau maloniai nustebintas. Visiems rekomenduoju šią įmonę.
Aukstos kvalifikacijos pareigingi dirba tvarkingai ir atsakingai.Viskas veikia puikiai dekoju uz toki darba ir tikrai rekomenduoju zmonems siekiantiems energetines nepriklausomybes ir darnos su gamta.
Atlikti indviduoliame name instaliacijos darbai. Kokybiškos medžiagos, greitas darbas. Vyrai šaunuoliai. Didelis AČIŪ, rekomenduoju.
Labai rekomenduoju šią profesionalų komandą. Dirba greitai ir kvalifikuotai. Atliko man elektros instaliaciją, įrengė saulės jėgainę, prijungė į tinklą ir pridavė namą inspekcijai. Puikiai išmano savo darbą.
Raimondas 2014-03-19 18:05:07
Įmonės savininkas yra atsakingas, tikras savo srities žinovas. Įrenginėjo man autonominę saulės jėgainę. Asmeniškai buvo už viską atsakingas, pateikė išsamius techninius skaičiavimus, darbą atliko labai kvalifikuotai, naudojant kokybiškas instaliacines medžiagas. Likau labai patenkintas, tikrai rekomenduoju.
Esu isigijes prietaisų iš šios įmonės. Kvalifikuotai ir atsakingai atlieka paskaičiavimus, bei konsultuoja. Rekomanduoju. (Esu dėkingas už išsamiai suteiktą informaciją bei kantrybę).

Jukata
Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
UAB „RNDV Group“ yra tarptautinė elektros instaliacijos laivuose ir plataus profilio statybos darbų įmonė. Mes specializuojamės elektros instaliacijos darbuose laivų statybos pramonėje, taip pat elektros instaliacijos darbuose statybų sektoriuje bei industriniuose objektuose. RNDV Group veiklos sritis – įvairaus...
Elneda
Projektavimas, montavimas, priežiūra

Adresas: Jonavos g. 204A-2a, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Elneda“ savo veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai vysto toliau. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra statinių inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. UAB „Elneda“ darbus atlieka didžiuosiuose Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centruose, medicinos įstaigose bei gamybinėse...
Elektros darbai
Įmonė šiuo metu ieško darbuotojų!

Adresas: Jonavos g. 62A, LT-44192 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; projektavimas.
UAB „Elektros darbai“ įkurta 1993 metais, nors savo veiklą pradėjo dar 1948 metais, kaip Kauno miesto VK remonto statybos kontora. Šiuo metu įmonėje dirba 75 darbuotojai: 7 elektros darbų brigados, projektavimo grupė, administravimo bei gamybos darbuotojai. Profesionali veiklos patirtis, reikiama darbuotojų...
Bioselos grupė
LED apšvietimas, elektros instaliacijos darbai

Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; priešgaisrinė sauga, sistemos; šviesos sistemos, šviestuvai; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB "Bioselos grupė" teikia kokybiškas elektrotechnikos konsultavimo ir montavimo paslaugas. Esame įmonė, atliekanti elektros instaliacijos ir kitus su tuo susijusius montavimo darbus. Išskirtinai specializuojames LED apšvietimo projektavime, montavime bei taupių valdymo sistemų kurime pagal įvairiausius klientų...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Koalicinės partijos tikina artėjančios prie susitarimo
Koalicinės partijos tikina artėjančios prie susitarimo 06-27 10:57
Dėl valdančiosios koalicijos atnaujinimo ir išplėtimo besiderančios keturios partijos neatmeta, kad dar ketvirtadienį užbaigs derinimus ir pasirašys susitarimą. Kita vertus, pripažįstama, kad...
Į pirmąją Lietuvoje A++ energinės klasės parduotuvę investavo 0,5 mln. Eur
Į pirmąją Lietuvoje A++ energinės klasės parduotuvę investavo 0,5 mln. Eur 06-27 10:52
Mažmeninės prekybos UAB "Svaita", priklausanti aljansui "Aibė", Rokiškio raj. atidarė pirmąją šalyje parduotuvę, turinčią A++ klasės energinio naudingumo sertifikatą.

Kur atostogausite šią vasarą?

Colgate-Palmolive 72,35 -2,11%
Nasdaq 94,61 -3,46%