Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Giminija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Giminija

Atsiliepimai apie Giminija, UAB

Profesionalumas, sąžiningumas, atsakingumas
Parašyk savo nuomonę apie Giminija, UAB

Rimta, sąžininga įmonė. Vyrai dirba greitai ir profesionaliai - iškart matosi, kad žino ką daro. Bendrauja, geranoriški, atsakymų į rūpimus klausimus nereikia laukt. Dokumentus sutvarkė greitai. Šaunuoliai. Galiu rekomenduoti - geda nebus.
Rimantas Poznanskas
2020-07-10 13:03:08 IP 28m81fdq
UAB "Giminija" ant individualaus namo stogo įrengė saulės baterijas. Darbus pradėjo laiku (net anksčiau numatyto laiko), atliko per 2 dienas. Puikūs savo darbo žinovai, puikūs žmonės. Įranga ir darbai kokybiški. Tikrai rekomenduoju šį rangovą saulės baterijų montavimui. Tik geriausi atsiliepimai. Sėkmės jiems tolimesniuose darbuose.

Rimantas Poznanskas
Iš keletos pasiūlymų, po krūvos klausimų užduotų išsirinkau "Giminiją".
Patiko jų statoma įranga, tikslūs atsakymai į klausimus ir kaina.
Sumontavo 8 kw galios elektrinę per pora dienų, vyrai dirbo Šauniai !
Antra diena kaip skaitliukas sukasi į mūsų puse :-)
Jei sugalvosiu didintis galingumą jau žinau kur kreiptis.
Ačiū
Tvarkingai atliekamas darbas, mandagūs darbininkai, atsakymai į visus klausimus. Rekomenduoju!
UAB"Giminija" kolektyvas šiais metais man pastatė saulės elektrine 9, 24kw galingumo.Esu labai labai patenkintas šių vyrų darbu ir galiu tik visiems rekomenduoti šį kolektyvą kaips darbštų ir atsakinga nes labai atsakingai atliko visus darbus.Ant stogo bedirbdami nepaliko nė vienos vinies ar varšto kurie buvo jau atsilaisvine juos visus patepė hermetiku ir suvaržė kaip tikri šeimininkai nereikėjo nieko pirštu rodyti viska padarė kaip sau.Jau vien tas faktas daug ką pasako apie juos su kokiais įrankiais dirba ir koks jų požiūris į juos jei darbininkas geras tai ir jo įrankiai prižiūrėti ir geri.Dideli ačiū norėčiau tarti ir pačiam jos vadovui Bagdanui kuris labai atsakingai sukomplektavo visą jėgaine kad gautusi kuo didesnė grąža iš jos.Iš pradžių galvojau statyti 7, 26kw galios elektrine nes mano stogas labai aukštas iki 15m tai be pastolių nelabai gavosi apskaičiuoti esama plotą o kai pradėjo dirbti tai gavosi kad galima dar viena eilę sumontuoti papildomai 1, 98kw. tai Bogdanas važiavo į Ukmerge beveik 300km papildoma įrangą parvešti (ir be papildomo užmokesčio) kas šiais laikais taip šokinės apie tave.Taigi paliko labai gerą įspūdi norėčiau visiems parekomenduoti šį kolektyvą kaip atsakingą, darbštų ir besilaikančio duoto žodžio.Ateityje jei tik reikės būtinai kreipsiuosi į UAB "Giminija".Taigi sėkmės darbuose
Ričardas Bartuškevičius
2020-06-13 22:53:15 IP 28mbu7nr
Sveiki, nėra lengva pasirinkti įmonę, kuri atliks atsakingą darbą ant jūsų namo stogo. Aš pats siunčiau tikrai nemažai paklausimų, lyginau kainas ir paskaitęs kitų žmonių atsiliepimus pasirinkau "Giminiją". Kaina buvo kažkur per viduriuką, bet man patiko, kad viskas pas juos išdėstyta labai paprastai ir aiškiai, nėra numatyta jokių papildomų darbų, už kuriuos kiti prašys tikrai dar neaišku kiek... Taigi negaliu nepagirti įmonės, nes tikrai norėčiau, kad šitiems vyrams sektųsi ir štai dar dėl ko: ketvirtadienį pas mus vyrai užbaigė darbus ir išvyko. Penktadienį stipriai palijo, žiūrim šlampa namo siena. Vakare, jau turbūt po 22 valandos nusiunčiau jiems nuotraukėlę su šlapia siena ir jau šeštadienį vyrai atvažiavo patikrinti, kas nutiko, atvažiavo per visą Lietuvą, nes mes gyvename Klaipėdos rajone. Ir visai ne jų kaltė buvo, tiesiog lietvamzdį užkimšo įkritęs varnėnas, bet jų rūpestis ir reakcija į problemą mus labai nudžiugino. Tikrai norėčiau, jog jiems sektųsi, sektųsi tai mažai atsakingai šeimos įmonei :)
UAB "Giminija" mums įrengė saulės jėgainę ant stogo. Likome labai patenkinti tiek prieš tai suteiktomis konsultacijomis, kaip atlikti teisingus pasirinkimus, tiek jau atliktais darbais, tiek patarimais kaip pildyti visą dokumentaciją. Vyrai dirbo labai atsakingai, profesionaliai ir kokybiškai. Rekomenduojame - tikrai liksite nenusivylę.
Labai esu patenkintas už atliktą darbą. Tvarkingas ir kruopštus darbas. Dirba kaip šveicariškas laikrodukas.
Rekomenduoju visus norinčius įsirengti ar pasikonsultuoti su šia šaunia komanda.
Širdingai didelis AČIŪ, mūsų šeimyna džiaugiasi saulės jėgaine.
Puikiai atliko savo darbą, kantriai išaiškino kilusius klausimus, paskaičiavo tiksliai, dirbo greitai. Malonūs žmonės, profesionali komanda. Neturiu jokių nusiskundimų, na nebent kad saulė nelabai stipriai šviečia šiomis dienomis ;)
Iš 4 pasiūlymų išrinkau "Giminiją". Argumentai: profesionalumas, konkretumas, kaina. Žinoma, reikia pačiam žinoti ko nori, o Bogdan ir komanda tau padės. 5 kW elektrinę sumontavo per 1 dieną. Tikri profesionalai!
Ernestas Burčas
2020-05-16 09:54:33 IP 28m92k4e
Puikūs vyrukai, darbą atliko be priekaištų, nors ir elektra buvo dingusi. Rekomenduoju bendradarbiauti su UAB "Giminija", esu užtikrintas, kad neteks gailėtis.
Šauni komanda. Dirba greit ir kokybiškai. Tikrai rekomenduoju.
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią patikimą įmonę (iš 8 pasiūlymų). Be jokių "makaronų" kabinimo, paaiškino viską, ką norėjau sužinoti. Sumontavo 10, 56 kW saulės jėgainę - veikia puikiai. Rekomendacija 100%.
Labai patikima ir profesionali imone. Elektrine 9kw uzinstaliavo pora savaiciu anksciau negu zadejo. Kiti velavo beveik 3 menesius tai juos pakeiciau i Giminija, neapsirikau.
Džiaugiuosi pasirinkęs UAB "Giminiją" savo saulės elektrinės įrengimui. Vadovas Bogdan labai konkretus, dalykiškas, sąžiningas ir profesionalus. Malonus ir dalykiškas bendravimas el. paštu ar telefonu. Profesionaliai laiku atliktas darbas. Rekomenduoju.
Puiki komanda, tikri profesionalai, dirba greitai ir tvarkingai, maloniai bendrauja, pataria, atsako į visus iškilusius klausimus. Papildomai kaina neišaugo nei centu, kaip buvo aptarta iš pradžių, nors pas mus kilo problemų su įžeminimu, darbai buvo atlikti už tą pačią kainą. Mes.rekomenduojam 100%. Likom labai patenkinti. Dar kartą tariame ačiū.
Patikima įmonė, savo srities profesionalai. Korektiškas bendravimas su klientu, operatyvus dokumentacijos pateikimas, optimalus kainos ir kokybės santykis. Rekomendacija 100%.
Izolda ir Gintaras
2020-04-25 12:55:05 IP 2g5vd35g
Saulės elektrinę mums įrengė labai greitai, profesionaliai ir gražiai.Dokumentacija buvo pateikta labai išsami ir tvarkinga.Su elektros tinklais nebuvo jokių problemų.Dokumentai APVAi kompensacijos gavimui buvo sklandžiai patvirtinti.Dar kartą dėkojame už darbą ir linkime sėkmės Jums.Rekomenduojame draugams ir visiems norintiems įsirengti saulės elektrinę.
Uab giminija-tai patikimi ir rimta firma.Kad negaistumet laiko tai tikrai profesionaliskai irengia saules modulius.Taip pat issamiai ir aiskiai viska isdesto.Tad sekmes ir aciu uz kokybiska darba.Egidijus (Klaipeda).
Saulės elektrinę mums įrengė profesionali, nuoširdi bei komunikabili komanda. Pasirenkant elektrinę gavome išsamią informaciją apie atliekamus darbus, dokumentų pildymą bei pačią prekę. Tikrai likome patenkinti atliktu darbu. Žadame toliau bendradarbiauti ir tikrai rekomenduojame kitiems.
Saulės elektrinę mums pastatė 2019 m. liepos mėnesį. Retai sutinkami tokio nuoširdumo ir profesionalumo meistrai. Profesionalios konsultacijos ir naudingi patarimai tiek dėl produktų pasirinkimo, tiek dėl elektrinės įrengimo ar kitų su tuo susijusių techninių sprendimų. Kokybiškai atliktas darbas, operatyvus dokumentacijos sutvarkymas. Jokių problemų ar nesusipratimų nebuvo nei dėl darbo, nei dėl dokumentacijos sutvarkymo. Žino ką daro ir moka tai daryti. Drąsiai rekomenduoju draugams ir artimiesiems.
Gintaras Noreika
2020-04-05 19:39:58 IP 28menf8r
Džiaugiuosi pasirinkęs savo saulės elektrinės įrengimui UAB "Giminiją". Konkretus, dalykiškas, kantrus ir mandagus bendravimas el. paštu ar telefonu. Profesionaliai laiku atliktas darbas.
Rasa N. Kališkų km.
2020-03-25 09:46:23 IP 2e7r415q
Ačiū už nuoširdų ir dalykišką bendravimą, puikiai atliktus darbus. Sėkmės darbuose ir puoselėjant savąsias vertybes.
Peciulioniu seima
2020-03-20 15:47:50 IP 2ohu1uh4
Labai ilgai ieskojome tinkamos Firmos irengti saules elektrinei tevu namams. Kadangi gyvenu Hamburge buvo nelengva isrinkti tinkama Firma Lietuvoj. Internete radome daug Imoniu siulanciu irengimo paslaugas, ivedus duomenis arba parasius laiska gaudavome atmestinus sekretoriu / vadybininku e- mailus be supratimo apie ka jie kalba.

Galiausiai nusprendziau ieskoti pasitelkus skundai.lt/ Rekvizitai.lt.

Ir taip netiketai atradau Firma „Giminija‘‘. Suzavejo tikri, nepadirbti zmoniu atsiliepimai apie imones direktoriu ir jo darbuotojus.
Nusiuntus pirmaji laiska savaitgali, gavome iskart atsakyma su paskaiciavimais ir projektu.
Tokio darbo efektyvumo reiktu net Vokietijoj paieskoti. Zmonems be didelio supratimo viskas paaiskinta, sutvarkyta.

Mes labai laimingi turedami 9.92 kW saules elektrine, kurios pagaminta elektra bus naudojama oras - vanduo sildymui.

Tikrai rekomenduojam ir linkime visiems darbuotojams sekmes. Peciulioniu seima (Kaisiadoriu rajonas)
Įrengė 3kw saulės jėgaine, darbus atliko kokybiškai. Rekomenduoju.
Visai katik UAB "Giminija" sumontavo 9.92 kW saules jegaine ant metaliniu konstrukciju, atliko matavimus, paruose visa dokumentacija. Profesionaliai, greitai, patardami. Net plika akim galima suprasti, kad darbuotojai tikri profesionalai. Tikrai rekomenduoju rinktis sia bendrove. Sekmes Giminijai ir ja pasirinkusiems.
Dekojame už profesionaliai atliktus darbus, pagarbą klijentui ir nuoširdų bendravimą.Linkime sekmės darbuose.
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkom UAB Giminija. Labai geras ir kokybiškas garantinis aptarnavimas. Išsamus konsultavimas. Pirmąją įrangą pirkom daugiau nei prieš šešerius metus. Esame viskuo patenkinti. Visuomet plėsdami saulės jėgainę, papildomus modulius ir kitą įrangą perkame tik pas juos.
Vertinu šių darbuotojų techninį išprusimą, profesionalumą, nuoširdų bendravimą. Ačių už labai tvarkingai atliktą darbą ! Sėkmės Jums !
2019 m.UAB Giminija irenge saules elektrine. Pries pasirenkant tiekeja bendravom su keleta imoniu. Taciau suzavejo Giminijos direktorius - taip nuosirdziai ir profesionaliai viska isaiskino, kantriai ir detaliai atsakinejo i musu klausimus, kad pasirinkom UAB Giminija. Ir neapsirikom. Darbus atliko laiku ir profesionaliai. Tai tikrai puikiai dirbanti komanda.
UAB Giminija įrengė 5 kw jėgainę. Prie dešimčių atsiliepimų komentarų apie profesionalumą, kokybę, mandagų ir dalykišką bendravimą galiu tik pridėti, kad labai mylį savo darbą. Prie tokio požiūrio, tai jau nebe darbas. Tai jau Giminija :) Tiems kurie dar dvejoja ar įsigyti, labai rekoneduojų šiuos vyrus. Patirsite, kad kažkam rūpite.
Saulės elektrinė sumontuota sutartais terminais ir kokybiškai. Malonus bendravimas, įsipareigojimių laikymasis ir savalaikis reikiamos informacijos pateikimas apie reikalavimus finansavimui gauti. Nedvejodamas rekomenduoju UAB "Giminiją".
Dėkoju už profesionaliai atliktą darbą, vyrai žino ką daro, greitai atsako į rūpimus klausimus. Gintautas.
2019 10 mėnesį UAB GIMINIJA įrengė 9.89 kw saulės jėgainę. Noriu parekomenduoti šią bendrovę, darbus atliko laiku, labai kokybiškai, atsakingai ir kvalifikuotai. Naudojo aukščiausios kokybės medžiagas. Pateikė visas naudojimosi instrukcijas. padėjo sutvarkyti visą dokumentaciją. Daruotojai mandagūs, kvalifikuotis, savo srities specialistai. Didžiulė padėka.
Puikus bendravimas, išsamios konsultacijos ir rezultate turiu saulės elektrinę ant namo stogo. Jeigu statyčiau antrą elektrinę, tikrai pasirinkčiau didelę patirtį šioje srityje turinčią UAB "Giminiją". Linkiu jiems visokeriopos sėkmės!
Prieš 2 mėn. įrengta 5 kw saulės jėgainė. Man patiko darbų eiga, viskas vyko sklandžiai nuo pat pasiūlymo pateikimo. Labai konkretu ir aišku, dar kas svarbu punktualu. Rekomenduoju visiems kas planuojate statyti saulės elektrines. Sėkmės.
UAB "Giminija" neseniai sumontavo 5 kW saulės elektrinę ant mano sodybos stogo. Jau nuo pirmojo bendravimo elektroniniu laišku supratau, kad nesuklydau juos pasirinkdamas. Išsamiai ir profesionaliai konsultavo, pateikė kelis pasiūlymo variantus. Tai įmonė, kuri daro viską pati nuo pat konsultavimo iki darbų pabaigos. Jau pasirašius sutartį atvyko į objektą sutartu laiku, darbus atliko su aukšta darbo kultūra. Neprašė (kaip kitos firmos) pinigų už papildomus smulkius darbus. Puikiai išmanė elektrosaugos ir montavimo reikalavimus. Dirbo profesionaliais įrankiais. Įrengę elektrinę viską sukonfigūravo ir sukūrė man paskyrą elektrinės stebėjimui internete. Likau labai patenkintas jų paslaugomis. Dirbo du jauni kultūringi vyrai. Rekomenduoju įmonę visiems, kuriems reikia įsirengti elektrinę ar kitokių elektrikų paslaugų.
Rekomenduoju šią įmonę dėl daug priežasčių:
1. Atsidavimas darbui, kai jauti, kad žmones jų darbas įkvepia.
2. Darbų ir konsultacijos kokybė kas taupo laiką, nervus ir galiausiai pinigus.
3. Kokybiški, aukštos klasės produktai.
4. Ryšio palaikymas pabaigus darbus.
Konsultavimas dėl saulės elektrinės elementų pasirinkimo ir suprojektavimo ne darbo metu, savaitgaliais ir netgi profesonaliai! Lygiai taip pat ir su darbų kokybe ‐ atlikta aukščiausiame lygyje, net nėra prie ko prisikabinti :-). Esu pilnai patenkintas, kad pasirinkau šią įmonę...
Su UAB Giminija susipažinau prieš metus laiko, kai įsirenginėjau fotovoltinę vandens šildymo sistemą. Maloniai nustebino įmonės vadovo mandagus, dalykiškas bendravimas, profesionalūs patarimai. Viską išsamiai paaiškino, tad vandens šildymo sistemą įsirengiau pats. Esu visiškai patenkintas. Šiemet kilo minčių apie saulės elektrinę- iš kart kreipiausi patarimo į UAB Giminiją. Praėjo geras mėnuo ir ant mano ūkinio pastato nelygaus šiferinio stogo puikuojasi idealiai lygiai surikiuoti saulės kolektoriai. Įmonės darbuotojai, o ypač vadovas išskirtinai mandagūs, maloniai bendraujantys, pataria, pamoko, parodo. Darbus atlieka kruopščiai. Tikri savos srities profesionalai. Ačiū Jums Giminija, gyvuokite ilgiausius metus. Visiems, besidomintiems saulės energija, rekomenduoju.
Fotovoltine vandens šildymo sistema esu patenkintas, net ir lietingą dieną signalinė lemputė rodo, kad gaminama elektra. Tuo įsitikinau, kad net ne saulėtą dieną sistema gamina elektrą. Man per dieną prikaitina 120l boilerį, neišnaudojus per dieną, sekančią dieną laisvos elektros lieka ir reikia pagalvoti, kur ją panaudoti.
Fotovoltine vandens šildymo sistema naudojamės beveik du mėn. Per tą laiką papildomai pašildyti vandens neprireikė, nors buvo ir apniukusių dienų. Šildant vandenį saule už elektrą reikėjo mokėti 27 € mažiau nei prieš tai buvusį mėnesį.
Labai, protingas ir kompetentingas, firmos direktorius, kuris ieško užsakovui optimaliausio sprendimo, kainos atžvilgiu. Man sumontavo 5kw saulės jėgainę. Darbus atliko kokybiškai, dokumentus sutvarkė greitai. Siūlau kreiptis, tikrai neapsiriksite.
Giminija man įrengė 5kW elektrinę ant stogo. Jau prajo lygiai metai ir esu patenkintas sprendimu. Nuo praeitų iki šių metų gegužės elektrinė pagamino 5, 2MWh. Jei galvojate apie nuosavą elektrinę, patariu kreiptis konsultacijos į Giminiją. Čia gavau sąžiningą patarimą ir techninį sprendimą. Rinkausi kokybiškus gaminius. Elektrinę turėjau jau po mėnesio, kai nusprendžiau, kad jos noriu. Ačiū.
Tikrai džiaugiamės savo pasirinkimu ir Jūsų siūlomom paslaugom bei aptarnavimu. Sėkmės Jums, Giminija, ir toliau puoselėkite savo verslą, suteikdami mums galimybę naudotis tai, ką mums siūlo mūsų nuostabi Saulutė ir tapti vis labiau nepriklausomais.
Pernai įsirengiau 5kW saulės jėgainę ir esu labai patenkintas tiek įranga, tiek darbų kokybe, tiek maloniu ir kultūringu bendravimu. Prieš apsisprendžiant daug klausinėjau ir man visuomet buvo kantriai ir mandagiau atsakoma į visus klausimus. Patį darbą atliko sklandžiai. Ne rūko, nesikeikia, mandagiai bendrauja, po savęs viską sutvarkė ir dar po poros mėnesiu paskambino ir pasiteiravo kaip sekasi, ar esu patenkintas saulės jėgaine. Likau maloniai nustebintas. Visiems rekomenduoju šią įmonę.
Aukstos kvalifikacijos pareigingi dirba tvarkingai ir atsakingai.Viskas veikia puikiai dekoju uz toki darba ir tikrai rekomenduoju zmonems siekiantiems energetines nepriklausomybes ir darnos su gamta.
Atlikti indviduoliame name instaliacijos darbai. Kokybiškos medžiagos, greitas darbas. Vyrai šaunuoliai. Didelis AČIŪ, rekomenduoju.
Labai rekomenduoju šią profesionalų komandą. Dirba greitai ir kvalifikuotai. Atliko man elektros instaliaciją, įrengė saulės jėgainę, prijungė į tinklą ir pridavė namą inspekcijai. Puikiai išmano savo darbą.
Raimondas 2014-03-19 18:05:07
Įmonės savininkas yra atsakingas, tikras savo srities žinovas. Įrenginėjo man autonominę saulės jėgainę. Asmeniškai buvo už viską atsakingas, pateikė išsamius techninius skaičiavimus, darbą atliko labai kvalifikuotai, naudojant kokybiškas instaliacines medžiagas. Likau labai patenkintas, tikrai rekomenduoju.
Esu isigijes prietaisų iš šios įmonės. Kvalifikuotai ir atsakingai atlieka paskaičiavimus, bei konsultuoja. Rekomanduoju. (Esu dėkingas už išsamiai suteiktą informaciją bei kantrybę).

Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Draugystės g. 8F-236, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...
Elneda
Projektavimas, montavimas, priežiūra

Adresas: Jonavos g. 204A, 2 a., LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Elneda“ savo veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai vysto toliau. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra statinių inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. UAB „Elneda“ darbus atlieka didžiuosiuose Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centruose, medicinos įstaigose bei gamybinėse...
Elektros darbai
Įmonė šiuo metu ieško darbuotojų!

Adresas: Jonavos g. 62A, LT-44192 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; projektavimas.
UAB „Elektros darbai“ įkurta 1993 metais, nors savo veiklą pradėjo dar 1948 metais, kaip Kauno miesto VK remonto statybos kontora. Šiuo metu įmonėje dirba 75 darbuotojai: 7 elektros darbų brigados, projektavimo grupė, administravimo bei gamybos darbuotojai. Profesionali veiklos patirtis, reikiama darbuotojų...
Eimi
Elektros sistemų, telekomunikacijų įrengimas

Adresas: R. Kalantos g. 59, LT-52304 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; inžineriniai tinklai ir sistemos; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Elektros bei ryšių komunikacijų tinklų montavimas, elektros sistemų įrenginių modernizavimas, priežiūra ir remonto darbai. Dirbame visoje Lietuvoje, kompetentingi savo srities profesionalai suteiks Jums kokybiškas paslaugas ir malonų aptarnavimą. PASLAUGOS Elektros iki 1 kV montavimas, įrengimas Lauko ryšių tinklų...

"Google" ir ADT bendradarbiaus kurdamos sprendimus namų saugumui užtikrinti
"Google" ir ADT bendradarbiaus kurdamos sprendimus namų saugumui užtikrinti 08-03 21:31
"Google" ketina sujungti savo išmaniųjų namų technologijų verslą su ADT, todėl pranešė planuojanti įsigyti JAV gyvenamųjų namų apsaugai skirtų stebėjimo sistemų gamintojos akcijų paketą.
Ekonomikos viceministrė – V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, patarėjas – J. Pinskus
Ekonomikos viceministrė – V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, patarėjas – J. Pinskus 08-03 20:51
Ekonomikos ir inovacijų viceministre antradienį pradeda dirbti Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, kelis mėnesius dirbusi ministro patarėja ryšiams su visuomene, o ministro Rimanto Sinkevičiaus...
PSO perspėja, kad "sidabro kulkos" nuo COVID-19 gali nepavykti rasti
PSO perspėja, kad "sidabro kulkos" nuo COVID-19 gali nepavykti rasti 08-03 19:17
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį perspėjo, kad "sidabro kulkos" kovai su naujuoju koronavirusu galbūt niekada nepavyks rasti, nors šiuo metu karštligiškai stengiamasi sukurti...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Google 1482,96 -3,17%