Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Giminija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Giminija

Atsiliepimai apie Giminija, UAB

Profesionalumas, sąžiningumas, atsakingumas
Parašyk savo nuomonę apie Giminija, UAB

Sveiki su Giminija turėjau reikalų prieš tris metus kai pastatė saulės elektrinę, viskas buvo gerai. Kai šiemet reikėjo padidinti kW, t.y. instaliuoti papildomai modulių net negalvojau apie kitas įmones. 10 balų
Profesionalumas nuo pasiūlymo pateikimo iki pilno įrengimo. Reikia kokybės ir malonaus bendravimo rinkis Giminija, UAB
Janina

Kai nutarėm įsigyti SE, nieko nežinojau apie įmonę Giminija. Kai ieškojau įmonių, kurios diegia SE, netyčia naršydama internete ir skaitydama komentarus aptikau GIMINIJA. Tada ir buvo pirma pažintis:) Visi komentarai tik teigiami, daug atsiliepimų todėl nusprendžiau paskambinti būtent jiems. Buvau maloniai nustebinta, viskas buvo plačiai paaiškinta kas ir kaip, todėl ilgai negalvojusi pasirašiau sutartį. Nuostabūs žmonės ir vadovai, kurie viską atliko greitai ir profesionaliai. Tikrai drąsiai galiu rekomenduoti kitiems. Rinkitės GIMINIJA ir nenusivilsite!
Rekomenduoju! Puikus sprendimas statant SE pasirinkti “giminija”. Darbai vyksta kaip sutarta, klausimai sprendžiami profesionaliai, užsakovo naudai (iškylus klausimui kaip užkelti ant stogo įrangą, buvo pasirinktas variantas kuris nekėlė rizikos užsakovo turtui, bet rangovo darbus labai apsunkino).
Kruopštūs, atsakingi ir sąžiningi specialistai, savo srities žinovai ir malonūs žmonės. Puikiai atliktas darbas montuojant 12kW elektrinę ant nepaprasto stogo. Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiems.
Algimantas ir Rita
2022-08-28 10:08:02 IP 28m84ts1
Nuoširdžiai dėkingi už atliktą kruopštų darbą "Giminijos" vyrams Bogdanui ir Emiliui - saulė jau dirba mums! Džiaugiamės jų profesionaliu darbu, nuostabą kėlė darbo tempai, nes 7 kW saulės jėgainę įrengė per 1 dieną, pagal sutartą terminą. Rekomenduojame rinktis "Giminiją" saulės jėgainės rangovais!

Kretingos raj.
Turbūt kaip ir daugelis šios įmonės klientų- jaučiu pareigą parašyti atsiliepimą, nes tik taip galima dar kartelį padėkoti!
Dar kartą dėkojame už atliktus darbus!
Savo srities profesionalai! Šilti, malonūs, komunikabilūs, sąžiningi bei tikrai kompetentingi! Darbą atliko kokybiškai, greitai, - nepriekaištingai, sutartu laiku bei su visais įmanomais paaiškinimais. Kilus klausimamas - aptarnavimas = 10/10. Taip, laukti reikėjo, tačiau pusės metų laukimas greitai atsipirko sulaukus Bogdan ir Emilio su pačiomis geriausiomis emocijomis! Jeigu kas nors dar svarstote ar galima darbus patikėti Giminijai - paskaitykite atsiliepimus- tikrai nenusivilsite ir nesuklysite.
Dar kartelį dėkojame! Linkėjimai bei sekmės darbuose!
Rimti vyrai, jeigu nenorite turėti problemų ir norite turėti saulės elektrinę - kreipkitės pas juos, negėda rekomenduoti.
GIMINIJA -šaunūs vyrai, išmanantys savo darbą, profesionalai.
AČIŪ JIEMS
GIMINIJA - tai paprastas bendravimas, dalykiškos konsultacijos, puikus darbų organizavimas, laiku įvykdyti įsipareigojimai (net dėl karo Ukrainoje sutrūkinėjus įrangos tiekimo grandinėms) ir AUKŠTA KVALIFIKACIJA.
Artūras Konderauskas
2022-07-18 13:35:58 IP 5f4spu2l
Rekomenduoju UAB "Giminija", tikrai nenusivilsite. Bent jau aš likau patenkintas jų darbu. Nutarus įsirengti elektrinę ėmiau dairytis rangovo. UAB "Giminija" atradau per pažįstamų rekomendacijas kaip patikimą komandą ir tikrai nenusivyliau. Darbas atliktas profesionaliai, eigoje buvo teikiamos konsultacijos ir atsakymai į man iškilusius klausimus. Saulės elektrinė įrengta ankščiau nei planuota, nepaisant net orų. Komanda supranta ir išmano savo darbą. Ir pinigų nelupa už bet ką ;)
Danute Suopiene
2022-06-28 11:21:09
Likome labai patenkinti darbu atlikimu, maloniu bendravimu ir patarimais del APVA. Rekomenduoju!
Vytas Juknevičius
2022-06-22 18:47:31
Darbai atlikti puikiai ir profesionaliai. Darbuotojai labai malonūs, paslaugūs, puikiai išmanantys savo darbą.
Ramūnas Kutra
2022-06-17 09:33:03
Puiki maža įmonė, darbuotojai neatitrūke nuo Omo dėsnio, maloniai bendraujantis, viską išaiškinantis. Elektrinė dirba dvi savaites (10kw elektrinė jau sugeneravo beveik 1000kw/h), sutarties terminai įvykdyti anksčiau laiko. Sėkmės darbuose!
Asta Jurkevičienė
2022-06-16 13:56:31
Nutariau statyti saulės elektrinę nieko apie ją nežinodama. Davus užklausą, pasipylė gausybė pasiūlymų. pradėjau domėtis siūloma įranga, darbais, kaina ir atsiliepimais apie įmonę. Džiaugiuosi, kad pirmą vietą gavo UAB " Giminija". Visa Įmonės komanda dirbo puikiai, nuo sutarties pasirašymo iki elektrinės sumontavimo, elektrinę beje sumontavo anksčiau sutarto laiko ir tuo labai patenkinta. Dokumentus sutvarkė tap pat labai greitai ir dar davė patarimų. Visi darbuotojai yra labai malonūs, geranoriški, o svarbiausia suprantantys savo darbą. Aš jau naudojuosi gaminama elektra, o draugai, kurie pasirašė sutartį su kita įmone, dar pradinėje stadijoje. Rekomenduoju UAB "Giminija" komandą, tikrai nenusivilsite !
UAB "Giminija" atradau per pažįstamų rekomendacijas kaip patikimą komandą ir tikrai nenusivyliau. Darbas atliktas profesionaliai, eigoje buvo nuolat teikiamos konsultacijos ir atsakymai į man iškilusius klausimus. Saulės elektrinė įrengta sutartais terminais. Neturėjau jokių rūpesčių dėl paslaugų teikimo, nes akivaizdu - komanda supranta ir išmano savo darbą 100 %.
Norim dėkoti ir pasidžiaugti puikiu „Giminijos“ vyrų darbu. Labai operatyviai ir profesionaliai sumontavo elektrinę, viską suprantamai paaiškino. Jokių rūpesčių ar nesusipratimų, vien geri įspūdžiai. Linkim sėkmės darbuose ir rekomenduojame.
Rinkausi kas sumontuotų elektrinę ant stogo iš daugiau kaip 10 įmonių. Giminija sudomino kai perskaičiau kelis jų rašytus straipsnius apie tai. Iš pirmo bendravimo pasirodė, kad ši įmonė labiausiai žino ką daro ir nesuklydau. Elektrinė jau sumontuota puikiai, darbuotojai malonūs ir geranoriški, dar gavau daug naudingų patarimų tiek apie elektrą, tiek apie patį stogą. Ačiū labai.
"Giminija" man sumontavo jau antrą saulės elektrinę. Kaip ir prieš metus montuojant elektrinę, taip ir dabar, viskas vyko sklandžiai. Sumontuota kokybiškai ir netgi gerokai anksčiau sutarto termino. Ačiū.
Geriausia "Giminijai" reklama - jų kompetencija ir atsakingumas. Rekomenduoju.
Ilona Radzevičienė
2022-04-30 11:57:43 IP 2i23tk8t
Dėkoju UAB Giminija komandai už operatyvų ir kokybišką darbą bei nuoširdų bendravimą. Ypač didelis ačiū bendrovės vadovui už kantrybę įsigilinant į kliento poreikius, lūkesčius, profesionalų dokumentų tvarkymą bei konsultacijas visais iškilusiais klausimais. Linkiu didelės sėkmės ir rekomenduoju šią įmonę kaip patikimą ir atsakingą.
Besidomint saulės elektrinės įrengimu, sudomino geri atsiliepimai apie UAB Giminiją. Nuo pirmo skambučio ir išsamaus pokalbio sužinojau daug naudingos informacijos, kas įnešė aiškumo. Pasirodė patikima, todėl nusprendžiau pasirinkti šią įmonę. Ir, tikrai, neapsirikau. Suderintu laiku atvyko, įrengė. Tvarkingi, malonūs darbuotojai. Vadovas rūpestingai konsultavo tvarkant dokumentaciją su ESO.
Dėkojam šauniai komandai, linkime jums sėkmės darbuose.
Puiki įmonė, puiki komanda, laiku ir kokybiškai atlikti darbai.
Ačiū Giminijai už operatyviai ir kokybiškai padarytus darbus, Ačiū Bogdanui už kantrybę atsakinėjant į klausimus.
Tikri PROFESIONALAI. REKOMENDUOJU.
Darijus. Pakruojis.
Rimta įmonė su tikrai kompetentingais specialistais. Nuo pat komercinio pasiūlymo iki realių darbų į visus klausimus atsakė konkrečiai (nevyniodami į vatą). Visi montavimo darbai atlikti laiku ir kokybiškai. Pridavimo klausimai taip pat išspręsti labai operatyviai. REKOMENDUOJU.
Apie UAB Giminija sužinojau tik paskaitęs atsiliepimus.Tai sąžiningi ir išmanantys savo darbą profesionalai.Labai patenkintas atliktu kokybišku darbu.Rekomenduosiu ir savo pažystamiems.

Vytautas.Anykščių r.sav.
Kol gavau APVA kompensaciją, elektrinė (vėlų rudenį) jau spėjo pagaminti 0, 6 MW, todėl drąsiai galiu parašyti savo atsiliepimą apie šią šaunią kompaniją ir kažkuria prasme atiduoti duoklę "Rekvizitai.lt", nes šių komentarų dėka suradau "Giminiją".
Kai rinkausi rangovą savo ~12 kW elektrinei sutverti, išanalizavau nemažai informacijos, atlikau krūvas palyginimų, skaičiavimų ir perskaičiau šimtus reklamų, pagyrimų bei skundų apie įvairias įmones. Skaitant atsiliepimus apie "Giminiją" "Revizkitai.lt", labai nustebau, kad visi atsiliepimai tik teigiami (kas ypatingai reta ar net neįmanoma, žiūrint statybinio profilio įmones, kur geras atsiliepimas pasitaiko tarp 10-ties blogų, o "normali" firma apskritai jokių atsiliepimų neturi). Pirma mintis buvo "pati firma ir/ar jų draugai netingi ir tokiu būdu kuria reklamą". Nežiūrint to, gausūs geri atsiliepimai ir tai, kad Interneto platybėse neradau jokių nusiskundimų, paskatino paskambinti "Giminijai". Taigi perskaičiau ir savaip suvirškinau visą jų tinklapyje pateikiamą informaciją ir paskambinau "Giminijai".
Pirmasis skambutis dar labiau nustebino: jokios kitos įmonės (o jų apklausiau bent 8-9) vadybininkai per stipriai nesigilindavo į mano situaciją, juo labiau neatsakydavo į kompleksiškesnius klausimus ar netrokšdavo kalbėti apie smulkesnes detales, tik akcentuodavo mažą savo įrangos kainą ir ragindavo kuo greičiau atsiųsti savo duomenis sutarčiai sudaryti (nes "moduliai ir darbai brangsta akyse, o APVA saulės elektrinių nerems amžinai"). Jau pirmojo skambučio metu, Bogdan, per stipriai nesisiūlydamas, sudaužė kelias mano rožines svajones (pvz., kad dieną, dingus elektrai tinkle, aš name vis tiek turėsiu elektrą iš savo saulės elektrinės, išaiškino ESO pagamintos elektros pasaugojimo mokesčio subtilybes ir pan.), profesionaliai, tačiau "žmonių kalba" išaiškino apsaugų nuo viršįtampių, patikimo įžeminimo, teisingo elektrinės sumontavimo būtinybę bei skirtingos įrangos kainos / kokybės niuansus. Kadangi ir savo darbe kartais susiduriu su "pigiai ir greitai" pradėtais, tačiau finale baisiai ilgai užtrukusiais ir velniškai brangiai kainavusiais klientų projektais, iš pirmo pokalbio supratau, kad kalbu su tikrų tikriausiu PROFESIONALU (iš visų didžiųjų raidžių).
"Giminijos" pateiktas 10-ties puslapių (!!!) komercinis pasiūlymas nustebino dar labiau. Tai savotiška saulės elektrinių įrengimo Biblija, visiškai žalią toje srityje žmogų žingsnis po žingsnio paprastai ir aiškiai supažindinanti su optimaliu saulės elektrinės įrangos parinkimu (palyginti moduliai, inverteriai ir kt.) bei montavimo subtilybėmis.
Žinoma, profesionalai turi savo kainą, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo kiek didesnė, nei konkurentų. Ta proga, teko atlikti analizę: nepatingėjau 4 "normaliausius" pasiūlymus pateikusias firmas apklausti, ką ir kaip jos man įrengs už pasiūlymo kainą. Atradimai gerokai nustebino (kažkas "neįskaičiavo" įžeminimo (to paties įžeminimo, kurį "Giminijos" vyrukai 5 nedėkingą Vilniaus smėlį pasikeisdami kalė vos ne visą dieną ir net nepaėmė sutartyje numatytų 10 Eur+PVM už kokius 7-8 papildomus strypus!!!), kažkas nesiūlė apsaugos nuo viršįtampių, nes "inverteris turi apsaugas ir garantijos metu bus sutaisytas nemokamai" ir pan.).
Po šios analizės, o juo labiau, po sklandžių elektrinės įrengimo darbų ir visos dokumentacijos APVOS paramai gauti parengimo, be jokių svarstymų galiu pasakyti: jei man kada nors reikės kokių nors elektros darbų, juos be abejonės atliks "Giminija". Drąsiai rekomenduoju ir kitiems.
Šauniesiems "Giminijos" giminiečiams Bogdan ir Emiliui linkiu visokeriopos sėkmės:)

dr. Aušrys Balevičius
UAB Giminija pasirinkau pagal atsiliepimus ir rekomendacijas. Darbus atliko greitai ir kokybiškai, atsakė į visus klausimus, davė naudingų patarimų. Esu patenkintas ir tikrai rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju šiuos rangovus.Tikrai išmanantys savo darbą ir dirbantys sąžiningai, atsakingai.Sugebantys rasti laiko atsakyti į iškilusius klausimus suprantamais, aiškiais elektros terminais net ir po pridavimo, atsiskaitymo mielai suteikia reikalinga informacija. Atlikdami darbus padarė ir tai kas jiems nepriklauso.Papildomai susuko-sustiprino stogo dangą bei padare tvarką el.skydinėje.
Ačiū Bogdanui ir Emiliui už laiku padarytus darbus, greitai pateiktus dokumentus ir toliau profesionalams sėkmės šioje srityje.
Anykščiai
UAB Giminijai patikejome jau ANTRA musu saules elektrine. Sikart kiek mazesne 6 kW ant ukinio pastato. Sia firma pasirinkome todel, kad mums labai tiko ir patiko elektrika ismanantis,
inteligentiskas direktorius su atitinkamu issilavinimu!
Visiems neapsisprendziantiems: uzsisakysit naujai sukurtose, 1 vietoje google besireklamuojanciose firmose- jusu net vardo po menesio niekas neatsimins, jau nekalbant apie tai kad visi vadinamiej „specialistai“ net jums tinkamai nepatars! Reikia labai dziaugtis, kad LT tokiu geru specialistu yra.

Dekojame Giminijai, linkime visokeriopos sekmes ir daug uzsakymu!

Peciulioniai /Kruonis/Hamburgas
Žavėjausi UAB Giminija vyrukų darbu, profesionalumu, mokėjimu bendrauti su klijentu. Įmonės devizas "profesionalumas, sąžiningumas, atsakingumas" 100 procentų atitinka jų veiklos rezultatus. Rinkausi įmonę pagal mokėjimą save pristatyti ir maksimaliai patenkinti klijeto lūkesčius. Neapsirikau, rekomenduoju ieškantiems geriausio, patikimiausio rangovo.
Kai Bogdanas ir Emilis išlipę iš automobilio pasisveikino ir prisistatė, apėmė jausmas, kad šiuos žmones pažystu jau labai seniai, kad jie yra seni geri draugai, su kuriais tiesiog seniai nesimatėm, nors mačiau juos pirmą kartą. Jie yra ne tik savo srities profesionalai, bet tiesiog Žmonės, kurie kalba klijentui suprantama kalba, daro daugiau nei įpareigoja sutartis, pastebi elektros ūkio klaidas, kiek gali jas ištaiso ir nešykšti patarimų. Bendravimas su jais praturtino ne tik žiniomis... AČIŪ. Be jokių abejonių rekomenduoju visiems norintiems Saulės jėgainės: GI-MI-NI-JA, GI-MI-NI-JA.....
Profai kurie myli "žaliąją idėją"! Buvo malonu pabendrauti. Darbą atliko puikiai. Sėkmės jums!
Julius Raškauskas
2021-07-09 15:02:37 IP 5cb18bjq
Giminijoje dirbantys Bogdanas ir Emilis išmano savo darbą, o taip pat nuoširdžiai stengiasi padėti klientui pasirinkti sprendimą, suteikti visą reikiamą informaciją. Esu patenkintas, kad pasirinkau juos savo saulės elektrinės rangovais. Man buvo sumontuota 7, 7 kw galios saulės elektrinė ant sodo namo stogo. Dėl grunto specifikos buvo problematiška įrengti normatyvinius reikalavimus atitinkantį įžeminimą, bet Giminija pasistengė ir išsprendė kilusias problemas.
Rekomenduoju šią įmonę.
Vaclovas Šipulskis
2021-07-07 22:12:19 IP 2fbaq3b9
Ne dažnai pavyksta patirti tokį malonumo pojūtį, kai surandi darbų vykdytoją, su kuriuo nuo pat pirmo konsultacinio pokalbio iki atlikto darbo galutinio įforminimo, jautiesi susidūręs su atsakingu ir tikru savo darbo profesionalu, kuris sąžiningai išaiškina, neslepiant ir nepervertinant montuojamos įrangos subtilumų (jos stipriųjų ir silpnųjų vietų), visapusiškai ir detaliai išmano su atliekamais darbais susijusius teisės aktus bei nuosekliai įvykdo savo įsipareigojimus klientui. Maloniai bendraujantys tikri savo darbo specialistai. Objektą suprojektuoja ir darbus vykdo atitinkant aukščiausius standartų ir darbų kokybės reikalavimus. Įmonės vadovo išsilavinimas bei patirtis lengvai išsprendžia visus darbų eigoje iškylančius klausimus ar atsiradusius niuansus. Aukštas darbuotojų profesionalumas leidžia jiems įvykdyti objekto darbus nesukeliant jokio streso klientui.
Visi šie pagirimo žodžiai skiriami UAB „Giminija” vadovui Bogdan ir jo kolegai Emiliui. Sėkmės Jums! Jūs to verti. Pagarbiai Vaclovas
Uab Giminija pasirinkau paskaitęs šiuos atsiliepimus ir tikrai neprašoviau. Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai, o vadovas yra tikras savo srities specialistas. Tikrai rekomenduoju rinktis ir kitiems šią įmonę, ir liksite patenkinti. Ačiū Bogdanui ir Emiliui
UAB Giminija pasirinkau pagal draugo rekomendaciją, ir tikrai - nuoširdžiai labai džiaugiuosiu. Vadovas Bogdanas yra auksčiausios klasės profesionalas. Pataria ir pasiūlo įvairius varijantus - nors tie darbai Jiems užima daugiau laiko ir sąnaudų.. Ačiū Jums vyrai už laiku atliktą ir kokybišką darbą ! Visiems REKOMENDUOJU tikrai neapsiriksite.....
GIMINIJA IR TIK GIMINIJA ACIU JUMS VYRAI
Gintaras Šiuparys
2021-04-19 15:04:23 IP 66fopluf
Esame labai patenkinti, kad pavyko išsirinkti būtent šį rangovą, nes 2021 m. balandį sulaukėme aukščiausios klasės profesionalų. Kol priėmiau sprendimą, teko bendrauti su daugiau kaip 10 įmonių, bet nė viena daugiau net nesiūlė modulius išskirstyti skirtinguose šlaituose (pietryčiai ir pietvakariai). "Giminija" be papildomų kaštų sumontavo 10, 4 kW galios jėgainę, kuri gamina elektrą nuo ankstaus ryto iki saulėlydžio, nors toks skaidymas jiems kainavo vieną papildomą darbo dieną. Bogdanas buvo vienas iš nedaugelio, kuris žmonėms suprantama kalba paaiškino, kodėl saulės elektrinėje būtinos viršįtampių apsaugos ir t.t. Iš jo gavau atsakymus į visus klausimus, kurių buvo tikrai daug. Tuo tarpu bendraudamas su kitų rangovų atstovais kartais pasijausdavau žinantis net šiek tiek daugiau, o tai gerai nenuteikia (kalbos apie Tier 1 sąraše esančius gamintojus - tik marketinginiai paistalai, nes iš tų įmonių TOP gaminių sąrašo į Lietuvą neatkeliauja beveik nieko). Pamačius, kaip dirba Bogdanas ir Emilis, tapo akivaizdu, kad mūsų šeima tikrai turės garantinę priežiūrą - kaip sau dirbančios įmonės nebankrutuoja. Todėl tikrai rekomenduoju rinktis būtent šį rangovą.
Didžiausi AČIŪ iš Paberžės už parenktus projektus ir greitą darbą. Ačiū ačiū ačiū
Alina Sb Žalieji ežerai
2021-04-03 09:01:24 IP 28lgau68
Labai džiaugiuosi greitai ir kokybiškai atliktu darbu. UAB Giminija sutalpino 28 saulės modulius ant mūsų namo stogo ir įrengė 10, 36 kw saulės elektrinę. Buvo atliktas įžeminimas. Rinkausi šią įmonę, kadangi ji nėra vienadienė ar kelių metų fiktyvi įmonė su pasamdytais trečiųjų šalių montuotojais. Šioje įmonėje jau 10 metų atsakingai dirbq du Lietuvos piliečiai, kurie labai atsakingai žiūri į savo darbą ir klientą. Saulės elektrinę ant savo namo stogo žmogus turi apsispręsti kas įrengs ir kas ateityje kai baigsis garantinis laikotarpis padės iškilusiose situacijose. 200-400€ mažesnę kainą siūlė tos įmonės kurios montuotojais už duonos kąsnį samdo darbuotojus iš šalies kur vyksta karas. Tiems žmonėms reikia padėti, bet neleiskit jų išnaudoti samdydami neaiškias įmones įrengiant jūsų saulės elektrinę.
UAB Giminiją stebėjau nuo 2013, o kai ją dar parekomendavo buvęs bendradarbis tai, prisipažinsiu kitų rangovų net neieškojau.... taip, gali mane bet kas vadinti durnu neieškant geresnės kainos, bet matot aš ne kainos ieškojau, įranga pas visus panaši... Rangovas sugaišo įdiegiant SE ilgiau dėl mano objekto sudėtingumo ir jaučiau pareigą jam sumokėti daugiau, tik vat čia su Bogdanu neišėjo pasiginčyti ir jis griežtai atsisakė, dėl to aš šią firmą dar labiau vertinu ir kitiems rekomenduoju kaip sąžiningus rangovus.
Tikrai suprantai savo darba 100%
Prieš montuojant iki smulkmenų man išaiškino ir suderino darbų eigą. Montavimą atliko greitai ir kokybiškai. Išsamiai instruktavo dėl naudojimosi elektrine, neatsakytų klausimų neliko. Rekomenduoju bendrauti su UAB "Giminija".
Gedeminas Pilvelis
2020-11-11 22:49:03 IP 28m8610d
Malonus bei šiltas bendravimas. Viskas išaiškinama iki smulkmenų. Dėkoju už puikų bendradarbiavimą!
UAB "Giminiją" rekomendavo kiti ilgai dirbantys montuotojai. Bendravimas nuo pat pradžių buvo sklandus, vadovas atsakinėjo į visus iškylančius klausimus, noriai bendravo. Programine įranga sumodeliavo krentančius šešėlius ir elektros generaciją. Laikosi terminų. Montuoja tie patys žmonės (o ne samdomi iš šono), savo darbą gerai išmano. Saulės elektrinę įrengė kruopščiai, profesionaliai, tvarkingai. Taip pat draugiškai padėjo atlikti jiems nepriklausančius darbus (pratempti, pasijungti kitus kabelius). Savo darbą gerai išmano ir viską daro atsakingai. Rekomenduoju.
UAB "Giminija" patikima įmonė. Darbai buvo atlikti sutartu laiku, kokybiškai. Įmonės darbuotojai malonūs, kruopštūs, savo darbą išmanantys asmenys. Rekomenduoju šią įmonę pasirinkti saulės elektrinės įrengimui.
Neapsirikau, pasirinkęs UAB GIMINIJA, kaip savo saulės elektrinės rangovą. Viskas nuo pradžių iki pabaigos atlikta laiku, kaip sutarta (net 3 savaitėm anksčiau!). Darbai atlikti tvarkingai, vyrai šaunūs, elektra jau generuojama :) Sekmės Jums ir Ačiū! Norbertas, Vilniaus r.
Pasirinkti šią įmonę padėjo vadovo požiūris į klijentą (kuriam reikia kantriai ir suprantamai daug ką paaiškinti) ir geri buvusių Giminijos užsakovų atsiliepimai, Darbai buvo atlikti laiku, profesionaliai ir kokybiškai. Nuoširdus ačiū vadovui Bogdanui ir montuotojams Emiliui ir Lukui.
Prieš pasirenkant tiekėją, bendravau dar su keliomis įmonėm- tačiau Giminijos vadovas Bogdan papirko savo mandagumu, kantrybe ir profesionalumu, į klausimus atsakinėjo konkrečiai, argumentuotai, pateikė kelis komercinius pasiūlymus su kokybiškais, aukštos klasės produktais, be to vienintelis pasiūlė 395 W saulės modulius, kas leido dėl riboto stogo ploto pasiekti 8, 69 kW saulės elektrinės galingumą. Nors šie moduliai buvo brangesni, tačiau elektrinė gavosi pigesnė dėl mažesnio modulių skaičiaus.Sutartu laiku atvyko profesionali, nuoširdi 2 žmonių komanda, kuri per 2 dienas sumontavo elektrinę, papildomai įrengė įžeminimą, viską išaiškino apie jos darbą, jokių užuominų apie papildomus mokėjimus. Sekančią dieną turėjau visą reikalingą dokumentaciją. Jei man prireiktų įsirengti kitą saulės elektrinę-ją įrenginėtų Giminija". Siūau ir kitiems pasirinkti juos rangovais- tikrai nenusivilsite
Rekomendoju visems.Puikus benradavimas su vadovu, terminu laikosi geri tvarkingi darbuotojai.Viskas pagal samata jokiu papildomu mokesciu..Labai dekingas!!!!
Pasirinkau šią įmonę kaip Rangovą įrengti namuose saulės elektrinę. Apklausą atlikau su 5 įmonėm. Pasirinkau Giminija UAB ir nenusivyliau. Patiko dalykiškas, aiškus, bendravimas. Sumontavo ir pajungė per 2 dienas. Terminų laikėsi, dokumentacija pateikė tvarkinga. Geras kainos ir kokybės santykis. Džiaugiuosi ir rekomenduoju kitiem.

Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...
Elneda
Projektavimas, montavimas, priežiūra

Adresas: Jonavos g. 204A, 2 a., LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Elneda“ savo veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai vysto toliau. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra statinių inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. UAB „Elneda“ darbus atlieka didžiuosiuose Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centruose, medicinos įstaigose bei gamybinėse...
Elektros darbai
Adresas: Jonavos g. 62A, LT-44192 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; projektavimas.
UAB „Elektros darbai“ įkurta 1993 metais, nors savo veiklą pradėjo dar 1948 metais, kaip Kauno miesto VK remonto statybos kontora. Šiuo metu įmonėje dirba 75 darbuotojai: 7 elektros darbų brigados, projektavimo grupė, administravimo bei gamybos darbuotojai. Profesionali veiklos patirtis, reikiama darbuotojų...
FIAT LUX
Elektros sistemų montavimas, derinimas, pridavimas

Adresas: Fabijoniškių g. 2-72, LT-07109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Fiat Lux” atlieka pastatų vidaus ir išorės inžinerinių dalių projektavimo ir montavimo darbus, elektros sistemų, elektros energijos tiekimo linijų iki 10 kV, valdymo automatikos, priešgaisrinės signalizacijos, įspėjimo apie gaisrą sistemos, CO dujų kontrolės, įsilaužimo signalizacijos, įeigos kontrolės, vaizdo...

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%