Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gilius ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gilius ir Ko

Atsiliepimai apie Gilius ir Ko, UAB

Rūpinamės klimatu jūsų namuose ir darbe
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Gilius ir Ko, UAB

Gera bendradarbavimo patirtis su šia įmone. Vilniaus filiale dirba profesionalūs žmonės.
Rekomenduoju konsultuotis, teirautis nuolaidų ir akcijų.
Atsakau 2020-10-09 12:41:10
bet kad jie turi stipria serviso tarnyba su kompetentingais darbuotojais, - atrodytu, turi susitvarkyti su tokia problema, o ir austrai (o gal belgai), turi patirti ir išmano savo gaminius
Servisą turi, bet nepadeda. Aš ko prašė pateikiau (priminiau porą kartų) ir laukiu išvadų. Dar vis laukiu. Todėl tokie atsiliepimai.
Remigijus 2020-10-05 15:45:42
Aš vis dar laukiu atsakymo dėl gedimo priežasčių (komunikavimo iš Giliaus pusės nėra). Jie dar vis tariasi su austrais. Kadangi kai per daug pradeda kaitinti, išjungus ir vėl paleidus katilą, jis kurį laiką veikia be problemų, tai taip ir gyvenam. Kol neįjungtas šildymas bėdų nėra. Čia jau antras kompas.
Atsakau 2020-10-05 15:12:29
Tai jau nuo 2016 ir leidi žiemas su neveikiančiu katilu (buna gi ir taip), o gal Mantas teisingai raso, kad yra komunikavimo problemų pas kai kuriuos klientus
Remigijus 2020-09-29 13:38:06
Atvažiuok ir sutvarkyt, kad veiktų.
Atsakau 2020-09-29 13:32:36
aha, matau raso specas, - turi viena katila ir visi kalti, nieko nemoka, o elektronika tai jau visai niekam tikus. Dažniausiai tokie nusiskundimai buna apie visas įmones, kai klientui reikia palaukti atsargines detales arba kol atvyks meistras. Kažkaip keistai skamba priekaištas įmonei, kuri jau 25 metai rinkoje, o įranga dirba ne tik pas privačius klientus, o ir visoje eilėje Lietuvoje žinomu imoniu (jos juk nesamdo neišmanėliu !!!!!!!)
Atvažiuok ir sutvarkyt, kad veiktų.
Remigijus 2016-11-24 06:55:34
ACV katilu elektronika labai nekokybiska, o ir Gilius ir Ko inzinieriai nesugeba su ja susitvarkyti.
Pirkejas 2017-02-24 16:46:39
Įmonės darbuotoja atsakinga už skolų išieškojimą visiškai nemoka bendrauti su klientais. Kiekvieną kartą paskambinus klientui iš karto pradeda bendrauti pakeltu, nepatenkintu tonu. Tik išgirdus, kad skambina iš Gilius ir Ko norėsi padėti ragelį, nes žinai, kad tavo paaiškinimu vis tiek negirdi, arba nenori girdėti.
nu taip, - juk skambina dėl skolos, tai ir tonas nepatinka ir raginimas, kad reikia susimokėti. o gal geriau padengti skola ir nebus jokiu skambučiu (erzinančiu). Skolininkai juk taip užknisa savo issisukinejimais ir isvedziojimais
Mantas 2017-12-02 16:17:24
Aš tai atvirkščiai galvoju. Čia konkurentai tau liepė taip parašyt? Ar tiesiog pats nemokėjai su tuo inžinierium bendraut?
Kai reikėtu tau sumokėti už nusprogusia katilo pagrindinę plokštę, kitaip kalbėtum. Ir veikia ji nelabai korektiškai arba nesugeba suderinti Giliaus meistras. Katilą dar turiu, gal nori sutvarkyti?
Remigijus 2016-11-24 06:55:34

Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Internetinė prekyba
Namams24.lt

Adresas: Verkių g. 30B, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; santechnika; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
UAB "Internetinė prekyba" - Parduoda ir montuoja šilumos siurblius, saulės elektrines, visų tipų katilus, rekuperaciją, oro kondicionierius ir židinius. Mūsų svetainėje rasite visą reikalingą inžinerinės įrangos asortimentą ir ne tik. Puikiai išmanydami įrangą, kurią parduodame, Jums pasiūlysime ne vieną, o keletą...
Jaukurai
KOMPLEKSINIAI KOMFORTO SPRENDIMAI

Adresas: Ramygalos g. 149E, LT-36255 Panevėžys.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Jaukurai" tiesiogiai atstovauja per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų. Pirkėjams siūlome daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos prietaisų, vonios kambario įrangos, santechninės keramikos, šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, išorės ir vidaus...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...
Abara group
Šildymo, vėdinimo ir ventiliacijos įranga

Adresas: Raudondvario pl. 91, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; santechnika; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Abara group, UAB – mažmeninė prekyba ir didmeninė prekyba šildymo,vėdinimo ir santechnikos produktais: Šildymas - kieto kuro, granuliniai, dujiniai katilai, šilumos siurbliai ir jų priedai. Vėdinimas – kondicionavimo, rekuperacijos įranga ir jų priedai. Santechnika - įvairūs priedai šildymo ir vėdinimo sistemų...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11%
Statybos Latvijoje per metus pabrango 11% 11-28 19:13
Statybų kainos Latvijoje praėjusį mėnesį buvo vidutiniškai 11,2% didesnės nei pernai spalį, pranešė nacionalinė statistikos tarnyba.
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2"
Vokietija ragina JAV netaikyti sankcijų dujotiekiui "Nord Stream 2" 11-28 19:03
Vokietijos vyriausybė kreipėsi į JAV Kongreso narius ragindama nesankcionuoti dujotiekio "Nord Stream 2", nes tai "susilpnins" JAV patikimumą ir "galiausiai pakenks transatlantinei vienybei".

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%