Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GetJet Airlines, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GetJet Airlines

Atsiliepimai apie GetJet Airlines, UAB

Parašyk savo nuomonę apie GetJet Airlines, UAB

Labai prastas aptarnavimas su tokiais darbuotojais greit istiks small planet likimas na gal ir gerai gal ateis normalus vezejas i Lietuva teko skristi i Barselona 06, 08 ir 06, 15 teko grizti i Vilniu is Barselonos velavo ir i Barselona apie 30 min. o atgal net 55 minutes ir niekas net nusileidus nesugebejo pasakyti zodzio atsiprasau uz nepatogumus be to pasikvietus ir paprasius atsigert taip ir nesulaukiau atsigerti kol lektuvas nesileido Vilniaus oro uoste gerai kad salone buvo geras kaimynas ir dave buteliuka vandens o stiuardese tik pasikvietus pasake kad duos atsigerti tik lektuvui pakilus i tinkama auksti ko gero taip ir nepakilo iki reikiamo aukscio iki Vilniaus nes atsigert taip ir nesulaukiau.
rasa 2019-05-23 16:07:32
Košmariškos 4, 5 val iš Egipto. Kaip stotyj "ant suolo".Kėdės neatsilenkia. Net aš su savo 60 kg kaip į kaladę įsprausta, tai ką daro apkūnesni?
Simonui, keistas atsakymas Small Planet bendrove turejo 16 metu senumo lektuvus ir aptarnavo Teztour ir Novaturas keleivius, po 30 metu niekas negarantuoja kas bus su lektyvu metalas fiziskai mirsta ir gali isbireti ore, keista kad jus neskiriat charterinius reisus nuo paprastu pigiu sumokant uz kelione 1200 euru cia skaitosi pigu? lowkosterio wizair bilietai kainuoja po 15 euru o lektuvai 5 metu metu senumo netrasko nebrasko, veikia kondensavimo sistema, nesmirdi salone. Jus panasus i bota is Anglijos. Jus nezinot kaip buvo ekspluotojamas lektuvas, kiek valandu skrido kokioj Afrikoj
Twix 2019-05-23 15:22:44
Dziugu girdeti, kad jus skridot 20 metu senumo lektuvu o ne 30 metu, bet jokio supratinimo neturit kaip skristi su naujeteliu lektuvu, koks tai jausmas. Paskaitykit atsiliepimus uzsienieciu kai padoda pakaitinini lektuva is getjet kompanijos 1989 metu gamybos o uz lango 2019 metai, ir prie ko cia oro uostas ir privati kompanija biznerio is Rusijos. Novaturas ir Tezturas tikrai elgiasi ne graziai ne saziningai pasirasus sutarti su sita bendrove, kadangi keliautojai liko be jokio pasirinkimo.
Su Didžiausia pagarba, bet aš nieko nerašiau apie lėktuvo senumą. Džiugu girdėti, kad skridote nauju lėktuvu. Wow! Osom! Galite nusiimti triusikus ir nuogu pimpalu palakstyti prieš vėją! Su šypsena veide! Ir pasigirti. Lėktuvas nėra bandelė į kurį reikia žiūrėti kaip - "šviežias" naujas ir t.t. Prie jo dirba aukštos kvalifikacijos mechanikai (ko gero aukštesnės nei visus čia sudėjusius žmones). Na taip tenka pripažinti, jog nauji lėktuvai yra tylesni, bet nereikia pamiršti, kad čia yra pigių skrydžių bendrovė. Voila! nuostabus verslo planas, skraidinti keleivius iki 4 valandų ilgumo užtrunkačią kelionę su kelių metų senumo lėktuvu! (Nors turbūt ir tas jau per senas :D) Aš rašiau apie lėktuvu įgulos darbą. Pasikartosiu - 10/10.
Simonas 2019-05-20 08:20:35
Super kompanija! Įgulos ir pilotų darbas mano manimu tarptautiniu mastu 10/10. Norėčiau paminėti, jog vaiko vežimėlio nereikėjo pakuoti, saugoti, jis atvyko švarus ir tikrai be jokių įbrėžimų. O "Vienas Denyni TDYNO" fanams aš palinkėčiau sekmės ir daugiau pamatyti pasaulio, paskraidyti su daugiau kompanijų, kad sudaryti kažkokią nuomonę. Nei oro uostas nei aviacijos kompanijos nėra kaltos dėl blogo oro "Jūsų" atostogose! Get->Jet see ya!
Geguźes 9 skridau i Gazipaśa, tragedija ! Lektuvas tarškantis, braśkantis, aibė papildomu śvilpimu.Ne lektuvas, o vinių prikrautas kibiras.Rekomenduoju rinktis kitą kelionių organizatorių, gerbianti savo klientus.
zilvinas 2018-12-28 10:04:46
Gryzau is Hurghados 23 vakare.....sedejau lektuvo gale...skrydis trunka 4.30 min.... vienintelis vezimelis su vandeniu kava ir maistu atriediejo praejus 3 valandom !!! Geriau buciau aerouoste nusipirkes atsigert ir kitko...O linksmiausia dalis kad kiti klientai neturejo grynu, o mokejimo korteliu aparatas buvo jos pasakymu issikroves jau lektuvo vidury! Gale sedejanti mergina neturejo grynu, tai paemiau arbatos jai... Aciu uz nuostabu aptarnavima ir linkiu su tokiu aptarnavimu kuo greiciau bankrutuot...su smalplanet ar rynairu ar ukrainos avialinijom nu neturejau broblemu..
Gryzaum is Hurgados tik sianakt 2019.04.29 keliavom keturiese is vilniaus, i prieki skrendant dar puse velnio tik kojas ner kur det ypac jai kaimynas kede pavercia, tada nezinai kur detis. Skrendant atgal nusprendem valgyt lektuve, nes greit skrydis o oro uoste plesikai, visi alkani, pirma maista pasiule po 2 valandu, idomiausia kad ka be pasirinkciau nieko neturejo tik 7days bandeliu, ubagai. Ta kart kaimynui neleidau nuleist kedes iremes kelius, kitaip neimanoma vos kenti tas 4 val. Keliavom i Maldyvus su turkais 24h jokiu problemu. Jai novaturas toliau skraidins su sia kompanija, mes atsisakom
Skridau i antalija balandzio pradzioi nu man patiko aptarnavimas linksmos stiuardeses pilotas taip pat isskalbingas tiek pyrmyn tiek atgal. Jokiu tokiu bedu nebuvo kaip jus cia rasot. Man viskas tiko plius laiku viskas buvo kaip numatyta skrydziai. Net 10 min anksciau nusileidom.
Teko jau ne kartą naudotis GetJet orlaiviais. Deja, patirtis leidžia konstatuoti, kad gana senuose orlaiviuose sisitemingai kažkas neveikia: dalinai ar pilnai WC vandens sistema, sulūžusios- nesaugios kėdės ar pan. Svarbiausia, nėra aišku ar netvarkinguose lėktuvuose tinkamai prižiūrimos esminės siistemos ir mazgai. Kontroliuojančios institucijos visuomenei neteikia informacijos, o žmonės, dėl konkurencijos nebuvimo, priversti naudotis abejotinos kokybės paslaugomis.
Venkit sitos oro linijos, skridome i sharm el shei egiptas. Vidury skrydzio pilotas pasake jog turime nusileisti del techniniu kliuciu stambule (turkija) apie sekanti skrydi kada bus jokios informacijos, zmones palikti nezinioje, bagazas nezinia kur prapuoles, oro uosto darbuotojai jokios informacijos neteikia. (venkite sitos oro linijos su pasenuse technika)
"Teztour" ir "Novaturas" keliautojai
2019-02-08 11:10:24 IP 196.219.30.35
2019 m. vasario 7 d. "Novaturas" ir "Teztour" keliautojai buvo skraidinami bendrovės "Get Jet airlines" 26 m. senumo lėktuvu Airbus A320 (Nr. LY - SPC). Pasirodo, 2019 m. sausio 30 d. šis, 26 m. senumo lėktuvas, taip pat, skrido į Šarm aš Šeichą ir atgal. Rašome šį atsiliepimą kadangi esame labai nepatenkinti tokiu elgesiu. 2018 m. lapkričio 30 d. "Delfi" publikuotame staripsnyje, kuriame į klausimus atsakinėjo "Get Jet airlines" direktorius Darius Viltrakis, buvo nurodyta, kad skrydžiai bus vykdomi 2003 ir 2001 m. gamybos orlaiviais Airbus A320 ir Next Gen (naujesnio tipo) Boeing B737. Papildomai paminėta jog tai yra numatyta ir sutartyje su kelionių organizatoriumi. Be to, pačių kelionių organizatorių, lėktuvuose platinamame leidinyje "Small Planet asmeninis kelionių palydovas", 2018 m. Nr. 10, yra straipsnis kuriame, tinkamumo skraidyti užtikrinimo departamento vadovas, Vidmantas Plėta nurodo jog dažniausiai gedimai yra susije su orlaivių amžiumi. Įvardina, jog "Lufthansa" orlaivių parko amžius yra 12 m., "Brussels Airlines" - 14 m., "SAS" - 10 m. Verta paminėti, jog 2019 m. vasario 4 bei vasario 7 dienomis "Novaturas" bei "Teztour" skrydžiai į Hurgadą buvo vykdomi, taip pat, senesniu nei 2003 ar 2001 m. lėktuvu. Skrydžius vykdė 20 m. senumo orlaivis (Nr. OM - GTF). Mūsų duomenimis, šiuo lėktuvu keliautojai buvo skraidinami ir į Tenerifę. Kiek anksčiau skrydžiai į Hurgadą buvo vykdomi orlaiviu, kurio Nr. OM - GTE. Jis yra šiek tiek naujesnis. Gal pasikeitus "Novaturas" ir "Teztour" oro vežėjui, tik iš pradžių skrydžiai buvo vykdomi 2001 bei 2003 m. orlaiviais, kad keliautojai būtų ramūs, o vėliau niekur garsiai neskelbiant bandoma juos pakeisti senesniais? Be to, labai nežymiai keičiant oro transporto priemonės numerius iš OM - GTE į OM - GTF. Greičiausiai, taip galėjo būti taupymo sumetimais. Tik mums kyla klausimas: - Ar galima taupyti tokia sąskaita? Įsivaizduokite, jog sugenda pagrindinis kompiuteris 26 m. autobuse kuris veža 50 keleivių. Greičiausiai, autobusas tiesiog sustoja. O kas būtų jeigu pagrindinis kompiuteris sugestų 26 m. senumo lėktuve kuris skristų 10 000 metrų aukštyje ir skraidintų apie 200 poilsiautojų? Ar orlaivis galėtų bent trumpam sustoti tarp debesų??? Kaip žinome, elektros įrengimai nuo senumo genda, todėl, labai prašome kelionių organizatorių "Teztour" ir "Novaturas", bei skrydžių bendrovės "Get Jet airlines" vykdyti skrydžius tik tokiais orlaiviais kurie buvo nurodyti "Delfi" publikuotame straipsnyje, arba naujesniais, nepriklausomai ar tai būtų skrydžiui numatytas, ar pakaitinis lėktuvas.
zilvinas 2018-12-28 10:04:46
Pritariam Žilvinui, tikrai Small Planet geresnis aptarnavimas ir lėktuvo įgulos linksmesnės.Vakar grįžom iš Dubajaus, skridom 6 val. 30 min. Pradžioje aptarnavo tik 1 vežimėlis ir laaaabai ilgai dirbo.Darbavosi tik lietuvis vaikinukas, o kitoj pusėj vežimėlio stebėjo jo darbą susiraukusi ir tik angliškai kalbanti vyr. stiuardesė, ir dar neestetiška išvaizda (turbūt pamiršo išsiplauti galvą), o daug vėliau išriedėjo ir kitas vežimėlis.Žodžiu, aptarnavo mus po 3 val.
Na lėktuvo salonas "gerai padrožtas", daug matęs :).
Kai skridom į priekį, skrydis buvo 4 val.ryto tai negavome nei apsikloti, nei pagalvėlių, nei ledinukų, kuriuos Small Planet stiuardesės dalindavo prieš nusileidžinat. Na, žodžiu reikia pasitempti...

AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-01100 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Megaturas
Kelionių organizatorius Megaturas

Adresas: Karo Ligoninės g. 6, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Visos turizmo paslaugos. MUS RASITE: MEGATURS VILNIUJE AKROPOLIS +370 640 26 000 OZAS +370 699 89 824 PANORAMA +370 656 65 717 VCUP +370 655 09 050 MAGATURAS KAUNE Biuras prie AKROPOLIO +370 655 55 977 MEGA +370 652 88 514 SAVAS +370 652 88 512 MEGATURAS KLAIPĖDOJE AKROPOLIS +370 656 34 000 MEGATURAS ŠIAULIUOSE...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%