Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Getfiks, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Getfiks

Atsiliepimai apie Getfiks, UAB

GETFIX

Meistras į namus
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Getfiks, UAB

Klientas 2021-06-22 17:12:55
Kuom jūsų portalas skiriasi nuo https://portalpro.lt/ ?
GETFIX platformoje priėmus užsakymą jis iš karto priskiriamas meistrui. Nereikia dalyvauti aukcione. Darbų kaina paskaičiuojama pagal valandas.
Kuom jūsų portalas skiriasi nuo https://portalpro.lt/ ?
Labai patenkinta meistro Ernesto (Kaunas) darbu. Greitai nebrangiai ir idealiai surinko miegamojo baldus, pakabino paveikslą, laikrodį.
Nesitikėjau, kad pas mus yra tokių gerų meistrų. Juk nuo surinkimo priklauso baldų kompekto grožis. Nuoširdus ačiū jūsų puslapiui, kad galima kreiptis profesionalių meistrų pagalbos.
Ačiū už operatyvų ir problemos sprendimą. Geriausios rekomendavijos!
Pritariu 2021-02-01 10:44:07
Nerekomenduoju ir aš!!! Nesiūlau prasidėti
Sveiki, mūsų klientas yra protingas ir supras, kad komentuoja tas pats asmuo - matosi tas pats IP adresas: https://prnt.sc/xyo6rv.
Nerekomenduoju ir aš!!! Nesiūlau prasidėti
Nukentėjęs 2021-01-28 11:50:48
NEREKOMENDUOJU šios platformos, meistras nepatikimas, administratoriai jokių veiksmų apginti klientą nesiema. Buvau užsisakęs elektriko paslaugas, paskyrė elektriką-Artūrą Pledą. Suderėjome kainą, vėliau prasidėjo bajeriai, to darbo padaugėjo, to tas, anas, pradėjęs daryti darbus zyzė, kad reikia primokėti ir t.t. Turėjo rozetes bei wifi-jungiklius įstatyti. Rezultate sienos išteptos, wifi jungikliai neveikia kaip turi būti, kadangi jis iki galo darbo neatliko, vis kažkur skubėjo, o ant galo padidino darbų kainą. Primityvi "šūdmeistrio" schema. GETFIX platforma jokių žadėtų garantijų neatlieka, jeigu norite, kad meistras taisytų broką - prašo mokėti. Esu nukentėjęs, pasimokęs, jokiais būdais neprasidėkite, nes sumokėsite daug brangiau, o atsakomybės niekas neprisiims.

p.s. Meistrui pasakius, kad sienas išpurvino, tai sakė, kad ne jis :D turi tipo nuotraukas, kaip prieš ir iki atrodė. kažkodėl foto nepateikė, tikriausiai jau pats susipainiojo savo mele.
Mūsų tikslas reaguoti į kliento skundą, tačiau Jūsų skundas sukėlė abejonių. Jūs antrą kartą naudojotės platformos paslaugomis, nors pirmąjį taip pat buvote nepatenkintas meistru. Taip pat Jūsų skundo pagrindas buvo meistro paliktas brokas (iki šiol meistras gauna labai aukštus įvertinimus) ir paprašius atsiųsti įrodymus, Jūs atsiuntėte po kelių dienų išteptas sienas, apie kurias jūs pradžioje neminėjote. Apgailestaujame, tačiau tokios aplinkybės verčia prašyti daugiau objektyvių įrodymų. Dėkojame už Jūsų nuomonę.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Alergologus užgulė vakcinų skeptikai: tikisi gauti išrašą, kuris leistų nesiskiepyti 09-18 19:17
Santaros klinikų alergologai pastarąją savaitę susiduria su baimių ir galimų alergijų persekiojamais pacientais – į klinikas atvykę gyventojai tvirtina, kad jie yra alergiški, tad neturėtų...
JAV prokurorų "narkoterorizmu" apkaltintas N. Maduro išvyko retos kelionės į Meksiką 09-18 18:34
Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro penktadienį per retą užsienio kelionę atvyko į Meksiką dalyvauti Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regiono šalių lyderių susitikime.
Šiaurės Korėja plečia urano sodrinimo įmonę, rodo naujos JAV palydovinės nuotraukos 09-18 18:05
Neseniai paskelbtuose JAV palydoviniuose vaizduose matyti, kad Šiaurės Korėja plečia urano sodrinimo įmonę savo pagrindiniame Jongbjono branduoliniame komplekse, o ekspertai tai laiko ženklu, kad...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%

Nafta 72,61 0,00%