Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Geslita LT

Atsiliepimai apie Geslita LT, UAB

Kilobaitas
Parašyk savo nuomonę apie Geslita LT, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tikrai išmano savo darba, nedirba už kavos puodelį bet konkrečiai, galių drąsiai rekomenduotį!
Atsakyti
Mes likome labai patenkinti.
Ačiū už profesionalų darbą.
Atsakyti
https://youtu.be/bkmwJt6dm6M
Atsakyti
Tragiškas aptarnavimas! Pažada atvažiuoti, tačiau pamiršta, tris kartus turi pats skambinti ir prašyti, kad įmonė atvažiuotų, o ji vis teisinasi, žada, ir vis tiek neatvažiuoja! Galiausiai pareiškia, kad jiems "neapsimoka". Laiko gaišimas su tokiom įmonėlėm. NEREKOMENDUOJU
Atsakyti
https://www.youtube.com/watch?v=bKCBWVkQzdk
Viskas klipe apie Smirnovo PABAIGA...
Atsakyti
nesusidekite, su Geslita, Aleksandras, pazadukai nerealus, netikekite ne vienu zodziu, atidelioja iki numirimo, ragelio nekelia ir pan
Atsakyti
pirkejas 2015-05-27 11:31:31
Pirkau balandzio 30 diena gesintuvus, sumokejom išankstinė ir iki šiol negaunam....
Nekelia ragelio, meluoja pastoviai....
2015-12 sumokėjom avansą už priešgasirines spinteles ir nei prekių, nei pinigų ir neatsileipia į skambučius... nuvykus pagal skelbiamą adresą- firmos nėra...pradžioj 1 kartą pataikėm - skambinant telefonu atsiliepė, pažadėjo atsisųti prekes, o paskui... šauksmas tyruose... ir bandėm iš kitų tel Nr - vis tiek nieks neatsiliepia... LABAI NEPATIKIMA FIRMA
Atsakyti
Pirkau balandzio 30 diena gesintuvus, sumokejom išankstinė ir iki šiol negaunam....
Nekelia ragelio, meluoja pastoviai....
Atsakyti
Visiskai nepatikima imone, jokiu isipareigojimu vykdymo. Telefonu nekelia. Pasiziurejus dar komentarus giriancius tai visi is to pacio IP adreso. Saraskinu kontora.
Atsakyti
susidures 2014-04-24 15:25:27
Kažko labai uoliai trinami postai prie Via triumphalis įmonės atsiliepimų. Matyt labai jau norisi sumesti visus Geslitos galus į vandenį.
Postus via triummphalis atsiliepimai trinami todėl, kad ta naujai susikūrusi įmonė policijos pagalba bando geresnį gyvenimą susikurti. Sažinę "plauna"
Atsakyti
Kažko labai uoliai trinami postai prie Via triumphalis įmonės atsiliepimų. Matyt labai jau norisi sumesti visus Geslitos galus į vandenį.
Atsakyti
Kiek ruba bekeisi, kvapas vistiek tas pat.
Bankrutavo viena, stai jums ir kita.
Atsakyti
O kas senosios Geslitos skolas mokės?
Atsakyti
Ačiū už gerą darbą. Rekomenduoju.
Atsakyti
O čia naujas bankrutuojančios Geslitos kūrinys?