Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gero laiko, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gero laiko

Atsiliepimai apie Gero laiko, MB

Parašyk savo nuomonę apie Gero laiko, MB

Gero laiko turizmo agentūra
2019-11-15 11:28:50 IP 28mbvkir
Raimonda 2019-11-11 21:12:24
Nuoširdžiai dėkojame už gražų renginį. Su p.Daiva labai greit sutarėme, ko norime ir kaip tai išpildyti. Viskas vyko operatyviai ir labai sklandžiai. Buvo lanksčiai atsižvegta į mūsų grupės pageidavimus. Mums labai patiko gidė Ilona: aukšto profesionalumo specialistė, tuo pačiu labai atvira, nuoširdi, geranoriška. Buvo itin paprasta bendrauti ir labai malonu klausytis pasakojimo: kiekvienas jos žodis buvo išgirstas! O pabaigoje buvome nustebinti parengtomis smagiomis užduotėlėlėmis, prizais ir siurprizais. Atrodo, kiek nedaug reikia žmonėms pradžiuginti! Ačiū labai dar kartą!
Širdingai dėkojame už tokį malonų įvertinimą. Visada stengiamės, kad proginės ekskursijos taptų nedidele švente ir suteiktų ne tik naujų žinių, bet ir įsimintinų patirčių. Jūsų įvertinimas rodo, kad rezultatas buvo pasiektas - tai nepaprastai džiugina. :-) Iki malonių susitikimų.
Akvilė 2014-07-07 17:00:33
Tik geriausi atsiliepimai apie agentūros ir jos darbuotojų darbą.

Padėkoti šiai agentūrai už malonų aptarnavimą, dėmesingumą, nesuvaidintą nuoširdumą ir atsakymus į klausimus, net ir nedarbo valandų metu, jau nebeužtenka. Tuo atveju kai kelionė įsigyta iš kelionių organizatoriaus yra paties organizatoriaus išpildyta sklandžiai ir nekyla nesklandumų - telieka padėkoti būtent už nuoširdų, kokybišką ir operatyvų darbą. Šiuo atveju noriu pasakyti kur kas didesnį AČIŪ, nes Daiva ir Justina itin nemalonioje situacijoje visiškai patenkino mūsų lūkesčius.
Su šios agentūros pagalba jau esame keliavę pora kartų. Pirmuoju atveju kelionių organizatorius visą kelionių paketą puikiai išpildė ir išties tiek mes, tiek agentūra pilni teigiamų emocijų džiaugiamės smagia ir labai sėkminga bendradarbiavimo pradžia. Kai planavome sekančia kelionę nekilo klausimų į ką kreiptis. Tik į Daivą ir jos komandą.
Antrąjį kartą vykome su draugų komanija. išsirinkome norimą kelionės organizatorių ir kreipėmės į agentūrą, jog mums padėtų įsigyti kelionę. Gerai nusiteikę su kelionės kompanionais laukėme atostogų datos. Ir štai, prieš pat kelionę kelionių organizatorius keitė kelis kart skrydžių datas, likus porai parų iki atostogų datos gavome žinią, jog viešbutis negali mūsų priimti dėl pasikeitusios kelionės datos, buvo nesuteikta viena užsakyta paslauga. Jei ne puikiai dirbanti agentūra - planuotos atostogos būtų neįvykę arba būtų tapę dideliu galvos skausmu. Agentūros pastangos leido mums daug ramiau priimti visus nemalonius kelionių organizatoriaus siurprizus ir sulaukti kompensacijų už nevisiškai sklandžiai įvykdytas organizatoriaus paslaugas. Bendrame rezultate mums tik reikėjo šiek tiek kantrybės, jog agentūra išspręstų visus nesklandumus ir praneštų teigiamas žinias.
Po antrosios kelionės „Gero laiko“ norėčiau padėkoti už 100% keliautojų pozicijos atstovavimą prieš įsigytos kelionės organizatorių, už visas priemones ir pastangas beviltiškoj situacijoj surasti sprendimą, kuris bus naudingas keliautojui, už išskirtinį dėmesį ir staigmenas padarant šventę dar labiau įsimintina, už kompetentingą konsultavimą, už kantrybę ir šaltus nervus kai jau kraujas verda ir už tai, jog sugeba „sugerti“ visą painiavą ir po varginančio darbo pateikti keliautojui jam tinkantį ir naudingą sprendimą, jog atostogos taptų malonumu ir poilsiu.
Nuoširdus AČIŪ!
Nuoširdžiai dėkojame, miela Akvile! Turistai vertinantys mūsų pastangas ir darbą yra didelė dovana. Branginame kiekvieną iš jūsų. Pasistengsime ir ateityje nenuvilti, jeigu vėl nuspręsite kreiptis į mūsų agentūrą. Ačiū, kad esate!
Tik geriausi atsiliepimai apie agentūros ir jos darbuotojų darbą.

Nuoširdus AČIŪ!
Dėkojame "Gero laiko" kelionių agentūrai už nuostabias atostogas. Gavome pasiūlymus, kurie atitiko mūsų norus. Aptarnavimas malonus, viskas buvo išsamiai paaiškinta. Dar kartą sakome ačiū.
Ačiū "Gero laiko" už puikiai praleistas atostogas! Vadybininkės aptarnavimo kokybė aukščiausio lygio, buvo atsižvelgta į mūsų poreikius ir gavome aiškiai pateiktus pasiūlymus. Ateityje tikrai rinksimės šią agentūrą.
Jolanta 2014-05-23 12:01:14
Su šios įmonės pagalba teko keliauti į Tunisą ir su vyru likome labai patenkinti. Tiek aptarnavimo kokybe prieš kelionę, tiek po jos. Buvo perskambinta, pasiteirauta ar viskas vyko sklandžiai, ar pailsėjome. Tikrai jautėme didelį dėmesį ir tas labai džiugino. Sekantį kartą vėl rinksimės šią agentūrą.
Ačiū, p. Jolanta, kad abu su vyru skyrėte laiko atsiliepimams apie mūsų agentūrą. Maloniai kviečiame kreiptis ir kitą kartą. Pasistengsime padaryti viską, kad Jūsų atostogos būtų puikios. Džiaugiamės, kad įvertintinote ir viešojoje erdvėje. :-) Ačiū.
Ačiū Daivai už gerai suplanuotą kelionę. Turėjom gerą laiką :)
Tomas 2014-05-06 13:28:10
Įmonė, pažeisdama reklamos įstatymo 13str., el.paštu pastoviai siunčia brukalus, kurių atsisakyti neįmanoma. Į laiškus su prašymais nesiųsti nereaguoja
Gerbiamieji, prašome nurodyti el.p. adresą, į kurį gaunate pranešimus. Atsakome į kiekvieną laišką ir nedelsdami reaguojame. Jeigu nesulaukėte atsakymo, reiškia, kad Jūsų laiško negavome. Prašome kreiptis: info@gerolaiko.lt, nes tik tokiu būdu galime identifikuoti adresatą ir pašalinti jo duomenis iš adresinės. Nustatyti gavėją pagal vardą Rekvizitai.lt komentarų skiltyje, yra neįmanoma. Jeigu gaunami laiškai gali būti peradresuojami ir iš kitų el.p. dėžučių, taip pat prašome pranešti. Pašalinsime visus adresus, kurie galėtų būti susiję su Jūsų atstovaujama bendrove arba Jūsų asmeniu. Apgailestaujame, sukėlę nemalonių emocijų. Stengiamės būti dėmesingi visiems klientams, branginti juos ir puoselėti draugiškus santykius.
Valentinas Beinoris
2014-04-04 10:26:48 IP 2i252712

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio (Gas interconnector Poland-Lithuania, GIPL) rangos darbų konkursą ir antruoju vertinimu laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos dujų perdavimo...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%